Nominace RD slalom 2020

poslední aktualizace: 03.08.2020 07:47:15
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 25.07.2020
B - 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 26.07.2020
C - 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod , 01.08.2020
D - 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod, 02.08.2020
E - MS 2019, bodování 3,2,2,2,1,1,1

bodování: 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha1 / 102 / 91 / 101 / 10-30
2. Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs2 / 91 / 104 / 710 / 1-26
3. Chaloupka Václav, 1998Univerzitní sportovní klub Praha8 / 34 / 72 / 92 / 9-25
4. Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs4 / 713 / 03 / 84 / 7-22
5. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha3 / 83 / 87 / 49 / 2-20
Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs5 / 65 / 610 / 13 / 8-20
7. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha13 / 06 / 55 / 65 / 6-17
8. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha9 / 29 / 26 / 56 / 5-12
9. Novotný Petr, 2000DUKLA Brandýs6 / 58 / 38 / 315 / 0-11
Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs7 / 47 / 411 / 08 / 3-11
11. Kaminský Jan, 1999Univerzitní sportovní klub Praha16 / 016 / 015 / 07 / 4-4
12. Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha11 / 017 / 09 / 211 / 0-2
13. Král Adam, 2003Univerzitní sportovní klub Praha10 / 114 / 016 / 017 / 0-1
Karásek Petr, 1986Univerzitní sportovní klub Praha14 / 011 / 113 / 014 / 0-1

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Fišerová Tereza, 1998DUKLA Brandýs1 / 101 / 103 / 82 / 96. MS 2019 / 130
2. Satková Gabriela, 2001Univerzitní sportovní klub Praha3 / 82 / 91 / 103 / 8-27
3. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc4 / 73 / 84 / 711 / 0-22
4. Satková Martina, 1998DUKLA Brandýs2 / 99 / 22 / 99 / 2-20
Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha5 / 619 / 07 / 41 / 10-20
6. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha6 / 54 / 76 / 55 / 6-18
7. Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs7 / 412 / 05 / 64 / 7-17
8. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc8 / 311 / 08 / 38 / 3-9
Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs12 / 07 / 415 / 06 / 5-9
10. Kloboučková Ivana, 2003KK Opava14 / 06 / 59 / 214 / 0-7
11. Janů Veronika, 2005UP Olomouc11 / 05 / 611 / 013 / 0-6
12. Kneblová Klára, 2005UP Olomouc15 / 010 / 114 / 07 / 4-5
13. Samková Olga, 2005SK Třebechovice10 / 18 / 313 / 018 / 0-4
14. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno9 / 216 / 018 / 015 / 0-2
Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha17 / 015 / 010 / 110 / 1-2

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Klimuškin Pavel, 1964
Kašpar Martin, 1967
Kotva Bráník
SK Žižkov
4 / 73 / 81 / 102 / 9-27
2. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
1 / 10--1 / 10-20
3. Suchý Ondřej, 1979
Suchý Matěj, 1986
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
3 / 8
1 / 10
---18
4. Volák Jaroslav, 1990
Kočí Martin, 1991
TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
5 / 6
2 / 9
---15
5. Hradilek Václav, 1982
Vlček Jan, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 9
----9

kategorie C2X

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Drábek Matyáš, 2005
Samková Olga, 2005
KVS Hradec Králové
SK Třebechovice
1 / 101 / 10-1 / 10-30
2. Fišerová Tereza, 1998
Jáně Jakub, 1990
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
----1. MS 2019 / 33
3. Vojtová Veronika, 1990
Mašek Jan, 1978
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
----3. MS 2019 / 22

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Praha1 / 101 / 101 / 101 / 101. MS 2019 / 333
2. Hradilek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Praha3 / 86 / 53 / 82 / 9-25
3. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha5 / 62 / 911 / 04 / 76. MS 2019 / 123
4. Maslaňák Tomáš, 1990DUKLA Brandýs6 / 534 / 02 / 97 / 4-18
5. Zima Tomáš, 2000Univerzitní sportovní klub Praha8 / 33 / 817 / 05 / 6-17
6. Tunka Ondřej, 1990Univerzitní sportovní klub Praha2 / 99 / 26 / 513 / 0-16
Bárta Jan, 2000Univerzitní sportovní klub Praha6 / 511 / 08 / 33 / 8-16
8. Krejčí Jakub, 2002DUKLA Brandýs4 / 710 / 14 / 711 / 0-15
Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha9 / 25 / 67 / 46 / 5-15
10. Maikranz Alexandr, 1997DUKLA Brandýs38 / 08 / 35 / 68 / 3-12
11. Vašina Jiří, 1994Univerzitní sportovní klub Praha12 / 04 / 714 / 010 / 1-8
12. Ornst Zdeněk, 1990DUKLA Brandýs11 / 07 / 49 / 212 / 0-6
13. Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha39 / 012 / 016 / 09 / 2-2
14. Tichý Štěpán, 2000UP Olomouc10 / 113 / 025 / 021 / 0-1
Petřík Matouš, 1997Univerzitní sportovní klub Praha18 / 025 / 010 / 116 / 0-1

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha2 / 91 / 105 / 61 / 104. MS 2019 / 231
2. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha1 / 106 / 52 / 92 / 9-28
3. Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.3 / 83 / 87 / 43 / 8-24
Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs5 / 62 / 93 / 84 / 7-24
5. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha6 / 55 / 64 / 710 / 1-18
6. Dušková Kateřina, 1998Univerzitní sportovní klub Praha12 / 013 / 01 / 105 / 6-16
7. Galušková Karolína, 1995Univerzitní sportovní klub Praha8 / 34 / 79 / 26 / 5-15
8. Satková Gabriela, 2001Univerzitní sportovní klub Praha4 / 711 / 08 / 37 / 4-14
9. Satková Martina, 1998DUKLA Brandýs7 / 47 / 410 / 18 / 3-11
10. Beková Kateřina, 2002DUKLA Brandýs20 / 010 / 16 / 59 / 2-8
11. Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec11 / 08 / 313 / 011 / 0-3
12. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc9 / 212 / 012 / 014 / 0-2
Neugebauerová Anna Marie, 2002TJ Kralupy, oddíl kanoistiky13 / 09 / 221 / 023 / 0-2
14. Karlíková Barbora, 2002DUKLA Brandýs10 / 114 / 011 / 012 / 0-1
Typ závodu