Walter David, 2001

TJ Šumperk z.s.
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 73. 4/U23 241.1436,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 73. 5/U23 233.1935,2
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 48. 5/U23 42.4045,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 58. 8/DS 37.0038,1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 62. 8/DS 43.3042,6
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 29. 8/DS 9.3424,6
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
ROUČA Samuel
12. 4/DS 15.0535,6
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 65. 8/DS 15.5335,3
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
18. 2/DS 11.7124,6
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 65. 8/DS 13.0330,0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
19. 2/DS 10.4221,7
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 24. 3/DS 23.0029,3
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 16. 2/DS 19.4023,9
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 30. 4/DS 26.7029,4
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 31. 4/DS 29.3034,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 44. 12/DS 220.7932,6
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
URBAN Michal
   
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 40. 12/DS 218.5732,7
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
URBAN Michal
8. 3/DS 110.8014,1
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 56. 11/DS 48.8283,9
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 50. 9/DS 20.7235,3
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 13. 3/DS 12.2033,5
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 50. 11/DS 320.3733,3
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 49. 11/DS 289.7930,5
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 25. 6/DS 209.9027,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 29. 6/DS 253.9029,4
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 31. 6/DS 227.0030,1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 37. 7/DS 276.1031,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 68. 11/DS 29.8040,9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 63. 12/DS 30.4041,4
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 31. 11/DS 15.4825,1
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
BROKEŠ Marek
10. 4/DS 10.3614,6
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 47. 7/DS 31.3030,0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 58. 8/DS 10.3922,8
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 59. 8/DS 11.8626,3
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 17. 3/DS 21.5027,2
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 15. 3/DS 19.9024,0
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd    
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
   
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 46. 13/DS 298.0942,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
   
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 49. 10/DS 10.2422,5
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 45. 9/DS 5.820,3
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 28. 6/DS 36.9039,0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 35. 6/DS 30.7031,6
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 18. 7/DS 25.6026,8
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 52. 9/DS 172.8633,9
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
20. 3/DS 205.5737,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 50. 9/DS 163.3732,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
20. 3/DS 196.1335,2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 19. 5/DS 243.8030,6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 21. 5/DS 275.0029,6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
3. 2/DS 67.506,6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
3. 2/DS 66.205,6
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 18. 6/DS 245.8030,7
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 19. 6/DS 305.9032,5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
3. 2/DS 67.506,6
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
3. 2/DS 102.708,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 16. 5/DS 153.5030,3
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 23. 6/DS 229.8035,2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
7. 1/DS 180.3034,8
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
8. 1/DS 136.9018,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 24. 6/DS 218.3033,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 24. 6/DS 156.5031,5
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
7. 1/DS 187.5026,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
7. 1/DS 133.3023,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 38. 11/DM 28.0030,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 47. 11/DM 28.5531,0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 24. 11/DM 7.1820,2
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
11. 3/DM 5.9614,4
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 111. 37/DM 100.67115,8
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 28. 4/DM 15.1830,7
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 28. 5/DM 264.7242,8
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 56. 12/DM 8.8518,8
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 36. 4/DM 26.5856,5
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom    
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom 36. 13/DM 38.2650,2
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 16. 6/DM 20.6018,1
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 18. 6/DM 22.2022,0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd    
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
   
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 35. 11/DM 243.7526,1
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
ŘEZNÍK Vít
13. 6/DM 217.4319,9
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 31. 7/DM 9.7622,5
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 39. 7/DM 12.9830,2
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 20. 8/DM 34.7039,8
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 41. 9/DM 125.8224,8
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
URBAN Daniel
   
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 38. 8/DM 13.5021,5
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
URBAN Daniel
16. 2/DM 17.8426,5
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 13. 3/DM 221.1023,1
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 13. 4/DM 182.6022,8
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 13. 3/DM 166.2021,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 13. 3/DM 210.0022,7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd    
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 15.   239.6027,2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 14.   188.0023,7
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 17.   182.9023,4
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 14.   184.3020,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 15. 4/DM 231.8026,5
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 19.   193.7024,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 18. 5/DM 192.2024,5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 51. 12/DM 31.4032,7
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 50. 10/DM 29.8027,7
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 24. 14/DM 14.1629,7
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 39. 12/DM 13.7527,0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 34. 11/DM 13.6026,6
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 24. 6/DM 264.0134,9
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 25. 6/DM 52.6247,3
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 19. 6/DM 23.4023,8
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 16. 5/DM 18.8017,0
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 6. 2/DM 10.0017,4
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 11. 4/DM 7.8016,3
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 34. 8/DM 28.7036,9
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 7. 2/DM 14.0022,6
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 13. 4/DM 8.0014,5
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 41. 8/DM 33.6040,9
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 20. 10/DM 103.0418,9
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 19. 8/DM 189.9820,5
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 109. 29/DM 78.1095,2
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 114. 31/DM 82.88100,6
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 30. 9/DM 14.6433,3
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 9. 4/DM 11.1631,0
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 14. 4/DM 42.4044,7
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 21. 4/DM 52.2053,8
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 31. 6/DM 183.10193,3
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 38. 8/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 35. 9/DM 13.4020,4
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 18. 7/DM 16.1017,2
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 18. 6/DM 21.6023,4
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 11. 4/DM 169.7018,2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 13. 5/DM 170.9021,6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
URBAN Daniel
6. 2/DM 268.9027,2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
URBAN Daniel
7. 3/DM 228.2027,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 12. 4/DM 170.6018,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 12. 4/DM 154.8019,2
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
URBAN Daniel
6. 2/DM 242.5024,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
URBAN Daniel
7. 3/DM 228.5026,9
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 9. 2/DM 170.8021,2
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 10. 3/DM 181.0021,8
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 51. 12/ZS 30.5032,1
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 41. 9/ZS 29.5030,0
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 29. 9/ZS 13.9634,2
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 9. 9/ZS 3.688,2
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
NOVÁK Kuba
4. 4/ZS 1.513,0
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 64. 39/ZS 115.06117,9
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 35. 5/ZS 16.8634,9
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 35. 4/ZS 20.1342,9
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 7.   23.169,5
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 47. 34/ZS 27.3825,3
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 8. 8/ZS 6.4014,4
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 46. 34/ZS 28.5925,1
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1M slalom 15. 4/ZS 33.0036,9
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1M slalom 20. 7/ZS 38.1046,7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 26. 10/ZS 32.3031,4
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 23. 9/ZS 28.0026,9
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
NOVÁK Kuba
4. 4/ZS 10.704,1
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 14. 13/ZS 31.3015,3
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 63. 40/ZS 46.0149,3
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
NOVÁK Kuba
4. 4/ZS 1.944,9
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 10. 10/ZS 2.578,1
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 55. 38/ZS 36.2742,9
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 25. 10/ZS 147.5126,7
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
NOVÁK Kuba
11. 3/ZS 162.9125,7
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 25. 8/ZS 141.4226,2
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
NOVÁK Kuba
15. 3/ZS 175.5028,7
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 5. 3/ZS 10.5010,2
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 26. 12/ZS 33.4034,9
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 5. 3/ZS 8.608,1
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 22. 10/ZS 30.0031,2
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 9. 4/ZS 12.4031,8
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 16. 7/ZS 40.8044,7
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9.   162.7020,5
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
RUFFER Matěj
2.   37.404,5
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 20. 2/ZS 189.4024,6
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 22. 4/ZS 234.7026,1
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 23. 4/ZS 247.0026,7
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 23. 3/ZS 203.2025,6
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 13. 2/ZS 114.8018,9
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 13. 3/ZS 168.4023,5
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 42. 7/ZS 45.7950,5
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 61. 15/ZS 60.2866,7
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C1M sjezd 12. 8/ZS 13.3133,9
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 38. 25/ZS 13.1438,8
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 85.   61.7569,8
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 70.   55.0060,7
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 77. 18/ZS 59.3064,2
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 17. 2/ZS 38.7042,9
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 18. 3/ZS 63.7077,8
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 20. 5/ZS 34.2032,1
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 24. 16/ZS 18.1039,2
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 70. 35/ZS 58.4275,5
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 23. 15/ZS 17.9739,9
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 70. 36/ZS 62.2379,3
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd 35. 12/ZS 408.8054,3
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 40. 13/ZS 348.8046,1
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 14. 5/ZS 24.4023,4
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 34. 9/ZS 68.2083,2
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 10. 5/ZS 24.2028,5
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 33. 9/ZS 57.20104,8
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 21. 5/ZS 74.9081,2
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M sjezd 32. 6/ZS 59.1062,3
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 39. 7/ZS 59.0072,7
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 31. 6/ZS 54.0058,8
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 43. 8/ZS 153.50183,2
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
SKOŘEPA Vojtěch
13. 2/DM 239.2323,0
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 71. 12/ZS 108.50104,1
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 70. 15/ZS 77.0070,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Walter DavidTJ Šumperk z.s. K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk z.s. K1:   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 16.11.18 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk z.s. K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk z.s. K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 20.11.17 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 13.06.17 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 28.03.17 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.08.14 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.05.13 updated from RVP
Walter DavidTJ Šumperk K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.02.13 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4872|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.K1M 1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
44.K1M 2/2 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
69.K1M 5/6 157
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Štěpánková Petra
2/2 46
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Urban Michal
1/1 0
 C2M
Štěpánková Petra
2/2 0
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Štěpánková Petra
2/2 14
20.C2M
Urban Michal
1/1 6
41.K1M 5/12 99

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.K1M 5/7 158
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C2M
Řezník Vít
1/1 17
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Řezník Vít
3/3 0
106.K1M 5/8 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Řezník Vít
5/9 1
32.K1M 5/14 103

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
386.K1M 2/2 37
Slalom: Oblastní žebříček Morava
71.K1M 5/5 119
Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.C2M
Urban Daniel
2/2 25
 C2M
Řezník Vít
2/2 0
55.K1M 7/10 39
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Řezník Vít
2/2 33
 C2M
Urban Daniel
2/2 0
129.K1M 5/10 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 4/4 3
25.C2M
Řezník Vít
2/2 5
33.C2M
Urban Daniel
2/2 1
31.K1M 5/18 156

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
52.K1M 5/11 128
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.K1M 6/8 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 2/2 1
12.C2M
Urban Daniel
4/4 2
16.K1M 5/16 121

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
256.K1M 4/4 83
Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1M 5/8 95
Sjezd: Žebříček Český Pohár
52.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 1/1 2
51.C2M
Ruffer Matěj
1/1 3
53.C2M
Novák Kuba
2/2 2
50.K1M 5/6 50
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1M 5/11 66

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
370.K1M 4/4 9
Slalom: Oblastní žebříček Morava
95.K1M 5/12 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 2
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 4
60.K1M 5/6 32

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152014
C2M243347--35
K1M6269554352-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2016
K1M65

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720152014
K1M386256370

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
K1M12315510612914050149
C2M-857082-5351
C1M-----56-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
K1M60695471525995

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
K1M44413231163160
C2M-20163312-24
C1M---4624--
Fotky nenalezeny.
0|4872|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
60.K1M 1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
44.K1M 2/2 19

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
69.K1M 5/6 157
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Štěpánková Petra
2/2 46
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Urban Michal
1/1 0
 C2M
Štěpánková Petra
2/2 0
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Štěpánková Petra
2/2 14
20.C2M
Urban Michal
1/1 6
41.K1M 5/12 99

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
54.K1M 5/7 158
Sjezd: Žebříček Český Pohár
33.C2M
Řezník Vít
1/1 17
 K1M 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Řezník Vít
3/3 0
106.K1M 5/8 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Řezník Vít
5/9 1
32.K1M 5/14 103

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
386.K1M 2/2 37
Slalom: Oblastní žebříček Morava
71.K1M 5/5 119
Sjezd: Žebříček Český Pohár
41.C2M
Urban Daniel
2/2 25
 C2M
Řezník Vít
2/2 0
55.K1M 7/10 39
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
38.C2M
Řezník Vít
2/2 33
 C2M
Urban Daniel
2/2 0
129.K1M 5/10 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
46.C1M 4/4 3
25.C2M
Řezník Vít
2/2 5
33.C2M
Urban Daniel
2/2 1
31.K1M 5/18 156

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
52.K1M 5/11 128
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.K1M 6/8 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 2/2 1
12.C2M
Urban Daniel
4/4 2
16.K1M 5/16 121

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
256.K1M 4/4 83
Slalom: Oblastní žebříček Morava
59.K1M 5/8 95
Sjezd: Žebříček Český Pohár
52.K1M 2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 1/1 2
51.C2M
Ruffer Matěj
1/1 3
53.C2M
Novák Kuba
2/2 2
50.K1M 5/6 50
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.K1M 5/11 66

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
370.K1M 4/4 9
Slalom: Oblastní žebříček Morava
95.K1M 5/12 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 2
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C2M
Skořepa Vojtěch
1/1 4
60.K1M 5/6 32

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152014
C2M243347--35
K1M6269554352-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2016
K1M65

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201720152014
K1M386256370

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
K1M12315510612914050149
C2M-857082-5351
C1M-----56-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
K1M60695471525995

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
K1M44413231163160
C2M-20163312-24
C1M---4624--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
65     98 7 29 199
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ111.5109.01092
K1M111.5109.01092
veřejné závody37.034.01859
K1M37.034.01859
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,02
K1M00,000,000,000,02
veřejné závody00,000,000,000,059
K1M00,000,000,000,059
Celkem00,000,000,000,061
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ42566400,0
K1M42566400,0
veřejné závody1151152103429,6
K1M1151152103429,6
Celkem1191408123428,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Walter Davidsl 137
09.09.17
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
pořadí111.64.85.71.
odstup % *)115,8117,969,8104,1
% poražených soupeřů *)4,330,09,74,1
pořadí201420152017celkem
průměr78.064.0111.082.8
medián716411171
modus716411164
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze % *)87,0117,9115,8101,9
průměrné % poražených soupeřů *)6,930,04,312,0
počet jízd4217
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Walter Davidsl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
pořadí109.114.
odstup %95,2100,6
% poražených soupeřů9,26,6
pořadí2016celkem
průměr111.5111.5
medián109109
modus109109
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %97,997,9
průměrné % poražených soupeřů7,97,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Walter Davidsl 102
15.07.17
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
pořadí36.47.46.63.55.70.77.71.70.
odstup %50,225,325,149,342,960,764,2104,170,9
% poražených soupeřů55,754,055,424,437,914,89,54,12,8
pořadí201420152017celkem
průměr72.052.836.059.4
medián70473663
modus70463670
počet závodů4419
průměrný odstup od vítěze %75,035,650,254,7
průměrné % poražených soupeřů7,842,955,728,7
počet jízd88218
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
22,2%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Walter Davidsl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 57
17.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 46
11.05.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí48.58.62.24.16.30.31.68.63.17.15.28.35.18.38.47.16.18.20.51.50.19.16.34.41.14.21.31.18.18.51.41.15.20.26.26.22.16.42.61.17.18.20.70.70.34.33.21.39.43.
odstup %45,938,142,629,323,929,434,140,941,427,224,039,031,626,830,731,018,122,039,832,727,723,817,036,940,944,753,8193,317,223,432,130,036,946,731,434,931,244,750,566,742,977,832,175,579,383,2104,881,272,7183,2
% poražených soupeřů36,540,040,854,970,045,344,434,344,157,968,244,954,174,654,944,658,352,854,846,850,051,460,540,036,558,145,916,762,262,240,556,046,232,139,028,650,042,341,423,138,529,252,520,725,826,725,620,017,410,6
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr39.027.128.527.834.936.848.033.0
medián3422212028304828
modus7026181615164818
počet závodů12811576150
průměrný odstup od vítěze %79,236,046,528,333,032,945,947,3
průměrné % poražených soupeřů27,641,848,253,154,049,236,543,4
počet jízd231620101412297
lepší 1. jízda2
16,7%
3
37,5%
1
9,1%
0
0,0%
5
71,4%
3
50,0%
0
0,0%
14
28,0%
čistých jízd0
0,0%
5
31,3%
7
35,0%
4
40,0%
8
57,1%
8
66,7%
0
0,0%
32
33,0%

Ostatní slalom

Kategorie K1M

Walter Davidsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí47.46.
odstup %25,325,1
% poražených soupeřů54,055,4
pořadí2015celkem
průměr46.546.5
medián4646
modus4646
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %25,225,2
průměrné % poražených soupeřů54,754,7
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Walter Davidsl 35
29.04.18
sj 80
17.06.17
sl 34
03.05.14
pořadí20.13.13.
odstup %37,019,923,0
% poražených soupeřů---47,825,0
pořadí201420172018celkem
průměr13.013.020.015.3
medián13132013
modus13132013
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %23,019,937,026,6
průměrné % poražených soupeřů25,047,80,024,3

Kategorie K1M

Walter Davidsj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí50.49.49.52.28.28.56.36.35.39.25.38.35.
odstup %33,330,522,533,930,742,818,856,526,127,047,30,020,4
% poražených soupeřů7,511,126,219,0---3,66,841,759,09,511,128,835,8
pořadí2016201720182019celkem
průměr34.336.650.549.540.0
medián3535494938
modus2528494928
počet závodů452213
průměrný odstup od vítěze %23,735,028,231,930,0
průměrné % poražených soupeřů21,322,222,69,320,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Walter Davidsl 35
29.04.18
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí20.11.15.
odstup %37,025,728,7
% poražených soupeřů---37,517,6
pořadí20152018celkem
průměr13.020.015.3
medián112015
modus112011
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %27,237,030,4
průměrné % poražených soupeřů27,60,018,4

Kategorie K1M

Walter Davidsj 77
14.06.20
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
pořadí73.46.49.52.28.56.20.19.25.25.40.
odstup %36,542,522,533,942,818,818,920,526,726,246,1
% poražených soupeřů26,546,426,219,03,66,867,870,050,048,911,4
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr40.025.019.542.049.073.039.4
medián40251928497340
modus40251928467325
počet závodů12223111
průměrný odstup od vítěze %46,126,419,730,833,036,530,5
průměrné % poražených soupeřů11,449,568,95,230,526,534,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Walter Davidsl 79
22.06.19
sl 35
29.04.18
sj 80
17.06.17
sl 78
28.06.15
sj 34
07.05.15
sl 34
03.05.14
pořadí8.20.13.4.2.13.
odstup %14,137,019,94,14,523,0
% poražených soupeřů56,3---47,840,066,725,0
pořadí20142015201720182019celkem
průměr13.03.013.020.08.010.0
medián132132088
modus1321320813
počet závodů121116
průměrný odstup od vítěze %23,04,319,937,014,117,1
průměrné % poražených soupeřů25,053,447,80,056,339,3

Kategorie K1M

Walter Davidsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
pořadí73.73.40.50.49.46.49.52.28.28.56.36.35.41.39.25.38.35.7.14.35.40.
odstup %36,535,232,733,330,542,522,533,930,742,818,856,526,124,827,047,30,020,49,515,354,346,1
% poražených soupeřů26,530,856,77,511,146,426,219,0---3,66,841,759,028,69,511,128,835,880,055,28,111,4
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr37.510.534.337.349.046.373.040.4
medián357353549497339
modus357252846407335
počet závodů224633222
průměrný odstup od vítěze %50,212,423,733,333,032,235,931,2
průměrné % poražených soupeřů9,867,621,323,330,525,128,727,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Walter Davidsj 7
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
pořadí15.15.14.
odstup %27,226,520,7
% poražených soupeřů---12,513,3
pořadí2017celkem
průměr14.714.7
medián1515
modus1515
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %24,824,8
průměrné % poražených soupeřů8,68,6

Kategorie C2M

Walter Davidsl 79
22.06.19
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 80
17.06.17
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sl 34
03.05.14
pořadí8.20.3.3.3.3.7.8.7.7.13.7.6.7.6.13.
odstup %14,137,05,66,68,46,634,818,823,826,019,927,327,226,924,123,0
% poražených soupeřů56,3---------------------------47,814,3---14,3---25,0
pořadí20142016201720182019celkem
průměr13.06.513.06.88.07.6
medián13613787
modus13613387
počet závodů1419116
průměrný odstup od vítěze %23,026,419,918,614,120,6
průměrné % poražených soupeřů25,07,247,80,056,39,9

Kategorie K1M

Walter Davidsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 47
11.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
pořadí73.73.40.50.49.25.29.31.37.49.52.21.19.19.18.16.23.24.24.28.28.56.36.35.41.13.13.13.13.17.14.18.19.39.25.9.38.35.13.11.12.12.9.10.20.22.23.23.13.13.
odstup %36,535,232,733,330,527,929,430,131,122,533,929,630,632,530,730,335,231,533,830,742,818,856,526,124,822,823,122,721,223,423,724,524,727,047,331,00,020,421,618,219,218,321,221,824,626,125,626,723,518,9
% poražených soupeřů26,530,856,77,511,152,047,248,339,026,219,056,559,159,158,551,642,141,041,0---3,66,841,759,028,666,764,770,070,751,556,741,437,99,511,169,228,835,860,066,770,370,346,740,045,740,043,640,536,836,8
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr19.019.424.626.537.373.026.9
medián20121821377323
modus1391319257313
počet závodů61114107250
průměrný odstup od vítěze %24,222,427,631,130,735,927,5
průměrné % poražených soupeřů40,646,242,845,437,428,742,5

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Walter Davidsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 40
29.04.17
pořadí18.19.16.
odstup %24,621,726,5
% poražených soupeřů29,225,06,3
pořadí20172019celkem
průměr16.018.517.7
medián161818
modus161816
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %26,523,124,3
průměrné % poražených soupeřů6,327,120,2

Kategorie K1M

Walter Davidsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
pořadí65.65.56.50.47.58.59.45.31.39.38.34.30.35.35.
odstup %35,330,083,935,330,022,826,30,322,530,221,526,633,334,942,9
% poražených soupeřů25,625,61,812,58,025,028,434,334,820,827,519,525,68,18,1
pořadí20152016201720182019celkem
průměr35.032.036.052.359.045.8
medián353038475645
modus353031456535
počet závodů2234415
průměrný odstup od vítěze %38,930,024,719,846,131,7
průměrné % poražených soupeřů8,122,627,723,916,420,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Walter Davidsj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 139
10.09.17
sj 142
06.09.15
pořadí12.10.11.4.
odstup %35,614,614,43,0
% poražených soupeřů---47,150,066,7
pořadí2015201720182019celkem
průměr4.011.010.012.09.3
medián411101210
modus41110124
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %3,014,414,635,616,9
průměrné % poražených soupeřů66,750,047,10,041,0

Kategorie K1M

Walter Davidsj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí29.56.31.59.45.24.24.30.29.9.38.
odstup %24,683,925,126,30,320,229,733,334,28,238,8
% poražených soupeřů46,21,837,528,434,355,834,325,626,383,09,8
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr38.019.027.024.045.042.534.0
medián3892424452930
modus3892424312924
počet závodů12213211
průměrný odstup od vítěze %38,821,231,520,217,254,329,5
průměrné % poražených soupeřů9,854,730,055,833,424,034,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Walter Davidsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 40
29.04.17
sl 76
27.06.15
pořadí18.19.16.4.
odstup %24,621,726,54,9
% poražených soupeřů29,225,06,340,0
pořadí201520172019celkem
průměr4.016.018.514.3
medián4161816
modus416184
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %4,926,523,119,4
průměrné % poražených soupeřů40,06,327,125,1

Kategorie K1M

Walter Davidsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí65.65.56.50.47.58.59.45.31.39.38.34.30.35.35.8.10.
odstup %35,330,083,935,330,022,826,30,322,530,221,526,633,334,942,914,48,1
% poražených soupeřů25,625,61,812,58,025,028,434,334,820,827,519,525,68,18,181,674,3
pořadí20152016201720182019celkem
průměr22.032.036.052.359.041.5
medián103038475639
modus353031456535
počet závodů4234417
průměrný odstup od vítěze %25,130,024,719,846,129,3
průměrné % poražených soupeřů43,022,627,723,916,427,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Walter Davidsj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
pořadí6.7.
odstup %17,422,6
% poražených soupeřů28,614,3
pořadí2016celkem
průměr6.56.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,020,0
průměrné % poražených soupeřů21,521,5

Kategorie C2M

Walter Davidsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 40
29.04.17
pořadí18.19.16.
odstup %24,621,726,5
% poražených soupeřů29,225,06,3
pořadí20172019celkem
průměr16.018.517.7
medián161818
modus161816
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %26,523,124,3
průměrné % poražených soupeřů6,327,120,2

Kategorie K1M

Walter Davidsj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
pořadí65.65.56.50.13.47.58.59.45.31.39.38.34.11.13.30.35.35.5.5.9.24.23.14.10.32.31.
odstup %35,330,083,935,333,530,022,826,30,322,530,221,526,616,314,533,334,942,910,28,131,839,239,923,428,562,358,8
% poražených soupeřů25,625,61,812,558,68,025,028,434,334,820,827,519,560,055,625,68,18,173,378,970,447,751,153,662,53,13,2
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr22.317.822.036.052.349.832.5
medián2391338475632
modus105113145655
počet závodů65434527
průměrný odstup od vítěze %42,025,622,724,719,843,631,2
průměrné % poražených soupeřů36,947,840,227,723,924,834,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále