Jindrák Petr, 1969

Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.registrační číslo: 007041
výkonnostní třídy  slalom K1: 3   C1: 3   C2: 2  sjezd K1: -   C1: -   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 56. 6/V 51.3545,4
4
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
CHLOUBA Luboš
   
0
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
BUNDOVÁ Simona
5.   18.6013,5
21
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 47. 6/V 35.3832,2
19
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
CHLOUBA Luboš
1. 1/V
25
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
3.   7.024,9
29
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM NKZ
75
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM NKZ
75
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
12. 1/V 5.3810,6ČP/OČ/OM
33/38/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
18. 2/V 6.2812,5ČP/OČ/OM
21/20/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
5. 2/V 4.187,9ČP/OČ/OM
53/37/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
9. 2/V 115.9614,0ČP/OČ/OM
40/24/0
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
   
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
16. 2/V 11.7616,1ČP/OČ/OM
25/17/0
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom    
0
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2. 1/V 9.679,8
22
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
25.   3550.587.186,0ČP/OČ/OM
0/0/0
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 88. 16/V 28.6039,8
79
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
6. 2/V 102.9711,7ČP/OČ/OM
49/6/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
6. 2/V 10.9311,8ČP/OČ/OM
49/36/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
8. 2/V 206.0818,6ČP/OČ/OM
43/6/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
    ČP/OČ/OM
0/0/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
1. 1/V
23
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 46. 11/V 29.5730,4
34
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2X slalom
MRSKOČOVÁ Jana
2.   13.028,8
0
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
5. 2/V 12.379,4
7
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
   
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
14. 2/V 211.0620,1ČP/OČ/OM
29/13/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
12. 2/V 103.2611,0ČP/OČ/OM
33/19/0
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
    NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
    NKZ
0
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 94. 9/V 31.1134,3
48
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
CHLOUBA Luboš
6. 2/V 15.0513,4
16
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM
41
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 76. 7/V 24.2123,8
74
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
CHLOUBA Luboš
5. 2/V 11.519,5
20
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM
40
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM NKZ
75
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
2. 1/VM 9.035,5NKZ
68
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
14. 1/V 6.4713,6ČP/OČ/OM
29/22/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
18. 1/V 6.3613,4ČP/OČ/OM
25/10/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
8. 1/V 81.5912,4ČP/OČ/OM
43/42/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
7. 2/V 5.169,8
14
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 87. 9/V 23.1927,5
76
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
CHLOUBA Luboš
2. 2/V 2.332,1
17
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM
19
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 110. 12/V 27.9332,3
66
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2. 2/V 0.460,4
15
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM
20
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
15. 2/V 88.1813,1ČP/OČ/OM
27/12/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
18. 2/V 79.4912,0ČP/OČ/OM
21/6/0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
2. 1/VM 26.7121,0NKZ
68
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GOTVALD Robert
3.   22.3617,2NKZ
68
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
    NKZ
0
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M slalom
GOTVALD Robert
    NKZ
0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
15. 2/V 4.469,3ČP/OČ/OM
27/16/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
CHLOUBA Luboš
18. 2/V 5.4211,3ČP/OČ/OM
21/4/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 28. 5/V 11.3911,2
142
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BOČEK Zdeněk
5. 2/V 9.217,7
41
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM
44
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 33. 4/V 11.6411,5
147
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
4. 2/V 3.923,2
45
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 40. 7/V 23.1328,5
66
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
BOČEK Zdeněk
1. 1/V
38
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM
42
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 47. 7/V 33.3139,4
66
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2. 1/V 4.223,6
37
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM
39
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM ČP/NKZ
0/0
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 81. 11/V 18.7927,5
74
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2M slalom
BOČEK Zdeněk
8. 2/V 9.5511,0
17
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
2. 1/VM 2.102,3
47
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 76. 10/V 17.3825,4
81
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2M slalom
BOČEK Zdeněk
8. 2/V 15.8318,9
17
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1. 1/VM
51
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
3. 1/VM 15.6212,0NKZ
62
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
3. 1/VM 51.0039,1NKZ
62
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 15. 3/V 17.2016,4
9
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 21. 3/V 12.3012,8
34
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
5.   7.305,8
6
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 18. 3/V 24.2023,3
6
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 14. 2/V 11.1011,6
42
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
2.   0.800,6
12
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
BOČEK Zdeněk
13. 3/V 83.9388,5
5
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
2. 1/VM 14.0613,7
27
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 144. 11/V 150.56191,5
0
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
BOČEK Zdeněk
5. 1/V 21.0122,0
30
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
2. 1/VM 4.604,3
34
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 94. 9/V 33.9946,5
54
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
   
0
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
6. 3/ 23.0819,0
14
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 48. 7/V 21.3022,0
99
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BOČEK Zdeněk
1. 1/VM
41
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 41. 9/V 27.8026,2
18
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
   
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 54. 8/V 21.0022,5
94
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
BOČEK Zdeněk
1. 1/VM
42
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 40. 9/V 25.6024,8
28
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
11.   27.5023,3
15
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1.   NKZ
75
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja C2X slalom
KAŠPAROVÁ Anna
1.   NKZ
75
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
10. 3/V 106.7812,9ČP/OČ/OM
37/18/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
18.   3954.777.873,3ČP/OČ/OM
0/0/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
BOČEK Zdeněk
   
