Satková Martina, 1998, DUKLA Brandýs

Satková Martina, 1998

DUKLA Brandýs
výkonnostní třídy  slalom K1: 1   C1: MT   C2: -  sjezd K1: MT   C1: MT   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 1. 1/U23
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 7. 2/U23 9.4111,5
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 3. 2/U23 3.243,7
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 7. 4/U23 8.7611,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 1. 1/U23
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 1. 1/U23
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 2. 2/U23
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 4. 3/U23
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 2. 2/U23 0.080,2
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 1. 1/U23
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 6. 3/U23 50.4139,7
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd 1. 1/U23
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 7. 2/U23 23.4321,1
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1W slalom 3. 3/U23 5.524,5
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 22.   3951.417.373,4
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1W slalom 6. 2/U23 11.069,6
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 1. 1/U23
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/U23 0.100,2
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 3. 3/U23 0.961,9
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 2. 2/U23 1.873,5
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 1. 1/U23
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 5.   4.634,3
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1W slalom 5. 3/U23 3.753,4
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1W slalom 4. 1/U23 3.863,7
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 2. 2/U23 0.350,6
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 2. 2/U23 1.522,1
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 1. 1/U23
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 1. 1/U23
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 11. 5/U23 4.774,2
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 8. 3/U23 8.207,5
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1W slalom 3. 2/U23 1.201,1
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1W slalom 14. 3/U23 12.2312,2
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 5. 3/U23 10.029,0
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 8. 3/U23 14.2913,8
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 2. 2/U23 4.635,1
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 10. 2/U23 9.2811,1
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd    
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd    
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 1. 1/U23
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 1. 1/U23
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 1. 1/U23
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 1. 1/U23
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 1. 1/U23
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 1. 1/U23
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 1. 1/U23
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/U23
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/U23
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 1. 1/U23
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1W sjezd 1.  
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 1.  
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 C1W sjezd 2.   22.602,6
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 2. 1/U23 17.602,5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 1. 1/U23
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 1. 1/U23
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
WALTER Jakub
8. 1/U23 9.709,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1W slalom 1. 1/U23
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 3. 1/U23 1.802,1
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
WALTER Jakub
7. 2/U23 14.4014,4
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1W slalom 1. 1/U23
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1W slalom 6. 2/U23 17.5815,6
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W slalom 6. 3/U23 13.3410,2
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W slalom 10. 2/U23 72.0062,3
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 3. 2/U23 0.090,2
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 28.   3551.247.284,6
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 1. 1/U23
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1W sjezd 14.   3548.016.825,7
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom    
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom    
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1W slalom 5. 2/U23 8.507,4
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1W slalom 5. 1/U23 15.5115,1
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 1. 1/U23
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1W sjezd 2. 2/U23
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 1. 1/U23
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1W sjezd 1. 1/U23
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W slalom 9. 3/U23 46.3640,3
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W slalom 4. 2/U23 13.1813,0
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W slalom 10. 3/U23 154.52133,3
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W slalom 7. 3/U23 6.746,4
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 2. 2/U23 2.132,0
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 13. 4/U23 10.7811,3
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 7. 3/U23 20.5517,8
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 11. 5/U23 7.577,0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 1. 1/U23
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1W sjezd 2. 2/U23 5.310,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 1. 1/U23
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1W sjezd 3. 2/U23 10.821,7
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 1. 1/U23
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 1. 1/U23
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 1. 1/U23
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 1. 1/U23
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 1. 1/U23
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 1.  
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 1.  
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 2. 2/U23 0.580,5
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1W sjezd    
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 9. 6/U23 19.6318,5
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1W sjezd    
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 5. 2/U23 7.125,8
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 1. 1/U23
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1W sjezd 1. 1/U23
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 12. 5/U23 8.237,2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 2. 1/U23 16.301,6
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 3. 1/U23 30.642,6
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 4. 2/U23 2.081,8
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 13. 7/U23 12.8413,4
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom 9. 3/U23 56.1548,3
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom 18. 7/U23 21.5621,9
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/U23
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 10. 3/U23 13.3711,6
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/U23
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 4. 1/U23 3.763,3
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 1. 1/U23
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 1. 1/U23
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 2. 1/U23 0.100,2
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 1. 1/U23
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 4. 2/U23 6.334,9
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 7. 5/U23 19.6717,6
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 2. 2/U23 1.681,5
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 6. 4/U23 7.597,4
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 4. 2/U23 18.4014,1
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 6. 4/U23 8.437,6
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1W slalom 4. 3/U23 11.789,9
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1W slalom 13. 7/U23 13.8313,3
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 1. 1/U23
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 2. 1/U23 5.510,9
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 2. 1/U23 1.261,9
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 2. 1/U23 1.962,5
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 1. 1/U23
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1W sjezd 1. 1/U23
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 1. 1/U23
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 1. 1/U23
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 1.  
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 1.  
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 1.  
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 1.  
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 1.  
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1W sjezd 1. 1/U23
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 1.  
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1W sjezd 1. 1/U23
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 1.  
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 1. 1/U23
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 C1W sjezd 1. 1/U23
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 1. 1/U23
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 3. 1/DS 4.304,0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
FOLTYSOVÁ Sabina
4. 1/U23 6.104,8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 1. 1/DS
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1W slalom 1. 1/DS
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
FOLTYSOVÁ Sabina
2. 1/U23 4.903,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1W slalom 1. 1/DS
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 1. 1/DS
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 3. 1/DS 4.674,5
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1W slalom 3. 2/DS 4.513,6
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1W slalom 6. 1/DS 15.7514,3
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W sjezd 2. 2/DS 1.192,2
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W sjezd 1. 1/DS
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 1. 1/DS
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 1. 1/DS
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 2. 2/DS 4.780,6
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 15. 3/DS 18.1714,5
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 2. 2/DS 3.442,5
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1W sjezd 3. 2/DS
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 11. 3/DS 9.468,6
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 5. 2/DS 8.817,1
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 1. 1/DS
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1W sjezd 2. 2/DS 10.371,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 1. 1/DS
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1W sjezd 2. 2/DS 2.860,3
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 2. 2/DS 1.221,2
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 5. 1/DS 8.869,9
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W slalom 1. 1/DS
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1W slalom 4. 3/DS 1.201,3
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 1. 1/DS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 1. 1/DS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 1. 1/DS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 1. 1/DS
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 12. 3/DS 12.3212,8
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 4. 1/DS 3.322,8
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1W slalom 11. 2/DS 13.2713,9
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1W slalom 2. 1/DS 7.637,0
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 8. 2/DS 8.158,3
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/DS 0.960,9
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 12. 2/DS 9.109,1
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 3. 2/DS 4.544,1
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/DS
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 1. 1/DS
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 1. 1/DS
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 1. 1/DS
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/DS
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 1. 1/DS
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1W sjezd 1. 1/DS
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1W sjezd 1. 1/DS
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1W sjezd 1.  
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 1. 1/DS
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 1. 1/DS
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 1. 1/DS
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 1. 1/DS
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 1. 1/DS
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
SATKOVÁ Gabriela
2. 1/DS 2.802,3
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 1. 1/DS
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1W slalom 1. 1/DS
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
SATKOVÁ Gabriela
1. 1/DS
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1W slalom 1. 1/DS
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 1. 1/DS
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 2. 1/DS 0.840,8
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1W slalom 1. 1/DS
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1W slalom 1. 1/DS
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/DS 0.721,6
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/DS
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 1. 1/DS
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 4. 4/DS 7.767,9
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1W sjezd 1.  
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 2.   5.254,5
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 1.  
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1W sjezd 1.  
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 3.   6.726,1
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 4.   141.01107,8
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja K1W slalom    
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja C1W slalom    
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja K1W slalom 11. 4/DS 23.7522,8
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja C1W slalom 2. 1/DS 0.760,7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/DS
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/DS
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/DS
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/DS
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 2. 2/DS 5.365,1
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 3. 3/DS 2.933,1
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 2. 1/DS 2.792,7
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 5. 3/DS 5.445,8
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 2. 1/DS 8.571,4
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 1. 1/DS
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1W sjezd 1. 1/DS
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1W sjezd 1. 1/DS
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 5. 3/DS 8.027,7
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DS
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 5. 2/DS 10.289,9
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1. 1/DS
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 2.   1.282,6
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 2.   1.352,5
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 2.   0.731,5
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 2.   0.080,1
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 13.   17.7617,2
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 5.   13.3110,9
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1W slalom 9.   16.4916,8
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1W slalom 6.   23.4320,3
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 2. 1/DS 6.361,1
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 1. 1/DS
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 5. 1/DS 1.221,7
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 1. 1/DS
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 1. 1/DS
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 1. 1/DS
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1W sjezd 1. 1/DS
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1W sjezd 1. 1/DS
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 1. 1/DM
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 1. 1/DM
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 1. 1/DM
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 1. 1/DM
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd 2. 1/DM 0.460,4
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 10.   80.5074,6
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 6.   68.3351,2
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd 2. 2/DM 0.090,0
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1W slalom 19.   20.6619,0
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou C1W slalom 4.   27.1123,2
13.07.2014 6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 6.   18.2319,2
13.07.2014 6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 3.   3.683,1
12.07.2014 5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 18.   32.7629,3
12.07.2014 5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 5.   58.9244,7
20.06.2014
22.06.2014
2014 ICF Světový pohár ve slalomu, Praha Umělá slalomová dráha, ul. Vodácká, 171 00 Praha 7 - Troja C1W slalom
heats
15.   16.0015,6
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 6. 2/DM 5.435,3
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 3. 1/DM 2.211,9
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 6. 2/DM 6.066,1
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 3. 1/DM 3.823,4
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1W sjezd 1. 1/DM
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1W sjezd 1. 1/DM
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1W sjezd 1. 1/DM
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1W sjezd 1. 1/DM
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 6.   14.0114,9
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 1.  
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1W slalom 9.   22.0223,3
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1W slalom 2.   1.711,3
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 3. 1/DM 1.342,0
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 2. 1/DM 2.042,7
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 3. 1/DM 0.580,9
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 2. 1/DM 0.240,3
18.05.2014 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 15.   22.8023,0
18.05.2014 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 2.   9.978,5
17.05.2014 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1W slalom 9.   16.3015,6
17.05.2014 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 1.  
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 17.   19.1719,9
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 7.   68.6660,0
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 14.   16.4216,9
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 3.   6.025,4
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1W sjezd 4.   1.732,1
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1W sjezd 1.  
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 22. 3/DM 193.2917,9
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1W sjezd 1. 1/DM
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1W sjezd 1. 1/DM
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1W sjezd 1. 1/DM
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C2M sjezd
SATKOVÁ Gabriela
4. 1/DM 103.2013,2
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C2M sjezd
SATKOVÁ Gabriela
4. 1/DM 90.9011,4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 7. 1/DM 4.104,2
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1W slalom 1. 1/DM
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1W slalom 4. 1/DM 4.914,9
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1W slalom 1. 1/DM
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 1.  
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 1.  
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 1.  
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 7.   16.0416,8
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd    
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 17.   15.0313,7
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno C1W slalom 1.  
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1W sjezd 1.  
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno K1W slalom 11.   14.1813,1
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno C1W slalom 1.  
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 3. 1/DM 2.624,4
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/DM 1.131,6
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/DM 1.983,4
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/DM
11.08.2013 10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji USD Troja K1W slalom 19.   27.0127,5
11.08.2013 10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji USD Troja C1W slalom 4.   11.439,7
10.08.2013 9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji USD Troja K1W slalom 19.   27.3927,7
10.08.2013 9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji USD Troja C1W slalom 5.   29.1425,7
04.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 1. 1/DM
04.08.2013 Slalom v Brně C1W slalom 1. 1/DM
03.08.2013 Slalom v Brně K1W slalom 1. 1/DM
03.08.2013 Slalom v Brně C1W slalom 1. 1/DM
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 1. 1/DM
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1W slalom 1. 1/DM
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1W slalom 1. 1/DM
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1W slalom 1. 1/DM
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1W slalom 21. 4/DM 22.2819,0
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš C1W slalom 4. 2/DM 3.772,6
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1W slalom 19. 4/DM 15.5113,3
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš C1W slalom 3. 1/DM 22.9918,6
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 1. 1/DM
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1W sjezd 1. 1/DM
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1W sjezd 1. 1/DM
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1W sjezd 1. 1/DM
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 1. 1/DM
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 7. 4/DM 9.579,1
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W slalom 1. 1/DM
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 4. 2/DM 15.9915,3
19.05.2013 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 21.   23.6226,1
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd    
19.05.2013 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 3.   15.0313,9
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd    
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 3. 1/DM 0.550,8
18.05.2013 5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1W slalom 34.  
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 2. 1/DM 3.474,7
18.05.2013 5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1W slalom 12.  
12.05.2013 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 6.   129.13113,1
11.05.2013 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1W slalom 4.   77.1458,5
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1W sjezd 5. 1/DM 2.662,6
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C1W sjezd 1. 1/DM
27.04.2013 1. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1W slalom 18.   31.2625,8
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1W sjezd 4.   36.183,8
27.04.2013 1. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C1W slalom 3.   146.6266,9
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 6. 1/DM 78.406,9
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1W sjezd 4. 1/DM 63.205,5
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 3. 1/DM 40.203,1
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1W sjezd 1. 1/DM
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1W sjezd 1. 1/DM
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1W sjezd 1. 1/DM
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/DM
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 1. 1/DM
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1W sjezd 1. 1/DM
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.1 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 1.  
23.03.2013 Sjezd na Svitavě, závod č.2 řeka Svitava v úseku Adamov - Babice K1W sjezd 1.  
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 15. 2/ZS 19.9720,1
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C1W slalom 4. 1/ZS 9.377,4
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 12. 1/ZS 32.6929,9
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C1W slalom 2. 1/ZS 0.760,5
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1W sjezd 2. 1/ZS 0.240,2
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné C1W sjezd 1. 1/ZS
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné C1W slalom 1.  
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1W slalom 6.   21.0619,8
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1W sjezd 1.  
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 1.  
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 1.  
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 4.   7.847,8
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1W sjezd 1.  
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno C1M sjezd 14.   44.8719,5
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1W sjezd 1.  
19.08.2012 8.Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu USD Troja K1W slalom 21.   26.9328,5
19.08.2012 8.Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu USD Troja C1W slalom 4.   24.8721,3
18.08.2012 7.Český pohár ve slalomu, MČR U23 - USD Troja USD Troja K1W slalom 23.   33.6135,3
18.08.2012 7.Český pohár ve slalomu, MČR U23 - USD Troja USD Troja C1W slalom 6.   32.9029,7
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 1.  
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 2.   5.866,6
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 C1W slalom 1.  
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1W slalom 2.   0.630,6
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 1. 1/ZS
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1W sjezd 1. 1/ZS
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1W sjezd 1. 1/ZS
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1W sjezd 1. 1/ZS
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 2. 1/ZS 3.783,2
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1W sjezd 2. 1/ZS 2.241,6
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1W sjezd 2. 1/ZS 1.541,3
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1W sjezd 2. 1/ZS 0.890,6
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 2. 1/ZS 1.100,9
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C2M slalom 6. 1/ZS 16.8012,2
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 1. 1/ZS
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 1. 1/ZS
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
SATKOVÁ Martina
5. 1/ZS 19.1014,1
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 1. 1/ZS
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 1. 1/ZS
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 3. 2/ZS 4.013,8
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 1. 1/ZS
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W sjezd 1. 1/ZS
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W sjezd 1. 1/ZS
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 3. 2/ZS 4.284,4
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1W sjezd 2. 1/ZS 27.404,5
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1W sjezd 1. 1/ZS
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1W slalom 1. 1/ZS
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1W slalom 1. 1/ZS
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1W slalom 5. 1/ZS 9.2010,9
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1W slalom 2. 1/ZS 0.500,5
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 10. 2/ZS 16.3615,1
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1W slalom 8. 2/ZS 57.1037,0
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1W slalom 2. 1/ZS 6.914,6
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W slalom 21. 3/ZS 32.3730,3
27.05.2012 6. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 25.   36.3433,1
27.05.2012 6. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy C1W slalom 4.   30.6923,3
26.05.2012 5. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy K1W slalom 19.   35.3538,1
26.05.2012 5. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy C1W slalom 4.   8.966,1
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 1. 1/ZS
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 2. 1/ZS 2.302,0
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W slalom 1. 1/ZS
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1W slalom 1. 1/ZS
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W sjezd 2. 1/ZS 4.403,9
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1W slalom 1. 1/ZS
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 1. 1/ZS
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 1. 1/ZS
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1W sjezd 1. 1/ZS
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 1. 1/ZS
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1W sjezd 1. 1/ZS
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1W sjezd 1. 1/ZS
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 8. 1/ZS 9.746,3
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1W sjezd 3. 1/ZS 6.543,6
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1W sjezd 3. 1/ZS 3.702,7
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1W sjezd 2. 1/ZS 13.918,7
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava C1W slalom 3. 1/ZS 6.664,9
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 15. 2/ZS 23.4822,7
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava C1W slalom 4. 1/ZS 9.897,8
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1W slalom 14. 2/ZS 23.7224,1
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1W sjezd 3. 1/ZS 24.782,3
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1W sjezd 3. 1/ZS 1.891,3
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 5.   47.104,2
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1W sjezd 6.   69.706,2
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 2. 1/ZS 2.400,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 2. 1/ZS 9.801,2
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1W sjezd 2. 1/ZS 9.601,0
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 2. 1/ZS 15.001,9
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 1.  
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. K1W sjezd 1.  
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 5. 2/ZS 3.903,4
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 1. 1/ZS
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom 5. 2/ZS 2.902,6
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom 1. 1/ZS
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja C1W slalom 2.   12.177,2
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja K1W slalom 12.   53.9150,3
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1W slalom 2.   1.331,1
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1W slalom 2.   3.003,0
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1W sjezd 9. 1/ZS 38.5516,7
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1W sjezd 6. 1/ZS 64.997,6
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 6. 4/ZS 7.408,1
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1W slalom 1. 1/ZS
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1W slalom 7. 5/ZS 7.108,8
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1W slalom 2. 2/ZS 5.706,4
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1W sjezd 13. 1/ZS 20.4714,0
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1W sjezd 12. 1/ZS 17.6212,2
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1W slalom 1. 1/ZS
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1W slalom 2. 2/ZS 0.600,4
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 1. 1/ZS
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 2. 2/ZS 0.100,1
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 1. 1/ZS
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 2. 1/ZS 7.107,3
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1W slalom 1. 1/ZS
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1W slalom 2. 1/ZS 7.307,8
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/ZS
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 2. 1/ZS 1.801,4
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1W slalom 1. 1/ZS
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1W slalom 1. 1/ZS
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 9. 4/ZS 7.908,7
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1W slalom 2. 1/ZS 1.401,3
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 12. 6/ZS 17.8019,1
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1W slalom 3. 1/ZS 5.805,1
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
sobota 30.4.2011
11. 6/ZS 16.6018,8
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom
sobota 30.4.2011
1. 1/ZS
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom
neděle 1.5.2011
7. 3/ZS 14.5015,8
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1W slalom
neděle 1.5.2011
2. 2/ZS 3.102,5
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna K1W sjezd 10. 1/ZS 21.1012,3
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně K1W sjezd    
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou C1W slalom 2. 1/ZS 24.2320,5
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1W slalom 8. 3/ZS 17.3916,0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
sobota 25.9.2010
7. 1/ZM 6.205,7
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom
sobota 25.9.2010
1. 1/ZM
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom
neděle 26.9.2010
10. 1/ZM 10.109,3
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom
neděle 26.9.2010
1. 1/ZM
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
sobota 19.6.2010
4. 1/ZM 6.405,3
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1W slalom
sobota 19.6.2010
1. 1/ZM
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1W slalom
neděle 20.6.2010
1. 1/ZM
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1W slalom
neděle 20.6.2010
1. 1/ZM
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy K1W slalom 16.   41.9535,8
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy C1W slalom 3.   31.5616,5
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1W slalom 4. 2/ZM 5.415,4
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1W slalom 2. 2/ZM 3.192,5
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 7. 1/ZM 14.1015,1
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom 2. 1/ZM 9.307,5
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom 5. 1/ZM 9.709,6
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom 4. 2/ZM 26.5018,0
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 9. 1/ZM 8.719,1
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 2. 2/ZM 9.997,4
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 17. 1/ZM 15.7815,9
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 22. 3/ZM 80.4090,6
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 11. 2/ZM 32.2037,0
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 18. 1/ZM 61.0071,8
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1W slalom 13. 1/ZM 23.5025,2
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
sobota
8. 1/ZM 9.507,8
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom
sobota
3. 1/ZM 7.305,3
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1W slalom
neděle
7. 1/ZM 9.608,3
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1W slalom
neděle
3. 1/ZM 12.309,3
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1W slalom 5.   18.4014,4
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí C1W slalom 3.   25.9416,7
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom
sobota
2. 1/ZM 33.9824,4
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
14. 3/ZM 23.6025,5
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1W slalom
neděle
4. 2/ZM 32.3025,2
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
11. 1/ZM 29.0031,6
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1W slalom
sobota
15. 1/ZM 17.2117,7
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
sobota
5. 1/ZM 13.6011,8
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
sobota
MUZIKANT Ondřej
8. 2/DM 28.2020,3
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C1W slalom
sobota
2. 1/ZM 31.3021,2
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1W slalom
neděle
3. 1/ZM 9.207,5
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
neděle
MUZIKANT Ondřej
11. 3/DM 39.6028,1
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C1W slalom
neděle
2. 1/ZM 22.9015,3
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
sobota
6. 1/ZM 14.1014,7
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1W slalom
neděle
4. 1/ZM 15.4015,0
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
neděle
MUZIKANT Ondřej
5. 3/DM 66.6052,8
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
sobota
5. 1/ZM 19.4016,1
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1W slalom
neděle
   
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1W slalom
sobota
19. 3/ZM 29.7031,1
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1W slalom
neděle
14. 1/ZM 18.9017,6
18.04.2009
19.04.2009
Slalomy v Opavě USD Opava K1W slalom
sobota
5. 1/ZM 19.1417,0
18.04.2009
19.04.2009
Slalomy v Opavě USD Opava K1W slalom
neděle
5. 1/ZM 29.7928,3
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Satková MartinaDUKLA Brandýs K1: 1   C1: 1   C2: 3 K1: MT   C1: 1   C2: 29.11.19 updated from RVP
Satková MartinaDUKLA Brandýs K1: 1   C1: 1   C2: K1: MT   C1: MT   C2: 13.11.18 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 1   C1: 1   C2: K1: MT   C1: MT   C2: 28.02.18 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 1   C1: 1   C2: 2 K1: 1   C1: 2   C2: 20.11.17 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 1   C1: 1   C2: 2 K1: MT   C1: 1   C2: 23.11.16 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 1   C1: 1   C2: K1: 1   C1: 1   C2: 02.11.15 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: MT   C2: K1: MT   C1: 1   C2: 28.10.14 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: MT   C1: 2   C2: 20.11.13 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 2+   C2: 3 K1: 2   C1: 2   C2: 17.11.12 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2+   C1: 2+   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 03.07.12 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 26.11.11 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 22.08.11 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2   C2: K1: 2   C1:   C2: 29.06.11 updated from RVP
Satková MartinaKanoe Klub Spoj Brno K1: 2   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Místo narozeníBrno
ZnameníLev
BydlištěBrno
ZaměstnáníČVUT PRAHA
Výrobce loděVajda
Model loděHype
Výrobce pádlaRaab Paddles
Osobní sponzořiHiko Sport, Pemm Brno, 4fitness, Furtplnej, Meatfly
Od kolika let pádluje8
První trenérBohuslav Šamánek
Současný trenérOndřej Štěpánek
Sportovní vzorPeter Kauzer, Jaromír Jágr, Martina Sáblíková
ZálibyJóga, běh, čtení, brigády
Zimní přípravaSpojené arabské Emiráty
Cíle na sezonuReprezentace U23 a reprezentace dospělých slalom
Nejlepší dosažené výsledkyMistryně Evropy juniorů 2014, Vicemistryně Evropy U23, vicemistryně světa juniorů , Sjezd- několikanásobná Mistryně světa a Evropy
Zajímavost o soběNarodila sem se doma ve vaně a mám strašně moc úspěšné sourozence
Oblíbenci v hudběNemám
Oblíbený filmHarry Potter
Oblíbený herecJenifer Aniston, Benedict Cumberbatch
Oblíbená traťIvrea, Lipno, Vídeň
Webwww.martinasatkova.cz
FacebookMartina Satková -Canoe slalom athlete
Instagramhttps://www.instagram.com/martinasatkova

Profil aktualizován 31.01.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W FINALE-BGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-BGalasport Caipi fins
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W FINALE-AGalasport Caipi fins
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W FINALE-AGalasport Pink and Yellow
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W KVALIFIKACEGalasport Caipi fins
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Caipi_fins
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-BGalasport Pink_and_Yellow
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi_fins
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi_fins
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport Pink_and_Yellow
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Caipi_fins
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Caipi_fins
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport 0
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1W kvalifikaceGalasport 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1W finale-AGalasport 0
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W finale-BGalasport Sonic
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1W kvalifikaceGalasport Sonic
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W finale-AGalasport
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W finale-BGalasport Sonic
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1W kvalifikaceGalasport Sonic
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W finale-AGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W finale-BGalasport Sonic
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1W kvalifikaceGalasport Sonic
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1W kvalifikaceGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Sonic
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Sonic
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Sonic
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Sonic
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Sonic
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-AGalasport Sonic
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Sonic
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Sonic
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W finale-AGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W finale-BGalasport Sonic
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1W kvalifikaceGalasport
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1W kvalifikaceGalasport Sonic
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W kvalifikace
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W finale-A
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1W finale-B
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1W kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W finale-A
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1W kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-A
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W finale-A
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W finale-A
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W finale-B
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1W kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1W kvalifikace
0|3719|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 150
~~~K1W 2/2 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 2/2 132
2.K1W 2/2 136
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 3/3 127
3.K1W 3/3 255
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
4.C1W 5/6 294
9.K1W 5/6 215
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 150
~~~K1W 2/2 143
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/8 436
1.K1W 6/10 443
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/8 292
2.K1W 5/10 643
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 5/10 42
7.K1W 5/16 448

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
5.C1W 5/6 278
6.K1W 5/6 224
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 75
~~~K1W 2/2 62
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 2/2 106
10.C2X
Walter Jakub
2/2 25
8.K1W 2/2 164
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 4/4 286
5.K1W 4/5 300
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 4/4 96
4.K1W 5/7 380
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
25.K1W 5/7 72

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
4.C1W 6/8 364
12.K1W 6/8 248
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
~~~K1W 4/4 245
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 7/7 361
1.K1W 7/11 511
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/13 184
1.K1W 5/17 596

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 313
9.K1W 6/8 257
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 240
~~~K1W 4/4 280
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 2/2 83
4.C2M
Foltysová Sabina
2/2 90
9.K1W 2/2 147
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 2/2 120
8.K1W 3/4 173
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
13.K1W 4/4 81
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/8 125
1.K1W 5/9 510

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 227
12.K1W 6/6 236
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 240
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 3/3 88
2.C2M
Satková Gabriela
2/2 74
2.K1W 3/3 217
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 4/4 220
3.K1W 6/6 317
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/6 91
1.K1W 5/8 481

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/8 287
15.K1W 6/8 205
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 226
~~~K1W 4/4 279
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 2/2 44
5.K1W 2/2 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 1/1 4
4.C1W 3/3 166
5.K1W 6/6 302
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
3.C1W 5/5 34
8.K1W 5/8 130
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 1/1 6
1.C1W 3/3 36
 C2M
Satková Gabriela
2/2 0
3.K1W 5/8 346

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 9/11 425
22.K1W 9/9 182
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 240
2.K1W 4/6 256
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 2/2 52
10.K1W 2/2 267
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 4/4 73
6.K1W 4/4 267
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 7/7 286
5.K1W 8/12 303
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 57
1.K1W 5/19 482

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 4/4 160
29.K1W 4/4 58
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 220
9.K1W 4/6 200
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 2/2 72
20.K1W 2/2 209
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/8 125
24.C2M
Satková Gabriela
1/1 8
27.C2M 1/1 7
1.K1W 5/8 276
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 1/1 14
4.C1W 4/4 206
3.K1W 8/10 392
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
8.C1W 5/7 15
8.K1W 5/13 124
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 1/1 12
1.C1W 5/6 66
1.K1W 5/22 542

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/5 81
13.K1W 5/5 241
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/10 83
4.K1W 5/10 238

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
C1W454372210
K1W9612912152229

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W2163104424
K1W215183553
C1M------39-36

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W000000001
K1W000000029

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201320122011
C1W342
K1W102013

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W116341512398
K1W3247413588418
C1M------96-112

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201620152014201320122011
C1W2522211
C2X10------
K1W8925614
C2M-42--27-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W171413211111
K1W34725111311
C1M------29-26
C2M------30--
Fotky nenalezeny.
0|3719|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 150
~~~K1W 2/2 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 2/2 132
2.K1W 2/2 136
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 3/3 127
3.K1W 3/3 255
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 K1W 3/3 0

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
4.C1W 5/6 294
9.K1W 5/6 215
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 150
~~~K1W 2/2 143
Sjezd: Žebříček Český Pohár
1.C1W 6/8 436
1.K1W 6/10 443
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/8 292
2.K1W 5/10 643
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 5/10 42
7.K1W 5/16 448

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
5.C1W 5/6 278
6.K1W 5/6 224
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 2/2 75
~~~K1W 2/2 62
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 2/2 106
10.C2X
Walter Jakub
2/2 25
8.K1W 2/2 164
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1W 4/4 286
5.K1W 4/5 300
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 4/4 96
4.K1W 5/7 380
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0
25.K1W 5/7 72

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
4.C1W 6/8 364
12.K1W 6/8 248
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 300
~~~K1W 4/4 245
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1W 7/7 361
1.K1W 7/11 511
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 5/13 184
1.K1W 5/17 596

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
3.C1W 6/8 313
9.K1W 6/8 257
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 240
~~~K1W 4/4 280
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1W 2/2 83
4.C2M
Foltysová Sabina
2/2 90
9.K1W 2/2 147
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 2/2 120
8.K1W 3/4 173
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
13.K1W 4/4 81
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/8 125
1.K1W 5/9 510

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 227
12.K1W 6/6 236
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 240
~~~K1W 4/6 300
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 3/3 88
2.C2M
Satková Gabriela
2/2 74
2.K1W 3/3 217
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1W 4/4 220
3.K1W 6/6 317
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/6 91
1.K1W 5/8 481

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 6/8 287
15.K1W 6/8 205
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/4 226
~~~K1W 4/4 279
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 2/2 44
5.K1W 2/2 170
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C1M 1/1 4
4.C1W 3/3 166
5.K1W 6/6 302
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
3.C1W 5/5 34
8.K1W 5/8 130
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 1/1 6
1.C1W 3/3 36
 C2M
Satková Gabriela
2/2 0
3.K1W 5/8 346

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
2.C1W 9/11 425
22.K1W 9/9 182
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1W 4/6 240
2.K1W 4/6 256
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 2/2 52
10.K1W 2/2 267
Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1W 4/4 73
6.K1W 4/4 267
Sjezd: Žebříček Český Pohár
2.C1W 7/7 286
5.K1W 8/12 303
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/7 57
1.K1W 5/19 482

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
10.C1W 4/4 160
29.K1W 4/4 58
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1W 4/6 220
9.K1W 4/6 200
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 2/2 72
20.K1W 2/2 209
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/8 125
24.C2M
Satková Gabriela
1/1 8
27.C2M 1/1 7
1.K1W 5/8 276
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 1/1 14
4.C1W 4/4 206
3.K1W 8/10 392
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
8.C1W 5/7 15
8.K1W 5/13 124
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
26.C1M 1/1 12
1.C1W 5/6 66
1.K1W 5/22 542

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/5 81
13.K1W 5/5 241
Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1W 5/10 83
4.K1W 5/10 238

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
C1W454372210
K1W9612912152229

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W2163104424
K1W215183553
C1M------39-36

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W000000001
K1W000000029

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201320122011
C1W342
K1W102013

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W116341512398
K1W3247413588418
C1M------96-112

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201620152014201320122011
C1W2522211
C2X10------
K1W8925614
C2M-42--27-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1W171413211111
K1W34725111311
C1M------29-26
C2M------30--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
156 150 11 133 78 2 530
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár8.36.04110
K1W12.611.0654
C1W4.24.0456
NKZ4.84.0154
K1W7.36.0527
C1W2.32.0127
veřejné závody3.92.01130
K1W5.24.0164
C1W1.51.0153
C2M4.95.029
C1M20.018.0182
C2X7.57.072
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár65,5109,11110,02724,5110
K1W00,011,923,735,654
C1W610,7916,1916,12442,956
NKZ1324,1713,059,32546,354
K1W13,713,713,7311,127
C1W1244,4622,2414,82281,527
veřejné závody5643,12015,486,28464,6130
K1W1929,769,457,83046,964
C1W3667,91222,635,75196,253
C2M111,1222,200,0333,39
C1M00,000,000,000,02
C2X00,000,000,000,02
Celkem7525,53712,6248,213646,3294
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár2162476114922,7
K1W10676272826,4
C1W1101714162119,1
NKZ1081090102624,1
K1W5429251222,2
C1W54798151425,9
veřejné závody260980414355,0
K1W12836637054,7
C1W10626426662,3
C2M181709738,9
C1M41704300,0
C2X410300,0
Celkem5844546821837,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1W

Satková Martinasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 103
25.07.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
sl 89
13.07.14
sl 88
12.07.14
sl 48
18.05.14
sl 47
17.05.14
sl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
10.ČP Troja
11.08.13
9.ČP Troja
10.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
5.ČP slalom
19.05.13
5.ČP slalom
18.05.13
4.ČP slalom
12.05.13
3.ČP slalom
11.05.13
sl. 1ČP Špin
27.04.13
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
sl.Veltrusy
27.05.12
sl.Veltrusy
26.05.12
pořadí6.3.11.3.5.2.1.6.9.10.2.7.2.5.4.9.4.2.4.4.1.3.2.5.4.2.2.3.1.4.2.5.6.6.4.3.5.2.1.7.3.1.1.4.5.4.3.3.12.6.4.3.4.6.4.4.
odstup % *)39,74,54,21,19,05,10,010,240,3133,32,017,80,55,81,848,34,91,514,19,90,03,62,57,12,87,00,94,10,0107,80,710,920,351,223,23,144,78,50,060,05,40,00,09,725,72,618,613,90,0113,158,566,921,329,723,36,1
% poražených soupeřů *)70,687,544,488,980,094,7100,064,357,952,692,957,193,876,578,642,970,088,970,072,7100,081,891,766,778,692,992,385,7100,050,090,060,054,544,466,775,050,087,5100,033,377,8100,0100,070,063,657,171,481,8---37,562,550,075,058,372,772,7
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr4.54.23.93.62.84.35.85.04.2
medián443424634
modus433124134
počet závodů41185886656
průměrný odstup od vítěze % *)20,128,124,527,93,510,933,910,619,8
průměrné % poražených soupeřů *)69,763,166,870,986,274,270,877,772,1
počet jízd820161016161212110
lepší 1. jízda2
50,0%
6
54,5%
3
37,5%
3
60,0%
2
25,0%
1
12,5%
3
50,0%
1
16,7%
21
37,5%
čistých jízd1
12,5%
4
20,0%
2
12,5%
2
20,0%
3
18,8%
5
31,3%
2
16,7%
2
16,7%
21
19,1%

Kategorie K1W

Satková Martinasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 103
25.07.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
sl 89
13.07.14
sl 88
12.07.14
sl 48
18.05.14
sl 47
17.05.14
sl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
10.ČP Troja
11.08.13
9.ČP Troja
10.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
5.ČP slalom
19.05.13
5.ČP slalom
18.05.13
sl. 1ČP Špin
27.04.13
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
sl.Veltrusy
27.05.12
sl.Veltrusy
26.05.12
pořadí7.6.8.14.8.10.6.10.4.7.13.11.9.12.13.18.7.6.6.13.3.6.15.11.12.11.8.12.2.3.11.13.9.10.19.6.18.15.9.17.14.17.11.19.19.21.19.21.34.18.21.23.25.19.
odstup % *)21,19,67,512,213,811,115,662,313,06,411,37,018,57,213,421,917,67,47,613,34,514,314,58,612,813,98,39,14,56,122,817,216,874,619,019,229,323,015,619,916,913,713,127,527,719,013,326,10,025,828,535,333,138,1
% poražených soupeřů *)77,881,575,956,775,969,083,369,090,381,358,665,581,074,455,637,076,079,279,253,895,188,648,164,366,769,778,866,794,790,061,561,374,262,525,079,226,148,170,440,753,651,569,737,935,752,459,139,4---34,628,621,414,335,7
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr22.019.913.57.69.810.58.58.812.6
medián21191491197811
modus191962116486
počet závodů4985886654
průměrný odstup od vítěze % *)33,718,527,213,510,813,319,312,518,0
průměrné % poražených soupeřů *)25,042,350,776,372,367,074,772,860,5
počet jízd816161016161212106
lepší 1. jízda1
25,0%
5
55,6%
5
62,5%
2
40,0%
1
12,5%
2
25,0%
4
66,7%
2
33,3%
22
40,7%
čistých jízd3
37,5%
1
6,3%
5
31,3%
5
50,0%
3
18,8%
2
12,5%
7
58,3%
2
16,7%
28
26,4%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Satková Martinasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 103
25.07.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
MČRdor.sl
21.09.13
9.ČP Troja
10.08.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
USD Troja
17.09.11
Řeka Svratka
10.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí6.3.6.10.2.4.9.1.1.2.6.4.1.5.1.1.4.6.2.2.3.2.3.
odstup % *)39,74,510,2133,32,01,848,30,00,00,751,223,20,025,70,00,021,329,77,21,116,52,516,7
% poražených soupeřů *)70,687,564,352,692,978,642,9100,0100,090,044,466,7100,063,6100,0100,075,058,385,794,133,380,0---
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr3.02.52.03.03.05.01.51.06.56.04.53.7
medián322114114633
modus322114114231
počet závodů1224222123223
průměrný odstup od vítěze % *)16,79,54,212,812,837,20,30,025,148,522,118,9
průměrné % poražených soupeřů *)0,056,789,983,381,855,695,0100,060,869,979,173,1
počet jízd2438444246445
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
4
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
33,3%
1
50,0%
11
47,8%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
75,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
0
0,0%
8
17,8%

Kategorie K1W

Satková Martinasl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 103
25.07.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
MČRdor.sl
21.09.13
9.ČP Troja
10.08.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
USD Troja
17.09.11
Řeka Svratka
10.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
pořadí7.6.10.7.13.13.18.1.4.11.10.19.7.19.6.4.21.23.12.2.16.4.5.
odstup % *)21,19,662,36,411,313,421,90,07,922,874,619,016,827,719,87,828,535,350,33,035,85,414,4
% poražených soupeřů *)77,881,569,081,358,655,637,0100,090,961,562,525,077,835,780,889,728,621,452,296,437,588,982,6
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr5.010.07.013.513.014.57.51.015.510.06.510.3
medián5426710411310610
modus54247104113764
počet závodů1224222123223
průměrný odstup od vítěze % *)14,420,626,622,822,346,815,30,017,626,715,422,4
průměrné % poražených soupeřů *)82,663,274,355,156,843,876,2100,046,369,679,764,9
počet jízd2448444246446
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
2
100,0%
15
65,2%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%
1
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
66,7%
1
25,0%
10
21,7%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Satková Martinasl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 75
09.06.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
pořadí1.3.1.5.5.2.5.1.1.1.3.2.1.1.1.2.2.1.1.3.3.1.2.1.1.4.3.1.1.4.2.8.2.3.4.
odstup %0,03,70,03,47,40,55,80,00,00,03,61,20,00,00,05,12,70,00,01,93,40,01,30,00,02,618,60,00,07,40,537,04,64,97,8
% poražených soupeřů100,092,9100,085,282,693,876,5100,0100,0100,081,895,5100,0100,0100,091,791,7100,0100,075,075,0100,083,3100,0100,057,171,4100,0100,072,790,930,090,080,072,7
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr3.81.82.31.31.82.35.03.02.02.3
medián3121115112
modus2131115111
počet závodů66464412235
průměrný odstup od vítěze %10,43,51,61,31,21,67,41,71,93,5
průměrné % poražených soupeřů72,788,183,397,294,392,682,692,696,588,3
počet jízd12128128824470
lepší 1. jízda3
50,0%
4
66,7%
1
25,0%
3
50,0%
2
50,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
15
42,9%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
1
12,5%
1
8,3%
2
25,0%
6
75,0%
1
50,0%
3
75,0%
2
50,0%
17
24,3%

Kategorie K1W

Satková Martinasl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 75
09.06.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
pořadí7.7.5.4.5.9.12.10.4.3.6.5.4.2.1.3.5.5.5.6.6.6.9.17.11.21.19.7.4.15.12.10.21.15.14.
odstup %11,511,04,33,715,118,57,211,63,34,514,39,91,30,80,03,15,87,79,95,36,114,923,313,713,119,013,39,115,320,129,915,130,322,724,1
% poražených soupeřů90,390,592,794,593,081,074,478,693,095,188,693,094,797,5100,095,191,190,590,988,688,687,579,551,569,752,459,184,692,162,271,178,652,457,659,4
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr14.513.26.83.54.58.85.04.57.08.4
medián141163495476
modus15465345475
počet závodů66464412235
průměrný odstup od vítěze %23,713,912,44,57,510,115,14,011,212,0
průměrné % poražených soupeřů63,668,286,194,292,981,893,093,690,481,7
počet jízd12128128824470
lepší 1. jízda3
50,0%
2
33,3%
2
50,0%
2
33,3%
3
75,0%
2
50,0%
1
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
16
45,7%
čistých jízd3
25,0%
0
0,0%
1
12,5%
4
33,3%
2
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
75,0%
0
0,0%
13
18,6%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Satková Martinasl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Kamenice nad
16.04.11
USD Roztoky
27.06.10
pořadí1.1.1.1.1.2.2.1.2.2.
odstup %0,00,00,00,00,06,42,50,020,57,4
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,092,990,0100,0---66,7
pořadí2010201120122013celkem
průměr2.01.61.01.01.4
medián22111
modus22111
počet závodů152210
průměrný odstup od vítěze %7,45,90,00,03,7
průměrné % poražených soupeřů66,776,6100,0100,085,0
počet jízd2104420
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
10,0%
čistých jízd1
50,0%
6
60,0%
3
75,0%
2
50,0%
12
60,0%

Kategorie K1W

Satková Martinasl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
Kamenice nad
16.04.11
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
USD České Vr
27.06.09
řeka Loučná
06.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
pořadí1.1.3.3.6.7.7.11.8.9.17.15.5.14.19.
odstup %0,00,03,84,48,18,815,818,816,09,115,917,716,117,631,1
% poražených soupeřů100,0100,097,197,290,088,088,280,456,378,459,061,184,061,851,4
pořadí20092010201120122013celkem
průměr13.313.07.83.01.08.4
medián1497317
modus597311
počet závodů4252215
průměrný odstup od vítěze %20,612,513,54,10,012,2
průměrné % poražených soupeřů64,668,780,697,2100,079,5
počet jízd84104430
lepší 1. jízda2
50,0%
2
100,0%
1
20,0%
1
50,0%
1
50,0%
7
46,7%
čistých jízd6
75,0%
2
50,0%
4
40,0%
3
75,0%
3
75,0%
18
60,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Satková MartinaUSD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
pořadí22.18.
odstup %90,671,8
% poražených soupeřů4,526,1
pořadí2010celkem
průměr20.020.0
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %81,281,2
průměrné % poražených soupeřů15,315,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C1W

Satková Martinasl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
pořadí1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.2.2.1.1.1.1.2.3.1.1.1.1.2.4.3.3.4.2.2.2.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,50,00,00,00,00,40,10,00,00,00,01,35,10,00,00,00,07,518,09,35,325,224,415,321,2
% poražených soupeřů100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,090,0100,0100,0100,0100,091,791,7100,0100,0100,0100,091,783,3100,0100,0100,0100,075,040,071,471,440,080,066,775,0
pořadí200920102011201220132014201520162018celkem
průměr2.71.71.51.11.01.01.01.01.01.5
medián2111111111
modus2111111111
počet závodů661084232243
průměrný odstup od vítěze %16,84,20,70,10,00,00,00,00,03,1
průměrné % poražených soupeřů67,485,895,898,8100,0100,0100,0100,0100,092,3
počet jízd121220168464486
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
4
40,0%
2
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
66,7%
2
100,0%
0
0,0%
17
39,5%
čistých jízd6
50,0%
9
75,0%
13
65,0%
11
68,8%
6
75,0%
0
0,0%
4
66,7%
2
50,0%
3
75,0%
54
62,8%

Kategorie C2M

Satková Martinasl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
pořadí4.2.2.1.6.5.11.8.5.
odstup %4,83,62,30,012,214,128,120,352,8
% poražených soupeřů90,396,795,5100,064,373,39,146,250,0
pořadí2009201220152016celkem
průměr8.05.51.53.04.9
medián85125
modus55122
počet závodů32229
průměrný odstup od vítěze %33,713,21,24,215,4
průměrné % poražených soupeřů35,168,897,893,569,5
počet jízd644418
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
50,0%
0
0,0%
2
22,2%
čistých jízd0
0,0%
3
75,0%
2
50,0%
2
50,0%
7
38,9%

Kategorie C2X

Satková Martinasl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
pořadí8.7.
odstup %9,714,4
% poražených soupeřů61,168,4
pořadí2018celkem
průměr7.57.5
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,112,1
průměrné % poražených soupeřů64,864,8
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Satková Martinasl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
USD Opava
18.04.09
USD Opava
18.04.09/2
pořadí1.3.3.1.1.1.1.1.1.7.4.1.1.2.2.2.1.1.5.1.1.5.5.1.1.2.2.2.1.9.12.10.7.1.4.7.5.11.13.7.8.11.14.3.5.4.6.5.5.
odstup %0,02,14,00,00,00,00,00,00,04,24,90,00,06,60,60,90,00,010,90,00,03,42,60,00,07,37,81,40,08,719,19,35,70,05,315,19,637,025,28,37,831,625,57,511,815,014,728,317,0
% poražených soupeřů100,095,595,0100,0100,0100,0100,0100,0100,088,093,8100,0100,096,796,795,0100,0100,086,2100,0100,088,287,9100,0100,095,595,893,3100,078,970,374,382,9100,085,084,689,764,355,678,677,461,550,085,776,575,068,850,050,0
pořadí200920102011201220132014201520162018celkem
průměr6.87.34.01.93.31.01.02.02.04.2
medián5721111113
modus5711111111
počet závodů1081084232249
průměrný odstup od vítěze %16,713,45,02,42,30,00,02,01,07,3
průměrné % poražených soupeřů67,479,691,096,895,5100,0100,097,597,887,1
počet jízd201620168464498
lepší 1. jízda7
70,0%
5
62,5%
6
60,0%
1
12,5%
3
75,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
100,0%
2
100,0%
27
55,1%
čistých jízd9
45,0%
8
50,0%
12
60,0%
8
50,0%
4
50,0%
1
25,0%
5
83,3%
2
50,0%
3
75,0%
52
53,1%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Satková Martinasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
pořadí4.1.1.1.1.2.2.1.1.3.1.1.1.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,80,00,02,60,00,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů84,2100,0100,0100,0100,090,993,8100,0100,088,9100,0100,0100,0100,0100,0100,0
pořadí2013201520162017201820192020celkem
průměr1.01.01.02.01.71.02.51.4
medián11112111
modus11112111
počet závodů312233216
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,01,30,30,00,00,2
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,094,594,9100,092,197,4

Kategorie K1W

Satková Martinasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
pořadí2.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.3.1.1.1.2.2.1.1.5.4.6.4.3.1.1.3.5.6.6.
odstup %0,00,20,00,00,00,00,00,00,00,00,01,60,00,00,00,00,00,00,00,01,10,00,00,02,63,86,95,53,10,00,02,34,26,27,6
% poražených soupeřů97,597,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,097,8100,0100,0100,0100,086,7100,0100,0100,094,788,9100,0100,069,262,550,072,791,7100,0100,091,383,378,354,5
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr6.03.83.41.51.51.71.21.01.02.02.1
medián63411111121
modus61111111121
počet závodů147223644235
průměrný odstup od vítěze %7,63,23,10,00,50,00,30,00,00,11,3
průměrné % poražených soupeřů54,588,278,094,597,495,699,6100,0100,097,591,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Satková Martinasp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí1.2.2.1.1.2.2.1.1.1.1.1.
odstup %0,00,00,80,00,01,60,30,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů100,090,993,8100,0100,094,193,3100,0100,0100,0100,0100,0
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr1.01.01.01.02.01.01.51.3
medián11112111
modus11112111
počet závodů111221412
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,00,00,90,00,20,2
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,0100,093,7100,096,297,7

Kategorie K1W

Satková Martinasp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
Lipno, start
27.08.11
pořadí3.1.1.1.1.1.1.2.1.2.1.1.2.6.
odstup %0,20,00,00,00,00,00,01,40,00,00,00,04,57,6
% poražených soupeřů92,6100,0100,0100,0100,0100,0100,096,7100,088,9100,0100,094,754,5
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr6.02.01.01.51.51.01.01.51.7
medián621111111
modus621111111
počet závodů1112221414
průměrný odstup od vítěze %7,64,50,00,00,70,00,00,01,0
průměrné % poražených soupeřů54,594,7100,094,598,4100,0100,098,294,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Satková Martinasj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
pořadí1.4.1.1.1.1.2.2.1.1.3.2.1.1.1.1.1.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,00,00,00,00,80,00,02,60,90,00,00,00,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů100,084,2100,0100,0100,0100,090,993,8100,0100,088,987,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr1.01.01.01.02.01.71.02.01.4
medián111122111
modus111112111
počet závodů3212333320
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,00,01,10,30,00,00,2
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,0100,092,194,9100,094,797,3

Kategorie K1W

Satková Martinasj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 124
30.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
pořadí1.2.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.3.1.1.1.2.2.1.1.1.1.5.4.6.4.3.1.1.3.5.6.6.
odstup %0,00,00,20,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,60,00,00,00,00,00,00,00,00,01,10,00,00,00,00,02,63,86,95,53,10,00,02,34,26,27,6
% poražených soupeřů100,097,597,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,097,8100,0100,0100,0100,0100,086,7100,0100,0100,094,788,9100,0100,0100,0100,069,262,550,072,791,7100,0100,091,383,378,354,5
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr6.03.83.41.32.01.51.11.01.01.72.0
medián63412111121
modus61112111121
počet závodů147414764341
průměrný odstup od vítěze %7,63,23,10,01,10,00,20,00,00,11,1
průměrné % poražených soupeřů54,588,278,097,294,796,799,7100,0100,098,393,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Satková Martinasj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Zábřeh
13.05.12
pořadí1.4.1.1.1.1.2.2.2.2.1.1.3.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.
odstup %0,00,00,00,00,00,02,52,60,00,80,00,02,60,90,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0
% poražených soupeřů100,084,2100,0100,0100,0100,083,383,390,993,8100,0100,088,987,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0
pořadí20122013201520162017201820192020celkem
průměr1.01.01.01.01.31.71.42.01.3
medián111112111
modus111112111
počet závodů1438935336
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,00,00,40,31,00,00,3
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,0100,097,494,993,394,797,6

Kategorie C2M

Satková Martinasl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
pořadí4.4.
odstup %11,413,2
% poražených soupeřů25,025,0
pořadí2014celkem
průměr4.04.0
medián44
modus44
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %12,312,3
průměrné % poražených soupeřů25,025,0

Kategorie K1W

Satková Martinasj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Svitava 2
23.03.13
sj.Svitava
23.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
Lipno, start
27.08.11
pořadí1.2.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.3.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.5.4.6.4.3.1.1.1.1.1.1.1.1.1.3.5.6.2.2.2.2.1.1.6.
odstup %0,00,00,20,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,60,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,01,10,00,00,00,00,00,00,00,00,00,02,63,86,95,53,10,00,00,00,00,00,00,00,00,02,34,26,21,20,31,91,00,00,07,6
% poražených soupeřů100,097,597,5100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,097,8100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,086,7100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,094,7100,0100,088,9100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,069,262,550,072,791,7100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,091,383,378,394,494,795,095,0100,0100,054,5
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr6.02.32.11.31.31.21.11.01.01.71.6
medián62111111121
modus61111111121
počet závodů1121543913610376
průměrný odstup od vítěze %7,61,41,50,00,40,00,10,00,00,10,7
průměrné % poražených soupeřů54,594,389,797,298,298,599,8100,0100,098,396,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Satková Martinasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí2.2.2.1.1.1.1.2.2.2.1.2.2.1.2.1.2.2.2.3.2.
odstup %0,23,52,10,00,00,00,02,52,50,10,02,70,30,01,60,04,71,60,63,68,7
% poražených soupeřů95,095,093,8100,0100,0100,0100,085,783,383,3100,075,075,0100,075,0100,080,075,075,033,366,7
pořadí2012201320142015201720182019celkem
průměr2.31.71.71.71.31.01.81.7
medián22221122
modus22221122
počet závodů433331421
průměrný odstup od vítěze %3,62,11,00,90,80,01,41,6
průměrné % poražených soupeřů62,585,083,388,995,2100,096,085,3

Kategorie K1W

Satková Martinasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí22.1.3.2.1.1.1.2.2.1.2.2.5.2.3.3.4.3.2.3.1.2.2.8.3.3.9.13.12.10.
odstup %7.373,40,01,90,60,00,00,00,21,90,02,61,51,70,42,00,92,14,43,40,80,03,21,36,32,71,316,714,012,212,3
% poražených soupeřů25,0100,096,297,1100,0100,0100,096,296,3100,094,794,480,090,988,988,287,592,996,691,3100,094,795,066,790,991,320,045,556,035,7
pořadí20112012201320142015201720182019celkem
průměr11.03.22.73.02.51.71.05.84.3
medián1023322122
modus923322112
počet závodů4634431530
průměrný odstup od vítěze %13,82,52,91,31,50,70,01.475,2248,9
průměrné % poražených soupeřů39,389,893,688,992,397,5100,083,783,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Satková Martinasj 67
26.05.19
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí2.1.1.1.1.1.1.2.3.2.
odstup %2,10,00,00,00,00,00,00,63,68,7
% poražených soupeřů93,8100,0100,0100,0100,0100,0100,075,033,366,7
pořadí201220132015201620182019celkem
průměr1.81.01.01.01.02.01.5
medián2111121
modus1111121
počet závodů51111110
průměrný odstup od vítěze %2,60,00,00,00,02,11,5
průměrné % poražených soupeřů75,0100,0100,0100,0100,093,886,9

Kategorie K1W

Satková Martinasj 67
26.05.19
sl 58
19.05.18
sj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sl 125
31.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí2.1.2.2.2.1.2.1.2.8.3.9.
odstup %0,60,02,21,60,40,00,20,01,36,32,716,7
% poražených soupeřů97,1100,096,696,090,9100,095,2100,095,066,790,920,0
pořadí20112012201320142015201620182019celkem
průměr9.03.21.02.02.02.01.02.02.9
medián921222122
modus921222122
počet závodů1511111112
průměrný odstup od vítěze %16,72,10,00,41,62,20,00,62,7
průměrné % poražených soupeřů20,089,6100,090,996,096,6100,097,187,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Satková Martinasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.7.ČP
18.05.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí2.2.2.1.1.1.1.2.2.2.1.2.1.2.1.1.2.2.1.3.2.
odstup %0,23,52,10,00,00,00,02,52,50,10,00,30,04,70,00,01,60,60,03,68,7
% poražených soupeřů95,095,093,8100,0100,0100,0100,085,783,383,3100,075,0100,080,0100,0---75,075,0100,033,366,7
pořadí2012201320142015201720182019celkem
průměr1.72.01.51.71.31.01.81.6
medián22121122
modus12121122
počet závodů712331421
průměrný odstup od vítěze %2,14,70,20,90,80,01,41,4
průměrné % poražených soupeřů64,380,087,588,995,2100,096,082,9

Kategorie K1W

Satková Martinasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí22.1.3.2.1.1.1.2.2.1.2.2.5.2.3.4.3.1.1.1.2.2.1.8.3.3.9.13.12.10.
odstup %7.373,40,01,90,60,00,00,00,21,90,02,61,51,70,40,92,10,80,00,00,03,21,30,06,32,71,316,714,012,212,3
% poražených soupeřů25,0100,096,297,1100,0100,0100,096,296,3100,094,794,480,090,988,287,591,3100,0100,0100,094,795,0100,066,790,991,320,045,556,035,7
pořadí20112012201320142015201720182019celkem
průměr11.02.43.03.02.51.71.05.84.1
medián1023322122
modus913222111
počet závodů4913431530
průměrný odstup od vítěze %13,81,60,81,11,50,70,01.475,2248,6
průměrné % poražených soupeřů39,393,291,388,992,397,5100,083,784,5

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Satková Martinasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí2.2.2.1.1.1.1.2.2.2.1.2.1.2.2.2.1.3.2.
odstup %0,23,52,10,00,00,00,02,52,50,10,00,30,04,71,60,60,03,68,7
% poražených soupeřů95,095,093,8100,0100,0100,0100,085,783,383,3100,075,0100,080,075,075,0100,033,366,7
pořadí2012201320142015201720182019celkem
průměr2.02.01.51.71.31.01.81.7
medián22121122
modus22121122
počet závodů512331419
průměrný odstup od vítěze %2,94,70,20,90,80,01,41,6
průměrné % poražených soupeřů70,080,087,588,995,2100,096,086,4

Kategorie K1W

Satková Martinasj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí22.1.3.2.1.1.1.2.2.1.2.2.5.2.3.4.3.1.2.2.2.2.1.1.8.3.3.9.13.12.10.
odstup %7.373,40,01,90,60,00,00,00,21,90,02,61,51,70,40,92,10,80,03,21,32,03,90,00,06,32,71,316,714,012,212,3
% poražených soupeřů25,0100,096,297,1100,0100,0100,096,296,3100,094,794,480,090,988,287,591,3100,094,795,093,393,8100,0100,066,790,991,320,045,556,035,7
pořadí20112012201320142015201720182019celkem
průměr11.02.53.03.02.51.71.05.84.1
medián1023322122
modus923222112
počet závodů41013431531
průměrný odstup od vítěze %13,82,10,81,11,50,70,01.475,2240,8
průměrné % poražených soupeřů39,392,691,388,992,397,5100,083,784,5
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále