5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR

24.08.2019   Vltava pod VD Lipno 1
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 MT Dukla B.125.73 2 119.80 2 121.80 75
2.2/U23MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.134.76 4 127.09 0 127.095.29/4,368
3.3/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.126.71 2 125.32 2 127.325.52/4,562
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 MT Olomouc129.63 4 126.34 2 128.346.54/5,457
5. HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha128.89 4 127.60 4 131.609.80/8,053
6.4/U23ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha124.75 56 128.01 6 134.0112.21/10,049
7. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.137.92 4 128.17 6 134.1712.37/10,246
8.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc146.48 8 150.62 2 152.6230.82/25,343
9.1/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno132.17 8 125.29 54 179.2957.49/47,240
10.2/DSKRÁLOVÁ Adéla 2001 1 USK Pha138.01 56 144.66 54 198.6676.86/63,137
11.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2+ SKVeselí174.08 118 157.16 10 167.1645.36/37,235
12.1/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2+ Olomouc213.90 116 164.82 58 222.82101.02/82,933
13.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2+ KK Brno203.60 62 160.27 64 224.27102.47/84,131
14.3/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha159.89 256 145.85 114 259.85138.05/113,329
15.4/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha159.36 108 148.14 258 267.36145.56/119,527
16.5/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2+ Olomouc179.17 114 167.52 354 293.17171.37/140,725
17.5/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava169.32 154 148.63 302 323.32201.52/165,523
  NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/U23LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha114.21 4 110.25 0 110.25 75
2.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha113.93 0 112.53 0 112.532.28/2,168
3. ROHAN Lukáš 1995 MT USK Pha111.11 2 110.71 2 112.712.46/2,262
4. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.112.86 2 112.05 2 114.053.80/3,457
5. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.110.61 2 112.64 2 114.644.39/4,053
6.3/U23HEGER Vojtěch 2000 1 Dukla B.111.60 0 113.15 2 115.154.90/4,449
7.4/U23CHALOUPKA Václav 1998 1 USK Pha111.38 2 111.04 6 117.046.79/6,246
8.5/U23KUNA Václav 1998 1 Dukla B.117.99 0 116.28 2 118.288.03/7,343
9.6/U23HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.113.72 0 117.42 2 119.429.17/8,340
10.1/VMGEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha111.41 2 126.51 4 130.5120.26/18,437
11.7/U23PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha123.76 2 112.92 0 112.922.67/2,435
12.2/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus143.67 8 116.34 0 116.346.09/5,533
13. KARÁSEK Petr 1986 2+ USK Pha119.66 0 116.50 0 116.506.25/5,731
14. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha118.22 0 123.13 2 118.227.97/7,229
15.1/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc118.82 0 123.41 6 118.828.57/7,827
16.8/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha122.68 100 118.18 2 120.189.93/9,025
17.9/U23NOVOTNÝ Petr 2000 1 Olomouc114.26 6 126.03 4 120.2610.01/9,123
18.3/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha120.80 0 118.39 2 120.3910.14/9,221
19. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.118.41 6 117.48 4 121.4811.23/10,219
20.4/VMHROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja124.72 4 120.14 2 122.1411.89/10,817
21. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.120.44 2 123.81 2 122.4412.19/11,115
22.2/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha124.81 0 144.11 56 124.8114.56/13,214
23.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha123.42 4 121.23 102 127.4217.17/15,613
24. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.129.21 0 4.00 999 129.2118.96/17,212
25. MALÝ Vojtěch 1986 2+ USK Pha125.16 58 126.93 4 130.9320.68/18,811
26.5/VMJEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha129.47 2 167.96 58 131.4721.22/19,210
27.3/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha133.02 2 129.88 2 131.8821.63/19,69
28.4/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk154.12 4 127.51 6 133.5123.26/21,18
29. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy129.39 256 128.00 6 134.0023.75/21,57
30.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha153.37 156 133.20 6 139.2028.95/26,36
31.10/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn127.78 106 133.32 6 139.3229.07/26,45
32.2/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc145.70 6 137.65 12 149.6539.40/35,74
33.5/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov144.18 10 141.69 10 151.6941.44/37,63
34.2/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB152.49 0 122.56 458 152.4942.24/38,32
35.6/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.144.83 8 132.25 100 152.8342.58/38,61
36.3/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha149.63 4 145.22 8 153.2242.97/39,00
37.3/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha153.24 4 147.81 6 153.8143.56/39,50
38.4/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava149.03 6 148.98 14 155.0344.78/40,60
39.5/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha161.10 0 141.42 56 161.1050.85/46,10
40.7/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV156.36 6 123.93 356 162.3652.11/47,30
41.8/VMHAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha128.46 50 4.00 999 178.4668.21/61,90
42.6/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk139.78 56 130.03 106 195.7885.53/77,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha116.44 0 112.84 2 114.84 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha119.87 2 114.81 2 116.811.97/1,768
3. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha124.70 2 121.17 0 121.176.33/5,562
4.1/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha119.01 0 119.33 2 121.336.49/5,757
5. VALÍKOVÁ Barbora 1994 MT Dukla B.121.49 2 117.85 8 125.8511.01/9,653
6.2/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.122.15 2 121.90 4 125.9011.06/9,649
7.1/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.121.95 4 130.83 0 130.8315.99/13,946
8.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc126.53 2 132.51 2 134.5119.67/17,143
9.3/U23FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Dukla B.122.25 0 122.03 50 172.0357.19/49,840
10.2/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice125.14 4 128.13 106 234.13119.29/103,937
11.3/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno126.71 52 122.05 0 122.057.21/6,335
12.4/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec132.86 104 122.04 2 124.049.20/8,033
13.5/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.130.35 10 130.22 4 134.2219.38/16,931
14.4/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha125.60 52 132.03 4 136.0321.19/18,529
15.6/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy133.81 6 139.94 56 139.8124.97/21,727
16.7/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor140.39 52 142.39 4 146.3931.55/27,525
17.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB146.29 52 144.74 4 148.7433.90/29,523
18.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc159.99 4 142.63 10 152.6337.79/32,921
19.5/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy167.39 2 151.67 2 153.6738.83/33,819
20.6/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn147.35 8 142.11 102 155.3540.51/35,317
21.3/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha159.29 2 155.02 108 161.2946.45/40,415
22.2/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc180.80 56 165.42 10 175.4260.58/52,814
23.7/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha133.18 56 133.57 54 187.5772.73/63,313
24.4/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha1.00 999 186.35 8 194.3579.51/69,212
25.5/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava126.30 256 140.89 58 198.8984.05/73,211
26.8/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky154.71 104 140.76 60 200.7685.92/74,810
27. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice180.19 204 164.35 112 276.35161.51/140,69
28. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor143.80 400 161.30 160 321.30206.46/179,88
  NĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha107.00 0 103.03 2 105.03 75
2. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha106.65 2 103.21 2 105.210.18/0,268
3. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha104.99 0 105.54 0 105.540.51/0,562
4. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha104.33 2 104.33 2 106.331.30/1,257
5.1/U23ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice107.71 0 105.21 2 107.212.18/2,153
6. VAŠINA Jiří 1994 1 USK Pha110.28 0 108.97 2 110.975.94/5,749
7. HRADILEK Vavřinec 1987 1 USK Pha105.09 0 104.99 6 110.995.96/5,746
8.2/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha107.47 2 115.92 2 117.9212.89/12,343
9.1/VMKUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.110.27 0 109.90 56 165.9060.87/58,040
10.3/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha108.97 2 112.97 154 266.97161.94/154,237
11.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus109.83 2 106.96 0 106.961.93/1,835
12. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha112.00 0 107.21 2 109.214.18/4,033
13. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.112.09 0 109.90 0 109.904.87/4,631
14. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.112.32 2 108.18 52 114.329.29/8,829
15.4/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy112.76 2 109.16 54 114.769.73/9,327
16.5/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava115.22 0 110.21 102 115.2210.19/9,725
17.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.109.57 6 107.75 56 115.5710.54/10,023
18.6/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha117.04 2 112.42 4 116.4211.39/10,821
19. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha122.47 54 114.70 2 116.7011.67/11,119
20.2/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk114.01 6 112.94 4 116.9411.91/11,317
21. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí115.07 6 113.18 4 117.1812.15/11,615
22.7/U23ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha116.67 2 118.78 8 118.6713.64/13,014
23. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky116.74 2 118.41 102 118.7413.71/13,113
24.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava114.18 104 108.81 10 118.8113.78/13,112
25.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc123.45 52 118.96 0 118.9613.93/13,311
26.8/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz120.63 2 117.13 2 119.1314.10/13,410
27.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc119.79 0 119.19 14 119.7914.76/14,19
28. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava118.01 2 113.35 14 120.0114.98/14,38
29.3/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.124.61 58 116.06 4 120.0615.03/14,37
30. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc113.11 54 116.35 4 120.3515.32/14,66
31.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc117.08 4 116.04 6 121.0816.05/15,35
32.4/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha120.58 54 119.29 2 121.2916.26/15,54
33.9/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc115.56 50 118.51 4 122.5117.48/16,63
34.10/U23MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha119.28 4 108.43 50 123.2818.25/17,42
35.5/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice121.80 6 123.15 56 127.8022.77/21,71
36.11/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky123.73 6 116.55 104 129.7324.70/23,50
37.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB123.83 6 125.01 54 129.8324.80/23,60
38.12/U23KOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha130.37 4 4.00 999 134.3729.34/27,90
39.4/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.132.65 2 129.71 52 134.6529.62/28,20
40.13/U23MAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.111.84 50 115.04 58 161.8456.81/54,10
41.14/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky137.74 54 128.71 56 184.7179.68/75,90
  MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1. JÁNĚ Jakub
FIŠEROVÁ Tereza
1990
1998
MT Dukla B.
Dukla B.
131.04 8 126.29 4 130.29 75
2.1/U23POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
1 Klatovy
Horš.Týn
140.72 108 138.30 6 144.3014.01/10,868
3. HRADILEK Václav
VLČEK Jan
1982
1990
1 USK Pha
USK Pha
146.36 0 140.74 6 146.7416.45/12,662
4. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
1 Klášter.
Klášter.
156.72 14 145.50 2 147.5017.21/13,257
5.1/DMKNEBLOVÁ Tereza
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
174.98 8 150.73 14 164.7334.44/26,453
6.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
140.36 106 154.73 12 166.7336.44/28,049
  MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
1 KK Opava
KK Opava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
MT USK Pha
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
2,50,

Počty penalizací na jednotlivých brankách

br.1.C1M
0/2/50
2.C1M
0/2/50
1.C1W
0/2/50
2.C1W
0/2/50
1.C2M
0/2/50
2.C2M
0/2/50
1.K1M
0/2/50
2.K1M
0/2/50
1.K1W
0/2/50
2.K1W
0/2/50
1.
0/2/50
2.
0/2/50
celk.
0/2/50
142/0/042/0/017/0/017/0/06/0/06/0/041/0/041/0/028/0/028/0/0134/0/0134/0/0268/0/0
241/1/042/0/013/4/016/0/16/0/06/0/041/0/041/0/028/0/028/0/0129/5/0133/0/1262/5/1
340/2/039/3/014/3/016/0/16/0/06/0/038/3/037/4/026/2/026/2/0124/10/0124/9/1248/19/1
440/2/039/3/012/4/113/4/06/0/04/2/040/0/140/1/027/1/028/0/0125/7/2124/10/0249/17/2
538/2/234/7/111/5/19/5/34/2/04/2/038/3/032/8/121/6/116/10/2112/18/495/32/7207/50/11
633/7/232/8/212/1/412/3/23/1/26/0/033/7/130/7/423/1/420/4/4104/17/13100/22/12204/39/25
733/5/431/9/212/3/213/3/14/1/15/1/038/3/032/6/320/5/320/7/1107/17/10101/26/7208/43/17
842/0/040/1/114/1/214/0/36/0/06/0/041/0/039/2/025/1/225/1/2128/2/4124/4/6252/6/10
937/5/036/3/37/9/112/4/14/2/05/1/033/8/038/1/221/6/126/2/0102/30/2117/11/6219/41/8
1037/5/039/2/114/2/115/1/12/4/02/4/041/0/036/4/127/0/127/1/0121/11/2119/12/3240/23/5
1139/3/039/3/09/7/112/3/24/1/13/3/037/1/336/2/322/3/326/1/1111/15/8116/12/6227/27/14
1241/1/036/4/213/4/016/0/16/0/06/0/041/0/036/4/125/1/223/5/0126/6/2117/13/4243/19/6
1336/5/134/4/415/1/113/1/36/0/06/0/039/2/040/1/026/0/225/3/0122/8/4118/9/7240/17/11
1439/3/037/4/115/2/017/0/04/2/04/2/040/1/040/1/027/1/025/3/0125/9/0123/10/1248/19/1
1539/3/041/1/016/1/014/3/06/0/06/0/040/1/041/0/026/1/127/1/0127/6/1129/5/0256/11/1
1635/6/134/7/111/6/010/7/04/2/05/1/034/7/030/11/024/4/017/11/0108/25/196/37/1204/62/2
1740/1/141/0/114/2/117/0/06/0/06/0/041/0/040/0/127/1/028/0/0128/4/2132/0/2260/4/4
1842/0/041/1/017/0/016/1/06/0/06/0/041/0/041/0/028/0/028/0/0134/0/0132/2/0266/2/0
1938/4/034/8/017/0/015/2/05/1/06/0/037/3/132/9/026/2/025/2/1123/10/1112/21/1235/31/2
2037/5/036/4/215/2/014/3/05/1/03/3/037/4/035/6/022/5/119/8/1116/17/1107/24/3223/41/4
2140/1/136/4/211/4/211/5/16/0/06/0/035/5/136/5/026/0/227/1/0118/10/6116/15/3234/25/9
2238/3/137/4/115/1/114/1/22/4/05/1/038/0/336/2/324/1/326/1/1117/9/8118/9/7235/18/15
2339/1/237/4/115/1/115/0/25/1/04/2/037/4/036/5/022/3/321/4/3118/10/6113/15/6231/25/12
Oddíl