0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
PAVELKOVÁ Irena
   
0
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 81. 11/V 26.4927,5
73
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
BOČEK Zdeněk
6. 3/VM 15.7913,7
25
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
PAVELKOVÁ Irena
3. 1/V 11.819,4
29
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10. 2/V 14.7014,3
25
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
3.   30.3025,9
9
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
15. 2/V 254.4925,0ČP/OČ/OM
27/1/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
9. 3/V 244.2321,7ČP/OČ/OM
40/6/0
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
1. 1/V
10
20.10.2018 Podzimní sjezd na Lužnici C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
1. 1/V
9
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
   
0
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom    
0
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
   
0
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom    
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 37. 5/V 17.9015,6
91
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 6.304,7
26
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
7.   14.909,8
13
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom    
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
   
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
17.   34.6223,1
4
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom    
0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
   
0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C2X slalom
LAGNEROVÁ Jana
   
0
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné K1M slalom 40. 7/V 22.0531,3
119
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
7. 2/V 18.4420,7
26
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C2X slalom
LAGNEROVÁ Jana
3. 1/V 3.973,4
13
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
   
0
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom    
0
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2. 1/V 16.8216,8
21
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom 46. 6/V 26.1331,5
49
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 11. 3/V 17.2015,6
31
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
3.   6.204,0
2
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
17. 2/V 141.4225,4ČP/OČ/OM
23/2/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
16. 2/V 136.2424,5-
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 20. 1/V 17.8917,8
129
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 23.4020,7
33
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 18. 1/V 16.8016,2
141
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2. 1/V 11.209,4
37
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2.   15.8015,5
25
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 47.   24.9927,4
60
13.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
PAVELKOVÁ Irena
1.  
13
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3.   17.8414,6
26
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 34.   36.1434,4
81
12.08.2017 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři C2X slalom
PAVELKOVÁ Irena
1.  
9
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom    
0
16.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2M slalom
SAIKO Tomáš
   
0
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu K1M slalom 37. 4/V 38.4250,4
36
15.07.2017 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR C2 ženy Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní část kanálu C2M slalom
SAIKO Tomáš
5.   31.8529,4
5
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 3.893,9
59
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom    
74
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
4. 1/V 4.375,1
55
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 57. 10/V 25.2141,5
80
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
1. 1/V
33
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 33. 7/V 19.9722,5
61
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
1. 1/V
37
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka K1M slalom 48. 7/V 23.4526,8
59
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
10. 2/V 670.2058,8ČP/OČ/OM
37/1/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
10. 1/V 197.1017,3ČP/OČ/OM
37/1/0
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 35. 6/V 22.0020,3
63
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 14.1011,8
45
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
22. 4/V 44.4037,1
0
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 26. 4/V 14.3013,5
79
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2. 1/V 11.4010,0
48
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
JINDRÁKOVÁ Anna
17. 4/V 39.7034,8
4
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
9. 1/V 81.3910,0ČP/OČ/OM
25/18/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
13. 3/V 7.686,7ČP
16
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C2M sjezd
LAGNEROVÁ Jana
6. 1/V 10.8020,0
4
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C2M sjezd
LAGNEROVÁ Jana
7. 1/V 81.009,1
4
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
17. 3/V 7.0014,9ČP/OČ/OM
9/3/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
0
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
0
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 33. 7/V 16.6016,4
60
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 3.302,8
38
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
23.   40.6034,1
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 36. 7/V 19.3018,9
57
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2. 1/V 7.005,9
45
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
26.   49.9042,4
0
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C2M slalom
SAIKO Tomáš
    NKZ
0
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L C2M slalom
SAIKO Tomáš
18.   118.0097,5NKZ
18
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
9.   11.3910,2ČP/OČ/OM
25/7/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
9.   80.909,9ČP/OČ/OM
25/7/0
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom    
0
09.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
   
0
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři K1M slalom 42. 6/V 27.9026,4
29
08.08.2015 Slalom O štít města Benátek loděnice v Obodři C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 1/V 11.109,5
20
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 36. 10/V 24.7736,2
21
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
1. 1/V
40
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
18.   41.1045,4
1
19.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2X slalom
JINDRÁKOVÁ Eliška
7.   31.1231,0
0
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať K1M slalom 34. 10/V 28.3640,6
33
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 2/V 7.618,3
40
18.07.2015 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať C2M slalom
LAGNEROVÁ Jana
6. 4/V 15.3116,8
20
14.06.2015 4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
SAIKO Tomáš
9.   23.7923,3NKZ
42
13.06.2015 3. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M slalom
SAIKO Tomáš
16.   143.61140,4NKZ
25
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
14.   5.9612,6ČP/OČ/OM
14/22/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
8. 3/V 98.3010,8ČP/OČ/OM
28/12/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
10. 3/V 79.8011,2ČP/OČ/OM
22/24/0
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
2.   95.9011,9
11
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom    
0
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C2M slalom
SAIKO Tomáš
   
0
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 25. 3/V 44.4046,4
14
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou C2M slalom
SAIKO Tomáš
1.  
11
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
   
0
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
6. 1/V 135.0014,8
2
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
7. 1/V 91.507,3
1
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 36.   21.7021,4
40
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2.   5.004,1
36
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
2.   21.2019,4
40
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 39.   22.2021,2
48
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
    ČP
0
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
17.   44.3440,2ČP
9
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
20.   88.8878,1NKZ
14
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
18.   48.6645,1NKZ
16
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   ČP
0
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   ČP
0
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 2/V 4.303,3
23
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C1M sjezd 8. 4/V 158.3021,8
5
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C2M slalom
SAIKO Tomáš
2.   0.300,2
15
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
3. 2/V 83.3011,3
1
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom 29. 7/VM 19.0018,8
48
29.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
17. 3/VM 29.6022,2
4
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice K1M slalom 53. 13/VM 38.3038,5
31
28.09.2013 Slalom v Třebechovicích Orlice, Třebechovice C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
14. 3/VM 29.0020,7
7
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno C2M slalom
SAIKO Tomáš
16.   32.9731,0ČP/NKZ
0/25
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno C2M slalom
SAIKO Tomáš
15.   51.6447,5ČP/NKZ
0/28
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
8.   73.248,6ČP/OČ/OM
28/7/0
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
3. 2/VM 5.604,3
6
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 12. 3/VM 17.5015,4
21
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
VĚTROVSKÝ Jiří
1. 1/VM
14
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 13. 3/VM 23.1020,9
20
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C2M slalom
Větrovský Jiří
   
