Zedníčková Michaela Anna, 2005

SKK Vysoké Mýtoregistrační číslo: 064055
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: 2  sjezd K1: 1   C1: 1   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 10. 4/DS 17.8815,8
64
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
9. 1/DS 34.7825,2
5
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1W slalom 13. 4/DS 18.4416,6
60
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
9. 1/DS 27.1218,9
5
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 13. 7/DS 5.5511,0ČP/OČ/OM
33/69/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 9. 4/DS 4.598,2ČP/OČ/OM
40/24/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 14. 8/DS 5.4810,8ČP/OČ/OM
33/69/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 8. 4/DS 7.0312,7ČP/OČ/OM
43/36/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1W sjezd 11. 4/DS 5.169,1ČP/OČ/OM
35/20/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1W sjezd 10.   3541.006.002,7ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1W sjezd 4. 1/DS 20.872,4ČP/OČ/OM
57/54/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/DS
16
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/DS
16
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 1. 1/DS
9
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 1. 1/DS
9
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/DS
18
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/DS 1.702,9
10
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 1. 1/DS
9
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C1W sjezd 1. 1/DS
9
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1W slalom 2. 2/DS 1.251,0
6
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 1. 1/DS
24
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1W slalom 2. 2/DS 1.431,0
6
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 5. 2/DS 10.089,3
15
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 2. 2/DS 12.642,4OČ/OM
32/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 1. 1/DS OČ/OM
20/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 2. 2/DS 11.742,2OČ/OM
32/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 3. 3/DS 8.651,3OČ/OM
20/0
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DS -
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1W sjezd 1.   -
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 3. 1/DS 15.5013,7
14
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 4. 2/DS 9.509,1
34
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠILAR Jakub
3.   2.702,1
11
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 1. 1/DS
17
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 4. 1/DS 17.3015,0
8
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 5. 2/DS 5.304,7
24
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ŠILAR Jakub
2.   0.800,6
18
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 20. 7/DS 11.2115,3ČP/OČ/OM
17/36/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 11. 4/DS 13.2816,3ČP/OČ/OM
35/1/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 12. 5/DS 5.1710,3ČP/OČ/OM
35/96/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 14. 5/DS 12.2521,9ČP/OČ/OM
29/1/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 5. 2/DS 47.565,2ČP/OČ/OM
53/60/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1W sjezd 10. 4/DS 9.6810,3ČP/OČ/OM
37/37/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1W sjezd 4. 2/DS 10.4210,1ČP/OČ/OM
57/24/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 7. 2/DS 94.758,3ČP/OČ/OM
46/18/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1W sjezd 8. 2/DS 150.2012,7ČP/OČ/OM
43/7/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 6. 2/DS 68.816,5ČP/OČ/OM
49/86/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 9. 4/DS 103.258,6ČP/OČ/OM
40/12/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 10. 4/DS 56.976,0ČP/OČ/OM
37/69/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 8. 3/DS 69.666,8ČP/OČ/OM
43/12/0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 2. 1/DS 44.805,9OM
45
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 4. 2/DS 20.702,7OM
38
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 4. 2/DS 26.903,1OM
32
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 4. 2/DS 37.404,4OM
32
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 3. 2/DS 23.103,0OM
58
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 4. 2/DS 31.004,1OM
42
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 4. 2/DS 34.704,0OM
24
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1W sjezd 4. 2/DS 48.205,6OM
24
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km K1W sjezd 3. 1/DS 61.808,2OM
18
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 K1W sjezd 3. 1/DS 28.308,2OM
18
19.03.2022 Sjezd v Brně + Krajský přebor JM Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km C1W sjezd 3. 1/DS 75.508,7OM
9
19.03.2022 Sjezd v Brně + Přebor města Brna viz. závod č. 1 C1W sjezd 3. 1/DS 41.4010,1OM
9
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 17. 6/DM 16.4716,8
72
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ŠILAR Jakub
3.   7.196,0
37
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 31. 9/DM 22.1120,1
42
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ŠILAR Jakub
4.   7.745,9
32
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 5. 2/DM 4.2710,3-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 8. 3/DM 6.1113,3-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1W sjezd 19. 3/DM 6.5813,6ČP/OČ/OM
29/27/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1W sjezd 11. 3/DM 17.5133,7ČP/OČ/OM
37/6/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 16. 3/DM 5.2110,6ČP/OČ/OM
35/45/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 11. 2/DM 16.3330,2ČP/OČ/OM
37/6/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1W sjezd 2. 1/DM 8.001,2ČP/OČ/OM
68/42/0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1W slalom 3. 2/DM 6.425,6
4
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 2. 2/DM 1.201,2
14
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
4. 1/DM 9.687,9
2
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1W slalom 1. 1/DM
6
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 1. 1/DM
15
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 1/DM 4.012,9
2
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 7. 1/DM 30.654,6ČP/OČ/OM
46/69/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 12. 2/DM 64.848,5ČP/OČ/OM
33/7/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 6. 1/DM 15.362,4ČP/OČ/OM
49/79/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 9. 2/DM 46.326,4ČP/OČ/OM
40/19/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DM
4
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2. 1/DM 3.403,2
18
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
3. 1/DM 8.206,8
5
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W sjezd 1. 1/DM
20
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 1. 1/DM
4
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 3. 1/DM 1.801,7
19
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
3. 1/DM 8.506,8
6
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 11. 2/DM 4.689,3ČP/OČ/OM
35/33/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 11. 2/DM 6.9812,6ČP/OČ/OM
35/6/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 12. 2/DM 6.0412,3ČP/OČ/OM
33/39/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 7. 2/DM 6.8312,1ČP/OČ/OM
46/30/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1W sjezd 9. 2/DM 95.307,2ČP/OČ/OM
40/43/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 8. 2/DM 76.674,9ČP/OČ/OM
43/30/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1W sjezd 8. 1/DM 94.297,1ČP/OČ/OM
43/49/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 9. 2/DM 98.456,3ČP/OČ/OM
40/18/0
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
11
08.10.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1W sjezd 1.  
3
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 21. 10/DM 23.9220,3
6
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 30. 12/DM 22.7221,2
23
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
12. 3/DM 32.0425,9
6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 21. 10/DM 26.4022,5
6
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 24. 10/DM 15.9714,8
33
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
8. 2/DM 25.0219,4
8
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
6
24.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/DM
2
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 6. 2/DM 7.0010,5-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 8. 5/DM 10.3013,8-
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1W sjezd 8. 2/DM 60.717,1ČP/OČ/OM
43/7/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1W sjezd 11. 3/DM 6.5811,7ČP/OČ/OM
35/25/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 28. 4/DM 23.8048,1ČP/OČ/OM
19/22/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 17. 5/DM 54.76101,7ČP/OČ/OM
27/1/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 33. 6/DM 9.9219,6ČP/OČ/OM
12/16/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 15. 5/DM 3945.977.170,6ČP/OČ/OM
31/1/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 6. 2/DM 137.4015,4
4
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 6. 2/DM 11.1020,4
4
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
12
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
12
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 7. 2/DM 109.7012,3
4
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C1M sjezd 7. 2/DM 10.3018,8
4
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
11
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
12
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom 1. 1/DM
4
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 3. 1/DM 6.966,5
9
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 1/DM 19.6816,1
3
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1W slalom 2. 1/DM 0.290,2
4
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 3. 1/DM 5.004,6
13
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 1/DM 23.3519,5
3
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 3. 3/DM 2.702,2
2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 5. 2/DM 20.1020,6
15
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
6. 2/DM 13.4010,6
5
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 1. 1/DM
9
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 3. 3/DM 4.203,4
2
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 3. 2/DM 3.303,0
16
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
4. 1/DM 4.403,3
7
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/DM
7
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1W sjezd 2. 2/DM 61.046,2
2
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 10. 3/DM 59.998,3OČ/OM
45/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 9. 3/DM 85.9810,4OČ/OM
1/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 11. 3/DM 96.6213,7OČ/OM
37/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 11. 3/DM 95.0811,6OČ/OM
1/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 19. 5/DM 5.5811,4ČP/OČ/OM
19/27/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 14. 5/DM 9.9818,8ČP/OČ/OM
29/1/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 19. 5/DM 8.0716,7ČP/OČ/OM
19/27/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 13. 5/DM 10.6720,4ČP/OČ/OM
31/1/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 11. 6/ZS 21.1017,8
4
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
14. 3/ZS 36.0029,3
5
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 9. 4/ZS 15.3014,6
52
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 11. 7/ZS 22.9020,1
5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
15. 3/ZS 34.0028,6
5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 12. 5/ZS 15.9015,2
43
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W sjezd 11. 3/ZS 5.2912,7-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C1W sjezd 3. 3/ZS 4.268,0-
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/ZS -
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1W sjezd 16. 2/ZS 7.9014,7ČP/OČ/OM
29/24/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 6. 6/ZS 4.358,7OČ/OM
5/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1W sjezd 33. 5/ZS 57.32120,0ČP/OČ/OM
8/20/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 4.407,5OČ/OM
1/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
3. 3/ZS 4.688,4OČ/OM
1/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
21. 1/ZS 22.7147,7ČP/OČ/OM
17/8/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1W sjezd 3. 3/ZS 15.435,5OČ/OM
5/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 35. 4/ZS 17.5435,4ČP/OČ/OM
8/20/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1W sjezd 4. 4/ZS 34.3610,7OČ/OM
1/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
3. 3/ZS 26.728,8OČ/OM
2/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
24. 2/ZS 20.8843,4ČP/OČ/OM
14/1/0
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 6. 2/ZS 12.5021,6
4
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd    
0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
17
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 1.903,3
13
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 2/ZS 1.201,8
6
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
3. 2/ZS 58.605,3
2
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 6. 2/ZS 264.5027,9
2
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C1M sjezd 6. 2/ZS 15.0026,3
3
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 1. 1/ZS
12
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 0.100,2
8
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
   
0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
6.   3534.095.362,8
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1W slalom 3. 1/ZS 19.7014,3
2
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 3. 1/ZS 4.103,5
10
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
3. 1/ZS 13.5010,1
6
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1W slalom 3. 1/ZS 21.3015,2
2
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 4. 1/ZS 3.402,7
10
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
ŽĎÁRSKÁ Laura
5. 1/ZS 28.0020,3
2
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 28. 6/ZS
22
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. K1W slalom 39. 9/ZS 43.5751,2
16
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 4. 3/ZS 12.509,6
2
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 3. 2/ZS 4.003,4
10
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
6. 2/ZS 17.2012,5
2
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 1. 1/ZS
6
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1W slalom 3. 2/ZS 4.403,2
3
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/ZS
9
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 2. 1/ZS 1.601,3
12
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
7. 2/ZS 42.6036,4
2
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 13. 3/ZS 114.8515,4-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd     -
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/ZS -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 13. 3/ZS 107.0014,4OČ/OM
16/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd     OČ/OM
0/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 1/ZS 17.882,0OČ/OM
2/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 2/ZS 12.5021,6
4
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 2/ZS 1.903,3
13
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 2/ZS 1.201,8
6
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 37. 26/ZS 48.8648,2OČ/OM
9/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 50. 29/ZS 116.63114,3OČ/OM
4/0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
13
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/ZS
5
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
4. 1/ZS 123.8014,3
2
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 1. 1/ZS
9
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1W sjezd 1. 1/ZS
0
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 10.   151.7021,4
14
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 2/ZS 224.9026,4
5
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
6
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VOŘÍŠEK Václav
3. 1/ZS 264.5030,5
3
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
2. 1/ZS 1.500,1
2
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 30. 5/ZS 236.8322,9ČP/OČ/OM
6/31/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1W sjezd 26. 3/ZS 218.4121,5ČP/OČ/OM
10/37/0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1.  
11
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
ŽĎÁRSKÁ Laura
1. 1/ZS
2
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 6. 1/ZS 138.7014,0OM
41
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 6. 1/ZS 130.4015,2OM
33
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 7. 1/ZS 137.7014,0OM
36
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1W sjezd 7. 1/ZS 118.5014,1OM
29
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
8
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1.  
4
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 11. 2/ZS 254.7823,5
12
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1W sjezd 11. 2/ZS 232.0821,2
8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 9. 2/ZS 161.1019,9OM
22
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 14. 2/ZS 175.1018,8OM
26
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 14. 2/ZS 171.4021,1OM
23
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 15. 2/ZS 212.9022,2OM
23
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1W sjezd 6.   172.6023,1OM
10
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 6.   116.7019,0OM
10
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 15. 4/ZS 61.6444,3
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 19. 6/ZS 17.3013,5
31
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
20. 4/ZS 47.3031,1
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1W slalom 15. 4/ZS 71.4950,9
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 21. 6/ZS 20.1015,1
30
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
21. 4/ZS 50.0833,5
0
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1W sjezd 24. 6/ZS 17.9926,6-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
16. 7/ZS 17.2324,3-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 10. 10/ZS 7.8815,7-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/ZS -
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 42. 28/ZS 44.8254,4-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 22. 3/U14 23.3647,9-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1W sjezd 27. 3/U14 16.6033,1-
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 2. 1/ZS 15.701,5
5
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 1.702,7
5
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 2. 2/ZS 1.402,2
5
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 3. 2/ZS 29.602,7
4
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
BUNDOVÁ Simona
6. 2/ZS 53.0042,1-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 2. 1/ZS 5.904,6-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
BUNDOVÁ Simona
6. 2/ZS 47.5036,5
0
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 4. 2/ZS 17.8014,7
7
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1W slalom 42. 16/ZS 113.20143,6
1
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1W slalom 48. 17/ZS 145.12173,1
0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1W slalom 41. 27/ZS 365.76376,7OČ/OM
3/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1W slalom 42. 26/ZS 279.83303,4OČ/OM
1/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
9
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
BUNDOVÁ Simona
2. 2/ZS 25.7023,9
1
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1W sjezd 18. 5/ZS 184.8023,5
33
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/ZS
2
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1W sjezd 28. 9/ZS 214.5627,4
12
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
1. 1/ZS
2
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1W slalom 4. 1/ZS 47.8029,6
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 3. 1/ZS 2.401,9
10
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
5. 1/ZS 48.0033,9
0
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1W sjezd 1. 1/ZS
3
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1W slalom 4. 1/ZS 28.4014,8
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 2. 1/ZS 1.801,3
11
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
ZRZAVÝ Jakub
6. 1/ZS 39.6025,6
0
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
6
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2W sjezd
BUNDOVÁ Simona
3.   69.706,0
0
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1W sjezd 33. 7/ZS 21.5944,3ČP/OČ/OM
3/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1W sjezd 30. 6/ZS 0.830,0ČP/OČ/OM
6/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 1. 1/ZS
4
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1W sjezd 1. 1/ZS
3
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1W sjezd 39. 9/ZS 197.4136,0ČP/OČ/OM
0/1/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1W sjezd 40. 11/ZS 195.6335,8-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   20.001,9
4
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
SYROVÝ Filip
7.   377.8044,4
0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 20. 10/ZS 271.1026,3OM
6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 23. 12/ZS 241.0027,0OM
2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 21. 8/ZS 266.0029,9OM
4
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 24. 11/ZS 321.0030,9OM
3
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   3.600,3
3
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
SYROVÝ Filip
2.   190.6015,8
1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 15. 3/ZS 144.1025,1OM
5
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 17. 4/ZS 216.2029,3OM
4
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1W sjezd 18. 5/ZS 231.6031,7OM
4
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1W sjezd 21. 7/ZS 154.8027,5OM
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 33. 8/ZM 31.7026,7
8
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 36. 8/ZM 32.4027,2
7
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W sjezd 17. 7/ZM 83.3127,5
2
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1W slalom 19. 9/ZM
0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/ZM 70.107,5
3
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 7. 2/ZM 6.3010,7
0
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 4. 2/ZM 79.908,9
3
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 6. 2/ZM 5.609,6
1
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1W slalom 2.   20.1014,8
3
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1W slalom 2.   15.3011,0
3
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 37. 18/ZM 37.2133,9
1
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W sjezd 4. 2/ZM 125.4020,9
1
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1W slalom 38. 18/ZM 33.5431,1
2
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1W sjezd 36. 8/ZM 214.6338,7ČP/OČ/OM
19/3/1
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1W sjezd 41. 9/ZM 407.1541,1ČP/OČ/OM
19/2/1
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 44. 23/ZM 105.04107,7OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1W sjezd 19. 9/ZM 9.7828,5OM
1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1W slalom 44. 22/ZM 117.33100,4OM
0
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   5.007,7
3
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 1/ZM 69.206,7
3
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 3.   189.2017,4
2
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   147.1012,8
3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1W sjezd 21. 7/ZM 396.6044,4OM
0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1W sjezd 22. 7/ZM 470.8045,1OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1W sjezd 21. 6/ZM 396.8046,6OM
0
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1W sjezd 22. 7/ZM 460.4045,4OM
0
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 12.   524.0064,6
0
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1W sjezd 7.   662.9089,5OM
0
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1W sjezd 7. 2/ZM 484.1075,7OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Zedníčková Michaela AnnaSKK Vysoké Mýto K1: 2   C1: 3   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Zedníčková Michaela AnnaSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1: 1   C1: 1   C2: 08.01.22 aktualizace z registru ČSK
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1: 1   C1: 2   C2: 04.11.21 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1: 2   C2: 28.09.21 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1: 3   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 3 01.07.19 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 02.10.18 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 03.07.17 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Zedníčková MichaelaSKK Vysoké Mýto K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.11.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5729|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.C1W 4/4 34
15.C2X
Šilar Jakub
2/2 29
39.C2X
Zrzavý Jakub
2/2 10
57.K1W 5/6 206
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 8/10 258
7.K1W 8/12 345
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/16 124
6.K1W 5/19 389
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/18 121
8.K1W 5/20 201

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
45.C1W 4/4 18
7.C2X
Šilar Jakub
2/2 69
27.C2X
Zrzavý Jakub
4/4 15
73.K1W 5/6 166
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 8/8 311
9.K1W 8/9 338
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/8 104
5.K1W 5/10 285
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
 K1W 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
32.C1W 5/6 22
27.C2X
Zrzavý Jakub
5/6 29
71.K1W 5/6 100
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 4/4 118
14.K1W 6/6 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 4/4 16
6.C1W 5/9 9
9.K1W 5/16 161
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1W 5/6 16
59.C2M
Žďárská Laura
2/2 10
55.C2X
Žďárská Laura
2/2 8
64.C2X
Zrzavý Jakub
2/2 4
75.K1W 5/10 145
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Žďárská Laura
2/2 31
27.K1W 6/6 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/6 18
8.C1W 5/5 11
19.C2M
Žďárská Laura
5/11 31
38.C2M
Voříšek Václav
1/1 3
1.C2W
Žďárská Laura
3/3 6
95.K1M 1/1 14
13.K1W 5/23 132
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2M
Žďárská Laura
4/4 0
 C2W
Žďárská Laura
1/1 0
22.K1W 5/19 165

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2M
Bundová Simona
1/1 0
 C2X
Zrzavý Jakub
4/4 0
83.K1W 5/9 89
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.K1W 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 1/1 3
53.C2M
Syrový Filip
2/2 1
60.C2M
Bundová Simona
1/1 1
1.C2W
Bundová Simona
3/3 4
31.K1W 5/15 65
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 5/11 23

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 5/7 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.K1W 2/2 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
47.K1W 5/12 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/9 3

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
C1W9814---
K1W7914274246
C2M---27--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1W5045323449-
C2X3927276470-
K1W5773717583126
C2M---59117-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1W436825-
K1W659133147
C1M--3535--
C2M---3860-
C2W---11-
K1M---95-153

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1W998973

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1W7222329--
K1W84245223256
C2M---46--
C2W---2--
Fotky nenalezeny.
0|5729|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
50.C1W 4/4 34
15.C2X
Šilar Jakub
2/2 29
39.C2X
Zrzavý Jakub
2/2 10
57.K1W 5/6 206
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1W 8/10 258
7.K1W 8/12 345
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
4.C1W 5/16 124
6.K1W 5/19 389
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
7.C1W 5/18 121
8.K1W 5/20 201

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
45.C1W 4/4 18
7.C2X
Šilar Jakub
2/2 69
27.C2X
Zrzavý Jakub
4/4 15
73.K1W 5/6 166
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1W 8/8 311
9.K1W 8/9 338
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
3.C1W 5/8 104
5.K1W 5/10 285
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/8 0
 K1W 5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
32.C1W 5/6 22
27.C2X
Zrzavý Jakub
5/6 29
71.K1W 5/6 100
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1W 4/4 118
14.K1W 6/6 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 4/4 16
6.C1W 5/9 9
9.K1W 5/16 161
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 5/6 0
 K1W 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C1W 5/6 16
59.C2M
Žďárská Laura
2/2 10
55.C2X
Žďárská Laura
2/2 8
64.C2X
Zrzavý Jakub
2/2 4
75.K1W 5/10 145
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
27.C2M
Žďárská Laura
2/2 31
27.K1W 6/6 61
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/6 18
8.C1W 5/5 11
19.C2M
Žďárská Laura
5/11 31
38.C2M
Voříšek Václav
1/1 3
1.C2W
Žďárská Laura
3/3 6
95.K1M 1/1 14
13.K1W 5/23 132
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 3/3 0
 C2M
Žďárská Laura
4/4 0
 C2W
Žďárská Laura
1/1 0
22.K1W 5/19 165

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
 C2M
Bundová Simona
1/1 0
 C2X
Zrzavý Jakub
4/4 0
83.K1W 5/9 89
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
42.K1W 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
25.C1W 1/1 3
53.C2M
Syrový Filip
2/2 1
60.C2M
Bundová Simona
1/1 1
1.C2W
Bundová Simona
3/3 4
31.K1W 5/15 65
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
32.K1W 5/11 23

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
126.K1W 5/7 23
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1W 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
46.K1W 2/2 38
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0
47.K1W 5/12 15
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
56.K1W 5/9 3

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
C1W9814---
K1W7914274246
C2M---27--

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1W5045323449-
C2X3927276470-
K1W5773717583126
C2M---59117-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017
C1W436825-
K1W659133147
C1M--3535--
C2M---3860-
C2W---11-
K1M---95-153

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1W998973

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1W7222329--
K1W84245223256
C2M---46--
C2W---2--

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
48 24 28 137 55 24 316
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody12.05.0397
K1W18.010.0346
C1W5.93.0324
C2X6.65.0324
C2M11.714.063
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody66,21010,31919,63536,197
K1W24,3613,0715,21532,646
C1W416,7312,5729,21458,324
C2X00,014,2520,8625,024
C2M00,000,000,000,03
Celkem66,21010,31919,63536,197
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1922142118745,3
K1W911918214448,4
C1W484413062,5
C2X4714831327,7
C2M632500,0
Celkem1922142118745,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Zedníčková Michaela Annasl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí2.2.3.4.3.1.1.1.21.21.1.2.3.3.11.11.3.3.4.3.15.15.4.4.
odstup %1,01,013,715,05,60,00,00,020,322,50,00,22,23,417,820,114,315,29,63,244,350,929,614,8
% poražených soupeřů87,587,587,578,666,7100,0100,0100,025,928,6100,080,050,050,033,337,533,333,340,066,717,612,5------
pořadí20182019202020212022celkem
průměr9.55.88.51.52.85.9
medián433123
modus433123
počet závodů4664424
průměrný odstup od vítěze %34,913,48,11,47,712,7
průměrné % poražených soupeřů7,540,755,891,785,354,9
počet jízd812128848
lepší 1. jízda2
50,0%
1
16,7%
3
50,0%
1
25,0%
2
50,0%
9
37,5%
čistých jízd4
50,0%
10
83,3%
5
41,7%
7
87,5%
4
50,0%
30
62,5%

Kategorie C2M

Zedníčková Michaela Annasl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 96
21.07.18
pořadí14.15.6.
odstup %29,328,636,5
% poražených soupeřů40,941,7---
pořadí20182019celkem
průměr6.014.511.7
medián61414
modus6146
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %36,528,931,5
průměrné % poražených soupeřů0,041,327,5
počet jízd246
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Zedníčková Michaela Annasl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí9.9.3.2.3.4.4.5.3.3.12.8.5.5.6.4.3.5.6.7.20.21.5.6.
odstup %25,218,92,10,66,05,97,92,96,86,825,919,416,119,510,63,310,120,312,536,431,133,533,925,6
% poražených soupeřů52,952,983,390,991,787,050,042,977,880,038,953,355,655,654,570,066,750,037,533,39,513,0------
pořadí20182019202020212022celkem
průměr13.05.36.73.75.86.6
medián655335
modus535393
počet závodů4466424
průměrný odstup od vítěze %31,019,815,86,011,715,9
průměrné % poražených soupeřů5,646,954,771,670,052,0
počet jízd881112847
lepší 1. jízda2
50,0%
4
100,0%
1
16,7%
4
66,7%
1
25,0%
12
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
25,0%
4
36,4%
4
33,3%
3
37,5%
13
27,7%

Kategorie K1W

Zedníčková Michaela Annasl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 93
15.07.18
sl 92
14.07.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí10.13.1.5.4.5.17.31.2.1.2.3.30.24.3.3.5.3.9.12.3.4.28.39.3.2.37.50.19.21.4.42.48.41.42.3.2.33.36.19.2.2.37.38.
odstup %15,816,60,09,39,14,716,820,11,20,03,21,721,214,86,54,620,63,014,615,23,52,70,051,23,41,348,2114,313,515,114,7143,6173,1376,7303,41,91,326,727,20,014,811,033,931,1
% poražených soupeřů84,280,6100,081,891,287,176,859,593,8100,096,092,646,359,685,788,983,390,985,281,084,678,649,132,184,693,330,85,867,364,370,0------2,42,484,692,923,823,9---80,080,012,214,0
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr23.924.718.711.39.36.316.8
medián332193259
modus24233253
počet závodů791066644
průměrný odstup od vítěze %20,7115,925,411,87,29,336,6
průměrné % poražených soupeřů33,442,762,575,886,587,562,3
počet jízd14172012121287
lepší 1. jízda4
57,1%
5
55,6%
5
50,0%
3
50,0%
4
66,7%
2
33,3%
23
52,3%
čistých jízd5
35,7%
7
41,2%
10
50,0%
9
75,0%
7
58,3%
5
41,7%
43
49,4%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1W

Zedníčková Michaela Annasl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí37.50.41.42.44.44.
odstup %48,2114,3376,7303,4107,7100,4
% poražených soupeřů30,85,82,42,42,34,4
pořadí201720182019celkem
průměr44.041.543.543.0
medián44413742
modus44413744
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %104,1340,181,3175,1
průměrné % poražených soupeřů3,42,418,38,0
počet jízd43411
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
9,1%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Zedníčková Michaela Annasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí1.3.9.8.12.9.9.14.13.
odstup %0,01,38,66,88,56,46,318,820,4
% poražených soupeřů100,090,027,322,238,957,946,731,636,8
pořadí202020212022celkem
průměr13.510.05.38.7
medián13939
modus13919
počet závodů2349
průměrný odstup od vítěze %19,67,14,28,6
průměrné % poražených soupeřů34,247,859,950,2

Kategorie K1W

Zedníčková Michaela Annasj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí4.2.2.5.7.8.6.10.2.7.6.8.8.19.19.30.26.33.39.36.41.
odstup %2,42,42,25,28,312,76,56,01,24,62,47,17,111,416,722,921,544,336,038,741,1
% poražených soupeřů72,797,697,766,733,330,080,864,088,987,088,481,136,455,055,025,635,9---2,614,613,0
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr38.536.028.015.35.85.515.1
medián36332619658
modus36332619222
počet závodů22234821
průměrný odstup od vítěze %39,940,222,211,73,85,714,3
průměrné % poražených soupeřů13,81,330,848,886,467,953,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Zedníčková Michaela Annasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí1.3.9.8.12.9.9.
odstup %0,01,38,66,88,56,310,4
% poražených soupeřů100,090,027,322,238,946,761,9
pořadí202020212022celkem
průměr9.010.55.37.3
medián9939
modus9919
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %10,47,44,26,0
průměrné % poražených soupeřů61,942,859,955,3

Kategorie C2W

Zedníčková Michaela Annasl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2018celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0

Kategorie K1W

Zedníčková Michaela Annasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
pořadí2.2.5.6.10.7.8.8.10.27.18.28.33.39.
odstup %2,42,25,26,56,04,67,17,18,333,123,527,444,336,0
% poražených soupeřů97,697,766,780,864,087,081,136,483,03,757,535,7---2,6
pořadí2018202020212022celkem
průměr29.09.07.55.014.5
medián288758
modus188722
počet závodů522514
průměrný odstup od vítěze %32,97,75,94,415,3
průměrné % poražených soupeřů19,959,784,181,456,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Zedníčková Michaela Annasj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 40
02.05.19
pořadí6.7.6.6.7.
odstup %15,412,327,921,626,4
% poražených soupeřů50,045,537,550,060,0
pořadí20192020celkem
průměr6.36.56.4
medián666
modus666
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %25,313,820,7
průměrné % poražených soupeřů49,247,848,6

Kategorie C1W

Zedníčková Michaela Annasj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 79
23.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 59
16.05.19
sj 11
04.04.19
sl 39
03.05.18
pořadí1.1.1.9.8.12.9.9.1.1.2.9.11.14.13.1.1.1.
odstup %0,00,00,08,66,88,56,46,30,00,06,210,411,618,820,40,00,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,027,322,238,957,946,7100,0100,075,061,956,531,636,8100,0100,0100,0
pořadí20182019202020212022celkem
průměr1.01.07.310.04.05.8
medián119912
modus111911
počet závodů1273518
průměrný odstup od vítěze %0,00,09,67,13,15,8
průměrné % poražených soupeřů100,0100,066,047,869,969,7

Kategorie C2M

Zedníčková Michaela Annasl 99
28.07.19
sj 82
29.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sl 83
21.06.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
pořadí3.1.2.4.3.2.7.2.
odstup %5,30,01,814,330,523,944,415,8
% poražených soupeřů60,0100,080,057,175,050,025,066,7
pořadí20182019celkem
průměr3.72.63.0
medián232
modus232
počet závodů358
průměrný odstup od vítěze %28,010,417,0
průměrné % poražených soupeřů47,274,464,2

Kategorie C2W

Zedníčková Michaela Annasl 79
22.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 63
24.05.18
pořadí2.2.1.1.1.3.
odstup %2,00,10,00,00,06,0
% poražených soupeřů75,075,0100,0100,0100,033,3
pořadí20182019celkem
průměr1.71.71.7
medián121
modus121
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %2,00,71,4
průměrné % poražených soupeřů77,883,380,6

Kategorie K1M

Zedníčková Michaela Annasj 44
05.05.19
sj 15
06.04.17
pořadí10.12.
odstup %21,464,6
% poražených soupeřů62,515,4
pořadí20172019celkem
průměr12.010.011.0
medián121010
modus121010
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %64,621,443,0
průměrné % poražených soupeřů15,462,539,0

Kategorie K1W

Zedníčková Michaela Annasj 109
20.08.22
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 79
23.06.22
sj 74
18.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 146
08.10.20
sj 145
24.09.20
sj 125
30.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 8
30.03.19
sj 7
30.03.19/2
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 125
20.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
pořadí4.1.1.1.1.5.6.10.2.7.6.1.8.1.1.8.1.1.1.1.10.11.19.19.1.1.1.13.2.1.1.1.1.30.26.1.1.11.11.2.3.1.18.28.1.1.33.1.39.2.2.17.4.4.4.36.41.2.2.3.2.
odstup %2,40,00,00,00,05,26,56,01,24,62,40,07,10,00,07,10,00,00,00,08,313,711,416,70,00,00,014,43,30,00,00,00,022,921,50,00,021,223,51,52,70,023,527,40,00,044,30,036,01,90,327,57,58,920,938,741,17,76,717,412,8
% poražených soupeřů72,7100,0100,0100,0100,066,780,864,088,987,088,4100,081,1100,0100,036,4100,0100,0100,0100,083,081,155,055,0100,0100,0100,068,488,9100,0100,0100,0100,025,635,9100,0100,016,723,185,771,4100,057,535,7100,0100,0---100,02,687,583,311,157,157,140,014,613,083,380,066,783,3
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr11.510.96.86.64.83.67.8
medián4211612
modus2111111
počet závodů101215115861
průměrný odstup od vítěze %18,911,57,15,23,12,58,6
průměrné % poražených soupeřů50,668,677,282,889,185,574,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Zedníčková Michaela Annasj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí1.3.9.8.4.4.4.4.3.3.12.9.9.9.11.14.13.
odstup %0,01,38,66,84,43,15,64,010,18,78,56,46,310,411,618,820,4
% poražených soupeřů100,090,027,322,272,775,072,772,733,333,338,957,946,761,956,531,636,8
pořadí202020212022celkem
průměr11.810.04.37.1
medián11948
modus9944
počet závodů431017
průměrný odstup od vítěze %15,37,15,27,9
průměrné % poražených soupeřů46,747,859,954,7

Kategorie K1W

Zedníčková Michaela Annasj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 2
19.03.22
sj 1
19.03.22/2
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
pořadí4.2.2.5.6.10.2.4.4.3.3.3.2.7.6.8.8.10.11.19.19.13.30.26.6.6.7.7.9.14.14.15.6.6.33.39.20.23.24.21.15.17.21.18.36.41.21.22.22.21.7.7.
odstup %2,42,42,25,26,56,05,92,74,13,08,28,21,24,62,47,17,18,313,711,416,714,422,921,515,214,014,114,019,918,821,122,219,023,144,336,026,327,030,929,925,129,327,531,738,741,144,445,145,446,675,789,5
% poražených soupeřů72,797,697,766,780,864,095,086,487,091,785,785,788,987,088,481,136,483,081,155,055,068,425,635,977,379,272,773,957,948,048,046,258,358,3---2,626,98,317,920,026,320,04,819,014,613,09,18,74,59,1------
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr22.123.112.213.45.84.013.6
medián21219116310
modus721619226
počet závodů81013541252
průměrný odstup od vítěze %53,330,818,511,43,84,721,2
průměrné % poražených soupeřů7,414,657,762,186,484,350,4

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Zedníčková Michaela Annasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí9.8.10.11.14.4.11.11.11.7.15.
odstup %8,212,76.002,716,321,910,133,730,212,612,17.170,6
% poražených soupeřů46,753,3---37,518,857,116,716,737,562,522,2
pořadí202020212022celkem
průměr15.010.09.310.1
medián1511911
modus1511411
počet závodů14611
průměrný odstup od vítěze %7.170,622,11.012,01.211,9
průměrné % poražených soupeřů22,233,435,633,5

Kategorie C2M

Zedníčková Michaela Annasj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
pořadí21.24.
odstup %47,743,4
% poražených soupeřů16,74,2
pořadí2019celkem
průměr22.522.5
medián2121
modus2121
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %45,645,6
průměrné % poražených soupeřů10,510,5

Kategorie K1W

Zedníčková Michaela Annasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 58
19.05.18
pořadí13.14.11.20.12.10.19.16.11.12.11.33.16.33.35.30.
odstup %11,010,89,115,310,310,313,610,69,312,311,719,614,7120,035,40,0
% poražených soupeřů69,266,744,453,773,255,057,164,372,269,447,434,746,438,534,69,4
pořadí20182019202020212022celkem
průměr30.028.022.014.513.318.5
medián303311121214
modus301611111011
počet závodů1324616
průměrný odstup od vítěze %0,056,715,711,411,119,6
průměrné % poražených soupeřů9,439,841,165,860,452,3

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Zedníčková Michaela Annasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 123
01.09.19
pořadí9.8.11.14.8.8.3.
odstup %8,212,716,321,913,313,88,0
% poražených soupeřů46,753,337,518,846,241,785,7
pořadí2019202020212022celkem
průměr3.08.08.010.58.7
medián38898
modus38888
počet závodů11147
průměrný odstup od vítěze %8,013,813,314,813,5
průměrné % poražených soupeřů85,741,746,239,147,1

Kategorie C2W

Zedníčková Michaela Annasj 123
01.09.19
sp 133
02.09.18
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí20182019celkem
průměr1.01.01.0
medián111
modus111
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,00,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0100,0

Kategorie K1W

Zedníčková Michaela Annasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 58
19.05.18
pořadí13.14.20.12.5.6.11.11.24.10.30.
odstup %11,010,815,310,310,310,511,712,726,615,70,0
% poražených soupeřů69,266,753,773,288,282,147,467,717,971,09,4
pořadí20182019202020212022celkem
průměr21.311.08.55.014.814.2
medián2411651312
modus1011651211
počet závodů3121411
průměrný odstup od vítěze %14,112,711,110,311,812,3
průměrné % poražených soupeřů32,867,764,888,265,758,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Zedníčková Michaela Annasj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí6.7.6.6.
odstup %20,418,821,626,3
% poražených soupeřů61,553,850,044,4
pořadí20192020celkem
průměr6.06.56.3
medián666
modus666
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %24,019,621,8
průměrné % poražených soupeřů47,257,752,4

Kategorie C1W

Zedníčková Michaela Annasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí9.8.10.1.1.4.11.11.11.7.17.15.4.4.
odstup %8,212,76.002,70,00,010,133,730,212,612,1101,77.170,67,510,7
% poražených soupeřů46,753,3---100,0100,057,116,716,737,562,511,122,272,770,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr4.016.010.05.58.1
medián4151148
modus4151114
počet závodů224614
průměrný odstup od vítěze %9,13.636,122,11.005,6958,1
průměrné % poražených soupeřů71,416,733,459,547,6

Kategorie C2M

Zedníčková Michaela Annasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí21.3.24.3.2.6.
odstup %47,78,443,48,81,85.362,8
% poražených soupeřů16,777,84,271,480,0---
pořadí2019celkem
průměr9.89.8
medián33
modus33
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %912,2912,2
průměrné % poražených soupeřů41,741,7

Kategorie K1W

Zedníčková Michaela Annasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
sl 58
19.05.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
pořadí13.14.11.1.2.10.19.16.11.12.11.28.33.1.1.16.33.6.35.3.2.2.2.2.30.7.6.
odstup %11,010,89,10,02,910,313,610,69,312,311,748,119,60,00,014,7120,08,735,45,53,30,22,72,20,010,79,6
% poražených soupeřů69,266,744,4100,092,955,057,164,372,269,447,444,934,7100,0100,046,438,570,634,688,288,985,785,785,79,425,037,5
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr6.511.313.914.814.58.512.1
medián62611121011
modus62211112
počet závodů23754627
průměrný odstup od vítěze %10,11,726,815,911,47,414,2
průměrné % poražených soupeřů31,360,364,765,465,871,463,5

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Zedníčková Michaela Annasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí9.8.4.
odstup %8,212,710,7
% poražených soupeřů46,753,370,0
pořadí20192022celkem
průměr4.08.57.0
medián488
modus484
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %10,710,510,5
průměrné % poražených soupeřů70,050,056,7

Kategorie K1W

Zedníčková Michaela Annasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
sp 121
22.08.18
pořadí13.14.3.22.
odstup %11,010,85,547,9
% poražených soupeřů69,266,788,222,2
pořadí201820192022celkem
průměr22.03.013.513.0
medián2231313
modus223133
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %47,95,510,918,8
průměrné % poražených soupeřů22,288,268,061,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Zedníčková Michaela Annasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí9.8.10.4.11.11.11.7.17.15.4.4.
odstup %8,212,76.002,710,133,730,212,612,1101,77.170,67,510,7
% poražených soupeřů46,753,3---57,116,716,737,562,511,122,272,770,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr4.016.010.07.89.3
medián4151189
modus4151144
počet závodů224412
průměrný odstup od vítěze %9,13.636,122,11.508,41.117,7
průměrné % poražených soupeřů71,416,733,439,338,9

Kategorie C2M

Zedníčková Michaela Annasj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
pořadí21.3.24.3.
odstup %47,78,443,48,8
% poražených soupeřů16,777,84,271,4
pořadí2019celkem
průměr12.812.8
medián33
modus33
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %27,127,1
průměrné % poražených soupeřů42,542,5

Kategorie K1W

Zedníčková Michaela Annasp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 113
18.08.19/2
sj 111
17.08.19
sj 110
17.08.19/2
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
pořadí13.14.11.10.19.16.11.12.11.28.33.16.33.6.35.3.30.19.
odstup %11,010,89,110,313,610,69,312,311,748,119,614,7120,08,735,45,50,028,5
% poražených soupeřů69,266,744,455,057,164,372,269,447,444,934,746,438,570,634,688,29,430,8
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr19.030.018.624.014.512.017.8
medián19301628121114
modus1930311111011
počet závodů11534418
průměrný odstup od vítěze %28,50,036,926,511,410,321,1
průměrné % poražených soupeřů30,89,455,742,365,858,852,4