Kaminský Jan, 1999, Univerzitní sportovní klub Praha

Kaminský Jan, 1999

Univerzitní sportovní klub Praha
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 1   C2: -  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 5. 4/U23 4.025,1
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M slalom 14. 6/U23 13.9618,9
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom    
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 97. 5/U23 81.7080,3
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 34. 10/U23 59.3555,0
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 C1M slalom 16. 8/U23 9.939,0
18.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 2. 1/U23 1.181,2
17.08.2019 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 2. 1/U23 1.411,6
03.08.2019
04.08.2019
World Ranking Race + ECA Open Slalom Cup Troja USD Troja, Vodácká 8, Praha 7 Troja, 171 00 C1M slalom 51. 31/U23 5.675,9
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 14.   10.1810,4
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh C1M slalom 14. 8/U23 8.929,5
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 31. 9/U23 21.4621,2
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C1M slalom 11. 6/U23 59.6263,6
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 16. 7/U23 13.0513,3
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 9. 5/U23 6.728,2
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 1. 1/U23
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 1. 1/U23
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 1. 1/U23
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 2. 1/U23 4.486,8
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
BÁRTA Jan
   
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 28. 4/U23 17.1023,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
BÁRTA Jan
4. 2/U23 7.707,0
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 40. 4/U23 22.8031,1
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 10. 3/U23 11.8515,8
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C1M slalom 19. 4/U23 13.0616,7
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou C1M slalom 15. 7/U23 8.217,5
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M slalom 10. 4/U23 83.3473,2
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 6. 4/U23 7.027,1
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C1M slalom 16. 5/U23 18.4118,3
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 32. 7/U23 26.1529,1
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 2. 1/U23 0.490,5
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M slalom 26. 9/U23 12.2112,6
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M slalom 22. 9/U23 10.4411,0
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 10. 3/U23 14.8116,4
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 18. 8/U23 11.9011,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 3. 1/DS 1.401,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
BÁRTA Jan
1. 1/DS
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 1. 1/DS
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
BÁRTA Jan
1. 1/DS
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 6. 1/DS 3.984,3
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 9. 2/DS 14.8513,4
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
NOVOTNÝ Petr
1. 1/DS
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 4. 4/DS 8.579,2
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 17. 3/DS 8.658,4
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 37. 4/DS 66.0261,0
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja C1M slalom 23. 4/DS 15.3216,9
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja C1M slalom 22. 2/DS 17.6619,4
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 7. 2/DS 8.888,5
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 11. 4/DS 14.6414,5
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 36. 5/DS 79.1275,5
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 23. 4/DS 17.3218,5
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 18. 3/DS 14.6914,4
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv C1M slalom 15. 2/DS 15.1815,3
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 6. 2/DS 7.069,0
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 8. 2/DS 4.005,7
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 9. 2/DS 7.9910,1
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 12. 3/DS 11.2316,1
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 32. 7/DS 25.5526,7
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 26. 7/DS 22.3322,1
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
KŘENEK Jakub
8. 6/DS 4.919,1
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 9. 8/DS 12.2012,6
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 22. 7/DS 16.7314,0
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 39. 9/DS 64.4760,2
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 18. 8/DS 18.0918,6
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem C1M slalom 17. 8/DS 14.0114,0
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 13. 7/DS 12.6414,7
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 15. 8/DS 12.6915,0
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1M slalom 26. 8/DS 22.4324,3
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja C1M slalom 18. 7/DS 14.3415,5
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 17. 5/DS 13.4214,3
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 28. 8/DS 21.8223,4
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 5. 4/DS 9.5311,3
10.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 5. 4/DS 6.7210,3
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 6. 4/DS 4.617,0
09.04.2016 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 13. 5/DS 20.7325,9
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 16. 2/DM 17.6218,0
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 22. 3/DM 21.9020,8
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 12. 7/DM 13.8631,2
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KŘENEK Jakub
7. 3/DM 5.9013,3
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
KŘENEK Jakub
13. 6/DM 136.95125,6
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 11. 3/DM 10.8711,7
30.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy C1M slalom 15. 4/DM 34.9333,5
29.08.2015 Memoriál Jaroslava Foňka st. USD Veltrusy C1M slalom 2. 1/DM 2.442,4
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 20.   28.5326,2
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 21.   19.6018,3
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1M slalom 5. 2/DM 8.308,7
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja C1M slalom 33. 3/DM 47.2650,6
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja C1M slalom 33. 3/DM 34.2735,2
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 8. 2/DM 11.2010,2
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 7. 2/DM 9.808,9
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 22. 3/DM 15.1917,7
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 34. 4/DM 26.4731,8
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 7. 4/DM 73.5711,3
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
KŘENEK Jakub
   
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 8. 4/DM 84.1113,5
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
KŘENEK Jakub
9. 5/DM 114.0318,6
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 24. 4/DM 26.6827,1
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 24. 3/DM 16.4615,5
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 33.   32.9534,5
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka C1M slalom 33.   47.8249,0
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 32.   32.9533,8
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C1M slalom 33.   25.5127,3
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C1M slalom 6. 1/DM 17.7017,9
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C1M slalom 6. 1/DM 17.0016,1
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno C2M sjezd
KŘENEK Jakub
5. 1/DM 109.1017,8
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C2M sjezd
KŘENEK Jakub
5. 1/DM 139.8018,8
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 7. 3/DM 8.747,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 17. 5/DM 12.4311,7
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 41.   90.29100,0
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C1M slalom 42.   88.8095,0
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 16.   13.6624,9
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KŘENEK Jakub
11.   7.9114,7
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
KŘENEK Jakub
7.   45.7439,9
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 15.   22.7821,7
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
KŘENEK Jakub
18. 2/DM 12.5424,7
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
KŘENEK Jakub
17. 2/DM 9.6019,0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M slalom
KŘENEK Jakub
8. 3/DM 40.7128,8
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 13. 6/DM 16.6118,6
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M slalom
KŘENEK Jakub
8. 3/DM 18.0814,6
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom 13. 5/DM 12.1413,6
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom    
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 17. 3/DM 73.7063,4
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 3. 1/DM 7.058,5
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
KŘENEK Jakub
3. 1/DM 2.604,6
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 3. 1/DM 5.286,1
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
KŘENEK Jakub
1. 1/DM
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 41. 10/DM 27.1429,2
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 41. 10/DM 32.7634,7
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C2M sjezd
KŘENEK Jakub
4. 3/DM 56.106,1
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C2M sjezd
KŘENEK Jakub
5. 3/DM 133.0015,7
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 35.   27.4331,6
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 33.   51.2960,2
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 27. 5/DM 19.4429,9
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
KŘENEK Jakub
16. 2/DM 15.2524,4
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 27. 4/DM 17.3526,5
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
KŘENEK Jakub
15. 2/DM 11.8618,7
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 1. 1/DM
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M sjezd 3. 3/DM 2.401,9
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M sjezd
KŘENEK Jakub
1. 1/DM
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1M slalom 1. 1/DM
10.05.2014 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 3. 2/DM 18.5017,2
10.05.2014 Sprint v Kroměříži C2M sjezd
KŘENEK Jakub
1. 1/DM
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 30.   19.2822,9
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
KŘENEK Jakub
17.   17.9122,4
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 30. 8/DM 283.9426,3
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
KŘENEK Jakub
14. 3/DM 244.6723,5
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C1M sjezd 11. 3/DM 167.3021,8
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 12. 4/DM 175.6023,0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 14. 1/ZS 17.9020,0
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1M sjezd 2. 2/ZS 7.501,6
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 14. 1/ZS 17.3618,5
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C2M sjezd
NACHTIGAL Richard
1. 1/ZS
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 12.   16.3123,2
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 18.   27.0228,2
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1M sjezd 1.  
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C2M sjezd
NACHTIGAL Richard
3.   3.957,4
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C2M slalom
NACHTIGAL Richard
8.   29.9422,9
07.09.2013 Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu C1M slalom 3.   0.470,4
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 33. 1/ZS 20.6035,5
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 36. 1/ZS 18.5832,1
04.08.2013 Slalom v Brně C1M slalom 4. 1/ZS 11.2012,1
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 33. 3/ZS 37.0046,1
03.08.2013 Slalom v Brně C1M slalom 6. 1/ZS 8.9010,0
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 34. 4/ZS 37.4047,0
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 21. 2/ZS 36.1036,8
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
FUSEK Radomír
1.  
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 5. 2/ZS 11.6010,6
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
FUSEK Radomír
1.  
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 4. 1/ZS 13.7013,6
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1M slalom 11. 2/ZS 16.5219,2
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1M slalom 22. 5/ZS 27.9231,1
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom    
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou C1M slalom 2. 1/ZS 10.9012,9
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou C2M slalom
FUSEK Radomír
1. 1/U23
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš C1M slalom 55. 3/ZS 75.7069,0
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš C1M slalom 57. 4/ZS 136.99130,4
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 14. 5/ZS 132.1021,3
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 17. 1/ZS 93.5016,3
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 37. 4/ZS 53.9058,4
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 29. 2/ZS 55.5860,1
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C1M slalom 1. 1/ZS
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C2M slalom
ČÁŇ Libor
3. 2/ZS 14.5010,8
11.05.2013 Kroměřížský slalom C1M slalom 4. 2/ZS 7.005,8
11.05.2013 Kroměřížský slalom C2M slalom
ČÁŇ Libor
3. 2/ZS 33.6026,1
05.05.2013 Sprinty v Opavě + 2. ČP žáků ve sprintu USD Opava C1M sjezd 2. 1/ZS 3.796,7
05.05.2013 Slalom v Opavě + 2. ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 10. 4/ZS 18.2619,8
04.05.2013 Sprinty v Opavě + 1. ČP žáků ve sprintu USD Opava C1M sjezd 2. 1/ZS 0.040,1
04.05.2013 Slalom v Opavě + 1. ČP žáků ve slalomu KK Opava C1M slalom 10.   25.0526,5
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Čáň Libor
10. 1/ŽS 246.9021,8
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Čáň Libor
10. 1/ŽS 274.5024,2
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Čáň Libor
11. 1/ŽS 261.3024,1
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Čáň Libor
12. 1/ŽS 254.3023,0
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C1M slalom 46. 7/ZS 82.1187,1
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C1M slalom 45. 7/ZS 94.1090,7
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné C1M sjezd 13. 5/ZS 67.5154,8
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
ŽNIVA Marek
4. 3/DS 15.9012,9
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné C1M slalom 25.   101.2098,1
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
MOŘKOVSKÝ Samuel
4.   11.558,1
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 7.   35.1325,6
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
MOŘKOVSKÝ Samuel
8.   180.66163,7
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 14.   44.4746,1
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 10. 1/ZS 57.8036,4
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C2M sjezd
MOŘKOVSKÝ Samuel
6. 4/ZS 38.5022,4
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1M slalom 7. 2/ZS 16.1013,1
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1M slalom 6. 2/ZS 19.5616,0
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
STARÝ Tadeáš
10. 2/ZS 38.0028,1
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Tadeáš Starý
23. 7/ZS 52.5244,4
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 36. 10/ZS 30.0330,2
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M sjezd 8. 2/ZS 19.1225,7
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
MOŘKOVSKÝ Samuel
9. 5/ZS 18.7523,4
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Tadeáš Starý
25. 7/ZS 34.4932,8
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 33. 9/ZS 18.1520,1
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 32. 6/ZS 187.8030,2
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M slalom 8. 2/ZS 17.5017,0
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 9.   37.9031,7
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M sjezd
MOŘKOVSKÝ Samuel
3. 2/ZS 16.1011,6
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M slalom
MOŘKOVSKÝ Samuel
4. 1/ZS 30.4021,9
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M slalom 6. 1/ZS 17.3018,6
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M sjezd 8.   33.7028,2
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M sjezd
MOŘKOVSKÝ Samuel
3. 2/ZS 23.0016,9
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M slalom
MOŘKOVSKÝ Samuel
4. 1/ZS 34.2027,4
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 7. 3/ZS 126.8010,1
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C2M sjezd
MORKOVSKÝ Samuel
4. 4/ZS 91.806,9
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C1M sjezd 6. 3/ZS 33.7014,2
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov C2M sjezd
MORKOVSKÝ Samuel
4. 4/ZS 36.2014,4
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 32.   28.9830,8
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
KŘENEK Jakub
14.   116.16100,1
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 38.   41.5042,7
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
KŘENEK Jakub
14.   89.4272,6
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
MORKOVSKÝ Samuel
6. 1/ZS 127.8013,6
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
MORKOVSKÝ Samuel
6. 1/ZS 125.6015,5
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
MORKOVSKÝ Samuel
6. 1/ZS 141.8015,0
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
MORKOVSKÝ Samuel
6. 1/ZS 114.7014,1
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C1M sjezd 10.   193.4018,5
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C1M sjezd 10.   190.6018,3
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 25. 1/ZM 36.7034,5
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
ČÁŇ Libor
17. 2/ZM 51.6044,7
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 22. 1/ZM 35.7034,8
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
ČÁŇ Libor
21. 2/ZM 77.9067,2
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja C1M slalom    
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C2M slalom
ČÁŇ Libor
8.   92.6274,9
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1M slalom 17.   49.4047,6
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice C1M slalom 51. 1/ZM 420.72435,1
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 47. 1/ZM 142.89145,2
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1M slalom 34. 4/ZM 35.0041,0
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C2M slalom
ČÁŇ Libor
11. 4/ZM 43.4038,4
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1M slalom 33. 4/ZM 27.6036,7
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C2M slalom
ČÁŇ Libor
13. 4/ZM 50.4054,8
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1M slalom 16. 1/ZM 45.8040,0
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C2M slalom
Jan STARÝ Tadeáš
6. 2/ZS 40.2028,8
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 25. 2/ZM 43.0040,9
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 14. 1/ZM 33.7029,7
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
Jan STARÝ Tadeáš
7. 3/ZS 45.9034,4
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 22. 4/ZM 39.3038,1
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 28. 2/ZM 24.8022,0
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
FRANEK Jakub
8. 1/DM 9.207,5
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 35. 2/ZM 27.5025,6
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C2M slalom
FRANEK Jakub
6. 1/DM 12.0010,2
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 12. 1/ZM 33.4036,0
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
ČÁŇ Libor
7. 2/ZM 41.9037,3
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 31. 3/ZM 35.6040,7
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 12. 1/ZM 41.6046,5
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
ČÁŇ Libor
7. 2/ZM 65.6058,5
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 35. 3/ZM 47.0058,9
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 16. 1/ZM 21.5018,1
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
ČÁŇ Libor
5. 1/ZM 33.7022,1
05.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - neděle Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 6. 1/ZM 25.6020,7
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 15. 1/ZM 22.1019,0
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
ČÁŇ Libor
5. 1/ZM 29.5019,6
04.06.2011 Slalom v Dolních Kounicích - sobota Řeka Jihlava pod mostem mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 9. 1/ZM 31.5026,3
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 30. 5/ZM 75.6086,6
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava C2M slalom
ČÁŇ Libor
9. 2/ZM 71.8083,1
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 68. 17/ZM 48.9063,8
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 28. 4/ZM 52.9057,5
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava C2M slalom
ČÁŇ Libor
10. 3/ZM 106.10114,8
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 70. 16/ZM 71.9089,4
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
sobota
5. 1/ZM 26.8022,9
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
21. 1/ZM 31.7031,8
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
neděle
4. 1/ZM 33.0027,4
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
24. 2/ZM 45.6045,5
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 8. 1/ZM 37.7034,8
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 13. 1/ZM 41.6043,2
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
sobota 30.4.2011
39. 4/ZM 43.8052,4
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
sobota 30.4.2011
71. 12/ZM 39.8048,3
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
neděle 1.5.2011
40. 4/ZM 53.7062,3
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
neděle 1.5.2011
72. 16/ZM 55.0066,3
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
sobota 25.9.2010
36. 4/ZM 63.1061,1
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
Jan ČÁŇ Libor
22. 6/ZM 82.0076,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010
55. 8/ZM 45.5049,9
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
neděle 26.9.2010
32. 4/ZM 62.2058,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
Jan HUŇKOVÁ Nikola
20. 5/ZM 83.3075,2
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1M slalom
sobota 19.6.2010
18. 3/ZM 83.8075,4
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
sobota 19.6.2010
Jan HUŇKOVÁ Nikola
12. 3/ZM 124.2091,9
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
32. 6/ZM 43.8039,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1M slalom
neděle 20.6.2010
18. 3/ZM 97.0082,6
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
neděle 20.6.2010
Jan HUŇKOVÁ Nikola
13. 4/ZM 84.5062,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
32. 4/ZM 41.1036,5
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Jan ČÁŇ Libor
11. 5/ZM 63.1252,4
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 16. 9/ZM 70.4570,3
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 62. 14/ZM 51.7063,4
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 66. 15/ZM 67.3073,2
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 99. 20/ZM 116.35144,4
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 106. 21/ZM 271.70321,8
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 60. 18/ZM 179.20231,2
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 54. 11/ZM 152.20194,9
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota předžáci
4. 4/PZ 21.7016,0
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle předžáci
4. 4/PZ 27.1020,6
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
sobota
46. 1/PZ 43.8040,7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kaminský JanUniverzitní sportovní klub Praha K1: 3+   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Kaminský JanUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1: 1   C2: K1:   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Kaminský JanUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1: 2+   C2: 2 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Kaminský JanUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Kaminský JanUniverzitní sportovní klub Praha K1:   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 15.03.16 updated from RVP
Kaminský JanUSK Praha K1:   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 15.03.16 updated from RVP
Kaminský JanTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 2+   C2: K1:   C1:   C2: 27.11.15 updated from RVP
Kaminský JanTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 2 02.11.15 updated from RVP
Kaminský JanTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 28.10.14 updated from RVP
Kaminský JanTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Kaminský JanTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 3   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 06.08.13 updated from RVP
Kaminský JanTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 16.07.13 updated from RVP
Kaminský JanTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 3 17.11.12 updated from RVP
Kaminský  JanTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 3 26.11.11 updated from RVP
Kaminský  JanTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1:   C2: 3 13.06.11 updated from RVP
Kaminský  JanTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 25.05.11 updated from RVP
Kaminský  JanTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.08.10 updated from RVP
Místo narozeníValašské Meziříčí
ZnameníRak
BydlištěPodlesí
ZaměstnáníČZU v Praze
Plánované povoláníChtěl bych testovat tobogány
Výrobce loděGalasport
Model loděRůžová a žlutá
Výrobce pádlaLula
Od kolika let pádluje9
První trenérRadek Fusek
Současný trenérPavel Kubričan
Sportovní vzorEmil Zátopek
ZálibyJezdím na kole nebo ležím v posteli
Zimní přípravaHorní Mísečky, Emiráty
Cíle na sezonuU23 mančaft
Nejlepší dosažené výsledkyfinále MS 2017 Bratislava, zlatý double z hlídek MSJ a MEJ 2017, titul MČR před domácími fanoušky ve Valmezu
Zajímavost o soběStarám se doma o ovocné stromky aby byla úroda a mohl jsem si vypálit svoji první slivovici
Oblíbenci v hudběPaulie Garand
Oblíbený filmDano Drevo a Turnaj Mekyho Žbirku
Oblíbený herecChris Hemsworth
Oblíbená trať1. Veltrusy, 2.Bratislava
Facebookhttps://www.facebook.com/honza.kaminsky
Instagramhttps://www.instagram.com/honzakaminsky

Profil aktualizován 08.02.2020

závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-AGalasport Pink and Yellow
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M FINALE-AGalasport Pink and Yellow
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M FINALE-AGalasport Pink and Yellow
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M FINALE-BGalasport Pink and Yellow
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M KVALIFIKACEGalasport Pink and Yellow
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-AGalasport Pink_and_Yellow
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pink_and_Yellow
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pink_and_Yellow
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně C1M kvalifikaceGalasport Pop
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1M finale-BGalasport Pop
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně C1M kvalifikaceGalasport Pop
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M finale-BGalasport Pop
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 C1M kvalifikaceGalasport Pop
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M finale-BGalasport Pop
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých C1M kvalifikaceGalasport Pop
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pop
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pop
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pop
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pop
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M finale-BGalasport Pop
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod C1M kvalifikaceGalasport Pop
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1M finale-B
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 C1M kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M finale-B
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod C1M kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod C1M finale-B
0|3775|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 2/2 124

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1M 5/6 133
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 2/2 143
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/6 577
Slalom: Oblastní žebříček Morava
126.K1M 2/2 4

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1M 5/6 136
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 242
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C2M
Bárta Jan
2/2 24
59.K1M 2/2 142

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
23.C1M 6/8 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1M 4/6 273
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 4/4 209
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 2/2 118
2.C2M
Bárta Jan
2/2 46

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.C1M 6/8 93
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1M 4/6 185
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C1M 4/4 115

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
34.C1M 6/8 45
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1M 4/6 129
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 4/4 126
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Křenek Jakub
2/2 4

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.C1M 4/6 41
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 2/2 115
83.C2M
Křenek Jakub
2/2 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/8 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
20.C2M
Křenek Jakub
5/6 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
26.C2M
Křenek Jakub
5/8 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/8 12
9.C2M
Křenek Jakub
5/10 22

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.C1M 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.C1M 2/2 79
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/12 112
5.C2M
Fusek Radomír
3/3 49
20.C2M
Čáň Libor
2/2 9
116.K1M 3/3 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
32.C2M
Čáň Libor
4/4 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 5/5 16

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
111.C1M 4/4 73
111.C2M
Starý Tadeáš
2/2 1
 C2M
Křenek Jakub
2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 4/4 24
36.C2M
Starý Tadeáš
1/1 3
41.C2M
Mořkovský Samuel
2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C1M 3/3 12
 C2M
Mořkovský Samuel
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/6 13
15.C2M
Mořkovský Samuel
5/8 10

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
133.C1M 5/6 43
77.C2M
Franek Jakub
2/2 7
109.C2M
Čáň Libor
2/2 1
300.K1M 2/2 20
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 5/13 32
21.C2M
Čáň Libor
5/8 11
38.C2M
Starý Tadeáš
2/2 2
96.K1M 5/11 50

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152013
C1M161623253445

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20142013
C1M4543
C2M20-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1M000151529346663

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192017201620152014201320122011
C1M116575525668111133
C2M----83-114109
K1M-------300

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201420132012
C1M898057
C2M263254

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720152014201320122011
K1M12659---116-96
C2M-82--204138
C1M--3274113634

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015201420132012
C2M159-15
C1M-212924
Fotky nenalezeny.
0|3775|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 2/2 124

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1M 5/6 133
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 2/2 143
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/6 577
Slalom: Oblastní žebříček Morava
126.K1M 2/2 4

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
16.C1M 5/6 136
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C1M 4/6 242
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C2M
Bárta Jan
2/2 24
59.K1M 2/2 142

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
23.C1M 6/8 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C1M 4/6 273
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 4/4 209
Slalom: Oblastní žebříček Morava
3.C1M 2/2 118
2.C2M
Bárta Jan
2/2 46

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.C1M 6/8 93
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
5.C1M 4/6 185
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C1M 4/4 115

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
34.C1M 6/8 45
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
15.C1M 4/6 129
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
52.C1M 4/4 126
Slalom: Oblastní žebříček Morava
27.C1M 2/2 29
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Křenek Jakub
2/2 4

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
29.C1M 4/6 41
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 2/2 115
83.C2M
Křenek Jakub
2/2 8
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/8 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
20.C2M
Křenek Jakub
5/6 54
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
26.C2M
Křenek Jakub
5/8 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
21.C1M 5/8 12
9.C2M
Křenek Jakub
5/10 22

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
34.C1M 4/4 24
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.C1M 2/2 79
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1M 5/12 112
5.C2M
Fusek Radomír
3/3 49
20.C2M
Čáň Libor
2/2 9
116.K1M 3/3 32
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
32.C2M
Čáň Libor
4/4 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.C1M 5/5 16

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
111.C1M 4/4 73
111.C2M
Starý Tadeáš
2/2 1
 C2M
Křenek Jakub
2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 4/4 24
36.C2M
Starý Tadeáš
1/1 3
41.C2M
Mořkovský Samuel
2/2 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
57.C1M 3/3 12
 C2M
Mořkovský Samuel
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/6 13
15.C2M
Mořkovský Samuel
5/8 10

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
133.C1M 5/6 43
77.C2M
Franek Jakub
2/2 7
109.C2M
Čáň Libor
2/2 1
300.K1M 2/2 20
Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 5/13 32
21.C2M
Čáň Libor
5/8 11
38.C2M
Starý Tadeáš
2/2 2
96.K1M 5/11 50

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152013
C1M161623253445

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20142013
C1M4543
C2M20-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1M000151529346663

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192017201620152014201320122011
C1M116575525668111133
C2M----83-114109
K1M-------300

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie201420132012
C1M898057
C2M263254

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720152014201320122011
K1M12659---116-96
C2M-82--204138
C1M--3274113634

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2015201420132012
C2M159-15
C1M-212924

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
31 161 41   32 37 302
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár25.423.03338
C1M25.423.03338
NKZ23.819.01436
C1M23.819.01436
veřejné závody18.812.01141
C1M12.98.0675
C2M9.38.0135
K1M43.734.0431
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,038
C1M00,000,000,000,038
NKZ00,012,800,012,836
C1M00,012,800,012,836
veřejné závody128,553,553,52215,6141
C1M79,356,734,01520,075
C2M514,300,025,7720,035
K1M00,000,000,000,031
Celkem125,662,852,32310,7215
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár7618882579,2
C1M7618882579,2
NKZ7221583079,7
C1M7221583079,7
veřejné závody2753090115821,1
C1M149111274228,2
C2M689101368,8
K1M581068181017,2
Celkem4237136177217,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Kaminský Jansl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
pořadí34.16.31.11.16.9.15.10.26.22.10.18.17.37.23.22.36.23.18.15.32.26.22.39.26.18.17.28.20.21.33.33.33.33.32.33.55.57.
odstup % *)55,09,021,263,613,38,27,573,212,611,016,411,88,461,016,919,475,518,514,415,326,722,114,060,224,315,514,323,426,218,350,635,234,549,033,827,369,0130,4
% poražených soupeřů *)19,563,418,973,760,579,565,077,540,548,876,355,370,435,745,048,82,838,954,162,239,251,038,2---21,946,951,520,632,139,43,05,9---3,08,83,05,3---
pořadí201320152016201720182019celkem
průměr56.029.826.023.916.819.525.4
medián55332622151623
modus55332623101633
počet závodů28886638
průměrný odstup od vítěze % *)99,734,425,128,722,128,431,8
průměrné % poražených soupeřů *)2,711,933,744,760,652,637,0
počet jízd4161616121276
lepší 1. jízda1
50,0%
4
50,0%
4
50,0%
0
0,0%
4
66,7%
3
50,0%
16
42,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
4
25,0%
0
0,0%
1
8,3%
2
16,7%
7
9,2%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Kaminský Jansl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 137
09.09.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
MČRž slalom
07.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí34.16.10.22.10.4.23.22.9.11.33.33.15.18.3.25.14.17.16.
odstup % *)55,09,073,211,016,49,216,919,412,611,750,635,221,728,20,498,146,147,670,3
% poražených soupeřů *)19,563,477,548,876,393,845,048,877,167,73,05,956,315,088,925,040,948,411,8
pořadí2010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr16.017.019.510.515.025.79.016.314.025.017.6
medián16171431533922101616
modus1617143153394101610
počet závodů112213133219
průměrný odstup od vítěze % *)70,347,672,114,321,732,512,615,233,532,033,3
průměrné % poražených soupeřů *)11,848,433,052,056,325,577,162,567,541,548,1
počet jízd224426266438
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
100,0%
1
100,0%
2
66,7%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
0
0,0%
10
52,6%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
0
0,0%
0
0,0%
3
7,9%

Kategorie C2M

Kaminský Jansl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRž slalom
07.09.13
sl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí13.7.8.8.8.11.
odstup % *)125,639,922,9163,774,952,4
% poražených soupeřů *)20,053,850,012,536,423,1
pořadí201020112012201320142015celkem
průměr11.08.08.08.07.013.09.2
medián118887138
modus118887138
počet závodů1111116
průměrný odstup od vítěze % *)52,474,9163,722,939,9125,679,9
průměrné % poražených soupeřů *)23,136,412,550,053,820,032,6
počet jízd22122211
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Kaminský Jansl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
pořadí5.14.14.14.10.19.6.16.32.2.6.9.17.37.7.11.32.26.18.17.13.15.16.22.22.34.24.24.41.42.41.41.35.33.55.57.37.29.46.45.51.47.
odstup %5,118,910,49,515,816,77,118,329,10,54,313,48,461,08,514,526,722,118,614,014,715,018,020,817,731,827,115,5100,095,029,234,731,660,269,0130,458,460,187,190,7435,1145,2
% poražených soupeřů92,074,579,079,082,466,790,672,242,698,189,484,370,435,786,476,739,251,063,067,376,975,467,455,356,335,348,951,19,112,824,521,624,423,85,3---16,336,44,38,3---8,0
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr49.045.544.538.823.720.214.514.214.09.525.8
medián47453741221791014522
modus4745294122136214514
počet závodů224666662242
průměrný odstup od vítěze %290,288,979,558,521,818,518,314,610,012,045,5
průměrné % poražených soupeřů4,06,314,519,452,462,173,875,479,083,350,0
počet jízd44812121212124484
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
3
75,0%
4
66,7%
1
16,7%
3
50,0%
2
33,3%
4
66,7%
1
50,0%
1
50,0%
21
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
8,3%
1
8,3%
1
8,3%
2
16,7%
2
50,0%
1
25,0%
8
9,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kaminský Jansl 109
18.08.19
sl 108
17.08.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 19
09.04.17
sl 18
09.04.17/2
sl 17
08.04.17
sl 16
08.04.17/2
sl 19
10.04.16
sl 18
10.04.16/2
sl 17
09.04.16
sl 16
09.04.16/2
sl 137
30.08.15
sl 136
29.08.15
sl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí2.2.1.1.2.1.8.6.12.9.5.5.6.13.15.2.6.6.13.13.11.22.36.33.32.38.34.33.28.35.40.39.
odstup %1,21,60,00,06,80,05,79,016,110,110,311,37,025,933,52,417,916,118,613,619,231,130,220,130,842,741,036,722,025,662,352,4
% poražených soupeřů95,895,8100,0100,096,9100,077,477,365,663,678,963,677,329,439,194,466,764,372,775,569,734,443,553,631,122,929,833,337,233,327,828,3
pořadí20112012201320142015201620172019celkem
průměr34.834.816.513.07.37.38.81.515.9
medián34331113658111
modus2832111365612
počet závodů6422444632
průměrný odstup od vítěze %40,031,025,216,117,413,610,21,619,4
průměrné % poražených soupeřů31,637,852,174,166,162,371,098,161,9
počet jízd128448881264
lepší 1. jízda3
50,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
2
50,0%
1
25,0%
3
50,0%
16
50,0%
čistých jízd2
16,7%
2
25,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
12,5%
2
25,0%
0
0,0%
5
41,7%
14
21,9%

Kategorie C2M

Kaminský Jansl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí8.8.23.25.14.14.11.13.8.6.
odstup %28,814,644,432,8100,172,638,454,87,510,2
% poražených soupeřů30,030,08,37,77,17,116,77,741,754,5
pořadí201120122014celkem
průměr9.519.08.013.0
medián814811
modus61488
počet závodů44210
průměrný odstup od vítěze %27,762,521,740,4
průměrné % poražených soupeřů30,27,630,021,1
počet jízd88420
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
2
100,0%
4
40,0%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,0%

Kategorie K1M

Kaminský Janřeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
pořadí72.71.99.106.
odstup %66,348,3144,4321,8
% poražených soupeřů36,039,79,36,3
pořadí20102011celkem
průměr102.571.587.0
medián997172
modus997171
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %233,157,3145,2
průměrné % poražených soupeřů7,837,922,8
počet jízd347
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
4
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kaminský Jansl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 84
05.07.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Opava2
05.05.13
sl.Opava1
04.05.13
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
pořadí3.1.5.8.7.17.17.3.3.1.1.14.14.4.6.5.4.2.1.4.10.10.7.6.8.6.25.22.16.14.12.12.6.9.30.28.4.5.8.32.36.18.18.
odstup %1,40,08,710,27,711,763,48,56,10,00,020,018,512,110,010,613,612,90,05,819,826,513,116,017,018,634,534,840,029,736,046,520,726,386,657,527,422,934,858,861,182,675,4
% poražených soupeřů95,3100,075,076,781,859,0---92,092,0100,0100,069,867,581,370,671,476,987,5100,066,743,843,860,064,356,366,733,340,031,848,031,335,361,538,517,125,070,063,661,116,216,715,010,5
pořadí2010201120122013201420152017celkem
průměr26.014.76.86.77.06.52.010.7
medián1812653518
modus1812641511
počet závodů41341172243
průměrný odstup od vítěze %69,538,316,213,613,99,40,725,8
průměrné % poražených soupeřů14,642,861,870,875,075,997,758,4
počet jízd826822134485
lepší 1. jízda2
50,0%
5
38,5%
2
50,0%
4
36,4%
3
42,9%
1
50,0%
0
0,0%
17
39,5%
čistých jízd2
25,0%
12
46,2%
5
62,5%
4
18,2%
3
23,1%
0
0,0%
2
50,0%
28
32,9%

Kategorie C2M

Kaminský Jansl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Kounice
30.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
pořadí4.1.1.1.1.1.3.3.10.4.4.17.21.6.7.7.7.5.5.9.10.20.22.13.12.
odstup %7,00,00,00,00,00,010,826,128,121,927,444,767,228,834,437,358,522,119,683,1114,875,276,862,591,9
% poražených soupeřů82,4100,0100,0100,0100,0100,071,475,040,025,025,027,316,7------14,314,333,333,327,325,09,516,0------
pořadí201020112012201320172018celkem
průměr16.89.46.01.81.04.07.8
medián13741146
modus12741141
počet závodů410352125
průměrný odstup od vítěze %76,651,125,87,40,07,037,5
průměrné % poražených soupeřů6,419,230,089,3100,082,441,4
počet jízd8196104148
lepší 1. jízda1
25,0%
5
50,0%
2
66,7%
1
20,0%
1
50,0%
1
100,0%
11
44,0%
čistých jízd0
0,0%
2
10,5%
1
16,7%
2
20,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
10,4%

Kategorie K1M

Kaminský Jansl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Řeka Jihlava
05.06.11
Řeka Jihlava
04.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
pořadí97.28.40.33.34.21.25.22.31.35.16.15.68.70.24.21.13.55.32.32.62.66.60.54.4.4.46.
odstup %80,323,531,146,147,036,840,938,140,758,918,119,063,889,445,531,843,249,936,539,563,473,2231,2194,920,616,040,7
% poražených soupeřů6,873,564,937,334,050,041,546,234,832,057,158,820,217,928,145,961,321,734,031,117,615,614,522,184,283,332,8
pořadí200920102011201320182019celkem
průměr18.051.630.929.334.097.037.3
medián4552433289732
modus432132128974
počet závodů371132127
průměrný odstup od vítěze %25,898,444,543,327,380,356,3
průměrné % poražených soupeřů66,822,440,340,469,26,839,5
počet jízd6142262151
lepší 1. jízda0
0,0%
3
42,9%
4
36,4%
1
33,3%
2
100,0%
1
100,0%
11
40,7%
čistých jízd1
16,7%
2
14,3%
6
27,3%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
10
19,6%

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Kaminský Jansj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí7.8.2.17.
odstup %11,313,51,616,3
% poražených soupeřů62,558,891,740,7
pořadí20132015celkem
průměr9.57.58.5
medián277
modus272
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %9,012,410,7
průměrné % poražených soupeřů66,260,763,4

Kategorie C2M

Kaminský Jansj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí9.5.1.
odstup %18,615,70,0
% poražených soupeřů52,969,2100,0
pořadí201320142015celkem
průměr1.05.09.05.0
medián1595
modus1591
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %0,015,718,611,4
průměrné % poražených soupeřů100,069,252,974,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Kaminský Jansl 34
03.05.14
sj.V.Mýto
17.06.12
pořadí30.32.
odstup %26,330,2
% poražených soupeřů6,520,5
pořadí20122014celkem
průměr32.030.031.0
medián323030
modus323030
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %30,226,328,3
průměrné % poražených soupeřů20,56,513,5

Kategorie C2M

Kaminský Jansl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
pořadí4.5.14.10.10.11.12.
odstup %6,115,723,524,221,824,123,0
% poražených soupeřů72,769,218,8---10,0------
pořadí20132014celkem
průměr10.87.79.4
medián10510
modus10410
počet závodů437
průměrný odstup od vítěze %23,315,119,8
průměrné % poražených soupeřů2,553,624,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Kaminský Jansl 34
03.05.14
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
pořadí30.12.11.14.17.7.10.10.
odstup %26,323,021,821,316,310,118,318,5
% poražených soupeřů6,515,423,118,840,745,510,010,0
pořadí201220132014celkem
průměr9.015.517.713.9
medián10141211
modus10141110
počet závodů3238
průměrný odstup od vítěze %15,618,823,719,4
průměrné % poražených soupeřů21,829,815,021,3

Kategorie C2M

Kaminský Jansj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sl 34
03.05.14
sj.Zábřeh
13.05.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
pořadí5.5.14.4.6.6.6.6.
odstup %18,817,823,56,915,513,614,115,0
% poražených soupeřů33,333,318,840,028,628,628,628,6
pořadí201220142015celkem
průměr5.614.05.06.5
medián61456
modus61456
počet závodů5128
průměrný odstup od vítěze %13,023,518,315,7
průměrné % poražených soupeřů30,918,833,330,0

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Kaminský Jansl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
pořadí27.27.30.33.36.
odstup %29,926,522,935,532,1
% poražených soupeřů13,318,814,713,512,5
pořadí20132014celkem
průměr34.528.030.6
medián332730
modus332727
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %33,826,429,4
průměrné % poražených soupeřů13,015,614,6

Kategorie C2M

Kaminský Jansj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí18.17.16.15.17.
odstup %24,719,024,418,722,4
% poražených soupeřů15,027,316,722,223,8
pořadí2014celkem
průměr16.616.6
medián1717
modus1717
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %21,821,8
průměrné % poražených soupeřů21,021,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Kaminský Jansl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
MČRdor.spr
22.09.13
MČRž sprint
08.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí12.16.12.1.13.7.
odstup %31,224,923,20,054,825,6
% poražených soupeřů35,321,18,3100,07,753,8
pořadí2012201320142015celkem
průměr10.06.516.012.010.2
medián71161212
modus71161212
počet závodů22116
průměrný odstup od vítěze %40,211,624,931,226,6
průměrné % poražených soupeřů30,854,221,135,337,7

Kategorie C2M

Kaminský Jansl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí1.8.7.11.17.3.4.4.
odstup %0,09,113,314,719,07,412,98,1
% poražených soupeřů100,056,353,833,327,380,050,057,1
pořadí201220132014201520162017celkem
průměr4.03.014.07.08.01.06.9
medián43117814
modus43117814
počet závodů2121118
průměrný odstup od vítěze %10,57,416,913,39,10,010,6
průměrné % poražených soupeřů53,680,030,353,856,3100,057,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Kaminský Jansl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí27.30.10.8.
odstup %26,522,936,425,7
% poražených soupeřů18,814,740,061,1
pořadí20122014celkem
průměr9.028.518.8
medián82710
modus8278
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %31,124,727,9
průměrné % poražených soupeřů50,616,833,7

Kategorie C2M

Kaminský Jansj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí18.17.15.17.6.9.
odstup %24,719,018,722,422,423,4
% poražených soupeřů15,027,322,223,8---11,1
pořadí20122014celkem
průměr7.516.813.7
medián61715
modus61717
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %22,921,221,8
průměrné % poražených soupeřů5,622,116,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Kaminský Jansl 50
24.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Opava2
05.05.13
sp.Opava1
04.05.13
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí27.3.3.30.2.2.9.8.6.
odstup %26,51,917,222,96,70,131,728,214,2
% poražených soupeřů18,860,066,714,775,083,327,336,454,5
pořadí201220132014celkem
průměr7.72.015.810.0
medián8236
modus6232
počet závodů3249
průměrný odstup od vítěze %24,73,417,116,6
průměrné % poražených soupeřů39,479,240,148,5

Kategorie C2M

Kaminský Jansj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí18.17.3.1.15.1.1.17.3.3.4.
odstup %24,719,04,60,018,70,00,022,411,616,914,4
% poražených soupeřů15,027,380,0100,022,2100,0100,023,850,050,050,0
pořadí20122014celkem
průměr3.39.17.5
medián333
modus311
počet závodů3811
průměrný odstup od vítěze %14,311,212,0
průměrné % poražených soupeřů50,058,556,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále