Cinko Radek, 1993

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
14.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5. 1/ 101.9812,3
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   172.0523,3
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
KOBLÍŽEK Daniel
2.   3.573,1
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 17.   24.6231,0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
5.   17.7814,5
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2M slalom
KOBLÍŽEK Daniel
3.   8.956,4
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom 23.   32.9536,2
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
6.   11.077,9
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 27.   17.9020,2
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   104.0413,2
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 94.   23.6923,3
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 119.   30.1129,6
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 94.   31.2836,5
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 94.   29.8934,4
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 116.   26.1538,3
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 131.   30.5844,7
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 11.   20.0921,5
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
VALÍKOVÁ Radka
6.   33.6327,4
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 10.   13.0114,1
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
VALÍKOVÁ Radka
6.   34.6729,0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 101.   33.9035,1
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
   
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 63.   62.5058,9
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 83.   28.5030,5
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
21.   50.1042,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 74.   67.2065,0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 69.   65.90149,9
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 66.   13.4931,0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 91.   27.6329,8
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 111.   36.5638,0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 10.   39.3035,9
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
   
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 16.   26.1028,3
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 12.   61.6054,2
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2M slalom
ŠŤASTNÝ Filip
5.   38.4030,1
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1M slalom 14.   26.7027,4
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 17.   22.2021,6
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd    
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 18.   24.9024,2
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   151.0019,5
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   128.5016,3
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 9.   156.4021,8
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 9.   145.9020,6
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 8.   16.7018,9
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 10.   13.9026,8
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 5.   123.0015,7
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   50.205,8
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 52.   21.9019,1
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 55.   27.8923,5
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 60.   14.1831,1
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 64.   37.2582,4
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 77.   32.6635,0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 75.   29.0529,4
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   40.0056,8
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   258.8032,5
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   133.0018,3
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 39.   6.1213,5
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 48.   5.750,3
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   187.0021,3
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2.   83.9010,9
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   139.1019,1
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 3.   110.0013,7
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 16.   213.4025,5
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 17.   222.7026,8
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 18.   220.9027,6
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 19.   210.3026,2
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 67.   34.8434,6
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 61.   72.0067,2
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 67.   33.0031,9
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 68.   77.6071,0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 44.   25.8154,7
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 38.   13.1327,9
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 10.   60.4058,4
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 14.   25.8024,8
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 12.   64.6056,8
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 15.   45.6044,9
25.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 116.   216.84273,9
24.06.2017 XXXII. ročník Křivoklátského slalomu + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 124.   95.86121,1
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 44.   24.9657,7
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 32.   9.5722,3
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   67.108,9
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 74.   82.9698,3
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 84.   75.2789,5
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 7.   111.7014,5
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 9.   119.0018,2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
MORNŠTEJN Roman
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 8.   11.2010,7
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 8.   6.9012,1
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   103.3013,6
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 6.   109.8013,9
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 4.   66.208,2
26.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.2 Řeka Chrudimka, Pardubice K1M sjezd 4.   82.909,7
08.05.2011 Slalom v Trutnově - neděle Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 40. 2/DS 89.3072,9
07.05.2011 Slalom v Trutnově - sobota Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 40. 3/DS 96.3078,4
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
68. 13/DM 70.7067,1
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
48. 9/DM 50.4049,9
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.07.20 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1: 3   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 29.11.19 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 23.07.19 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 13.11.18 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 2   C2: 02.10.18 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 17.08.17 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.04.17 updated from RVP
Cinko RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.12.13 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|3813|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Koblížek Daniel
2/2 7
51.C2X
Bundová Simona
2/2 2
352.K1M 3/3 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
84.K1M 3/3 33

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C2X
Valíková Radka
2/2 4
221.K1M 5/8 211

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
209.C1M 4/4 6
83.C2M
Šťastný Filip
4/4 1
255.K1M 5/8 220
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1M 5/11 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
222.K1M 4/4 240
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 2/2 11
43.K1M 5/13 142
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
316.K1M 5/8 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
76.K1M 4/4 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
64.C2M
Mornštejn Roman
4/4 2
40.K1M 5/12 78
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2012

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
109.K1M 1/1 4

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
K1M796776

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172011
C2M51-83---
C2X5158----
K1M352221255222316348
C1M--209-231-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212019201820172012
K1M84424340109
C1M--46--
C2M---64-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1M163103143
Fotky nenalezeny.
0|3813|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
51.C2M
Koblížek Daniel
2/2 7
51.C2X
Bundová Simona
2/2 2
352.K1M 3/3 60
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
84.K1M 3/3 33

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C2X
Valíková Radka
2/2 4
221.K1M 5/8 211

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
209.C1M 4/4 6
83.C2M
Šťastný Filip
4/4 1
255.K1M 5/8 220
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.K1M 5/11 119
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
222.K1M 4/4 240
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 2/2 11
43.K1M 5/13 142
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
316.K1M 5/8 103
Sjezd: Žebříček Český Pohár
76.K1M 4/4 14
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
64.C2M
Mornštejn Roman
4/4 2
40.K1M 5/12 78
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2012

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
109.K1M 1/1 4

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017
K1M796776

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172011
C2M51-83---
C2X5158----
K1M352221255222316348
C1M--209-231-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212019201820172012
K1M84424340109
C1M--46--
C2M---64-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017
K1M163103143

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
35 8 8 39 2   92
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody50.348.0651
K1M62.967.09435
C1M38.812.0108
C2X5.86.064
C2M7.83.024
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,012,012,023,951
K1M00,000,000,000,035
C1M00,000,000,000,08
C2X00,000,000,000,04
C2M00,0125,0125,0250,04
Celkem00,012,012,023,951
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody9792091717,5
K1M67650101522,4
C1M1515410213,3
C2X854700,0
C2M762900,0
Celkem9792091717,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Cinko Radeksl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí63.74.10.12.61.68.10.12.
odstup %58,965,035,954,267,271,058,456,8
% poražených soupeřů6,12,735,731,36,34,325,021,4
pořadí20172019celkem
průměr37.839.838.8
medián121212
modus101010
počet závodů448
průměrný odstup od vítěze %63,353,558,4
průměrné % poražených soupeřů14,319,016,6
počet jízd8715
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
3
37,5%
čistých jízd0
0,0%
2
28,6%
2
13,3%

Kategorie C2M

Cinko Radeksl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 136
28.09.19
sl 93
20.07.19
pořadí2.3.21.5.
odstup %3,16,442,130,1
% poražených soupeřů66,760,016,742,9
pořadí20192021celkem
průměr13.02.57.8
medián523
modus522
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %36,14,720,4
průměrné % poražených soupeřů29,863,446,6
počet jízd347
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Cinko Radeksl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
pořadí5.6.6.6.
odstup %14,57,927,429,0
% poražených soupeřů33,328,644,444,4
pořadí20202021celkem
průměr6.05.55.8
medián656
modus656
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %28,211,219,7
průměrné % poražených soupeřů44,431,037,7
počet jízd448
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Cinko Radeksl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 85
25.06.17
sl 84
24.06.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
Řeka Úpa, Tr
08.05.11
Řeka Úpa, Tr
07.05.11
řeka Loučná
06.06.09
řeka Loučná
06.06.09/2
pořadí17.23.27.94.119.94.94.116.131.11.10.101.83.91.111.16.14.17.18.52.55.77.75.67.67.14.15.116.124.74.84.40.40.48.68.
odstup %31,036,220,223,329,636,534,438,344,721,514,135,130,529,838,028,327,421,624,219,123,535,029,434,631,924,844,9273,9121,198,389,572,978,449,967,1
% poražených soupeřů54,345,062,335,926,332,638,028,620,775,678,636,348,837,131,351,663,957,959,562,861,735,041,745,946,343,539,16,53,121,512,64,97,114,511,8
pořadí2009201120172018201920202021celkem
průměr58.040.070.164.856.483.622.362.9
medián4840675518942367
modus4840675214941794
počet závodů228488335
průměrný odstup od vítěze %58,575,789,926,829,430,329,147,4
průměrné % poražených soupeřů13,26,027,350,348,342,053,938,4
počet jízd441681514667
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
2
25,0%
0
0,0%
3
37,5%
3
37,5%
0
0,0%
11
31,4%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%
2
12,5%
1
12,5%
5
33,3%
4
28,6%
1
16,7%
15
22,4%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Cinko Radeksl 60
20.05.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
pořadí39.44.38.
odstup %13,554,727,9
% poražených soupeřů41,527,138,3
pořadí20172018celkem
průměr41.039.040.3
medián383939
modus383938
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %41,313,532,0
průměrné % poražených soupeřů32,741,535,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Cinko Radeksl 60
20.05.18
sj 124
20.08.17
pořadí39.44.
odstup %13,554,7
% poražených soupeřů41,527,1
pořadí20172018celkem
průměr44.039.041.5
medián443939
modus443939
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %54,713,534,1
průměrné % poražených soupeřů27,141,534,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Cinko Radeksj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
pořadí7.5.
odstup %32,521,3
% poražených soupeřů60,066,7
pořadí2018celkem
průměr6.06.0
medián55
modus55
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %26,926,9
průměrné % poražených soupeřů63,463,4

Kategorie K1M

Cinko Radeksj 158
14.10.21
sj 157
07.10.21
sj 72
03.06.21
sj 72
06.06.19
sl 59
16.05.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sj 40
02.05.19
sj 11
04.04.19
sl 83
21.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj.Chrudimka
26.04.12
pořadí5.6.6.4.5.9.9.5.3.6.6.39.2.6.3.17.16.19.18.44.38.4.7.9.4.6.4.4.
odstup %12,323,313,219,516,320,621,815,75,856,818,313,510,919,113,726,825,526,227,654,727,98,914,518,213,613,98,29,7
% poražených soupeřů76,573,780,886,484,066,766,778,990,070,673,741,593,873,788,246,750,048,651,427,138,375,071,461,970,050,076,970,0
pořadí20122017201820192021celkem
průměr4.014.513.25.85.710.9
medián466566
modus446566
počet závodů18106328
průměrný odstup od vítěze %9,720,023,816,616,319,9
průměrné % poražených soupeřů70,058,863,878,877,067,2

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Cinko Radeksl 60
20.05.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
pořadí39.44.38.
odstup %13,554,727,9
% poražených soupeřů41,527,138,3
pořadí20172018celkem
průměr41.039.040.3
medián383939
modus383938
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %41,313,532,0
průměrné % poražených soupeřů32,741,535,6

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Cinko Radeksj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí69.66.60.64.48.44.32.
odstup %149,931,031,182,40,357,722,3
% poražených soupeřů20,924,422,422,229,96,535,4
pořadí201720182019celkem
průměr38.057.367.554.7
medián32606660
modus32486632
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %40,037,990,553,5
průměrné % poražených soupeřů21,024,822,723,1

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Cinko Radeksl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí64.48.
odstup %82,40,3
% poražených soupeřů22,229,9
pořadí2018celkem
průměr56.056.0
medián4848
modus4848
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %41,441,4
průměrné % poražených soupeřů26,126,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Cinko Radeksj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí69.66.10.8.60.64.48.44.32.8.8.
odstup %149,931,026,818,931,182,40,357,722,312,110,7
% poražených soupeřů20,924,471,978,122,422,229,96,535,469,668,2
pořadí201720182019celkem
průměr23.057.338.337.9
medián8601044
modus84888
počet závodů43411
průměrný odstup od vítěze %25,737,956,740,3
průměrné % poražených soupeřů44,924,848,840,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Cinko Radeksj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
pořadí69.66.60.64.48.44.32.
odstup %149,931,031,182,40,357,722,3
% poražených soupeřů20,924,422,422,229,96,535,4
pořadí201720182019celkem
průměr38.057.367.554.7
medián32606660
modus32486632
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %40,037,990,553,5
průměrné % poražených soupeřů21,024,822,723,1