Nominace RD slalom 2019

poslední aktualizace: 19.05.2019 12:35:04
započítávány jsou tyto závody:
A - 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 04.05.2019
B - 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod, 05.05.2019
C - 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod , 11.05.2019
D - 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod, 12.05.2019

bodování: 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku

Po uplatnění ustanovení o určování pořadí v případě bodové shody se v kategorri C1W umístila na třetím místě Kateřina Havlíčková a v kategorii K1M patří třetí místo v RD slalom Vavřinci Hradilkovi.
zdroj

Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Rohan Lukáš, 1995Univerzitní sportovní klub Praha1 / 10
3 / 8
1 / 10
3 / 8
28
2. Rak Tomáš, 1989DUKLA Brandýs3 / 8
8 / 3
7 / 5
2 / 9
22
Heger Vojtěch, 2000DUKLA Brandýs7 / 4
2 / 9
3 / 9
7 / 4
22
4. Gebas Vítězslav, 1984Univerzitní sportovní klub Praha2 / 9
1 / 10
38 / 0
10 / 2
21
5. Chaloupka Václav, 1998Univerzitní sportovní klub Praha5 / 6
10 / 1
4 / 8
6 / 5
19
6. Větrovský Jan, 1997Univerzitní sportovní klub Praha6 / 5
5 / 6
12 / 0
5 / 6
17
7. Lhota Matyáš, 1999Univerzitní sportovní klub Praha15 / 0
9 / 2
8 / 4
1 / 10
16
8. Jáně Jakub, 1990DUKLA Brandýs4 / 7
13 / 0
13 / 0
4 / 7
14
9. Jáně Michal, 1986DUKLA Brandýs13 / 0
4 / 7
10 / 2
9 / 3
12
10. Příhoda Matouš, 1998Univerzitní sportovní klub Praha8 / 3
21 / 0
5 / 7
12 / 0
10
11. Říha Martin, 1992Univerzitní sportovní klub Praha11 / 0
7 / 4
9 / 3
16 / 0
7
12. Heger Tomáš, 1998DUKLA Brandýs14 / 0
12 / 0
6 / 6
13 / 0
6
13. Novotný Petr, 2000UP Olomouc20 / 0
6 / 5
16 / 0
15 / 0
5
14. Kaminský Jan, 1999Univerzitní sportovní klub Praha9 / 2
16 / 0
11 / 1
31 / 0
3
15. Kuna Václav, 1998DUKLA Brandýs10 / 1
18 / 0
15 / 0
11 / 1
2

kategorie C1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Fišerová Tereza, 1998DUKLA Brandýszisk medaile na MS 2018 (3. místo) 
2. Satková Martina, 1998DUKLA Brandýs2 / 10
5 / 7
3 / 9
11 / 1
26
Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha4 / 8
8 / 4
1 / 10
4 / 8
26
Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha5 / 7
3 / 9
7 / 5
2 / 10
26
5. Matulková Jana, 1996DUKLA Brandýs3 / 9
7 / 5
4 / 8
5 / 7
24
6. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc6 / 6
4 / 8
6 / 6
3 / 9
23
7. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno10 / 2
2 / 10
5 / 7
8 / 4
21
8. Jančová Monika, 1992DUKLA Brandýs11 / 1
6 / 6
14 / 0
6 / 6
13
9. Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha8 / 4
11 / 1
8 / 4
9 / 3
11
10. Freislebenová Patricia, 2003Univerzitní sportovní klub Praha13 / 0
9 / 3
15 / 0
7 / 5
8
11. Doležalová Lucie, 2003UP Olomouc7 / 5
12 / 0
10 / 2
15 / 0
7
12. Kloboučková Ivana, 2003KK Opava9 / 3
14 / 0
9 / 3
13 / 0
6
13. Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno16 / 0
10 / 2
11 / 1
10 / 2
5

kategorie C2M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Mrázek Jan, 1998
Rousek Tomáš, 1997
KK Opava
KK Opava
1 / 10
1 / 10
9 / 2
1 / 10
30
2. Hradilek Václav, 1982
Vlček Jan, 1990
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
2 / 9
3 / 8
3 / 8
3 / 8
25
Medřický Ludvík, 1992
Macášek Tomáš, 1992
Univerzitní sportovní klub Praha
DUKLA Brandýs
3 / 8
4 / 7
1 / 10
5 / 6
25
4. Kašpar Albert, 1998
Kašpar Jonáš, 1991
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
-2 / 98 / 34 / 7
19
5. Pohanka Vít, 2000
Wendl Denis, 2000
Kanoistický klub Klatovy z.s.
Vodácký oddíl Horšovský Týn
--2 / 92 / 9
18
6. Suchý Ondřej, 1979
Suchý Matěj, 1986
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
4 / 7
6 / 5
6 / 5
7 / 4
17
7. Volák Jaroslav, 1990
Kočí Martin, 1991
TJ Ohře Klášterec
TJ Ohře Klášterec
6 / 5
7 / 4
5 / 6
6 / 5
16
Šrámek Michal, 1982
Gotvald Robert, 1990
DUKLA Brandýs
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
5 / 68 / 34 / 7
9 / 2
16
9. Klimuškin Pavel, 1964
Kašpar Martin, 1967
Kotva Bráník
SK Žižkov
7 / 4
5 / 6
7 / 4
8 / 3
14

kategorie C2X

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Vojtová Veronika, 1990
Mašek Jan, 1978
Univerzitní sportovní klub Praha
Univerzitní sportovní klub Praha
zisk medaile na MS 2018 (3. místo) 
2. Jáně Jakub, 1990
Fišerová Tereza, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
1 / 10
1 / 10
1 / 10
-30
3. Heger Vojtěch, 2000
Galušková Antonie, 2001
DUKLA Brandýs
Klub vodních sportů Sušice z.s.
2 / 9
2 / 9
2 / 9
-27
4. Matulková Jana, 1996
Mrůzek Vojta, 1998
DUKLA Brandýs
DUKLA Brandýs
3 / 8
3 / 8
3 / 8
1 / 10
26
5. Kneblová Tereza, 2003
Kratochvíl Martin, 2003
UP Olomouc
UP Olomouc
-4 / 7
--7

kategorie K1M

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Prskavec Jiří, 1993Univerzitní sportovní klub Prahazisk medaile na MS 2018 (2. místo) 
2. Přindiš Vít, 1989Univerzitní sportovní klub Praha1 / 10
1 / 10
12 / 0
2 / 10
30
3. Tunka Ondřej, 1990Univerzitní sportovní klub Praha3 / 9
4 / 8
10 / 2
4 / 8
25
Hradilek Vavřinec, 1987Univerzitní sportovní klub Praha10 / 2
3 / 9
5 / 7
3 / 9
25
5. Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.7 / 5
5 / 7
3 / 9
11 / 1
21
Hilgert Luboš, 1986DUKLA Brandýs4 / 8
7 / 5
6 / 6
5 / 7
21
7. Cvikl Ondřej, 1992Univerzitní sportovní klub Praha15 / 0
6 / 6
1 / 10
10 / 2
18
8. Maikranz Alexandr, 1997DUKLA Brandýs6 / 6
12 / 0
4 / 8
9 / 3
17
9. Krejčí Jakub, 2002DUKLA Brandýs5 / 7
10 / 2
9 / 3
17 / 0
12
10. Matějka Michael, 1997Univerzitní sportovní klub Praha12 / 0
13 / 0
8 / 4
6 / 6
10
11. Vašina Jiří, 1994Univerzitní sportovní klub Praha9 / 3
14 / 0
11 / 1
7 / 5
9
12. Žížala Josef, 1999Univerzitní sportovní klub Praha22 / 0
9 / 3
7 / 5
16 / 0
8
Bárta Jan, 2000Univerzitní sportovní klub Praha13 / 0
8 / 4
13 / 0
8 / 4
8
14. Maslaňák Tomáš, 1990DUKLA Brandýs8 / 419 / 017 / 0
15 / 0
4
15. Zajíc Ondřej, 1990Klub Kanoistika Roudnice n.L.11 / 1
11 / 1
15 / 0
12 / 0
2

kategorie K1W

poř.závodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
body
celkem
1. Vojtová Veronika, 1990Univerzitní sportovní klub Praha1 / 10
1 / 10
1 / 10
10 / 1
30
2. Hilgertová Amálie, 1997Univerzitní sportovní klub Praha2 / 9
3 / 8
7 / 4
1 / 10
27
3. Kudějová Kateřina, 1990Univerzitní sportovní klub Praha3 / 8
4 / 7
2 / 9
7 / 4
24
4. Valíková Barbora, 1994DUKLA Brandýs4 / 7
2 / 9
6 / 5
4 / 7
23
5. Galušková Karolína, 1995Univerzitní sportovní klub Praha5 / 6
16 / 0
3 / 8
3 / 8
22
Fišerová Tereza, 1998DUKLA Brandýs29 / 0
5 / 6
4 / 7
2 / 9
22
7. Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.6 / 5
6 / 5
8 / 3
5 / 6
16
8. Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno7 / 4
11 / 0
10 / 1
6 / 5
10
9. Nesnídalová Lucie, 2002TJ Loko Žatec8 / 3
12 / 0
5 / 6
12 / 0
9
10. Hilgertová Štěpánka, 1968DUKLA Brandýs9 / 2
7 / 4
12 / 0
17 / 0
6
Satková Martina, 1998DUKLA Brandýs10 / 1
8 / 2
14 / 0
8 / 3
6
12. Beková Kateřina, 2002DUKLA Brandýs30 / 0
8 / 3
9 / 2
13 / 0
5
13. Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha11 / 0
15 / 0
16 / 0
9 / 2
2
14. Kneblová Tereza, 2003UP Olomouc14 / 0
10 / 1
13 / 0
19 / 0
1
Typ závodu