Bundová Simona, 2004

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1W slalom 1. 1/DS
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 6. 1/DS 8.928,8
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
CINKO Radek
5.   17.7814,5
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1W slalom 2. 1/DS 0.980,7
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 7. 1/DS 12.0210,6
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
CINKO Radek
6.   11.077,9
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 11. 4/DS 63.638,4
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 13. 4/DS 54.557,5
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 24. 7/DS 64.1257,1
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 29. 8/DS 71.9566,6
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 8. 3/DS 27.7750,1
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 9. 4/DS 5.429,6
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 12. 3/DS 125.597,9
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 11. 3/DS 137.398,8
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DS
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 18. 8/DM 17.2014,6
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 26. 9/DM 20.2719,0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 18. 8/DM 15.2713,0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 28. 11/DM 18.2416,9
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 5. 2/DM 7.7310,4
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/DM
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 24. 10/DM 132.80110,6
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DM
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/DM
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1W sjezd    
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1W sjezd 4. 1/DM 8.7214,5
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 9. 2/DM 13.5012,4
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 13. 2/DM 14.9215,3
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 6. 2/DM 10.048,9
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 24. 4/DM 18.2018,6
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 15. 4/DM 10.9020,2
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
22. 7/DM 11.9224,1
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 11. 2/DM 23.9943,6
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
22. 7/DM 9.6719,5
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom    
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 25. 8/DM 62.8159,5
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom    
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom    
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 24. 7/DM 63.5159,0
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom    
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 21. 7/DM 58.0863,7
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 25. 9/DM 111.11127,5
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 2. 2/DM 0.800,7
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 4. 1/DM 17.2017,6
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
3. 1/DM 5.704,5
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DM
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W sjezd 1.  
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2. 1/DM 2.502,3
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
5. 2/DM 7.605,7
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DM
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 5. 1/DM 69.928,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 9. 2/DM 89.3710,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/DM
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 10. 2/DM 6.2711,8
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
20. 7/DM 12.5727,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 9. 2/DM 7.6314,6
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
20. 7/DM 12.1025,7
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W sjezd 6. 3/DM 5.3412,3
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
2. 2/DS 0.661,3
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 49.   3957.258.287,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1W sjezd 12. 3/DM 43.3779,8
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
22. 3/DS 18.6639,2
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 52.   3955.497.989,3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 15. 4/DM 15.5029,0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
22. 3/DS 341.60709,9
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 11. 4/DM 19.8917,4
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 38. 6/DM 24.8323,8
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 12. 3/DM 21.3817,6
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 39. 7/DM 25.5723,5
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1W slalom 1. 1/DM
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 4. 2/DM 5.304,5
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1W slalom 1. 1/DM
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 2. 1/DM 2.101,7
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1W slalom 13. 3/DM
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1W slalom 9. 3/DM 39.1939,9
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DM
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2. 1/DM 0.700,6
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
2. 1/DM 4.002,9
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DM
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1W sjezd 1.  
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 1. 1/DM
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
5. 1/DM 33.7028,8
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 9. 5/DM 133.4215,6
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
4. 1/DS 64.836,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 7. 4/DM 115.8713,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
5. 2/DM 121.8813,6
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DM
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
1. 1/DS
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 6. 3/DM 25.8824,1
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 32. 9/DM 23.6524,0
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
FENCL Jáchym
5. 1/DM 30.1225,3
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1W slalom 9. 5/DM 49.7146,5
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 37. 11/DM 29.3730,2
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
FENCL Jáchym
4. 1/DM 21.1517,2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 33. 10/DM 20.7632,7
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
15. 3/DS 25.7141,4
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1W sjezd 16. 5/DM 18.3925,1
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 28. 7/DM 16.3925,4
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
16. 3/DS 22.8936,1
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 17. 4/DM 16.8322,6
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 2/DM 92.0010,2
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 1/DM 27.802,6
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DM
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
1. 1/DM
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 34. 10/DM 266.4025,7
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
12. 2/DS 363.2835,0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 39. 10/DM 557.8454,9
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
PLÁŠILOVÁ Anežka
16. 3/DS 852.5883,7
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   74.708,1
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
2. 1/DM 59.205,7
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 8. 5/DM 467.8742,2
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 8. 5/DM 594.1053,0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 13. 7/DM 501.7046,4
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd    
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 8. 3/ZS 24.3417,5
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 17. 5/ZS 16.8013,1
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
JIŘÍK Matěj
14. 3/ZS 21.4014,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 8. 3/ZS 34.6724,7
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 23. 7/ZS 21.8816,5
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
JIŘÍK Matěj
19. 3/ZS 36.8124,6
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 25. 7/ZS 18.3427,1
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
16. 7/ZS 17.2324,3
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 11. 11/ZS 8.2616,4
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 36. 25/ZS 41.0949,9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1W sjezd 36. 7/ZS 14.2528,7
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1W sjezd 33. 6/ZS 18.1336,6
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1W slalom 2. 1/ZS 28.2018,0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
6. 2/ZS 53.0042,1
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 3. 2/ZS 12.9010,1
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
JIŘÍK Matěj
7. 1/ZS 24.4017,0
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1W slalom 2. 1/ZS 40.8026,1
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
6. 2/ZS 47.5036,5
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 5. 3/ZS 18.7015,4
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
JIŘÍK Matěj
5. 1/ZS 17.7011,6
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1W slalom 40. 15/ZS 70.9990,1
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1W slalom 37. 12/ZS 39.3646,9
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 38. 24/ZS 234.21241,2
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 35. 23/ZS 83.5990,6
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 2/ZS
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
2. 2/ZS 25.7023,9
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 26. 10/ZS 231.3029,4
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 31. 12/ZS 251.8332,2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
1. 1/ZS
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 6. 2/ZS 5.504,2
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1W sjezd 2. 2/ZS 28.904,2
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 2/ZS 33.203,4
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3.   69.706,0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 2/ZS 7.600,6
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   28.302,7
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 39. 11/ZS 56.8047,9
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JIŘÍK Matěj
14. 3/ZS 73.6054,4
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 41. 11/ZS 54.1045,3
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JIŘÍK Matěj
14. 3/ZS 99.8073,1
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1W slalom    
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C2W slalom
SADÍLKOVÁ Lucie
   
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1W slalom    
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C2W slalom
SADÍLKOVÁ Lucie
   
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 41. 20/ZS 72.4266,1
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 43. 21/ZS 57.6153,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 15.07.19 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 25.07.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.05.18 updated from RVP
Bundová SimonaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Šotolová MarkétaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 16.08.17 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Místo narozeníPardubice
ZnameníPanna
BydlištěPardubice
ZaměstnáníZákladní škola Pardubice-Polabiny, npor. Eliáše 344
Plánované povoláníFyzioterapeut
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděBala
Výrobce pádlaGalasport
Od kolika let pádluje12
První trenérMiroslav Tatíček
Současný trenérMiroslav Tatíček
ZálibyKrasobruslení
Zimní přípravaPardubice, Španělsko-Empuriabrava
Cíle na sezonuVyjet si repre
Nejlepší dosažené výsledky3. na MČR ve sprintu v kategorii C1, 1. na MČR ve sprintu C2
Oblíbená traťČeské Vrbné
FacebookSimona Bundová
Instagramhttps://www.instagram.com/simonabundova

Profil aktualizován 06.03.2020

Videa nenalezena.
0|1504|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
21.C1W 2/2 35
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1W 2/2 11
28.C2X
Cinko Radek
2/2 2
96.K1W 2/2 19
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/6 217
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/7 75
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/4 110
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
22.C1W 5/8 42
40.C2X
Šťastný Matěj
2/2 14
52.K1W 5/8 172
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 205
25.C2M
Žďárská Laura
4/4 64
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/11 65
36.C2M
Žďárská Laura
4/4 1
1.C2W
Žďárská Laura
2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
 C2M
Žďárská Laura
4/4 0
 C2W
Žďárská Laura
1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 5/10 32
46.C2X
Fencl Jáchym
2/2 14
50.C2X
Šťastný Matěj
2/2 13
92.K1W 5/8 116
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1W 3/4 93
17.C2M
Plášilová Anežka
5/6 127
41.K1W 5/6 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/9 30
20.C2M
Plášilová Anežka
5/6 30
2.C2W
Šandová Anežka
3/3 4
5.C2W
Plášilová Anežka
1/1 2
20.K1W 5/12 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 C2M
Plášilová Anežka
5/6 0
 C2W
Šandová Anežka
1/1 0
 K1W 5/6 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 3/3 11
 C2M
Zedníčková Michaela
1/1 0
30.C2X
Jiřík Matěj
3/3 10
86.K1W 5/8 81
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1W 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 1/1 2
60.C2M
Zedníčková Michaela
1/1 1
1.C2W
Zedníčková Michaela
3/3 4
41.K1W 5/9 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Sadílková Lucie
2/2 0
 C2X
Jiřík Matěj
2/2 0
153.K1W 5/6 4

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192018
C1W10716-
C2M-2517-
K1W--4138

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1W2113

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1W30222627-
C2X2840503053
K1W96529286153
C2M---117-
C2W----6

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
C1W44626
C2M-362060
C2W-151
K1W--2041

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018
K1W86

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
C1W232126-
C2M-2943-
C2W-25-
K1W--6765
Fotky nenalezeny.
0|1504|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
21.C1W 2/2 35
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1W 2/2 11
28.C2X
Cinko Radek
2/2 2
96.K1W 2/2 19
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 6/6 217
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/7 75
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C1W 4/4 110
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
22.C1W 5/8 42
40.C2X
Šťastný Matěj
2/2 14
52.K1W 5/8 172
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.C1W 6/6 205
25.C2M
Žďárská Laura
4/4 64
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/11 65
36.C2M
Žďárská Laura
4/4 1
1.C2W
Žďárská Laura
2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
 C2M
Žďárská Laura
4/4 0
 C2W
Žďárská Laura
1/1 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 5/10 32
46.C2X
Fencl Jáchym
2/2 14
50.C2X
Šťastný Matěj
2/2 13
92.K1W 5/8 116
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1W 3/4 93
17.C2M
Plášilová Anežka
5/6 127
41.K1W 5/6 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1W 5/9 30
20.C2M
Plášilová Anežka
5/6 30
2.C2W
Šandová Anežka
3/3 4
5.C2W
Plášilová Anežka
1/1 2
20.K1W 5/12 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/5 0
 C2M
Plášilová Anežka
5/6 0
 C2W
Šandová Anežka
1/1 0
 K1W 5/6 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
27.C1W 3/3 11
 C2M
Zedníčková Michaela
1/1 0
30.C2X
Jiřík Matěj
3/3 10
86.K1W 5/8 81
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
38.K1W 2/2 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1W 1/1 2
60.C2M
Zedníčková Michaela
1/1 1
1.C2W
Zedníčková Michaela
3/3 4
41.K1W 5/9 32
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2W
Sadílková Lucie
2/2 0
 C2X
Jiřík Matěj
2/2 0
153.K1W 5/6 4

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2021202020192018
C1W10716-
C2M-2517-
K1W--4138

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20212020
C1W2113

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C1W30222627-
C2X2840503053
K1W96529286153
C2M---117-
C2W----6

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2021202020192018
C1W44626
C2M-362060
C2W-151
K1W--2041

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018
K1W86

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
C1W232126-
C2M-2943-
C2W-25-
K1W--6765

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
30 29 16 22 30 25 152
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ24.724.0246
C1W24.724.0246
veřejné závody13.98.0163
K1W22.524.0228
C1W6.66.0121
C2X7.85.0513
C2M6.06.061
C2W0.00.002
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,06
C1W00,000,000,000,06
veřejné závody711,1711,111,61523,863
K1W13,6310,700,0414,328
C1W628,6314,300,0942,921
C2X00,017,717,7215,413
C2M00,000,000,000,01
C2W00,000,000,000,02
Celkem710,1710,111,41521,769
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ125764800,0
C1W125764800,0
veřejné závody1241830152923,4
K1W55858161425,5
C1W4227061433,3
C2X256942814,0
C2M28400,0
Celkem1362406182921,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

NKZ slalom

Kategorie C1W

Bundová Simonasl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí24.29.25.24.21.25.
odstup %57,166,659,559,063,7127,5
% poražených soupeřů25,89,714,320,728,614,3
pořadí20202021celkem
průměr23.826.524.7
medián242424
modus252424
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %77,461,972,2
průměrné % poražených soupeřů19,517,818,9
počet jízd8412
lepší 1. jízda2
50,0%
2
100,0%
4
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Bundová Simonasl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
pořadí1.2.18.18.9.6.2.1.11.12.1.1.13.9.1.1.6.9.8.8.2.
odstup %0,00,714,613,012,48,90,70,017,417,60,00,00,039,90,00,024,146,517,524,726,1
% poražených soupeřů100,083,337,039,352,970,675,0100,047,442,1100,0100,020,046,7100,0100,028,620,058,856,375,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr6.06.49.01.56.6
medián86616
modus811811
počet závodů3106221
průměrný odstup od vítěze %22,814,68,30,412,6
průměrné % poražených soupeřů63,460,562,591,764,4
počet jízd62012442
lepší 1. jízda2
66,7%
4
40,0%
1
16,7%
0
0,0%
7
33,3%
čistých jízd3
50,0%
4
20,0%
5
41,7%
2
50,0%
14
33,3%

Kategorie C2X

Bundová Simonasl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí5.6.3.5.2.5.5.4.14.19.5.14.14.
odstup %14,57,94,55,72,928,825,317,214,124,611,654,473,1
% poražených soupeřů33,328,681,860,087,555,620,050,038,121,742,97,17,1
pořadí20172018201920202021celkem
průměr14.012.74.04.05.57.8
medián14144355
modus1455355
počet závodů2342213
průměrný odstup od vítěze %63,716,818,55,111,221,9
průměrné % poražených soupeřů7,134,253,370,931,041,1
počet jízd4584425
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
4
30,8%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
4,0%

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí6.7.26.28.13.24.4.2.38.39.4.2.2.1.32.37.17.23.5.40.37.38.35.6.39.41.41.43.
odstup %8,810,619,016,915,318,617,62,323,823,54,51,70,60,024,030,213,116,515,490,146,9241,290,64,247,945,366,153,4
% poražených soupeřů68,862,553,752,679,359,687,595,547,948,676,992,992,3100,035,433,370,960,760,04,923,49,819,061,59,513,02,42,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr41.025.119.416.26.522.5
medián4123413624
modus4152262
počet závodů4886228
průměrný odstup od vítěze %53,264,813,515,09,733,9
průměrné % poražených soupeřů6,838,865,971,465,750,9
počet jízd8161512455
lepší 1. jízda0
0,0%
4
50,0%
3
37,5%
6
100,0%
2
100,0%
15
53,6%
čistých jízd0
0,0%
2
12,5%
7
46,7%
3
25,0%
2
50,0%
14
25,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí38.35.
odstup %241,290,6
% poražených soupeřů9,819,0
pořadí2018celkem
průměr36.536.5
medián3535
modus3535
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %165,9165,9
průměrné % poražených soupeřů14,414,4
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí11.13.11.10.9.
odstup %8,47,58,811,814,6
% poražených soupeřů44,436,833,352,657,9
pořadí20202021celkem
průměr9.511.710.8
medián91111
modus91111
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %13,28,210,2
průměrné % poražených soupeřů55,338,245,0

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí20.20.12.16.
odstup %27,025,735,083,7
% poražených soupeřů---5,0------
pořadí20192020celkem
průměr14.020.017.0
medián122016
modus122020
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %59,326,342,8
průměrné % poražených soupeřů0,02,51,3

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí34.39.
odstup %25,754,9
% poražených soupeřů15,42,6
pořadí2019celkem
průměr36.536.5
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,340,3
průměrné % poražených soupeřů9,09,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí11.11.5.
odstup %8,48,88,4
% poražených soupeřů44,433,381,0
pořadí20202021celkem
průměr5.011.09.0
medián51111
modus51111
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %8,48,68,5
průměrné % poražených soupeřů81,038,952,9

Kategorie C2W

Bundová Simonasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí26.31.
odstup %29,432,2
% poražených soupeřů37,528,6
pořadí2018celkem
průměr28.528.5
medián2626
modus2626
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %30,830,8
průměrné % poražených soupeřů33,133,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 144
10.09.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sl 39
03.05.18
pořadí11.13.11.1.1.1.1.5.9.10.9.1.7.1.2.1.2.
odstup %8,47,58,80,00,00,00,08,410,911,814,60,013,90,02,60,00,6
% poražených soupeřů44,436,833,3100,0100,0---100,081,065,252,657,9---66,7100,090,0100,080,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr2.02.45.19.05.1
medián215112
modus211111
počet závodů157417
průměrný odstup od vítěze %0,63,36,56,25,1
průměrné % poražených soupeřů80,071,365,253,665,2

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 83
21.06.18
pořadí20.20.12.16.2.
odstup %27,025,735,083,723,9
% poražených soupeřů---5,0------50,0
pořadí201820192020celkem
průměr2.014.020.014.0
medián2122016
modus2122020
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %23,959,326,339,0
průměrné % poražených soupeřů50,00,02,511,0

Kategorie C2W

Bundová Simonasj 144
10.09.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí1.1.5.1.1.2.1.1.3.
odstup %0,00,013,60,00,05,70,00,06,0
% poražených soupeřů100,0100,0---100,0100,075,0100,0100,033,3
pořadí201820192020celkem
průměr1.72.31.01.8
medián1111
modus1111
počet závodů3429
průměrný odstup od vítěze %2,04,80,02,8
průměrné % poražených soupeřů77,868,8100,078,7

Kategorie K1W

Bundová Simonasl 59
16.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sj 7
30.03.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí3.34.39.2.8.8.13.3.26.31.2.2.3.1.
odstup %10,225,754,98,153,042,246,40,029,432,24,23,42,70,0
% poražených soupeřů80,015,42,685,7------7,771,437,528,666,787,575,0100,0
pořadí20182019celkem
průměr9.715.312.5
medián383
modus282
počet závodů7714
průměrný odstup od vítěze %10,334,422,3
průměrné % poražených soupeřů66,727,347,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí11.13.11.5.9.10.9.7.
odstup %8,47,58,88,410,911,814,613,9
% poražených soupeřů44,436,833,381,065,252,657,966,7
pořadí201920202021celkem
průměr7.08.311.79.4
medián79119
modus79119
počet závodů1438
průměrný odstup od vítěze %13,911,48,210,5
průměrné % poražených soupeřů66,764,238,254,7

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí20.20.12.16.
odstup %27,025,735,083,7
% poražených soupeřů---5,0------
pořadí20192020celkem
průměr14.020.017.0
medián122016
modus122020
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %59,326,342,8
průměrné % poražených soupeřů0,02,51,3

Kategorie C2W

Bundová Simonasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí1.5.
odstup %0,013,6
% poražených soupeřů100,0---
pořadí20192020celkem
průměr5.01.03.0
medián511
modus511
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %13,60,06,8
průměrné % poražených soupeřů0,0100,050,0

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí34.39.
odstup %25,754,9
% poražených soupeřů15,42,6
pořadí2019celkem
průměr36.536.5
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %40,340,3
průměrné % poražených soupeřů9,09,0

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí8.9.4.11.12.15.16.17.
odstup %50,19,614,543,679,829,025,122,6
% poražených soupeřů56,350,0---44,445,030,06,311,1
pořadí201920202021celkem
průměr15.07.58.511.5
medián154811
modus12484
počet závodů4228
průměrný odstup od vítěze %39,129,029,834,3
průměrné % poražených soupeřů23,122,253,230,4

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí22.22.22.15.16.
odstup %19,539,2709,941,436,1
% poražených soupeřů16,012,512,5------
pořadí20192020celkem
průměr18.822.019.4
medián162222
modus222222
počet závodů415
průměrný odstup od vítěze %206,719,5169,2
průměrné % poražených soupeřů6,316,08,2

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí49.52.33.28.36.33.
odstup %8.287,47.989,332,725,428,736,6
% poražených soupeřů7,71,98,627,0---13,5
pořadí20182019celkem
průměr34.540.538.5
medián333333
modus332833
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %32,74.083,72.733,4
průměrné % poražených soupeřů6,811,39,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
pořadí5.4.6.16.
odstup %10,414,512,325,1
% poražených soupeřů66,7---61,56,3
pořadí20192020celkem
průměr11.04.57.8
medián645
modus644
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %18,712,415,6
průměrné % poražených soupeřů33,933,433,6

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
pořadí15.16.
odstup %41,424,3
% poražených soupeřů---11,8
pořadí20182019celkem
průměr16.015.015.5
medián161515
modus161515
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %24,341,432,9
průměrné % poražených soupeřů11,80,05,9

Kategorie C2W

Bundová Simonasj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí1.2.1.
odstup %0,01,30,0
% poražených soupeřů100,050,0100,0
pořadí201820192020celkem
průměr1.02.01.01.3
medián1211
modus1211
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %0,01,30,00,4
průměrné % poražených soupeřů100,050,0100,083,3

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
pořadí33.25.11.33.
odstup %32,727,116,436,6
% poražených soupeřů8,614,367,713,5
pořadí20182019celkem
průměr23.033.025.5
medián253325
modus113333
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %26,732,728,2
průměrné % poražených soupeřů31,88,626,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí8.9.4.15.11.12.15.16.17.
odstup %50,19,614,520,243,679,829,025,122,6
% poražených soupeřů56,350,0---22,244,445,030,06,311,1
pořadí201920202021celkem
průměr15.010.08.511.9
medián1511812
modus124815
počet závodů4329
průměrný odstup od vítěze %39,126,129,832,7
průměrné % poražených soupeřů23,122,253,229,5

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí22.22.22.22.15.16.
odstup %24,119,539,2709,941,436,1
% poražených soupeřů16,016,012,512,5------
pořadí20192020celkem
průměr18.822.019.8
medián162222
modus222222
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %206,721,8145,1
průměrné % poražených soupeřů6,316,09,5

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí49.52.33.28.36.33.
odstup %8.287,47.989,332,725,428,736,6
% poražených soupeřů7,71,98,627,0---13,5
pořadí20182019celkem
průměr34.540.538.5
medián333333
modus332833
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %32,74.083,72.733,4
průměrné % poražených soupeřů6,811,39,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Bundová Simonasj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí8.9.4.15.11.12.15.16.17.
odstup %50,19,614,520,243,679,829,025,122,6
% poražených soupeřů56,350,0---22,244,445,030,06,311,1
pořadí201920202021celkem
průměr15.010.08.511.9
medián1511812
modus124815
počet závodů4329
průměrný odstup od vítěze %39,126,129,832,7
průměrné % poražených soupeřů23,122,253,229,5

Kategorie C2M

Bundová Simonasj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí22.22.22.22.15.16.
odstup %24,119,539,2709,941,436,1
% poražených soupeřů16,016,012,512,5------
pořadí20192020celkem
průměr18.822.019.8
medián162222
modus222222
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %206,721,8145,1
průměrné % poražených soupeřů6,316,09,5

Kategorie K1W

Bundová Simonasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí49.52.33.28.36.33.
odstup %8.287,47.989,332,725,428,736,6
% poražených soupeřů7,71,98,627,0---13,5
pořadí20182019celkem
průměr34.540.538.5
medián333333
modus332833
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %32,74.083,72.733,4
průměrné % poražených soupeřů6,811,39,8