Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Antl Tomáš 121001 2008 K1 KK Opava 3+ slalom 13.05.19
Antl Tomáš 121001 2008 C2 KK Opava 3 slalom 13.05.19
Baar Dominik 121061 2007 K1 KK Opava 3 slalom 13.05.19
Bačina Jan 043056 1973 C2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 13.05.19
Bačina Jan 043001 2006 C2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 13.05.19
Bandas Matěj 011069 2006 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 17.06.19
Beneš Jindřich 042001 1985 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2 slalom 30.05.19
Bohatý Oto 061038 2007 K1 SK Třebechovice 2 slalom 17.06.19
Bundová Simona 057008 2004 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 03.06.19
Císařovský Adam 090016 2005 K1 Wild Water Canoe Club FROL 3+ slalom 03.06.19
Čapek Vojtěch 030069 2002 C2 VS Tábor 3 slalom 30.05.19
Černý Vojtěch 133030 2007 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 13.05.19
Dočkal Radek 012015 2008 K1 DUKLA Brandýs 3 slalom 13.05.19
Doležal Filip 133023 2004 K1 SK Veselí nad Moravou 3+ slalom 03.06.19
Doležalová Viktorie 010110 2001 K1 SK VS Karbo Benátky 3+ slalom 13.05.19
Dovala Jakub 052043 2007 K1 TJ Loko Žatec 3 slalom 13.05.19
Dragon Jakub 121031 2007 C1 KK Opava 3 slalom 03.06.19
Druska Vojta 023021 2006 K1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 03.06.19
Fabianová Anna 118017 2007 C1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 03.06.19
Fuks Jáchym 011060 2008 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.05.19
Grossmann Lukáš 039038 2008 K1 TJ Loko Plzeň 3 slalom 03.06.19
Hájek Michal 118031 1986 K1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 13.05.19
Hanzel Jáchym 039039 2008 C2 TJ Loko Plzeň 3 slalom 30.05.19
Heger Kryštof 017037 1992 K1 KK Rakovník 2 slalom 03.06.19
Hluchý Vilém 011045 2006 C1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 30.05.19
Hojda Jakub 066001 1993 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 30.05.19
Choutka Jan 045015 1995 C1 KVS Hradec Králové 2 slalom 13.05.19
Jeřábek Tomáš 011073 2004 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 30.05.19
Ježek Jakub 103027 2008 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 03.06.19
Jurajdová Simona 128006 2007 K1 Vodní sporty Desná 3+ slalom 16.05.19
Kadubec Matěj 133035 2005 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 03.06.19
Kápka Kryštof 118027 2007 C2 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 13.05.19
Klišč Zdeněk 061017 1999 K1 SK Třebechovice 2 slalom 30.05.19
Kočířová Valentýna 119208 2008 K1 UP Olomouc 3+ slalom 13.05.19
Kočířová Valentýna 119208 2008 C1 UP Olomouc 3+ slalom 16.05.19
Kökörčin Matěj 128008 2003 C1 Vodní sporty Desná 3+ slalom 03.06.19
Kolářová Markéta 090033 2005 C1 Wild Water Canoe Club FROL 3+ slalom 03.06.19
Konečný Matouš 135054 2008 K1 Vodní sporty Zábřeh 3 slalom 03.06.19
Körner Adam 011061 2004 K1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 03.06.19
Kosík Dan 119173 2004 C2 UP Olomouc 2 slalom 03.06.19
Kosík Dan 119173 2004 C1 UP Olomouc 2 slalom 03.06.19
Kovář Filip 121017 2006 K1 KK Opava 3+ slalom 13.05.19
Kovařík Vít 011072 2003 K1 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 30.05.19
Král Matěj 009047 2008 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 30.05.19
Kratochvílová Adéla 119176 2007 C1 UP Olomouc 3+ slalom 16.05.19
Kratochvílová Adéla 119176 2007 K1 UP Olomouc 2 slalom 03.06.19
Kremla Jakub 026008 2006 K1 SK Domeček Soběslav 3 slalom 30.05.19
Kristl Anouk 009015 2003 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 03.06.19
Kuneš Daniel 066020 2003 C1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 2 slalom 03.06.19
Kupka Lukáš 118026 2007 C1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 13.05.19
Kutek Michal 090023 2006 K1 Wild Water Canoe Club FROL 3+ slalom 30.05.19
Kutín Filip 119218 2007 C1 UP Olomouc 3 slalom 13.05.19
Kvapil Ondřej 064040 2007 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 03.06.19
Kvasnička Matěj 066026 2008 K1 Vodácký oddíl Horšovský Týn 3 slalom 30.05.19
Maikranz Petr 118034 1967 K1 VK Tzunami Ostrava 2 slalom 03.06.19
Malá Magdaléna 119192 2007 C1 UP Olomouc 3+ slalom 16.05.19
Malá Magdaléna 119192 2007 K1 UP Olomouc 3+ slalom 16.05.19
Malinský Petr 011067 2008 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 30.05.19
Malý Vojtěch 119191 2006 C2 UP Olomouc 2 slalom 03.06.19
Miller Jan 062001 1997 C1 TJ Turnov 3 slalom 13.05.19
Mrázková Klára 121035 2006 C1 KK Opava 2 slalom 16.05.19
Ondřich Adam 024006 2004 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.05.19
Panzer Martin 039033 2007 C2 TJ Loko Plzeň 3 slalom 30.05.19
Pátek Vítězslav 135046 2003 C1 Vodní sporty Zábřeh 3+ slalom 13.05.19
Pavelka Marek 128013 2004 K1 Vodní sporty Desná 2 slalom 03.06.19
Pavelková Eva 128017 2008 K1 Vodní sporty Desná 3+ slalom 03.06.19
Pavelková Markéta 010107 2005 C2 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 03.06.19
Pechlát Hynek 042019 1971 C1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 30.05.19
Pelikán Václav 001111 2005 K1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 03.06.19
Pinkava Lukáš 023016 1976 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 03.06.19
Pípal Zbyněk 023041 2003 C1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 13.05.19
Plachtová Alexandra 024030 1998 C2 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 13.05.19
Plocek Matyáš Jan 023064 2008 K1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 13.05.19
Podoušková Klára 009124 2008 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 30.05.19
Poduška Patrik 086006 1976 K1 Sokol Trója 3 slalom 30.05.19
Podzimková Markéta 048033 1974 K1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 03.06.19
Pohanka František 011033 2008 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.05.19
Pollert Antonín 009022 2006 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 30.05.19
Pollert Jáchym 009136 2004 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 30.05.19
Pomajbík Filip 119187 2006 K1 UP Olomouc 3+ slalom 03.06.19
Rendón Enrique 090013 2005 K1 Wild Water Canoe Club FROL 2 slalom 30.05.19
Retek Václav 119189 2007 K1 UP Olomouc 2 slalom 03.06.19
Retek Václav 119189 2007 C1 UP Olomouc 2 slalom 16.05.19
Retková Marie 119215 2003 C1 UP Olomouc 2 slalom 03.06.19
Riantová Anežka 030067 2008 K1 VS Tábor 3+ slalom 30.05.19
Riantová Marie 030068 2006 C2 VS Tábor 3 slalom 30.05.19
Rousek Tomáš 121032 1997 K1 KK Opava 2 slalom 16.05.19
Ruffer Matěj 057005 1999 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 03.06.19
Rutarová Kateřina 128015 2005 C1 Vodní sporty Desná 3+ slalom 16.05.19
Sadílková Lucie 057040 2002 C1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 03.06.19
Saifrtová Magdaléna 011071 2008 C1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 17.06.19
Samešová Věra 046018 1955 K1 Delfín Jablonec 3 slalom 30.05.19
Samková Olga 061039 2005 C2 SK Třebechovice 2 slalom 17.06.19
Semerád Adam 049003 2004 C1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 13.05.19
Semerád Jakub 049008 2006 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 30.05.19
Smetánka Kilián 034001 2005 K1 TJ SK Hubertus KV 3 slalom 30.05.19
Stehno Petr 090034 2003 K1 Wild Water Canoe Club FROL 2 slalom 03.06.19
Strasser Marek 052025 2004 K1 TJ Loko Žatec 2 slalom 13.05.19
Stratil Filip 116086 2006 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 03.06.19
Stropek Tobiáš 121007 2007 C2 KK Opava 3 slalom 13.05.19
Střílková Jana 119181 2004 C1 UP Olomouc 2 slalom 03.06.19
Suchý Matěj 012009 1986 C1 DUKLA Brandýs 2 slalom 03.06.19
Svoboda Ondřej 119190 2006 C1 UP Olomouc 3+ slalom 03.06.19
Syrový Filip 064026 2007 K1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 03.06.19
Syslo Jiří 119217 2003 K1 UP Olomouc 3+ slalom 03.06.19
Šandová Anežka 057105 2003 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 03.06.19
Šefčík Václav 121033 2008 K1 KK Opava 3 slalom 03.06.19
Šenk Alexandr 011014 2008 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.05.19
Šerý Michal 088003 1971 C1 C&K Rožátov 3 slalom 30.05.19
Šlachtová Tereza 118012 2006 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 13.05.19
Šotek Adam 119118 2005 K1 UP Olomouc 2 slalom 03.06.19
Šprdlík Vít 042002 1967 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2 slalom 30.05.19
Šrámek Jonatan 119054 1994 K1 UP Olomouc 2 sjezd 27.05.19
Šrámek Michal 012068 1982 C1 DUKLA Brandýs 3 slalom 03.06.19
Šrámková Michaela 042026 1991 K1 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 30.05.19
Štembera Dominik 078022 2004 C1 Lužnice Tábor 3 slalom 03.06.19
Štěpánková Markéta 129041 2008 C1 TJ Šumperk z.s. 3 slalom 16.05.19
Štercl Vít 012056 1999 K1 DUKLA Brandýs 2 slalom 03.06.19
Štolfa Filip 118029 2006 K1 VK Tzunami Ostrava 3+ slalom 03.06.19
Tesařová Eliška 012031 2007 K1 DUKLA Brandýs 3 slalom 13.05.19
Tichý Štěpán 119200 2000 C2 UP Olomouc slalom 28.05.19
Tichý Štěpán 119200 2000 C1 UP Olomouc 2 slalom 28.05.19
Tomeček Adam 133015 2008 K1 SK Veselí nad Moravou 3+ slalom 13.05.19
Tomeček Adam 133015 2008 K1 SK Veselí nad Moravou 2 slalom 03.06.19
Trač Matyáš 121050 2004 C2 KK Opava 3 slalom 13.05.19
Trač Matyáš 121050 2004 K1 KK Opava 3+ slalom 13.05.19
Trefný Jiří 001046 1982 K1 TJ Bohemians Praha 3 slalom 03.06.19
Turner Karel 042017 2004 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 2 slalom 30.05.19
Uhlík Jan 076028 2008 K1 TJ Jiskra Bechyně 3+ slalom 30.05.19
Vadlejch Jan 023027 1989 C1 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 30.05.19
Válek Michal 030025 2006 C1 VS Tábor 2 slalom 03.06.19
Velenovský Vojta 030074 2008 K1 VS Tábor 3 slalom 30.05.19
Vodák Norbert 116097 2004 C1 TJ Vodní Sporty Litovel 3 slalom 13.05.19
Vodička Vojtěch 118006 2004 K1 VK Tzunami Ostrava 3 slalom 13.05.19
Vojtíková Klára 011078 2007 C1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.05.19
Volák Jaroslav 048068 1990 K1 TJ Ohře Klášterec 3+ slalom 03.06.19
Vrbata Jaroslav 057084 1975 K1 TJ Syntesia Pardubice 2 sjezd 03.06.19
Vrbata Štěpán 057101 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3 sjezd 03.06.19
Vrbová Marie 119198 2007 K1 UP Olomouc 2 slalom 03.06.19
Vrbová Marie 119198 2007 C1 UP Olomouc 2 slalom 16.05.19
Vyskočil Viktor 108039 2008 K1 TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s. 3 slalom 03.06.19
Wais Jakub 011032 2007 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 30.05.19
Zedníčková Michaela 064055 2005 C2 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 03.06.19
Zedníčková Michaela 064055 2005 C1 SKK Vysoké Mýto 3 sjezd 03.06.19
Žďárská Laura 057062 2006 C2 TJ Syntesia Pardubice 3 slalom 03.06.19

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu