Nominace RD slalom 2022

poslední aktualizace: 15.05.2022 20:01:36
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 07.05.2022
B - 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod, 08.05.2022
C - 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod, 14.05.2022
D - 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod, 15.05.2022

bodování: 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Chaloupka Václav, 1998Univerzitní sportovní klub Praha medailista MS 2021
Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha medailista OH 2020
3. Heger Vojtěch, 2000TJ Dukla Praha5 / 8
3 / 10
6 / 7
2 / 10
28
4. Rak Tomáš, 1989TJ Dukla Praha2 / 10
5 / 8
11 / 2
4 / 9
27
5. Kratochvíl Martin, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 6
6 / 7
4 / 9
5 / 8
24
6. Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha8 / 5
7 / 6
3 / 10
6 / 7
23
7. Jáně Michal, 1986TJ Dukla Praha6 / 7
4 / 9
14 / 0
8 / 5
21
8. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha3 / 9
10 / 3
5 / 8
11 / 2
20
9. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha16 / 0
8 / 5
9 / 4
7 / 6
15
10. Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha13 / 0
9 / 4
10 / 3
9 / 4
11
11. Karásek Petr, 1986Univerzitní sportovní klub Praha9 / 4
32 / 0
8 / 5
17 / 0
9
12. Kratochvíl Lukáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky31 / 0
11 / 2
7 / 6
24 / 0
8
13. Říha Matyáš, 2003Univerzitní sportovní klub Praha11 / 2
12 / 1
15 / 0
10 / 3
6
14. Šedivý Vít, 2004SK VS Č. Budějovice10 / 323 / 036 / 022 / 03
15. Pollert Jan, 2005Univerzitní sportovní klub Praha12 / 1
33 / 0
25 / 0
23 / 0
1
Urban Daniel, 2001TJ Dukla Praha19 / 0
25 / 0
32 / 0
12 / 1
1
Urban Michal, 2004TJ Dukla Praha33 / 022 / 0
12 / 1
21 / 0
1

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Satková Gabriela, 2001Univerzitní sportovní klub Prahamedailistka MS 2021
2. Fišerová Tereza, 1998TJ Dukla Praha1 / 10
15 / 0
1 / 10
2 / 9
29
3. Satková Martina, 1998TJ Dukla Praha4 / 8
3 / 9
4 / 7
1 / 10
27
4. Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha6 / 6
1 / 10
2 / 9
6 / 6
25
5. Matulková Jana, 1996TJ Dukla Praha9 / 3
6 / 6
3 / 8
3 / 8
22
6. Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky5 / 7
5 / 7
6 / 5
5 / 7
21
7. Morenová Adriana, 2004Univerzitní sportovní klub Praha8 / 4
4 / 8
7 / 4
7 / 5
17
Kneblová Tereza, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 9
10 / 2
5 / 6
10 / 2
17
9. Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 5
11 / 1
12 / 0
8 / 4
10
Janů Veronika, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky10 / 2
7 / 5
8 / 3
12 / 0
10
11. Samková Olga, 2005SK Třebechovice11 / 1
8 / 4
10 / 2
20 / 0
7
12. Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha15 / 0
9 / 3
11 / 1
11 / 1
5
13. Freislebenová Patricie, 2003Univerzitní sportovní klub Praha20 / 0
13 / 0
19 / 0
9 / 3
3

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha medailista OH 2020
2. Tunka Ondřej, 1990Univerzitní sportovní klub Praha3 / 9
6 / 6
10 / 2
1 / 10
25
Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha5 / 7
4 / 8
4 / 8
2 / 9
25
4. Krejčí Jakub, 2002TJ Dukla Praha10 / 2
5 / 7
3 / 9
3 / 8
24
5. Zima Tomáš, 2000Univerzitní sportovní klub Praha4 / 8
8 / 4
5 / 7
5 / 7
22
6. Bárta Jan, 2000Univerzitní sportovní klub Praha9 / 3
3 / 9
6 / 6
6 / 6
21
7. Maikranz Alexandr, 1997TJ Dukla Praha7 / 5
2 / 10
11 / 1
7 / 5
20
8. Hradilek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Praha2 / 10
10 / 2
7 / 5
9 / 3
18
9. Novák Matyáš, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky11 / 1
21 / 0
2 / 10
10 / 2
13
10. Semerád Adam, 2004Klub Kanoistika Roudnice n.L.8 / 4
7 / 5
41 / 0
26 / 0
9
11. Venc Štěpán, 2004TJ Dukla Praha26 / 0
9 / 3
25 / 0
8 / 4
7
12. Rudorfer Martin, 2003SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky6 / 6
14 / 0
20 / 0
16 / 0
6
13. Maslaňák Tomáš, 1990TJ Dukla Praha--8 / 4
19 / 0
4
14. Tichý Štěpán, 2000TJ Dukla Praha38 / 0
20 / 0
9 / 3
20 / 0
3
15. Buchtel Michal, 1986Univerzitní sportovní klub Praha13 / 0
11 / 1
17 / 0
18 / 0
1
Mrázek Jakub, 2004KK Opava20 / 0
12 / 0
12 / 0
11 / 1
1

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Valíková Barbora, 1994TJ Dukla Praha3 / 8
5 / 6
3 / 8
1 / 10
26
2. Fišerová Tereza, 1998TJ Dukla Praha5 / 6
1 / 10
2 / 9
6 / 5
25
3. Galušková Antonie, 2001Univerzitní sportovní klub Praha1 / 10
29 / 0
6 / 5
3 / 8
23
Satková Gabriela, 2001Univerzitní sportovní klub Praha4 / 72 / 94 / 7
4 / 7
23
5. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha2 / 9
4 / 7
5 / 6
5 / 6
22
6. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha9 / 2
10 / 1
1 / 10
2 / 9
21
7. Satková Martina, 1998TJ Dukla Praha6 / 5
3 / 8
9 / 2
10 / 1
15
8. Kneblová Klára, 2005SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 4
27 / 0
7 / 4
12 / 0
8
Švehlová Kateřina, 2005SK VS Č. Budějovice8 / 3
6 / 5
19 / 0
14 / 0
8
Nesnídalová Lucie, 2002Univerzitní sportovní klub Praha10 / 1
11 / 0
8 / 3
7 / 4
8
11. Galušková Karolína, 1995Univerzitní sportovní klub Praha14 / 0
7 / 4
12 / 0
9 / 2
6
12. Beková Kateřina, 2002TJ Dukla Praha11 / 0
28 / 0
10 / 1
8 / 3
4
13. Samková Olga, 2005SK Třebechovice13 / 0
8 / 3
13 / 0
21 / 0
3
14. Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.23 / 0
9 / 2
15 / 0
30 / 0
2
Typ závodu