Pajtina Tomáš, 2008

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
K1M 65. 29/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. 00:00,00 - 01:12,47 - 01:12,4730.31/71,9-
C2M 10. 3/ZMPAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
01:05,23 - 01:11,75 - 01:05,2315.06/30,0-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
K1M 46.  PAJTINA Tomáš 2008 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993555.34/7.962,70/0
C2M 10.  PAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 59:59,993544.41/6.377,10/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné
K1M 40. 14/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 06:40,48144.15/56,20/0
C2M 7. 2/ZMPAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 07:42,63157.75/51,70/0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
K1M 29. 5/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. 174.60 0 176.40 2 174.6082.40/89,40
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka
K1M 33. 5/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. 184.70 6 189.60 52 190.7093.20/95,60
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 86. 17/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. - - - - 18:00,37403.74/59,7-
C2M 15. 3/ZMPAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:54,93264.82/32,7-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 87. 16/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. - - - - 18:37,72450.28/67,50/0
C2M    PAJTINA Tomáš
RUFFER Jakub
2008
2007
Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 15. 4/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. - - - - 19:24,40389.00/50,22
C2M 5. 4/ZSBAREŠ Vojtěch
PAJTINA Tomáš
2006
2008
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:57,30406.90/44,72
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu
K1M    PAJTINA Tomáš 2008 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 153. 22/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. 93.62 602 111.70 406 517.70440.99/574,90
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 16. 4/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. - - - - 19:56,20406.40/51,52
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 25. 5/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. - - - - 21:00,70543.60/75,80
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M    PAJTINA Tomáš 2008 Pardub. - - - - DNS 0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
K1M 19. 1/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. 02:18,90 - 02:17,40 - 02:17,4049.10/55,60
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice
K1M 20. 1/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. 01:26,90 - 01:29,90 - 01:26,9035.10/67,80
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 12. 3/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. - - - - 18:46,70344.90/44,12
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
PWK 36. 30/PZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. 262.10 4 209.10 4 213.1068.20/47,10
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
PWK 41. 32/PZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub. 239.95 14 226.63 66 253.95101.25/66,30
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Pajtina TomášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Pajtina alešTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.09.18 updated from RVP
Pajtina alešTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.06.18 inserted RVP
0|6263|0|N

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C2M
Bareš Vojtěch
1/1 2
 C2M
Ruffer Jakub
3/3 0
109.K1M 5/10 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018
K1M521-
PWK-58

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2019
C2M65
K1M109

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2019
C2M34
K1M121

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
3     11   5 19
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 68
01.06.19
pořadí29.33.153.
odstup %89,495,6574,9
% poražených soupeřů9,711,1---
pořadí2019celkem
průměr71.771.7
medián3333
modus2929
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %253,3253,3
průměrné % poražených soupeřů6,96,9
počet jízd66
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd1
16,7%
1
16,7%

Kategorie PWK

Pajtina Tomášsl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí36.41.
odstup %47,166,3
% poražených soupeřů20,513,0
pořadí2018celkem
průměr38.538.5
medián3636
modus3636
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %56,756,7
průměrné % poražených soupeřů16,816,8
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 43
05.05.19
sj 40
02.05.19
pořadí87.15.16.25.12.
odstup %67,550,251,575,844,1
% poražených soupeřů4,436,440,0---42,1
pořadí2019celkem
průměr31.031.0
medián1616
modus1212
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %57,857,8
průměrné % poražených soupeřů24,624,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Pajtina Tomášsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí10.7.
odstup %6.377,151,7
% poražených soupeřů---14,3
pořadí2019celkem
průměr8.58.5
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3.214,43.214,4
průměrné % poražených soupeřů7,27,2

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
pořadí46.40.20.19.
odstup %7.962,756,267,855,6
% poražených soupeřů---9,340,643,8
pořadí2019celkem
průměr31.331.3
medián2020
modus1919
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %2.035,62.035,6
průměrné % poražených soupeřů23,423,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Pajtina Tomášsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí10.7.
odstup %6.377,151,7
% poražených soupeřů---14,3
pořadí2019celkem
průměr8.58.5
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %3.214,43.214,4
průměrné % poražených soupeřů7,27,2

Kategorie K1M

Pajtina Tomášsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí46.40.
odstup %7.962,756,2
% poražených soupeřů---9,3
pořadí2019celkem
průměr43.043.0
medián4040
modus4040
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %4.009,54.009,5
průměrné % poražených soupeřů4,74,7