ČP žáků ve slalomu 2019, žáci mladší

poslední aktualizace: 02.09.2019 08:11:57
započítávány jsou tyto závody:
A - 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 13.04.2019
B - 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě, 14.04.2019
C - 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 15.06.2019
D - 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě, 16.06.2019
E - Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L., 31.08.2019

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 2007-2008
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Kopeček Michal, 2007VS Tábor1 / 751 / 751 / 751 / 751 / 75300
2.ZM Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.2 / 682 / 682 / 683 / 625 / 53266
3.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc4 / 573 / 6211 / 352 / 6810 / 37224
4.ZM Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň5 / 5314 / 296 / 495 / 532 / 68223
5.ZM Tomeček Adam, 2008SK Veselí nad Moravou6 / 497 / 469 / 404 / 573 / 62214
6.ZM Retek Toman, 2007UP Olomouc7 / 468 / 433 / 6210 / 374 / 57208
7.ZM Bohatý Oto, 2007SK Třebechovice8 / 435 / 534 / 576 / 4911 / 35202
8.ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem3 / 629 / 408 / 438 / 436 / 49197
9.ZM Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem10 / 374 / 575 / 5311 / 357 / 46193
10.ZM Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.9 / 406 / 497 / 467 / 468 / 43184
11.ZM Novák Tobiáš, 2008UP Olomouc12 / 3311 / 3515 / 2715 / 279 / 40135
12.ZM Antl Tomáš, 2008KK Opava11 / 3513 / 3110 / 3714 / 2915 / 27132
13.ZM Hauck Marek, 2007KVS Hradec Králové13 / 3112 / 3313 / 3112 / 3312 / 33130
14.ZM Hanuš Jakub, 2007KK Rakovník17 / 2318 / 2114 / 299 / 4030 / 6113
15.ZM Kubita Tomáš, 2008KK Opava14 / 2930 / 620 / 1713 / 3122 / 1491
16.ZM Klimeš Vít, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky15 / 2710 / 37--16 / 2589
17.ZM Petřík Marek, 2008Univerzitní sportovní klub Praha18 / 2119 / 1912 / 33-23 / 1386
18.ZM Plas Tobiáš, 2008Univerzitní sportovní klub Praha27 / 921 / 1527 / 918 / 2113 / 3176
19.ZM Svoboda Šimon, 2008SK VS Karbo Benátky16 / 2517 / 23--17 / 2371
20.ZM Zeman Jakub, 2007SK Veselí nad Moravou23 / 1328 / 819 / 1935 / 114 / 2969
21.ZM Dragon Jakub, 2007KK Opava29 / 727 / 916 / 2517 / 2329 / 764
22.ZM Škop Jan, 2007Otava Strakonice19 / 1915 / 2735 / 131 / 527 / 960
23.ZM Kápka Kryštof, 2007VK Tzunami Ostrava24 / 1220 / 1728 / 830 / 618 / 2158
24.ZM Kutín Filip, 2007UP Olomouc28 / 829 / 724 / 1219 / 1920 / 1756
25.ZM Stropek Tobiáš, 2007KK Opava22 / 1431 / 521 / 1533 / 319 / 1953
ZM Slušný Vojtěch, 2008SK VS Karbo Benátky20 / 1723 / 1330 / 628 / 821 / 1553
27.ZM Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň--17 / 2322 / 1424 / 1249
28.ZM Palouda Mikoláš, 2007SK Vltava Č. Krumlov z.s.--18 / 2120 / 1728 / 846
29.ZM Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové21 / 1516 / 25--32 / 444
30.ZM Jančar Štěpán, 2007Univerzitní sportovní klub Praha--31 / 516 / 2525 / 1141
ZM Pollert Jonáš, 2007Univerzitní sportovní klub Praha30 / 626 / 1022 / 1425 / 1133 / 341
32.ZM Balarin Evžen, 2008KK Opava-25 / 1129 / 723 / 13-31
33.ZM Synek Přemysl, 2007TJ Loko Žatec25 / 1124 / 1232 / 434 / 2-29
34.ZM Hrňák Šimon, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--25 / 1121 / 1534 / 228
35.ZM Fišnar Jakub, 2007Vodní sporty Zábřeh26 / 1022 / 14---24
ZM Král Matěj, 2008Univerzitní sportovní klub Praha--26 / 1027 / 931 / 524
37.ZM Kasper Jakub, 2007SK Vltava Č. Krumlov z.s.--23 / 13-26 / 1023
38.ZM Bareš Hugo, 2008Univerzitní sportovní klub Praha--33 / 324 / 1235 / 116
39.ZM Samek Petr, 2008SK Třebechovice---26 / 10-10
40.ZM Kvasnička Matěj, 2008Vodácký oddíl Horšovský Týn31 / 532 / 4---9
41.ZM Šafařík Pavel, 2008SK Vltava Č. Krumlov z.s.---29 / 7-7
ZM Šefčík Václav, 2008KK Opava32 / 433 / 3---7
43.ZM Veverka Čeněk, 2007TJ Loko Plzeň---32 / 4-4
44.ZM Osička Tadeáš, 2008TJ Vodní sporty Dolní Kounice, z.s.--34 / 2--2

kategorie C1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Retek Toman, 2007UP Olomouc1 / 751 / 752 / 682 / 684 / 57286
2.ZM Retek Václav, 2007UP Olomouc3 / 622 / 681 / 753 / 621 / 75280
3.ZM Voneš Jakub, 2007KK Brandýs nad Labem2 / 683 / 623 / 621 / 755 / 53267
4.ZM Venc Ondřej, 2007KK Brandýs nad Labem4 / 575 / 535 / 534 / 572 / 68235
5.ZM Novák Tobiáš, 2008UP Olomouc6 / 496 / 498 / 435 / 538 / 43194
6.ZM Kutín Filip, 2007UP Olomouc7 / 467 / 467 / 467 / 469 / 40184
7.ZM Bohatý Oto, 2007SK Třebechovice--4 / 576 / 493 / 62168
8.ZM Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové5 / 534 / 57--6 / 49159
9.ZM Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň--6 / 498 / 437 / 46138

kategorie C2M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Novák Tobiáš, 2008
Kočířová Valentýna, 2008
UP Olomouc
UP Olomouc
1 / 751 / 75---150

kategorie K1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn1 / 751 / 753 / 621 / 752 / 68293
2.ZM Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava3 / 625 / 532 / 682 / 681 / 75273
3.ZM Šrétrová Amálie, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 684 / 571 / 753 / 623 / 62267
4.ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc4 / 572 / 686 / 494 / 574 / 57239
5.ZM Vrbová Marie, 2007UP Olomouc6 / 493 / 624 / 575 / 536 / 49221
6.ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc7 / 467 / 465 / 5316 / 255 / 53198
7.ZM Švehlová Rozárie, 2008SK VS Č. Budějovice5 / 536 / 497 / 466 / 498 / 43197
8.ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc18 / 2111 / 359 / 4012 / 337 / 46154
9.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem12 / 3310 / 378 / 4317 / 2313 / 31144
ZM Jurajdová Veronika, 2007Vodní sporty Desná11 / 358 / 4310 / 3714 / 2921 / 15144
ZM Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc10 / 3713 / 3112 / 338 / 4314 / 29144
12.ZM Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem19 / 1912 / 3314 / 299 / 4011 / 35137
13.ZM Pavelková Eva, 2008Vodní sporty Desná15 / 2715 / 2711 / 3510 / 3718 / 21126
ZM Jurajdová Simona, 2007Vodní sporty Desná8 / 4314 / 2919 / 1913 / 3117 / 23126
15.ZM Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno9 / 4018 / 2117 / 2322 / 1410 / 37121
16.ZM Štěpánková Markéta, 2008TJ Šumperk z.s.16 / 2516 / 2515 / 2715 / 2715 / 27106
17.ZM Bočková Kateřina, 2007SK VS Č. Budějovice13 / 319 / 40--16 / 2596
ZM Sakalová Magdaléna, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--18 / 2111 / 359 / 4096
19.ZM Sakalová Markéta, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--16 / 2519 / 1912 / 3377
ZM Beerová Anežka, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.--13 / 317 / 46-77
21.ZM Jirasová Klára, 2008Univerzitní sportovní klub Praha21 / 1519 / 1920 / 1721 / 15-66
22.ZM Petriková Barbora, 2008TJ Loko Žatec14 / 2920 / 17--22 / 1460
23.ZM Riantová Anežka, 2008VS Tábor17 / 2317 / 23--24 / 1258
24.ZM Chocholová Veronika, 2007TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--21 / 1518 / 2120 / 1753
25.ZM Tesařová Eliška, 2007DUKLA Brandýs--22 / 1420 / 1719 / 1950
26.ZM Podušková Klára, 2008Univerzitní sportovní klub Praha--23 / 1323 / 1323 / 1339
27.ZM Kylbergerová Iva, 2007Otava Strakonice20 / 1721 / 15---32

kategorie C1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Vrbová Marie, 2007UP Olomouc1 / 751 / 751 / 752 / 684 / 57293
2.ZM Kočířová Valentýna, 2008UP Olomouc4 / 572 / 683 / 624 / 571 / 75262
3.ZM Malá Magdaléna, 2007UP Olomouc3 / 623 / 624 / 573 / 622 / 68254
4.ZM Kratochvílová Adéla, 2007UP Olomouc2 / 684 / 575 / 535 / 535 / 53231
5.ZM Fabianová Anna, 2007VK Tzunami Ostrava--2 / 681 / 753 / 62205
6.ZM Stloukalová Aneta, 2007UP Olomouc5 / 535 / 539 / 406 / 497 / 46201
7.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008KK Brandýs nad Labem--7 / 467 / 466 / 49141
8.ZM Bergmannová Sandra, 2008Kanoe Klub Spoj Brno--6 / 498 / 438 / 43135
9.ZM Vojtíková Klára, 2007KK Brandýs nad Labem--8 / 439 / 409 / 40123

kategorie C2X ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
body
celkem
1.ZM Vojtíková Klára, 2007
Voneš Jakub, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
--1 / 754 / 571 / 75207
2.ZM Saifrtová Magdaléna, 2008
Venc Ondřej, 2007
KK Brandýs nad Labem
KK Brandýs nad Labem
--4 / 571 / 752 / 68200
3.ZM Malá Magdaléna, 2007
Kočířová Valentýna, 2008
UP Olomouc
UP Olomouc
--2 / 683 / 623 / 62192
4.ZM Fröhlich Jáchym, 2007
Šrétrová Amálie, 2007
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
Klub Kanoistika Roudnice n.L.
--3 / 622 / 68-130
5.ZM Vrbová Marie, 2007
Kutín Filip, 2007
UP Olomouc
UP Olomouc
--5 / 535 / 53-106
Typ závodu