Baťa Václav, 2009

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057162
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C1: 3sjezd K1: 3 C1: 3 C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 35. 7/DM 19.6536,0ČP/OČ/OM
1/1/0
19.05.2024 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
HOVORKA Dominik
19. 2/DM 12.5822,9ČP/OČ/OM
19/1/0
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy C1M sjezd 37. 6/DM 23.7143,5ČP/OČ/OM
0/4/0
18.05.2024 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR dorostu + Akademické MČR USD Veltrusy C2M sjezd
HOVORKA Dominik
18. 2/DM 13.6425,0ČP/OČ/OM
21/1/0
02.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C2M sjezd
HOVORKA Dominik
1.  
4
21.03.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C1M sjezd 12.   223.1027,0
6
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 48. 9/ZS 44.9041,2
6
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 53. 9/ZS 40.6038,4
10
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C1M sjezd 20. 16/ZS 10.6123,1-
10.09.2023 MČR žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky C2M sjezd
HOVORKA Dominik
3. 3/ZS 4.349,5-
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 16. 12/ZS 69.4223,0OČ/OM
0/0
02.09.2023 3. Český pohár žáků v klasickém sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
HOVORKA Dominik
1. 1/ZS OČ/OM
2/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 14. 11/ZS 12.3723,8OČ/OM
1/0
01.09.2023 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
HOVORKA Dominik
1.   OČ/OM
2/0
06.08.2023 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 147. 43/ZS 55.8767,7
19
05.08.2023 Slalom O štít města Benátek + 5. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 144. 44/ZS 46.1954,9
26
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C1M slalom    
0
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1M slalom 33. 5/ZS 35.9639,5
13
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1M slalom    
0
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C1M slalom    
0
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 32. 6/ZS 56.5748,4
0
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 43. 6/ZS 43.9943,1
16
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 15. 4/ZS 132.2226,4
6
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 31. 5/ZS 47.6442,7
2
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 49. 9/ZS 41.4842,0
14
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 64. 26/ZS 378.2852,0OČ/OM
1/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
HOVORKA Dominik
10. 2/ZS 186.8121,8OČ/OM
1/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 53. 18/ZS 311.0845,5OČ/OM
8/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
HOVORKA Dominik
15. 1/ZS 286.7835,7OČ/OM
1/0
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 125. 35/ZS 51.3067,3
11
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 135. 36/ZS 64.9081,3
5
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 93. 21/ZS 80.2179,8
7
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 101. 22/ZS 64.4463,9
3
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1M sjezd 10. 4/ZS 212.9726,6
11
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 38. 13/ZS 396.6038,1OM
3
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 45. 14/ZS 556.9055,8OM
0
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 38. 12/ZS 408.5040,8OM
2
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 41. 13/ZS 451.1045,3OM
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 63. 16/ZS 79.7970,5
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 128. 31/ZS 82.6778,6
0
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 69. 17/ZS 104.8695,3
0
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 130. 28/ZS 88.1884,0
2
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 153. 42/ZS 88.3490,8
0
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 160. 41/ZS 1.592,6
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1M slalom    
0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom    
0
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1M slalom 22. 6/ZS 81.9080,7
0
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 54. 12/ZS 81.4684,4
0
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
BAŽANT Jan
3.   163.5017,1-
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 34. 11/ZS 75.8071,0
0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 66. 12/ZS 65.5066,0
0
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 29. 6/ZS 406.0082,6
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 32. 10/ZS 71.2063,7
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 72. 14/ZS 66.7065,1
0
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 14.   48.0057,8
3
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 88. 24/ZS 636.11654,0
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 114. 29/ZS 742.76783,1
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 99. 29/ZS 642.26679,6
0
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 11. 4/ZS 251.6032,0
4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Baťa VáclavTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 20.05.24 aktualizace z registru ČSK
Baťa VáclavTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 04.10.23 aktualizace z registru ČSK
Baťa VáclavTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 27.06.23 aktualizace z registru ČSK
Baťa VáclavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.05.23 aktualizace z registru ČSK
Baťa VáclavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.03.23 aktualizace z registru ČSK
Baťa VáclavTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.04.22 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|7258|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
47.C1M 2/2 1
23.C2M
Hovorka Dominik
2/2 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.C1M 3/3 11
29.C2M
Hovorka Dominik
3/3 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Hovorka Dominik
2/2 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
235.C1M 5/6 18
378.K1M 5/10 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
92.C1M 2/2 1
47.C2M
Hovorka Dominik
4/4 6
96.K1M 4/4 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Hovorka Dominik
4/4 0
72.K1M 5/6 5

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
472.K1M 5/11 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.C1M 1/1 3
138.K1M 2/2 4

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
C1M47
C2M23

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C1M235269
K1M378472

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C1M379260
C2M2947-
K1M-96138

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023
C1M6777
C2M2935
K1M-72
Fotky nenalezeny.
0|7258|0|N

rok 2024

Sjezd: Žebříček Český Pohár
47.C1M 2/2 1
23.C2M
Hovorka Dominik
2/2 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
37.C1M 3/3 11
29.C2M
Hovorka Dominik
3/3 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Hovorka Dominik
2/2 0

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
235.C1M 5/6 18
378.K1M 5/10 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
92.C1M 2/2 1
47.C2M
Hovorka Dominik
4/4 6
96.K1M 4/4 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Hovorka Dominik
4/4 0
72.K1M 5/6 5

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
472.K1M 5/11 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
60.C1M 1/1 3
138.K1M 2/2 4

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2024
C1M47
C2M23

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20232022
C1M235269
K1M378472

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022
C1M379260
C2M2947-
K1M-96138

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20242023
C1M6777
C2M2935
K1M-72

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19 9   10 7 9 54
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody82.869.03228
K1M101.8101.03319
C1M42.734.0329
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,028
K1M00,000,000,000,019
C1M00,000,000,000,09
Celkem00,000,000,000,028
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody5223364547,7
K1M3422446625,9
C1M18925211,1
Celkem5223364547,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Baťa Václavsl 109
05.08.23
sl 30
16.04.22
pořadí144.114.
odstup % *)54,9783,1
% poražených soupeřů *)16,4---
pořadí20222023celkem
průměr114.0144.0129.0
medián114144114
modus114144114
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)783,154,9419,0
průměrné % poražených soupeřů *)0,016,48,2
počet jízd123
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Baťa Václavsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
pořadí48.53.32.31.63.69.22.34.32.
odstup %41,238,448,442,770,595,380,771,063,7
% poražených soupeřů17,521,26,111,81,61,419,213,218,4
pořadí20222023celkem
průměr44.041.042.7
medián343234
modus223132
počet závodů549
průměrný odstup od vítěze %76,342,761,3
průměrné % poražených soupeřů10,814,212,3
počet jízd10818
lepší 1. jízda2
40,0%
4
100,0%
6
66,7%
čistých jízd2
20,0%
0
0,0%
2
11,1%

Kategorie K1M

Baťa Václavsl 110
06.08.23
sl 109
05.08.23
sl 106
30.07.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
pořadí147.144.33.43.49.125.135.93.101.128.130.153.160.54.66.72.88.114.99.
odstup %67,754,939,543,142,067,381,379,863,978,684,090,82,684,466,065,1654,0783,1679,6
% poražených soupeřů12,616,446,736,430,413,38,810,76,55,98,5------11,79,77,8------1,0
pořadí20222023celkem
průměr106.496.7101.8
medián99101101
modus543333
počet závodů10919
průměrný odstup od vítěze %258,860,0164,6
průměrné % poražených soupeřů4,320,211,8
počet jízd171835
lepší 1. jízda3
30,0%
2
22,2%
5
26,3%
čistých jízd3
17,6%
0
0,0%
3
8,6%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Baťa Václavsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí10.15.
odstup %21,835,7
% poražených soupeřů30,817,6
pořadí2023celkem
průměr12.512.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,828,8
průměrné % poražených soupeřů24,224,2

Kategorie K1M

Baťa Václavsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí64.53.
odstup %52,045,5
% poražených soupeřů7,423,5
pořadí2023celkem
průměr58.558.5
medián5353
modus5353
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %48,848,8
průměrné % poražených soupeřů15,515,5

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Baťa Václavsj 3
21.03.24
sj 122
02.09.23
sj 58
19.05.22
pořadí12.16.14.
odstup %27,023,057,8
% poražených soupeřů52,216,743,5
pořadí202220232024celkem
průměr14.016.012.014.0
medián14161214
modus14161212
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %57,823,027,035,9
průměrné % poražených soupeřů43,516,752,237,5

Kategorie C2M

Baťa Václavsj 41
02.05.24
sj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 79
23.06.22
pořadí1.1.10.15.3.
odstup %0,00,021,835,717,1
% poražených soupeřů100,0100,030,817,660,0
pořadí202220232024celkem
průměr3.08.71.06.0
medián31013
modus3111
počet závodů1315
průměrný odstup od vítěze %17,119,20,014,9
průměrné % poražených soupeřů60,049,5100,061,7

Kategorie K1M

Baťa Václavsj 81
24.06.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 35
27.04.23
sj 74
18.06.22
sj 29
14.04.22
pořadí15.64.53.10.29.11.
odstup %26,452,045,526,682,632,0
% poražených soupeřů33,37,423,567,9---52,4
pořadí20222023celkem
průměr20.035.530.3
medián111515
modus111010
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %57,337,644,2
průměrné % poražených soupeřů26,233,030,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Baťa Václavsj 122
02.09.23
sj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
pořadí1.10.15.
odstup %0,021,835,7
% poražených soupeřů100,030,817,6
pořadí2023celkem
průměr8.78.7
medián1010
modus11
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %19,219,2
průměrné % poražených soupeřů49,549,5

Kategorie K1M

Baťa Václavsj 75
18.06.23
sj 73
17.06.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
pořadí64.53.38.45.38.41.
odstup %52,045,538,155,840,845,3
% poražených soupeřů7,423,515,94,311,94,8
pořadí2023celkem
průměr46.546.5
medián4141
modus3838
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %46,346,3
průměrné % poražených soupeřů11,311,3

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Baťa Václavsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
pořadí35.37.
odstup %36,043,5
% poražených soupeřů19,014,3
pořadí2024celkem
průměr36.036.0
medián3535
modus3535
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,739,7
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Kategorie C2M

Baťa Václavsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
pořadí19.18.
odstup %22,925,0
% poražených soupeřů5,310,5
pořadí2024celkem
průměr18.518.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,024,0
průměrné % poražených soupeřů7,97,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Baťa Václavsp 53
18.05.24
sp 129
10.09.23
pořadí37.20.
odstup %43,523,1
% poražených soupeřů14,334,5
pořadí20232024celkem
průměr20.037.028.5
medián203720
modus203720
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %23,143,533,3
průměrné % poražených soupeřů34,514,324,4

Kategorie C2M

Baťa Václavsp 53
18.05.24
sp 129
10.09.23
pořadí18.3.
odstup %25,09,5
% poražených soupeřů10,566,7
pořadí20232024celkem
průměr3.018.010.5
medián3183
modus3183
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %9,525,017,3
průměrné % poražených soupeřů66,710,538,6

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Baťa Václavsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 124
01.09.23
pořadí35.37.14.
odstup %36,043,523,8
% poražených soupeřů19,014,331,6
pořadí20232024celkem
průměr14.036.028.7
medián143535
modus143514
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %23,839,734,4
průměrné % poražených soupeřů31,616,721,6

Kategorie C2M

Baťa Václavsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 124
01.09.23
pořadí19.18.1.
odstup %22,925,00,0
% poražených soupeřů5,310,5100,0
pořadí20232024celkem
průměr1.018.512.7
medián11818
modus1181
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %0,024,016,0
průměrné % poražených soupeřů100,07,938,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Baťa Václavsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 124
01.09.23
pořadí35.37.14.
odstup %36,043,523,8
% poražených soupeřů19,014,331,6
pořadí20232024celkem
průměr14.036.028.7
medián143535
modus143514
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %23,839,734,4
průměrné % poražených soupeřů31,616,721,6

Kategorie C2M

Baťa Václavsp 55
19.05.24
sp 53
18.05.24
sp 124
01.09.23
pořadí19.18.1.
odstup %22,925,00,0
% poražených soupeřů5,310,5100,0
pořadí20232024celkem
průměr1.018.512.7
medián11818
modus1181
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %0,024,016,0
průměrné % poražených soupeřů100,07,938,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále