Plášilová Anežka, 2002

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: 3   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 53. 13/DS 263.4536,3
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 52. 12/DS 273.4338,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2W sjezd
ŠANDOVÁ Anežka
4. 2/DS 167.6318,8
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 30. 8/DS 17.3341,5
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
2. 2/DS 0.661,3
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 42. 5/DS 3957.258.287,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
22. 3/DS 18.6639,2
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 43. 5/DS 18.9838,3
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
22. 3/DS 341.60709,9
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 60. 8/DS 37.9236,3
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 58. 7/DS 37.4434,5
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 24. 6/DS 181.5224,4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
4. 1/DS 64.836,9
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 19. 6/DS 153.2820,6
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
SADÍLKOVÁ Lucie
3. 1/DS 71.618,0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 7. 3/DS 771.2078,9
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/DS
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1W sjezd 30. 4/DS 19.9631,4
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
15. 3/DS 25.7141,4
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 36. 6/DS 27.8943,3
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
16. 3/DS 22.8936,1
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 3. 1/DS 65.606,1
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
SADÍLKOVÁ Lucie
3. 1/DS 20.501,9
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 35. 6/DS 274.6326,5
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
12. 2/DS 363.2835,0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 31. 6/DS 260.4825,7
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
16. 3/DS 852.5883,7
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1.  
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
SADÍLKOVÁ Lucie
3. 1/DS 61.205,9
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/DS 47.605,0
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 3.   22.801,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 14. 3/DS 196.2024,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 22. 6/DS 282.4030,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 18. 5/DS 216.0026,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 21. 6/DS 293.5030,6
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom    
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom    
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/DM
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
SADÍLKOVÁ Lucie
3. 1/DM 26.1024,3
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
5. 2/DM 101.439,3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 38. 13/DM 338.3643,2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
3. 1/DM 142.2813,1
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   86.508,9
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/DM 49.505,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd    
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 43. 11/DM 215.8739,5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
SKALICKÝ Aleš
15. 2/DM 192.10142,0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
SKALICKÝ Aleš
13. 2/DM 81.9060,0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W sjezd 25. 8/DM 20.7551,6
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom    
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 31. 11/DM 246.97265,9
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom    
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 32. 7/DM 190.3634,3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 40. 8/DM 397.9740,2
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 3. 1/DM 75.007,3
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 30. 10/DM 109.27107,3
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 30. 10/DM 391.69407,2
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   85.007,8
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 2.   458.8045,6
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 2.   180.3017,6
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom    
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 12. 3/ZS 38.5033,6
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1W sjezd 1.  
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 11. 3/ZS 46.6038,4
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 31. 12/ZS 217.5738,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 37. 12/ZS 368.1438,0
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1W sjezd 1.  
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1W sjezd 1.  
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1W sjezd 1.  
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 41. 14/ZS 58.6053,3
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1W slalom 43. 14/ZS 81.2073,0
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   24.9028,3
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   129.0010,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Plášilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Plášilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 05.05.19 updated from RVP
Plášilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Plášilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Plášilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Plášilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 02.06.16 updated from RVP
Plašilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 09.05.16 updated from RVP
Plašilová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 11.05.15 inserted RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5366|0|N

rok 2020

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C2W
Šandová Anežka
1/1 1
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2W
Šandová Anežka
1/1 0
 K1W 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.K1W 2/2 25
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Bundová Simona
5/6 127
40.K1W 5/6 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 3/3 8
20.C2M
Bundová Simona
5/6 30
4.C2W
Sadílková Lucie
3/3 2
5.C2W
Bundová Simona
1/1 2
21.K1W 5/9 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bundová Simona
5/6 0
 C2W
Sadílková Lucie
1/1 0
38.K1W 5/11 20

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Sadílková Lucie
1/1 0
 C2W
Žďárská Laura
2/2 0
50.K1W 5/5 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Skalický Aleš
2/2 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 2/2 4
38.K1W 5/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
52.K1W 2/2 7

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
134.K1W 4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.K1W 4/4 6

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
C2M17--
K1W405259

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015
K1W148203169134164
C2X--52--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C2W359---
K1W612150384465
C1W-9-24--
C2M-2085---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C2W43--
K1W58386152
C2M-43--
Fotky nenalezeny.
0|5366|0|N

rok 2020

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C2W
Šandová Anežka
1/1 1
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2W
Šandová Anežka
1/1 0
 K1W 2/2 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.K1W 2/2 25
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Bundová Simona
5/6 127
40.K1W 5/6 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1W 3/3 8
20.C2M
Bundová Simona
5/6 30
4.C2W
Sadílková Lucie
3/3 2
5.C2W
Bundová Simona
1/1 2
21.K1W 5/9 59
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Bundová Simona
5/6 0
 C2W
Sadílková Lucie
1/1 0
38.K1W 5/11 20

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Sadílková Lucie
1/1 0
 C2W
Žďárská Laura
2/2 0
50.K1W 5/5 14
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1W 1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2X
Skalický Aleš
2/2 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1W 2/2 4
38.K1W 5/6 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
52.K1W 2/2 7

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
134.K1W 4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.K1W 4/4 6

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
C2M17--
K1W405259

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015
K1W148203169134164
C2X--52--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015
C2W359---
K1W612150384465
C1W-9-24--
C2M-2085---

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017
C2W43--
K1W58386152
C2M-43--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
9   2 37 5 16 69
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody30.330.03010
K1W34.430.0308
C2X14.013.0132
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,010
K1W00,000,000,000,08
C2X00,000,000,000,02
Celkem00,000,000,000,010
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody20139270210,0
K1W16123277212,5
C2X41604000,0
Celkem20139270210,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2X

Plášilová Anežkasl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí15.13.
odstup %142,060,0
% poražených soupeřů---14,3
pořadí2017celkem
průměr14.014.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %101,0101,0
průměrné % poražených soupeřů7,27,2
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 85
25.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
pořadí60.58.31.30.30.12.11.43.
odstup %36,334,5265,9107,3407,233,638,473,0
% poražených soupeřů16,923,0---6,5---26,728,610,6
pořadí2015201620172019celkem
průměr43.011.530.359.034.4
medián4311305830
modus4311305830
počet závodů12328
průměrný odstup od vítěze %73,036,0260,135,4124,5
průměrné % poražených soupeřů10,627,72,220,014,0
počet jízd245415
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
33,3%
0
0,0%
2
25,0%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
13,3%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí12.16.
odstup %35,083,7
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr14.014.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %59,359,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí35.31.32.40.
odstup %26,525,734,340,2
% poražených soupeřů12,823,124,415,2
pořadí20172019celkem
průměr36.033.034.5
medián323132
modus323131
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %37,326,131,7
průměrné % poražených soupeřů19,818,018,9

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2W

Plášilová Anežkasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí5.3.
odstup %9,313,1
% poražených soupeřů---33,3
pořadí2018celkem
průměr4.04.0
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,211,2
průměrné % poražených soupeřů16,716,7

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 77
14.06.20
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí53.38.31.37.
odstup %36,343,238,638,0
% poražených soupeřů1,911,918,914,3
pořadí201620182020celkem
průměr34.038.053.039.8
medián31385337
modus31385331
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %38,343,236,339,0
průměrné % poražených soupeřů16,611,91,911,8

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Plášilová Anežkasl 59
16.05.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
pořadí3.1.3.2.2.
odstup %6,10,01,945,617,6
% poražených soupeřů80,0100,071,480,080,0
pořadí20172019celkem
průměr2.02.32.2
medián232
modus232
počet závodů235
průměrný odstup od vítěze %31,62,714,2
průměrné % poražených soupeřů80,083,882,3

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 83
21.06.18
pořadí12.16.3.
odstup %35,083,724,3
% poražených soupeřů---------
pořadí20182019celkem
průměr3.014.010.3
medián31212
modus3123
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %24,359,347,7
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie C2W

Plášilová Anežkasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí4.3.1.3.3.5.3.
odstup %18,88,00,01,95,99,313,1
% poražených soupeřů---50,0100,050,050,0---33,3
pořadí201820192020celkem
průměr4.02.54.03.1
medián3343
modus3343
počet závodů2417
průměrný odstup od vítěze %11,24,018,88,1
průměrné % poražených soupeřů16,762,50,040,5

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
pořadí53.52.19.7.35.31.2.2.38.3.2.32.40.1.3.2.1.1.1.1.1.3.3.
odstup %36,338,920,678,926,525,75,00,043,28,95,134,340,20,07,37,80,00,00,00,00,028,310,9
% poražených soupeřů1,93,852,6---12,823,185,785,711,975,083,324,415,2100,060,083,3100,0---100,0100,0100,0------
pořadí201520162017201820192020celkem
průměr3.01.013.211.318.852.514.5
medián312219523
modus31122521
počet závodů24645223
průměrný odstup od vítěze %19,60,014,914,331,337,618,2
průměrné % poražených soupeřů0,075,063,864,034,82,948,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
pořadí12.16.
odstup %35,083,7
% poražených soupeřů------
pořadí2019celkem
průměr14.014.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %59,359,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie C2W

Plášilová Anežkasj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí4.3.
odstup %18,88,0
% poražených soupeřů---50,0
pořadí20192020celkem
průměr3.04.03.5
medián343
modus343
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %8,018,813,4
průměrné % poražených soupeřů50,00,025,0

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí53.52.19.35.31.14.22.18.21.32.40.
odstup %36,338,920,626,525,724,330,326,630,634,340,2
% poražených soupeřů1,93,852,612,823,131,616,032,023,124,415,2
pořadí201720192020celkem
průměr36.022.952.530.6
medián32215231
modus32145214
počet závodů27211
průměrný odstup od vítěze %37,326,437,630,4
průměrné % poražených soupeřů19,827,32,921,5

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí22.22.15.16.
odstup %39,2709,941,436,1
% poražených soupeřů12,512,5------
pořadí2019celkem
průměr18.818.8
medián1616
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %206,7206,7
průměrné % poražených soupeřů6,36,3

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí42.43.30.36.
odstup %8.287,438,331,443,3
% poražených soupeřů21,219,217,15,4
pořadí2019celkem
průměr37.837.8
medián3636
modus3030
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %2.100,12.100,1
průměrné % poražených soupeřů15,715,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sl 139
10.09.17
pořadí30.30.25.
odstup %41,531,451,6
% poražených soupeřů6,517,17,7
pořadí20172019celkem
průměr25.030.028.3
medián253030
modus253030
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %51,636,541,5
průměrné % poražených soupeřů7,711,810,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí22.22.15.16.
odstup %39,2709,941,436,1
% poražených soupeřů12,512,5------
pořadí2019celkem
průměr18.818.8
medián1616
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %206,7206,7
průměrné % poražených soupeřů6,36,3

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí42.43.30.36.
odstup %8.287,438,331,443,3
% poražených soupeřů21,219,217,15,4
pořadí2019celkem
průměr37.837.8
medián3636
modus3030
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %2.100,12.100,1
průměrné % poražených soupeřů15,715,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí22.22.15.16.
odstup %39,2709,941,436,1
% poražených soupeřů12,512,5------
pořadí2019celkem
průměr18.818.8
medián1616
modus2222
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %206,7206,7
průměrné % poražených soupeřů6,36,3

Kategorie K1W

Plášilová Anežkasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
pořadí42.43.30.36.
odstup %8.287,438,331,443,3
% poražených soupeřů21,219,217,15,4
pořadí2019celkem
průměr37.837.8
medián3636
modus3030
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %2.100,12.100,1
průměrné % poražených soupeřů15,715,7