Synek Přemysl, 2007

TJ Loko Žatecregistrační číslo: 052060
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 3+   C2: 2  sjezd K1: -   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 82. 27/DM 30.4634,6NKZ
0
04.06.2023 4. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
HANUŠ Jakub
2. 1/DM 35.8427,7NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 63. 19/DM 20.4721,9NKZ
0
03.06.2023 3. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M slalom
HANUŠ Jakub
2. 1/DM 29.9123,3NKZ
0
28.05.2023 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 68. 22/DM 23.1429,0NKZ
0
27.05.2023 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 79. 25/DM 38.7545,5NKZ
0
21.05.2023 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 19. 7/DM 14.4717,2
14
21.05.2023 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. C2M slalom
HANUŠ Jakub
2. 2/DM 6.105,3
12
21.05.2023 Slalom v Sušici + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 20. 8/DM 8.0510,5
117
20.05.2023 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. C1M slalom 23. 7/DM 18.0720,3
16
20.05.2023 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. C2M slalom
HANUŠ Jakub
5. 2/DM 25.1224,1
3
20.05.2023 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů + ČP předžáků Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 27. 9/DM 10.5613,6
117
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 13. 4/DM 16.8020,1
37
14.05.2023 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 7. 4/DM 4.906,4
210
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 12. 3/DM 11.7014,0
45
13.05.2023 Slalom na Paraplíčku + 2.Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 8. 5/DM 3.204,0
213
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 15. 5/DM 15.4314,1
29
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
JANČAR Štěpán
3. 1/DM 13.1910,4
5
30.04.2023 Trutnovský slalom Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 11. 5/DM 4.104,1
181
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 20. 5/DM 16.5314,4
26
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
JANČAR Štěpán
5. 1/DM 25.1320,3
1
29.04.2023 Trutnovský slalom + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 14. 5/DM 10.8310,7
182
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 18. 6/DM 77.2593,1
11
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 29. 9/DM 77.8292,9
0
16.04.2023 Jarní slalom 26 (Neděle dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 32. 13/DM 26.6335,8
89
16.04.2023 Jarní slalom 27 (Neděle odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 50. 21/DM 73.55100,6
12
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 20. 6/DM 33.0341,3
18
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice C1M slalom 22. 7/DM 34.4843,1
6
15.04.2023 Jarní slalom 25 (Sobota odpoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 25. 10/DM 18.0124,0
104
15.04.2023 Jarní slalom 24 (Sobota dopoledne) České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 32. 15/DM 20.0326,6
62
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 22. 4/DM 44.5848,1
18
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
HANUŠ Jakub
12. 3/DM 133.80140,6
2
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 20. 8/DM 14.0318,9
144
02.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
KOHOUTOVÁ Lenka
   
0
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1M slalom 49. 8/DM 35.3039,3
12
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2M slalom
HANUŠ Jakub
7. 2/DM 25.9927,1
7
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 48. 10/DM 17.5521,9
87
01.10.2022 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
KOHOUTOVÁ Lenka
12.   98.3496,6
1
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 29. 11/DM 27.7424,5
31
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
HANUŠ Jakub
7. 2/DM 22.4916,2
6
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 30. 8/DM 20.4219,4
96
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 49. 13/DM 36.6633,3
17
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2M slalom
HANUŠ Jakub
6. 2/DM 22.3116,7
8
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 16. 7/DM 9.979,5
161
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 66. 19/DM 28.1329,7NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 94. 25/DM 45.1247,8NKZ
0
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 62. 25/DM 51.6160,7-
04.09.2022 Memoriál J.Froňka st. ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 54. 14/DM 28.6233,1
160
03.09.2022 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 94. 25/DM 91.5686,4
30
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 42. 6/DM 13.4913,9
103
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
HANUŠ Jakub
10. 1/DM 28.5923,3
6
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 44. 6/DM 26.3225,2
29
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 27. 5/DM 0.260,4
172
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2M slalom
HANUŠ Jakub
9.   0.080,1
9
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 53.   0.520,9
24
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 22. 1/DM 27.7030,8
9
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 16. 3/DM 10.6012,9
38
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C1M slalom 30. 1/DM 39.5044,6
5
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 21. 3/DM 12.1014,8
40
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 31. 8/DM 16.9523,2
64
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 31. 7/DM 13.7419,5
77
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 13. 3/DM 12.9013,0
49
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10. 1/DM 10.3010,1
57
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 107. 28/DM 46.7355,0NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 106. 27/DM 55.7665,1NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 85. 20/DM 32.2141,0NKZ
0
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 90. 24/DM 46.6947,8NKZ
0
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C2M slalom
HANUŠ Jakub
5. 1/DM 4.744,3
7
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 44. 9/DM 12.7017,4
115
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C2M slalom
HANUŠ Jakub
7. 1/DM 26.6027,0
8
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1M slalom 57. 10/DM 20.5928,6
110
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 32. 5/DM 14.1016,9
80
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 31. 5/DM 14.7017,1
87
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 69. 17/DM 86.5993,6
9
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1M slalom 58. 17/DM 41.9542,1
53
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
HANUŠ Jakub
   
0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 24. 4/DM 16.4516,9
56
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
HANUŠ Jakub
6. 2/DM 84.8664,8
2
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom 38. 4/DM 27.4028,9
67
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C2M slalom
HANUŠ Jakub
   
0
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1M slalom    
0
10.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 66. 17/DM 50.6267,3
20
09.04.2022 Jarní slalom dolní trať České Vrbné Areál Lídy Polesné České Budějovice K1M slalom 65. 16/DM 76.5099,2
16
03.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 16. 2/DM 11.1013,2
34
02.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 13. 3/DM 9.1011,0
52
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 88. 15/ZS 47.7559,1NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1M slalom 90. 17/ZS 40.1049,7NKZ
0
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C2M slalom
HANUŠ Jakub
6. 1/ZS 20.5319,4
7
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 38. 10/ZS 19.0623,1
83
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C2M slalom
HANUŠ Jakub
6. 1/ZS 29.4526,7
7
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 26. 4/ZS 19.1122,4
117
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 75. 20/ZS 25.8828,5
67
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
HANUŠ Jakub
14. 5/ZS 32.3128,8
5
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 32. 8/ZS 15.7415,5
133
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
HANUŠ Jakub
17.   44.5737,0
2
19.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 22. 4/ZS 13.6014,9
105
18.09.2021 52. ročník Slalomu o štít města Tábora + Krajský přebor Jihočeského kraje + Český pohár veteránů Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 36. 38/ZS 18.5821,6
105
21.08.2021 MČR žáků ve slalomu v Brandýse + 5.ČPž USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 43. 31/ZS 25.5031,9-
20.08.2021 1. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 32. 26/ZS 25.0431,9OČ/OM
50/0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 73. 16/ZS 20.5224,3
89
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 89. 21/ZS 23.1226,8
87
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 89. 20/ZS 34.7442,1
34
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 88. 20/ZS 35.3836,9
40
01.08.2021 4. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 24. 22/ZS 22.9524,2OČ/OM
62/0
31.07.2021 3. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 30. 28/ZS 23.9225,7OČ/OM
55/0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 91. 24/ZS 22.2433,6
69
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 48. 12/ZS 19.2326,5
128
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 68. 18/ZS 25.9431,6
45
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 78. 24/ZS 29.5037,4
32
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 13. 3/ZS 13.0014,6
47
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 22. 7/ZS 14.3015,7
41
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 77. 21/ZS 20.1419,8
63
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
LEGUTKO Josef
30. 7/ZS 65.3254,9
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 100. 25/ZS 25.2824,9
53
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
LEGUTKO Josef
28. 7/ZS 47.5239,3
1
20.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 56. 17/ZS 30.4737,6
50
19.09.2020 51. ročník Slalomu o štít města Tábora + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 61. 19/ZS 41.7449,3
52
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu FOR slalom 9. 3/ZS 64.8977,7-
22.08.2020 Mistrovství ČR žáků ve slalomu na Křivoklátu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom     -
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 104. 16/ZS 34.7040,5
29
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 103. 14/ZS 32.4737,3
40
09.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 95. 26/ZS 89.5591,4
7
08.08.2020 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 91. 23/ZS 99.64114,7
13
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 52. 7/ZS 31.6032,9
15
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1M slalom 51. 6/ZS 28.0027,6
28
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1M slalom 139. 33/ZS 33.7249,3
19
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1M slalom 133. 31/ZS 31.3645,8
28
05.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1M slalom 23. 4/ZS 15.2018,4
31
04.07.2020 Slalom v Kadani Kadaňský mlýn K1M slalom 35. 7/ZS 24.4028,9
20
28.06.2020 4. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 70. 45/ZS 24.6826,0OČ/OM
37/0
27.06.2020 3. Český pohár žáků ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 63. 43/ZS 26.7631,1OČ/OM
45/0
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 71. 46/ZS 33.3831,9OM/OČ
0/43
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 103. 25/ZS 39.9350,8
41
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 102. 22/ZS 36.8650,4
46
06.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 56. 7/ZM 37.3950,7
33
05.10.2019 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 76. 7/ZM 40.2546,3
34
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 112. 24/ZM 38.9040,3
35
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 121. 28/ZM 38.0040,6
27
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 111. 14/ZM 35.4538,2
29
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 132. 16/ZM 49.0151,0
24
30.06.2019 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 134. 19/ZM 43.5349,4
13
29.06.2019 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 148. 23/ZM 41.3849,6
11
16.06.2019 4. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 91. 34/ZM 107.65117,9OČ/OM
9/0
15.06.2019 3. Český pohár žáků ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 84. 32/ZM 52.1155,6OČ/OM
18/0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1M slalom 154. 24/ZM 56.6558,6
10
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1M slalom 145. 21/ZM 47.4254,4
28
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 50. 5/ZM 43.3058,7
19
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1M slalom 53. 3/ZM 35.5042,8
24
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 100. 14/ZM 42.5247,7
17
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1M slalom 122. 17/ZM 43.7950,0
20
14.04.2019 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 74. 24/ZM 86.2480,8OČ/OM
2/0
13.04.2019 1.Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 80. 25/ZM 110.8499,1OČ/OM
2/0
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom    
0
07.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 82. 9/ZM 52.8382,0
9
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - dolní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom    
0
06.04.2019 Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať K1M slalom 90. 13/ZM 47.7572,8
11
07.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích K1M slalom 112. 26/ZM 47.0751,2
7
06.10.2018 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči K1M slalom 108. 23/ZM 49.8952,8
13
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 117. 29/ZM 49.2043,0
11
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 115. 28/ZM 54.3945,8
15
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 111. 21/ZM 58.2262,4
6
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1M slalom 119. 20/ZM 54.8155,4
7
05.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 54. 14/ZM 42.3037,0
1
04.08.2018 Slalom pod Borskou přehradou K1M slalom 63. 18/ZM 48.4043,6
0
01.07.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 137. 26/ZM 48.4467,9
4
30.06.2018 Slalom ve Strakonicích K1M slalom 124. 27/ZM 72.0783,9
9
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem K1M slalom 105. 32/ZM 190.77218,1OČ/OM
3/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. K1M slalom 105. 34/ZM 201.36223,6OČ/OM
3/0
17.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom 90. 13/ZM 52.9266,5
4
16.06.2018 XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu K1M slalom 92. 14/ZM 73.9589,3
3
20.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 131. 24/ZM 63.7788,2
11
19.05.2018 Slalom v Sušici K1M slalom 141. 27/ZM 61.5778,7
6
08.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 59. 11/ZM 52.0066,4
7
07.04.2018 39. ročník závodu Stružnická peřej + Přebor Libereckého kraje řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom 71. 13/ZM 155.30191,5
0
08.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 84. 16/PZ 74.6887,6
0
07.10.2017 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1M slalom 100. 18/PZ 131.50145,6
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 19. 17/PZM 43.1034,2
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice PW slalom 20. 17/PZM 50.6039,5
0
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň PW slalom 29. 20/PZM 64.4076,4
0
02.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaň K1M slalom 70. 19/PZ 76.60106,2
0
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn PW slalom 26. 19/PZM 73.4078,1
0
01.07.2017 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1M slalom 70. 19/PZ 90.40117,4
0
21.05.2017 Slalom v Sušici, ČP předžáků Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu K1M slalom 171. 26/PZ 121.53159,2
0
20.05.2017 Slalom v Sušici , ČP předžáků Řeka Otava , Sušice - nádraží, u železničního mostu K1M slalom 173. 23/PZ 148.09243,9
0
07.05.2017 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka PW slalom 23. 16/PZM 514.48483,3
0
06.05.2017 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice u restaurace Harrachovka PW slalom 24. 16/PZM 549.74477,6
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Synek PřemyslTJ Loko Žatec K1: 2   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Synek PřemyslTJ Loko Žatec K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.09.22 aktualizace z registru ČSK
Synek PřemyslTJ Loko Žatec K1: 2   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 12.07.22 aktualizace z registru ČSK
Synek PřemyslTJ Loko Žatec K1: 2   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Synek PřemyslTJ Loko Žatec K1: 3+   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 28.09.21 updated from RVP
Synek PřemyslTJ Loko Žatec K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.09.20 updated from RVP
Synek PřemyslTJ Loko Žatec K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 24.05.18 updated from RVP
Synek PřemyslTJ Loko Žatec K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 07.11.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5695|0|N

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C2M
Hanuš Jakub
2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 5/10 155
7.C2M
Hanuš Jakub
2/2 15
12.C2M
Jančar Štěpán
2/2 6
6.K1M 5/10 903

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
114.C1M 5/8 119
14.C2M
Hanuš Jakub
5/11 39
66.C2X
Kohoutová Lenka
2/2 1
80.K1M 5/27 752

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C2M
Hanuš Jakub
4/4 21
107.K1M 5/19 588
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
85.C2M
Legutko Josef
2/2 1
201.K1M 5/19 264
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
303.K1M 5/22 159
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
360.K1M 5/18 59
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
 PW 5/6 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202320222021
C2M2--
K1M7981127

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C1M33114-----
C2M12142585---
K1M680107201303360477
C2X-66-----
PW------13

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
K1M117167144246
Fotky nenalezeny.
0|5695|0|N

rok 2023

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C2M
Hanuš Jakub
2/2 0
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 5/10 155
7.C2M
Hanuš Jakub
2/2 15
12.C2M
Jančar Štěpán
2/2 6
6.K1M 5/10 903

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/6 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
114.C1M 5/8 119
14.C2M
Hanuš Jakub
5/11 39
66.C2X
Kohoutová Lenka
2/2 1
80.K1M 5/27 752

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
25.C2M
Hanuš Jakub
4/4 21
107.K1M 5/19 588
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
85.C2M
Legutko Josef
2/2 1
201.K1M 5/19 264
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
303.K1M 5/22 159
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
360.K1M 5/18 59
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/6 0
 PW 5/6 0

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202320222021
C2M2--
K1M7981127

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C1M33114-----
C2M12142585---
K1M680107201303360477
C2X-66-----
PW------13

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2021202020192018
K1M117167144246

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
132 18 22       172
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ73.082.0214
K1M84.885.09012
C2M2.02.022
veřejné závody55.748.020161
K1M69.668.032117
C2M9.77.0619
C1M27.222.02218
PW23.523.0196
C2X12.012.0121
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,0214,300,0214,314
K1M00,000,000,000,012
C2M00,02100,000,02100,02
veřejné závody00,010,610,621,2161
K1M00,000,000,000,0117
C2M00,015,315,3210,519
C1M00,000,000,000,018
PW00,000,000,000,06
C2X00,000,000,000,01
Celkem00,031,710,642,3175
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ285281913,6
K1M244762014,2
C2M4521300,0
veřejné závody3186580216821,4
K1M2333286146025,8
C2M364461225,6
C1M3575021617,1
PW12207017300,0
C2X2281400,0
Celkem3467108216919,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Synek Přemyslsl 122
10.09.22
sl 30
16.04.22
sl 116
21.08.21
pořadí62.38.43.
odstup % *)60,728,931,9
% poražených soupeřů *)22,867,348,8
pořadí20212022celkem
průměr43.050.047.7
medián433843
modus433838
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze % *)31,944,840,5
průměrné % poražených soupeřů *)48,845,146,3
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C2M

Synek Přemyslsl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
pořadí2.2.
odstup %27,723,3
% poražených soupeřů------
pořadí2023celkem
průměr2.02.0
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %25,525,5
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Synek Přemyslsl 69
04.06.23
sl 68
03.06.23
sl 66
28.05.23
sl 65
27.05.23
sl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
pořadí82.63.68.79.66.94.107.106.85.90.88.90.
odstup %34,621,929,045,529,747,855,065,141,047,859,149,7
% poražených soupeřů25,744,636,227,132,34,14,54,521,519,14,45,3
pořadí202120222023celkem
průměr89.091.373.084.8
medián88906885
modus88666390
počet závodů26412
průměrný odstup od vítěze %54,447,732,743,8
průměrné % poražených soupeřů4,914,333,419,1
počet jízd412824
lepší 1. jízda2
100,0%
2
33,3%
1
25,0%
5
41,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
12,5%
1
4,2%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Synek Přemyslsl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
pořadí19.23.13.12.15.20.18.29.20.22.22.49.29.49.44.53.22.30.
odstup %17,220,320,114,014,114,493,192,941,343,148,139,324,533,325,20,930,844,6
% poražených soupeřů47,145,076,080,068,257,826,1---34,522,251,223,855,630,442,734,236,425,6
pořadí20222023celkem
průměr37.319.127.2
medián301922
modus222022
počet závodů81018
průměrný odstup od vítěze %30,837,134,3
průměrné % poražených soupeřů37,545,742,0
počet jízd162036
lepší 1. jízda3
37,5%
7
70,0%
10
55,6%
čistých jízd4
25,0%
3
15,0%
7
19,4%

Kategorie C2M

Synek Přemyslsl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 30
16.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
pořadí2.5.3.5.12.7.7.6.10.9.5.7.6.6.6.14.17.30.28.
odstup %5,324,110,420,3140,627,116,216,723,30,14,327,064,819,426,728,837,054,939,3
% poražených soupeřů87,555,633,320,015,457,150,061,540,052,971,466,716,768,868,835,020,0---10,0
pořadí2020202120222023celkem
průměr29.010.87.73.89.7
medián286737
modus286756
počet závodů249419
průměrný odstup od vítěze %47,128,035,615,030,9
průměrné % poražených soupeřů5,048,248,049,143,7
počet jízd4817736
lepší 1. jízda0
0,0%
1
25,0%
3
33,3%
2
50,0%
6
31,6%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
17,6%
0
0,0%
3
8,3%

Kategorie K1M

Synek Přemyslsl 64
21.05.23
sl 63
20.05.23
sl 59
14.05.23
sl 58
13.05.23
sl 37
30.04.23
sl 36
29.04.23
sl 27
16.04.23
sl 26
16.04.23/2
sl 25
15.04.23
sl 24
15.04.23/2
sl 137
02.10.22
sl 136
01.10.22
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 121
04.09.22
sl 120
03.09.22
sl 104
07.08.22
sl 103
06.08.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 27
10.04.22
sl 25
09.04.22
sl 21
03.04.22
sl 20
02.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 138
19.09.21
sl 137
18.09.21
sl 155
20.08.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 46
20.09.20
sl 45
19.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 106
09.08.20
sl 105
08.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 91
05.07.20
sl 90
04.07.20
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 139
06.10.19
sl 138
05.10.19
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 88
30.06.19
sl 87
29.06.19
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 19
07.04.19
sl 17
06.04.19
sl 146
07.10.18
sl 145
06.10.18
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 104
05.08.18
sl 103
04.08.18
sl 89
01.07.18
sl 88
30.06.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 82
17.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 17
08.04.18
sl 16
07.04.18
sl 149
08.10.17
sl 148
07.10.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 63
21.05.17
sl 62
20.05.17
pořadí20.27.7.8.11.14.50.32.25.32.20.48.30.16.54.94.42.27.16.21.31.31.13.10.44.57.32.31.69.58.24.38.66.65.16.13.38.26.75.32.22.36.32.73.89.89.88.24.30.91.48.68.78.13.22.77.100.56.61.104.103.95.91.52.51.139.133.23.35.70.63.71.103.102.56.76.112.121.111.132.134.148.91.84.154.145.50.53.100.122.74.80.82.90.112.108.117.115.111.119.54.63.137.124.105.105.90.131.141.59.71.84.100.70.70.171.173.
odstup %10,513,66,44,04,110,7100,635,824,026,618,921,919,49,533,186,413,90,412,914,823,219,513,010,117,428,616,917,193,642,116,928,967,399,213,211,023,122,428,515,514,921,631,924,326,842,136,924,225,733,626,531,637,414,615,719,824,937,649,340,537,391,4114,732,927,649,345,818,428,926,031,131,950,850,450,746,340,340,638,251,049,449,6117,955,658,654,458,742,847,750,080,899,182,072,851,252,843,045,862,455,437,043,667,983,9218,1223,666,588,278,766,4191,587,6145,6106,2117,4159,2243,9
% poražených soupeřů83,379,295,895,290,387,919,755,162,550,086,169,978,589,452,722,572,883,478,974,472,574,483,388,377,872,574,676,211,733,773,667,325,321,071,776,975,084,851,681,083,876,068,057,452,227,332,078,973,453,876,342,233,082,670,847,638,150,549,225,432,06,911,831,141,914,319,569,953,444,851,249,330,134,053,045,329,325,023,118,124,021,012,623,119,928,732,937,318,918,817,010,214,713,620,724,115,319,16,07,11,91,610,519,15,52,86,324,920,020,510,39,85,78,09,27,18,5
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr111.3103.6100.880.551.337.222.669.6
medián84111917738312068
modus701055010322163232
počet závodů6172019192610117
průměrný odstup od vítěze %143,386,859,342,626,228,823,649,7
průměrné % poražených soupeřů8,112,724,336,963,265,771,943,4
počet jízd12344038385220234
lepší 1. jízda3
50,0%
6
35,3%
12
60,0%
7
36,8%
12
63,2%
7
26,9%
5
50,0%
52
44,4%
čistých jízd0
0,0%
8
23,5%
6
15,0%
9
23,7%
12
31,6%
19
36,5%
7
35,0%
61
26,1%

Kategorie PW

Synek Přemyslsl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 91
02.07.17
sl 90
01.07.17
sl 48
07.05.17
sl 47
06.05.17
pořadí19.20.29.26.23.24.
odstup %34,239,576,478,1483,3477,6
% poražených soupeřů37,934,524,335,94,34,2
pořadí2017celkem
průměr23.523.5
medián2323
modus1919
počet závodů66
průměrný odstup od vítěze %198,2198,2
průměrné % poražených soupeřů23,523,5
počet jízd1212
lepší 1. jízda3
50,0%
3
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Synek Přemyslsl 155
20.08.21
sl 154
01.08.21
sl 152
31.07.21
sl 87
28.06.20
sl 86
27.06.20
sl 76
16.06.19
sl 75
15.06.19
sl 25
14.04.19
sl 24
13.04.19
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
pořadí32.24.30.70.63.91.84.74.80.105.105.
odstup %31,924,225,726,031,1117,955,680,899,1218,1223,6
% poražených soupeřů68,078,973,444,851,212,623,117,010,25,52,8
pořadí2018201920202021celkem
průměr105.082.366.528.768.9
medián10580633074
modus105746324105
počet závodů242311
průměrný odstup od vítěze %220,988,328,527,284,9
průměrné % poražených soupeřů4,215,748,073,435,2
počet jízd484622
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
3
27,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
75,0%
1
16,7%
4
18,2%
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále