4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod

12.05.2019   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.112.58 2 113.14 0 113.14 75
2.2/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha120.19 0 116.84 2 118.845.70/5,068
3.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc126.01 0 117.82 2 119.826.68/5,962
4. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha123.65 2 118.82 2 120.827.68/6,857
5.3/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.117.95 2 120.84 4 124.8411.70/10,353
6. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.121.80 2 123.44 4 127.4414.30/12,649
7.2/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha136.82 8 133.62 2 135.6222.48/19,946
8.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno117.06 4 126.15 10 136.1523.01/20,343
9.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha125.43 6 128.93 8 136.9323.79/21,040
10.4/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno143.09 8 143.21 2 145.2132.07/28,337
11.5/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.119.52 150 115.91 2 117.914.77/4,235
12.3/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha171.36 14 139.03 12 151.0337.89/33,533
13.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava146.06 10 141.95 14 155.9542.81/37,831
14.5/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha170.48 158 162.97 14 176.9763.83/56,429
15.6/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc132.59 106 129.92 54 183.9270.78/62,627
16.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí217.17 112 178.65 6 184.6571.51/63,225
17.6/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 1 Horš.Týn169.23 60 4.00 999 229.23116.09/102,623
18.1/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc165.85 108 243.51 108 273.85160.71/142,021
19.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno210.63 104 147.19 154 301.19188.05/166,219
  CAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
131.28 4 129.92 0 129.92 75
2.2/U23POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
138.55 14 130.51 4 134.514.59/3,568
3. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
135.63 6 130.57 6 136.576.65/5,162
4. KAŠPAR Albert
KAŠPAR Jonáš
1998
1991
1 Dukla B.
Dukla B.
130.73 6 128.68 8 136.686.76/5,257
5. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
MT USK Pha
Dukla B.
136.24 10 138.84 4 142.8412.92/9,953
6. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
146.55 10 163.18 116 156.5526.63/20,549
7. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
1 Dukla B.
Dukla B.
152.80 6 4.00 999 158.8028.88/22,246
8.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
157.02 8 143.69 166 165.0235.10/27,043
9. ŠRÁMEK Michal
GOTVALD Robert
1982
1990
1 Dukla B.
Č.Lípa
154.88 62 4.00 999 216.8886.96/66,940

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha102.77 0 101.18 0 101.18 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.104.92 0 101.86 0 101.860.68/0,768
3. ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha101.74 2 100.21 2 102.211.03/1,062
4. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.104.23 4 103.56 0 103.562.38/2,457
5.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha105.46 2 103.85 0 103.852.67/2,653
6.3/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha105.85 2 102.97 2 104.973.79/3,749
7.4/U23HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.104.54 0 119.33 0 119.3318.15/17,946
8. BEŇUŠ Matěj 1987 9 SVK101.02 2 99.46 52 151.4650.28/49,70
9. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.103.24 2 101.48 50 151.4850.30/49,743
10.1/VMGEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha101.63 2 99.96 56 155.9654.78/54,140
11.5/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.107.54 2 104.53 106 210.53109.35/108,137
12.6/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha110.02 2 101.35 0 101.350.17/0,235
13.7/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.106.47 4 105.03 0 105.033.85/3,833
14.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha109.98 4 108.64 0 108.647.46/7,431
15.8/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc113.15 2 107.00 2 109.007.82/7,729
16. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha114.01 2 109.31 0 109.318.13/8,027
17.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha113.45 4 109.84 0 109.848.66/8,625
18.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus115.89 4 111.24 0 111.2410.06/9,923
19.3/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha110.53 2 111.13 2 112.5311.35/11,221
20.4/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha111.24 2 106.23 52 113.2412.06/11,919
21. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha113.83 6 109.35 4 113.3512.17/12,017
22.2/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk111.87 2 116.64 4 113.8712.69/12,515
23.5/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja115.84 4 114.64 0 114.6413.46/13,314
24.2/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha122.03 6 115.34 0 115.3414.16/14,013
25.3/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava117.18 2 152.90 152 119.1818.00/17,812
26.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc117.23 2 114.11 8 119.2318.05/17,811
27.4/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk127.60 12 118.23 2 120.2319.05/18,810
28.4/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha139.89 52 116.56 4 120.5619.38/19,29
29.6/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.118.94 2 116.68 154 120.9419.76/19,58
30. KAŠPAR Jonáš 1991 2 Dukla B.118.51 4 4.00 999 122.5121.33/21,17
31.9/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha128.91 6 122.64 0 122.6421.46/21,26
32.10/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn127.54 8 120.28 4 124.2823.10/22,85
33. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy139.12 106 123.60 6 129.6028.42/28,14
34.5/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha121.91 8 145.37 56 129.9128.73/28,43
35.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc139.10 210 124.51 6 130.5129.33/29,02
36.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha134.60 2 130.04 4 134.0432.86/32,51
37.3/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha136.40 4 128.60 6 134.6033.42/33,00
38.5/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov129.12 8 142.34 6 137.1235.94/35,50
  MRŮZEK Vojta 1998 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 2001 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JORDÁN František 1991 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha108.18 6 107.47 2 109.47 75
2.2/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.116.06 0 109.48 0 109.480.01/0,068
3. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha112.13 0 108.02 2 110.020.55/0,562
4. VALÍKOVÁ Barbora 1994 MT Dukla B.115.08 4 108.80 2 110.801.33/1,257
5.1/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice115.11 2 110.04 2 112.042.57/2,353
6.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno114.90 0 112.83 0 112.833.36/3,149
7. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha107.29 0 113.75 0 113.754.28/3,946
8.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.117.08 2 115.67 2 117.678.20/7,543
9.4/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha114.87 2 116.74 2 118.749.27/8,540
10. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha112.32 0 105.25 50 155.2545.78/41,837
11.5/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha117.12 2 109.83 0 109.830.36/0,335
12.3/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec116.67 54 115.00 0 115.005.53/5,133
13.4/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.116.59 104 114.14 2 116.146.67/6,131
14.5/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy124.40 100 116.50 0 116.507.03/6,429
15.6/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy123.27 0 132.69 56 123.2713.80/12,627
16.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc124.49 0 126.76 0 124.4915.02/13,725
17.1/VHILGERTOVÁ Štěpánka 1968 1 Dukla B.123.33 2 116.28 52 125.3315.86/14,523
18.7/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn132.48 4 127.31 0 127.3117.84/16,321
19.2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc124.17 4 132.44 0 128.1718.70/17,119
20.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor157.96 4 128.40 2 130.4020.93/19,117
21.3/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha133.41 0 140.84 0 133.4123.94/21,915
22.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB130.20 4 126.46 52 134.2024.73/22,614
23.7/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.128.92 6 127.86 8 134.9225.45/23,213
24.8/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno173.28 6 133.91 2 135.9126.44/24,212
25.8/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky149.36 2 142.59 2 144.5935.12/32,111
26.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava137.16 8 126.63 104 145.1635.69/32,610
27.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc143.04 4 144.99 2 146.9937.52/34,39
28.5/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha156.04 4 141.91 10 151.9142.44/38,88
29.9/DSCAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.172.11 6 150.41 4 154.4144.94/41,17
30. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor163.51 60 164.87 8 172.8763.40/57,96
  COLLIN Georgina   9 UK FTVS4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha95.00 0 90.94 0 90.94 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha93.88 0 92.04 0 92.041.10/1,268
3. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha95.06 0 92.41 0 92.411.47/1,662
4. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha96.49 0 94.19 0 94.193.25/3,657
5. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.98.62 0 95.21 0 95.214.27/4,753
6.1/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha98.21 2 98.34 0 98.347.40/8,149
7. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha96.66 2 96.64 2 98.647.70/8,546
8.2/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha98.83 0 100.57 0 100.579.63/10,643
9.3/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.98.18 2 99.16 2 101.1610.22/11,240
10. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha97.08 0 93.70 52 145.7054.76/60,237
11.4/U23ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice101.84 0 97.16 0 97.166.22/6,835
12. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice99.08 2 95.29 2 97.296.35/7,033
13.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.19 4 99.19 0 99.198.25/9,131
14.5/U23ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha101.87 0 99.23 0 99.238.29/9,129
15. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.100.25 0 100.28 0 100.259.31/10,227
16.6/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha98.74 2 100.73 4 100.749.80/10,825
17.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.95.74 6 101.25 2 101.7410.80/11,923
18.7/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy102.65 4 100.55 2 102.5511.61/12,821
19. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha98.70 50 103.12 0 103.1212.18/13,419
20.2/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.107.97 4 104.22 0 104.2213.28/14,617
21.8/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha103.01 2 103.30 2 105.0114.07/15,515
21.9/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava103.01 2 100.89 152 105.0114.07/15,514
23.1/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc110.30 0 106.86 0 106.8615.92/17,513
24.2/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha107.77 0 107.39 2 107.7716.83/18,512
25.10/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz114.17 0 106.61 2 108.6117.67/19,411
26.3/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc126.64 54 109.34 0 109.3418.40/20,210
27.11/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc112.91 6 109.42 0 109.4218.48/20,39
28. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha107.67 2 107.56 2 109.5618.62/20,58
29. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky109.64 0 109.49 52 109.6418.70/20,67
30. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí108.62 2 106.13 106 110.6219.68/21,66
31.4/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky107.83 4 107.11 4 111.1120.17/22,25
32.5/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno111.26 0 113.18 56 111.2620.32/22,34
33.6/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice113.92 2 109.69 2 111.6920.75/22,83
34.2/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava106.79 56 110.37 2 112.3721.43/23,62
35.12/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha112.97 0 108.44 4 112.4421.50/23,61
36.7/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk109.32 4 106.68 54 113.3222.38/24,60
37. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc105.41 8 4.00 999 113.4122.47/24,70
38.13/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky124.74 50 111.98 2 113.9823.04/25,30
39.8/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha113.73 2 125.64 58 115.7324.79/27,30
40.3/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.116.38 0 116.08 50 116.3825.44/28,00
41.4/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc132.72 4 112.49 4 116.4925.55/28,10
42.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc118.27 2 125.18 2 120.2729.33/32,30
43.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB120.01 2 118.25 8 122.0131.07/34,20
44.9/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí122.03 6 117.61 6 123.6132.67/35,90
45.14/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky117.12 52 128.20 4 132.2041.26/45,40
46. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava117.74 104 107.05 56 163.0572.11/79,30
  CREPEA Hugo   9 UK PF4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23MATULKOVÁ Jana
MRŮZEK Vojta
1996
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
126.15 58 136.37 10 146.37 0
  HEGER Vojtěch
GALUŠKOVÁ Antonie
2000
2001
2 Dukla B.
Sušice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.C2X
0/2/50
2.C2X
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
139/1/040/0/020/0/020/0/09/0/09/0/04/0/04/0/045/1/046/0/030/0/030/0/0147/2/0149/0/0296/2/0
239/1/039/1/016/4/018/2/09/0/08/1/04/0/04/0/045/1/040/6/028/2/027/3/0141/8/0136/13/0277/21/0
339/1/040/0/020/0/020/0/07/2/08/1/04/0/04/0/045/1/045/1/029/1/030/0/0144/5/0147/2/0291/7/0
434/6/030/7/318/2/016/4/05/4/07/2/03/1/04/0/041/3/242/0/425/2/322/4/4126/18/5121/17/11247/35/16
536/4/038/1/119/1/019/1/07/2/09/0/04/0/04/0/043/3/044/2/029/1/029/1/0138/11/0143/5/1281/16/1
636/4/037/3/016/4/017/3/07/2/07/2/04/0/04/0/045/1/045/1/028/2/030/0/0136/13/0140/9/0276/22/0
737/3/036/4/017/3/015/5/05/4/06/2/13/1/04/0/046/0/045/0/125/3/227/3/0133/14/2133/14/2266/28/4
839/1/039/1/018/1/119/1/08/1/08/1/04/0/04/0/043/3/045/1/028/2/030/0/0140/8/1145/4/0285/12/1
934/6/040/0/017/2/117/3/07/2/08/1/04/0/04/0/043/3/043/3/028/2/029/1/0133/15/1141/8/0274/23/1
1036/4/040/0/016/1/320/0/07/2/07/2/04/0/04/0/044/2/043/3/028/2/028/2/0135/11/3142/7/0277/18/3
1139/1/038/2/017/2/119/1/07/2/08/1/04/0/03/1/046/0/045/1/026/4/030/0/0139/9/1143/6/0282/15/1
1235/5/037/3/015/5/019/1/08/1/07/2/03/0/13/1/040/6/040/6/027/3/028/2/0128/20/1134/15/0262/35/1
1333/6/137/3/018/2/020/0/07/2/07/2/04/0/04/0/040/5/141/5/026/4/028/2/0128/19/2137/12/0265/31/2
1433/7/037/2/119/1/018/2/08/1/09/0/04/0/03/1/043/1/240/6/023/7/027/3/0130/17/2134/14/1264/31/3
1540/0/036/3/117/3/011/9/07/2/08/1/04/0/04/0/045/1/046/0/029/1/030/0/0142/7/0135/13/1277/20/1
1634/6/034/5/114/6/012/7/13/6/06/2/13/1/03/1/045/1/044/2/026/4/027/3/0125/24/0126/20/3251/44/3
1735/5/039/1/017/3/017/3/09/0/08/0/14/0/04/0/045/1/045/1/028/2/028/2/0138/11/0141/7/1279/18/1
1836/3/135/3/211/5/416/2/26/3/07/1/14/0/03/1/042/4/039/5/228/2/027/2/1127/17/5127/14/8254/31/13
1939/0/138/0/216/0/417/1/29/0/06/2/14/0/04/0/041/5/044/1/130/0/029/1/0139/5/5138/5/6277/10/11
2038/1/136/3/118/1/118/1/19/0/08/1/04/0/04/0/045/1/043/1/230/0/030/0/0144/3/2139/6/4283/9/6
2138/2/039/1/016/4/019/1/08/1/07/2/03/1/04/0/046/0/046/0/030/0/030/0/0141/8/0145/4/0286/12/0
2239/1/040/0/019/1/020/0/08/0/18/1/04/0/04/0/045/1/044/2/029/1/030/0/0144/4/1146/3/0290/7/1
2338/0/239/1/018/2/019/1/08/1/09/0/04/0/04/0/046/0/044/1/129/0/126/3/1143/3/3141/6/2284/9/5
2439/0/140/0/020/0/018/2/09/0/09/0/04/0/04/0/042/2/245/0/130/0/029/1/0144/2/3145/3/1289/5/4
Oddíl