6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23

25.08.2019   Vltava pod VD Lipno 1
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc123.06 2 126.87 0 126.87 75
2.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno130.32 2 123.81 8 131.814.94/3,968
3.1/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha130.55 100 135.26 6 141.2614.39/11,362
4. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.170.11 56 143.48 8 151.4824.61/19,457
5.2/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.121.55 2 167.65 4 171.6544.78/35,353
6.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.124.35 50 123.28 54 177.2850.41/39,749
7.4/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.125.31 10 134.58 56 190.5863.71/50,246
8. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha127.79 4 138.07 56 194.0767.20/53,043
9.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc159.59 54 140.62 54 194.6267.75/53,440
10.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha142.25 104 136.44 108 244.44117.57/92,737
11.3/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha153.25 208 150.59 58 208.5981.72/64,435
12.4/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha147.79 102 145.29 156 249.79122.92/96,933
13.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno149.13 104 166.01 154 253.13126.26/99,531
14.1/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc170.37 154 156.07 106 262.07135.20/106,629
15.5/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava176.08 104 145.50 208 280.08153.21/120,827
16.4/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc188.74 104 143.95 154 292.74165.87/130,725
17.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno162.50 162 144.55 154 298.55171.68/135,323
18.5/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí144.30 312 4.00 999 456.30329.43/259,721

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/VMGEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha110.65 0 107.97 0 107.97 75
2.1/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha109.62 2 107.18 2 109.181.21/1,168
3. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.108.00 0 111.28 0 111.283.31/3,162
4.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha109.71 0 110.11 2 112.114.14/3,857
5. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.111.00 2 110.99 2 112.995.02/4,653
6.3/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha110.52 0 109.36 6 115.367.39/6,849
7.4/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.109.63 2 116.59 2 118.5910.62/9,846
8.5/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha111.73 4 144.10 6 150.1042.13/39,043
9.2/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja112.72 4 123.39 56 179.3971.42/66,140
10. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.115.55 2 112.49 100 212.49104.52/96,837
11. ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha122.38 0 109.31 2 111.313.34/3,135
12.6/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc116.39 2 112.06 6 118.0610.09/9,333
13. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.110.94 52 114.07 4 118.0710.10/9,431
14.7/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.114.38 6 114.08 4 118.0810.11/9,429
15. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha118.36 0 120.71 50 118.3610.39/9,627
16. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha125.03 104 116.62 2 118.6210.65/9,925
17.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha117.80 2 119.15 4 119.8011.83/11,023
18.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha119.57 2 117.82 2 119.8211.85/11,021
19.3/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha116.57 52 118.91 2 120.9112.94/12,019
20.2/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk162.99 106 113.17 8 121.1713.20/12,217
21.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc119.59 2 116.65 8 121.5913.62/12,615
22. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.118.47 4 121.82 2 122.4714.50/13,414
23. MALÝ Vojtěch 1986 2+ USK Pha132.67 104 117.77 8 125.7717.80/16,513
24.8/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn128.36 102 124.12 2 126.1218.15/16,812
25.4/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.136.05 8 123.77 4 127.7719.80/18,311
26.3/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava126.89 306 126.13 2 128.1320.16/18,710
27.5/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha138.67 108 124.07 6 130.0722.10/20,59
28.6/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus125.42 6 136.72 60 131.4223.45/21,78
29.3/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha125.89 12 134.02 114 137.8929.92/27,77
30.4/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha129.92 202 137.63 10 147.6339.66/36,76
31.1/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha150.52 2 168.38 156 152.5244.55/41,35
32.2/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha156.93 4 144.15 204 160.9352.96/49,14
33.9/U23HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.111.95 100 113.14 54 167.1459.17/54,83
34.10/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha119.92 54 115.32 52 167.3259.35/55,02
35. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy123.97 50 118.27 152 173.9766.00/61,11
36.7/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha127.02 58 134.53 50 184.5376.56/70,90
37.4/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk127.30 60 108.58 402 187.3079.33/73,50
38.3/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc133.75 54 145.85 56 187.7579.78/73,90
39.5/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB116.82 406 134.02 56 190.0282.05/76,00
40.5/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov177.75 56 138.62 56 194.6286.65/80,30
41.6/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha143.47 52 141.13 58 195.4787.50/81,00
42.8/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV130.01 150 1.00 999 280.01172.04/159,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha118.22 2 111.03 0 111.03 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha119.55 4 112.35 0 112.351.32/1,268
3.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno114.49 0 114.57 2 116.575.54/5,062
4.1/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha118.21 6 116.53 4 120.539.50/8,657
5.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc131.10 0 120.42 2 122.4211.39/10,353
6.2/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec120.87 2 125.32 4 129.3218.29/16,549
7.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.119.88 0 130.46 4 134.4623.43/21,146
8. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha119.96 4 142.20 10 152.2041.17/37,143
9.3/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.121.78 2 118.97 58 176.9765.94/59,440
10.4/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy121.48 6 120.58 206 326.58215.55/194,137
11. VALÍKOVÁ Barbora 1994 MT Dukla B.115.84 52 113.72 4 117.726.69/6,035
12.5/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.118.77 156 119.14 6 125.1414.11/12,733
13.2/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava146.44 8 129.74 2 131.7420.71/18,731
14.3/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn132.27 2 130.62 56 134.2723.24/20,929
15.4/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha127.20 8 128.76 58 135.2024.17/21,827
16.3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc133.88 4 136.61 58 137.8826.85/24,225
17.5/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha132.12 6 121.04 58 138.1227.09/24,423
18.6/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.135.80 6 4.00 999 141.8030.77/27,721
19.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB139.02 4 135.17 106 143.0231.99/28,819
20.4/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha172.14 52 155.01 2 157.0145.98/41,417
21.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor146.39 56 176.23 4 180.2369.20/62,315
22.5/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha172.37 208 170.78 18 188.7877.75/70,014
23.7/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno140.33 56 141.16 104 196.3385.30/76,813
24.8/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy148.27 54 136.24 102 202.2791.24/82,212
25.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc196.76 6 152.39 54 202.7691.73/82,611
26. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor161.94 154 157.50 56 213.50102.47/92,310
27.7/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky1.00 999 134.36 106 240.36129.33/116,59
28. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice143.33 104 140.63 258 247.33136.30/122,88
  GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha102.29 2 100.23 0 100.23 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha102.90 0 100.87 0 100.870.64/0,668
3. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha103.69 0 101.81 0 101.811.58/1,662
4.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.106.45 2 102.74 0 102.742.51/2,557
5.2/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha106.30 0 103.28 0 103.283.05/3,053
6. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.106.94 0 106.34 0 106.346.11/6,149
7. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha106.71 2 104.52 2 106.526.29/6,346
8.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.102.05 0 105.63 4 109.639.40/9,443
9. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha104.67 0 122.93 2 124.9324.70/24,640
10. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha100.33 4 100.70 50 150.7050.47/50,437
11.3/U23ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice111.02 4 103.46 0 103.463.23/3,235
12.1/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.106.99 4 104.82 0 104.824.59/4,633
13. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha114.30 50 106.34 2 108.348.11/8,131
14.4/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha129.77 54 106.63 2 108.638.40/8,429
15.5/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha109.90 0 109.91 4 109.909.67/9,627
16.6/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha108.02 2 110.39 4 110.029.79/9,825
17. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí110.49 4 108.53 2 110.5310.30/10,323
18. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava111.51 150 110.66 0 110.6610.43/10,421
19.7/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc108.77 2 104.98 150 110.7710.54/10,519
20. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha110.73 2 111.48 0 111.4811.25/11,217
21.1/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc123.06 52 109.89 2 111.8911.66/11,615
22.8/U23ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha106.86 150 110.09 2 112.0911.86/11,814
23.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus111.73 2 108.15 4 112.1511.92/11,913
24.9/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy113.28 54 106.31 6 112.3112.08/12,112
25.2/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava112.10 8 107.14 6 113.1412.91/12,911
26. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc112.26 2 4.00 999 114.2614.03/14,09
26.2/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk117.17 6 110.26 4 114.2614.03/14,010
28.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc114.60 156 112.36 2 114.3614.13/14,18
29.10/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava114.99 4 111.08 4 115.0814.85/14,87
30.11/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha113.47 4 4.00 999 117.4717.24/17,26
31. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.109.52 102 113.78 4 117.7817.55/17,55
32.12/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky114.22 6 120.33 104 120.2219.99/19,94
33.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB115.62 6 119.63 12 121.6221.39/21,33
34.3/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.121.62 4 116.31 100 125.6225.39/25,32
35.3/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno123.99 4 127.43 6 127.9927.76/27,71
36.4/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha118.63 10 122.06 106 128.6328.40/28,30
37.5/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí120.88 10 125.29 104 130.8830.65/30,60
38.13/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky130.82 54 128.90 6 134.9034.67/34,60
39. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky110.58 54 105.17 156 164.5864.35/64,20
40.6/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice115.04 110 110.42 56 166.4266.19/66,00
41.14/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz126.93 58 4.00 999 184.9384.70/84,50
42.7/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.116.50 104 4.00 999 220.50120.27/120,00
43.4/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc124.85 154 4.00 999 278.85178.62/178,20
  VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
131.92 154 166.11 8 174.11 75
2.1/U23POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
141.20 10 128.46 54 182.468.35/4,868
3.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
141.34 58 138.73 58 196.7322.62/13,062
4. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
142.18 162 176.13 56 232.1358.02/33,357
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
142/0/041/1/018/0/018/0/04/0/03/1/043/0/043/0/028/0/028/0/0135/0/0133/2/0268/2/0
241/1/038/4/014/4/017/1/04/0/03/1/041/2/041/2/027/1/024/4/0127/8/0123/12/0250/20/0
342/0/040/2/016/2/016/2/03/1/03/1/043/0/042/1/027/1/025/3/0131/4/0126/9/0257/13/0
436/6/034/7/116/2/017/1/03/1/04/0/041/2/041/2/027/1/026/2/0123/12/0122/12/1245/24/1
528/13/130/9/38/8/28/8/22/1/12/0/223/19/134/7/215/10/320/7/176/51/894/31/10170/82/18
638/0/441/0/115/1/216/0/23/0/13/1/042/1/042/0/128/0/025/0/3126/2/7127/1/7253/3/14
734/4/435/7/016/1/117/0/13/0/14/0/041/2/042/1/025/1/221/4/3119/8/8119/12/4238/20/12
841/1/040/0/217/1/016/2/04/0/03/1/043/0/043/0/028/0/025/2/1133/2/0127/5/3260/7/3
935/6/139/1/215/1/214/4/03/1/03/1/036/6/138/3/224/4/022/6/0113/18/4116/15/4229/33/8
1041/0/136/4/213/4/114/4/03/1/02/2/038/4/139/3/127/1/023/5/0122/10/3114/18/3236/28/6
1136/2/436/3/317/0/116/2/02/2/03/1/041/0/241/2/024/3/128/0/0120/7/8124/8/3244/15/11
1240/1/138/4/016/1/116/0/22/2/04/0/040/3/042/1/025/3/027/0/1123/10/2127/5/3250/15/5
1341/0/135/3/413/5/016/1/13/1/04/0/041/2/042/1/026/2/026/1/1124/10/1123/6/6247/16/7
1437/5/038/4/016/2/017/1/03/1/04/0/040/3/041/2/026/2/028/0/0122/13/0128/7/0250/20/0
1541/1/042/0/018/0/018/0/04/0/04/0/043/0/043/0/028/0/028/0/0134/1/0135/0/0269/1/0
1642/0/042/0/018/0/017/1/04/0/04/0/043/0/043/0/028/0/027/1/0135/0/0133/2/0268/2/0
1742/0/042/0/018/0/018/0/03/1/04/0/043/0/043/0/028/0/028/0/0134/1/0135/0/0269/1/0
1825/12/529/9/45/4/94/8/61/2/12/1/125/11/734/6/314/9/512/11/570/38/2781/35/19151/73/46
1919/9/1411/20/115/2/113/7/80/2/22/2/027/7/926/13/413/10/59/11/864/30/4151/53/31115/83/72
2029/8/530/9/315/2/113/4/12/1/13/1/032/8/335/7/122/5/116/11/1100/24/1197/32/6197/56/17
2139/2/139/1/216/2/015/1/24/0/04/0/039/3/139/2/225/3/025/3/0123/10/2122/7/6245/17/8
Oddíl