Šrámek Michal, 1982

DUKLA Brandýs
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: 2  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 27. 5/VM 25.1530,9
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 32. 5/VM 13.4117,1
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 18. 3/VM 16.3219,9
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 31. 4/VM 17.1723,5
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 41. 5/VM 18.1018,7
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 13. 4/VM 13.3012,5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 24. 4/VM 14.5015,5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 13. 2/VM 12.5012,1
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2M slalom
GOTVALD Robert
7.   30.2426,1
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2M slalom
GOTVALD Robert
4.   18.4915,9
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom    
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom    
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 46. 6/VM 70.9577,5
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 53. 10/VM 23.5930,8
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2M slalom
GOTVALD Robert
9.   86.9666,9
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja C2M slalom
GOTVALD Robert
4.   19.3314,6
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
8.   68.7352,9
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
5.   24.1623,2
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom    
28.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom    
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí C1M slalom 8. 4/VM 13.4313,2
27.04.2019 55. ročník Trutnovského slalomu + 1.Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí K1M slalom 22. 7/VM 11.9912,4
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 59. 7/VM 70.9891,4
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 27. 5/VM 15.6424,3
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 45. 6/VM 25.4831,1
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 38. 5/VM 17.1426,1
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
GOTVALD Robert
2.   16.6816,6
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném C2M slalom
GOTVALD Robert
4.   28.9529,3
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2M slalom
GOTVALD Robert
2.   4.953,6
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice C2M slalom
GOTVALD Robert
3.   35.8321,1
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
2.   7.085,7
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
2.   5.604,6
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod C2M slalom
GOTVALD Robert
10.   266.23249,6
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod C2M slalom
GOTVALD Robert
8.   35.7335,4
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd    
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 33. 3/VM 163.8828,7
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
SLANINA Vladimír
17. 1/VM 138.3324,8
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GOTVALD Robert
2.   5.915,1
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom    
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GOTVALD Robert
4.   34.1024,2
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M slalom 47. 7/VM 123.08111,0
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   1.172,3
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
TOMEK Lukáš
   
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   2.565,3
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
   
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 26. 3/VM 28.7527,6
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
4.   15.0411,3
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 34. 2/VM 48.1347,7
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
GOTVALD Robert
6.   22.1615,9
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   2.014,4
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.  
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 20. 3/VM 117.6421,3
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
TOMEK Lukáš
10.   74.6713,7
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 22. 4/VM 12.4217,8
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
TOMEK Lukáš
9.   5.738,5
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
TOMEK Lukáš
   
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
TOMEK Lukáš
8.   98.0010,7
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 14. 4/VM 15.6019,9
09.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 17. 4/VM 13.2519,0
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať C1M slalom 16. 4/VM 16.8821,4
08.04.2017 Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 18. 4/VM 19.1527,5
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 6. 1/VM 16.1018,5
02.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 14. 2/VM 11.7014,0
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 5. 1/VM 14.5018,5
01.04.2017 38. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 18. 1/VM 15.1019,7
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 46.   115.02120,2
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 37.   59.3558,7
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 40.   8.5416,8
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.  
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 29.   9.7419,0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.  
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   52.866,5
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.  
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom    
07.08.2016 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
LERCH Eduard
   
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 9.   11.1010,3
06.08.2016 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
LERCH Eduard
3.   4.904,0
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
LERCH Eduard
2.   5.015,4
24.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 5.   4.025,1
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
LERCH Eduard
2.   13.2415,2
23.07.2016 Slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C1M slalom 10.   8.7011,1
19.06.2016 31. ročník Křivoklátských slalomů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 1.  
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 28.   22.2625,8
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1M slalom 32.   23.7428,1
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 9.   7.2915,4
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SLANINA Vladimír
4.   1.934,1
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SLANINA Vladimír
   
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SLANINA Vladimír
5.  
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
SLANINA Vladimír
6.   1.472,1
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
SLANINA Vladimír
3.   67.905,9
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 2.   1.702,0
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
FIŠEROVÁ Tereza
4.   5.606,0
03.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 13.   9.3012,1
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 1.  
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
FIŠEROVÁ Tereza
2.   0.400,4
02.04.2016 37. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 18.   12.6015,3
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
SLANINA Vladimír
2.   78.306,9
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
SLANINA Vladimír
3.   45.904,0
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 38.   86.2388,0
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C1M slalom 39.   55.5152,6
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   2.845,6
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.941,9
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd    
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   2.482,2
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd    
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   49.346,0
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
18.   60.2858,2
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
18.   118.03110,5
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 4.   5.114,9
12.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
ZÁSTĚROVÁ Anna
3.   8.556,8
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 7.   9.839,7
11.07.2015 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
ZÁSTĚROVÁ Anna
3.   8.716,4
11.07.2015 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 3.   84.1018,0
05.07.2015 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 4.   3.804,2
05.07.2015 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
LERCH Eduard
2.   1.601,6
04.07.2015 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 4.   2.902,9
04.07.2015 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
LERCH Eduard
2.   4.604,1
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 28.   30.6431,1
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 22.   14.1313,3
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   0.891,9
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.200,4
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
TOMEK Lukáš
   
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   3.104,5
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   34.003,7
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   37.605,3
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   101.308,9
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   101.508,8
12.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 3.   4.505,2
12.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
3.   8.308,7
12.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom    
11.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 3.   7.508,6
11.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
3.   10.8011,4
11.04.2015 36. ročník slalomu Stružnická peřej + přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 32.   24.4033,1
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
VESELÝ Petr
1.  
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
VESELÝ Petr
1.  
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom    
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom    
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 8.   10.209,2
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 16.   13.0012,4
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
   
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka C1M slalom 38.   61.2167,8
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
16.   39.6438,0
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. C1M slalom 34.   35.0937,5
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   3.753,4
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   24.633,0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 26.   12.4323,9
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.040,1
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 26.   13.3825,9
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.330,7
06.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 3.   3.504,1
06.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 3.   5.807,1
05.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 3.   3.303,7
05.07.2014 Slalom v Kadani + ČP předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 7.   7.408,9
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 37.   21.6123,2
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 34.   27.3931,6
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
10.   20.1118,8
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 29.   32.2137,8
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
10.   29.9127,2
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.  
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.731,2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   2.953,7
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
TOMEK Lukáš
6.   90.098,7
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 13.   163.7017,2
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 12.   152.5015,9
13.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna, C1M slalom 6.   4.304,8
13.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna, C2M slalom
LHOTA Zbyšek
3.   15.3015,7
13.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna, K1M slalom 10.   11.5014,3
12.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 4.   1.501,7
12.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
LHOTA Zbyšek
2.   1.701,7
12.04.2014 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 10.   10.4013,5
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice ,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
VESELÝ Petr
2.   11.601,1
19.10.2013 Sjezd na Lužnici řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M slalom
VESELÝ Petr
   
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 11.   13.3014,9
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 19.   16.9020,0
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 11.   13.0113,8
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 12.   11.8013,1
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   1.741,5
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
TOMEK Lukáš
   
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.  
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   0.971,7
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko C1M slalom 2.   0.400,4
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko K1M slalom 5.   13.6015,9
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom 1.  
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom 4.   10.7012,6
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 3.   6.107,5
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
POSPÍCHAL Radek
1.  
07.07.2013 Slalom v Kadani + pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 8.   9.1012,1
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 4.   1.602,1
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn C2M slalom
POSPÍCHAL Radek
1.  
06.07.2013 Slalom v Kadani + MČR veteránů ve slalomu+pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 8.   7.8011,0
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 28.   35.8938,9
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 38.   99.53107,6
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   0.611,0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   0.891,4
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   2.222,4
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
   
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
7.   142.6012,5
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C1M slalom 4.   12.0015,2
14.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - neděle, závod č.2 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C2M slalom
FIŠEROVÁ Tereza
2.   0.200,2
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C1M slalom 4.   7.609,3
13.04.2013 VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1 řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna C2M slalom
FIŠEROVÁ Tereza
2.   4.704,3
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Tomek Lukáš
2.   5.000,4
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Tomek Lukáš
5.   39.303,5
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 11.   129.6011,9
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C1M sjezd 11.   136.2012,6
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C1M slalom 30.   21.1922,5
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy C1M slalom 42.   79.5776,7
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   15.661,9
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno C2M sjezd
TOMEK Lukáš
3.   1.120,5
04.08.2012 WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace USD České Vrbné C1M slalom 44.   101.1295,6
04.08.2012 WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace USD České Vrbné C2M slalom
TOMEK Lukáš
17.   31.2626,5
04.08.2012 WAVE2012 International Slalom Race, Memorial Zdenky Husákové, kvalifikace USD České Vrbné K1M slalom 66.   90.9792,8
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 16.   15.0713,1
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
ŠRÁMEK Michal
8.   10.118,8
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 20.   17.1315,1
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
ŠRÁMEK Michal
6.   4.694,1
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 1.  
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 6.   8.107,9
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 2.   2.502,2
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 5.   5.805,4
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 1.  
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
CHRISTOV Ivan
1.  
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom 1.  
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, Závod o Stružnickou peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
CHRISTOV Ivan
1.  
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.  
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
1.  
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C2M sjezd
TOMEK Lukáš
   
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   4.263,0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
TOMEK Lukáš
5.   62.005,6
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
TOMEK Lukáš
7.   67.605,9
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C2M sjezd
Tomek Lukáš
1.  
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C2M sjezd
Tomek Lukáš
3.   10.600,9
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C2M sjezd
Tomek Lukáš
3.   15.401,4
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C2M sjezd
Tomek Lukáš
3.   6.600,6
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 27.   17.5018,0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
ŘÍHA Martin
   
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
ŘÍHA Martin
5.   6.405,5
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 17.   13.3013,9
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice C1M slalom 19.   15.5916,1
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 26.   22.5322,9
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 11.   26.3711,7
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 12.   121.3414,4
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez C1M slalom 3.   6.206,6
21.08.2011 Benátecký slalom Obodřecký jez C2M slalom
Šedivý Jakub
1.  
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez C2M slalom
Šedivý Jakub
4.   10.209,9
20.08.2011 Slalom O štít města Benátek - sobota Obodřecký jez C1M slalom 4.   5.505,7
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1M slalom 5.   9.5011,1
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn C1M slalom 3.   7.6010,1
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 15.   19.8814,1
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
13.   16.6511,7
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd 18.   23.2016,2
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
TOMEK Lukáš
2.   1.641,1
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1M slalom 2.   1.801,6
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 2.   0.600,5
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C1M sjezd 8.   17.928,0
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C1M sjezd 7.   109.8910,2
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 13.   179.3014,6
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C1M sjezd 13.   179.3014,6
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C2M sjezd
TOMEK Lukáš
4.   4.242,5
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C2M sjezd
TOMEK Lukáš
   
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
6.   59.005,0
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 11.   13.0311,6
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
TOMEK Lukáš
7.   87.307,3
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
sobota 25.9.2010
6.   2.302,2
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
ŠEDIVÝ Jakub
2.   8.007,5
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
neděle 26.9.2010
4.   1.401,3
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
ŠEDIVÝ Jakub
3.   7.907,1
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 26.   36.1431,9
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
LHOTA Zbyšek
11.   26.3920,1
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 42.   88.7784,8
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
LHOTA Zbyšek
6.   11.099,2
29.08.2010 Mistrovství České republiky ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 30.   73.8161,9
29.08.2010 Mistrovství České republiky ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
CHRISTOV Ivan
   
28.08.2010 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Vltava pod Lipenskou prehradou C1M slalom 34.   89.6977,4
28.08.2010 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
CHRISTOV Ivan
   
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom
neděle, 22.8.2010
6.   14.4016,1
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 17.   16.8018,7
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
Šedivý Jakub
1.  
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C1M slalom 8.   11.4011,0
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice C1M slalom
sobota 7.8.2010
2.   3.803,1
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice K1M slalom
sobota 7.8.2010
28.   25.8023,8
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice C2M slalom
sobota 7.8.2010
ŠEDIVÝ Jakub
2.   14.8011,5
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice C1M slalom
neděle 8.8.2010
2.   1.100,9
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice K1M slalom
neděle 8.8.2010
22.   22.2022,4
07.08.2010
08.08.2010
Podřípské slalomy v Roudnici USD Roudnice C2M slalom
neděle 8.8.2010
/ŠEDIVÝ Jakub
2.   14.0011,6
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn C1M slalom
sobota 3.7.2010
3.   7.709,7
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn C2M slalom
sobota 3.7.2010
ŠEDIVÝ Jakub
1.  
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn C1M slalom
neděle 4.7.2010
3.   5.206,7
03.07.2010
04.07.2010
Slalomy v Kadani Kadaňský mlýn C2M slalom
neděle 4.7.2010
ŠEDIVÝ Jakub
1.  
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 6.   4.915,4
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
1.  
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 12.   9.9010,5
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
ŠEDIVÝ Jakub
6.   10.7910,1
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné C1M slalom
sobota 5.6.2010
24.   28.1726,8
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné C1M slalom
neděle 6.6.2010
17.   22.1621,0
22.05.2010
23.05.2010
Veltruské slalomy USD Veltrusy C1M slalom
sobota 22.5.2010
7.   17.3415,1
22.05.2010
23.05.2010
Veltruské slalomy USD Veltrusy C1M slalom
neděle 23.5.2010
11.   14.4914,0
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
sobota 10.4.2010
2.   4.104,6
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
sobota 10.4.2010
CHRISTOV Ivan
1.  
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
sobota 10.4.2010
7.   10.1012,2
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
neděle 11.4.2010
2.   3.603,6
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
neděle 11.4.2010
CHRISTOV Ivan
1.  
10.04.2010
11.04.2010
Slalomy na Stužnické peřeji řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
neděle 11.4.2010
6.   12.0013,1
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
sobota, 5.NKZ
8.   10.068,6
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
sobota, 5.NKZ
CHRISTOV Ivan
3.   8.026,3
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
neděle, 6.NKZ
24.   20.5519,0
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
neděle, 6.NKZ
CHRISTOV Ivan
9.   25.3822,3
30.08.2009 Mistrovství České republiky ve vodním slalomu 2009 pod lipenskou přehradou C1M slalom 19.   21.5619,8
30.08.2009 Mistrovství České republiky ve vodním slalomu 2009 pod lipenskou přehradou C2M slalom
CHRISTOV Ivan
15.   37.4632,1
29.08.2009 7. Český pohár ve vodním slalomu pod lipenskou přehradou C1M slalom 30.   389.54350,4
29.08.2009 7. Český pohár ve vodním slalomu pod lipenskou přehradou C2M slalom
CHRISTOV Ivan
16.   127.64112,1
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom
sobota
15.   15.8415,7
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy C2M slalom
sobota
CHRISTOV Ivan
3.   8.057,0
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy C1M slalom
neděle
10.   10.319,8
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy C2M slalom
neděle
CHRISTOV Ivan
3.   8.316,5
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez C2M slalom
neděle
Christov Ivan
2.   7.207,0
15.08.2009
16.08.2009
Slalomy v Benátkách Jizera, Obodřecký jez C2M slalom
neděle
Christov Ivan
1.  
01.08.2009
02.08.2009
Wave 2009 ICF Slalom Race USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
kvalifikace
CHRISTOV Ivan
10.   31.4325,4
01.08.2009
02.08.2009
Wave 2009 ICF Slalom Race USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
kvalifikace
27.   26.0923,6
01.08.2009
02.08.2009
Wave 2009 ICF Slalom Race USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
semifinále
CHRISTOV Ivan
7.   47.4033,3
01.08.2009
02.08.2009
Wave 2009 ICF Slalom Race USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
semifinále
30.   89.2074,0
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota
17.   15.5815,6
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
sobota
21.   28.4726,4
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
neděle
45.   24.8226,4
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom
neděle
8.   11.3211,0
11.07.2009
12.07.2009
VZ slalom na Hubertusu Ohře, peřej Hubertus C1M slalom
sobota
4.   8.8010,0
11.07.2009
12.07.2009
VZ slalom na Hubertusu Ohře, peřej Hubertus C2M slalom
sobota
CHRISTOV Ivan
1.  
11.07.2009
12.07.2009
VZ slalom na Hubertusu Ohře, peřej Hubertus C1M slalom
neděle
4.   10.9010,9
11.07.2009
12.07.2009
VZ slalom na Hubertusu Ohře, peřej Hubertus C2M slalom
neděle
CHRISTOV Ivan
1.  
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře C1M slalom
sobota
1.  
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1M slalom
sobota
4.   9.7013,2
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře C1M slalom
neděle
1.  
04.07.2009
05.07.2009
Slalom v Kadani Kadaňský mlýn, řeka Ohře K1M slalom
neděle
4.   3.905,2
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom
sobota
5.   5.826,6
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
sobota
CHRISTOV Ivan
2.   6.677,0
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
sobota
8.   7.8710,0
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom
neděle
   
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
neděle
CHRISTOV Ivan
   
20.06.2009
21.06.2009
Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom
neděle
   
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C1M slalom
sobota
15.   13.4012,8
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C2M slalom
sobota
CHRISTOV Ivan
6.   12.8711,3
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C1M slalom
neděle
26.   24.6425,1
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C2M slalom
neděle
CHRISTOV Ivan
6.   12.9712,1
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom
sobota
5.   7.308,0
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
sobota
13.   10.9012,8
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom
neděle
3.   6.206,3
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
neděle
15.   14.0015,4
17.05.2009 6. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C1M slalom 11.   26.6423,3
17.05.2009 6. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C2M slalom
Christov Ivan
15.  
16.05.2009 5. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C1M slalom 28.  
16.05.2009 5. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C2M slalom
Christov Ivan
13.   69.5157,2
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy C1M slalom
sobota
4.   11.9511,7
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy K1M slalom
sobota
21.   20.6121,5
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy C1M slalom
neděle
9.   21.0221,6
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy C2M slalom
neděle
ŠUPOLÍK Pavel
5.   48.8539,1
09.05.2009
10.05.2009
28. ročník Veltruských slalomů USD Veltrusy K1M slalom
neděle
15.   16.7218,8
03.05.2009 4. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 27.   39.6341,6
03.05.2009 4. ČP ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Christov Ivan
18.   72.1971,6
02.05.2009 3. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 22.   29.5431,6
02.05.2009 3. ČP ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Christov Ivan
17.   78.7280,1
26.04.2009 2. ČP ve slalomu USD Liptovský Mikuláš, trať Váh C1M slalom 31.   80.4179,5
26.04.2009 2. ČP ve slalomu USD Liptovský Mikuláš, trať Váh C2M slalom
CHRISTOV Ivan
12.   26.0523,9
25.04.2009 1. ČP ve slalomu USD Liptovský Mikuláš, trať Váh C1M slalom 28.  
25.04.2009 1. ČP ve slalomu USD Liptovský Mikuláš, trať Váh C2M slalom
CHRISTOV Ivan
14.   27.7124,2
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
sobota
1.  
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
sobota
2.   0.901,0
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
sobota
CHRISTOV Ivan
1.  
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
neděle
2.   6.006,9
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna C2M slalom
neděle
CHRISTOV Ivan
1.  
18.04.2009
19.04.2009
Stružnická peřej Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
neděle
2.   1.001,1
07.09.2008 MČR ve slalomu pod lipenskou přehradou C1M slalom 27.   248.64116,9
06.09.2008 9. ČP ve slalomu pod lipenskou přehradou C1M slalom 29.   290.72139,0
09.08.2008
10.08.2008
Wave 2008 ICF Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
kvalifikace
29.   69.7630,8
09.08.2008
10.08.2008
Wave 2008 ICF Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
kvalifikace
ČVANČARA Václav
11.   89.1134,2
09.08.2008
10.08.2008
Wave 2008 ICF Slalom Race Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
s+f
   
08.06.2008 8. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 19.   75.8433,1
07.06.2008 7. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 33.   125.1070,1
01.06.2008 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 13.   31.3713,8
01.06.2008 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 84.  
31.05.2008 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 14.   50.5324,3
31.05.2008 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 53.  
18.05.2008 6. ČP ve slalomu Labe C1M slalom 22.   71.7030,8
17.05.2008 5. ČP ve slalomu Labe C1M slalom 29.   276.46128,1
04.05.2008 2.NKZ, 2.ČP juniorů USD Opava C1M slalom 32.  
03.05.2008 1.NKZ, 1.ČP juniorů USD Opava C1M slalom 14.   30.3414,1
20.04.2008 4. ČP ve slalomu USD Troja C1M slalom 37.   237.11127,2
20.04.2008 4. ČP ve slalomu USD Troja C2M slalom 21.   123.1858,9
19.04.2008 3. ČP ve slalomu USD Troja C1M slalom 31.   70.2237,7
19.04.2008 3. ČP ve slalomu USD Troja C2M slalom
PIVOŇKA Zdeněk
13.   60.3630,1
13.04.2008 2. ČP ve slalomu USD Veltrusy C1M slalom 30.   60.2834,2
13.04.2008 2. ČP ve slalomu USD Veltrusy C2M slalom
PIVOŇKA Zdeněk
17.   70.0236,9
12.04.2008 1. ČP ve slalomu USD Veltrusy C1M slalom 35.   145.3686,5
12.04.2008 1. ČP ve slalomu USD Veltrusy C2M slalom
PIVOŇKA Zdeněk
13.   53.7129,0
02.09.2007 .Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu - Lipno Lipno, pod přehradou C1M slalom 25.   157.8575,1
01.09.2007 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Lipno, pod přehradou C1M slalom 32.   234.94117,2
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
sobota
20.   112.2552,7
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
sobota
POLLERT Jaroslav
3.   38.5313,3
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom
neděle
22.   193.5186,7
04.07.2007
05.07.2007
Wave 2007 Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
neděle
POLLERT Jaroslav
1.  
24.06.2007 6.Český pohár ve slalomu USD Troja C1M slalom 34.   57.4232,1
24.06.2007 6.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Lhota Zbyšek
22.  
23.06.2007 5.Český pohár ve slalomu USD Troja C1M slalom 30.   61.2230,7
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy C1M slalom 42.   230.27126,0
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy C2M slalom
Pivoňka Zdeněk
10.   56.7628,6
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy C1M slalom 25.   48.7425,5
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy C2M slalom
Pivoňka Zdeněk
12.   32.6415,8
27.05.2007 4.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod RD USD Trnávka C1M slalom    
26.05.2007 3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod RD USD Trnávka C1M slalom 21.   109.4455,1
13.05.2007 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu USD Troja C1M slalom 22.   68.1033,4
13.05.2007 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu USD Troja C2M slalom
Lhota Zbyšek
12.   57.2225,3
12.05.2007 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu USD Troja C1M slalom 22.   68.0532,7
12.05.2007 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu USD Troja C2M slalom
Lhota Zbyšek
8.   50.8322,3
03.09.2006 MČR ve slalomu Lipno, pod přehradou C2M slalom
Lhota Zbyšek
18.   116.2947,5
02.09.2006 7.ČP ve slalomu Lipno, pod přehradou C2M slalom
Lhota Zbyšek
   
14.05.2006 6.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Lhota Zbyšek
8.   50.1122,7
13.05.2006 5.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Lhota Zbyšek
16.   62.8731,6
07.05.2006 4.Český pohár ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Lhota Zbyšek
14.   141.7671,4
06.05.2006 3.Český pohár ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Lhota Zbyšek
16.   151.5879,2
04.09.2005 8. ČP ve slalomu Lipno, pod přehradou C1M slalom    
04.09.2005 8. ČP ve slalomu Lipno, pod přehradou C2M slalom
Kašpar Jan
   
03.09.2005 7. ČP a MČR ve slalomu Lipno, pod přehradou C1M slalom    
03.09.2005 7. ČP a MČR ve slalomu Lipno, pod přehradou C2M slalom
Kašpar Jan
11.   170.7473,1
05.06.2005 6. ČP ve slalomu USD Troja C1M slalom 36.   67.6832,5
05.06.2005 6. ČP ve slalomu USD Troja C2M slalom
Kašpar Jan
7.   33.8716,2
04.06.2005 5. ČP ve slalomu USD Troja C1M slalom 36.   67.6832,5
04.06.2005 5. ČP ve slalomu USD Troja C2M slalom
Kašpar Jan
9.   52.0123,6
29.05.2005 4. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 37.   276.31140,3
29.05.2005 4. ČP ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Kašpar Jan
7.   54.9627,4
28.05.2005 3. ČP ve slalomu USD Trnávka C1M slalom 38.   256.74127,3
28.05.2005 3. ČP ve slalomu USD Trnávka C2M slalom
Kašpar Jan
13.   81.9539,2
15.05.2005 2. ČP slalom Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C1M slalom 16.   70.9235,2
15.05.2005 2. ČP slalom Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Kašpar Jan
9.   109.2452,5
14.05.2005 1. ČP slalom Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C1M slalom 28.   154.4074,9
14.05.2005 1. ČP slalom Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Kašpar Jan
9.   44.8420,8
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1: 2   C1: 3   C2: 1 K1:   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1: 2   C1:   C2: 1 K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1: 3+   C1:   C2: 1 K1:   C1:   C2: 30.04.19 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1:   C1:   C2: 1 K1:   C1:   C2: 17.04.19 updated from RVP
Šrámek MichalDUKLA Brandýs K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 1 13.11.18 updated from RVP
Šrámek MichalSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1: 3+   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 1 06.03.18 updated from RVP
Šrámek MichalSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Šrámek MichalSK Kanoistika Česká Lípa, z.s. K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 1 29.03.17 updated from RVP
Šrámek MichalSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 1 23.02.17 updated from RVP
Šrámek MichalSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: MT 23.11.16 updated from RVP
Šrámek MichalSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1:   C2: MT 07.04.16 updated from RVP
Šrámek MichalSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: MT 02.11.15 updated from RVP
Šrámek MichalSportovní Klub Kanoistika Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 28.10.14 updated from RVP
Šrámek MichalSKK Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 01.03.14 updated from RVP
Šrámek MichalSKK Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 04.01.14 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 19.12.13 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 07.08.13 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 1 16.07.13 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: 1 17.11.12 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 2 26.11.11 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 2   C2: 2 25.05.11 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 2   C2: 01.08.10 updated from RVP
Šrámek MichalTJ Česká Lípa K1: 2   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 17.05.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
0|193|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 2/2 98
33.K1M 2/2 679

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Gotvald Robert
4/4 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C2M
Gotvald Robert
2/2 143
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C1M 5/6 183
101.K1M 5/10 683

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C2M
Gotvald Robert
2/2 80
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C2M
Gotvald Robert
4/6 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
38.C1M 4/4 31
1.C2M
Gotvald Robert
4/4 255
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.C1M 5/6 83
269.K1M 2/2 149
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.C1M 2/2 31
4.C2M
Tomek Lukáš
7/10 371
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.C1M 2/2 6
4.C2M
Tomek Lukáš
5/10 421
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/10 0

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/4 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/7 266
17.C2M
Lerch Eduard
4/4 74
44.C2M
Fišerová Tereza
2/2 31
215.K1M 2/2 139
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C1M 2/2 25
5.C2M
Slanina Vladimír
5/5 214
7.C2M
Tomek Lukáš
4/4 196
54.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 2/2 116
3.C2M
Slanina Vladimír
5/5 398
9.C2M
Tomek Lukáš
3/3 216
115.K1M 2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Slanina Vladimír
5/5 0
 C2M
Tomek Lukáš
3/3 0
 K1M 2/2 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Šedivý Jakub
2/2 16
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/4 58
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/6 180
48.C2M
Zástěrová Anna
2/2 28
51.C2M
Lerch Eduard
2/2 26
57.C2M
Šedivý Jakub
2/2 22
300.K1M 2/2 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
3.C2M
Tomek Lukáš
8/12 362
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
1.C2M
Tomek Lukáš
5/12 525
14.C2M
Slanina Vladimír
2/2 81
88.K1M 1/1 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/12 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.C1M 4/5 57
12.C2M
Šedivý Jakub
4/4 98
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/6 229
33.C2M
Lhota Zbyšek
2/2 54
74.K1M 5/6 432
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 4/4 34
2.C2M
Tomek Lukáš
6/8 300
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 4/4 81
1.C2M
Tomek Lukáš
5/8 548
16.C2M
Veselý Petr
2/2 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2013

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 2/2 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/6 183
12.C2M
Pospíchal Radek
2/2 69
37.C2M
Veselý Petr
1/1 30
67.C2M
Fišerová Tereza
2/2 12
81.K1M 4/4 301
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 2/2 96
31.K1M 2/2 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C2M
Tomek Lukáš
8/9 280
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 2/2 32
5.C2M
Tomek Lukáš
5/10 360
19.C2M
Veselý Petr
1/1 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
50.C1M 2/2 12
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C1M 4/4 158
45.C2M
Christov Ivan
2/2 27
191.K1M 2/2 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 2/2 16
5.C2M
Tomek Lukáš
8/8 331
22.C2M
Fusek Radomír
2/2 62
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 2/2 55
5.C2M
Tomek Lukáš
5/12 508
14.C2M
Fusek Radomír
2/2 104
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
8.C2M
Fusek Radomír
2/2 96
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 2/2 44
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 4/4 351
20.C2M
Šedivý Jakub
2/2 53
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 2/2 71
11.C2M
Říha Martin
2/2 38
42.K1M 2/2 154

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820162015
C2M812-24
C1M--47-

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2018201720162015201420132012
C1M5049274025-35
C2M-4732422
K1M--54----

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie201920182017201620152014201320122011
C2M601--12---
C1M--38303027375031

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192017201620152014201320122011
C1M257511820262923639
K1M331012692153007481191-
C2M---445733674520

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015201420132012
C1M85622078172123
C2M-4914161914
K1M--11588---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20132011
C1M1414
K1M3142
C2M-11

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201720162015201420132012
C1M4762535247-71
C2M-423220383427
K1M--110----
Fotky nenalezeny.
0|193|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C1M 2/2 98
33.K1M 2/2 679

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Gotvald Robert
4/4 193
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
6.C2M
Gotvald Robert
2/2 143
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
75.C1M 5/6 183
101.K1M 5/10 683

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
12.C2M
Gotvald Robert
2/2 80
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
~~~C2M
Gotvald Robert
4/6 300
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0

rok 2017

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
38.C1M 4/4 31
1.C2M
Gotvald Robert
4/4 255
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
118.C1M 5/6 83
269.K1M 2/2 149
Sjezd: Žebříček Český Pohár
49.C1M 2/2 31
4.C2M
Tomek Lukáš
7/10 371
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.C1M 2/2 6
4.C2M
Tomek Lukáš
5/10 421
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/10 0

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/4 60
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 5/7 266
17.C2M
Lerch Eduard
4/4 74
44.C2M
Fišerová Tereza
2/2 31
215.K1M 2/2 139
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C1M 2/2 25
5.C2M
Slanina Vladimír
5/5 214
7.C2M
Tomek Lukáš
4/4 196
54.K1M 2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
20.C1M 2/2 116
3.C2M
Slanina Vladimír
5/5 398
9.C2M
Tomek Lukáš
3/3 216
115.K1M 2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Slanina Vladimír
5/5 0
 C2M
Tomek Lukáš
3/3 0
 K1M 2/2 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Šedivý Jakub
2/2 16
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C1M 4/4 58
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/6 180
48.C2M
Zástěrová Anna
2/2 28
51.C2M
Lerch Eduard
2/2 26
57.C2M
Šedivý Jakub
2/2 22
300.K1M 2/2 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
3.C2M
Tomek Lukáš
8/12 362
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
1.C2M
Tomek Lukáš
5/12 525
14.C2M
Slanina Vladimír
2/2 81
88.K1M 1/1 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/12 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
27.C1M 4/5 57
12.C2M
Šedivý Jakub
4/4 98
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/6 229
33.C2M
Lhota Zbyšek
2/2 54
74.K1M 5/6 432
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 4/4 34
2.C2M
Tomek Lukáš
6/8 300
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
17.C1M 4/4 81
1.C2M
Tomek Lukáš
5/8 548
16.C2M
Veselý Petr
2/2 42
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2013

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
37.C1M 2/2 18
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 5/6 183
12.C2M
Pospíchal Radek
2/2 69
37.C2M
Veselý Petr
1/1 30
67.C2M
Fišerová Tereza
2/2 12
81.K1M 4/4 301
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 2/2 96
31.K1M 2/2 167
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C2M
Tomek Lukáš
8/9 280
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
21.C1M 2/2 32
5.C2M
Tomek Lukáš
5/10 360
19.C2M
Veselý Petr
1/1 30
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
50.C1M 2/2 12
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
63.C1M 4/4 158
45.C2M
Christov Ivan
2/2 27
191.K1M 2/2 154
Sjezd: Žebříček Český Pohár
35.C1M 2/2 16
5.C2M
Tomek Lukáš
8/8 331
22.C2M
Fusek Radomír
2/2 62
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C1M 2/2 55
5.C2M
Tomek Lukáš
5/12 508
14.C2M
Fusek Radomír
2/2 104
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
8.C2M
Fusek Radomír
2/2 96
 C2M
Tomek Lukáš
5/8 0

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
31.C1M 2/2 44
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 4/4 351
20.C2M
Šedivý Jakub
2/2 53
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 2/2 71
11.C2M
Říha Martin
2/2 38
42.K1M 2/2 154

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2019201820162015
C2M812-24
C1M--47-

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2018201720162015201420132012
C1M5049274025-35
C2M-4732422
K1M--54----

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie201920182017201620152014201320122011
C2M601--12---
C1M--38303027375031

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192017201620152014201320122011
C1M257511820262923639
K1M331012692153007481191-
C2M---445733674520

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2018201720162015201420132012
C1M85622078172123
C2M-4914161914
K1M--11588---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20132011
C1M1414
K1M3142
C2M-11

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2018201720162015201420132012
C1M4762535247-71
C2M-423220383427
K1M--110----

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
49 151 107 3 21 67 398
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár21.018.0962
C1M29.730.02830
C2M12.813.0932
NKZ20.819.0263
C1M28.228.02636
C2M6.46.0225
K1M68.553.0532
veřejné závody8.94.01169
C1M7.14.0478
C2M2.22.0145
K1M18.515.0446
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,062
C1M00,000,000,000,030
C2M00,000,000,000,032
NKZ00,057,923,2711,163
C1M00,000,000,000,036
C2M00,0520,028,0728,025
K1M00,000,000,000,02
veřejné závody2615,42514,82112,47242,6169
C1M911,51012,81012,82937,278
C2M1737,81328,91022,24088,945
K1M00,024,312,236,546
Celkem268,83010,2237,87926,9294
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár11946583965,0
C1M5927244658,5
C2M6019343211,7
NKZ115296426119,6
C1M67183827710,4
C2M4410702424,5
K1M45614250,0
veřejné závody3192016611435,7
C1M15191066442,4
C2M8664882023,3
K1M8245863036,6
Celkem55396381713123,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
Vltava pod L
28.08.10
pod lipensko
29.08.09
Špindlerův M
17.05.09
Špindlerův M
16.05.09
USD Trnávka
03.05.09
USD Trnávka
02.05.09
USD Liptovsk
26.04.09
USD Liptovsk
25.04.09
pod lipensko
06.09.08
USD Trnávka
08.06.08
USD Trnávka
07.06.08
Labe
18.05.08
Labe
17.05.08
USD Troja
20.04.08
USD Troja
19.04.08
USD Veltrusy
13.04.08
USD Veltrusy
12.04.08
Lipno, pod p
02.09.07
Lipno, pod p
01.09.07
USD Troja
24.06.07
USD Troja
23.06.07
USD Trnávka
26.05.07
USD Troja
05.06.05
USD Troja
04.06.05
USD Trnávka
29.05.05
USD Trnávka
28.05.05
Labe pod Špi
15.05.05
Labe pod Špi
14.05.05
pořadí46.37.34.30.11.28.27.22.31.28.29.19.33.22.29.37.31.30.35.25.32.34.30.21.36.36.37.38.16.28.
odstup % *)120,258,777,4350,423,30,041,631,679,50,0139,033,170,130,8128,1127,237,734,286,575,1117,232,130,755,132,532,5140,3127,335,274,9
% poražených soupeřů *)11,829,45,79,464,33,621,236,46,33,617,648,65,930,03,4---11,821,68,129,413,910,821,639,47,97,92,72,616,715,6
pořadí200520072008200920102016celkem
průměr31.828.429.425.334.041.529.7
medián36303028343730
modus36212928343728
počet závodů65971230
průměrný odstup od vítěze % *)73,862,076,375,277,489,574,1
průměrné % poražených soupeřů *)8,923,016,320,75,720,616,9
počet jízd121018122357
lepší 1. jízda2
33,3%
3
60,0%
6
66,7%
5
71,4%
1
100,0%
1
50,0%
18
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
2
11,1%
3
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
8,8%

Kategorie C2M

Šrámek Michalsl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
pod lipensko
29.08.09
Špindlerův M
17.05.09
Špindlerův M
16.05.09
USD Trnávka
03.05.09
USD Trnávka
02.05.09
USD Liptovsk
26.04.09
USD Liptovsk
25.04.09
USD Troja
20.04.08
USD Troja
19.04.08
USD Veltrusy
13.04.08
USD Veltrusy
12.04.08
USD Troja
24.06.07
Lipno, pod p
03.09.06
USD Troja
14.05.06
USD Troja
13.05.06
USD Trnávka
07.05.06
USD Trnávka
06.05.06
Lipno, pod p
03.09.05
USD Troja
05.06.05
USD Troja
04.06.05
USD Trnávka
29.05.05
USD Trnávka
28.05.05
Labe pod Špi
15.05.05
Labe pod Špi
14.05.05
pořadí9.4.8.5.10.8.18.18.16.15.13.18.17.12.14.21.13.17.13.22.18.8.16.14.16.11.7.9.7.13.9.9.
odstup % *)66,914,652,923,2249,635,458,2110,5112,10,057,271,680,123,924,258,930,136,929,00,047,522,731,671,479,273,116,223,627,439,252,520,8
% poražených soupeřů *)---62,5---33,340,053,315,010,521,1---7,715,020,038,935,016,750,036,052,0---19,072,042,327,825,033,362,550,060,025,038,538,5
pořadí20052006200720082009201520182019celkem
průměr9.314.422.016.015.018.09.06.512.8
medián916221315188513
modus91622131218849
počet závodů7514722432
průměrný odstup od vítěze % *)36,150,50,038,752,784,4142,539,451,3
průměrné % poražených soupeřů *)44,037,20,038,719,712,846,724,031,3
počet jízd1410181344660
lepší 1. jízda1
14,3%
1
20,0%
0
0,0%
2
50,0%
4
57,1%
0
0,0%
2
100,0%
4
100,0%
14
43,8%
čistých jízd1
7,1%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
1,7%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Šrámek MichalVltava pod L
29.08.10
pod lipensko
30.08.09
pod lipensko
07.09.08
Lipno, pod p
02.09.07
pořadí30.19.27.25.
odstup % *)61,919,8116,975,1
% poražených soupeřů *)19,443,821,229,4
pořadí2007200820092010celkem
průměr25.027.019.030.025.3
medián2527193025
modus2527193019
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze % *)75,1116,919,861,968,4
průměrné % poražených soupeřů *)29,421,243,819,428,5
počet jízd22228
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
3
75,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Šrámek Michalsl 53
12.05.18
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
pod lipensko
30.08.09
pořadí8.18.18.15.
odstup % *)35,458,2110,532,1
% poražených soupeřů *)53,315,010,526,3
pořadí200920152018celkem
průměr15.018.08.014.8
medián1518815
modus1518818
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze % *)32,184,435,459,1
průměrné % poražených soupeřů *)26,312,853,326,3
počet jízd2428
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
05.06.10
USD České Vr
05.06.10/2
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
USD Veltrusy
30.05.09
USD Veltrusy
30.05.09/2
USD Roudnice
01.06.08
USD Roudnice
31.05.08
USD Opava
04.05.08
USD Opava
03.05.08
USD Veltrusy
03.06.07
USD Veltrusy
02.06.07
USD Troja
13.05.07
USD Troja
12.05.07
pořadí47.26.34.46.37.28.32.38.39.28.22.38.34.37.34.29.28.38.30.42.19.26.26.42.17.24.24.8.26.15.13.14.32.14.42.25.22.22.
odstup %111,027,647,7120,258,725,828,188,052,631,113,367,837,523,231,637,838,9107,622,576,716,122,931,984,821,026,819,08,625,112,813,824,30,014,1126,025,533,432,7
% poražených soupeřů9,843,223,311,829,448,145,619,619,140,055,315,929,832,126,733,337,215,938,314,664,050,047,910,971,458,252,185,151,072,566,764,9---56,716,352,048,854,3
pořadí20072008200920102011201220132014201520162017celkem
průměr27.818.318.327.322.536.033.034.431.835.835.728.9
medián221415241930283428323428
modus22148171930283422282626
počet závodů4444222544338
průměrný odstup od vítěze %54,413,116,441,119,549,673,239,646,358,262,141,8
průměrné % poražených soupeřů42,947,165,247,157,026,526,627,633,533,725,439,8
počet jízd8778444987470
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
2
50,0%
1
25,0%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
3
60,0%
1
25,0%
3
75,0%
1
33,3%
16
42,1%
čistých jízd1
12,5%
2
28,6%
0
0,0%
2
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
7
10,0%

Kategorie C2M

Šrámek Michalsl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 134
20.09.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
USD Veltrusy
30.05.09
USD Veltrusy
30.05.09/2
USD Veltrusy
03.06.07
USD Veltrusy
02.06.07
USD Troja
13.05.07
USD Troja
12.05.07
pořadí7.4.2.4.2.3.2.2.2.4.4.6.16.10.10.11.6.9.3.6.6.10.12.12.8.
odstup %26,115,916,629,33,621,15,74,65,124,211,315,938,018,827,220,19,222,36,312,111,328,615,825,322,3
% poražených soupeřů14,350,080,057,180,071,480,085,787,562,562,537,511,843,840,052,478,360,090,975,077,359,152,242,161,1
pořadí2007200920102014201720182019celkem
průměr10.56.08.512.04.02.55.56.4
medián1066104246
modus1266104242
počet závodů442346225
průměrný odstup od vítěze %23,013,014,728,014,113,521,017,5
průměrné % poražených soupeřů53,675,865,431,962,575,732,260,5
počet jízd873689344
lepší 1. jízda1
25,0%
2
50,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
6
100,0%
1
50,0%
12
48,0%
čistých jízd1
12,5%
1
14,3%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
4,5%

Kategorie K1M

Šrámek MichalUSD Roudnice
01.06.08
USD Roudnice
31.05.08
pořadí84.53.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů15,340,9
pořadí2008celkem
průměr68.568.5
medián5353
modus5353
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů28,128,1
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 68
01.06.19
sl 31
27.04.19
sl 19
09.04.17
sl 18
09.04.17/2
sl 17
08.04.17
sl 16
08.04.17/2
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 144
19.06.16
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 85
05.07.15
sl 84
04.07.15
sl 9
12.04.15
sl 8
11.04.15
sl 138
27.09.14
sl 83
06.07.14
sl 82
05.07.14
sl 13
13.04.14
sl 12
12.04.14
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
USD Veltrusy
21.08.10
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roudnice
07.08.10
USD Roudnice
07.08.10/2
Kadaňský mlý
03.07.10
Kadaňský mlý
03.07.10/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
USD Veltrusy
22.05.10
USD Veltrusy
22.05.10/2
řeka Ploučni
10.04.10
řeka Ploučni
10.04.10/2
USD Veltrusy
22.08.09
USD Veltrusy
22.08.09/2
USD České Vr
25.07.09
USD České Vr
25.07.09/2
Ohře, peřej
11.07.09
Ohře, peřej
11.07.09/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
USD Roztoky
20.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
USD Veltrusy
09.05.09
USD Veltrusy
09.05.09/2
Ploučnice ve
18.04.09
Ploučnice ve
18.04.09/2
Vodácký areá
04.07.07
Vodácký areá
04.07.07/2
pořadí27.18.13.13.46.8.17.14.18.16.6.5.9.5.10.1.2.1.4.7.4.4.3.3.8.3.3.6.4.2.1.3.4.4.4.1.2.1.1.3.4.5.3.6.8.2.2.3.3.6.12.11.7.2.2.10.15.8.21.4.4.1.1.5.3.5.9.4.2.1.22.20.
odstup %30,919,912,512,177,513,219,019,927,521,418,518,510,35,111,10,02,00,04,99,74,22,95,28,69,24,13,74,81,70,40,07,52,115,29,30,02,20,00,06,65,711,110,116,111,00,93,16,79,75,410,514,015,13,64,69,815,711,026,410,910,00,00,06,66,38,021,611,76,90,086,752,7
% poražených soupeřů49,071,781,884,013,583,348,440,946,931,861,571,486,788,676,9100,094,1100,092,986,483,384,289,590,087,592,993,878,388,093,3100,092,991,278,676,9100,098,1100,0100,096,895,491,595,870,687,991,791,790,591,788,979,261,576,095,295,567,954,881,647,491,291,2100,0100,087,196,293,070,487,595,0100,012,520,8
pořadí200720092010201120122013201420152016201720192020celkem
průměr21.06.25.33.81.33.04.84.24.712.720.022.57.2
medián20433134421413184
modus2012314341513184
počet závodů2151244656664272
průměrný odstup od vítěze %69,79,78,48,40,65,74,75,94,720,828,825,411,6
průměrné % poražených soupeřů16,784,285,094,999,588,888,187,791,150,265,760,480,9
počet jízd4302488121012111273141
lepší 1. jízda1
50,0%
6
40,0%
5
41,7%
1
25,0%
2
50,0%
2
33,3%
2
40,0%
2
33,3%
4
66,7%
3
50,0%
2
50,0%
2
100,0%
32
44,4%
čistých jízd0
0,0%
10
33,3%
9
37,5%
2
25,0%
4
50,0%
9
75,0%
6
60,0%
6
50,0%
5
45,5%
3
25,0%
3
42,9%
2
66,7%
59
41,8%

Kategorie C2M

Šrámek Michalsl 103
06.08.16
sl 95
24.07.16
sl 94
23.07.16
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 94
12.07.15
sl 93
11.07.15
sl 85
05.07.15
sl 84
04.07.15
sl 9
12.04.15
sl 8
11.04.15
sl 13
13.04.14
sl 12
12.04.14
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.Stružnice
14.04.13
sl.Stružnice
13.04.13
sl.Stružnice
20.05.12
sl.Stružnice
19.05.12
Obodřecký je
21.08.11
Obodřecký je
20.08.11
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roudnice
07.08.10
USD Roudnice
07.08.10/2
Kadaňský mlý
03.07.10
Kadaňský mlý
03.07.10/2
USD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
řeka Ploučni
10.04.10
řeka Ploučni
10.04.10/2
USD Veltrusy
22.08.09
USD Veltrusy
22.08.09/2
Jizera, Obod
15.08.09
Jizera, Obod
15.08.09/2
Ohře, peřej
11.07.09
Ohře, peřej
11.07.09/2
USD Roztoky
20.06.09
USD Veltrusy
09.05.09
Ploučnice ve
18.04.09
Ploučnice ve
18.04.09/2
Vodácký areá
04.07.07
Vodácký areá
04.07.07/2
pořadí3.2.2.4.2.3.3.2.2.3.3.3.2.1.1.2.2.1.1.1.4.1.2.2.1.1.1.6.1.1.3.3.1.2.1.1.2.5.1.1.1.3.
odstup %4,05,415,26,00,46,86,41,64,18,711,415,71,70,00,00,24,30,00,00,09,90,011,611,50,00,00,010,10,00,06,57,00,07,00,00,07,039,10,00,00,013,3
% poražených soupeřů85,792,392,362,583,383,381,883,383,371,466,783,390,0100,0100,075,075,0100,0100,0100,080,0100,066,766,7100,0100,0100,080,8100,0100,075,077,8100,094,4100,0100,091,742,9100,0100,0100,033,3
pořadí200720092010201120122013201420152016celkem
průměr2.02.01.82.51.01.52.52.72.62.1
medián1111112322
modus1111112321
počet závodů210922426542
průměrný odstup od vítěze %6,66,73,74,90,01,18,76,56,25,1
průměrné % poražených soupeřů66,788,290,590,0100,087,586,778,383,286,2
počet jízd420164484111081
lepší 1. jízda0
0,0%
7
70,0%
3
33,3%
1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
1
50,0%
2
33,3%
0
0,0%
17
40,5%
čistých jízd1
25,0%
5
25,0%
3
18,8%
2
50,0%
1
25,0%
1
12,5%
0
0,0%
3
27,3%
2
20,0%
18
22,2%

Kategorie K1M

Šrámek Michalsl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 68
01.06.19
sl 31
27.04.19
sl 19
07.04.19
sl 18
07.04.19/2
sl 17
06.04.19
sl 16
06.04.19/2
sl 10
02.04.17
sl 9
01.04.17
sl 21
03.04.16
sl 20
02.04.16
sl 8
11.04.15
sl 138
27.09.14
sl 83
06.07.14
sl 82
05.07.14
sl 13
13.04.14
sl 12
12.04.14
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
Kadaň NE
07.07.13
Kadaň SO
06.07.13
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
Řeka Jizera,
14.08.10
USD Roudnice
07.08.10
USD Roudnice
07.08.10/2
řeka Ploučni
10.04.10
řeka Ploučni
10.04.10/2
USD České Vr
25.07.09
USD České Vr
25.07.09/2
Kadaňský mlý
04.07.09
Kadaňský mlý
04.07.09/2
USD Roztoky
20.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
USD Veltrusy
09.05.09
USD Veltrusy
09.05.09/2
Ploučnice ve
18.04.09
Ploučnice ve
18.04.09/2
pořadí32.31.41.24.53.22.27.59.38.45.14.18.13.18.32.16.3.7.10.10.5.4.8.8.6.5.17.22.28.6.7.45.17.4.4.8.15.13.15.21.2.2.
odstup %17,123,518,715,530,812,424,391,426,131,114,019,712,115,333,112,47,18,914,313,515,912,612,111,07,95,418,722,423,813,112,226,415,65,213,210,015,412,818,821,51,11,0
% poražených soupeřů78,880,474,585,665,876,772,630,164,148,881,776,484,475,757,584,596,289,886,686,690,993,388,190,193,395,886,038,235,790,789,157,384,690,391,490,486,889,173,664,397,497,9
pořadí2009201020122013201420152016201720192020celkem
průměr13.316.05.56.39.232.015.516.038.631.518.5
medián13175510321314383115
modus26581032131422314
počet závodů1152451228242
průměrný odstup od vítěze %12,818,16,712,911,233,113,716,931,320,317,6
průměrné % poražených soupeřů83,967,994,690,688,757,580,179,164,879,678,8
počet jízd21848913414476
lepší 1. jízda4
36,4%
4
80,0%
0
0,0%
1
25,0%
3
60,0%
1
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
4
50,0%
1
50,0%
21
50,0%
čistých jízd7
33,3%
1
12,5%
2
50,0%
4
50,0%
5
55,6%
0
0,0%
1
33,3%
1
25,0%
5
35,7%
1
25,0%
27
35,5%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl.Wave2012k
04.08.12
USD České Vr
01.08.09
USD České Vr
01.08.09/2
Vodácký areá
09.08.08
pořadí44.30.27.29.
odstup %95,674,023,630,8
% poražených soupeřů15,721,642,236,4
pořadí200820092012celkem
průměr29.028.544.032.5
medián29274429
modus29274427
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %30,848,895,656,0
průměrné % poražených soupeřů36,431,915,729,0
počet jízd2428
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Kategorie C2M

Šrámek Michalsl.Wave2012k
04.08.12
USD České Vr
01.08.09
USD České Vr
01.08.09/2
Vodácký areá
09.08.08
pořadí17.7.10.11.
odstup %26,533,325,434,2
% poražených soupeřů20,045,518,29,1
pořadí200820092012celkem
průměr11.08.517.011.3
medián1171710
modus117177
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %34,229,426,529,9
průměrné % poražených soupeřů9,131,920,023,2
počet jízd2428
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
12,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Šrámek MichalHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí11.11.2.2.4.6.
odstup %14,913,81,60,51,32,2
% poražených soupeřů76,775,095,596,091,988,1
pořadí201020112013celkem
průměr5.02.011.06.0
medián42114
modus42112
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %1,81,114,45,7
průměrné % poražených soupeřů90,095,875,987,2
počet jízd44412
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%
čistých jízd4
100,0%
2
50,0%
1
25,0%
7
58,3%

Kategorie C2M

Šrámek Michalřeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí5.3.2.
odstup %5,57,17,5
% poražených soupeřů83,390,596,0
pořadí20102011celkem
průměr2.55.03.3
medián253
modus252
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %7,35,56,7
průměrné % poražených soupeřů93,383,389,9
počet jízd426
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
2
66,7%
čistých jízd2
50,0%
1
50,0%
3
50,0%

Kategorie K1M

Šrámek MichalHanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí19.12.27.17.
odstup %20,013,118,013,9
% poražených soupeřů80,489,366,781,8
pořadí20112013celkem
průměr22.015.518.8
medián171217
modus171212
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %15,916,516,2
průměrné % poražených soupeřů74,384,979,6
počet jízd437
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
66,7%
4
57,1%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí13.12.12.7.13.13.11.
odstup %17,215,914,410,214,614,611,6
% poražených soupeřů61,360,721,470,060,060,047,4
pořadí20112014celkem
průměr11.212.511.6
medián121212
modus131213
počet závodů527
průměrný odstup od vítěze %13,116,514,1
průměrné % poražených soupeřů51,861,054,4

Kategorie C2M

Šrámek Michalsp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 127
22.08.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí4.5.8.1.5.5.6.3.5.3.5.5.5.3.6.2.7.2.5.7.6.7.
odstup %2,35,310,70,00,00,02,15,96,03,75,38,98,83,08,72,412,51,95,65,95,07,3
% poražených soupeřů78,677,822,2100,069,275,070,671,463,671,463,650,042,981,868,891,740,066,776,566,758,350,0
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr6.54.74.54.54.64.05.74.8
medián65235555
modus62235545
počet závodů232255322
průměrný odstup od vítěze %6,24,57,45,86,61,66,15,1
průměrné % poražených soupeřů54,270,065,975,358,377,259,566,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Šrámek Michalsl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí12.12.
odstup %15,914,4
% poražených soupeřů60,721,4
pořadí20112014celkem
průměr12.012.012.0
medián121212
modus121212
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %14,415,915,1
průměrné % poražených soupeřů21,460,741,1

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
pořadí5.3.
odstup %5,33,0
% poražených soupeřů77,881,8
pořadí20142017celkem
průměr3.05.04.0
medián353
modus353
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %3,05,34,1
průměrné % poražených soupeřů81,877,879,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 41
30.04.17
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.13.12.11.11.12.7.13.13.11.
odstup %21,317,215,912,611,914,410,214,614,611,6
% poražených soupeřů26,961,360,728,628,621,470,060,060,047,4
pořadí2011201320142017celkem
průměr11.211.012.520.012.3
medián1211122012
modus1311122011
počet závodů522110
průměrný odstup od vítěze %13,112,216,521,314,4
průměrné % poražených soupeřů51,828,661,026,946,5

Kategorie C2M

Šrámek Michalsp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl Bech SO
19.10.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí4.5.10.8.1.5.5.6.3.3.2.3.5.5.5.1.1.3.6.2.2.7.5.2.2.5.7.3.1.3.6.7.
odstup %2,35,313,710,70,00,00,02,15,94,06,93,75,38,98,80,00,03,08,71,12,412,53,50,41,95,65,90,90,01,45,07,3
% poražených soupeřů78,677,843,822,2100,069,275,070,671,487,592,371,463,650,042,9100,0100,081,868,888,991,740,055,690,066,776,566,775,0100,071,458,350,0
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr6.53.53.62.83.84.06.84.2
medián63213554
modus63215545
počet závodů265465432
průměrný odstup od vítěze %6,22,64,02,96,31,68,04,3
průměrné % poražených soupeřů54,276,173,287,768,077,255,671,8

Kategorie K1M

Šrámek Michalsj 117
28.08.16
sj 92
11.07.15
pořadí40.3.
odstup %16,818,0
% poražených soupeřů7,191,7
pořadí20152016celkem
průměr3.040.021.5
medián3403
modus3403
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %18,016,817,4
průměrné % poražených soupeřů91,77,149,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 41
30.04.17
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí20.13.12.12.7.13.13.11.
odstup %21,317,215,914,410,214,614,611,6
% poražených soupeřů26,961,360,721,470,060,060,047,4
pořadí201120142017celkem
průměr11.212.520.012.6
medián12122012
modus13122013
počet závodů5218
průměrný odstup od vítěze %13,116,521,315,0
průměrné % poražených soupeřů51,861,026,951,0

Kategorie C2M

Šrámek Michalsp 129
27.08.17
sj 124
20.08.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí4.5.10.8.1.5.5.6.3.3.5.5.5.3.6.2.7.2.5.7.3.6.7.
odstup %2,35,313,710,70,00,00,02,15,93,75,38,98,83,08,72,412,51,95,65,90,65,07,3
% poražených soupeřů78,677,843,822,2100,069,275,070,671,471,463,650,042,981,868,891,740,066,776,566,771,458,350,0
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr6.54.34.54.54.54.06.84.9
medián63235555
modus62235545
počet závodů242245423
průměrný odstup od vítěze %6,23,57,45,86,71,68,05,2
průměrné % poražených soupeřů54,270,365,975,357,077,255,665,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí22.9.26.26.16.20.11.15.18.8.
odstup %17,815,423,925,913,115,111,714,116,28,0
% poražených soupeřů27,669,221,926,546,434,547,451,746,973,1
pořadí20112012201420162017celkem
průměr13.018.026.09.022.017.1
medián11162692216
modus8162692226
počet závodů4221110
průměrný odstup od vítěze %12,514,124,915,417,816,1
průměrné % poražených soupeřů54,840,524,269,227,644,5

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí3.1.9.1.4.5.2.2.4.2.4.4.2.2.1.2.4.4.1.2.3.3.3.8.6.1.1.4.13.2.4.
odstup %4,40,08,50,04,15,61,92,21,90,44,53,40,10,70,01,23,71,50,01,71,01,40,58,84,10,00,03,011,71,12,5
% poražených soupeřů87,5100,050,0100,084,278,994,490,084,295,282,475,095,095,5100,094,485,762,5100,095,783,383,371,446,264,3100,0100,084,233,395,072,7
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr6.33.82.62.53.22.54.33.5
medián43322133
modus21322112
počet závodů365662331
průměrný odstup od vítěze %5,12,71,11,52,72,04,32,6
průměrné % poražených soupeřů67,077,785,090,987,592,179,283,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 51
15.05.16
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí9.26.20.11.
odstup %15,425,915,111,7
% poražených soupeřů69,226,534,547,4
pořadí2011201220142016celkem
průměr11.020.026.09.016.5
medián112026911
modus11202699
počet závodů11114
průměrný odstup od vítěze %11,715,125,915,417,0
průměrné % poražených soupeřů47,434,526,569,244,4

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 51
15.05.16
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí4.4.2.6.1.1.
odstup %4,13,40,74,10,00,0
% poražených soupeřů84,275,095,564,3100,0100,0
pořadí201220142016celkem
průměr2.73.04.03.0
medián1242
modus1241
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %1,42,04,12,0
průměrné % poražených soupeřů88,185,384,286,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí22.9.26.26.16.20.11.15.18.8.
odstup %17,815,423,925,913,115,111,714,116,28,0
% poražených soupeřů27,669,221,926,546,434,547,451,746,973,1
pořadí20112012201420162017celkem
průměr13.018.026.09.022.017.1
medián11162692216
modus8162692226
počet závodů4221110
průměrný odstup od vítěze %12,514,124,915,417,816,1
průměrné % poražených soupeřů54,840,524,269,227,644,5

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí3.1.9.1.4.5.2.2.4.2.4.4.2.2.2.4.4.3.3.3.8.6.1.1.4.13.2.4.
odstup %4,40,08,50,04,15,61,92,21,90,44,53,40,10,71,23,71,51,01,40,58,84,10,00,03,011,71,12,5
% poražených soupeřů87,5100,050,0100,084,278,994,490,084,295,282,475,095,095,594,485,762,583,383,371,446,264,3100,0100,084,233,395,072,7
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr6.33.83.32.83.22.54.33.7
medián43322133
modus21322114
počet závodů363562328
průměrný odstup od vítěze %5,12,71,31,82,72,04,32,8
průměrné % poražených soupeřů67,077,776,489,187,592,179,281,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Šrámek Michalsj 40
29.04.17
sj 51
15.05.16
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí22.9.26.26.16.20.11.15.18.8.
odstup %17,815,423,925,913,115,111,714,116,28,0
% poražených soupeřů27,669,221,926,546,434,547,451,746,973,1
pořadí20112012201420162017celkem
průměr13.018.026.09.022.017.1
medián11162692216
modus8162692226
počet závodů4221110
průměrný odstup od vítěze %12,514,124,915,417,816,1
průměrné % poražených soupeřů54,840,524,269,227,644,5

Kategorie C2M

Šrámek Michalsj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí3.1.9.1.4.5.2.2.4.2.4.4.2.2.2.4.4.3.3.3.8.6.1.1.4.13.2.4.
odstup %4,40,08,50,04,15,61,92,21,90,44,53,40,10,71,23,71,51,01,40,58,84,10,00,03,011,71,12,5
% poražených soupeřů87,5100,050,0100,084,278,994,490,084,295,282,475,095,095,594,485,762,583,383,371,446,264,3100,0100,084,233,395,072,7
pořadí2011201220132014201520162017celkem
průměr6.33.83.32.83.22.54.33.7
medián43322133
modus21322114
počet závodů363562328
průměrný odstup od vítěze %5,12,71,31,82,72,04,32,8
průměrné % poražených soupeřů67,077,776,489,187,592,179,281,7
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále