Hradec Matěj, 2003

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: 3
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 4. 4/DS 20.913,2
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 7. 6/DS 32.104,8
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
RUDORFER Martin
23. 3/DS 330.8143,9
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 6. 2/DS 0.801,8
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 10. 3/DS
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 19. 9/DS 23.8025,8
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
   
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom    
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 38. 13/DM 31.7031,2
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 3. 1/DM 0.621,6
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
RUDORFER Martin
5. 4/DM 1.082,6
14.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 61. 28/DM 50.1058,1
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 15. 2/DM 86.1511,5
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 10. 1/DM 4.369,1
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 15. 1/DM 4.129,4
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 13. 1/DM 3.237,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 3. 1/DM 7.111,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
RUDORFER Martin
   
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 2. 1/DM 6.751,0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
RUDORFER Martin
5. 3/DM 12.411,6
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 12. 1/DM 2.404,1
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 8. 1/DM 1.051,8
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 2. 1/DM 0.601,6
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 9. 4/DM 19.0020,0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 15. 1/DM 66.907,0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RUDORFER Martin
   
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 9. 1/DM 50.215,3
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
RUDORFER Martin
12. 3/DM 153.3615,0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 1/DM 92.759,0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15. 1/DM 127.1312,3
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd    
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd    
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 5. 1/DM 52.306,0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 6. 1/DM 53.207,1
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 3. 1/DM 28.603,8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 8. 1/DM 50.305,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 1/DM 35.704,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 1/DM 65.007,3
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
1. 1/DM
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 21. 8/DM 15.4021,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
RETKOVÁ Anna
4. 3/DM 7.807,8
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
5. 2/DM 9.508,6
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 36. 12/DM 22.1030,1
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
RETKOVÁ Anna
10. 3/DM 22.6022,5
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 6. 3/DM 3.585,8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
RUDORFER Martin
5. 3/DM 3.665,2
08.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech K1M slalom 38. 16/DM 23.8326,2
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 28. 4/DM 109.1814,5
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 27. 4/DM 13.2512,7
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 39. 7/DM 5.5412,1
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
RUDORFER Martin
   
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 15. 2/DM 4.209,3
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
RUDORFER Martin
15. 3/DM 7.8115,6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 16. 9/DM 105.6314,8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
RUDORFER Martin
5. 2/DM 80.269,0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 15. 8/DM 101.6014,5
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
RUDORFER Martin
5. 3/DM 61.657,0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 17. 4/DM 2.565,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
RUDORFER Martin
14. 2/DM 5.2311,1
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 21. 4/DM 3.190,2
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
RUDORFER Martin
12. 1/DM 2.630,1
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom 13. 5/DM 15.4014,9
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1M slalom    
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 10. 5/DM 17.1018,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 12. 2/DM 33.046,5
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
RUDORFER Martin
16. 4/DM 110.7619,9
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 13. 3/DM 37.547,4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
RUDORFER Martin
11. 2/DM 81.3014,6
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 16. 2/DM 129.7312,5
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 20. 4/DM 195.7518,8
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 2/DM 74.708,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 16. 3/DM 194.1024,4
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RUDORFER Martin
1. 1/DM
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
RUDORFER Martin
1. 1/DM
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 8. 2/DM 83.608,9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 11. 2/DM 95.2011,9
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
RUDORFER Martin
1. 1/DM
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
RUDORFER Martin
2. 1/DM 12.701,0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 4. 1/DM 30.506,0
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 10. 2/DM 54.308,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 10. 2/DM 37.307,5
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 14. 4/DM 65.8010,2
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 25. 4/ZS 24.3024,0
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 23. 6/ZS 16.5018,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
RETKOVÁ Anna
3. 1/ZS 14.1011,7
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 32. 7/ZS 31.4029,8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 14. 4/ZS 9.109,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2X slalom
RETKOVÁ Anna
4. 2/ZS 15.7013,3
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 78. 12/ZS 36.8942,6
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 46. 4/ZS 27.5625,6
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 12. 1/ZS 4.2011,8
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
RUDORFER Martin
10. 1/ZS 5.9314,3
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 37. 6/ZS 23.2026,7
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 15. 13/ZS 14.9414,7
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 22. 1/ZS 12.0624,4
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 19. 1/ZS 92.8015,0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 2. 2/ZS 5.171,8
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 36. 1/ZS 5.9212,6
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom    
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 46. 2/ZS 8.8418,8
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/ZS 25.0020,7
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 9. 3/ZS 12.3013,6
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 4. 4/ZS 3.063,0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 9. 9/ZS 4.834,6
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 4. 1/ZS 2.365,3
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
NOVÁK Matyáš
2. 1/ZS 16.4714,8
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 10. 2/ZS 17.8626,2
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 4. 1/ZS 4.359,9
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
NOVÁK Matyáš
3. 2/ZS 51.0347,2
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 14. 3/ZS 17.5124,2
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 15. 1/ZS 70.7613,9
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
RUDORFER Martin
21. 8/ZS 298.9349,1
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 20. 2/ZS 158.4517,0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
RUDORFER Martin
12. 3/ZS 209.6019,2
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 11. 10/ZS 6.586,8
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 16. 14/ZS 9.388,1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 1. 1/ZS
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C2M sjezd
RUDORFER Martin
2. 2/ZS 1.243,3
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 88. 12/ZS 59.7460,4
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 90. 14/ZS 67.7674,6
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 25. 1/ZS 7.9518,4
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 21. 1/ZS 6.2314,5
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 2. 1/ZS 2.005,1
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 8. 2/ZS 16.9019,4
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
3. 1/ZS 12.508,0
14.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 11. 4/ZS 13.0012,7
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
1. 1/ZS
13.05.2017 Slalom v Ostravě Centrum Ostravy, řeka Ostravice u Sýkorova mostu K1M slalom 9. 4/ZS 9.8010,5
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 33. 1/ZS 78.9015,6
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 31. 1/ZS 10.2116,2
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 24. 1/ZS 381.6036,6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 24. 1/ZS 388.2037,4
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 10. 1/ZS 150.4018,8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 11. 2/ZS 173.9018,1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 10. 1/ZS 135.5017,3
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 11. 2/ZS 156.8016,9
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 12.   168.3021,2
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 18.   185.5023,8
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 17.   181.3023,1
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 16. 2/ZS 179.3022,8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
12. 3/ZS 22.4017,5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 33. 8/ZS 24.6025,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
8. 1/ZS 22.5016,4
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 54. 9/ZS 30.6028,5
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
17.   3546.286.602,6
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 24. 2/ZS 9.4118,5
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 4. 4/ZS 4.378,8
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné K1M sjezd 6. 6/ZS 41.8212,3
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 40. 8/ZS 12.0723,6
27.08.2016 5.Český pohár žáků ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
5. 4/ZS 10.0817,5
27.08.2016 6.Český pohár žáků ve sprintu USD České vrbné C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
5. 4/ZS 103.3026,4
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd    
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 28. 7/ZS 28.2125,4
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
7. 4/ZS 14.5618,1
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 4. 4/ZS 7.9112,1
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
8. 6/ZS 39.3725,0
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 20. 17/ZS 29.3531,8
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 14. 3/ZS 25.8028,6
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 13. 2/ZS 8.6017,9
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom    
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 22. 4/ZS 29.4029,8
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 14. 2/ZS 9.0016,4
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 24. 4/ZS 20.5024,9
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 17. 15/ZS 19.8523,4
19.06.2016 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
   
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
   
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd    
18.06.2016 3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
   
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 16. 5/ZS 87.7016,1
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
11. 4/ZS 133.1521,7
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 20. 6/ZS 195.0121,0
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
PROCHÁZKA Vojtěch
12. 3/ZS 272.1625,8
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 90. 15/ZS 56.5961,8
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 97. 19/ZS 73.2482,1
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 13. 13/ZS 25.6526,7
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
5. 5/ZS 30.5817,9
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 24. 20/ZS 17.4521,6
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
6. 6/ZS 30.1026,7
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 36. 6/ZS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 37. 4/ZS 13.3120,3
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15. 3/ZS 569.8054,8
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 16. 3/ZS 2211.10213,0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 14. 6/ZS 13.5014,5
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
3. 1/ZS 3.803,0
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 14. 7/ZS 18.0019,5
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/ZS 2.501,9
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 12. 3/ZS 154.7019,5
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 13. 3/ZS 203.4021,8
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 13. 3/ZS 169.5021,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 14. 3/ZS 191.7020,6
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 20.   276.9736,4
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 27.   293.0438,6
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 28.   356.9735,9
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 35. 5/ZM 36.2032,9
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
11. 1/ZM 21.3017,7
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 40. 2/ZM 26.6028,0
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 31. 4/ZM 35.8033,1
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
10. 1/ZM 15.0011,2
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 48. 2/ZM 32.1032,7
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 32. 1/ZM 17.3442,5
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
RUDORFER Martin
14. 1/ZM 15.5735,1
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 67. 4/ZM 98.02112,2
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 10. 1/ZM 3.698,3
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
RUDORFER Martin
8. 2/ZM 6.5112,8
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 50. 17/ZM 53.3354,6
05.09.2015 MČR žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem C2M slalom
MRÁKA Jan
6. 2/ZM 33.4123,5
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 1/ZM 11.158,7
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 15. 3/ZM 25.3532,3
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
MRÁKA Jan
4. 1/ZM 22.7718,4
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 18. 2/ZM 32.1042,5
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C2M slalom
MRÁKA Jan
6. 2/ZM 34.2423,2
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři C2M sjezd
RUDORFER Martin
4.   25.588,4
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve sjezdu v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 12.   39.5216,2
16.08.2015 6. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 42. 11/ZM 24.8722,9
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři C2M sjezd
RUDORFER Martin
4. 1/ZM 4.637,6
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři C2M slalom
MRÁKA Jan
7. 2/ZM 35.3423,2
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint v Benátkách loděnice v Obodři K1M sjezd 18. 4/ZM 12.3127,8
15.08.2015 5. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách loděnice v Obodři K1M slalom 35. 8/ZM 24.6821,7
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 9. 1/ZM 20.0019,4
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
5. 1/ZM 16.9012,8
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 16. 3/ZM 21.8020,9
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
6. 1/ZM 15.0011,2
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
RUDORFER Martin
5. 1/ZM 15.606,0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 9. 1/ZM 25.1012,3
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M slalom
MRÁKA Jan
10. 4/ZM 87.1369,6
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 26. 5/ZM 18.3819,7
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
RUDORFER Martin
5. 1/ZM 2.125,4
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M slalom
MRÁKA Jan
8. 2/ZM 33.3926,1
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M sjezd 11. 1/ZM 3.2910,4
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 23. 3/ZM 18.6922,1
14.06.2015 Sprint v Kroměříži C2M sjezd
MRÁKA Jan
2. 1/ZM 3.003,5
14.06.2015 Slalom v Kroměříži C2M slalom
MRÁKA Jan
6. 1/ZM 39.3028,3
14.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 10. 1/ZM 15.6030,3
14.06.2015 Slalom v Kroměříži K1M slalom 18. 2/ZM 19.7021,6
13.06.2015 Sprint v Kroměříži C2M sjezd
MRÁKA Jan
3. 1/ZM 31.6044,8
13.06.2015 Slalom v Kromeříži C2M slalom
MRÁKA Jan
6. 1/ZM 49.2039,4
13.06.2015 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 12. 1/ZM 18.6033,4
13.06.2015 Slalom v Kromeříži K1M slalom 21. 3/ZM 24.2024,9
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 57. 10/ZM 35.4843,2
07.06.2015 Slalom ve Stružnici + 2.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
MRÁKA Jan
10. 3/ZM 58.8450,4
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 33. 3/ZM 27.1335,4
06.06.2015 Slalom ve Stružnici + 1.ČPž řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
MRÁKA Jan
8. 2/ZM 34.7028,0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 32. 1/ZM 189.1534,2
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
RUDORFER Martin
12. 1/ZM 184.5229,1
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd    
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
RUDORFER Martin
   
17.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 6. 1/ZM 13.2012,8
17.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 21. 3/ZM 26.1027,3
16.05.2015 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 8. 1/ZM 10.9010,3
16.05.2015 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 20. 3/ZM 29.8031,0
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C2M sjezd
RUDORFER Martin
1. 1/ZM
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
3. 1/ZM 39.6534,9
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
   
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 11. 1/ZM 13.7035,1
13.05.2015 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 10. 3/ZM 32.8036,0
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom    
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/ZM 26.5018,4
10.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 6. 2/ZM 19.3017,3
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C1M slalom    
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory C2M slalom
KRATOCHVÍL Martin
2. 1/ZM 31.8023,4
09.05.2015 Slalom v Ostravě V Ostravě na řece Ostravici pod mostem Miloše Sýkory K1M slalom 7. 2/ZM 17.9016,4
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 36. 1/ZM 184.3735,5
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 39. 1/ZM 23.4937,4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 25. 1/ZM 256.5028,5
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 26. 1/ZM 218.4028,3
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 25. 1/ZM 258.3028,0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 27. 1/ZM 219.9027,7
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 34. 5/ZM 173.54153,1
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
19. 4/ZM 101.0088,2
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 52. 7/ZM 58.9765,0
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 40. 5/ZM 100.9194,8
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
PROCHÁZKA Vojtěch
20. 3/ZM 89.7975,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 50. 6/ZM 49.7255,0
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 31. 8/ZM 9.3427,6
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C2M sjezd
RUDORFER Martin
10. 2/ZM 9.9226,0
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 79.   48.7855,2
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko C2M slalom
HALA Jiří
14.   130.32109,4
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 96. 22/ZM 181.42212,1
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 95. 24/ZM 72.2586,6
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 27. 9/ZM 136.5029,0
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
RUDORFER Martin
6. 1/ZM 161.3029,0
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 23. 8/ZM 69.5383,9
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 36. 13/ZM 22.3048,3
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 54. 21/ZM 41.0953,1
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 22. 8/ZM 73.9785,5
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 35. 12/ZM 22.2049,3
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 61. 23/ZM 51.2565,3
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 7. 4/ZM 62.2048,2
15.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 11. 6/ZM 26.1020,9
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu C1M slalom 7. 4/ZM 71.4051,9
14.06.2014 Slalom v Ostravě řeka Ostravice v Ostravě Centru u Sýkorova mostu K1M slalom 9. 5/ZM 23.8018,9
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd    
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 37. 8/ZM 335.9044,3
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 10. 4/ZM 72.7073,1
25.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 17. 6/ZM 27.9026,7
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 33. 8/ZM 64.0078,0
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 10. 4/ZM 55.0078,6
24.05.2014 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M sjezd 19. 8/ZM 36.3042,8
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 32. 8/ZM 53.2097,4
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 9. 4/ZM 90.9088,9
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 15. 5/ZM 19.3050,3
14.05.2014 Slalom v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 19. 6/ZM 63.8069,2
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 12. 4/ZM 86.3087,6
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M sjezd 21. 7/ZM 39.4041,6
11.05.2014 Kroměřížský slalom Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 32. 8/ZM 50.7062,5
10.05.2014 Slalom v Kroměříži C1M slalom 12. 4/ZM 174.60176,4
10.05.2014 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 20. 6/ZM 37.3040,6
10.05.2014 Slalom v Kroměříži K1M slalom 30. 7/ZM 41.7049,8
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 53.   40.1556,6
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 49. 4/ZM 473.5050,6
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 35.   330.9050,2
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 37. 7/ZM 484.8048,6
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 40. 6/ZM 509.7052,4
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 40. 5/ZM 357.9054,3
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
6. 4/PZM 44.8034,2
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom
předžáci
9. 5/PZM 43.5034,1
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom
předžáci
8. 5/PZM 49.1038,6
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom
předžáci
11. 6/PZM 174.40141,3
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom
předžáci
7. 3/PZM 40.3827,9
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom
předžáci
6. 3/PZM 208.50133,5
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom
předžáci
7. 4/PZM 146.6092,5
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
18.   80.7065,4
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
předžáci
19.   60.2051,6
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 28. 5/PZ 168.70179,3
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Hradec MatějUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 1   C1:   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1:   C1:   C2: 2 K1: 1   C1:   C2: 2 16.11.18 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.15 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.06.14 updated from RVP
Hradec MatějUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.09.11 inserted RVP
Místo narozeníOlomouc
ZnameníRak
BydlištěOlomouc
ZaměstnáníGymnázium Olomouc Čajkivského
Výrobce loděKickTheWaves
Model loděCayenne
Výrobce pádlaJiný
Od kolika let pádluje7
První trenérPavla Kneblová
Současný trenérRobert Knebel
ZálibyPlavání, kolo, běžky...
Zimní přípravaNa běžkách, v posilovně a plavání
Cíle na sezonuVyjet si repre a obhájit umístění z minulého roku
Nejlepší dosažené výsledky3. místo ve sprintu v kategorii K1 sjezd junioři, trojnásobný mistr české republiky v dlouhém sjezdu a sprintu
Oblíbená traťČeské Budějovice
Facebookmatej.hradec
Instagramhttps://www.instagram.com/matej_hradec

Profil aktualizován 06.03.2020

Videa nenalezena.
0|4590|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 1/1 82
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1M 2/2 86
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rudorfer Martin
1/1 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Rudorfer Martin
1/1 0
2.K1M 4/4 535

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C2M
Kratochvíl Martin
2/2 30
86.K1M 3/3 109
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Rudorfer Martin
2/2 33
10.K1M 6/10 237
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rudorfer Martin
3/3 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Rudorfer Martin
3/3 21
5.K1M 5/20 691

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C2M
Kratochvíl Martin
2/2 52
8.C2X
Retková Anna
2/2 32
29.K1M 5/5 266
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Rudorfer Martin
5/5 118
16.K1M 6/9 156
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Rudorfer Martin
5/7 24
36.K1M 5/11 188
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Rudorfer Martin
5/9 33
9.K1M 5/17 433

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
63.K1M 4/4 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
163.K1M 3/3 310
Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.C1M 2/2 17
12.C2M
Kratochvíl Lukáš
2/2 20
14.C2M
Novák Matyáš
2/2 18
27.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 7
6.C2X
Retková Anna
2/2 20
11.K1M 5/10 428
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Rudorfer Martin
2/2 95
14.K1M 7/12 224
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Rudorfer Martin
2/2 54
34.K1M 5/13 91
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C2M
Rudorfer Martin
3/3 12
15.K1M 5/24 289

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Procházka Vojtěch
2/2 0
300.K1M 2/2 58
Slalom: Oblastní žebříček Morava
67.C1M 2/2 3
7.C2M
Kratochvíl Martin
4/4 57
35.C2M
Procházka Vojtěch
2/2 8
33.K1M 5/8 209
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1M 4/8 64
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
92.K1M 5/11 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 5/13 109

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C2M
Mráka Jan
5/6 10
159.K1M 5/6 219
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 4/4 4
7.C2M
Kratochvíl Martin
5/7 34
40.C2M
Mráka Jan
4/4 2
43.K1M 5/12 125
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rudorfer Martin
4/4 0
51.K1M 5/6 49
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Rudorfer Martin
1/1 1
 C2M
Mráka Jan
2/2 0
39.K1M 5/11 50

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
357.K1M 2/2 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Procházka Vojtěch
2/2 0
82.K1M 5/11 64
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Rudorfer Martin
1/1 1
113.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
77.K1M 5/13 9

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
K1M8101614355470
C2M-261724---

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20172016
K1M63132

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
K1M163300159357
C2M-12177-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C2M43582229687058
K1M8713636349251113

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M30862911334382166150
C2M-5427354059--
C2X--86-----
C1M---55675059--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C2M35151122-32-
K1M25915193977
Fotky nenalezeny.
0|4590|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
30.K1M 1/1 82
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1M 2/2 86
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rudorfer Martin
1/1 0
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Rudorfer Martin
1/1 0
2.K1M 4/4 535

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C2M
Kratochvíl Martin
2/2 30
86.K1M 3/3 109
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Rudorfer Martin
2/2 33
10.K1M 6/10 237
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rudorfer Martin
3/3 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.C2M
Rudorfer Martin
3/3 21
5.K1M 5/20 691

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C2M
Kratochvíl Martin
2/2 52
8.C2X
Retková Anna
2/2 32
29.K1M 5/5 266
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Rudorfer Martin
5/5 118
16.K1M 6/9 156
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Rudorfer Martin
5/7 24
36.K1M 5/11 188
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Rudorfer Martin
5/9 33
9.K1M 5/17 433

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
63.K1M 4/4 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
163.K1M 3/3 310
Slalom: Oblastní žebříček Morava
55.C1M 2/2 17
12.C2M
Kratochvíl Lukáš
2/2 20
14.C2M
Novák Matyáš
2/2 18
27.C2M
Kratochvíl Martin
1/1 7
6.C2X
Retková Anna
2/2 20
11.K1M 5/10 428
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Rudorfer Martin
2/2 95
14.K1M 7/12 224
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Rudorfer Martin
2/2 54
34.K1M 5/13 91
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
22.C2M
Rudorfer Martin
3/3 12
15.K1M 5/24 289

rok 2016

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Procházka Vojtěch
2/2 0
300.K1M 2/2 58
Slalom: Oblastní žebříček Morava
67.C1M 2/2 3
7.C2M
Kratochvíl Martin
4/4 57
35.C2M
Procházka Vojtěch
2/2 8
33.K1M 5/8 209
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.K1M 4/8 64
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Procházka Vojtěch
1/1 0
92.K1M 5/11 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.K1M 5/13 109

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
77.C2M
Mráka Jan
5/6 10
159.K1M 5/6 219
Slalom: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 4/4 4
7.C2M
Kratochvíl Martin
5/7 34
40.C2M
Mráka Jan
4/4 2
43.K1M 5/12 125
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Rudorfer Martin
4/4 0
51.K1M 5/6 49
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.C2M
Rudorfer Martin
1/1 1
 C2M
Mráka Jan
2/2 0
39.K1M 5/11 50

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
357.K1M 2/2 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/11 0
 C2M
Procházka Vojtěch
2/2 0
82.K1M 5/11 64
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
58.C2M
Rudorfer Martin
1/1 1
113.K1M 5/5 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
77.K1M 5/13 9

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 5/7 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
K1M8101614355470
C2M-261724---

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20172016
K1M63132

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2017201620152014
K1M163300159357
C2M-12177-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014
C2M43582229687058
K1M8713636349251113

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M30862911334382166150
C2M-5427354059--
C2X--86-----
C1M---55675059--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014
C2M35151122-32-
K1M25915193977

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
83 17 40 126   38 304
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ81.588.0906
K1M81.588.0906
veřejné závody18.011.010121
K1M23.818.0968
C2M6.15.0232
C1M20.322.0717
C2X5.34.044
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,06
K1M00,000,000,000,06
veřejné závody32,554,154,11310,7121
K1M00,000,000,000,068
C2M39,4515,6412,51237,532
C1M00,000,000,000,017
C2X00,000,0125,0125,04
Celkem32,453,953,91310,2127
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ123002500,0
K1M123002500,0
veřejné závody2384138173816,0
K1M1342198163123,1
C2M6311221846,3
C1M337802426,1
C2X8385112,5
Celkem2504438183815,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 107
13.08.16
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí8.6.14.
odstup % *)25,023,5109,4
% poražených soupeřů *)53,354,5---
pořadí201420152016celkem
průměr14.06.08.09.3
medián14688
modus14686
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)109,423,525,052,7
průměrné % poražených soupeřů *)0,054,553,335,9
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
3
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hradec Matějsl 126
14.09.19
sl 135
08.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
sl 146
12.09.15
sl 140
05.09.15
sl 127
06.09.14
pořadí61.38.37.15.20.67.50.79.
odstup % *)58,126,226,714,731,8112,254,655,2
% poražených soupeřů *)36,266,468,786,377,417,545,616,1
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr79.058.520.026.038.061.045.9
medián79502015386138
modus79502015386115
počet závodů1212118
průměrný odstup od vítěze % *)55,283,431,820,726,258,147,4
průměrné % poražených soupeřů *)16,131,677,477,566,436,251,8
počet jízd24242216
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Hradec Matějsl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
pořadí78.46.88.90.90.97.
odstup %42,625,660,474,661,882,1
% poražených soupeřů32,563,719,420,517,611,9
pořadí20162017celkem
průměr93.575.581.5
medián907888
modus904690
počet závodů246
průměrný odstup od vítěze %71,950,857,8
průměrné % poražených soupeřů14,834,027,6
počet jízd4812
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
pořadí6.7.10.8.10.8.
odstup %23,223,269,626,150,428,0
% poražených soupeřů16,714,3---36,425,050,0
pořadí2015celkem
průměr8.28.2
medián88
modus88
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %36,736,7
průměrné % poražených soupeřů23,723,7
počet jízd1212
lepší 1. jízda1
16,7%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hradec Matějsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 75
19.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
sl 79
28.06.15
sl 77
27.06.15
sl 68
07.06.15
sl 67
06.06.15
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
pořadí4.9.17.42.35.26.23.57.33.96.95.
odstup %3,04,623,422,921,719,722,143,235,4212,186,6
% poražených soupeřů96,691,180,059,066,369,574,741,766,315,216,8
pořadí2014201520162017celkem
průměr95.536.017.06.539.7
medián953317433
modus95231744
počet závodů261211
průměrný odstup od vítěze %149,327,523,43,845,0
průměrné % poražených soupeřů16,062,980,093,961,6
počet jízd4121421
lepší 1. jízda1
50,0%
3
50,0%
1
100,0%
2
100,0%
7
63,6%
čistých jízd0
0,0%
3
25,0%
0
0,0%
2
50,0%
5
23,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Hradec Matějsl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
pořadí25.32.14.22.35.31.34.40.23.22.7.7.10.10.9.12.12.
odstup %24,029,828,629,832,933,1153,194,883,985,548,251,973,178,688,987,6176,4
% poražených soupeřů44,226,218,812,512,823,1------12,016,0------------27,3------
pořadí2014201520162017celkem
průměr16.933.018.028.520.3
medián1231142522
modus73114257
počet závodů1122217
průměrný odstup od vítěze %92,933,029,226,970,6
průměrné % poražených soupeřů5,018,015,735,211,3
počet jízd2144433
lepší 1. jízda2
18,2%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
17,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
25,0%
2
6,1%

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 132
28.09.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
pořadí1.1.5.2.2.3.3.1.12.8.5.6.3.2.11.10.4.4.5.6.6.3.2.2.19.20.
odstup %0,00,08,620,714,847,28,00,017,516,417,926,73,01,917,711,28,718,412,828,339,434,918,423,488,275,7
% poražených soupeřů100,0100,076,580,085,771,466,7100,064,576,760,054,575,085,754,559,1------73,3------71,4---50,05,39,5
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr19.55.36.02.23.01.05.6
medián19452114
modus19222112
počet závodů210652126
průměrný odstup od vítěze %81,921,313,918,24,30,021,5
průměrné % poražených soupeřů7,430,869,480,888,3100,054,6
počet jízd42012103251
lepší 1. jízda1
50,0%
8
80,0%
3
50,0%
4
80,0%
1
50,0%
1
100,0%
18
69,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
16,7%
1
10,0%
1
33,3%
0
0,0%
4
7,8%

Kategorie C2X

Hradec Matějsl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
pořadí4.10.3.4.
odstup %7,822,511,713,3
% poražených soupeřů83,352,677,866,7
pořadí20172018celkem
průměr3.57.05.3
medián344
modus344
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %12,515,213,8
průměrné % poražených soupeřů72,368,070,1
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Kategorie K1M

Hradec Matějsl 43
27.05.20
sl 132
28.09.19
sl 58
15.05.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 51
13.05.18
sl 47
10.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 56
14.05.17
sl 55
13.05.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 79
25.06.16
sl 61
29.05.16
sl 60
28.05.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 82
05.07.15
sl 71
14.06.15
sl 69
13.06.15
sl 51
17.05.15
sl 49
16.05.15
sl 45
13.05.15
sl 36
10.05.15
sl 35
09.05.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl 66
15.06.14
sl 65
14.06.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
sl 45
14.05.14
sl 39
11.05.14
sl 37
10.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Olomouc
18.05.12
pořadí19.38.9.21.36.13.10.23.14.9.10.14.11.16.8.11.9.33.54.24.13.24.14.14.40.48.15.18.9.18.21.21.20.10.6.7.52.50.54.61.11.9.33.32.19.32.30.6.9.8.11.7.6.7.18.19.28.
odstup %25,831,220,021,130,114,918,118,19,913,626,224,26,88,119,412,710,525,628,524,926,721,614,519,528,032,732,342,519,421,624,927,331,036,017,316,465,055,053,165,320,918,978,097,469,262,549,834,234,138,6141,327,9133,592,565,451,6179,3
% poražených soupeřů75,764,178,480,468,577,481,673,284,372,480,071,190,685,883,376,781,866,045,963,584,470,171,171,153,648,458,848,580,559,551,242,954,865,475,070,027,137,239,135,541,252,928,927,928,032,638,381,569,236,428,650,058,353,819,018,212,9
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr21.77.734.819.425.112.520.023.519.020.7
medián197321824111391916
modus1863218149109199
počet závodů37111271042157
průměrný odstup od vítěze %98,871,757,727,423,014,921,025,625,839,2
průměrné % poražených soupeřů16,754,035,359,167,479,977,071,375,758,3
počet jízd61422241420831112
lepší 1. jízda0
0,0%
4
57,1%
6
54,5%
11
91,7%
3
42,9%
4
40,0%
4
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
34
59,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
6
27,3%
8
33,3%
7
50,0%
3
15,0%
0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
25
22,3%

Ostatní slalom

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí6.7.
odstup %23,223,2
% poražených soupeřů16,714,3
pořadí2015celkem
průměr6.56.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %23,223,2
průměrné % poražených soupeřů15,515,5
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Hradec Matějsl 75
19.06.16
sl 124
16.08.15
sl 122
15.08.15
pořadí17.42.35.
odstup %23,422,921,7
% poražených soupeřů80,059,066,3
pořadí20152016celkem
průměr38.517.031.3
medián351735
modus351717
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %22,323,422,7
průměrné % poražených soupeřů62,780,068,4
počet jízd415
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Hradec Matějsj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí12.14.16.21.12.
odstup %15,011,119,949,119,2
% poražených soupeřů26,731,621,14,852,2
pořadí201720182019celkem
průměr16.515.012.015.0
medián12141214
modus12141212
počet závodů2215
průměrný odstup od vítěze %34,115,515,022,9
průměrné % poražených soupeřů28,526,426,727,3

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
pořadí6.10.15.15.9.9.15.28.17.12.16.20.22.19.36.46.15.20.24.24.24.28.36.37.15.16.36.49.
odstup %1,80,011,57,05,39,012,314,55,66,512,518,824,415,012,618,813,917,036,637,418,525,40,020,354,8213,035,550,6
% poražených soupeřů93,187,150,073,685,269,248,138,675,482,544,429,622,235,740,725,081,377,1------45,2---32,732,1------16,72,0
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr49.036.026.025.818.612.68.022.1
medián493624221715619
modus493615241215615
počet závodů116855228
průměrný odstup od vítěze %50,635,555,322,011,69,00,924,9
průměrné % poražených soupeřů2,016,718,335,354,165,290,142,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 109
09.08.14
pořadí5.5.14.16.11.12.12.6.
odstup %9,07,011,119,921,725,829,129,0
% poražených soupeřů80,078,931,621,137,535,331,328,6
pořadí2014201520162018celkem
průměr6.012.011.510.010.1
medián61211511
modus6121155
počet závodů11248
průměrný odstup od vítěze %29,029,123,711,819,1
průměrné % poražených soupeřů28,631,336,452,943,0

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
pořadí4.16.15.17.12.16.19.36.16.20.32.27.37.
odstup %3,214,814,55,66,512,515,012,616,121,034,229,044,3
% poražených soupeřů96,981,983,375,482,544,435,740,774,668,335,425,718,2
pořadí201420152016201720182020celkem
průměr32.032.018.027.515.24.020.5
medián2732161916417
modus2732161916416
počet závodů21225113
průměrný odstup od vítěze %36,734,218,613,810,83,217,6
průměrné % poražených soupeřů22,035,471,538,273,596,958,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Hradec Matějsj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 35
27.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 109
09.08.14
pořadí23.5.12.5.5.14.16.21.12.4.5.6.
odstup %43,91,615,09,07,011,119,949,119,28,46,029,0
% poražených soupeřů---75,026,780,078,931,621,14,852,2---20,028,6
pořadí201420152017201820192020celkem
průměr6.04.516.510.08.523.010.7
medián641255236
modus641255235
počet závodů12242112
průměrný odstup od vítěze %29,07,234,111,88,343,918,3
průměrné % poražených soupeřů28,610,028,552,950,90,034,9

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 125
20.08.17
sj 124
20.08.17/2
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 123
16.08.15
sl 78
28.06.15
sj 31
03.05.15
sj 109
09.08.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
pořadí4.7.6.10.15.2.15.9.9.15.28.16.15.17.12.16.20.22.19.2.36.46.15.20.33.24.24.24.28.36.37.15.16.20.27.28.12.9.36.27.37.49.
odstup %3,24,81,80,011,51,07,05,39,012,314,514,814,55,66,512,518,824,415,01,812,618,813,917,015,636,637,418,525,40,020,354,8213,036,438,635,916,212,335,529,044,350,6
% poražených soupeřů96,994,293,187,150,098,973,685,269,248,138,681,983,375,482,544,429,622,235,796,940,725,081,377,142,9------45,2---32,732,1------13,63,720,663,372,416,725,718,22,0
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr37.719.025.724.117.710.86.820.4
medián37122722169617
modus27928241615415
počet závodů3391076442
průměrný odstup od vítěze %41,321,349,219,312,57,72,523,0
průměrné % poražených soupeřů15,350,816,442,262,270,892,847,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Hradec Matějsj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
14.06.15
pořadí23.5.12.14.16.1.1.2.1.21.12.2.
odstup %43,91,615,011,119,90,00,01,00,049,119,23,5
% poražených soupeřů---75,026,731,621,1100,0100,050,0100,04,852,2---
pořadí20152017201820192020celkem
průměr2.016.55.88.523.09.2
medián21215235
modus21215231
počet závodů1262112
průměrný odstup od vítěze %3,534,15,38,343,913,7
průměrné % poražených soupeřů0,028,567,150,90,046,8

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 72
14.06.15
sj 31
03.05.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
pořadí4.7.6.10.15.2.15.9.9.15.6.5.3.8.6.9.28.17.12.16.20.7.16.8.11.4.10.10.14.22.19.36.46.15.20.33.24.24.10.11.11.10.18.12.16.17.24.28.36.37.15.16.12.13.13.14.10.36.26.25.27.25.49.37.35.40.40.
odstup %3,24,81,80,011,51,07,05,39,012,37,16,03,85,84,77,314,55,66,512,518,88,024,48,911,96,08,37,510,224,415,012,618,813,917,015,636,637,418,818,116,917,323,821,222,823,118,525,40,020,354,8213,019,521,821,120,630,335,528,328,527,728,050,648,650,252,454,3
% poražených soupeřů96,994,293,187,150,098,973,685,269,248,187,890,296,086,891,486,438,675,482,544,429,687,065,984,175,690,376,376,966,722,235,740,725,081,377,142,9------75,070,675,078,048,563,348,344,845,2---32,732,1------63,360,067,664,952,616,728,631,433,335,12,012,217,19,311,4
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr40.224.820.820.213.38.56.818.0
medián40251518128615
modus40251310109410
počet závodů5610171312467
průměrný odstup od vítěze %51,229,741,520,811,06,72,521,4
průměrné % poražených soupeřů10,433,036,648,768,780,392,854,8

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
pořadí15.12.5.5.
odstup %15,60,126,417,5
% poražených soupeřů33,347,620,020,0
pořadí20162018celkem
průměr5.013.59.3
medián5125
modus5125
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %21,97,914,9
průměrné % poražených soupeřů20,040,530,2

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sp 146
27.08.16
sj 145
27.08.16/2
sj 116
27.08.16/3
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí10.15.13.12.8.27.39.15.21.25.21.31.6.4.40.39.53.
odstup %9,19,47,44,11,812,712,19,30,218,414,516,212,38,823,637,456,6
% poražených soupeřů79,583,786,080,487,548,050,082,770,147,858,341,280,888,54,913,61,9
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr53.039.016.725.725.511.622.3
medián5339625211221
modus533942115815
počet závodů11334517
průměrný odstup od vítěze %56,637,414,916,48,66,414,9
průměrné % poražených soupeřů1,913,658,149,162,783,459,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Hradec Matějsj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 109
14.08.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí5.5.15.12.10.17.7.14.8.10.
odstup %2,65,215,60,114,36.602,618,135,112,826,0
% poražených soupeřů63,676,533,347,655,0---25,0---22,218,2
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr10.011.012.010.010.75.010.3
medián10871012510
modus108710555
počet závodů12213110
průměrný odstup od vítěze %26,024,03.310,414,37,02,6673,2
průměrné % poražených soupeřů18,211,112,555,052,563,634,1

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sl 148
13.09.15
sj 142
06.09.15
sl 129
07.09.14
pořadí3.12.6.15.21.12.4.32.10.31.
odstup %1,64,15,89,30,211,812,142,58,327,6
% poražených soupeřů96,280,489,682,770,178,890,618,480,926,8
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr31.021.04.012.014.07.514.6
medián311041215312
modus31104126312
počet závodů12113210
průměrný odstup od vítěze %27,625,412,111,85,12,912,3
průměrné % poražených soupeřů26,849,790,678,880,888,371,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
pořadí15.12.4.5.
odstup %15,60,17,65,4
% poražených soupeřů33,347,625,020,0
pořadí20152018celkem
průměr4.513.59.0
medián4125
modus4124
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %6,57,97,2
průměrné % poražených soupeřů22,540,531,5

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 121
15.08.15
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí10.15.13.12.8.27.39.15.21.25.21.31.40.18.11.39.53.
odstup %9,19,47,44,11,812,712,19,30,218,414,516,223,627,810,437,456,6
% poražených soupeřů79,583,786,080,487,548,050,082,770,147,858,341,24,955,371,413,61,9
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr53.022.740.025.725.511.623.4
medián53184025211221
modus5311402115815
počet závodů13134517
průměrný odstup od vítěze %56,625,223,616,48,66,415,9
průměrné % poražených soupeřů1,946,84,949,162,783,456,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Hradec Matějsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 70
13.06.15
sj 46
13.05.15
pořadí15.12.2.3.1.
odstup %15,60,13,344,80,0
% poražených soupeřů33,347,691,7---100,0
pořadí201520172018celkem
průměr2.02.013.56.6
medián12123
modus12121
počet závodů2125
průměrný odstup od vítěze %22,43,37,912,8
průměrné % poražených soupeřů50,091,740,554,5

Kategorie K1M

Hradec Matějsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 58
17.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 70
13.06.15
sj 52
17.05.15
sj 50
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 55
25.05.14
sl 53
24.05.14
sj 46
14.05.14
sj 40
11.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí10.15.13.12.8.2.27.39.15.21.4.4.1.25.21.2.31.40.13.14.12.6.8.11.39.36.35.17.19.15.21.20.53.
odstup %9,19,47,44,11,81,612,712,19,30,25,39,90,018,414,55,116,223,617,916,433,412,810,335,137,448,349,326,742,850,341,640,656,6
% poražených soupeřů79,583,786,080,487,596,648,050,082,770,184,288,0100,047,858,397,141,24,952,051,950,066,763,263,013,620,524,442,925,030,037,538,71,9
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr27.015.222.312.625.510.018.5
medián2011144211015
modus15613415215
počet závodů85374633
průměrný odstup od vítěze %44,525,819,39,98,65,620,6
průměrné % poražených soupeřů27,651,336,373,862,785,656,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále