Walter Jakub, 1998

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 3   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 7. 1/U23 4.003,8
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
TATÍČEK Miroslav
4.   7.106,2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 6. 1/U23 5.004,8
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 25. 4/U23 136.0317,9
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
RUFFER Matěj
9. 3/U23 89.9711,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 26. 5/U23 138.9318,0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
RUFFER Matěj
10. 3/U23 87.1711,6
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 9. 3/U23 24.2023,3
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
KRISTEK Václav
2.   14.3010,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 14. 2/U23 21.7020,4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
PŘÍHODA Matouš
   
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 16. 2/U23 23.0019,2
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
PŘÍHODA Matouš
7. 1/U23 36.3024,7
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRISTEK Václav
2. 1/U23 1.701,3
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
PROCHÁZKOVÁ Pavla
3.   17.1013,2
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 4. 2/U23 3.503,3
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRISTEK Václav
2. 1/U23 1.401,1
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
PROCHÁZKOVÁ Pavla
2.   14.1011,1
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 6. 2/U23 8.107,8
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 4. 2/U23 7.0015,6
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 6. 1/U23 18.2017,1
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 C1M slalom 9. 2/U23 17.2018,0
12.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" stejně jako závod č.56 C2X slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
2. 1/U23 13.608,6
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C1M slalom 4. 1/U23 6.306,3
11.05.2019 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2X sjezd
PLACHTOVÁ Alexandra
6. 1/U23 99.7011,7
11.05.2019 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem C2X slalom
PLACHTOVÁ Alexandra
2. 1/U23 82.4061,5
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 23. 4/U23 251.6823,8
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RUFFER Jakub
   
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 28. 4/U23 284.6427,1
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RUFFER Jakub
14. 4/U23 237.0923,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RUFFER Matěj
6. 2/U23 129.1015,6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
RUFFER Matěj
7. 3/U23 177.5018,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
RUFFER Matěj
8. 3/U23 161.1019,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RUFFER Matěj
10. 4/U23 194.5020,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 11. 2/U23 10.8013,0
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
KRISTEK Václav
4. 1/U23 7.107,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
SATKOVÁ Martina
8. 1/U23 9.709,7
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 10. 3/U23 7.408,3
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
KRISTEK Václav
2. 1/U23 0.100,1
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
SATKOVÁ Martina
7. 2/U23 14.4014,4
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C2M slalom
MRÁZEK Jakub
1. 1/U23
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1M slalom 4. 1/U23 7.106,4
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C2M slalom
MRÁZEK Jakub
1. 1/U23
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích C1M slalom 4. 1/U23 4.704,4
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C1M slalom    
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 2. 2/U23 3.002,7
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
HOLÍNEK Svatopluk
1. 1/U23
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 2. 1/U23 7.006,0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
HOLÍNEK Svatopluk
2. 1/U23 0.100,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 23. 4/U23 135.9823,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
SKOŘEPA Vojtěch
13. 4/U23 79.3414,3
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 31. 5/U23 157.0627,5
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
SKOŘEPA Vojtěch
10. 3/U23 79.3514,2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 6. 2/U23 150.9016,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 9. 2/U23 187.3017,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 7. 2/U23 173.3016,0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 10. 2/U23 159.8017,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 12. 3/U23 151.2020,5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 12. 3/U23 97.0016,7
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 10. 3/U23 141.3018,9
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd    
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 12. 3/U23 15.6015,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
NOVOTNÝ Jan
5. 1/U23 10.608,3
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 14. 3/U23 10.7010,2
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
NOVOTNÝ Jan
5. 1/U23 10.508,6
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 47. 6/U23 132.81143,5
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 52. 7/U23 346.23312,4
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
RUFFER Matěj
13. 2/U23 5.4210,6
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
RUFFER Matěj
8. 2/U23 67.8210,2
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 34. 8/U23 13.1425,7
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Matěj
13. 3/U23 20.2841,8
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 38. 8/U23 17.6435,7
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Matěj
   
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C1M slalom    
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C1M slalom 16. 2/U23 24.5929,8
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRISTEK Václav
2. 2/U23 0.800,6
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
NĚMCOVÁ Marie
2. 2/U23 4.403,0
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 5. 2/U23 9.808,1
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRISTEK Václav
1. 1/U23
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
NĚMCOVÁ Marie
2. 2/U23 1.501,1
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 5. 2/U23 9.108,1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 7. 1/U23 74.2912,0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
RUFFER Matěj
3. 1/U23 29.514,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 20. 1/U23 251.3522,5
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
RUFFER Matěj
4. 1/U23 74.856,8
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 22. 6/U23 10.0721,5
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RUFFER Matěj
15. 5/U23 8.2818,2
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 19. 5/U23 11.8825,7
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RUFFER Matěj
16. 5/U23 8.8318,9
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 5. 1/U23 19.1020,2
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 19. 5/U23 106.0419,2
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RUFFER Matěj
8. 4/U23 55.3110,1
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 24. 5/U23 13.7219,7
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RUFFER Matěj
12. 4/U23 7.9611,8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
RUFFER Matěj
7. 2/U23 106.3011,6
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
RUFFER Matěj
10. 2/U23 122.5013,4
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
RUFFER Matěj
9. 3/U23 214.9018,8
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
RUFFER Matěj
9. 3/U23 195.7017,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1M sjezd 3. 3/U23 106.409,6
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1M sjezd 3. 3/U23 124.3013,3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C2M sjezd
RUFFER Matěj
2. 1/U23 90.6010,5
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C2M sjezd
RUFFER Matěj
3. 2/U23 84.808,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1M sjezd 5. 3/U23 160.5015,9
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1M sjezd    
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C2M sjezd
RUFFER Matěj
2. 2/U23 20.102,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C2M sjezd
RUFFER Matěj
2. 2/U23 20.601,9
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 5.   162.7018,7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 10.   150.8017,1
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 9.   135.2015,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 9. 3/U23 166.3019,0
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 11. 2/DS 8.507,5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
TICHÝ Štěpán
7. 3/DS 11.709,1
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 16. 2/DS 16.0013,3
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
TICHÝ Štěpán
4. 2/DS 13.209,6
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M sjezd 16. 7/DS 28.5551,4
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Matěj
6. 5/DS 3.977,4
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 28. 13/DS 93.8496,8
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 17. 4/DS 12.4724,6
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Matěj
9. 1/DS 7.5214,7
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1M sjezd 23. 4/DS 13.0525,8
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Matěj
12. 2/DS 5.6310,9
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
TICHÝ Štěpán
4. 1/DS 7.505,9
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 5. 1/DS 5.905,3
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
TICHÝ Štěpán
3. 1/DS 3.302,3
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 3. 1/DS 2.802,4
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 2. 1/DS 1.803,1
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 5. 1/DS 7.107,9
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 2. 1/DS 5.208,4
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 10. 1/DS 13.1013,3
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 9. 5/DS 108.1218,0
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
RUFFER Matěj
5. 2/DS 31.815,2
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 6. 5/DS 147.9814,3
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
RUFFER Matěj
4. 3/DS 34.033,2
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 52. 11/DS 141.19163,7
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 38. 10/DS 29.9035,5
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 25. 5/DS 15.9633,7
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RUFFER Matěj
11. 2/DS 8.7418,5
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RUFFER Matěj
   
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M sjezd 3. 2/DS 1.412,8
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 7. 3/DS 21.0020,3
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C1M slalom 9. 1/DS 27.5026,0
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C1M slalom 11. 2/DS 59.4053,8
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 17. 5/DS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RUFFER Matěj
13. 4/DS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 21. 5/DS 11.9316,6
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RUFFER Matěj
13. 4/DS 8.3311,7
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 6. 1/DS 9.6010,2
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
TICHÝ Štěpán
1. 1/DS
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 4. 1/DS 8.809,3
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
TICHÝ Štěpán
1. 1/DS
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 6. 2/DS 137.8013,2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 6. 2/DS 114.5012,7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 6. 2/DS 139.5013,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 6. 2/DS 113.0012,5
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 3. 1/DS 94.9010,2
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 3. 1/DS 91.2010,0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 13. 2/DS 12.5011,4
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KRISTEK Václav
6. 4/U23 12.4010,3
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 9. 3/DS 14.3013,2
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
KRISTEK Václav
8. 4/U23 11.108,3
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 11. 5/DS 10.1422,8
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Matěj
8. 5/DS 6.4814,6
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 32. 12/DS 166.90180,1
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 23. 4/DS 20.4040,3
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Matěj
18. 4/DS 10.6420,8
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 26. 4/DS 40.5378,5
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
RUFFER Matěj
12. 3/DS 7.8415,5
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1M slalom 8. 1/DS 11.3010,3
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1M slalom 9. 1/DS 16.8017,5
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRISTEK Václav
1. 1/U23
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 7. 1/DS 10.009,1
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRISTEK Václav
2. 1/U23 3.302,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 7. 1/DS 9.808,9
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 9. 4/DS 100.3115,5
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
RUFFER Matěj
4. 3/DS 47.557,5
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 10. 5/DS 108.2917,4
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
RUFFER Matěj
5. 4/DS 53.298,7
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 24.   16.9936,2
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RUFFER Matěj
15.   7.8916,8
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 23.   17.0435,7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RUFFER Matěj
20.   8.9519,0
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 2. 2/DS 7.5016,4
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C1M slalom 3. 3/DS 17.4018,4
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 23. 4/DS 146.7525,1
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RUFFER Matěj
11. 3/DS 86.6615,3
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 21. 4/DS 14.9320,6
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RUFFER Matěj
13. 3/DS 13.5519,8
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 23. 4/DS 222.2031,6
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 7. 3/DS 155.0015,8
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 11. 3/DS 126.9014,8
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RUFFER Matěj
3.   141.8014,2
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 6. 3/DS 164.3016,4
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 9. 3/DS 165.5019,5
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RUFFER Matěj
5. 1/DS 184.9019,2
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C1M sjezd 4. 1/DS 85.4013,0
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 5. 1/DS 148.8018,9
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C2M sjezd
KRISTEK Aleš
4. 2/U23 101.3016,5
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C2M sjezd
KRISTEK Aleš
4. 2/U23 119.4016,0
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 33. 10/DM 110.2697,3
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KRISTEK Václav
8. 2/DS 30.6226,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 27. 8/DM 29.1527,4
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KRISTEK Václav
10. 2/DS 35.2929,8
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 17.   13.8825,3
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
SKOŘEPA Vojtěch
8.   7.3713,7
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 32.   150.54143,2
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 17.   25.5025,8
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 64.   43.9048,5
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 20.   28.4028,3
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 51. 10/DM 39.8043,1
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 25. 4/DM 26.2224,0
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
SKOŘEPA Vojtěch
13. 1/DM 38.5032,4
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M sjezd 5. 2/DM 100.5015,5
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 22. 4/DM 19.8917,3
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
SKOŘEPA Vojtěch
3. 1/DM 30.704,4
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
SKOŘEPA Vojtěch
12. 1/DM 33.0226,7
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1M sjezd 7. 5/DM 141.9016,0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C2M sjezd
SKOŘEPA Vojtěch
3. 2/DM 35.703,9
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1M sjezd 8. 5/DM 129.5014,7
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C2M sjezd
SKOŘEPA Vojtěch
3. 2/DM 115.7013,7
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 31. 8/DM 73.79113,3
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
SKOŘEPA Vojtěch
19. 3/DM 21.5934,5
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 32. 7/DM 63.0896,3
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
SKOŘEPA Vojtěch
19. 3/DM 24.3538,5
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M sjezd 4. 3/DM 8.3018,4
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 5. 3/DM 34.3033,6
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M sjezd 2. 2/DM 0.700,6
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 9. 4/DM 34.0034,5
10.05.2014 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 2. 1/DM 15.8014,7
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1M slalom 6. 3/DM 31.4031,7
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 26.   17.9221,3
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
SKOŘEPA Vojtěch
18.   19.8024,7
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 24. 5/DM 220.1420,4
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 27. 6/DM 279.1029,3
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 23. 4/DM 272.5028,4
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 27. 3/DM 42.9039,5
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C1M sjezd 14. 2/DM 306.7042,3
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 25. 3/DM 31.3026,1
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 9. 3/DM 135.5017,4
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 10. 3/DM 211.2018,4
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 11. 3/DM 171.0022,4
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C1M sjezd 12. 4/DM 172.1022,4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 36. 8/DM 95.70107,2
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 69. 9/DM 96.30114,0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 38. 9/DM 194.86207,2
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 76. 10/DM 67.5074,8
04.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
HALUZA David
8. 2/DM 57.7042,8
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 45. 6/DM 82.90103,2
03.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
HALUZA David
9. 2/DM 102.4082,2
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 43. 6/DM 74.1093,2
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 32. 4/DM 55.0056,0
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 38. 4/DM 147.30156,2
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Walter JakubUP Olomouc K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 23.11.18 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 13.11.18 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 1 15.12.17 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk z.s. K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 13.06.17 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 28.10.14 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 30.06.14 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 13.06.14 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.04.14 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.13 updated from RVP
Walter JakubTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.02.13 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4873|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C1M 2/2 35
23.C2M
Tatíček Miroslav
1/1 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 1/1 19
3.C2M
Kristek Václav
1/1 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
11.C2M
Ruffer Matěj
2/2 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 2/2 14
11.C2M
Ruffer Matěj
2/2 10

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
168.C1M 2/2 24
53.C2X
Plachtová Alexandra
2/2 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/5 136
20.C2M
Příhoda Matouš
2/2 6
21.C2M
Kristek Václav
2/2 5
18.C2X
Procházková Pavla
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.C1M 2/2 21
29.C2M
Ruffer Jakub
2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
32.C2M
Ruffer Jakub
2/2 7
6.C2X
Plachtová Alexandra
1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 3/3 59
16.C2M
Ruffer Matěj
4/4 16
24.C2M
Ruffer Jakub
2/2 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/7 148
2.C2M
Kristek Václav
2/2 52
9.C2M
Holínek Svatopluk
2/2 23
14.C2M
Mrázek Jakub
2/2 10
10.C2X
Satková Martina
2/2 25
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 1/1 12
31.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
25.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/9 51
13.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 4

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
130.C1M 2/2 65
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/5 91
10.C2M
Kristek Václav
2/2 22
13.C2M
Novotný Jan
2/2 20
4.C2X
Němcová Marie
2/2 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 7/8 84
11.C2M
Ruffer Matěj
7/14 257
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
15.C2M
Ruffer Matěj
5/14 116
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/16 86
6.C2M
Ruffer Matěj
5/18 158

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
48.C1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/11 112
1.C2M
Tichý Štěpán
5/6 109
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 6/6 27
16.C2M
Ruffer Matěj
6/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
17.C2M
Ruffer Matěj
5/6 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/15 54
7.C2M
Ruffer Matěj
5/6 62

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/6 93
6.C2M
Kristek Václav
3/3 42
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C1M 6/7 19
20.C2M
Ruffer Matěj
5/6 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
18.C2M
Ruffer Matěj
5/6 54
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/14 35
10.C2M
Ruffer Matěj
5/8 33
14.C2M
Kristek Aleš
2/2 6

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 5/6 53
99.C2M
Skořepa Vojtěch
2/2 4
313.K1M 2/2 41
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 5/5 17
12.C2M
Kristek Václav
2/2 29
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/6 5
28.C2M
Skořepa Vojtěch
3/3 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 5/10 22
24.C2M
Skořepa Vojtěch
5/6 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/13 19
26.C2M
Skořepa Vojtěch
3/3 2

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
52.C1M 2/2 2
38.C2M
Podhorný Miloš
2/2 1
131.K1M 5/6 16

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152014
C1M434233262738
C2M293111162028

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20172016
C1M5648

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920172014
C1M53168130108
C2M23--99
C2X-53--
K1M---313

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1M58978886716436
C2M11322515171824
C2X-6-----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201520142013
C1M1376101183952
C2M3211413161238
C2X-18104----
K1M-------131

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1M1729191471018
C2M112413671426
Fotky nenalezeny.
0|4873|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
53.C1M 2/2 35
23.C2M
Tatíček Miroslav
1/1 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 1/1 19
3.C2M
Kristek Václav
1/1 10
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
11.C2M
Ruffer Matěj
2/2 23
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C1M 2/2 14
11.C2M
Ruffer Matěj
2/2 10

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
168.C1M 2/2 24
53.C2X
Plachtová Alexandra
2/2 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/5 136
20.C2M
Příhoda Matouš
2/2 6
21.C2M
Kristek Václav
2/2 5
18.C2X
Procházková Pavla
2/2 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.C1M 2/2 21
29.C2M
Ruffer Jakub
2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
32.C2M
Ruffer Jakub
2/2 7
6.C2X
Plachtová Alexandra
1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 3/3 59
16.C2M
Ruffer Matěj
4/4 16
24.C2M
Ruffer Jakub
2/2 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/7 148
2.C2M
Kristek Václav
2/2 52
9.C2M
Holínek Svatopluk
2/2 23
14.C2M
Mrázek Jakub
2/2 10
10.C2X
Satková Martina
2/2 25
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.C1M 1/1 12
31.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
25.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/9 51
13.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 4

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
130.C1M 2/2 65
Slalom: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/5 91
10.C2M
Kristek Václav
2/2 22
13.C2M
Novotný Jan
2/2 20
4.C2X
Němcová Marie
2/2 28
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C1M 7/8 84
11.C2M
Ruffer Matěj
7/14 257
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
15.C2M
Ruffer Matěj
5/14 116
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/16 86
6.C2M
Ruffer Matěj
5/18 158

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
48.C1M 2/2 5
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/11 112
1.C2M
Tichý Štěpán
5/6 109
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C1M 6/6 27
16.C2M
Ruffer Matěj
6/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
17.C2M
Ruffer Matěj
5/6 51
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1M 5/15 54
7.C2M
Ruffer Matěj
5/6 62

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 5/6 93
6.C2M
Kristek Václav
3/3 42
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C1M 6/7 19
20.C2M
Ruffer Matěj
5/6 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
18.C2M
Ruffer Matěj
5/6 54
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/14 35
10.C2M
Ruffer Matěj
5/8 33
14.C2M
Kristek Aleš
2/2 6

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
108.C1M 5/6 53
99.C2M
Skořepa Vojtěch
2/2 4
313.K1M 2/2 41
Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 5/5 17
12.C2M
Kristek Václav
2/2 29
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.C1M 6/6 5
28.C2M
Skořepa Vojtěch
3/3 22
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C1M 5/10 22
24.C2M
Skořepa Vojtěch
5/6 24
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C1M 5/13 19
26.C2M
Skořepa Vojtěch
3/3 2

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
52.C1M 2/2 2
38.C2M
Podhorný Miloš
2/2 1
131.K1M 5/6 16

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152014
C1M434233262738
C2M293111162028

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20172016
C1M5648

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920172014
C1M53168130108
C2M23--99
C2X-53--
K1M---313

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C1M58978886716436
C2M11322515171824
C2X-6-----

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202019201820172016201520142013
C1M1376101183952
C2M3211413161238
C2X-18104----
K1M-------131

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C1M1729191471018
C2M112413671426

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8 60 39   81 55 243
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ47.347.0524
C1M47.347.0524
veřejné závody12.07.0298
C1M11.59.0552
C2M4.54.0130
K1M52.345.0328
C2X3.52.028
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,04
C1M00,000,000,000,04
veřejné závody77,11313,344,12424,598
C1M00,023,823,847,752
C2M723,3620,013,31446,730
K1M00,000,000,000,08
C2X00,0562,5112,5675,08
Celkem76,91312,743,92423,5102
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ8118814900,0
C1M8118814900,0
veřejné závody1923370183216,7
C1M1041548152726,0
C2M566701258,9
K1M168725500,0
C2X162801800,0
Celkem2004558233216,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
sl 24
20.04.14
pořadí28.32.32.27.
odstup % *)96,8180,1143,239,5
% poražených soupeřů *)22,9---3,118,8
pořadí201420152016celkem
průměr29.532.028.029.8
medián27322828
modus27322832
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze % *)91,4180,196,8114,9
průměrné % poražených soupeřů *)11,00,022,911,2
počet jízd4228
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí47.52.52.38.
odstup %143,5312,4163,735,5
% poražených soupeřů2,1---1,935,1
pořadí20162017celkem
průměr45.049.547.3
medián384747
modus384752
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %99,6227,9163,8
průměrné % poražených soupeřů18,51,19,8
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
sl 102
15.07.17
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
pořadí7.6.9.4.16.17.20.25.22.27.25.
odstup %3,84,818,06,329,825,828,324,017,339,526,1
% poražených soupeřů76,980,850,076,968,146,748,633,347,518,87,7
pořadí2014201720192020celkem
průměr22.716.06.56.516.2
medián22164617
modus25164625
počet závodů612211
průměrný odstup od vítěze %26,829,812,24,320,3
průměrné % poražených soupeřů33,868,163,578,950,5
počet jízd1224422
lepší 1. jízda3
50,0%
0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
5
45,5%
čistých jízd2
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
4
18,2%

Kategorie C2M

Walter Jakubsl 89
28.06.20
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
pořadí4.13.12.
odstup %6,232,426,7
% poražených soupeřů72,720,031,3
pořadí20142020celkem
průměr12.54.09.7
medián12412
modus1244
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %29,56,221,7
průměrné % poražených soupeřů25,772,741,3
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Walter Jakubsl 57
12.05.19
sl 56
11.05.19
pořadí2.2.
odstup %8,661,5
% poražených soupeřů50,050,0
pořadí2019celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,135,1
průměrné % poražených soupeřů50,050,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Walter Jakubsl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
pořadí64.51.
odstup %48,543,1
% poražených soupeřů22,240,5
pořadí2014celkem
průměr57.557.5
medián5151
modus5151
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,845,8
průměrné % poražených soupeřů31,431,4
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Walter Jakubsl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 46
11.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
pořadí9.14.16.4.6.6.11.10.4.4.2.2.12.14.5.5.5.11.16.5.3.5.10.7.9.11.6.4.13.9.8.9.7.3.33.27.5.9.6.36.38.
odstup %23,320,419,23,37,817,113,08,36,44,42,76,015,410,28,18,120,27,513,35,32,47,913,320,326,053,810,29,311,413,210,317,59,118,497,327,433,634,531,7107,2207,2
% poražených soupeřů72,468,364,378,668,873,777,882,070,070,095,595,274,469,076,576,577,872,260,581,088,975,062,566,733,323,173,784,269,279,536,450,080,077,83,033,363,627,354,518,67,5
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr37.016.08.27.98.25.59.29.010.2
medián3698754698
modus3659552695
počet závodů25611565141
průměrný odstup od vítěze %157,244,913,315,412,46,813,523,323,9
průměrné % poražených soupeřů13,136,365,565,674,881,870,772,463,7
počet jízd4101222101210282
lepší 1. jízda1
50,0%
2
40,0%
2
33,3%
6
54,5%
1
20,0%
4
66,7%
2
40,0%
0
0,0%
18
43,9%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
5
41,7%
6
27,3%
4
40,0%
4
33,3%
4
40,0%
0
0,0%
23
28,0%

Kategorie C2M

Walter Jakubsl 43
27.05.20
sl 132
28.09.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
pořadí2.7.2.2.4.2.1.1.1.2.5.5.2.1.7.4.4.3.1.1.6.8.1.8.10.8.9.
odstup %10,924,71,31,17,10,10,00,00,00,18,38,60,60,09,19,65,92,30,00,010,38,30,026,729,842,882,2
% poražených soupeřů75,050,075,075,080,094,1100,0100,0100,080,075,075,085,7100,080,690,075,083,3100,0100,077,368,2100,063,257,122,211,1
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr8.59.05.03.33.31.83.72.04.0
medián886321223
modus881151221
počet závodů2236463127
průměrný odstup od vítěze %62,528,26,24,54,31,29,010,910,7
průměrné % poražených soupeřů16,760,281,888,283,992,466,775,077,5
počet jízd346127125150
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
33,3%
2
50,0%
3
50,0%
2
66,7%
1
100,0%
13
48,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
2
16,7%
1
14,3%
1
8,3%
0
0,0%
0
0,0%
5
10,0%

Kategorie C2X

Walter Jakubsl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí3.2.8.7.2.2.
odstup %13,211,19,714,43,01,1
% poražených soupeřů33,366,761,168,480,080,0
pořadí201720182019celkem
průměr2.07.52.54.0
medián2722
modus2722
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %2,012,112,18,7
průměrné % poražených soupeřů80,064,850,064,9
počet jízd44412
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Walter JakubHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
pořadí69.76.45.43.32.38.
odstup %114,074,8103,293,256,0156,2
% poražených soupeřů26,127,213,716,022,57,5
pořadí2013celkem
průměr50.550.5
medián4343
modus3232
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %99,699,6
průměrné % poražených soupeřů18,818,8
počet jízd1212
lepší 1. jízda1
16,7%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí23.28.23.34.38.7.20.17.17.21.23.23.24.27.23.
odstup %23,827,123,925,735,712,022,524,60,016,625,131,620,429,328,4
% poražených soupeřů21,412,935,331,324,579,340,623,840,731,08,3---25,816,121,4
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr24.723.018.324.823.025.523.2
medián24231720232323
modus2323177232323
počet závodů32341215
průměrný odstup od vítěze %26,028,313,724,023,925,423,1
průměrné % poražených soupeřů21,14,231,843,935,317,227,5

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí14.13.13.8.13.3.4.7.10.9.9.9.13.13.11.
odstup %23,314,310,610,241,84,86,811,613,418,817,214,70,011,715,3
% poražených soupeřů13,336,814,346,233,390,587,014,3---11,120,038,525,029,428,6
pořadí20152016201720182019celkem
průměr11.011.78.413.014.09.9
medián11139131410
modus11139131413
počet závodů1391115
průměrný odstup od vítěze %15,38,815,014,323,314,3
průměrné % poražených soupeřů28,631,035,236,813,332,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 77
14.06.20
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
pořadí25.23.34.9.6.9.10.8.23.14.
odstup %17,923,925,718,014,315,517,414,728,442,3
% poražených soupeřů35,135,331,361,977,350,047,161,121,47,1
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr15.09.57.534.023.025.016.1
medián149634232510
modus8963423259
počet závodů32211110
průměrný odstup od vítěze %28,516,416,125,723,917,921,8
průměrné % poražených soupeřů29,948,669,631,335,335,142,8

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 77
14.06.20
sl 35
29.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
pořadí9.13.8.13.5.4.4.5.3.
odstup %11,914,310,241,85,23,27,58,713,7
% poražených soupeřů65,236,846,233,375,082,481,376,584,6
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr3.04.54.510.513.09.07.1
medián34481395
modus34481394
počet závodů1222119
průměrný odstup od vítěze %13,78,14,226,014,311,912,9
průměrné % poražených soupeřů84,678,978,739,836,865,264,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 75
28.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
pořadí25.26.23.28.23.34.38.7.20.19.17.17.21.23.23.5.7.8.24.27.23.14.
odstup %17,918,023,827,123,925,735,712,022,519,224,60,016,625,131,615,516,014,720,429,328,442,3
% poražených soupeřů35,132,421,412,935,331,324,579,340,630,823,840,731,08,3---55,662,561,125,816,121,47,1
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr15.423.018.323.623.025.525.520.5
medián1423172023232523
modus52317723232523
počet závodů723512222
průměrný odstup od vítěze %23,828,313,723,023,925,417,922,3
průměrné % poražených soupeřů35,74,231,841,335,317,233,831,7

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 75
28.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí9.10.14.13.13.8.13.3.4.8.7.10.9.9.9.13.13.11.3.3.3.
odstup %11,911,623,314,310,610,241,84,86,810,111,613,418,817,214,70,011,715,34,43,913,7
% poražených soupeřů65,259,113,336,814,346,233,390,587,056,314,3---11,120,038,525,029,428,6---81,884,6
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr3.011.011.78.413.014.09.58.8
medián311138131499
modus3111381314913
počet závodů3131011221
průměrný odstup od vítěze %7,315,38,814,514,323,311,712,9
průměrné % poražených soupeřů55,528,631,037,336,813,362,239,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 3
24.03.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
pořadí25.26.23.28.23.9.6.7.10.12.12.10.34.38.7.20.19.3.3.5.5.10.9.9.17.3.17.21.6.6.6.6.3.3.23.23.11.7.9.6.5.4.24.27.23.10.9.11.12.
odstup %17,918,023,827,123,917,716,416,017,116,720,518,925,735,712,022,519,213,39,615,918,717,119,015,224,62,80,016,612,713,212,513,310,010,225,131,614,815,819,516,418,913,020,429,328,418,417,422,422,4
% poražených soupeřů35,132,421,412,935,355,672,268,450,031,331,340,031,324,579,340,630,877,877,855,650,035,750,046,723,875,040,731,058,344,464,354,550,050,08,3---28,645,546,758,3---25,025,816,121,435,746,723,115,4
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr16.611.08.813.511.125.525.513.2
medián1276910232510
modus923631023256
počet závodů78101282249
průměrný odstup od vítěze %22,719,411,618,618,425,417,918,1
průměrné % poražených soupeřů26,326,649,250,048,017,233,840,3

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 12
12.04.15
sj 10
11.04.15
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí9.10.14.6.7.8.10.13.13.8.13.3.4.8.7.10.9.9.2.3.2.2.9.13.13.11.3.5.4.4.
odstup %11,911,623,315,618,719,720,114,310,610,241,84,86,810,111,613,418,817,210,58,21,92,214,70,011,715,314,219,216,016,5
% poražených soupeřů65,259,113,3------------36,814,346,233,390,587,056,314,3---11,120,075,060,066,766,738,525,029,428,650,033,350,050,0
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr5.411.76.613.09.09.57.7
medián413713898
modus4132136913
počet závodů531415230
průměrný odstup od vítěze %16,38,812,014,319,511,713,7
průměrné % poražených soupeřů42,431,045,836,82,762,237,4

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí22.19.24.23.25.23.26.24.23.21.31.32.26.
odstup %21,525,719,725,833,740,378,536,235,720,6113,396,321,3
% poražených soupeřů19,221,720,7---7,715,43,84,24,316,7---3,126,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr29.723.424.021.724.5
medián3123232224
modus2623231923
počet závodů352313
průměrný odstup od vítěze %77,042,329,722,343,7
průměrné % poražených soupeřů9,98,93,920,511,0

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.19.19.18.
odstup %18,218,911,810,918,520,815,516,819,019,834,538,524,7
% poražených soupeřů12,56,331,321,447,410,538,926,39,529,4------19,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr18.715.611.514.315.4
medián1915111515
modus1912111212
počet závodů352313
průměrný odstup od vítěze %32,618,414,716,320,6
průměrné % poražených soupeřů6,322,934,416,719,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
pořadí16.25.11.17.
odstup %51,433,722,825,3
% poražených soupeřů6,37,741,215,8
pořadí201420152016celkem
průměr17.011.020.517.3
medián17111616
modus17111611
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %25,322,842,533,3
průměrné % poražených soupeřů15,841,27,017,8

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
pořadí6.11.8.8.
odstup %7,418,514,613,7
% poražených soupeřů68,847,446,253,3
pořadí201420152016celkem
průměr8.08.08.58.3
medián8868
modus8868
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %13,714,613,013,6
průměrné % poražených soupeřů53,346,258,153,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí22.19.24.23.25.23.26.24.23.21.32.26.
odstup %21,525,719,725,833,740,378,536,235,720,696,321,3
% poražených soupeřů19,221,720,7---7,715,43,84,24,316,73,126,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr29.023.424.021.724.0
medián2623232223
modus2623231923
počet závodů252312
průměrný odstup od vítěze %58,842,329,722,337,9
průměrné % poražených soupeřů14,88,93,920,511,9

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.19.18.
odstup %18,218,911,810,918,520,815,516,819,019,838,524,7
% poražených soupeřů12,56,331,321,447,410,538,926,39,529,4---19,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr18.515.611.514.315.1
medián1815111515
modus1812111212
počet závodů252312
průměrný odstup od vítěze %31,618,414,716,319,5
průměrné % poražených soupeřů9,522,934,416,721,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Walter Jakubsj 62
22.05.19
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí4.22.19.24.23.2.2.25.23.26.24.23.2.21.32.4.2.2.26.
odstup %15,621,525,719,725,83,18,433,740,378,536,235,716,420,696,318,40,614,721,3
% poražených soupeřů83,319,221,720,7---85,785,77,715,43,84,24,380,016,73,140,080,083,326,5
pořadí20142015201620172019celkem
průměr13.219.813.021.74.016.1
medián423222422
modus22321942
počet závodů5643119
průměrný odstup od vítěze %30,237,917,822,315,628,0
průměrné % poražených soupeřů46,620,744,820,583,335,9

Kategorie C2M

Walter Jakubsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.19.18.
odstup %18,218,911,810,918,520,815,516,819,019,838,524,7
% poražených soupeřů12,56,331,321,447,410,538,926,39,529,4---19,0
pořadí2014201520162017celkem
průměr18.515.611.514.315.1
medián1815111515
modus1812111212
počet závodů252312
průměrný odstup od vítěze %31,618,414,716,319,5
průměrné % poražených soupeřů9,522,934,416,721,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále