Bundová Simona, 2004

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057008
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+ C1: 3+sjezd C1: 1 C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 5. 3/U23 4.397,1ČP/OČ/OM
53/42/0
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy C1W sjezd 5. 3/U23 4.196,8ČP/OČ/OM
53/48/0
02.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/U23
18
14.04.2024 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1W sjezd 13. 4/U23 128.7112,3ČP/OČ/OM
31/19/0
13.04.2024 1.Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů Řeka Otava - podle stavu vodočtu v Rejštejně - viz. pořad závodu C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
04.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/U23
20
21.03.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1W sjezd 1.  
21
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 28. 2/U23 20.9018,7
29
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 32. 3/U23 23.5022,0
23
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 8. 4/U23 31.5158,1ČP/OČ/OM
43/31/0
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
STŘÍLKOVÁ Jana
18. 4/U23 8.3617,5ČP/OČ/OM
21/20/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C1W sjezd 5. 3/U23 0.490,8ČP/OČ/OM
53/37/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
STŘÍLKOVÁ Jana
24. 5/U23 7.6715,6ČP/OČ/OM
13/1/0
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1W sjezd 5. 4/U23 63.838,1ČP/OČ/OM
53/18/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem C1W sjezd 5. 4/U23 36.544,6ČP/OČ/OM
53/12/0
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 11. 2/U23 20.4120,2
21
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 18. 2/U23 25.4824,2
17
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1W slalom 6. 3/U23 8.047,5
20
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1W slalom 3. 2/U23 1.991,7
30
01.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/U23
12
11.05.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/U23
14
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 3/U23 4.747,0ČP/OČ/OM
53/40/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 8. 5/U23 16.2022,2ČP/OČ/OM
43/28/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 5. 3/U23 31.912,9
44
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1W sjezd 1. 1/U23
13
23.04.2023 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici + MČR dospělých Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 4. 4/U23 126.179,7ČP/OČ/OM
57/24/0
22.04.2023 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd 4. 4/U23 222.9516,8ČP/OČ/OM
57/24/0
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok C1W sjezd 18. 7/U23 336.9928,2ČP/OČ/OM
21/0/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v C1W sjezd 10. 7/U23 116.029,6ČP/OČ/OM
37/11/0
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1W sjezd 1. 1/U23
12
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 17. 3/DS 26.7621,8
12
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom    
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
JINDRÁK Petr
5.   18.6013,5
21
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1W slalom 16. 3/DS 22.3417,9
14
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 32. 5/DS 31.0327,9
29
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 5. 2/DS 5.179,3ČP/OČ/OM
53/48/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 7. 3/DS 5.129,2ČP/OČ/OM
46/48/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1W sjezd 6. 2/DS 7.0311,9ČP/OČ/OM
49/12/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1W sjezd 5. 1/DS 58.846,2ČP/OČ/OM
53/12/0
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/DS 150.7016,4
8
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 3. 2/DS 2.704,5
7
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 5. 3/DS 190.9020,5
7
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 7. 3/DS 10.1017,3
5
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1W slalom 1. 1/DS
7
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 7. 3/DS 10.9110,8
12
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2X slalom
ROLENC Ondřej
2.   5.775,0
5
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1W slalom 1. 1/DS
7
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 7. 3/DS 14.6413,6
13
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2X slalom
ROLENC Ondřej
1.  
5
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 6. 4/DS 25.813,9OČ/OM
12/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 6. 4/DS 35.035,3OČ/OM
12/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 8. 2/DS 23.8021,1
6
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 12. 4/DS 21.0020,1
20
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 5. 2/DS 17.8015,5
7
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 8. 3/DS 11.3010,0
21
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 4. 2/DS 5.346,6ČP/OČ/OM
57/49/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 6. 2/DS 5.9610,7ČP/OČ/OM
49/25/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1W sjezd 3. 2/DS 87.548,7ČP/OČ/OM
62/24/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1W sjezd 5. 3/DS 11.0510,8ČP/OČ/OM
53/12/0
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 1/DS 390.6064,5
4
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DS
13
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 8. 3/DS 101.308,4ČP/OČ/OM
43/24/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 7. 2/DS 42.844,2ČP/OČ/OM
46/24/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DS
17
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1.  
10
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DS
13
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 18. 4/DS 25.7123,3
8
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 25. 5/DS 21.7622,2
43
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 13. 3/DS 19.8116,7
13
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 45. 7/DS 27.3424,9
28
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DS
13
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 5. 4/DS 2.886,3-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 7. 3/DS 6.7012,9ČP/OČ/OM
46/18/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 8. 3/DS 6.1411,3ČP/OČ/OM
46/30/0
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom    
0
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 23. 7/DS 94.2180,3
1
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 1. 1/DS
4
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 1. 1/DS
4
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1W slalom 1. 1/DS
6
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 6. 1/DS 8.928,8
10
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
CINKO Radek
5.   17.7814,5
1
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1W slalom 2. 1/DS 0.980,7
5
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 7. 1/DS 12.0210,6
9
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
CINKO Radek
6.   11.077,9
1
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 11. 4/DS 63.638,4ČP/OČ/OM
35/19/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 13. 4/DS 54.557,5ČP/OČ/OM
31/7/0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 24. 7/DS 64.1257,1NKZ
21
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 29. 8/DS 71.9566,6NKZ
14
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 8. 3/DS 27.7750,1ČP/OČ/OM
43/18/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 9. 4/DS 5.429,6ČP/OČ/OM
40/18/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 12. 3/DS 125.597,9ČP/OČ/OM
33/0/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 11. 3/DS 137.398,8ČP/OČ/OM
35/6/0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DS
13
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 18. 8/DM 17.2014,6
9
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 26. 9/DM 20.2719,0
27
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 18. 8/DM 15.2713,0
9
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 28. 11/DM 18.2416,9
29
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 5. 2/DM 7.7310,4-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/DM -
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 24. 10/DM 132.80110,6-
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DM
6
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/DM
5
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1W sjezd 4. 1/DM 8.7214,5ČP/OČ/OM
57/6/0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 9. 2/DM 13.5012,4
9
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 13. 2/DM 14.9215,3
66
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 6. 2/DM 10.048,9
11
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 24. 4/DM 18.2018,6
33
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 15. 4/DM 10.9020,2ČP/OČ/OM
31/7/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
22. 7/DM 11.9224,1ČP/OČ/OM
15/0/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 11. 2/DM 23.9943,6ČP/OČ/OM
40/19/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
22. 7/DM 9.6719,5ČP/OČ/OM
15/0/0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom    
0
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 25. 8/DM 62.8159,5NKZ
25
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom    
0
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom    
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 24. 7/DM 63.5159,0NKZ
29
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom    
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 21. 7/DM 58.0863,7NKZ
31
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 25. 9/DM 111.11127,5NKZ
25
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 2. 2/DM 0.800,7
3
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 4. 1/DM 17.2017,6
16
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
3. 1/DM 5.704,5
8
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DM
4
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W sjezd 1.  
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2. 1/DM 2.502,3
17
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
5. 2/DM 7.605,7
6
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DM
6
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 5. 1/DM 69.928,4OČ/OM
13/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 9. 2/DM 89.3710,9OČ/OM
5/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/DM OČ/OM
9/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 10. 2/DM 6.2711,8ČP/OČ/OM
37/7/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
20. 7/DM 12.5727,0ČP/OČ/OM
17/0/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 9. 2/DM 7.6314,6ČP/OČ/OM
40/19/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
20. 7/DM 12.1025,7ČP/OČ/OM
17/1/0
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 6. 3/DM 5.3412,3-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
2. 2/DS 0.661,3-
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 49.   3957.258.287,4ČP/OČ/OM
0/0/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 12. 3/DM 43.3779,8ČP/OČ/OM
37/19/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
22. 3/DS 18.6639,2ČP/OČ/OM
15/2/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 52.   3955.497.989,3ČP/OČ/OM
0/0/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 15. 4/DM 15.5029,0ČP/OČ/OM
31/1/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
22. 3/DS 341.60709,9ČP/OČ/OM
17/8/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 11. 4/DM 19.8917,4
9
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 38. 6/DM 24.8323,8
32
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 12. 3/DM 21.3817,6
8
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 39. 7/DM 25.5723,5
34
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1W slalom 1. 1/DM
4
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 4. 2/DM 5.304,5
9
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1W slalom 1. 1/DM
4
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 2. 1/DM 2.101,7
15
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1W slalom 13. 3/DM 34.3139,3
1
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1W slalom 9. 3/DM 39.1939,9
5
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DM
5
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2. 1/DM 0.700,6
11
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
2. 1/DM 4.002,9
9
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DM
5
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W sjezd 1.  
0
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 1. 1/DM
13
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
5. 1/DM 33.7028,8
4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 9. 5/DM 133.4215,6-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
4. 1/DS 64.836,9-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 7. 4/DM 115.8713,9OČ/OM
1/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
5. 2/DM 121.8813,6OČ/OM
0/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DM
3
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
1. 1/DS
2
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 6. 3/DM 25.8824,1
3
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 32. 9/DM 23.6524,0
17
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
FENCL Jáchym
5. 1/DM 30.1225,3
2
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 9. 5/DM 49.7146,5
3
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 37. 11/DM 29.3730,2
18
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
FENCL Jáchym
4. 1/DM 21.1517,2
12
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 33. 10/DM 20.7632,7ČP/OČ/OM
4/7/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
15. 3/DS 25.7141,4ČP/OČ/OM
27/13/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 16. 5/DM 18.3925,1ČP/OČ/OM
25/1/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 28. 7/DM 16.3925,4ČP/OČ/OM
9/19/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
16. 3/DS 22.8936,1ČP/OČ/OM
25/7/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 17. 4/DM 16.8322,6ČP/OČ/OM
23/0/0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 2/DM 92.0010,2
5
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 1/DM 27.802,6
4
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DM
3
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
1. 1/DM
3
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 34. 10/DM 266.4025,7ČP/OČ/OM
2/19/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
12. 2/DS 363.2835,0ČP/OČ/OM
33/0/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 39. 10/DM 557.8454,9ČP/OČ/OM
0/7/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
16. 3/DS 852.5883,7ČP/OČ/OM
25/0/0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   74.708,1
7
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
2. 1/DM 59.205,7
1
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 8. 5/DM 467.8742,2
4
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 8. 5/DM 594.1053,0
4
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 13. 7/DM 501.7046,4
4
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd    
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 8. 3/ZS 24.3417,5
5
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 17. 5/ZS 16.8013,1
33
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
JIŘÍK Matěj
14. 3/ZS 21.4014,1
6
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 8. 3/ZS 34.6724,7
5
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 23. 7/ZS 21.8816,5
28
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
JIŘÍK Matěj
19. 3/ZS 36.8124,6
2
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 25. 7/ZS 18.3427,1-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
16. 7/ZS 17.2324,3-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 11. 11/ZS 8.2616,4-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS -
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 36. 25/ZS 41.0949,9-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 36. 7/ZS 14.2528,7ČP/OČ/OM
6/2/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 33. 6/ZS 18.1336,6ČP/OČ/OM
8/1/0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1W slalom 2. 1/ZS 28.2018,0-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
6. 2/ZS 53.0042,1-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 3. 2/ZS 12.9010,1-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
JIŘÍK Matěj
7. 1/ZS 24.4017,0-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1W slalom 2. 1/ZS 40.8026,1
1
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
6. 2/ZS 47.5036,5
0
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 5. 3/ZS 18.7015,4
6
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
JIŘÍK Matěj
5. 1/ZS 17.7011,6
2
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1W slalom 40. 15/ZS 70.9990,1
3
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1W slalom 37. 12/ZS 39.3646,9
6
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 38. 24/ZS 234.21241,2OČ/OM
5/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 35. 23/ZS 83.5990,6OČ/OM
7/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 2/ZS
4
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 2/ZS 25.7023,9
1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 26. 10/ZS 231.3029,4
10
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 31. 12/ZS 251.8332,2
9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
2
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 6. 2/ZS 5.504,2
7
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1W sjezd 2. 2/ZS 28.904,2
2
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 2/ZS 33.203,4
5
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3.   69.706,0
0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 2/ZS 7.600,6
2
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   28.302,7
3
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
4
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 39. 11/ZS 56.8047,9
2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JIŘÍK Matěj
14. 3/ZS 73.6054,4
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 41. 11/ZS 54.1045,3
2
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JIŘÍK Matěj
14. 3/ZS 99.8073,1
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1W slalom    
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C2W slalom
SADÍLKOVÁ Lucie
   
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1W slalom    
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C2W slalom
SADÍLKOVÁ Lucie
   
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 41. 20/ZS 72.4266,1
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 43. 21/ZS 57.6153,4
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 1   C2: 3 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 1   C2: 05.09.23 aktualizace z registru ČSK
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 1   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 26.07.22 aktualizace z registru ČSK
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 04.11.21 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 15.07.19 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.07.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.05.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Šotolová MarkétaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.08.17 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníPardubice
ZnameníPanna
BydlištěPardubice
ZaměstnáníZákladní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
Plánované povoláníFyzioterapeut
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděBala
Výrobce pádlaGalasport
Od kolika let pádluje12
První trenérMiroslav Tatíček
Současný trenérMiroslav Tatíček
ZálibyKrasobruslení
Zimní přípravaPardubice, Španělsko-Empuriabrava
Cíle na sezonuVyjet si repre
Nejlepší dosažené výsledky3. na MČR ve sprintu v kategorii C1, 1. na MČR ve sprintu C2
Oblíbená traťČeské Vrbné
FacebookSimona Bundová
Instagramhttps://www.instagram.com/simonabundova

Profil aktualizován 22.04.2024

Videa nenalezena.
0|1504|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 4/4 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/7 150
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 2/2 38
95.K1W 4/4 102
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/10 316
31.C2M
Střílková Jana
2/2 34
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/15 180
30.C2M
Střílková Jana
2/2 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/10 0
 C2M
Střílková Jana
2/2 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C1W 5/6 47
18.C2X
Jindrák Petr
1/1 21
38.C2X
Rolenc Ondřej
2/2 10
93.K1W 5/6 95
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 8/12 416
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/17 194
24.K1W 4/4 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/14 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1W 2/2 35
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1W 5/8 36
51.C2X
Cinko Radek
2/2 2
103.K1W 4/4 90
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 8/8 309
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/12 103
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/4 110
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
22.C1W 5/8 42
40.C2X
Šťastný Matěj
2/2 14
52.K1W 5/8 172
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 205
25.C2M
Žďárská Laura
4/4 64
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/11 65
36.C2M
Žďárská Laura
4/4 1
1.C2W
Žďárská Laura
2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
 C2M
Žďárská Laura
4/4 0
 C2W
Žďárská Laura
1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 5/10 32
46.C2X
Fencl Jáchym
2/2 14
50.C2X
Šťastný Matěj
2/2 13
92.K1W 5/8 116
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1W 3/4 93
17.C2M
Plášilová Anežka
5/6 127
41.K1W 5/6 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/9 30
20.C2M
Plášilová Anežka
5/6 30
2.C2W
Šandová Anežka
3/3 4
5.C2W
Plášilová Anežka
1/1 2
20.K1W 5/12 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 C2M
Plášilová Anežka
5/6 0
 C2W
Šandová Anežka
1/1 0
 K1W 5/6 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 3/3 11
 C2M
Zedníčková Michaela Anna
1/1 0
30.C2X
Jiřík Matěj
3/3 10
86.K1W 5/8 81
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1W 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 1/1 2
60.C2M
Zedníčková Michaela Anna
1/1 1
1.C2W
Zedníčková Michaela Anna
3/3 4
41.K1W 5/9 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Sadílková Lucie
2/2 0
 C2X
Jiřík Matěj
2/2 0
153.K1W 5/6 4

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021202020192018
C1W9559716-
C2M-31--2517-
K1W-----4138

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1W2413

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C1W473934222627-
K1W9593103529286153
C2X-385140503053
C2M-----117-
C2W------6

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1W13244626
C2M-30--362060
K1W--24--2041
C2W----151

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018
K1W86

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018
C1W272220232126-
C2M-42--2943-
C2W----25-
K1W-----6765
Fotky nenalezeny.
0|1504|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 4/4 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
1.C1W 5/7 150
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 4/4 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 2/2 38
95.K1W 4/4 102
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 6/10 316
31.C2M
Střílková Jana
2/2 34
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/15 180
30.C2M
Střílková Jana
2/2 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/10 0
 C2M
Střílková Jana
2/2 0

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
39.C1W 5/6 47
18.C2X
Jindrák Petr
1/1 21
38.C2X
Rolenc Ondřej
2/2 10
93.K1W 5/6 95
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1W 8/12 416
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
2.C1W 5/17 194
24.K1W 4/4 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/14 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
24.C1W 2/2 35
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1W 5/8 36
51.C2X
Cinko Radek
2/2 2
103.K1W 4/4 90
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 8/8 309
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/12 103
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/4 110
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
22.C1W 5/8 42
40.C2X
Šťastný Matěj
2/2 14
52.K1W 5/8 172
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 205
25.C2M
Žďárská Laura
4/4 64
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/11 65
36.C2M
Žďárská Laura
4/4 1
1.C2W
Žďárská Laura
2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
 C2M
Žďárská Laura
4/4 0
 C2W
Žďárská Laura
1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 5/10 32
46.C2X
Fencl Jáchym
2/2 14
50.C2X
Šťastný Matěj
2/2 13
92.K1W 5/8 116
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1W 3/4 93
17.C2M
Plášilová Anežka
5/6 127
41.K1W 5/6 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/9 30
20.C2M
Plášilová Anežka
5/6 30
2.C2W
Šandová Anežka
3/3 4
5.C2W
Plášilová Anežka
1/1 2
20.K1W 5/12 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 C2M
Plášilová Anežka
5/6 0
 C2W
Šandová Anežka
1/1 0
 K1W 5/6 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 3/3 11
 C2M
Zedníčková Michaela Anna
1/1 0
30.C2X
Jiřík Matěj
3/3 10
86.K1W 5/8 81
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1W 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 1/1 2
60.C2M
Zedníčková Michaela Anna
1/1 1
1.C2W
Zedníčková Michaela Anna
3/3 4
41.K1W 5/9 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Sadílková Lucie
2/2 0
 C2X
Jiřík Matěj
2/2 0
153.K1W 5/6 4

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024202320222021202020192018
C1W9559716-
C2M-31--2517-
K1W-----4138

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1W2413

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C1W473934222627-
K1W9593103529286153
C2X-385140503053
C2M-----117-
C2W------6

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2024202320222021202020192018
C1W13244626
C2M-30--362060
K1W--24--2041
C2W----151

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018
K1W86

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2024202320222021202020192018
C1W272220232126-
C2M-42--2943-
C2W----25-
K1W-----6765

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
41 42 19 26 72 27 227
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ24.724.0246
C1W24.724.0246
veřejné závody13.68.0190
C1W8.08.0134
K1W21.424.0239
C2X6.85.0516
C2M6.06.061
C2W0.00.002
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,06
C1W00,000,000,000,06
veřejné závody1213,388,922,22224,490
C1W1029,438,800,01338,234
K1W12,637,712,6512,839
C2X16,3212,516,3425,016
C2M00,000,000,000,01
C2W00,000,000,000,02
Celkem1212,588,322,12222,996
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ125764800,0
C1W125764800,0
veřejné závody1771972114525,4
C1W6833652232,4
K1W77910122228,6
C2X307182413,3
C2M28400,0
Celkem1892548134523,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Bundová Simonasl 109
05.08.23
sl 130
12.09.20
pořadí18.24.
odstup % *)24,2110,6
% poražených soupeřů *)50,08,0
pořadí20202023celkem
průměr24.018.021.0
medián241818
modus241818
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)110,624,267,4
průměrné % poražených soupeřů *)8,050,029,0
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Bundová Simonasl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí24.29.25.24.21.25.
odstup %57,166,659,559,063,7127,5
% poražených soupeřů25,89,714,320,728,614,3
pořadí20202021celkem
průměr23.826.524.7
medián242424
modus252424
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %77,461,972,2
průměrné % poražených soupeřů19,517,818,9
počet jízd8412
lepší 1. jízda2
50,0%
2
100,0%
4
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Bundová Simonasl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 111
07.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
pořadí11.18.17.16.1.1.8.5.18.13.23.1.1.1.2.18.18.9.6.2.1.11.12.1.1.13.9.1.1.6.9.8.8.2.
odstup %20,224,221,817,90,00,021,115,523,316,780,30,00,00,00,714,613,012,48,90,70,017,417,60,00,039,339,90,00,024,146,517,524,726,1
% poražených soupeřů67,750,044,850,0100,0100,056,371,439,355,64,3100,0100,0100,083,337,039,352,970,675,0100,047,442,1100,0100,020,046,7100,0100,028,620,058,856,375,0
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr6.06.49.08.48.014.58.0
medián86625118
modus811811111
počet závodů310676234
průměrný odstup od vítěze %22,818,58,317,312,722,216,0
průměrné % poražených soupeřů63,460,562,568,970,458,964,5
počet jízd620121412468
lepší 1. jízda2
66,7%
4
40,0%
1
16,7%
2
28,6%
2
33,3%
1
50,0%
12
35,3%
čistých jízd3
50,0%
4
20,0%
5
41,7%
5
35,7%
4
33,3%
1
25,0%
22
32,4%

Kategorie C2X

Bundová Simonasl 134
25.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí5.2.1.5.6.3.5.2.5.5.4.14.19.5.14.14.
odstup %13,55,00,014,57,94,55,72,928,825,317,214,124,611,654,473,1
% poražených soupeřů76,588,9100,033,328,681,860,087,555,620,050,038,121,742,97,17,1
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr14.012.74.04.05.52.76.8
medián141443525
modus14553515
počet závodů23422316
průměrný odstup od vítěze %63,716,818,55,111,26,218,9
průměrné % poražených soupeřů7,134,253,370,931,088,549,9
počet jízd45844530
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
5
31,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
3,3%

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí28.32.6.3.32.7.7.12.8.25.45.6.7.26.28.13.24.4.2.38.39.4.2.2.1.32.37.17.23.5.40.37.38.35.6.39.41.41.43.
odstup %18,722,07,51,727,910,813,620,110,022,224,98,810,619,016,915,318,617,62,323,823,54,51,70,60,024,030,213,116,515,490,146,9241,290,64,247,945,366,153,4
% poražených soupeřů52,644,683,993,150,071,472,767,677,465,240,568,862,553,752,679,359,687,595,547,948,676,992,992,3100,035,433,370,960,760,04,923,49,819,061,59,513,02,42,3
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr41.025.119.416.220.813.217.321.4
medián412341378624
modus415226732
počet závodů488645439
průměrný odstup od vítěze %53,264,813,515,016,616,512,528,9
průměrné % poražených soupeřů6,838,865,971,459,367,868,655,0
počet jízd8161512810877
lepší 1. jízda0
0,0%
4
50,0%
3
37,5%
6
100,0%
3
75,0%
5
100,0%
2
50,0%
23
59,0%
čistých jízd0
0,0%
2
12,5%
7
46,7%
3
25,0%
3
37,5%
4
40,0%
3
37,5%
22
28,6%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí38.35.
odstup %241,290,6
% poražených soupeřů9,819,0
pořadí2018celkem
průměr36.536.5
medián3535
modus3535
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %165,9165,9
průměrné % poražených soupeřů14,414,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 24
14.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí13.5.5.4.4.18.10.5.6.6.3.8.7.11.13.11.10.9.
odstup %12,38,14,69,716,828,29,66,23,95,38,78,44,28,47,58,811,814,6
% poražených soupeřů20,0---------------47,120,075,075,0---36,433,344,436,833,352,657,9
pořadí20202021202220232024celkem
průměr9.511.75.87.713.08.2
medián91165137
modus91164135
počet závodů2366118
průměrný odstup od vítěze %13,28,26,112,812,39,8
průměrné % poražených soupeřů55,338,240,07,920,029,5

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí20.20.12.16.
odstup %27,025,735,083,7
% poražených soupeřů---5,0------
pořadí20192020celkem
průměr14.020.017.0
medián122016
modus122020
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %59,326,342,8
průměrné % poražených soupeřů0,02,51,3

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí34.39.
odstup %25,754,9
% poražených soupeřů15,42,6
pořadí2019celkem
průměr36.536.5
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,340,3
průměrné % poražených soupeřů9,09,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 24
14.04.24
sj 31
23.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí13.4.18.10.6.6.3.8.7.11.11.5.
odstup %12,39,728,29,63,95,38,78,44,28,48,88,4
% poražených soupeřů20,0------47,175,075,0---36,433,344,433,381,0
pořadí20202021202220232024celkem
průměr5.011.06.010.713.08.5
medián511610137
modus51164136
počet závodů1253112
průměrný odstup od vítěze %8,48,66,115,812,39,7
průměrné % poražených soupeřů81,038,943,915,720,037,1

Kategorie C2W

Bundová Simonasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí26.31.
odstup %29,432,2
% poražených soupeřů37,528,6
pořadí2018celkem
průměr28.528.5
medián2626
modus2626
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,830,8
průměrné % poražených soupeřů33,133,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 41
02.05.24
sj 24
14.04.24
sj 10
04.04.24
sj 3
21.03.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 67
01.06.23
sj 48
11.05.23
sj 41
29.04.23
sj 35
27.04.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 3
23.03.23
sj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 39
28.04.22
sj 29
14.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 11
31.03.22
sj 158
14.10.21
sj 157
07.10.21
sj 156
23.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 144
10.09.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sl 39
03.05.18
pořadí1.13.1.1.5.5.1.1.5.1.4.4.18.10.1.5.3.2.1.8.7.1.1.1.1.11.13.11.1.1.1.1.5.9.10.9.1.7.1.2.1.2.
odstup %0,012,30,00,08,14,60,00,02,90,09,716,828,29,60,06,28,764,50,08,44,20,00,00,00,08,47,58,80,00,00,00,08,410,911,814,60,013,90,02,60,00,6
% poražených soupeřů100,020,0100,0100,0------100,0100,066,7100,0---------47,1100,020,0---88,9100,036,433,3100,0100,0100,0100,044,436,833,3100,0100,0---100,081,065,252,657,9---66,7100,090,0100,080,0
pořadí2018201920202021202220232024celkem
průměr2.02.45.15.63.95.04.04.5
medián21513412
modus21111111
počet závodů1577711442
průměrný odstup od vítěze %0,63,36,53,513,17,33,16,5
průměrné % poražených soupeřů80,071,365,273,554,146,780,062,4

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 83
21.06.18
pořadí20.20.12.16.2.
odstup %27,025,735,083,723,9
% poražených soupeřů---5,0------50,0
pořadí201820192020celkem
průměr2.014.020.014.0
medián2122016
modus2122020
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %23,959,326,339,0
průměrné % poražených soupeřů50,00,02,511,0

Kategorie C2W

Bundová Simonasj 144
10.09.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí1.1.5.1.1.2.1.1.3.
odstup %0,00,013,60,00,05,70,00,06,0
% poražených soupeřů100,0100,0---100,0100,075,0100,0100,033,3
pořadí201820192020celkem
průměr1.72.31.01.8
medián1111
modus1111
počet závodů3429
průměrný odstup od vítěze %2,04,80,02,8
průměrné % poražených soupeřů77,868,8100,078,7

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sl 59
16.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí2.5.3.34.39.2.8.8.13.3.26.31.2.2.3.1.
odstup %16,420,510,225,754,98,153,042,246,40,029,432,24,23,42,70,0
% poražených soupeřů90,969,280,015,42,685,7------7,771,437,528,666,787,575,0100,0
pořadí201820192022celkem
průměr9.715.33.511.4
medián3823
modus2822
počet závodů77216
průměrný odstup od vítěze %10,334,418,421,8
průměrné % poražených soupeřů66,727,380,151,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 24
14.04.24
sj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 31
23.04.23
sj 30
22.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí13.5.5.4.4.18.10.5.6.6.3.8.7.11.13.11.5.9.10.9.7.
odstup %12,38,14,69,716,828,29,66,23,95,38,78,44,28,47,58,88,410,911,814,613,9
% poražených soupeřů20,0---------------47,120,075,075,0---36,433,344,436,833,381,065,252,657,966,7
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr7.08.311.75.87.713.08.0
medián791165137
modus791164135
počet závodů14366121
průměrný odstup od vítěze %13,911,48,26,112,812,310,0
průměrné % poražených soupeřů66,764,238,240,07,920,035,5

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí20.20.12.16.
odstup %27,025,735,083,7
% poražených soupeřů---5,0------
pořadí20192020celkem
průměr14.020.017.0
medián122016
modus122020
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %59,326,342,8
průměrné % poražených soupeřů0,02,51,3

Kategorie C2W

Bundová Simonasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí1.5.
odstup %0,013,6
% poražených soupeřů100,0---
pořadí20192020celkem
průměr5.01.03.0
medián511
modus511
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %13,60,06,8
průměrné % poražených soupeřů0,0100,050,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí34.39.
odstup %25,754,9
% poražených soupeřů15,42,6
pořadí2019celkem
průměr36.536.5
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,340,3
průměrné % poražených soupeřů9,09,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí5.5.8.5.5.8.5.7.6.4.6.5.7.8.8.9.4.11.12.15.16.17.
odstup %7,16,858,10,87,022,29,39,211,96,610,710,812,911,350,19,614,543,679,829,025,122,6
% poražených soupeřů75,075,056,375,077,861,173,360,044,481,368,842,950,041,756,350,0---44,445,030,06,311,1
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr15.07.58.05.56.55.08.0
medián15485557
modus12485555
počet závodů42464222
průměrný odstup od vítěze %39,129,021,09,722,06,920,9
průměrné % poražených soupeřů23,122,249,561,867,675,051,2

Kategorie C2M

Bundová Simonasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí18.24.22.22.22.15.16.
odstup %17,515,619,539,2709,941,436,1
% poražených soupeřů34,64,216,012,512,5------
pořadí201920202023celkem
průměr18.822.021.019.9
medián16221822
modus22221822
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %206,719,516,5125,6
průměrné % poražených soupeřů6,316,019,411,4

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí49.52.33.28.36.33.
odstup %8.287,47.989,332,725,428,736,6
% poražených soupeřů7,71,98,627,0---13,5
pořadí20182019celkem
průměr34.540.538.5
medián333333
modus332833
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %32,74.083,72.733,4
průměrné % poražených soupeřů6,811,39,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
pořadí5.8.5.5.8.5.7.4.6.5.5.4.6.16.
odstup %6,858,10,87,022,29,39,26,610,76,310,414,512,325,1
% poražených soupeřů75,056,375,077,861,173,360,081,368,869,266,7---61,56,3
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr11.04.55.05.56.55.06.4
medián6455555
modus6454555
počet závodů22144114
průměrný odstup od vítěze %18,712,46,38,922,06,814,2
průměrné % poražených soupeřů33,933,469,270,967,675,059,5

Kategorie C2M

Bundová Simonasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
pořadí18.24.15.16.
odstup %17,515,641,424,3
% poražených soupeřů34,64,2---11,8
pořadí201820192023celkem
průměr16.015.021.018.3
medián16151816
modus16151815
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %24,341,416,524,7
průměrné % poražených soupeřů11,80,019,412,7

Kategorie C2W

Bundová Simonasj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí1.2.1.
odstup %0,01,30,0
% poražených soupeřů100,050,0100,0
pořadí201820192020celkem
průměr1.02.01.01.3
medián1211
modus1211
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %0,01,30,00,4
průměrné % poražených soupeřů100,050,0100,083,3

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
pořadí33.25.11.33.
odstup %32,727,116,436,6
% poražených soupeřů8,614,367,713,5
pořadí20182019celkem
průměr23.033.025.5
medián253325
modus113333
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %26,732,728,2
průměrné % poražených soupeřů31,88,626,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí5.5.8.5.5.8.5.7.6.5.7.8.8.9.4.15.11.12.15.16.17.
odstup %7,16,858,10,87,022,29,39,211,910,812,911,350,19,614,520,243,679,829,025,122,6
% poražených soupeřů75,075,056,375,077,861,173,360,044,442,950,041,756,350,0---22,244,445,030,06,311,1
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr15.010.08.05.86.55.08.6
medián151185558
modus12485555
počet závodů43444221
průměrný odstup od vítěze %39,126,121,010,322,06,922,0
průměrné % poražených soupeřů23,122,249,555,267,675,047,5

Kategorie C2M

Bundová Simonasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí18.24.22.22.22.22.15.16.
odstup %17,515,624,119,539,2709,941,436,1
% poražených soupeřů34,64,216,016,012,512,5------
pořadí201920202023celkem
průměr18.822.021.020.1
medián16221822
modus22221822
počet závodů4228
průměrný odstup od vítěze %206,721,816,5112,9
průměrné % poražených soupeřů6,316,019,412,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí3.7.49.52.33.28.36.33.
odstup %4,517,38.287,47.989,332,725,428,736,6
% poražených soupeřů85,757,17,71,98,627,0---13,5
pořadí201820192022celkem
průměr34.540.55.030.1
medián3333333
modus3328333
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %32,74.083,710,92.052,7
průměrné % poražených soupeřů6,811,371,425,2

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí8.5.5.7.
odstup %58,10,89,39,2
% poražených soupeřů56,375,073,360,0
pořadí20222023celkem
průměr6.06.56.3
medián555
modus555
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %9,329,519,4
průměrné % poražených soupeřů66,765,766,2

Kategorie C2M

Bundová Simonasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
pořadí18.24.
odstup %17,515,6
% poražených soupeřů34,64,2
pořadí2023celkem
průměr21.021.0
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %16,516,5
průměrné % poražených soupeřů19,419,4

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí5.5.8.5.5.8.5.7.6.5.7.8.8.9.4.15.11.12.15.16.17.
odstup %7,16,858,10,87,022,29,39,211,910,812,911,350,19,614,520,243,679,829,025,122,6
% poražených soupeřů75,075,056,375,077,861,173,360,044,442,950,041,756,350,0---22,244,445,030,06,311,1
pořadí201920202021202220232024celkem
průměr15.010.08.05.86.55.08.6
medián151185558
modus12485555
počet závodů43444221
průměrný odstup od vítěze %39,126,121,010,322,06,922,0
průměrné % poražených soupeřů23,122,249,555,267,675,047,5

Kategorie C2M

Bundová Simonasp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí18.24.22.22.22.22.15.16.
odstup %17,515,624,119,539,2709,941,436,1
% poražených soupeřů34,64,216,016,012,512,5------
pořadí201920202023celkem
průměr18.822.021.020.1
medián16221822
modus22221822
počet závodů4228
průměrný odstup od vítěze %206,721,816,5112,9
průměrné % poražených soupeřů6,316,019,412,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí49.52.33.28.36.33.
odstup %8.287,47.989,332,725,428,736,6
% poražených soupeřů7,71,98,627,0---13,5
pořadí20182019celkem
průměr34.540.538.5
medián333333
modus332833
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %32,74.083,72.733,4
průměrné % poražených soupeřů6,811,39,8
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále