4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod

02.08.2020   Vodácká ul., 171 00 Praha 7 - Troja, Kanoistický areál, umělá slalomová dráha Troja
ředitel: Lukáš Přinda   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie FOR  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
  POTOČNÝ Marcel   9 HUN95.10 2 5.00 0 0.00 0
  PRINGENT Camille   9 FRA102.31 2 5.00 0 0.00 0
  MACEKOVÁ Simona   9 SVK132.97 54 5.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1.1/U23ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 MT USK Pha111.60 2 106.75 0 106.75 75
2.2/U23FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Dukla B. FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.108.72 0 107.36 0 107.360.61/0,668
3.3/U23SATKOVÁ Gabriela, 2001, USK Pha SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha110.98 4 105.65 2 107.650.90/0,862
4. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.115.86 2 111.37 6 117.3710.62/9,957
5.1/VMHAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha121.12 0 119.00 0 119.0012.25/11,553
6. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.125.91 2 123.54 0 123.5416.79/15,749
7.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc121.71 4 124.74 4 128.7421.99/20,646
8.1/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc125.37 2 137.87 6 143.8737.12/34,843
9.4/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.113.50 0 117.49 52 169.4962.74/58,840
10.2/DSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 1 USK Pha127.02 2 123.20 108 231.20124.45/116,637
11.3/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc114.86 50 110.22 0 110.223.47/3,335
12.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno145.53 8 121.25 0 121.2514.50/13,633
13.2/DMJANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc132.73 8 129.60 2 131.6024.85/23,331
14.5/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 1 KK Opava136.30 6 127.34 6 133.3426.59/24,929
15.5/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno131.52 12 131.62 4 135.6228.87/27,027
16.3/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc142.48 6 131.87 4 135.8729.12/27,325
17.2/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK140.99 4 139.05 0 139.0532.30/30,323
18.4/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.135.59 4 150.61 0 139.5932.84/30,821
19.5/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc138.06 4 156.91 14 142.0635.31/33,119
20.6/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí161.78 68 140.18 4 144.1837.43/35,117
21.1/ZSVRBOVÁ Marie 2007 2 Olomouc183.79 20 212.29 16 203.7997.04/90,915
  ERLOVÁ Natálie 2006 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. ROHAN Lukáš, 1995, USK Pha ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha98.06 0 95.06 0 95.06 75
2.1/U23CHALOUPKA Václav, 1998, USK Pha CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha98.12 2 95.16 2 97.162.10/2,268
3. RAK Tomáš, 1989, Dukla B. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.99.89 0 96.85 2 98.853.79/4,062
4. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.98.68 0 99.18 0 99.184.12/4,357
5.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha99.79 2 99.25 0 99.254.19/4,453
6.3/U23LHOTA Matyáš 1999 MT USK Pha98.54 0 97.91 2 99.914.85/5,149
7.4/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha100.70 0 100.91 0 100.915.85/6,246
8.5/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.100.71 0 101.61 0 101.616.55/6,943
9.1/VMGEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha100.44 0 98.24 50 148.2453.18/55,940
10.6/U23HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.97.36 0 96.62 52 148.6253.56/56,337
11.7/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha100.34 2 99.07 0 99.074.01/4,235
12.1/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc106.79 0 101.82 0 101.826.76/7,133
13.8/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.124.66 54 102.40 0 102.407.34/7,731
14. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha102.51 0 109.52 4 102.517.45/7,829
15.9/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Dukla B.100.58 2 97.56 6 102.587.52/7,927
16.2/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha106.01 0 102.65 0 102.657.59/8,025
17.3/DSKRÁL Adam 2003 1 USK Pha102.22 6 105.00 0 105.009.94/10,523
18.10/U23GÜRTLER Adam 2001 2+ USK Pha110.88 6 103.38 2 105.3810.32/10,921
19.4/DSŘÍHA Matyáš 2003 2+ USK Pha109.39 0 103.67 2 105.6710.61/11,219
20. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.106.24 0 104.18 4 106.2411.18/11,817
21. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha105.69 2 106.80 0 106.8011.74/12,415
22.11/U23URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk102.55 54 107.46 0 107.4612.40/13,014
23.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha108.13 0 108.28 2 108.1313.07/13,713
24.3/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus111.88 4 108.93 0 108.9313.87/14,612
25.4/VMHROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja110.34 54 109.09 0 109.0914.03/14,811
26.1/DMURBAN Michal 2004 2+ Šumperk110.17 0 112.35 0 110.1715.11/15,910
27.5/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.115.38 8 111.38 0 111.3816.32/17,29
28.2/DMRAŠNER Karel 2004 2+ Postřelm109.51 6 109.58 2 111.5816.52/17,48
29.12/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn109.93 2 113.65 2 111.9316.87/17,77
30.6/VMINDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK112.30 0 114.72 0 112.3017.24/18,16
31.13/U23PŘÍHODA Lukáš 2001 2+ USK Pha112.39 0 112.64 102 112.3917.33/18,25
32.3/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov117.56 2 113.91 2 115.9120.85/21,94
33. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy122.36 8 112.43 4 116.4321.37/22,53
34.4/DMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha108.03 100 111.58 6 117.5822.52/23,72
35.5/DMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc118.69 0 120.06 4 118.6923.63/24,91
36.6/DMPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha113.73 6 142.13 56 119.7324.67/26,00
37.7/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB146.47 104 116.90 4 120.9025.84/27,20
38.5/DSČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB109.63 156 117.75 154 265.63170.57/179,40
  ULITZKA Oliver 2002 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. KUDĚJOVÁ Kateřina, 1990, USK Pha KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha103.24 0 98.65 0 98.65 75
2. VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha103.76 0 101.10 0 101.102.45/2,568
3.1/U23GALUŠKOVÁ Antonie, 2001, Sušice GALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice101.66 4 104.33 0 104.335.68/5,862
4. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.105.13 0 104.07 2 106.077.42/7,557
5.2/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha109.48 0 107.17 0 107.178.52/8,653
6. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha105.22 0 105.90 2 107.909.25/9,449
7.3/U23SATKOVÁ Gabriela 2001 1 USK Pha108.44 0 105.10 4 109.1010.45/10,646
8.4/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.109.31 0 109.01 2 111.0112.36/12,543
9.1/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.104.72 0 107.56 6 113.5614.91/15,140
10.5/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha101.57 2 106.17 8 114.1715.52/15,737
11.2/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec110.16 2 105.74 0 105.747.09/7,235
12.3/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 1 Dukla B.110.13 0 109.37 0 109.3710.72/10,933
13.1/DMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc113.17 0 110.99 2 112.9914.34/14,531
14.4/DSKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc114.45 0 111.08 2 113.0814.43/14,629
15.5/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc118.25 4 116.70 0 116.7018.05/18,327
16.2/DMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB115.24 2 116.33 50 117.2418.59/18,825
17.3/DMSAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.124.39 4 115.30 2 117.3018.65/18,923
18.6/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor119.75 0 115.37 2 117.3718.72/19,021
19.4/DMRETKOVÁ Anna 2005 2+ Olomouc116.63 2 118.01 0 118.0119.36/19,619
20.6/DSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2+ USK Pha125.47 2 118.88 2 120.8822.23/22,517
21.7/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 1 USK Pha118.42 4 121.25 102 122.4223.77/24,115
22.1/VMKAŠPAROVÁ Anna 1985 2+ Sláv.HK121.33 2 127.31 2 123.3324.68/25,014
23.7/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 1 Kralupy117.35 6 129.48 4 123.3524.70/25,013
24.5/DMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc125.35 4 122.52 2 124.5225.87/26,212
25.8/DSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava122.27 4 124.89 0 124.8926.24/26,611
26.6/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2+ SKVS ČB124.22 8 127.03 8 132.2233.57/34,010
27.1/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice147.68 2 132.04 2 134.0435.39/35,99
28.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava133.82 2 129.58 10 135.8237.17/37,78
29.9/DSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha121.37 54 139.48 8 147.4848.83/49,57
30.10/DSMACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy123.19 50 128.31 56 173.1974.54/75,66
  JANŮ Veronika 2005 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří, 1993, USK Pha PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha88.41 0 88.00 0 88.00 75
2. HRADILEK Vavřinec, 1987, USK Pha HRADILEK Vavřinec 1987 MT USK Pha92.35 0 89.22 0 89.221.22/1,468
3.1/U23BÁRTA Jan, 2000, USK Pha BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha91.06 2 90.30 0 90.302.30/2,662
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha89.50 0 90.54 0 90.542.54/2,957
5.2/U23ZIMA Tomáš 2000 1 USK Pha93.25 0 90.66 0 90.662.66/3,053
6. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha92.02 2 91.88 0 91.883.88/4,449
7. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.93.71 0 91.72 2 93.725.72/6,546
8.3/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.93.57 0 92.61 2 94.616.61/7,543
9.4/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha93.95 0 93.77 2 95.777.77/8,840
10. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha91.78 2 98.22 54 152.2264.22/73,037
11.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.92.62 4 89.78 0 89.781.78/2,035
12. ORNST Zdeněk 1990 2 Dukla B.94.08 4 94.03 0 94.036.03/6,933
13. TUNKA Ondřej 1990 1 USK Pha93.73 2 90.38 4 94.386.38/7,331
14.5/U23ZEMAN Vojtěch 2000 1 USK Pha95.77 2 93.12 2 95.127.12/8,129
15. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha95.74 0 95.41 0 95.417.41/8,427
16.6/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha97.32 0 97.48 0 97.329.32/10,625
17.7/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha100.61 4 97.36 0 97.369.36/10,623
18. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí107.56 10 97.77 0 97.779.77/11,121
19. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha102.19 0 98.47 0 98.4710.47/11,919
20. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice99.27 4 94.52 4 98.5210.52/12,017
21.8/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc103.84 2 98.78 0 98.7810.78/12,315
22.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.44 2 98.83 0 98.8310.83/12,314
23.2/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2+ Dukla B.102.66 108 94.97 4 98.9710.97/12,513
24.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava99.21 56 99.31 0 99.3111.31/12,912
25.2/DMBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.99.81 2 99.75 0 99.7511.75/13,411
26.9/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava99.76 0 99.22 2 99.7611.76/13,410
27.3/DSRUDORFER Martin 2003 2+ Olomouc99.87 0 100.17 2 99.8711.87/13,59
28.10/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy101.22 4 99.31 2 101.3113.31/15,18
29.3/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.103.22 2 101.85 0 101.8513.85/15,77
30.11/U23ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava106.94 2 100.48 2 102.4814.48/16,56
31.4/DSFRENCL Josef 2002 2+ USK Pha112.55 6 101.05 2 103.0515.05/17,15
32.5/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc101.28 2 110.59 54 103.2815.28/17,44
33.6/DSPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB105.61 2 103.31 0 103.3115.31/17,43
34.12/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz106.36 2 101.68 2 103.6815.68/17,82
35.13/U23BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.111.54 2 104.85 0 104.8516.85/19,11
36.4/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice105.69 0 102.51 152 105.6917.69/20,10
37.7/DSHALA Jiří 2002 2+ Olomouc104.23 4 106.91 110 108.2320.23/23,00
38.5/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.107.44 2 110.13 52 109.4421.44/24,40
39.6/DMNOVÁK Matyáš 2005 2+ Olomouc113.98 56 97.51 50 147.5159.51/67,60
40.8/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk98.73 54 104.45 50 152.7364.73/73,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1.1/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
126.38 2 119.06 6 125.06 75
2.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
138.19 58 135.86 4 139.8614.80/11,868
  SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1.1/DMDRÁBEK Matyáš, 2005, KVS HK
 DRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga, 2005, Třebech. SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
163.10 102 136.49 10 146.49 75
  KLOBOUČKOVÁ Ivana
URBAN Daniel
2003
2001
2 KK Opava
Šumperk
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
138/0/037/1/020/1/020/1/02/0/02/0/01/0/00/1/037/3/039/1/030/0/030/0/0128/4/0128/4/0256/8/0
238/0/037/1/021/0/021/0/02/0/02/0/01/0/01/0/039/1/039/0/129/1/030/0/0130/2/0130/1/1260/3/1
333/5/035/3/021/0/020/1/02/0/02/0/01/0/01/0/036/4/036/4/028/2/026/4/0121/11/0120/12/0241/23/0
434/4/037/1/013/8/017/4/02/0/02/0/01/0/01/0/037/3/038/2/028/2/027/3/0115/17/0122/10/0237/27/0
535/2/137/1/016/3/220/1/01/1/01/1/01/0/01/0/040/0/039/0/130/0/027/2/1123/6/3125/5/2248/11/5
635/3/035/2/120/1/020/1/02/0/02/0/01/0/01/0/034/4/240/0/028/2/028/2/0120/10/2126/5/1246/15/3
738/0/037/0/120/1/020/1/02/0/01/1/00/1/01/0/038/2/038/1/130/0/029/1/0128/4/0126/4/2254/8/2
835/1/238/0/017/4/019/2/01/0/12/0/00/0/10/1/039/1/039/1/028/2/029/1/0120/8/4127/5/0247/13/4
938/0/037/1/019/2/019/2/02/0/02/0/00/0/11/0/040/0/039/1/030/0/029/1/0129/2/1127/5/0256/7/1
1033/4/132/4/215/6/018/2/12/0/02/0/01/0/01/0/039/1/035/5/025/5/026/4/0115/16/1114/15/3229/31/4
1133/4/135/2/118/3/019/2/01/1/02/0/01/0/00/1/038/2/040/0/028/2/028/2/0119/12/1124/7/1243/19/2
1233/3/235/2/119/2/016/5/02/0/02/0/01/0/01/0/037/3/039/1/028/2/025/5/0120/10/2118/13/1238/23/3
1338/0/038/0/020/1/019/2/02/0/02/0/01/0/01/0/040/0/040/0/030/0/029/1/0131/1/0129/3/0260/4/0
1435/2/136/2/017/4/018/2/12/0/02/0/01/0/00/1/040/0/040/0/029/1/028/2/0124/7/1124/7/1248/14/2
1536/2/036/2/020/1/019/1/12/0/02/0/01/0/01/0/035/4/138/2/028/2/030/0/0122/9/1126/5/1248/14/2
1636/2/036/1/120/1/021/0/01/1/01/1/01/0/01/0/037/3/037/3/030/0/027/3/0125/7/0123/8/1248/15/1
1737/1/038/0/019/2/021/0/01/1/02/0/01/0/01/0/035/5/040/0/030/0/030/0/0123/9/0132/0/0255/9/0
1835/3/035/3/016/5/017/4/02/0/02/0/01/0/01/0/037/3/035/2/325/5/028/2/0116/16/0118/11/3234/27/3
1936/1/135/3/018/3/019/2/02/0/02/0/01/0/01/0/037/3/038/1/129/1/027/2/1123/8/1122/8/2245/16/3
2035/2/134/3/118/3/017/4/01/1/01/1/01/0/00/1/037/1/237/1/229/0/127/1/2121/7/4116/11/5237/18/9
2138/0/038/0/021/0/021/0/02/0/02/0/01/0/01/0/038/2/039/1/028/1/128/2/0128/3/1129/3/0257/6/1
2238/0/038/0/019/2/020/1/02/0/01/1/01/0/01/0/039/1/039/0/129/1/030/0/0128/4/0129/2/1257/6/1
2337/1/038/0/020/1/020/1/02/0/02/0/01/0/01/0/039/1/039/1/030/0/029/1/0129/3/0129/3/0258/6/0