0
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom    
0
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C2M slalom
Větrovský Jiří
2. 1/VM 1.671,4
24
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 25. 10/VM 26.0528,8
44
19.08.2012 8.Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
23.   94.3195,2ČP
3
18.08.2012 7.Český pohár ve slalomu, MČR U23 - USD Troja USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
27.   ČP
0
21.07.2012 Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu řeka Otava, slalomová dráha C2M slalom
Boček Zdeněk
12. 3/VM 15.1414,6
26
30.06.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
SAIKO Tomáš
3.   23.8427,6
34
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Tomáš Saiko
2. 2/ 5.774,9
52
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
SAIKO Tomáš
1.  
18
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
Tomáš Saiko
6. 3/ 10.6010,1
40
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M slalom
BOČEK Zdeněk
    NKZ
0
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M slalom
BOČEK Zdeněk
20. 3/VM 208.89167,9NKZ
9
27.05.2012 6. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   56.0350,0ČP
5
26.05.2012 5. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
24.   ČP
0
22.04.2012 4.Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M slalom
SAIKO Tomáš
27.   ČP
0
21.04.2012 3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M slalom
SAIKO Tomáš
26.   160.52172,1ČP
0
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice C2M slalom
SAIKO Tomáš
20.   130.25125,8NKZ
8
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
SAIKO Tomáš
15.   53.7350,8NKZ
16
28.08.2011 Mistrovství České republiky ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
24.   111.35102,4ČP
2
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
8. 2/VM 86.5610,3ČP/OČ/OM
28/26/0
27.08.2011 7.Český pohár ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   112.1597,7ČP
4
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus K1M slalom    
0
24.07.2011 VZ ve slalomu - neděle Ohře peřej Hubertus C2M slalom
BOČEK Zdeněk
   
0
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus K1M slalom 26. 11/VM 25.0830,2
29
23.07.2011 VZ ve slalomu - sobota, MČR veteránů ve slalomu Ohře peřej Hubertus C2M slalom
BOČEK Zdeněk
11. 4/VM 30.0031,9
9
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
    NKZ
0
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
    NKZ
0
15.05.2011 6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
21.   73.1765,4ČP
5
14.05.2011 5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
24.   157.67152,8ČP
2
08.05.2011 4. Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
    ČP
2
07.05.2011 3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   76.3075,5ČP
4
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
    ČP/OČ/OM
0/0/0
24.04.2011 2.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
SAIKO Tomáš
19.   201.76171,9ČP/NKZ
7/31
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C2M sjezd
OLIVERIUS Jan
7. 1/VM 134.2114,1ČP/OČ/OM
31/19/0
23.04.2011 1.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
SAIKO Tomáš
14.   156.56136,0ČP/NKZ
14/47
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou C2M slalom
Tomáš Saiko
2. 3/V 13.6110,0
5
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
SAIKO Tomáš
18.   69.1752,8-
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
SAIKO Tomáš
17.   57.6947,9-
29.08.2010 Mistrovství České republiky ve slalomu Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
    -
28.08.2010 7.Český pohár ve slalomu - Lipno Vltava pod Lipenskou prehradou C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   160.55132,6-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 50. 14/VJ 33.2036,9-
14.08.2010 VZ ve slalomu O štít města Benátek, MČR veteránů ve slalomu Řeka Jizera, jez v Obodři C2M slalom
Boček Zdeně
7. 3/VJ 9.908,0-
09.05.2010 6.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ,USD Troja, 2.ČPJ, 3.NZJ USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
22.   64.5766,9-
08.05.2010 5.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ, 2.NZJ USD Troja C2M slalom
SAIKO Tomáš
20.   72.9771,3-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
sobota, 5.NKZ
BOČEK Zdeněk
15.   37.5629,4-
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
neděle, 6.NKZ
BOČEK Zdeněk
13.   36.6332,2-
30.08.2009 Mistrovství České republiky ve vodním slalomu 2009 pod lipenskou přehradou C2M slalom
BOČEK Zdeněk
18.   205.45175,9-
29.08.2009 7. Český pohár ve vodním slalomu pod lipenskou přehradou C2M slalom
BOČEK Zdeněk
20.   -
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
sobota
BOČEK Zdeněk
9.   43.4535,2-
25.07.2009
26.07.2009
Jihočeský pohár ve vodním slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
neděle
BOČEK Zdeněk
9.   35.1229,9-
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C2M slalom
sobota
BOČEK Zdeněk
17.   50.3844,4-
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy C2M slalom
neděle
BOČEK Zdeněk
16.   49.4546,2-
17.05.2009 6. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C2M slalom
Boček Zdeněk
    -
16.05.2009 5. ČP ve slalomu Špindlerův Mlýn C2M slalom
Boček Zdeněk
14.   114.3094,1-
01.06.2008 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
BOČEK Zdeněk
13.   219.2286,9NKZ
25
31.05.2008 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
BOČEK Zdeněk
13.   128.2055,3NKZ
31
24.06.2007 6.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Větrovský Jiří
20.   112.4356,4-
23.06.2007 5.Český pohár ve slalomu USD Troja C2M slalom
Větrovský Jiří
20.   149.6567,4ČP
6
03.06.2007 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu, 4.nominační závod RD USD Veltrusy C2M slalom
Boček Zdeněk
23.   NKZ
20
02.06.2007 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu, 3.nominační závod RD USD Veltrusy C2M slalom
Boček Zdeněk
20.   101.5049,3NKZ
25
06.05.2007 2.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Větrovský Jiří
20.   ČP
6
05.05.2007 1.Český pohár ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce C2M slalom
Větrovský Jiří
20.   ČP
6
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Jindrák PetrVysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Jindrák PetrVysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. K1: 3+   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3+   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 07.12.21 aktualizace z registru ČSK
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3+   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3+   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 01.10.19 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 2   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 20.11.17 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3+   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 16.07.17 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 23.11.16 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 24.04.15 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1:   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 15.07.13 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1:   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 17.11.12 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3   C1:   C2: 2 K1:   C1:   C2: 3 26.11.11 updated from RVP
Jindrák PetrTechnika Praha K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1:   C1:   C2: 2 25.05.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|2175|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C2X
Kašparová Anna
2/2 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
204.C1M 2/2 23
7.C2M
Větrovský Jiří
5/5 52
29.C2M
Chlouba Luboš
2/2 25
16.C2X
Jindráková Eliška
1/1 29
18.C2X
Bundová Simona
1/1 21
 C2X
MRSKOČOVÁ Jana
1/1 0
334.K1M 5/5 113
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Chlouba Luboš
8/12 325
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C2M
Chlouba Luboš
5/12 155
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Chlouba Luboš
5/12 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C2M
Gotvald Robert
2/2 68
4.C2X
Kašparová Anna
4/6 211
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C2M
Chlouba Luboš
3/3 53
33.C2M
Větrovský Jiří
1/1 15
1.C2X
Kašparová Anna
4/4 120
215.K1M 4/4 264
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Chlouba Luboš
7/7 193
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Chlouba Luboš
5/8 106
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Chlouba Luboš
5/7 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2X
Kašparová Anna
1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2X
Kašparová Anna
3/3 124
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
164.C1M 2/2 15
4.C2M
Boček Zdeněk
5/6 143
18.C2M
Větrovský Jiří
2/2 82
1.C2X
Kašparová Anna
5/7 223
33.C2X
Jindráková Eliška
2/2 18
127.K1M 5/10 510

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2X
Kašparová Anna
2/2 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.C1M 2/2 46
14.C2M
Boček Zdeněk
4/4 108
32.C2X
Pavelková Irena
2/2 29
37.C2X
Jindráková Eliška
3/3 24
48.C2X
Jindráková Anna
2/2 14
225.K1M 5/5 291
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C2M
Oliverius Jan
4/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Oliverius Jan
5/6 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
5/6 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Větrovský Jiří
5/6 73
25.C2X
Jindráková Anna
2/2 17
27.C2X
Lagnerová Jana
2/2 13
57.C2X
Jindráková Eliška
3/3 2
190.K1M 5/9 290
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C2M
Oliverius Jan
1/1 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Oliverius Jan
3/3 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C2M
Větrovský Jiří
5/8 221
82.C2M
Saiko Tomáš
2/2 5
6.C2X
Pavelková Irena
2/2 22
108.K1M 5/10 505
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Oliverius Jan
4/4 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.C2M
Oliverius Jan
4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
4/4 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C2M
Větrovský Jiří
2/2 93
96.C2M
Jindráková Anna
2/2 4
212.K1M 2/2 142
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Oliverius Jan
4/4 50
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Oliverius Jan
3/3 21
37.C2M
Lagnerová Jana
2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
3/3 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C2M
Saiko Tomáš
4/4 85
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C2M
Větrovský Jiří
5/6 183
63.C2M
Lagnerová Jana
1/1 20
76.C2M
Saiko Tomáš
2/2 11
109.C2M
Jindráková Eliška
3/3 1
 C2X
Jindráková Eliška
1/1 0
170.K1M 5/8 200
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C2M
Oliverius Jan
6/6 114
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C2M
Oliverius Jan
5/13 76
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
5/6 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Saiko Tomáš
4/4 9
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C2M
Saiko Tomáš
2/2 30
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C2M
Větrovský Jiří
3/3 99
72.C2M
Saiko Tomáš
1/1 15
259.K1M 2/2 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 1/1 5
54.C2M
Oliverius Jan
1/1 1

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2M
Saiko Tomáš
2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C2M
Saiko Tomáš
2/2 53
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Větrovský Jiří
5/6 55
136.K1M 5/6 164
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Oliverius Jan
2/2 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Oliverius Jan
2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
2/2 0

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Saiko Tomáš
6/6 8
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C2M
Boček Zdeněk
2/2 9
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C2M
Saiko Tomáš
3/3 126
46.C2M
Boček Zdeněk
1/1 26
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Saiko Tomáš
1/1 18

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Saiko Tomáš
6/8 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C2M
Saiko Tomáš
4/6 102
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.C2M
Boček Zdeněk
2/2 9
87.C2M
Saiko Tomáš
1/1 5
281.K1M 2/2 29

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202014201320122011
C2X4----
C2M-22272822

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021201920182017201620152013
C2M817203230221626

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020201920152014201320122011
C2X1444-----
C2M-10--121713307

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C1M204-164148--------
C2M2933181421829610972164687
C2X6713348576-7----
K1M334215127225190108212170259136-281

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120192018201720162015201420132012
C2M13142323623715542924
C1M-------65--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021201920182017201620152013
C2M2335402244292553
Fotky nenalezeny.
0|2175|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.C2X
Kašparová Anna
2/2 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
204.C1M 2/2 23
7.C2M
Větrovský Jiří
5/5 52
29.C2M
Chlouba Luboš
2/2 25
16.C2X
Jindráková Eliška
1/1 29
18.C2X
Bundová Simona
1/1 21
 C2X
MRSKOČOVÁ Jana
1/1 0
334.K1M 5/5 113
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Chlouba Luboš
8/12 325
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C2M
Chlouba Luboš
5/12 155
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Chlouba Luboš
5/12 0

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.C2M
Gotvald Robert
2/2 68
4.C2X
Kašparová Anna
4/6 211
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.C2M
Chlouba Luboš
3/3 53
33.C2M
Větrovský Jiří
1/1 15
1.C2X
Kašparová Anna
4/4 120
215.K1M 4/4 264
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C2M
Chlouba Luboš
7/7 193
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C2M
Chlouba Luboš
5/8 106
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Chlouba Luboš
5/7 0

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2X
Kašparová Anna
1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2X
Kašparová Anna
3/3 124
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
164.C1M 2/2 15
4.C2M
Boček Zdeněk
5/6 143
18.C2M
Větrovský Jiří
2/2 82
1.C2X
Kašparová Anna
5/7 223
33.C2X
Jindráková Eliška
2/2 18
127.K1M 5/10 510

rok 2019

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.C2X
Kašparová Anna
2/2 150
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.C1M 2/2 46
14.C2M
Boček Zdeněk
4/4 108
32.C2X
Pavelková Irena
2/2 29
37.C2X
Jindráková Eliška
3/3 24
48.C2X
Jindráková Anna
2/2 14
225.K1M 5/5 291
Sjezd: Žebříček Český Pohár
20.C2M
Oliverius Jan
4/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Oliverius Jan
5/6 25
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
5/6 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
21.C2M
Větrovský Jiří
5/6 73
25.C2X
Jindráková Anna
2/2 17
27.C2X
Lagnerová Jana
2/2 13
57.C2X
Jindráková Eliška
3/3 2
190.K1M 5/9 290
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C2M
Oliverius Jan
1/1 23
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
23.C2M
Oliverius Jan
3/3 21
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
3.C2M
Větrovský Jiří
5/8 221
82.C2M
Saiko Tomáš
2/2 5
6.C2X
Pavelková Irena
2/2 22
108.K1M 5/10 505
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Oliverius Jan
4/4 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
62.C2M
Oliverius Jan
4/4 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
4/4 0

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
8.C2M
Větrovský Jiří
2/2 93
96.C2M
Jindráková Anna
2/2 4
212.K1M 2/2 142
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Oliverius Jan
4/4 50
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
28.C2M
Oliverius Jan
3/3 21
37.C2M
Lagnerová Jana
2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
3/3 0

rok 2015

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
12.C2M
Saiko Tomáš
4/4 85
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
1.C2M
Větrovský Jiří
5/6 183
63.C2M
Lagnerová Jana
1/1 20
76.C2M
Saiko Tomáš
2/2 11
109.C2M
Jindráková Eliška
3/3 1
 C2X
Jindráková Eliška
1/1 0
170.K1M 5/8 200
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C2M
Oliverius Jan
6/6 114
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C2M
Oliverius Jan
5/13 76
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
5/6 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Saiko Tomáš
4/4 9
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
17.C2M
Saiko Tomáš
2/2 30
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
12.C2M
Větrovský Jiří
3/3 99
72.C2M
Saiko Tomáš
1/1 15
259.K1M 2/2 88
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
65.C1M 1/1 5
54.C2M
Oliverius Jan
1/1 1

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C2M
Saiko Tomáš
2/2 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
13.C2M
Saiko Tomáš
2/2 53
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
16.C2M
Větrovský Jiří
5/6 55
136.K1M 5/6 164
Sjezd: Žebříček Český Pohár
26.C2M
Oliverius Jan
2/2 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
29.C2M
Oliverius Jan
2/2 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Oliverius Jan
2/2 0

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Saiko Tomáš
6/6 8
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
30.C2M
Boček Zdeněk
2/2 9
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
6.C2M
Saiko Tomáš
3/3 126
46.C2M
Boček Zdeněk
1/1 26
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Saiko Tomáš
1/1 18

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
22.C2M
Saiko Tomáš
6/8 36
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
7.C2M
Saiko Tomáš
4/6 102
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
72.C2M
Boček Zdeněk
2/2 9
87.C2M
Saiko Tomáš
1/1 5
281.K1M 2/2 29

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20202014201320122011
C2X4----
C2M-22272822

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021201920182017201620152013
C2M817203230221626

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020201920152014201320122011
C2X1444-----
C2M-10--121713307

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202220212020201920182017201620152014201320122011
C1M204-164148--------
C2M2933181421829610972164687
C2X6713348576-7----
K1M334215127225190108212170259136-281

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120192018201720162015201420132012
C2M13142323623715542924
C1M-------65--

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021201920182017201620152013
C2M2335402244292553

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
49 6 147   1 47 250
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár20.221.02228
C2M20.922.02227
C2X1.01.011
NKZ11.413.0128
C2M16.017.02019
C2X1.71.019
veřejné závody20.07.01140
C2M5.43.0260
K1M46.237.03647
C2X3.42.0127
C1M36.240.0156
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár13,600,000,013,628
C2M00,000,000,000,027
C2X1100,000,000,01100,01
NKZ517,927,1310,71035,728
C2M00,000,015,315,319
C2X555,6222,2222,29100,09
veřejné závody2014,31913,61510,75438,6140
C2M1016,71423,31016,73456,760
K1M00,000,000,000,047
C2X1037,0518,5518,52074,127
C1M00,000,000,000,06
Celkem2613,32110,7189,26533,2196
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár4132768000,0
C2M3931948200,0
C2X2824100,0
NKZ5426544900,0
C2M3622206200,0
C2X184342400,0
veřejné závody245135066426,1
C2M10866662018,5
K1M7732842937,7
C2X5233661325,0
C1M8203225,0
Celkem3407280216418,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C2M

Jindrák Petrsl 122
30.08.14
sl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
sl.Veltrusy
27.05.12
sl.Veltrusy
26.05.12
sl.Č.Vrbné
22.04.12
sl.Č.Vrbné
21.04.12
Vltava pod L
28.08.11
Vltava pod L
27.08.11
USD Troja
15.05.11
USD Troja
14.05.11
USD Veltrusy
07.05.11
Labe pod Špi
24.04.11
Labe pod Špi
23.04.11
Vltava pod L
28.08.10
USD Troja
09.05.10
USD Troja
08.05.10
pod lipensko
29.08.09
Špindlerův M
16.05.09
USD Troja
24.06.07
USD Troja
23.06.07
Labe pod Špi
06.05.07
Labe pod Špi
05.05.07
pořadí17.22.22.16.15.23.27.22.24.27.26.24.22.21.24.22.19.14.22.22.20.20.14.20.20.20.20.
odstup % *)40,20,00,031,047,595,20,050,00,00,0172,1102,497,765,4152,875,5171,9136,0132,666,971,30,094,156,467,40,00,0
% poražených soupeřů *)11,1------21,126,318,53,716,08,03,77,4---8,79,1---8,7---31,6---8,720,8------9,55,0------
pořadí2007200920102011201220132014celkem
průměr20.017.021.320.924.815.520.320.9
medián2014222224152222
modus2014222227152222
počet závodů423762327
průměrný odstup od vítěze % *)30,947,090,3114,552,939,213,463,9
průměrné % poražených soupeřů *)3,60,09,88,39,623,73,78,1
počet jízd6361353238
lepší 1. jízda1
25,0%
2
100,0%
2
66,7%
4
57,1%
1
16,7%
2
100,0%
0
0,0%
12
44,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Jindrák Petrsl 30
16.04.22
sl 122
30.08.14
sl 24
20.04.14
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
Vltava pod L
28.08.11
pod lipensko
30.08.09
pořadí5.17.3.23.27.24.18.
odstup % *)9,440,23,395,20,0102,4175,9
% poražených soupeřů *)33,311,186,718,53,7---10,5
pořadí20092011201220142022celkem
průměr18.024.025.010.05.016.7
medián1824233518
modus182423353
počet závodů112217
průměrný odstup od vítěze % *)175,9102,447,621,79,460,9
průměrné % poražených soupeřů *)10,50,011,148,933,323,4
počet jízd2214211
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
28,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C2M

Jindrák Petrsl 85
20.06.21
sl 149
19.09.15
sl 74
14.06.15
sl 73
13.06.15
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
sl.Č.Vrbné
02.06.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
Labe pod Špi
24.04.11
Labe pod Špi
23.04.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
USD Veltrusy
30.05.09
USD Veltrusy
30.05.09/2
USD Roudnice
01.06.08
USD Roudnice
31.05.08
USD Veltrusy
03.06.07
USD Veltrusy
02.06.07
pořadí3.18.9.16.20.18.16.15.20.20.15.19.14.18.17.13.15.16.17.13.13.23.20.
odstup %17,297,523,3140,478,145,131,047,5167,9125,850,8171,9136,052,847,932,229,446,244,486,955,30,049,3
% poražených soupeřů33,35,646,76,35,015,021,126,3------30,0---31,619,030,440,036,425,027,314,325,0---17,4
pořadí2007200820092010201120122013201420152021celkem
průměr21.513.015.317.517.020.015.519.014.33.016.0
medián201315171520151816316
modus20131317142015189320
počet závodů224241223123
průměrný odstup od vítěze %24,671,138,150,3121,1167,939,261,687,117,268,6
průměrné % poražených soupeřů8,719,732,224,715,40,023,710,019,533,319,8
počet jízd348462346242
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
1
25,0%
2
100,0%
3
75,0%
0
0,0%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
12
52,2%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2X

Jindrák Petrsl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 136
19.09.21
sl 135
18.09.21
sl 85
20.06.21
sl 147
05.09.20
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
pořadí1.1.1.2.2.1.3.3.1.1.
odstup %0,00,00,05,521,00,012,039,10,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0100,066,787,5---50,050,0100,0100,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr1.02.31.71.01.6
medián13211
modus13211
počet závodů233210
průměrný odstup od vítěze %0,017,08,80,07,8
průměrné % poražených soupeřů100,033,384,7100,075,4
počet jízd466420
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
1
33,3%
0
0,0%
4
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Jindrák Petrsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí56.47.15.18.41.40.
odstup %45,432,216,423,326,224,8
% poražených soupeřů12,733,346,234,639,448,0
pořadí201920202022celkem
průměr40.516.551.536.2
medián40154740
modus40154715
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %25,519,838,828,0
průměrné % poražených soupeřů43,740,423,035,7
počet jízd2338
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
5
83,3%
čistých jízd0
0,0%
2
66,7%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie C2M

Jindrák Petrsl 133
24.09.22
sl 62
21.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 106
10.08.19
sl 144
30.09.18
sl 92
14.07.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 102
15.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 151
26.09.15
sl 117
08.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 18
18.04.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Písek
21.07.12
sl.Křivoklát
30.06.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
Ohře peřej H
23.07.11
Kamenice nad
16.04.11
Řeka Jizera,
14.08.10
USD České Vr
25.07.09
USD České Vr
25.07.09/2
pořadí1.2.1.5.6.5.2.2.5.4.1.2.8.8.13.5.1.1.6.3.7.3.2.2.3.5.3.4.1.1.22.17.26.3.18.6.1.2.2.3.2.17.14.3.1.2.12.3.2.6.11.2.7.9.9.
odstup %0,09,80,09,413,49,52,10,47,73,20,03,611,018,988,522,00,00,013,74,720,720,79,415,514,629,43,95,10,00,037,134,842,49,545,416,80,04,119,43,30,222,220,74,30,01,414,627,64,910,131,910,08,029,935,2
% poražených soupeřů100,094,4100,033,375,080,088,990,986,290,0100,092,963,258,825,071,4100,0100,070,690,553,892,396,493,388,250,093,390,6100,0100,022,238,516,780,015,078,3100,095,095,086,788,930,445,877,8100,092,965,684,695,880,852,466,775,046,733,3
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr9.07.06.55.87.42.310.819.52.75.02.75.83.82.35.7
medián9723326173315213
modus9722121173315212
počet závodů2124545292384455
průměrný odstup od vítěze %32,58,021,014,39,76,722,835,911,012,74,619,46,44,814,0
průměrné % poražených soupeřů40,075,059,681,769,491,458,030,489,372,290,273,483,781,975,1
počet jízd42489814717351188108
lepší 1. jízda1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
2
40,0%
3
75,0%
2
25,0%
0
0,0%
7
77,8%
1
50,0%
1
33,3%
2
25,0%
0
0,0%
2
50,0%
24
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
11,1%
0
0,0%
4
28,6%
3
42,9%
4
23,5%
0
0,0%
2
40,0%
1
9,1%
2
25,0%
1
12,5%
19
17,6%

Kategorie C2X

Jindrák Petrsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 31
17.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 135
27.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 138
05.10.19
sl 136
28.09.19
sl 106
10.08.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 92
14.07.18
sl 73
09.06.18
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 99
19.07.15
pořadí5.3.2.1.1.1.1.1.1.1.2.1.5.2.2.2.6.11.3.3.7.17.3.3.1.1.7.
odstup %13,54,98,80,00,00,00,00,00,00,02,30,05,80,613,74,319,023,39,425,99,823,13,44,00,00,031,0
% poražených soupeřů76,588,275,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,094,4100,063,690,087,590,961,554,585,777,871,430,471,460,0100,0100,014,3
pořadí2015201720182019202020212022celkem
průměr7.01.07.55.81.91.03.33.4
medián71332132
modus71331121
počet závodů124494327
průměrný odstup od vítěze %31,00,010,119,43,00,09,17,5
průměrné % poražených soupeřů14,3100,058,369,991,8100,079,981,2
počet jízd2477188652
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
25,0%
4
44,4%
1
25,0%
1
33,3%
9
33,3%
čistých jízd0
0,0%
1
25,0%
2
28,6%
3
42,9%
4
22,2%
3
37,5%
0
0,0%
13
25,0%

Kategorie K1M

Jindrák Petrsl 62
21.05.22
sl 31
17.04.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 106
10.08.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 92
14.07.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 118
13.08.17
sl 117
12.08.17
sl 102
15.07.17
sl 62
20.05.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 151
26.09.15
sl 117
08.08.15
sl 99
19.07.15
sl 98
18.07.15
sl 18
18.04.15
sl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
Třebech NE
29.09.13
Třebech SO
28.09.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Tábor1
11.05.13
Ohře peřej H
23.07.11
Řeka Jizera,
14.08.10
pořadí88.46.94.76.87.110.28.33.40.47.81.76.21.14.144.94.48.54.81.10.37.40.11.20.18.47.34.37.57.33.48.35.26.36.42.36.34.25.36.39.29.53.12.13.25.26.50.
odstup %39,830,434,323,827,532,311,211,528,539,427,525,412,811,6191,546,522,022,527,514,315,631,315,617,816,227,434,450,441,522,526,820,313,518,926,436,240,646,421,421,218,838,515,420,928,830,236,9
% poražených soupeřů57,448,339,254,049,140,881,480,064,961,050,354,369,280,62,139,270,166,950,078,673,769,580,884,486,260,073,054,470,269,860,570,279,768,257,743,553,536,858,860,867,144,771,869,268,859,057,0
pořadí201020112013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr50.026.026.437.534.630.536.829.348.357.891.867.046.2
medián50262536362634374840874637
modus50261236362618111014764636
počet závodů115252834104247
průměrný odstup od vítěze %36,930,224,521,333,716,929,620,821,640,629,535,130,1
průměrné % poražených soupeřů57,059,064,359,851,975,069,874,766,458,345,852,961,4
počet jízd2293641665165377
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
20,0%
2
100,0%
3
60,0%
1
50,0%
3
37,5%
0
0,0%
4
100,0%
6
60,0%
4
100,0%
1
50,0%
26
55,3%
čistých jízd0
0,0%
1
50,0%
3
33,3%
1
33,3%
1
16,7%
3
75,0%
6
37,5%
3
50,0%
2
40,0%
6
37,5%
1
20,0%
1
33,3%
28
36,4%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Jindrák Petrsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 35
29.04.18
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 127
22.08.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 11ČP
31.08.13
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí9.6.8.14.12.8.15.18.10.15.9.17.10.10.13.9.8.10.8.8.7.
odstup %14,011,718,620,111,012,413,112,012,925,021,725,458,817,36,79,910,811,28,610,314,1
% poražených soupeřů---16,712,518,821,446,241,729,210,06,7---15,8---10,07,727,3---18,212,522,240,0
pořadí201120132015201620172018201920212022celkem
průměr7.58.09.013.010.017.011.313.79.810.7
medián7891310171015910
modus7881310179868
počet závodů21312133521
průměrný odstup od vítěze %12,28,610,66,738,025,419,912,515,116,5
průměrné % poražených soupeřů31,112,515,27,75,015,85,639,013,917,0

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Jindrák Petrsj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sl 35
29.04.18
sj 54
21.05.16
sj 18
19.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí6.14.12.15.17.7.3.8.
odstup %11,720,111,013,125,49,111,310,3
% poražených soupeřů16,718,821,441,715,845,533,322,2
pořadí201120142016201820212022celkem
průměr8.03.07.017.015.010.710.3
medián8371715128
modus837171563
počet závodů1111138
průměrný odstup od vítěze %10,311,39,125,413,114,314,0
průměrné % poražených soupeřů22,233,345,515,841,719,026,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Jindrák Petrsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 150
20.10.18
sl 149
20.10.18/2
sl 35
29.04.18
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 18
19.04.14
sj 11ČP
31.08.13
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí9.6.14.12.8.15.18.10.15.9.1.1.17.10.10.13.8.10.2.6.7.3.8.8.7.
odstup %14,011,720,111,012,413,112,012,925,021,70,00,025,458,817,36,710,811,211,914,87,311,38,610,314,1
% poražených soupeřů---16,718,821,446,241,729,210,06,7---100,0100,015,8---10,07,7---18,283,328,614,333,312,522,240,0
pořadí2011201320142015201620172018201920212022celkem
průměr7.58.03.06.613.010.06.311.313.710.39.1
medián783713101101599
modus7832131019868
počet závodů211512333425
průměrný odstup od vítěze %12,28,611,311,26,738,08,519,912,514,214,5
průměrné % poražených soupeřů31,112,533,328,97,75,071,95,639,014,227,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Jindrák Petrsj 109
20.08.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 119
25.08.19
sj 35
27.04.19
sj 27
20.04.19
sl 35
29.04.18
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 11ČP
31.08.13
Lipno, start
27.08.11
řeka Labe v
23.04.11
pořadí9.6.14.12.8.15.18.10.15.9.17.10.10.13.8.10.8.8.7.
odstup %14,011,720,111,012,413,112,012,925,021,725,458,817,36,710,811,28,610,314,1
% poražených soupeřů---16,718,821,446,241,729,210,06,7---15,8---10,07,7---18,212,522,240,0
pořadí201120132015201620172018201920212022celkem
průměr7.58.09.013.010.017.011.313.710.310.9
medián7881310171015910
modus7881310179868
počet závodů21212133419
průměrný odstup od vítěze %12,28,611,06,738,025,419,912,514,216,7
průměrné % poražených soupeřů31,112,59,17,75,015,85,639,014,216,7

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Jindrák Petrsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 118
24.08.19
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 53
16.05.15
pořadí12.18.5.16.25.6.14.18.15.18.18.17.9.14.
odstup %10,612,57,916,17.186,011,813,613,49,311,37.873,314,910,212,6
% poražených soupeřů54,229,273,337,5---54,551,934,646,234,6---15,820,038,1
pořadí20152016201920212022celkem
průměr11.517.018.016.313.714.6
medián91718151215
modus9171818518
počet závodů2114614
průměrný odstup od vítěze %11,414,97.873,311,91.207,51.086,0
průměrné % poražených soupeřů29,115,8-6,341,841,534,5

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Jindrák Petrsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 51
15.05.16
pořadí12.18.16.25.17.
odstup %10,612,516,17.186,014,9
% poražených soupeřů54,229,237,5---15,8
pořadí20162022celkem
průměr17.017.817.6
medián171617
modus171212
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %14,91.806,31.448,0
průměrné % poražených soupeřů15,830,227,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Jindrák Petrsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 118
24.08.19
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 53
16.05.15
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí12.18.5.6.14.18.7.15.18.18.6.17.9.14.1.
odstup %10,612,57,911,813,613,49,89,311,37.873,320,014,910,212,60,0
% poražených soupeřů54,229,273,354,551,934,633,346,234,6---50,015,820,038,1100,0
pořadí201220152016201920212022celkem
průměr1.011.511.518.014.410.311.9
medián1961815614
modus1961818518
počet závodů12215415
průměrný odstup od vítěze %0,011,417,47.873,311,510,7535,4
průměrné % poražených soupeřů100,029,132,9-6,340,152,842,0

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C2M

Jindrák Petrsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí12.18.
odstup %10,612,5
% poražených soupeřů54,229,2
pořadí2022celkem
průměr15.015.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %11,611,6
průměrné % poražených soupeřů41,741,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Jindrák Petrsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 118
24.08.19
sj 51
15.05.16
sl 128
23.08.15
sj 53
16.05.15
pořadí12.18.5.6.14.18.15.18.18.17.9.14.
odstup %10,612,57,911,813,613,49,311,37.873,314,910,212,6
% poražených soupeřů54,229,273,354,551,934,646,234,6---15,820,038,1
pořadí20152016201920212022celkem
průměr11.517.018.016.310.313.7
medián9171815614
modus9171818518
počet závodů2114412
průměrný odstup od vítěze %11,414,97.873,311,910,7666,8
průměrné % poražených soupeřů29,115,8-6,341,852,837,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále