Chaloupka Václav, 1998, Univerzitní sportovní klub Praha

Chaloupka Václav, 1998

Univerzitní sportovní klub Praharegistrační číslo: 009147
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: M   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 11.   1.561,5ČP
35
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých řeka Vltava pod VD Lipno1 C1M slalom 1.   ČP
75
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 1.   ČP
75
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Praha Troja C1M slalom 2.   1.371,4ČP
68
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 2.   0.870,9ČP
68
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 4.   6.756,5ČP
57
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 11. 5/U23 1.921,7ČP
35
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 4. 2/U23 5.314,7ČP
57
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Praha - Troja C1M slalom 1. 1/U23 ČP
75
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod USD Praha - Troja C1M slalom 6. 2/U23 4.454,8ČP
49
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 1. 1/U23 ČP
75
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka, Želiv C1M slalom 2. 1/U23 1.141,2ČP
68
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 5. 3/U23 3.513,9ČP/NKZ
53/75
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 6. 4/U23 7.137,0ČP
49
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 1. 1/U23 ČP
75
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1M slalom 2. 1/U23 2.102,2ČP
68
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja C1M slalom 2. 1/U23 0.260,3ČP
68
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 4. 2/U23 3.323,5ČP
57
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 8. 4/U23 50.6051,7ČP
43
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 1. 1/U23 NKZ
75
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom 3. 3/U23 1.871,9NKZ
75
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 6. 3/U23 7.396,8ČP
49
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 7. 4/U23 6.796,2ČP
46
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 C1M slalom 6. 3/U23 3.523,6-
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 2.   3.703,8NKZ
75
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 2. 1/U23 1.171,2NKZ
75
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 6. 3/U23 3.793,7ČP
49
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1M slalom 4. 2/U23 4.294,6ČP
62
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 10. 5/U23 56.8557,8ČP
37
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 5. 1/U23 3.264,0ČP
53
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1M slalom 2. 2/U23 1.821,7ČP
68
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M slalom 6. 3/U23 6.195,4ČP
49
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 1. 1/U23 NKZ
75
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 6. 4/U23 1.771,9NKZ
68
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M slalom 5. 2/U23 3.874,0ČP
53
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M slalom 4. 2/U23 2.142,2ČP
57
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 5. 2/U23 4.675,2ČP
53
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 8. 4/U23 10.6710,6ČP
43
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 3. 2/U23 2.412,3ČP/NKZ
62/75
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 11. 2/U23 ČP/NKZ
35/68
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1M slalom 1. 1/U23 ČP
75
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1M slalom 2. 2/U23 1.251,4ČP
68
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 1. 1/U23 NKZ
75
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 1. 1/U23 NKZ
75
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 1. 1/U23 ČP
75
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 1. 1/U23 ČP
75
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 10. 4/U23 54.4253,2ČP
37
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 9. 4/U23 55.4356,0ČP
40
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
NOVOTNÝ Jan
16.   3546.286.602,6-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 1. 1/DS -
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 10. 2/DS 5.494,6ČP
43
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 5. 1/DS 1.321,2ČP
57
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 7. 4/DS 77.138,3-
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 6. 4/DS 6.927,1NKZ
68
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 3. 2/DS 1.391,4NKZ
75
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 2. 2/DS 0.130,2NKZ
75
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 1. 1/DS NKZ
75
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 1. 1/DS OM
38
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1M slalom 9. 3/DS 9.2910,1ČP
40
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1M slalom 12. 4/DS 6.146,6ČP
33
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 10. 2/DS 15.3716,4ČP
37
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 5. 1/DS 3.573,8ČP
53
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 2. 1/DS 1.601,5OM
74
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
FOLTYSOVÁ Sabina
4. 3/U23 6.805,7OM
21
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 1. 1/DS OM
74
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
FOLTYSOVÁ Sabina
3. 2/U23 2.401,8OM
25
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 7. 4/DS 4.804,9NKZ
62
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 6. 3/DS 5.154,9NKZ
62
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 16. 6/DS 8.9722,0-
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
NEUBERT Adam
9. 6/DS 6.7515,2-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 2. 2/DS 0.891,0-
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 5.   7.577,0ČP
53
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 15.   11.2210,5ČP
27
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja C1M slalom 34. 8/DS 63.7968,3ČP
2
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja C1M slalom 10. 1/DS 16.4816,9ČP
37
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 3. 1/DS 1.381,6NKZ
75
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 5. 2/DS 5.686,8NKZ
68
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd     -
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
NEUBERT Adam
    -
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 6. 4/DS 56.0810,4-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
NEUBERT Adam
4. 3/DS 36.956,0-
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 6. 3/DS 6.386,5NKZ
68
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 4. 1/DS 0.500,5NKZ
75
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 14.   7.798,1ČP
29
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 8.   13.8214,2ČP
43
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 1. 1/DS OM
19
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
HRICOVÁ Adéla
2. 1/DS 29.1025,6OM
11
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 11.   6.736,9ČP
35
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 10.   6.316,7ČP
37
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom     NKZ
0
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C1M slalom 15.   13.2214,1NKZ
53
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 8.   5.7111,9-
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
MRÚZEK Vojta
10.   7.5114,0-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 41.   24.7824,9-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 1.   -
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 33.   63.3459,2ČP
3
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 15.   8.788,3ČP
27
13.07.2014 6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 13.   7.918,8ČP
31
12.07.2014 5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 15.   10.3810,6ČP
27
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 6. 1/DM 4.925,3NKZ
75
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 10. 2/DM 5.275,6NKZ
68
