Šandová Anežka, 2003

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 31. 12/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub. - - - - 16:15,84231.63/31,1-
C2W    ŠANDOVÁ Anežka
SADÍLKOVÁ Lucie
2003
2002
Pardub.
Pardub.
- - - - DNS -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1W 28. 11/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub. - - - - 15:55,30209.81/28,12/0
C2W 5. 2/DMŠANDOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2003
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:00,93121.88/13,60/0
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 4. 1/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub. - - - - 17:47,2090.10/9,22
C2W 2. 1/DMŠANDOVÁ Anežka
ŽĎÁRSKÁ Laura
2003
2006
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:19,207.00/0,71
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 2. 1/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub. - - - - 16:35,2091.40/10,19
C1W 4. 2/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub. - - - - 19:14,8077.90/7,22
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 3. 1/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub. - - - - 17:07,80128.60/14,31
C1W 3. 2/DMŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub. - - - - 19:45,60116.00/10,81
C2W 1. 1/DMŠANDOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2003
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 17:42,00 3
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 3.  ŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub. - - - - 17:19,40121.00/13,23
C2W 2. 1/DMŠANDOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2003
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 18:13,4059.20/5,71
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1W 5.  ŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub. - - - - 19:26,90219.10/23,11
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
PWK    ŠANDOVÁ Anežka 2008 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
PWK    ŠANDOVÁ Anežka 2008 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
C2W 4. 1/ZMŠANDOVÁ Anežka
ŽĎÁRSKÁ Laura
2008
2006
Pardub.
Pardub.
01:35,59 - 01:18,90 - 01:18,9016.50/26,4-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 03.06.19 updated from RVP
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.10.18 updated from RVP
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 27.08.18 updated from RVP
Šandová AnežkaTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.06.18 inserted RVP

rok 2019

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1W 2/2 3
2.C2W
Bundová Simona
3/3 4
6.C2W
Žďárská Laura
1/1 1
24.K1W 5/6 17
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2W
Bundová Simona
1/1 0
 K1W 1/1 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 PWK 2/2 0

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Šandová Anežkasl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
pořadí4.3.
odstup %7,210,8
% poražených soupeřů70,066,7
pořadí2019celkem
průměr3.53.5
medián33
modus33
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %9,09,0
průměrné % poražených soupeřů68,468,4

Kategorie C2W

Šandová Anežkasl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
pořadí5.2.1.2.
odstup %13,60,70,05,7
% poražených soupeřů---50,0100,075,0
pořadí2019celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %5,05,0
průměrné % poražených soupeřů56,356,3

Kategorie K1W

Šandová Anežkasl 79
22.06.19
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 40
02.05.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
pořadí28.4.2.3.3.5.
odstup %28,19,210,114,313,223,1
% poražených soupeřů28,950,090,050,071,442,9
pořadí2019celkem
průměr7.57.5
medián33
modus33
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %16,316,3
průměrné % poražených soupeřů55,555,5