1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod

04.05.2019   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.91.84 0 90.09 0 90.09 75
2.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.95.65 2 94.72 0 94.724.63/5,168
3.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.104.85 4 96.51 0 96.516.42/7,162
4. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha97.33 6 94.78 2 96.786.69/7,457
5.4/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha105.68 2 95.83 2 97.837.74/8,653
6.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc95.21 4 97.19 2 99.199.10/10,149
7.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc102.93 2 104.91 0 104.9114.82/16,546
8.1/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha103.65 4 100.95 6 106.9516.86/18,743
9.3/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava104.10 6 106.99 4 110.9920.90/23,240
10.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno92.77 2 92.95 56 148.9558.86/65,337
11. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.104.30 6 95.56 2 97.567.47/8,335
12.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno172.18 2 110.21 0 110.2120.12/22,333
13.4/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha110.28 8 108.24 2 110.2420.15/22,431
14.5/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha121.28 6 107.64 4 111.6421.55/23,929
15.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí114.04 4 112.48 58 118.0427.95/31,027
16.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno124.51 6 113.25 8 121.2531.16/34,625
17.6/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn118.61 6 121.84 10 124.6134.52/38,323
18.6/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha127.87 10 131.98 12 137.8747.78/53,021
19.1/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc157.48 10 140.34 10 150.3460.25/66,919
20.5/DSCAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.151.64 8 134.19 306 159.6469.55/77,217
  ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha83.16 0 81.91 0 81.91 75
2.1/VMGEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha81.18 0 80.50 2 82.500.59/0,768
3. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.82.08 2 81.46 2 83.461.55/1,962
4. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.82.86 0 82.57 2 84.572.66/3,257
5.1/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha81.93 0 83.17 2 85.173.26/4,053
6.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha81.95 0 83.88 2 85.883.97/4,849
7.3/U23HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.83.98 0 82.74 4 86.744.83/5,946
8.4/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha81.61 0 82.17 6 88.176.26/7,643
9.5/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha85.28 0 86.63 2 88.636.72/8,240
10.6/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.85.39 0 91.53 4 95.5313.62/16,637
11. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha88.18 4 85.77 0 85.773.86/4,735
12. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha85.82 52 86.16 0 86.164.25/5,233
13. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.84.36 2 98.26 6 86.364.45/5,431
14.7/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.86.44 0 87.52 0 86.444.53/5,529
15.8/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha84.47 2 82.71 6 86.474.56/5,627
16.1/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk89.00 2 86.81 0 86.814.90/6,025
17. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.83.92 4 85.09 52 87.926.01/7,323
18.2/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha88.92 4 88.37 0 88.376.46/7,921
19.2/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava91.83 6 89.09 0 89.097.18/8,819
20.9/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc87.35 8 87.16 2 89.167.25/8,917
21.3/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha89.94 2 87.57 2 89.577.66/9,415
22.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha88.08 4 4.00 999 92.0810.17/12,414
23.4/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus91.28 2 96.55 6 93.2811.37/13,913
24.10/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn96.89 58 91.53 2 93.5311.62/14,212
25.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc98.08 6 90.00 4 94.0012.09/14,811
26. KAŠPAR Jonáš 1991 2 Dukla B.94.25 0 4.00 999 94.2512.34/15,110
27.5/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha88.75 6 90.74 50 94.7512.84/15,79
28.3/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha91.45 4 98.17 4 95.4513.54/16,58
29.4/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha96.57 0 96.81 2 96.5714.66/17,97
30.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha97.91 0 97.17 6 97.9116.00/19,56
31.11/U23NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc94.28 4 4.00 999 98.2816.37/20,05
32.6/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja93.87 6 96.30 2 98.3016.39/20,04
33.5/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha95.66 10 92.60 10 102.6020.69/25,33
34.3/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov100.64 4 102.71 0 102.7120.80/25,42
35.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha103.12 4 99.88 4 103.8821.97/26,81
36. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy102.06 2 106.90 6 104.0622.15/27,00
37.2/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc103.17 6 103.14 4 107.1425.23/30,80
38.3/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha103.87 4 111.79 6 107.8725.96/31,70
39.5/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk104.53 4 104.99 156 108.5326.62/32,50
40.6/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB112.98 10 113.98 104 122.9841.07/50,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha87.61 0 83.94 0 83.94 75
2.1/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha85.60 0 83.03 2 85.031.09/1,368
3. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha88.09 0 85.65 0 85.651.71/2,062
4. VALÍKOVÁ Barbora 1994 MT Dukla B.87.53 2 83.70 2 85.701.76/2,157
5. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha89.23 4 87.22 2 89.225.28/6,353
6.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice88.95 2 87.52 2 89.525.58/6,649
7.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno91.75 2 89.87 0 89.875.93/7,146
8.3/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec89.57 2 91.26 0 91.267.32/8,743
9.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.93.50 2 92.37 0 92.378.43/10,040
10.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.94.60 0 91.22 2 93.229.28/11,137
11.3/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha97.01 6 91.59 4 95.5911.65/13,935
12.4/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha92.89 6 96.45 58 98.8914.95/17,833
13.4/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy97.16 2 96.67 4 99.1615.22/18,131
14.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc96.28 4 99.11 2 100.2816.34/19,529
15.5/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn103.47 8 100.86 0 100.8616.92/20,227
16.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB104.53 2 97.69 4 101.6917.75/21,125
17.2/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava101.92 8 98.78 4 102.7818.84/22,423
18.6/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy103.51 4 100.97 2 102.9719.03/22,721
19.5/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.105.71 60 99.80 4 103.8019.86/23,719
20.3/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc110.52 108 104.79 0 104.7920.85/24,817
21.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc104.17 52 103.03 4 107.0323.09/27,515
22.4/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha112.15 6 106.12 2 108.1224.18/28,814
23.6/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky104.46 4 113.43 4 108.4624.52/29,213
24.7/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno104.80 4 107.01 6 108.8024.86/29,612
25.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor104.89 6 104.53 8 110.8926.95/32,111
26.5/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha109.93 6 110.94 4 114.9431.00/36,910
27.8/DSCAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.112.91 4 118.15 4 116.9132.97/39,39
28. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.44 166 131.94 8 139.9456.00/66,78
29.8/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.87.29 54 4.00 999 141.2957.35/68,37
30.9/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.91.68 54 101.02 54 145.6861.74/73,66
  KNEBLOVÁ Klára 2005 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha75.49 0 74.19 0 74.19 75
2. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha72.98 2 75.56 0 75.561.37/1,868
3. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha75.50 0 75.96 0 75.961.77/2,462
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.77.95 0 76.87 0 76.872.68/3,657
5.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.76.12 0 75.93 2 77.933.74/5,053
6.1/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.78.59 0 78.23 0 78.234.04/5,449
7.2/U23ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice77.18 0 76.40 2 78.404.21/5,746
8. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.78.75 0 80.76 0 80.766.57/8,943
9. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha78.26 0 80.31 4 84.3110.12/13,640
10. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha76.07 0 75.16 50 125.1650.97/68,737
11. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice79.15 0 78.42 4 79.154.96/6,735
12.3/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha82.15 0 79.87 0 79.875.68/7,733
13.4/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha78.13 2 82.27 4 80.135.94/8,031
14.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus80.76 0 80.62 2 80.766.57/8,929
15. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha76.99 50 79.15 2 81.156.96/9,427
16.5/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha82.57 6 82.20 0 82.208.01/10,825
17.2/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk84.40 4 82.46 0 82.468.27/11,123
18.6/U23ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha90.68 6 80.91 2 82.918.72/11,821
19.3/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha86.63 2 83.59 0 83.599.40/12,719
20.7/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy82.21 2 85.53 2 84.2110.02/13,517
21.4/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky83.63 6 84.25 0 84.2510.06/13,615
22.8/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha89.54 6 82.64 2 84.6410.45/14,114
23.9/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc84.08 2 83.34 2 85.3411.15/15,013
24.1/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc85.42 0 4.00 999 85.4211.23/15,112
25. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha88.31 52 85.54 0 85.5411.35/15,311
26.5/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno85.83 0 92.22 156 85.8311.64/15,710
27.10/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava87.16 2 82.67 4 86.6712.48/16,89
28.6/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.86.33 54 84.04 4 88.0413.85/18,78
29.11/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz86.88 106 86.07 2 88.0713.88/18,77
30. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky86.16 2 84.10 4 88.1013.91/18,76
31.2/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava86.58 2 97.13 154 88.5814.39/19,45
32. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava85.89 4 84.75 4 88.7514.56/19,64
33.7/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice87.61 2 85.29 4 89.2915.10/20,43
34.8/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc85.30 4 92.72 0 89.3015.11/20,42
35.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc86.07 4 85.19 52 90.0715.88/21,41
36.9/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí90.41 0 90.34 0 90.3416.15/21,80
37.4/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.86.39 4 91.43 8 90.3916.20/21,80
38. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí85.95 6 89.63 2 91.6317.44/23,50
39.12/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky89.67 6 89.66 2 91.6617.47/23,50
40.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB92.20 0 91.91 0 91.9117.72/23,90
41.13/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha91.38 2 90.72 2 92.7218.53/25,00
42.14/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky90.05 4 93.55 54 94.0519.86/26,80
43.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc94.86 4 114.70 10 98.8624.67/33,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
105.56 2 101.99 2 103.99 75
2. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
110.39 0 108.26 2 110.266.27/6,068
3. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
MT USK Pha
Dukla B.
111.21 2 107.70 6 113.709.71/9,362
4. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
111.45 6 112.42 6 118.4214.43/13,957
5. ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
1 Dukla B.
Č.Lípa
117.26 4 120.15 8 128.1524.16/23,253
6. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
125.09 8 121.56 102 133.0929.10/28,049
7.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
136.65 8 126.36 64 144.6540.66/39,146
  KAŠPAR Albert
KAŠPAR Jonáš
1998
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
99.31 54 97.35 2 99.35 75
2.1/U23HEGER Vojtěch
GALUŠKOVÁ Antonie
2000
2001
2 Dukla B.
Sušice
107.58 4 111.05 6 117.0517.70/17,868
3.2/U23MATULKOVÁ Jana
MRŮZEK Vojta
1996
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
111.04 6 113.46 8 121.4622.11/22,362
  KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
140/0/040/0/020/0/019/1/07/0/07/0/03/0/03/0/043/0/043/0/027/3/029/1/0140/3/0141/2/0281/5/0
236/4/034/6/020/0/019/1/07/0/05/2/03/0/02/1/041/2/039/3/126/4/029/1/0133/10/0128/14/1261/24/1
337/3/037/3/016/4/019/1/06/1/06/1/01/1/12/1/038/5/037/6/022/8/028/2/0120/22/1129/14/0249/36/1
431/9/039/1/013/7/015/5/04/3/05/2/01/2/03/0/041/2/041/2/024/6/025/5/0114/29/0128/15/0242/44/0
538/2/040/0/018/2/020/0/07/0/07/0/03/0/03/0/042/1/042/1/027/2/130/0/0135/7/1142/1/0277/8/1
639/1/039/1/020/0/019/1/07/0/07/0/03/0/03/0/042/1/042/1/026/4/029/1/0137/6/0139/4/0276/10/0
738/2/038/2/019/1/018/2/06/1/06/1/03/0/03/0/043/0/043/0/029/1/030/0/0138/5/0138/5/0276/10/0
837/3/039/1/019/1/020/0/06/1/07/0/03/0/03/0/042/1/043/0/030/0/028/1/1137/6/0140/2/1277/8/1
940/0/040/0/020/0/020/0/07/0/07/0/03/0/03/0/042/1/043/0/030/0/030/0/0142/1/0143/0/0285/1/0
1034/5/131/8/115/5/017/3/07/0/05/2/03/0/01/2/034/8/137/6/016/11/325/5/0109/29/5116/26/1225/55/6
1140/0/040/0/018/2/018/1/17/0/07/0/03/0/03/0/042/1/043/0/029/1/030/0/0139/4/0141/1/1280/5/1
1238/2/039/1/017/3/017/2/17/0/06/1/03/0/02/1/043/0/042/0/127/2/125/5/0135/7/1131/10/2266/17/3
1340/0/040/0/020/0/019/0/17/0/07/0/03/0/03/0/043/0/043/0/029/0/130/0/0142/0/1142/0/1284/0/2
1436/4/037/3/020/0/017/3/06/1/06/1/03/0/03/0/037/6/038/5/028/1/129/1/0130/12/1130/13/0260/25/1
1533/7/034/5/114/6/012/7/14/3/04/3/02/1/02/1/039/3/137/5/123/6/127/3/0115/26/2116/24/3231/50/5
1639/1/037/1/219/1/016/3/14/3/05/1/13/0/03/0/041/1/141/1/127/2/129/0/1133/8/2131/6/6264/14/8
1738/2/036/3/117/3/017/1/27/0/07/0/03/0/02/1/042/1/040/2/127/3/028/2/0134/9/0130/9/4264/18/4
1836/4/037/2/115/5/017/2/17/0/04/3/03/0/03/0/041/2/039/4/029/1/027/3/0131/12/0127/14/2258/26/2
1931/9/029/10/115/5/014/6/05/2/06/1/02/1/02/1/034/9/035/6/222/8/022/8/0109/34/0108/32/3217/66/3
2037/3/038/2/018/2/019/1/07/0/06/1/01/2/03/0/039/2/241/1/129/1/029/1/0131/10/2136/6/1267/16/3
2139/0/134/6/018/2/019/1/07/0/04/1/23/0/03/0/041/2/040/2/130/0/026/4/0138/4/1126/14/3264/18/4
Oddíl