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd 10. 3/DM 90.3012,0
36
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 9. 2/DM 69.209,1
48
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 12.   9.6111,1NKZ
68
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 5.   11.2713,2NKZ
75
18.05.2014 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 15.   12.0212,5ČP
27
17.05.2014 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 36.   68.7570,8ČP
0
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 1. 1/DM OM
11
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 2. 2/DM 3.708,2OM
4
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
HRICOVÁ Adéla
2. 2/DM 26.9021,4OM
4
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 3. 1/DM 2.205,7OM
19
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 18.   14.3915,9ČP
21
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 15.   9.4110,7ČP
27
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 4. 1/DM 6.106,8OM
68
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 5. 1/DM 5.766,1OM
68
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
MRŮZEK Jakub
5. 3/DS 20.9019,1OM
23
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 10.   5.158,1-
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
Heger Tomáš
3.   3.565,1-
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 29.   26.7130,3-
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 3.   2.072,2-
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno C1M slalom 13.   7.277,2ČP/NKZ
35/62
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno C1M slalom 16.   7.527,2ČP/NKZ
27/57
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 24. 4/DM 7.9715,0ČP
12
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 32. 4/DM 11.3422,0ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
NEUBERT Adam
20. 2/DM 13.1623,3ČP/OČ/OM
0/0/0
11.08.2013 10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji USD Troja C1M slalom 30.   24.8526,5ČP
6
10.08.2013 9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji USD Troja C1M slalom 36.   75.3383,3ČP
0
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
kvalifikace/heats
15.   15.1415,5-
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
semifinal U16
1.   -
08.08.2013
09.08.2013
Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
final U16
3.   2.121,9-
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš C1M slalom 29. 1/DM 14.9913,7ČP/NKZ
15/49
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1M slalom 94. 15/DM 88.5085,5ČP/NKZ
0/0
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš C1M slalom 28. 2/DM 17.4416,6ČP/NKZ
17/49
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1M slalom 80. 12/DM 47.5948,4ČP/NKZ
0/0
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
NOVOTNÝ Jan
7. 2/DM 30.305,2OM
7
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 13. 3/DM 39.307,6OM
65
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 69. 13/DM 35.7039,3NKZ
0
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 15. 2/DM 15.4616,8NKZ
40
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 64. 12/DM 40.3842,5NKZ
0
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 21. 4/DM 32.0834,7NKZ
27
19.05.2013 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 30.   23.1527,0ČP
6
18.05.2013 5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 31.   30.3132,7ČP
5
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 1. 1/DM OM
12
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd     OM
0
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C2M slalom
NOVOTNÝ Jan
2. 1/DM 4.062,9OM
1
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C2M sjezd
NOVOTNÝ Jan
    OM
0
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 4. 3/DM 4.9011,7OM
12
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 7. 1/DM 19.7020,9OM
17
12.05.2013 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 34.   27.2629,5ČP
3
11.05.2013 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 25.   17.7318,9ČP
12
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 3. 1/DM 5.686,2OM
46
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava C2M slalom
NOVOTNÝ Jan
5. 3/DM 33.7532,0OM
3
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1M sjezd 1. 1/DM OM
29
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 14. 3/DM 15.3918,0OM
99
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava C1M slalom 3.   7.207,6OM
47
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava C1M sjezd     OM
0
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava C2M slalom
NOVOTNÝ Jan
5.   31.6327,3OM
3
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava K1M sjezd 7. 4/DM 6.2213,3OM
8
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava K1M slalom 16.   15.9317,6OM
101
28.04.2013 2. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C1M slalom 22.   24.7922,3ČP
14
27.04.2013 1. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C1M slalom 23.   29.6126,2ČP
13
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C1M slalom 33. 3/ZS 30.4032,3NKZ
9
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 69. 9/ZS 39.0144,6NKZ
0
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C1M slalom 34. 5/ZS 54.2352,3NKZ
8
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 79. 13/ZS 94.1499,5NKZ
0
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 11. 1/ZS 17.2415,4-
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
NOVOTNÝ Jan
6. 1/ZS 33.2626,9-
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1M slalom 41.   52.0353,9-
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné C1M slalom 20.   46.7745,4-
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 2.   2.302,0-
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
NOVOTNÝ Jan
1.   -
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 10.   10.9912,0-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 2.   5.745,9-
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 23.   19.2025,9OM
72
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1M slalom 3.   3.984,7OM
40
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 21.   23.6028,7OM
82
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1M slalom 6.   10.4710,8OM
32
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 26. 6/ZS 13.9514,5
121
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 11. 3/ZS 13.2013,3
85
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 36. 8/ZS 13.1014,8
88
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 7. 2/ZS 7.268,0
117
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 7. 1/ZS 7.1411,4
48
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 5. 1/ZS 7.206,4
56
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
NEUBERT Václav
6. 3/DM 88.9013,3-
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 12. 1/ZS 106.7019,4-
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C2M slalom
NOVOTNÝ Václav
    OM
0
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
NOVOTNÝ Václav
    OM
0
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M slalom 53. 8/ZS 153.27152,5NKZ
0
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M slalom 101. 16/ZS 140.30146,5NKZ
0
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M slalom 77. 8/ZS 53.7958,1NKZ
0
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M slalom 42. 5/ZS 61.2861,9NKZ
3
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 3. 1/ZS 6.105,6OM
11
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M sjezd 4. 2/ZS 13.4012,8OM
5
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M sjezd
NEUBERT Adam
1. 1/DM OM
1
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
NEUBERT Adam
3. 1/DM 2.001,4OM
2
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 6. 1/ZS 20.9022,2OM
12
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M sjezd 8. 2/ZS 15.6019,7OM
7
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 6. 2/ZS 13.076,9OM
35
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 7. 2/ZS 105.1010,0OM
33
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 7. 2/ZS 87.508,4OM
38
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 7. 2/ZS 13.006,8OM
40
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 11.   16.3117,4
49
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 27.   20.5124,1
99
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 10.   16.5917,1
61
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 27.   17.2418,3
96
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1M slalom 55. 6/ZS 38.2039,2NKZ
0
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava C1M slalom 32. 6/ZS 41.2440,0NKZ
9
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1M slalom 47. 6/ZS 26.8729,9NKZ
0
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava C1M slalom 25. 3/ZS 21.1621,4NKZ
17
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 42.   358.6038,2ČP/OČ/OM
0/0/10
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 39.   295.5031,0ČP/OČ/OM
0/0/10
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 14. 1/ZS 167.6020,9OM
23
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 16. 1/ZS 132.9019,0OM
18
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 15. 1/ZS 163.6020,0OM
24
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 16. 1/ZS 150.0021,4OM
19
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 16. 2/ZS 23.8022,3OM
16
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 33. 6/ZS 22.3022,9OM
35
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 16. 2/ZS 25.1024,5OM
15
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 42. 8/ZS 26.7027,8OM
34
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja K1M slalom 45.   61.0064,8-
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja C1M slalom 27.   257.10255,3-
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1M slalom 33.   35.0737,3-
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1M slalom 13.   38.3837,0-
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice K1M slalom 77. 14/ZS 69.8179,5NKZ
0
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice C1M slalom 49. 7/ZS 234.93243,0NKZ
0
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 68. 11/ZS 42.7948,3NKZ
0
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 51. 7/ZS 248.88252,9NKZ
0
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1M slalom 33. 13/ZS 33.5039,2
10
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 35. 16/ZS 24.3029,5
46
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1M slalom 38. 14/ZS 30.4040,4
5
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 46. 18/ZS 25.7036,9
39
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 35. 7/ZS 55.2443,3ČP/OČ/OM
1/0/1
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 33. 4/ZS 50.6340,0ČP/OČ/OM
3/0/5
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1M slalom 11. 4/ZS 34.2029,9OM
8
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 17. 5/ZS 32.7031,1OM
19
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 13. 7/ZS 33.1629,2OM
7
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
NOVOTNÝ Jan
4. 2/ZS 34.0025,5OM
4
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 17. 7/ZS 28.0027,1OM
17
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 33. 6/ZS 29.0025,7
3
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 21. 4/ZS 17.6017,1
39
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 34. 4/ZS 27.2025,3
10
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 27. 5/ZS 17.7017,3
37
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 100. 19/ZS 201.95199,7NKZ
0
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 96. 16/ZS 79.0480,7NKZ
0
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 27. 13/ZS 50.0057,3OM
3
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 46. 19/ZS 33.0043,1OM
31
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 33. 18/ZS 66.6072,4OM
0
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 44. 19/ZS 41.9052,1OM
35
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 49. 4/ZS 70.3336,6ČP/OČ/OM
0/0/2
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd 46. 4/ZS 319.1434,8ČP/OČ/OM
0/0/3
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
sobota
    OM
0
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 9. 5/ZS 40.0037,0OM
4
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 7. 2/ZS 30.5031,7OM
11
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
sobota 30.4.2011
52. 13/ZS 106.70127,6
0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
sobota 30.4.2011
62. 27/ZS 35.1042,6
22
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
neděle 1.5.2011
46. 12/ZS 65.8076,3
0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
neděle 1.5.2011
66. 29/ZS 51.2061,7
13
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
sobota 25.9.2010
35. 3/ZM 57.3055,5-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
NOVOTNÝ Jan
18. 4/ZM 63.6059,6-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010
51. 6/ZM 40.9044,9-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
neděle 26.9.2010
28. 2/ZM 49.5046,8-
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
NOVOTNÝ Jan
17. 4/ZM 70.0063,2-
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
30. 5/ZM 38.3034,5-
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
neděle 20.6.2010
LINEK Ondřej
11. 3/ZM 70.9052,4-
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
33. 5/ZM 42.0037,3-
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 48. 22/ZM 36.9239,0-
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
NOVOTNÝ Jan
10. 4/ZM 55.0945,7-
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 68. 18/ZM 76.8094,2-
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 74. 20/ZM 182.00197,8-
19.05.2010 VZ ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 14. 1/ZM 54.8063,5-
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 66. 22/ZM 369.10476,3-
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 69. 23/ZM 380.90487,7-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Chaloupka VáclavUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1: MT   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Chaloupka VáclavUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Chaloupka VáclavUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1: MT   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1:   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1:   C1: 1   C2: 2 K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1:   C1: 1   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1: 2   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.06.13 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1: 2   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 17.11.12 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 26.06.12 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 31.03.12 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 26.11.11 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Chaloupka VáclavUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
datumsportLKČPNKZVZČVZMost.celkovýdlouhodobý
23.05.2021 slalom C1M 5,75 5,75
22.05.2021 slalom C1M 5,51 5,51
16.05.2021 slalom C1M 2,15 2,15
15.05.2021 slalom C1M 1,76 1,76
Místo narozeníŠternberk
ZnameníVodnář
BydlištěPraha
ZaměstnáníUK Praha
Plánované povolánípodnikatel
Výrobce loděVajda
Model loděHype
Výrobce pádlaRaab Paddles
Osobní sponzořiTopgal, Heinz elektro, Stavební firma Vymětal
Od kolika let pádluje10
První trenérPavla Kneblová
Současný trenérMiloslav Říha
Sportovní vzorTony Estanguet
Zálibyčetba, hory, Crossfit, čas strávený s přítelkyní
Zimní přípravaAustrálie
Cíle na sezonuseniorský tým, individuální medaile na MEU23 a MSU23
Nejlepší dosažené výsledky1. místo MSU23 Ivrea 2018; 2.místo MSU23 Bratislava 2017; 7.místo finále Světového poháru v Seu 2017
Zajímavost o soběMám výrazné nadočnicové oblouky a jako hrdý kluk z Hané miluju tvarůžky
Oblíbený filmForrest Gump
Oblíbený herecSam L. Jackson, Seth Rogen
Oblíbená traťIvrea
FacebookVáclav Chaloupka / canoe slalom athlete
Instagramhttps://www.instagram.com/vasa_chaloupka

Profil aktualizován 05.02.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-B
21.08.2022 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M FINALE-A
20.08.2022 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR dospělých C1M HEAT
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-A
15.05.2022 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-A
14.05.2022 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-A
08.05.2022 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-A
07.05.2022 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1M FINALE-B
29.08.2021 6. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně C1M HEAT
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-A
28.08.2021 5. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M HEAT
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-A
23.05.2021 4. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M HEAT
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1M FINALE-A
22.05.2021 3. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 + nominační závod C1M HEAT
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-A
16.05.2021 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M FINALE-A
15.05.2021 1. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M HEAT
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce C1M FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-A
30.08.2020 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M HEAT
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-A
29.08.2020 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M HEAT
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-A
02.08.2020 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-A
01.08.2020 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M HEAT
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-A
26.07.2020 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M HEAT
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-A
25.07.2020 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M HEAT
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-AVajda Hype
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M KVALIFIKACEVajda Hype
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-AVajda Hype
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M KVALIFIKACEVajda Hype
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-AVajda Hype
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M KVALIFIKACEVajda Hype
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-AVajda Hype
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACEVajda Hype
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-AVajda Hype
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEVajda Hype
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-AVajda Hype
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEVajda Hype
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1M FINALE-AVajda One
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1M KVALIFIKACEVajda One
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-AVajda One
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M KVALIFIKACEVajda One
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M FINALE-AVajda One
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M KVALIFIKACEVajda One
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-AVajda One
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACEVajda One
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-AVajda One
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BVajda One
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-AVajda One
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceVajda One
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1M finale-AGalasport Pink_and_Yellow
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1M finale-AGalasport Pink_and_Yellow
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M finale-AGalasport Pink_and_Yellow
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M finale-AGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M finale-AGalasport Pink_and_Yellow
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-AGalasport Pink_and_Yellow
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-AGalasport Pink_and_Yellow
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-AGalasport Pink_and_Yellow
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-AGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1M finale-A
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M finale-B
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M finale-A
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M finale-A
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M kvalifikace
0|4167|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1M 5/6 343

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1M 5/6 324

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1M 5/7 321
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 3/3 225

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1M 5/6 259
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 2/2 150

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
5.C1M 5/6 280
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 2/2 143

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1M 6/8 395
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/4 293

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
9.C1M 6/6 263
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/4 293
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 1/1 38

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1M 6/8 234
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 286
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 3/3 167
4.C2M
Foltysová Sabina
2/2 46
18.C2M
Hricová Adéla
1/1 11

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1M 6/8 160
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 286
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 1/1 11
31.C2M
Hricová Adéla
1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1M 2/2 84
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.C1M 1/1 4
72.K1M 1/1 19

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.C1M 9/12 145
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1M 4/6 217
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/5 241
11.C2M
Mrůzek Jakub
1/1 23
21.C2M
Novotný Jan
3/3 7
25.K1M 3/3 217
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Neubert Adam
1/1 0
44.K1M 2/2 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Neubert Adam
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
18.C2M
Novotný Jan
2/2 7
 C2M
Neubert Adam
1/1 0
27.K1M 5/5 114

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 4/6 43
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/5 368
84.K1M 4/4 404
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 3/3 83
40.C2M
Neubert Adam
1/1 2
 C2M
Novotný Jan
2/2 0
40.K1M 3/3 166
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 3/3 48
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 1/1 5
22.C2M
Neubert Adam
1/1 1
17.K1M 5/11 170

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
150.C1M 5/6 28
116.K1M 5/6 183
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/8 50
34.C2M
Novotný Jan
1/1 4
41.K1M 5/7 154

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016201520142013
C1M2337529101425
K1M---------77

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20132012
C2M37-
K1M4468

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1M000000043164
K1M-------985898

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
C1M15150
K1M84116

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201420132012
K1M3013960
C2M-66-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201620152014201320122011
C1M272461722
C2M-1831215034
K1M---254041

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420132012
C1M305732
K1M722717
C2M-4922
Fotky nenalezeny.
0|4167|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1M 5/6 343

rok 2021

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1M 5/6 324

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1M 5/7 321
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 3/3 225

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1M 5/6 259
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 2/2 150

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
5.C1M 5/6 280
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 2/2 143

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1M 6/8 395
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/4 293

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
9.C1M 6/6 263
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/4 293
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 1/1 38

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1M 6/8 234
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 286
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 3/3 167
4.C2M
Foltysová Sabina
2/2 46
18.C2M
Hricová Adéla
1/1 11

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
14.C1M 6/8 160
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 286
Slalom: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 1/1 11
31.C2M
Hricová Adéla
1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.K1M 2/2 84
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
30.C1M 1/1 4
72.K1M 1/1 19

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.C1M 9/12 145
 K1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C1M 4/6 217
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/5 241
11.C2M
Mrůzek Jakub
1/1 23
21.C2M
Novotný Jan
3/3 7
25.K1M 3/3 217
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Neubert Adam
1/1 0
44.K1M 2/2 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Neubert Adam
1/1 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
18.C2M
Novotný Jan
2/2 7
 C2M
Neubert Adam
1/1 0
27.K1M 5/5 114

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 4/6 43
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/5 368
84.K1M 4/4 404
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 3/3 83
40.C2M
Neubert Adam
1/1 2
 C2M
Novotný Jan
2/2 0
40.K1M 3/3 166
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.K1M 3/3 48
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 1/1 5
22.C2M
Neubert Adam
1/1 1
17.K1M 5/11 170

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
150.C1M 5/6 28
116.K1M 5/6 183
Slalom: Oblastní žebříček Morava
22.C1M 5/8 50
34.C2M
Novotný Jan
1/1 4
41.K1M 5/7 154

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2022202120202019201820172016201520142013
C1M2337529101425
K1M---------77

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20132012
C2M37-
K1M4468

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1M000000043164
K1M-------985898

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
C1M15150
K1M84116

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201420132012
K1M3013960
C2M-66-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201620152014201320122011
C1M272461722
C2M-1831215034
K1M---254041

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420132012
C1M305732
K1M722717
C2M-4922

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
52 151 14 33 2 11 263
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár13.29.0175
C1M11.28.0173
K1M87.080.0802
NKZ30.315.0145
C1M14.06.0133
K1M75.269.06912
veřejné závody21.516.0377
C1M15.210.0133
K1M34.530.02731
C2M6.24.0213
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár810,779,311,31621,375
C1M811,079,611,41621,973
K1M00,000,000,000,02
NKZ511,136,736,71124,445
C1M515,239,139,11133,333
K1M00,000,000,000,012
veřejné závody56,545,267,81519,577
C1M515,213,0412,11030,333
K1M00,000,000,000,031
C2M00,0323,1215,4538,513
Celkem189,1147,1105,14221,3197
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1491826124630,9
C1M1461666114631,5
K1M31605300,0
NKZ862814332427,9
C1M641502232335,9
K1M2213126014,5
veřejné závody1451662115739,3
C1M6542472944,6
K1M581090192339,7
C2M221487522,7
Celkem38063021712733,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Chaloupka Václavsl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 52
15.05.22
sl 51
14.05.22
sl 47
08.05.22
sl 46
07.05.22
sl 121
29.08.21
sl 120
28.08.21
sl 67
23.05.21
sl 66
22.05.21
sl 64
16.05.21
sl 63
15.05.21
sl 147
05.09.20
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 39
02.08.20
sl 38
01.08.20
sl 26
26.07.20
sl 25
25.07.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
sl 89
13.07.14
sl 88
12.07.14
sl 48
18.05.14
sl 47
17.05.14
sl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
10.ČP Troja
11.08.13
9.ČP Troja
10.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
5.ČP slalom
19.05.13
5.ČP slalom
18.05.13
4.ČP slalom
12.05.13
3.ČP slalom
11.05.13
sl. 2ČP Špin
28.04.13
sl. 1ČP Špin
27.04.13
pořadí11.1.1.2.2.4.11.4.1.6.1.2.5.6.1.2.2.4.8.6.7.6.4.10.5.2.6.5.4.5.8.3.11.1.2.1.1.10.9.10.5.9.12.10.5.5.15.34.10.14.8.11.10.33.15.13.15.15.36.18.15.13.16.30.36.29.28.30.31.34.25.22.23.
odstup % *)1,50,00,01,40,96,51,74,70,04,80,01,23,97,00,02,20,33,551,76,86,23,74,657,84,01,75,44,02,25,210,62,30,00,01,40,00,053,256,04,61,210,16,616,43,87,010,568,316,98,114,26,96,759,28,38,810,612,570,815,910,77,27,226,583,313,716,627,032,729,518,922,326,2
% poražených soupeřů *)68,8100,0100,097,297,191,271,490,9100,086,5100,097,392,786,1100,097,397,391,279,487,885,486,592,176,389,797,587,590,592,789,581,696,382,1100,097,6100,0100,075,778,473,589,575,065,672,788,285,757,6---73,559,478,870,672,715,864,168,463,261,12,857,565,075,569,412,1---50,951,821,618,95,733,334,431,3
pořadí2013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr26.420.013.48.54.85.06.34.04.23.511.2
medián28151092564228
modus30151051562111
počet závodů1288686676673
průměrný odstup od vítěze % *)25,924,617,37,114,14,813,99,82,11,713,8
průměrné % poražených soupeřů *)33,749,762,377,491,389,986,392,091,092,472,6
počet jízd24161612161212141212146
lepší 1. jízda3
25,0%
1
12,5%
4
50,0%
3
50,0%
3
37,5%
2
33,3%
4
66,7%
1
14,3%
1
16,7%
0
0,0%
22
30,1%
čistých jízd5
20,8%
2
12,5%
6
37,5%
3
25,0%
9
56,3%
2
16,7%
3
25,0%
4
28,6%
8
66,7%
4
33,3%
46
31,5%

Kategorie K1M

Chaloupka VáclavCP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
pořadí94.80.
odstup % *)85,548,4
% poražených soupeřů *)4,116,8
pořadí2013celkem
průměr87.087.0
medián8080
modus8080
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze % *)66,966,9
průměrné % poražených soupeřů *)10,510,5
počet jízd33
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Chaloupka Václavsl 108
21.08.22
sl 107
20.08.22
sl 120
28.08.21
sl 123
30.08.20
sl 122
29.08.20
sl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
MČRdor.sl
21.09.13
9.ČP Troja
10.08.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
USD Troja
17.09.11
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí11.1.4.6.1.6.7.6.4.5.1.2.1.2.34.10.1.33.15.3.36.20.2.27.13.
odstup % *)1,50,04,77,00,06,86,25,42,25,20,01,40,01,068,316,90,059,28,32,283,345,45,9255,337,0
% poražených soupeřů *)68,8100,090,986,1100,087,885,487,592,789,5100,097,6100,096,8---73,5100,015,864,190,0---40,695,57,161,3
pořadí201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr20.011.019.516.315.31.01.55.06.53.54.06.010.0
medián1323151011561416
modus13231211461411
počet závodů22233123221225
průměrný odstup od vítěze % *)146,225,642,822,528,70,00,74,36,53,54,70,724,9
průměrné % poražených soupeřů *)34,268,145,060,056,8100,098,889,986,693,190,984,473,2
počet jízd44466246442450
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
66,7%
3
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
9
36,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
3
75,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
13
26,0%

Kategorie K1M

Chaloupka Václavsl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
USD Troja
17.09.11
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí41.29.41.10.45.33.48.
odstup % *)24,930,353,912,064,837,339,0
% poražených soupeřů *)52,458,841,285,730,251,532,9
pořadí20102011201220132014celkem
průměr48.039.025.529.041.035.3
medián483310294141
modus483310294141
počet závodů122117
průměrný odstup od vítěze % *)39,051,032,930,324,937,5
průměrné % poražených soupeřů *)32,940,963,558,852,450,4
počet jízd2441112
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
1
100,0%
3
42,9%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Chaloupka Václavsl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
pořadí5.1.3.2.2.1.6.3.11.1.1.6.3.2.1.7.6.3.5.6.4.15.6.10.12.5.13.16.29.28.15.21.33.34.53.42.32.25.49.51.
odstup %3,90,01,93,81,20,01,92,30,00,00,07,11,40,20,04,94,91,66,86,50,514,15,35,611,113,27,27,213,716,616,834,732,352,3152,561,940,021,4243,0252,9
% poražených soupeřů92,7100,096,098,498,4100,090,796,382,1100,0100,089,195,998,1100,087,089,495,892,288,993,670,290,682,475,690,575,569,450,951,867,454,531,931,38,829,324,442,94,0---
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr50.036.520.39.65.23.04.03.52.03.014.2
medián493316105211236
modus49251356111211
počet závodů266564422340
průměrný odstup od vítěze %247,960,116,09,94,22,20,60,92,52,026,3
průměrné % poražených soupeřů2,028,161,681,991,295,894,695,498,496,273,4
počet jízd312129128844678
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
1
16,7%
2
40,0%
3
50,0%
1
25,0%
1
25,0%
1
50,0%
1
50,0%
1
33,3%
15
37,5%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
4
33,3%
1
11,1%
5
41,7%
4
50,0%
6
75,0%
2
50,0%
3
75,0%
4
66,7%
30
38,5%

Kategorie K1M

Chaloupka VáclavCP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
pořadí94.80.69.64.69.79.101.77.55.47.77.68.100.96.
odstup %85,548,439,342,544,699,5146,558,139,229,979,548,3199,780,7
% poražených soupeřů4,116,837,642,725,314,34,829,628,038,714,624,7---5,9
pořadí201120122013celkem
průměr85.371.376.876.9
medián77696977
modus68476469
počet závodů46414
průměrný odstup od vítěze %102,069,653,974,4
průměrné % poražených soupeřů11,323,525,320,5
počet jízd612725
lepší 1. jízda3
75,0%
2
33,3%
2
50,0%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
0
0,0%
1
4,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Chaloupka Václavsl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí11.7.5.11.10.33.38.33.34.46.52.
odstup %13,38,06,417,417,139,240,425,725,376,3127,6
% poražených soupeřů83,991,392,377,881,331,922,925,635,316,73,8
pořadí20112012celkem
průměr39.38.825.5
medián341033
modus331111
počet závodů6511
průměrný odstup od vítěze %55,812,436,1
průměrné % poražených soupeřů22,785,351,2
počet jízd121022
lepší 1. jízda1
16,7%
1
20,0%
2
18,2%
čistých jízd5
41,7%
7
70,0%
12
54,5%

Kategorie K1M

Chaloupka Václavsl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí26.36.27.27.35.46.21.27.66.62.
odstup %14,514,824,118,329,536,917,117,361,742,6
% poražených soupeřů84,178,075,075,066,356,372,265,841,447,4
pořadí20112012celkem
průměr42.829.037.3
medián352727
modus212727
počet závodů6410
průměrný odstup od vítěze %34,217,927,7
průměrné % poražených soupeřů58,278,066,2
počet jízd11819
lepší 1. jízda2
33,3%
2
50,0%
4
40,0%
čistých jízd5
45,5%
4
50,0%
9
47,4%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

Chaloupka Václavsl 105
03.08.19
JWC Wave
08.08.13
JWC Wave
08.08.13/2
JWC Wave
08.08.13/3
pořadí6.3.1.15.
odstup %3,61,90,015,5
% poražených soupeřů93,477,8100,066,7
pořadí20132019celkem
průměr6.36.06.3
medián363
modus161
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %5,83,65,3
průměrné % poražených soupeřů81,593,484,5
počet jízd628
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
25,0%
čistých jízd5
83,3%
1
50,0%
6
75,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Chaloupka Václavsl 46
11.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 45
13.05.15
sl 45
14.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí1.2.1.1.1.4.5.1.3.3.3.6.3.16.16.11.13.27.33.9.28.35.
odstup %0,01,50,00,00,06,86,10,06,27,64,710,85,622,324,529,929,257,372,437,046,855,5
% poražených soupeřů100,097,4100,0100,0100,093,090,0100,087,587,591,778,386,758,357,154,552,025,711,155,627,019,0
pořadí2010201120122013201420152016celkem
průměr31.517.94.03.21.01.31.010.1
medián2816331114
modus2816331111
počet závodů273513122
průměrný odstup od vítěze %51,138,97,15,30,00,50,019,3
průměrné % poražených soupeřů23,044,985,691,6100,099,1100,071,5
počet jízd41461026244
lepší 1. jízda0
0,0%
4
57,1%
3
100,0%
1
20,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
9
40,9%
čistých jízd1
25,0%
5
35,7%
4
66,7%
4
40,0%
1
50,0%
3
50,0%
0
0,0%
18
40,9%

Kategorie C2M

Chaloupka Václavsl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 45
13.05.15
sl 45
14.05.14
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Olomouc
18.05.12
Mlýnský náho
25.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
pořadí4.3.2.2.5.2.5.5.3.4.17.18.11.
odstup %5,71,825,621,419,12,932,027,31,425,563,259,652,4
% poražených soupeřů86,490,985,783,377,850,020,050,060,050,023,832,016,7
pořadí201020112012201320142015celkem
průměr15.34.03.04.32.03.06.2
medián17435234
modus11435222
počet závodů31141313
průměrný odstup od vítěze %58,425,51,420,321,411,026,0
průměrné % poražených soupeřů24,250,060,049,583,387,755,9
počet jízd61262522
lepší 1. jízda1
33,3%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
66,7%
6
46,2%
čistých jízd4
66,7%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
22,7%

Kategorie K1M

Chaloupka Václavsl.Olomouc
15.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
Mlýnský náho
19.05.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
pořadí7.14.16.23.21.6.33.42.17.17.46.44.7.51.33.30.68.74.14.66.69.
odstup %20,918,017,625,928,722,222,927,831,127,143,152,131,744,937,334,594,2197,863,5476,3487,7
% poražených soupeřů77,880,978,372,274,783,959,053,461,059,046,448,880,627,531,935,69,55,240,95,8---
pořadí2010201120122013celkem
průměr50.629.416.712.333.2
medián5133211430
modus1417677
počet závodů873321
průměrný odstup od vítěze %179,533,725,618,886,0
průměrné % poražených soupeřů19,658,376,979,049,2
počet jízd15146540
lepší 1. jízda5
62,5%
5
71,4%
1
33,3%
1
33,3%
12
57,1%
čistých jízd4
26,7%
8
57,1%
2
33,3%
1
20,0%
15
37,5%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Chaloupka Václavsj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
pořadí42.39.46.
odstup %38,231,034,8
% poražených soupeřů18,028,315,1
pořadí20112012celkem
průměr46.040.542.3
medián463942
modus463939
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %34,834,634,7
průměrné % poražených soupeřů15,123,220,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Chaloupka Václavsj 63
30.05.15
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí4.7.6.
odstup %6,05,213,3
% poražených soupeřů82,462,5---
pořadí201220132015celkem
průměr6.07.04.05.7
medián6746
modus6744
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %13,35,26,08,2
průměrné % poražených soupeřů0,062,582,448,3

Kategorie K1M

Chaloupka Václavsj 70
11.06.16
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí7.6.9.13.12.
odstup %8,310,49,17,619,4
% poražených soupeřů90,089,481,875,554,2
pořadí20122013201420152016celkem
průměr12.013.09.06.07.09.4
medián12139679
modus12139676
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze %19,47,69,110,48,311,0
průměrné % poražených soupeřů54,275,581,889,490,078,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Chaloupka Václavsl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
pořadí10.9.42.39.46.
odstup %12,09,138,231,034,8
% poražených soupeřů75,781,818,028,315,1
pořadí201120122014celkem
průměr46.040.59.529.2
medián4639939
modus463999
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %34,834,610,625,0
průměrné % poražených soupeřů15,123,278,843,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Chaloupka Václavsj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
pořadí13.7.7.42.39.16.14.16.15.46.
odstup %7,610,08,438,231,019,020,921,420,034,8
% poražených soupeřů75,582,482,418,028,342,348,044,448,115,1
pořadí201120122013celkem
průměr46.019.513.021.5
medián46151315
modus467137
počet závodů18110
průměrný odstup od vítěze %34,821,17,621,1
průměrné % poražených soupeřů15,149,275,548,5

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Chaloupka Václavsp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí24.32.35.33.49.
odstup %15,022,043,340,036,6
% poražených soupeřů37,822,5---15,89,4
pořadí20112013celkem
průměr39.028.034.6
medián352433
modus332424
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %39,918,531,4
průměrné % poražených soupeřů8,430,217,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Chaloupka Václavsj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí16.9.10.3.6.1.
odstup %6.602,615,214,05,126,90,0
% poražených soupeřů6,338,540,080,016,7100,0
pořadí20122013201420152016celkem
průměr3.53.010.09.016.07.5
medián13109166
modus13109161
počet závodů211116
průměrný odstup od vítěze %13,55,114,015,26.602,61.110,6
průměrné % poražených soupeřů58,480,040,038,56,346,9

Kategorie K1M

Chaloupka Václavsl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí16.8.10.11.2.
odstup %22,011,98,115,42,0
% poražených soupeřů60,582,167,964,396,0
pořadí2012201320142015celkem
průměr6.510.08.016.09.4
medián21081610
modus2108162
počet závodů21115
průměrný odstup od vítěze %8,78,111,922,011,9
průměrné % poražených soupeřů80,267,982,160,574,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Chaloupka Václavsp.Strakonic
23.06.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí7.35.33.49.
odstup %11,443,340,036,6
% poražených soupeřů85,4---15,89,4
pořadí20112012celkem
průměr39.07.031.0
medián35733
modus3377
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %39,911,432,8
průměrné % poražených soupeřů8,485,427,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Chaloupka Václavsj 46
14.05.14
sp.Olomouc
18.05.12
pořadí2.4.
odstup %8,212,8
% poražených soupeřů80,070,0
pořadí20122014celkem
průměr4.02.03.0
medián422
modus422
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %12,88,210,5
průměrné % poražených soupeřů70,080,075,0

Kategorie K1M

Chaloupka Václavsj 46
14.05.14
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí3.4.1.7.8.6.7.35.33.49.
odstup %5,711,70,013,319,76,96,843,340,036,6
% poražených soupeřů90,081,3100,057,165,085,383,3---15,89,4
pořadí2011201220132014celkem
průměr39.07.04.03.015.3
medián357437
modus336137
počet závodů333110
průměrný odstup od vítěze %39,911,18,35,718,4
průměrné % poražených soupeřů8,477,979,590,058,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále