Zrzavý Jakub, 2005

SKK Vysoké Mýto
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: 3   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 60. 12/DM 23.3428,3
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 76. 14/DM 31.5036,9
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 71. 16/DM 25.5028,1
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VIRÁGH Tomáš
11. 3/DS 29.2126,1
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 79. 20/DM 25.4925,1
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VIRÁGH Tomáš
9. 3/DS 26.7122,2
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 27. 11/DM 7.2119,2
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
VIRÁGH Tomáš
8. 8/DS 4.9011,9
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 67. 15/DM 9.8422,5
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
VIRÁGH Tomáš
25. 6/DS 18.3938,7
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 65. 14/DM 10.7725,1
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
VIRÁGH Tomáš
22. 6/DS 7.4915,7
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd    
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 30. 5/DM 8.9217,5
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C2M sjezd
VIRÁGH Tomáš
9. 1/DS 8.2615,7
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
VIRÁGH Tomáš
1. 1/DS
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 12. 2/DM 20.1425,4
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
4. 1/DM 9.687,9
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
VIRÁGH Tomáš
1. 1/DS
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 19. 3/DM 29.0231,9
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
5. 1/DM 4.012,9
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 63. 17/DM 172.1229,7
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 60. 16/DM 148.8126,3
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VIRÁGH Tomáš
5. 1/DS 19.4018,0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 25. 6/DM 17.7019,9
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 1/DM 8.206,8
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 11. 3/DM 75.4015,7
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M sjezd
VIRÁGH Tomáš
1. 1/DS
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VIRÁGH Tomáš
5. 1/DS 24.5023,9
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 23. 4/DM 15.4016,9
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
3. 1/DM 8.506,8
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 52. 11/DM 10.6223,6
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VIRÁGH Tomáš
22. 5/DS 6.9014,3
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 49. 10/DM 11.8627,4
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VIRÁGH Tomáš
24. 6/DS 9.6420,1
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 59. 12/DM 348.6929,9
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
VIRÁGH Tomáš
13. 7/DS 260.4019,4
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 61. 14/DM 344.6029,2
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
VIRÁGH Tomáš
14. 6/DS 299.1822,5
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4. 2/DM 78.9610,0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VIRÁGH Tomáš
1. 1/DS
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 78. 17/DM 20.5420,2
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KVAPIL Ondřej
   
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
12. 3/DM 32.0425,9
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 73. 18/DM 19.7219,4
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KVAPIL Ondřej
21. 3/DM 36.7530,4
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
8. 2/DM 25.0219,4
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 3/DM 53.026,2
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 38. 20/DM 13.1121,5
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 2/DM 76.009,1
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 108. 37/DM 24.0635,2
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 118. 34/DM 26.6438,9
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 16. 2/DM 35.1534,1
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
VIRAGH Tomáš
4. 1/DM 25.0022,7
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 12. 2/DM 21.0622,5
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
5. 1/DM 19.6816,1
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 19. 2/DM 41.7441,9
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2M slalom
VIRAGH Tomáš
4. 1/DM 29.3927,5
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 14. 2/DM 19.6021,2
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
5. 1/DM 23.3519,5
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 22. 9/DM 39.1037,2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VIRAGH Tomáš
7. 2/DM 28.7025,0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 30. 9/DM 18.6019,3
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
6. 2/DM 13.4010,6
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 13. 4/DM 74.2016,2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 22. 9/DM 43.0041,3
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
VIRAGH Tomáš
6. 2/DM 23.7020,8
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 23. 7/DM 16.0016,6
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
4. 1/DM 4.403,3
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 3/DM 69.068,2
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
1. 1/DM
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 53. 19/DM 167.3325,4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
12. 6/DM 139.2018,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 46. 18/DM 155.5923,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
15. 8/DM 138.3218,3
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 41. 10/DM 6.9315,7
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 50. 17/DM 9.0120,6
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 80. 15/ZS 30.6031,7
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 38. 10/ZS 10.8128,5
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M sjezd 14. 12/ZS 9.3918,8
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 21. 17/ZS 9.7523,1
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 7. 7/ZS 5.8710,3
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 14. 12/ZS 11.6426,1
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 72. 8/ZS 17.3839,5
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 7. 7/ZS 35.5311,6
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 16. 16/ZS 53.6920,9
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 79. 9/ZS 17.9941,4
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 5. 1/ZS 242.6025,5
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 7. 3/ZS 13.0022,5
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 12. 3/ZS 236.0028,8
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 14. 2/ZS 16.8036,9
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 7. 3/ZS 16.4028,8
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 8. 3/ZS 333.1035,1
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 14. 4/ZS 276.3033,6
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 21. 5/ZS 19.1041,3
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 11. 2/ZS 54.8050,0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KREJZA Filip
3.   18.3013,9
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 19. 1/ZS 32.8035,6
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 14. 2/ZS 70.4061,9
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
KREJZA Filip
4.   37.6029,4
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 24. 1/ZS 40.5041,5
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 82. 18/ZS
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1M slalom 86. 18/ZS 44.8355,8
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 10. 2/ZS 41.1036,9
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 11. 1/ZS 16.8016,4
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
6. 2/ZS 17.2012,5
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 5. 2/ZS 227.6039,3
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 10. 2/ZS 186.5039,6
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 12. 2/ZS 37.9032,5
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 14. 1/ZS 18.0017,5
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
7. 2/ZS 42.6036,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 47. 13/ZS 222.3432,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 51. 12/ZS 255.6338,3
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 3/ZS 13.0022,5
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 14. 2/ZS 16.8036,9
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 2/ZS 188.8024,3
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KVAPIL Ondřej
3. 2/ZS 255.0028,0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 2/ZS 259.2030,1
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 2/ZS 161.4020,4
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 11. 1/ZS 179.1025,0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 14. 1/ZS 193.2027,3
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 32.   3511.693.977,0
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 32.   3548.196.849,8
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 51. 6/ZS 353.2836,8
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 55. 6/ZS 375.4639,6
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 12.   453.6058,8
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   82.909,5
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 28. 6/ZS 299.3033,8
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 31. 7/ZS 269.1035,3
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 28. 4/ZS 278.0031,7
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 30. 6/ZS 242.7032,2
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 13. 4/ZS 441.6054,6
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 7. 2/ZS 126.6014,7
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd    
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd    
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 34. 4/ZS 269.3031,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 35. 6/ZS 238.9031,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 43. 8/ZS 308.1034,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 43. 7/ZS 261.5034,6
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 16.   277.0042,1
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 17. 3/ZS 217.3041,0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 100. 18/ZS 38.9034,0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 57. 6/ZS 86.2071,5
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
20. 4/ZS 47.3031,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 102. 19/ZS 41.9435,3
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 60. 6/ZS 99.7579,4
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
21. 4/ZS 50.0833,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 46. 14/ZS 26.7043,2
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 19. 14/ZS 15.8030,2
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 29. 24/ZS 11.5124,6
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 92. 63/ZS 50.9568,5
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 44. 6/U14 25.2658,8
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 47. 5/U14 18.8541,6
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích C1M sjezd    
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích C1M sjezd 6. 1/ZS 24.3040,6
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 12. 3/ZS 242.8028,3
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 19. 4/ZS 20.8042,1
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích C1M sjezd    
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích C1M sjezd 6.   3539.495.850,4
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd    
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1M sjezd 25.   3548.296.863,2
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném K1M slalom 97. 18/ZS 57.9687,3
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů K1M slalom 124. 23/ZS 187.62266,0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 97. 70/ZS 131.77150,7
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 107. 72/ZS 276.31306,8
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 14. 3/ZS 49.0063,4
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 3/ZS 35.6050,6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 29. 13/ZS 294.2833,5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 73. 29/ZS 413.8358,1
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 26. 12/ZS 305.9335,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 72. 26/ZS 417.9659,5
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 18. 8/ZS 81.9073,5
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 26. 7/ZS 24.3021,8
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
5. 1/ZS 48.0033,9
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 12. 5/ZS 174.9031,9
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 16. 7/ZS 124.50102,4
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 31. 7/ZS 34.8031,6
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
ZEDNÍČKOVÁ Michaela
6. 1/ZS 39.6025,6
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 16. 1/ZS 541.2068,1
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 11. 3/ZS 314.2043,1
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd    
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 66. 15/ZS 8.890,4
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 3/ZS 418.8047,7
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 9. 3/ZS 293.4038,3
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 61. 17/ZS 243.0047,6
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 63. 17/ZS 243.6047,7
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 13.   380.3052,3
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 39. 14/ZS 384.3041,3
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 40. 14/ZS 356.6044,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 37. 14/ZS 372.0046,4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 39. 14/ZS 429.3045,6
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   275.9034,3
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd    
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 39. 12/ZS 385.7059,1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 35. 11/ZS 212.5042,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 38. 11/ZS 328.1050,8
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 111. 30/ZM 63.5663,2
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 112. 29/ZM 59.1057,2
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 33. 16/ZM 127.4745,1
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 33. 17/ZM
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 23. 4/ZM 249.5030,2
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 27. 5/ZM 22.7048,5
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd    
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 32.   3553.697.675,4
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 22.   75.4072,6
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 21.   86.2084,8
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 86. 41/ZM 58.0856,4
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 88. 43/ZM 52.3450,1
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 15. 3/ZM 239.1044,3
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 68. 15/ZM 271.2753,3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 81. 18/ZM 571.2161,2
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 107. 49/ZM 154.37160,4
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 106. 48/ZM 233.47200,7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 44. 21/ZM 15.7950,6
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 15.   38.0084,3
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 8.   482.6063,7
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 10. 3/ZM 532.2069,9
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 11. 2/ZM 516.6065,5
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 41. 13/ZM 607.1065,6
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 42.   1288.20164,6
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 14.   611.7075,4
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 17. 3/ZM 676.90113,9
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 18. 3/ZM 731.00103,2
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 3 29.09.20 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 13.08.20 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 15.06.20 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 01.07.19 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Zrzavý JakubSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5731|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Viragh Tomáš
5/6 37
27.C2X
Zedníčková Michaela
4/4 15
193.K1M 5/8 301
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Viragh Tomáš
6/6 115
 K1M 8/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Viragh Tomáš
5/9 17
47.K1M 5/12 140
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Viragh Tomáš
5/6 0
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.C1M 4/4 11
57.C2M
Viragh Tomáš
4/4 8
60.C2M
Kvapil Ondřej
2/2 8
27.C2X
Zedníčková Michaela
5/6 29
200.K1M 5/8 265
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Viragh Tomáš
3/3 13
39.K1M 5/8 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Viragh Tomáš
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
203.C1M 4/4 8
74.C2M
Krejza Filip
2/2 4
64.C2X
Zedníčková Michaela
2/2 4
286.K1M 5/8 168
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 5/11 21
35.C2M
Kvapil Ondřej
1/1 4
55.K1M 5/23 64
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
52.K1M 5/17 61

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2X
Zedníčková Michaela
4/4 0
326.K1M 5/8 95
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 5/9 5
104.K1M 5/15 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
63.K1M 5/11 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
143.K1M 5/13 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C2M22----
K1M77867571123

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M166074--
C2X27276470-
K1M193200286326505
C1M-174203241-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M232135--
K1M473955104143
C1M--3351-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20182017
K1M248175

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C2M2232---
K1M97855263112
C1M--65--
Fotky nenalezeny.
0|5731|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Viragh Tomáš
5/6 37
27.C2X
Zedníčková Michaela
4/4 15
193.K1M 5/8 301
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Viragh Tomáš
6/6 115
 K1M 8/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Viragh Tomáš
5/9 17
47.K1M 5/12 140
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Viragh Tomáš
5/6 0
 K1M 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
174.C1M 4/4 11
57.C2M
Viragh Tomáš
4/4 8
60.C2M
Kvapil Ondřej
2/2 8
27.C2X
Zedníčková Michaela
5/6 29
200.K1M 5/8 265
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Viragh Tomáš
3/3 13
39.K1M 5/8 95
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Viragh Tomáš
2/2 0
 K1M 4/4 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
203.C1M 4/4 8
74.C2M
Krejza Filip
2/2 4
64.C2X
Zedníčková Michaela
2/2 4
286.K1M 5/8 168
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 5/11 21
35.C2M
Kvapil Ondřej
1/1 4
55.K1M 5/23 64
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
52.K1M 5/17 61

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 C2X
Zedníčková Michaela
4/4 0
326.K1M 5/8 95
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
51.C1M 5/9 5
104.K1M 5/15 26
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
63.K1M 5/11 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
143.K1M 5/13 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
C2M22----
K1M77867571123

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M166074--
C2X27276470-
K1M193200286326505
C1M-174203241-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
C2M232135--
K1M473955104143
C1M--3351-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20182017
K1M248175

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20212020201920182017
C2M2232---
K1M97855263112
C1M--65--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
41 12 29 97 20 14 213
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody36.919.0581
K1M62.773.01240
C2X7.55.0516
C2M6.25.0413
C1M23.116.01612
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody22,500,033,756,281
K1M00,000,000,000,040
C2X00,000,0212,5212,516
C2M215,400,017,7323,113
C1M00,000,000,000,012
Celkem22,500,033,756,281
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1581670115132,3
K1M781354172835,9
C2X31983929,0
C2M26168627,7
C1M235021252,2
Celkem1581670115132,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí16.19.22.22.11.14.10.12.57.60.18.16.
odstup %34,141,937,241,350,061,936,932,571,579,473,5102,4
% poražených soupeřů28,621,719,219,228,618,840,026,71,83,3------
pořadí201820192020celkem
průměr37.811.819.823.1
medián18111916
modus16102216
počet závodů44412
průměrný odstup od vítěze %81,745,338,755,2
průměrné % poražených soupeřů1,328,522,217,3
počet jízd78823
lepší 1. jízda1
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
2
16,7%
čistých jízd1
14,3%
6
75,0%
5
62,5%
12
52,2%

Kategorie C2M

Zrzavý Jakubsl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
pořadí11.9.1.1.5.5.21.4.4.7.6.3.4.
odstup %26,122,20,00,018,023,930,422,727,525,020,813,929,4
% poražených soupeřů50,060,0100,0100,055,655,633,340,040,045,550,066,757,1
pořadí201920202021celkem
průměr3.58.45.36.2
medián3655
modus3414
počet závodů25613
průměrný odstup od vítěze %21,725,315,020,0
průměrné % poražených soupeřů61,941,870,258,0
počet jízd491225
lepší 1. jízda0
0,0%
2
40,0%
2
33,3%
4
30,8%
čistých jízd0
0,0%
2
22,2%
0
0,0%
2
8,0%

Kategorie C2X

Zrzavý Jakubsl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí4.5.3.3.12.8.5.5.6.4.6.7.20.21.5.6.
odstup %7,92,96,86,825,919,416,119,510,63,312,536,431,133,533,925,6
% poražených soupeřů50,042,977,880,038,953,355,655,654,570,037,533,39,513,0------
pořadí2018201920202021celkem
průměr13.06.56.73.87.5
medián66535
modus56535
počet závodů426416
průměrný odstup od vítěze %31,024,515,86,118,3
průměrné % poražených soupeřů5,635,454,762,742,0
počet jízd8411831
lepší 1. jízda2
50,0%
2
100,0%
1
16,7%
3
75,0%
8
50,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
4
36,4%
4
50,0%
9
29,0%

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí60.76.71.79.12.19.25.23.78.73.108.118.12.14.30.23.80.19.24.82.86.11.14.100.102.97.124.97.107.26.31.111.112.33.22.21.86.88.
odstup %28,336,928,125,125,431,919,916,920,219,435,238,922,521,219,316,631,735,641,50,055,816,417,534,035,387,3266,0150,7306,821,831,663,257,20,072,684,856,450,1
% poražených soupeřů60,154,554,252,168,655,065,269,446,955,033,528,773,269,055,467,249,741,936,128,929,273,769,027,728,422,03,912,70,949,042,39,89,85,98,713,04,53,3
pořadí20172018201920202021celkem
průměr67.685.545.157.045.660.4
medián869724302571
modus219711121212
počet závodů7878838
průměrný odstup od vítěze %54,9116,728,324,226,650,6
průměrné % poražených soupeřů7,923,446,953,659,938,9
počet jízd141514161675
lepší 1. jízda6
85,7%
4
50,0%
5
71,4%
3
37,5%
1
12,5%
19
50,0%
čistých jízd4
28,6%
4
26,7%
8
57,1%
6
37,5%
6
37,5%
28
37,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí97.107.107.106.
odstup %150,7306,8160,4200,7
% poražených soupeřů12,70,9---0,9
pořadí20172018celkem
průměr106.5102.0104.3
medián10697106
modus10697107
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %180,5228,7204,6
průměrné % poražených soupeřů0,56,83,6
počet jízd347
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí63.60.61.41.50.51.55.61.68.81.
odstup %29,726,329,215,720,636,839,647,653,361,2
% poražených soupeřů42,144,928,644,430,05,7---4,810,73,6
pořadí20172018201920202021celkem
průměr74.561.053.045.561.359.1
medián686151416160
modus686151416061
počet závodů2122310
průměrný odstup od vítěze %57,347,638,218,128,436,0
průměrné % poražených soupeřů7,24,82,937,238,521,5

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí29.26.
odstup %33,535,6
% poražených soupeřů6,716,7
pořadí2018celkem
průměr27.527.5
medián2626
modus2626
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %34,534,5
průměrné % poražených soupeřů11,711,7

Kategorie C2M

Zrzavý Jakubsj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí14.12.
odstup %22,518,4
% poražených soupeřů31,652,2
pořadí20202021celkem
průměr12.014.013.0
medián121412
modus121412
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %18,422,520,5
průměrné % poražených soupeřů52,231,641,9

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 35
29.04.18
pořadí63.61.53.47.73.72.61.
odstup %29,729,225,441,658,159,547,6
% poražených soupeřů42,128,646,9---13,315,54,8
pořadí201820202021celkem
průměr63.353.062.061.4
medián61536161
modus47536161
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %51,725,429,441,6
průměrné % poražených soupeřů7,946,935,421,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
pořadí5.8.5.7.9.12.13.14.29.26.16.8.
odstup %25,535,139,322,530,158,854,663,433,535,668,147,7
% poražených soupeřů50,012,520,040,050,015,4------6,716,7---41,7
pořadí20182019celkem
průměr18.68.412.7
medián1689
modus855
počet závodů5712
průměrný odstup od vítěze %49,638,042,8
průměrné % poražených soupeřů13,026,821,1

Kategorie C2M

Zrzavý Jakubsl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 72
06.06.19
pořadí1.14.1.1.12.15.3.
odstup %0,022,50,00,018,418,328,0
% poražených soupeřů100,031,6100,0100,052,236,480,0
pořadí201920202021celkem
průměr3.09.35.36.7
medián31213
modus3111
počet závodů1337
průměrný odstup od vítěze %28,012,37,512,5
průměrné % poražených soupeřů80,062,977,271,5

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 145
24.09.20
sj 144
10.09.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 100
29.07.18
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 125
20.08.17
sj 110
30.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
pořadí63.60.11.61.4.3.5.13.5.53.46.41.50.12.14.10.51.14.7.7.14.11.51.55.3.7.12.9.73.72.12.11.9.61.13.6.33.23.15.68.81.15.8.10.11.14.
odstup %29,726,315,729,210,06,29,116,28,225,423,515,720,628,833,639,638,336,924,320,427,325,036,839,69,514,728,350,658,159,531,943,138,347,652,334,345,130,244,353,361,284,363,769,965,575,4
% poražených soupeřů42,144,964,328,688,588,277,864,780,046,956,744,430,059,355,255,044,460,672,776,045,858,35,7---85,770,050,052,913,315,538,947,450,04,836,870,6---12,017,610,73,6---41,710,0------
pořadí20172018201920202021celkem
průměr27.827.819.727.039.826.7
medián151212136013
modus15975411
počet závodů1010138546
průměrný odstup od vítěze %59,344,428,815,622,235,8
průměrné % poražených soupeřů9,638,053,061,153,741,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Zrzavý Jakubsj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí14.12.15.
odstup %22,518,418,3
% poražených soupeřů31,652,236,4
pořadí20202021celkem
průměr13.514.013.7
medián121414
modus121412
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %18,422,519,8
průměrné % poražených soupeřů44,331,640,1

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 5
25.03.18
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
pořadí63.60.61.53.46.41.50.51.51.55.31.28.30.28.35.34.43.43.17.16.61.39.40.39.37.39.35.38.68.81.41.42.17.18.
odstup %29,726,329,225,423,515,720,638,336,839,635,333,832,231,731,831,234,634,641,042,147,641,344,845,646,459,142,850,853,361,265,6164,6113,9103,2
% poražených soupeřů42,144,928,646,956,744,430,044,45,7---21,127,029,334,132,037,727,628,833,337,54,817,411,413,612,2---12,85,110,73,6------------
pořadí20172018201920202021celkem
průměr44.541.035.547.561.342.1
medián413934466140
modus173928416039
počet závodů68134334
průměrný odstup od vítěze %93,647,335,621,328,446,3
průměrné % poražených soupeřů2,49,727,644,538,521,9

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Zrzavý Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí25.22.22.24.
odstup %38,715,714,320,1
% poražených soupeřů11,119,219,211,5
pořadí2021celkem
průměr23.323.3
medián2222
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %22,222,2
průměrné % poražených soupeřů15,315,3

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 58
19.05.18
pořadí67.65.52.49.72.79.66.
odstup %22,525,123,627,439,541,40,4
% poražených soupeřů34,036,026,130,417,49,33,0
pořadí201820192021celkem
průměr66.075.558.364.3
medián66725266
modus66724949
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %0,440,524,625,7
průměrné % poražených soupeřů3,013,431,622,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí14.19.
odstup %18,830,2
% poražených soupeřů45,825,0
pořadí20182019celkem
průměr19.014.016.5
medián191414
modus191414
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %30,218,824,5
průměrné % poražených soupeřů25,045,835,4

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 128
15.09.19
sj 123
01.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 58
19.05.18
pořadí27.38.38.21.46.29.66.
odstup %19,221,528,523,143,224,60,4
% poražených soupeřů51,937,328,872,66,356,93,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr47.029.538.027.037.9
medián4621382738
modus2921382738
počet závodů32117
průměrný odstup od vítěze %22,825,821,519,222,9
průměrné % poražených soupeřů22,150,737,351,936,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
pořadí7.7.7.7.6.6.
odstup %10,311,622,528,840,65.850,4
% poražených soupeřů72,771,440,033,3------
pořadí20182019celkem
průměr6.07.06.7
medián677
modus677
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %2.945,518,3994,0
průměrné % poražených soupeřů0,054,436,2

Kategorie C2M

Zrzavý Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí25.22.9.22.24.
odstup %38,715,715,714,320,1
% poražených soupeřů11,119,211,119,211,5
pořadí2021celkem
průměr20.420.4
medián2222
modus2222
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %20,920,9
průměrné % poražených soupeřů14,414,4

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sl 58
19.05.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
pořadí67.65.30.52.49.72.14.79.16.14.21.32.32.19.25.66.27.32.
odstup %22,525,117,523,627,439,526,141,420,936,941,36.849,83.977,042,16.863,20,448,57.675,4
% poražených soupeřů34,036,031,026,130,417,471,19,365,160,639,43,13,133,311,13,023,56,1
pořadí2017201820192021celkem
průměr29.536.735.052.639.6
medián2725215232
modus2719143032
počet závodů238518
průměrný odstup od vítěze %3.861,92.301,91.379,123,21.432,1
průměrné % poražených soupeřů14,815,833,631,528,0

Mezinárodní závod sprint

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 110
17.08.19
sp 121
22.08.18
pořadí16.44.
odstup %20,958,8
% poražených soupeřů65,110,4
pořadí20182019celkem
průměr44.016.030.0
medián441616
modus441616
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %58,820,939,9
průměrné % poražených soupeřů10,465,137,8

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Zrzavý Jakubsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí7.7.
odstup %10,311,6
% poražených soupeřů72,771,4
pořadí2019celkem
průměr7.07.0
medián77
modus77
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %10,910,9
průměrné % poražených soupeřů72,172,1

Kategorie C2M

Zrzavý Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí25.22.22.24.
odstup %38,715,714,320,1
% poražených soupeřů11,119,219,211,5
pořadí2021celkem
průměr23.323.3
medián2222
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %22,222,2
průměrné % poražených soupeřů15,315,3

Kategorie K1M

Zrzavý Jakubsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí67.65.52.49.72.14.79.16.66.44.
odstup %22,525,123,627,439,526,141,420,90,450,6
% poražených soupeřů34,036,026,130,417,471,19,365,13,024,6
pořadí2017201820192021celkem
průměr44.066.045.358.352.4
medián4466165252
modus4466144914
počet závodů114410
průměrný odstup od vítěze %50,60,432,024,627,7
průměrné % poražených soupeřů24,63,040,731,631,7