ČP žáků ve slalomu 2019, žáci mladší

poslední aktualizace: 17.04.2019 21:38:22
započítávány jsou tyto závody:
A - 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 13.04.2019
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 14.04.2019
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 15.06.2019
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 16.06.2019
E - Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 31.08.2019

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2007-2008
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Kopeček Michal, 2007VS Tábor1 / 751 / 75---150
2.ZM Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 682 / 68---136
3.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc4 / 573 / 62---119
4.ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem3 / 629 / 40---102
5.ZM Bohatý Oto, 2007SK Třebechovice8 / 435 / 53---96
6.ZM Tomeček Adam, 2008SK Veselí nad Moravou6 / 497 / 46---95
7.ZM Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem10 / 374 / 57---94
8.ZM Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.9 / 406 / 49---89
ZM Retek Toman, 2007UP Olomouc7 / 468 / 43---89
10.ZM Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň5 / 5314 / 29---82
11.ZM Novák Tobiáš, 2008UP Olomouc12 / 3311 / 35---68
12.ZM Antl Tomáš, 2008KK Opava11 / 3513 / 31---66
13.ZM Klimeš Vít, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky15 / 2710 / 37---64
ZM Hauck Marek, 2007KVS Hradec Králové13 / 3112 / 33---64
15.ZM Svoboda Šimon, 2008SK VS Karbo Benátky16 / 2517 / 23---48
16.ZM Škop Jan, 2007Otava Strakonice19 / 1915 / 27---46
17.ZM Hanuš Jakub, 2007KK Rakovník17 / 2318 / 21---44
18.ZM Petřík Marek, 2008Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2119 / 19---40
ZM Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové21 / 1516 / 25---40
20.ZM Kubita Tomáš, 2008KK Opava14 / 2930 / 6---35
21.ZM Slušný Vojtěch, 2008SK VS Karbo Benátky20 / 1723 / 13---30
22.ZM Kápka Kryštof, 2007VK Tzunami Ostrava24 / 1220 / 17---29
23.ZM Fišnar Jakub, 2007Vodní sporty Zábřeh26 / 1022 / 14---24
ZM Plas Tobiáš, 2008Univerzitní sportovní klub Praha27 / 921 / 15---24
25.ZM Synek Přemysl, 2007TJ Loko Žatec25 / 1124 / 12---23
26.ZM Zeman Jakub, 2007SK Veselí nad Moravou23 / 1328 / 8---21
27.ZM Stropek Tobiáš, 2007KK Opava22 / 1431 / 5---19
28.ZM Dragon Jakub, 2007KK Opava29 / 727 / 9---16
ZM Pollert Jonáš, 2007Univerzitní sportovní klub Praha30 / 626 / 10---16
30.ZM Kutín Filip, 2007UP Olomouc28 / 829 / 7---15
31.ZM Balarin Evžen, 2008KK Opava-25 / 11---11
32.ZM Kvasnička Matěj, 2008Vodácký oddíl Horšovský Týn31 / 532 / 4---9
33.ZM Šefčík Václav, 2008KK Opava32 / 433 / 3---7

kategorie C1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Retek Toman, 2007UP Olomouc1 / 751 / 75---150
2.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc3 / 622 / 68---130
ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem2 / 683 / 62---130
4.ZM Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové5 / 534 / 57---110
ZM Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem4 / 575 / 53---110
6.ZM Novák Tobiáš, 2008UP Olomouc6 / 496 / 49---98
7.ZM Kutín Filip, 2007UP Olomouc7 / 467 / 46---92

kategorie C2M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Novák Tobiáš, 2008
Kočířová Valentýna, 2008
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 751 / 75---150

kategorie K1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn1 / 751 / 75---150
2.ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc4 / 572 / 68---125
ZM Šrétrová Amálie, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 684 / 57---125
4.ZM Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava3 / 625 / 53---115
5.ZM Vrbová Marie, 2007UP Olomouc6 / 493 / 62---111
6.ZM Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice5 / 536 / 49---102
7.ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc7 / 467 / 46---92
8.ZM Jurajdová Veronika, 2007Vodní sporty Desná11 / 358 / 43---78
9.ZM Jurajdová Simona, 2007Vodní sporty Desná8 / 4314 / 29---72
10.ZM Bočková Kateřina, 2007SK VS Č. Budějovice13 / 319 / 40---71
11.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem12 / 3310 / 37---70
12.ZM Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc10 / 3713 / 31---68
13.ZM Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno9 / 4018 / 21---61
14.ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc18 / 2111 / 35---56
15.ZM Pavelková Eva, 2008Vodní sporty Desná15 / 2715 / 27---54
16.ZM Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem19 / 1912 / 33---52
17.ZM Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.16 / 2516 / 25---50
18.ZM Riantová Anežka, 2008VS Tábor17 / 2317 / 23---46
ZM Petriková Barbora, 2008TJ Loko Žatec14 / 2920 / 17---46
20.ZM Jirasová Klára, 2008Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1519 / 19---34
21.ZM Kylbergerová Iva, 2007Otava Strakonice20 / 1721 / 15---32

kategorie C1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Vrbová Marie, 2007UP Olomouc1 / 751 / 75---150
2.ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc4 / 572 / 68---125
ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc2 / 684 / 57---125
4.ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc3 / 623 / 62---124
5.ZM Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc5 / 535 / 53---106
Typ závodu