Skořepa Vojtěch, 1999

SK Vltava Č. Krumlov z.s.registrační číslo: 024015
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: 2
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 13. 4/U23 3.296,6ČP/OČ/OM
33/100/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
6. 1/U23 1.723,4ČP/OČ/OM
49/86/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 12. 3/U23 3.837,7ČP/OČ/OM
35/100/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
13. 1/U23 5.1910,4ČP/OČ/OM
31/38/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 14. 2/U23 4.829,0ČP/OČ/OM
29/55/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
15.   3547.366.740,2ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 11. 1/U23 54.096,4ČP/OČ/OM
35/54/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
    ČP/OČ/OM
0/0/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 21. 4/U23 11.4315,8ČP/OČ/OM
15/31/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 15. 2/U23 6.4813,3ČP/OČ/OM
27/63/0
08.05.2022 Krumlovský slalom Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom    
0
07.05.2022 Krumlovský sprint + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod Jezem Rechle - nad loděnicí SK Vltava (ř.km 284,6 ), Cíl pod l C1M sjezd 5. 1/U23 3.308,0
7
07.05.2022 Slalom o pracku krumlovského medvěda Český Krumlov, řeka Vltava pod jezem s krytou lávkou Rechle (před loděnicí SK Vltava) ř.km 284,8 C1M slalom 10. 1/U23 12.7014,7
9
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 6. 1/U23 83.309,8
5
06.05.2022 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP JČ Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C2M sjezd
KUČEROVÁ Veronika
5. 2/U23 67.707,9
4
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 21. 3/U23 209.4019,4ČP/OČ/OM
15/10/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
    ČP/OČ/OM
0/0/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 25. 3/U23 131.0113,8ČP/OČ/OM
11/5/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
15. 3/U23 124.9813,3ČP/OČ/OM
27/7/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 12. 3/U23 3.337,0ČP/OČ/OM
35/123/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
10. 1/U23 3.567,5ČP/OČ/OM
37/58/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 18. 3/U23 4.9910,5ČP/OČ/OM
27/69/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
11. 1/U23 4.549,5ČP/OČ/OM
37/46/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
11. 1/U23 86.9213,2ČP/OČ/OM
35/12/0
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
5. 2/U23 3.877,4
38
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
18. 1/U23 103.5815,4ČP/OČ/OM
21/5/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
17. 1/U23 77.8311,8ČP/OČ/OM
23/12/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 21. 6/U23 4.819,8ČP/OČ/OM
15/46/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
14. 2/U23 4.389,1ČP/OČ/OM
29/22/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 28. 6/U23 6.4412,9ČP/OČ/OM
8/22/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
15. 4/U23 4.729,9ČP/OČ/OM
27/22/0
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 12. 3/U23 20.2019,5OM
23
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 17. 1/U23 112.9313,3ČP/OČ/OM
23/36/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
11. 2/U23 87.1012,7ČP/OČ/OM
35/6/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 11. 1/U23 4.267,7ČP/OČ/OM
33/84/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
14.   3547.556.765,0ČP/OČ/OM
0/0/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 18. 2/U23 7.5915,2ČP/OČ/OM
29/90/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
15. 2/U23 8.1816,6ČP/OČ/OM
29/20/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 18. 2/U23 5.6411,3ČP/OČ/OM
29/77/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
11. 2/U23 4.889,8ČP/OČ/OM
37/50/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 11. 2/U23 76.2110,0OČ/OM
26/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
7. 2/U23 79.2010,5OČ/OM
14/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 12. 2/U23 88.4611,4OČ/OM
22/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
11. 4/U23 90.5412,0OČ/OM
9/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
25/69/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
13. 2/U23 5.0910,9ČP/OČ/OM
31/19/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 19. 2/U23 5.9012,5ČP/OČ/OM
19/45/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
12. 2/U23 4.068,6ČP/OČ/OM
33/25/0
02.06.2020 Sjezd na Vltavě C1M sjezd 5. 2/U23 128.0011,3
13
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd 9. 2/U23 62.487,6ČP/OČ/OM
40/72/0
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
    ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 11. 2/U23 5.089,9ČP/OČ/OM
37/84/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
13. 5/U23 4.989,9ČP/OČ/OM
31/12/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 13. 2/U23 3.948,3ČP/OČ/OM
37/124/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
14. 4/U23 6.5413,7ČP/OČ/OM
31/32/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 12. 3/U23 13.8128,8ČP/OČ/OM
37/130/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
ŠTUDLAR Patrik
10. 3/U23 6.7113,9ČP/OČ/OM
43/68/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 15. 3/U23 6.8510,7ČP/OČ/OM
25/49/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 16. 3/U23 8.1812,9ČP/OČ/OM
25/61/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 11. 2/U23 120.0111,4ČP/OČ/OM
35/50/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 11. 2/U23 118.1511,2ČP/OČ/OM
35/69/0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9. 2/U23 168.9414,8ČP/OČ/OM
40/55/0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 13. 2/U23 200.1217,5ČP/OČ/OM
31/43/0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd     OM
0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd     OM
0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 11. 3/U23 157.6015,7OM
32
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd     OM
0
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1M sjezd 11. 3/U23 56.866,8ČP/OČ/OM
40/90/0
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 7. 2/U23 5.354,7ČP/OČ/OM
49/108/0
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C1M sjezd 4. 2/U23 2.725,8-
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C1M sjezd 5. 3/U23 3.146,6-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 12. 3/U23 4.9810,2ČP/OČ/OM
40/99/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 13. 3/U23 4.489,2ČP/OČ/OM
33/75/0
15.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom    
0
14.07.2018 Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů Vodácký areál Lídy Polesné, USD České Vrbné C1M slalom 36. 2/U23 21.3828,4
53
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 12. 3/U23 8.0817,5ČP/OČ/OM
33/8/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 11. 3/U23 ČP/OČ/OM
35/8/0
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1M slalom 9. 2/U23 9.5010,4
10
13.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C2M slalom
KLÍMA Vojtěch
1. 1/U23
19
12.05.2018 Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje C1M sjezd 5. 2/U23 55.306,6
17
12.05.2018 Slalom o pracku krumlovského medvěda C1M slalom 4. 1/U23 4.705,0
31
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 11. 3/U23 56.6410,0ČP/OČ/OM
33/39/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
WALTER Jakub
13. 4/U23 79.3414,3ČP/OČ/OM
31/20/4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 13. 3/U23 51.529,0-
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
WALTER Jakub
10. 3/U23 79.3514,2-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 8. 2/U23 111.409,8ČP/OČ/OM
43/66/0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 7. 2/U23 114.229,9ČP/OČ/OM
46/78/0
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 1. 1/DS -
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KLÍMA Vojtěch
3. 3/DS 1.393,4-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 22. 6/DS 28.5430,6-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2X slalom
PALOUDOVÁ Karolína
3. 2/DS 17.4011,3-
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 10. 1/DS 3.496,8ČP/OČ/OM
40/78/0
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 11. 1/DS 56.588,4ČP/OČ/OM
40/78/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 32. 5/DS 1.623,2ČP/OČ/OM
14/11/0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
HENDRYCH Tomáš
11. 1/DS 9.3219,2ČP/OČ/OM
37/32/56
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 13. 1/DS 5.7711,7ČP/OČ/OM
37/95/0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
HENDRYCH Tomáš
10. 1/DS 4.809,7ČP/OČ/OM
40/38/26
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 1. 1/DS ČP/OČ/OM
0/75/47
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 1. 1/DS ČP/OČ/OM
0/75/55
28.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + KP Jihočeského kraje Viz. závod č.66 C1M sjezd 6. 1/DS 70.808,6
5
28.05.2017 Down-Town-slalom viz. závod č.70 C1M slalom 4. 1/DS 10.9010,3
20
27.05.2017 Krumlovský Down-Town ve sjezdu + MČR C2mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s C1M sjezd 6. 1/DS 44.805,5
5
27.05.2017 Slalom "O pracku krumlovského medvěda" Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C1M slalom 2. 1/DS 5.054,3
29
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 11. 1/DS 3.948,4ČP/OČ/OM
35/58/0
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 14. 1/DS 5.6712,3ČP/OČ/OM
29/34/0
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 10. 1/DS 49.619,0ČP/OČ/OM
37/57/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 14. 1/DS 8.1111,6ČP/OČ/OM
29/40/0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 6. 1/DS 89.909,7ČP/OČ/OM
49/55/0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 10. 2/DS 198.9021,6ČP/OČ/OM
37/12/0
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 8. 1/DS 176.4015,5ČP/OČ/OM
43/43/0
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 7. 1/DS 148.4013,1ČP/OČ/OM
46/56/0
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M sjezd 3. 3/DS 3.085,5-
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
KLÍMA Jan
9. 7/DS 5.109,5-
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 23. 12/DS 58.4060,2-
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 12. 2/DS 5.3210,5ČP/OČ/OM
18/20/0
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1M sjezd 16. 3/DS 7.2614,3ČP/OČ/OM
10/8/0
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 14. 2/DS 113.0713,7ČP/OČ/OM
16/36/0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C1M sjezd 13. 3/DS 9.998,8ČP
18
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 3. 3/DS 41.176,8-
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
KLÍMA Jan
    -
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 3. 3/DS 67.726,5-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
KLÍMA Jan
2. 2/DS 29.302,8-
22.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + Přebor Jihočeského kraje viz.závod č.54 C1M sjezd 6. 3/DS 60.707,3
19
21.05.2016 Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4) C1M sjezd 6. 3/DS 42.905,1
27
21.05.2016 Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix Start 50 m nad lávkou (a jezem) C1M sjezd 8. 3/DS 6.0011,8
12
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 19. 3/DS 5.8812,4ČP/OČ/OM
7/20/0
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
KLÍMA Jan
12. 3/DS 6.0012,7ČP/OČ/OM
18/21/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd     ČP/OČ/OM
12/43/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
KLÍMA Jan
    ČP/OČ/OM
12/9/0
08.05.2016 Slalom O štít města Tábora Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz). C1M slalom 7. 3/DS 11.8313,2
53
07.05.2016 Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz) C1M slalom 11. 3/DS 16.2718,1
38
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 10. 3/DS ČP/OČ/OM
22/68/0
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KLÍMA Jan
7. 2/DS ČP/OČ/OM
31/40/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 14. 3/DS 7.5010,4ČP/OČ/OM
14/56/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KLÍMA Jan
10. 2/DS 5.928,3ČP/OČ/OM
22/16/0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 11. 1/DS 160.3013,8ČP/OČ/OM
20/36/0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 13. 2/DS 166.8014,5ČP/OČ/OM
16/24/0
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 11. 1/DM 154.1013,4
10
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 14. 1/DM 142.8012,3
8
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 3. 1/DM 2.265,1-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 19. 9/DM 41.8045,1-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 17. 2/DM 9.6019,0ČP/OČ/OM
9/3/0
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 16. 1/DM 7.1113,8ČP/OČ/OM
10/9/0
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd 13.   9.128,1ČP/OČ/OM
16/36/0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 11.   53.816,4ČP/OČ/OM
20/54/0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 4. 1/DM 37.705,8-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 3. 1/DM 39.296,3-
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C1M sjezd 5. 1/DM 35.104,3
12
24.05.2015 Krumlovský Down-Town, neděle + Přebor JČ kraje stejné jako závod č.57 C2M sjezd
MANOVÁ Štěpánka
   
0
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C1M sjezd 6. 1/DM 59.306,8
8
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C1M sjezd 7. 1/DM 8.7014,8
8
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sobota + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem C2M sjezd
MANOVÁ Štěpánka
12. 1/DM 239.5027,7
0
23.05.2015 Krumlovský Down-Town, sprint + MČR C2-mix Český Krumlov, řeka Vltava. Start nad jezem C2M sjezd
MANOVÁ Štěpánka
   
0
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 16.   6.3213,5ČP/OČ/OM
10/16/0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 16.   5.9212,4ČP/OČ/OM
10/16/0
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 14. 1/DM 76.5313,1ČP/OČ/OM
14/22/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 20. 3/DM 12.0016,5ČP/OČ/OM
6/4/0
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 15. 1/DM 80.008,7ČP/OČ/OM
12/12/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 15. 1/DM 72.9010,4ČP/OČ/OM
12/22/0
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 12. 1/DM 198.0017,3ČP/OČ/OM
18/6/0
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 12. 1/DM 234.2020,4ČP/OČ/OM
18/6/0
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 4. 1/DM 123.6010,0
5
12.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě. C1M sjezd 5. 1/DM 101.508,5
5
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 5. 1/DM 116.209,5
6
11.04.2015 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně - Hutě C1M sjezd 6. 1/DM 106.908,9
6
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 5. 2/DM 55.605,0
12
18.10.2014 Podzimní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C1M sjezd 8. 2/DM 93.608,5
9
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 8.   8.0314,6-
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
WALTER Jakub
8.   7.3713,7-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 23.   35.0433,3-
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 20. 4/DM 16.8715,0ČP/OČ/OM
6/12/0
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 20. 4/DM 131.3715,6ČP/OČ/OM
6/12/0
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 23. 4/DM 9.7318,7ČP/OČ/OM
3/16/0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 21. 3/DM 8.6916,8ČP/OČ/OM
5/17/0
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 18. 3/DM 19.5117,9
15
29.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
WALTER Jakub
13. 1/DM 38.5032,4
1
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M sjezd 4. 1/DM 96.9015,0
5
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 18. 3/DM 17.4615,2
18
28.06.2014 Sjezd ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
WALTER Jakub
3. 1/DM 30.704,4
1
28.06.2014 Slalom ve Strakonicích řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M slalom
WALTER Jakub
12. 1/DM 33.0226,7
3
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 53. 13/DM 85.5392,0NKZ
0
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 50. 13/DM 66.6570,7NKZ
0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1M sjezd 4. 3/DM 107.9012,2
11
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C2M sjezd
WALTER Jakub
3. 2/DM 35.703,9
9
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1M sjezd 5. 3/DM 117.4013,4
13
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C2M sjezd
WALTER Jakub
3. 2/DM 115.7013,7
11
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 24. 3/DM 17.8427,4ČP/OČ/OM
2/4/0
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
WALTER Jakub
19. 3/DM 21.5934,5ČP/OČ/OM
7/0/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 25. 3/DM 12.7019,4ČP/OČ/OM
1/4/0
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
WALTER Jakub
19. 3/DM 24.3538,5ČP/OČ/OM
7/0/0
11.05.2014 O štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C1M slalom 11. 3/DM 10.359,1
13
10.05.2014 O štít města Tábora + KP Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapu naleznete na www.kanoistika-vstabor.cz C1M slalom 10. 3/DM 11.1710,3
17
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 28.   18.2721,7ČP/OČ/OM
0/5/0
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
WALTER Jakub
18.   19.8024,7ČP/OČ/OM
8/3/2
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 23. 4/DM 194.9818,1ČP/OČ/OM
3/6/0
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
WALTER David
13. 2/DM 239.2323,0ČP/OČ/OM
16/2/4
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 20. 3/DM 210.5022,1ČP/OČ/OM
6/19/0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 17. 3/DM 205.2021,4ČP/OČ/OM
9/12/0
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KLÍMA Jan
   
0
13.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KLÍMA Jan
   
0
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 7. 2/DM 205.0018,2
5
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 8. 2/DM 179.0015,8
5
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici řeka Lužnice.Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KLÍMA Jan
4. 1/DM 213.4019,0
1
12.04.2014 Jarní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
KLÍMA Jan
   
0
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1M sjezd 1. 1/ZS -
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C2M sjezd
KLÍMA Vojtěch
7. 7/ZS 37.007,8-
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 7.   12.6117,9-
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 21.   116.91122,1-
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 36. 2/ZS 21.5737,1ČP
0
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
KLÍMA Jan
20. 2/DM 80.88139,5ČP
6
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 38. 2/ZS 19.8934,4ČP/OČ/OM
0/1/0
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
KLÍMA Jan
22. 3/DM 18.7633,2ČP/OČ/OM
0/0/0
14.07.2013 Slalom v Sušici K1M slalom 43. 5/ŽS 26.0932,9
35
14.07.2013 Slalom v Sušici C1M slalom 32. 4/ŽS 33.3937,8
6
14.07.2013 Slalom v Sušici C2M slalom
Klíma Vojtěch
16. 3/ŽS 56.9151,6
0
13.07.2013 Slalom v Sušici K1M slalom 54. 5/ŽS 31.9544,4
31
13.07.2013 Slalom v Sušici C1M slalom 33. 4/ŽS 26.6031,8
6
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1M slalom 33. 9/ZS 99.80115,8
1
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 60. 17/ZS 32.3938,6
30
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 C1M slalom 33. 9/ZS 63.0470,3
0
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 62. 18/ZS 32.4136,3
32
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 22. 5/ZS 33.8239,9
5
23.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 53. 15/ZS 32.3441,8
29
22.06.2013 Sjezd ve Strakonicích C1M sjezd 2. 1/ZS 119.5017,4
2
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 31. 6/ZS 49.6953,2
5
22.06.2013 Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 62. 14/ZS 41.4247,8
24
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
KLÍMA Jan
2. 1/DM 48.608,1OM
10
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 19. 2/ZS 96.8016,9OM
5
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
KLÍMA Jan
9. 3/DM 56.709,7OM
5
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava C1M sjezd 5.   149.8016,2
3
26.05.2013 Krumlovský Down-Town, neděle Český Krumlov, řeka Vltava C2M sjezd
KLÍMA Vojtěch
4.   152.8015,1
1
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov) C1M sjezd 4.   21.0022,3
3
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. C1M sjezd 5.   146.3015,8
3
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje Český Krumlov, řeka Vltava. C2M sjezd
KLÍMA Vojtěch
4.   141.1013,7
1
25.05.2013 Krumlovský Down-Town, sprint Rechle (loděnice Č. Krumlov) C2M sjezd
KLÍMA Vojtěch
5.   13.9013,4
1
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 25. 1/ZS 25.0739,5ČP/OČ/OM
1/1/0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 27. 1/ZS 23.5237,3ČP/OČ/OM
0/2/0
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C1M slalom 26. 3/ZS 52.9150,2
3
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C2M slalom
Klíma Jan
9. 1/DM 27.1421,6
4
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 39. 6/ZS 43.3948,7
26
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C1M slalom 25. 3/ZS 42.6639,8
5
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. C2M slalom
Klíma Jan
10. 1/DM 38.5131,7
4
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 29. 5/ZS 28.6331,6
40
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 27. 1/ZS 306.6022,8ČP/OČ/OM
0/2/0
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 30. 1/ZS 337.2024,9ČP/OČ/OM
0/1/0
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.1, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 6.   112.7010,2
2
06.04.2013 Sjezd na Lužnici, závod č.2, sobota řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 6.   91.408,2
2
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.2 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 12. 2/ZS 199.7018,5
5
20.10.2012 VZ ve sjezdu, závod č.1 řeka Lužnice Dobronice u Bechyně-Hutě C1M sjezd 14. 2/ZS 207.9018,9
3
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KLÍMA Jan
5.   17.4212,3-
09.09.2012 Finále ČP žáků ve sprintu, MČR žáků ve sprintu USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 6.   31.1022,7-
08.09.2012 Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 48.   93.89102,4-
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 88. 25/ZS 35.9737,3
36
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M sjezd 13. 5/ZS 29.0039,1
3
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 102. 26/ZS 32.1436,3
24
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí C2M sjezd
KLÍMA Jan
6. 2/ZS 14.2517,8
3
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 31. 5/ZS 186.8030,0
3
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 14. 5/ZS 175.8027,8-
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 42. 6/ZS 32.1030,1
21
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C1M sjezd 9.   175.5017,9
0
27.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C2M sjezd
KLÍMA Jan
4.   117.3011,5
0
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C1M sjezd 9.   280.2030,3
0
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle C1M sjezd 8.   63.5029,6
0
26.05.2012 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu a přebor Jihočeského kraje ve sjezdu řeka Vltava v Č.Krumlově, Rechle-Na Trojici C2M sjezd
KLÍMA Jan
6.   170.6016,6
0
26.05.2012 VZ ve sprintu v Českém Krumlově řeka Vltava v Českém Krumlově - Rechle C2M sjezd
KLÍMA Jan
8.   43.7019,0
0
13.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře. neděle, závod č.2 Lužnice pod Táborem K1M slalom 52. 5/ZS 38.1644,8
5
12.05.2012 VZ ve slalomu v Táboře, sobota, závod č.1 Lužnice pod Táborem K1M slalom 38. 3/ 28.7933,2
19
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 26.   344.4030,4ČP/OČ/OM
0/0/0
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 27.   343.8029,8ČP/OČ/OM
0/0/0
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 15.   254.0021,8
0
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 16.   287.7026,2
0
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 19.   298.9027,4
0
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu C1M sjezd 19.   283.7025,9
0
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 31. 2/ZM 50.8047,7OM
1
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom     OM
0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 29. 3/ZM 52.7051,4OM
2
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 72. 7/ZM 48.7050,7OM
4
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1M slalom 47.   63.0967,1-
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1M slalom 32.   465.15448,0-
12.06.2011 Slalom ve Strakonicích - neděle řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 50. 7/ZM 43.9551,2
8
11.06.2011 Slalom ve Strakonicích - sobota řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 54. 7/ZM 42.8550,0
5
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 82. 22/ZM 98.60128,7OM
0
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 71. 17/ZM 75.1093,4OM
8
22.05.2011 Slalom v Sušici - neděle Řeka Otava - nádraží u železničního mostu K1M slalom    
0
21.05.2011 Slalom v Sušici - sobota Řeka Otava - nádraží u železničního mostu K1M slalom    
0
08.05.2011 Slalom O štít města Tábora - neděle Řeka Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1M slalom 38. 6/ZM 43.6145,2
0
07.05.2011 Slalom O štít města Tábora- sobota, Krajský přebor Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka K1M slalom 42. 6/ZM 44.7749,1
0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
sobota 30.4.2011
86. 20/ZM 48.4058,7
0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
neděle 1.5.2011
71. 15/ZM 54.7065,9
8
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 63. 33/ZM 111.38117,7-
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1M slalom
sobota
  14/PZ -
13.06.2009
14.06.2009
Písecké slalomy slalomová trať U Martínka, Otava, Písek K1M slalom
neděle
  21/PZ -
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 04.11.21 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3+   C2: K1:   C1: 1   C2: 2 29.11.19 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3+   C2: K1:   C1: 1   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 23.11.16 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov z.s. K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 27.05.16 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 1   C2: 26.05.16 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 09.05.16 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 3 12.09.15 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 3 28.10.14 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 13.06.14 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 06.08.13 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 21.05.13 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 17.11.12 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.07.12 updated from RVP
Skořepa VojtěchSK Vltava Č. Krumlov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|3957|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
222.C1M 2/2 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 7/8 185
23.C2M
Študlar Patrik
6/6 107
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/10 372
16.C2M
Študlar Patrik
5/6 131
47.C2M
Kučerová Veronika
1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Študlar Patrik
5/6 0

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.C1M 4/4 85
13.C2M
Študlar Patrik
7/7 209
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 4/4 260
11.C2M
Študlar Patrik
5/8 186
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Študlar Patrik
5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 1/1 23
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 6/6 158
13.C2M
Študlar Patrik
6/6 165
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/9 365
11.C2M
Študlar Patrik
5/8 128
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Študlar Patrik
5/8 0

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 6/10 226
18.C2M
Študlar Patrik
4/4 105
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/10 479
12.C2M
Študlar Patrik
4/4 112
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/14 32
 C2M
Študlar Patrik
4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
106.C1M 4/4 94
47.C2M
Klíma Vojtěch
1/1 19
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 6/9 253
31.C2M
Walter Jakub
1/1 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/10 450
25.C2M
Walter Jakub
1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
13.C2M
Walter Jakub
1/1 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
141.C1M 2/2 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1M 7/14 271
29.C2M
Hendrych Tomáš
2/2 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/16 401
25.C2M
Hendrych Tomáš
2/2 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/14 102
9.C2M
Hendrych Tomáš
2/2 82

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 2/2 91
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 6/10 89
19.C2M
Klíma Jan
4/4 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/12 239
12.C2M
Klíma Jan
4/4 86
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Klíma Jan
4/4 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 8/12 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/21 150
 C2M
Manová Štěpánka
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.C1M 4/4 63
99.C2M
Walter Jakub
2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1M 7/10 37
28.C2M
Walter Jakub
3/3 22
35.C2M
Walter David
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/17 77
24.C2M
Walter Jakub
5/6 24
51.C2M
Walter David
1/1 2
53.C2M
Klíma Jan
4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
24.C2M
Walter David
1/1 4
26.C2M
Walter Jakub
3/3 2

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
121.C1M 5/8 27
79.C2M
Klíma Jan
2/2 8
 C2M
Klíma Vojtěch
1/1 0
131.K1M 5/8 168
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.C1M 6/6 1
33.C2M
Klíma Jan
2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/11 13
38.C2M
Klíma Vojtěch
3/3 3
 C2M
Klíma Jan
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/6 5
12.C2M
Klíma Jan
3/3 15

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
234.K1M 5/5 105
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 5/15 14
41.C2M
Klíma Jan
4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
294.K1M 5/8 21
Slalom: Oblastní žebříček Morava
70.C1M 2/2 3
139.K1M 4/4 12

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M192915139111715244050
C2M23131318312919-3533-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2014
C1M51

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222018201720162014201320122011
C1M2221061418799121--
C2M-47--99112--
K1M-----131234294

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M1213128691315182646
C2M4711111225251266536841

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202011
C1M3470
K1M-139

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M6165453137133134503655
C2M2432255013919-2612-
Fotky nenalezeny.
0|3957|0|N

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
222.C1M 2/2 9
Sjezd: Žebříček Český Pohár
19.C1M 7/8 185
23.C2M
Študlar Patrik
6/6 107
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/10 372
16.C2M
Študlar Patrik
5/6 131
47.C2M
Kučerová Veronika
1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Študlar Patrik
5/6 0

rok 2021

Sjezd: Žebříček Český Pohár
29.C1M 4/4 85
13.C2M
Študlar Patrik
7/7 209
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 4/4 260
11.C2M
Študlar Patrik
5/8 186
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0
 C2M
Študlar Patrik
5/7 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
34.C1M 1/1 23
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 6/6 158
13.C2M
Študlar Patrik
6/6 165
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/9 365
11.C2M
Študlar Patrik
5/8 128
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Študlar Patrik
5/8 0

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 6/10 226
18.C2M
Študlar Patrik
4/4 105
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C1M 5/10 479
12.C2M
Študlar Patrik
4/4 112
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 5/14 32
 C2M
Študlar Patrik
4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
106.C1M 4/4 94
47.C2M
Klíma Vojtěch
1/1 19
Sjezd: Žebříček Český Pohár
9.C1M 6/9 253
31.C2M
Walter Jakub
1/1 31
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/10 450
25.C2M
Walter Jakub
1/1 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
13.C2M
Walter Jakub
1/1 4

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
141.C1M 2/2 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1M 7/14 271
29.C2M
Hendrych Tomáš
2/2 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/16 401
25.C2M
Hendrych Tomáš
2/2 70
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 5/14 102
9.C2M
Hendrych Tomáš
2/2 82

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 2/2 91
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 6/10 89
19.C2M
Klíma Jan
4/4 83
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/12 239
12.C2M
Klíma Jan
4/4 86
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Klíma Jan
4/4 0

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 8/12 116
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/21 150
 C2M
Manová Štěpánka
3/3 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/12 0

rok 2014

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
99.C1M 4/4 63
99.C2M
Walter Jakub
2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1M 7/10 37
28.C2M
Walter Jakub
3/3 22
35.C2M
Walter David
1/1 16
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
18.C1M 5/17 77
24.C2M
Walter Jakub
5/6 24
51.C2M
Walter David
1/1 2
53.C2M
Klíma Jan
4/4 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
24.C2M
Walter David
1/1 4
26.C2M
Walter Jakub
3/3 2

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
121.C1M 5/8 27
79.C2M
Klíma Jan
2/2 8
 C2M
Klíma Vojtěch
1/1 0
131.K1M 5/8 168
Sjezd: Žebříček Český Pohár
40.C1M 6/6 1
33.C2M
Klíma Jan
2/2 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
26.C1M 5/11 13
38.C2M
Klíma Vojtěch
3/3 3
 C2M
Klíma Jan
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
36.C1M 5/6 5
12.C2M
Klíma Jan
3/3 15

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
234.K1M 5/5 105
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C1M 5/15 14
41.C2M
Klíma Jan
4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
294.K1M 5/8 21
Slalom: Oblastní žebříček Morava
70.C1M 2/2 3
139.K1M 4/4 12

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M192915139111715244050
C2M23131318312919-3533-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2014
C1M51

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222018201720162014201320122011
C1M2221061418799121--
C2M-47--99112--
K1M-----131234294

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M1213128691315182646
C2M4711111225251266536841

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202011
C1M3470
K1M-139

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018201720162015201420132012
C1M6165453137133134503655
C2M2432255013919-2612-

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
25 31 7   150 57 270
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ51.550.0502
C1M51.550.0502
veřejné závody35.332.01051
C1M19.418.03323
K1M58.654.03822
C2M10.210.016
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,02
C1M00,000,000,000,02
veřejné závody12,012,000,023,951
C1M00,014,300,014,323
K1M00,000,000,000,022
C2M116,700,000,0116,76
Celkem11,911,900,023,853
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ42827100,0
C1M42827100,0
veřejné závody1031554152019,4
C1M46826181532,6
K1M4556813511,1
C2M121601300,0
Celkem1071836172018,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí22.23.19.23.21.32.
odstup % *)30,660,245,133,3122,1448,0
% poražených soupeřů *)56,337,141,931,3------
pořadí201120132014201520162017celkem
průměr32.021.023.019.023.022.023.3
medián32212319232222
modus32212319232223
počet závodů1111116
průměrný odstup od vítěze % *)448,0122,133,345,160,230,6123,2
průměrné % poražených soupeřů *)0,00,031,341,937,156,327,8
počet jízd22222212
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
8,3%

Kategorie K1M

Skořepa Vojtěchsl.Křivoklát
08.09.12
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí48.47.63.
odstup % *)102,467,1117,7
% poražených soupeřů *)25,430,311,4
pořadí201020112012celkem
průměr63.047.048.052.7
medián63474848
modus63474847
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)117,767,1102,495,7
průměrné % poražených soupeřů *)11,430,325,422,4
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
pořadí53.50.
odstup %92,070,7
% poražených soupeřů1,93,9
pořadí2014celkem
průměr51.551.5
medián5050
modus5050
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %81,381,3
průměrné % poražených soupeřů2,92,9
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsl 48
07.05.22
sl 92
14.07.18
sl 49
13.05.18
sl 48
12.05.18
sl 71
28.05.17
sl 70
27.05.17
sl 43
08.05.16
sl 42
07.05.16
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
sl 44
11.05.14
sl 43
10.05.14
Sušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
pořadí10.36.9.4.4.2.7.11.18.18.11.10.32.33.33.33.22.31.26.25.
odstup %14,728,410,45,010,34,313,218,117,915,29,110,337,831,8115,870,339,953,250,239,8
% poražených soupeřů57,152,160,084,282,494,485,076,252,857,563,070,022,523,83,0---25,018,919,425,0
pořadí201320142016201720182022celkem
průměr29.414.39.03.016.310.018.8
medián31117291018
modus33187241033
počet závodů84223120
průměrný odstup od vítěze %54,913,115,77,314,614,729,8
průměrné % poražených soupeřů17,260,880,688,465,457,148,6
počet jízd168446240
lepší 1. jízda2
25,0%
3
75,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
66,7%
0
0,0%
7
35,0%
čistých jízd3
18,8%
2
25,0%
4
100,0%
1
25,0%
2
33,3%
0
0,0%
12
30,0%

Kategorie C2M

Skořepa Vojtěchsl 49
13.05.18
sl 72
29.06.14
sl 71
28.06.14
Sušice NE
14.07.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
pořadí1.13.12.16.9.10.
odstup %0,032,426,751,621,631,7
% poražených soupeřů100,020,031,3---38,535,7
pořadí201320142018celkem
průměr11.712.51.010.2
medián1012110
modus91211
počet závodů3216
průměrný odstup od vítěze %35,029,50,027,3
průměrné % poražených soupeřů24,725,7100,037,6
počet jízd64212
lepší 1. jízda1
33,3%
0
0,0%
1
100,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Skořepa VojtěchSušice NE
14.07.13
Sušice SO
13.07.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Strak2
23.06.13
sl.Strakonic
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
sl.Tábor
13.05.12
sl.Tábor
12.05.12
řeka Otava,
12.06.11
řeka Otava,
11.06.11
Řeka Lužnice
08.05.11
Lužnice pod
07.05.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí43.54.60.62.53.62.39.29.88.102.42.52.38.50.54.38.42.71.86.
odstup %32,944,438,636,341,847,848,731,637,336,330,144,833,251,250,045,249,165,958,7
% poražených soupeřů59,252,337,237,850,945,047,263,644,636,556,821,543,127,928,411,914,636,926,7
pořadí201120122013celkem
průměr56.864.450.356.1
medián50525353
modus38386238
počet závodů65819
průměrný odstup od vítěze %53,436,340,343,4
průměrné % poražených soupeřů24,440,549,239,1
počet jízd12101638
lepší 1. jízda1
16,7%
1
20,0%
5
62,5%
7
36,8%
čistých jízd1
8,3%
2
20,0%
3
18,8%
6
15,8%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsl 137
27.09.20
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí12.31.29.
odstup %19,547,751,4
% poražených soupeřů64,516,720,0
pořadí20112020celkem
průměr30.012.024.0
medián291229
modus291212
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %49,619,539,5
průměrné % poražených soupeřů18,464,533,7
počet jízd426
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd2
50,0%
1
50,0%
3
50,0%

Kategorie K1M

Skořepa Vojtěchřeka Morava
24.09.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
pořadí72.82.71.
odstup %50,7128,793,4
% poražených soupeřů19,33,616,7
pořadí2011celkem
průměr75.075.0
medián7272
modus7171
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %91,091,0
průměrné % poražených soupeřů13,213,2
počet jízd44
lepší 1. jízda2
66,7%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 125
30.08.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí11.21.25.17.19.9.11.11.9.13.11.12.11.8.7.10.11.32.13.1.1.6.10.8.7.12.13.10.14.11.13.11.14.15.15.12.12.20.23.20.17.27.30.26.27.
odstup %6,419,413,813,312,57,611,411,214,817,56,817,510,09,89,96,88,43,211,70,00,09,721,615,513,110,58,80,010,413,814,56,413,18,710,417,320,415,618,122,121,422,824,930,429,8
% poražených soupeřů60,025,920,023,856,152,964,367,752,936,852,468,670,650,053,859,150,035,475,5100,0100,037,5---30,050,047,645,566,755,223,114,341,245,812,536,4------5,029,038,742,9------------
pořadí2012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr26.528.520.013.212.29.99.810.618.019.014.1
medián262720121281111172112
modus26272012131119171111
počet závodů2246610552345
průměrný odstup od vítěze %30,123,919,312,79,79,010,812,512,913,213,1
průměrné % poražených soupeřů0,00,028,922,742,153,859,154,940,035,339,9

Kategorie C2M

Skořepa Vojtěchsj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
pořadí15.11.18.17.11.13.12.13.11.10.7.10.13.
odstup %13,313,215,411,812,710,98,614,319,29,70,08,323,0
% poražených soupeřů---23,129,233,39,136,845,036,844,447,162,547,125,0
pořadí2014201620172018202020212022celkem
průměr13.08.510.513.012.015.315.012.4
medián137101312171512
modus137101311111511
počet závodů122133113
průměrný odstup od vítěze %23,04,114,514,310,713,513,312,3
průměrné % poražených soupeřů25,054,845,836,830,328,50,033,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 54
21.05.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 57
23.05.15
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí21.25.17.11.4.12.11.8.11.32.3.3.6.4.3.6.20.5.17.1.19.14.
odstup %19,413,813,310,05,817,510,09,88,43,26,86,55,15,86,36,815,613,421,40,016,927,8
% poražených soupeřů25,920,023,873,076,968,670,650,050,035,490,590,954,581,388,244,45,077,842,9100,033,318,8
pořadí201220132014201520162017201820202022celkem
průměr14.010.014.04.34.021.58.814.023.011.5
medián1411743118112111
modus14153311411213
počet závodů12333242222
průměrný odstup od vítěze %27,88,516,86,36,25,810,811,716,611,1
průměrné % poražených soupeřů18,866,741,971,378,642,766,548,423,055,5

Kategorie C2M

Skořepa Vojtěchsj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 70
11.06.16
sj 57
23.05.15
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí15.18.11.7.13.11.2.12.3.7.9.
odstup %13,315,412,710,514,319,22,827,713,77,89,7
% poražených soupeřů---29,29,173,936,844,494,121,484,653,850,0
pořadí201320142015201620172018202020212022celkem
průměr8.03.012.02.011.013.09.018.015.09.8
medián7312211137181511
modus731221113718157
počet závodů21111121111
průměrný odstup od vítěze %8,813,727,72,819,214,311,615,413,313,4
průměrné % poražených soupeřů51,984,621,494,144,436,841,529,20,045,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsj 109
20.08.22
sj 45
06.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 56
06.06.20
sj 68
02.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 52
12.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 67
28.05.17
sj 66
27.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 55
22.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 164
17.10.15
sj 163
17.10.15/2
sj 59
24.05.15
sj 57
23.05.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 17
12.04.15
sj 16
12.04.15/2
sj 14
11.04.15
sj 15
11.04.15/2
sj 146
18.10.14
sj 145
18.10.14/2
sl 124
30.08.14
sj 75
28.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 15
12.04.14
sj 14
12.04.14/2
sj.Strakonic
22.06.13
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lužnice2
06.04.13
sj.Lužnice1
06.04.13/2
sj.Bechyně
20.10.12
sj.Bechyně
20.10.12/2
sj.V.Mýto
17.06.12
sj.Č.Krumlov
27.05.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí11.6.21.25.17.11.12.19.5.9.11.11.9.13.11.12.5.11.8.7.10.11.32.13.1.1.6.6.10.6.10.8.7.12.13.6.10.14.11.13.14.11.5.6.14.15.15.12.12.4.5.6.5.5.8.20.4.4.5.23.20.17.7.8.2.5.5.27.30.6.6.12.14.31.9.26.27.15.16.19.
odstup %6,49,819,413,813,310,011,412,511,37,611,411,214,817,56,817,56,610,09,89,96,88,43,211,70,00,08,65,59,09,721,615,513,110,58,87,30,010,413,814,512,313,44,36,813,18,710,417,320,410,08,58,99,55,08,515,615,012,213,418,122,121,418,215,817,416,215,822,824,98,210,218,518,930,017,930,429,821,826,227,4
% poražených soupeřů60,028,625,920,023,873,070,356,142,952,964,367,752,936,852,468,642,970,650,053,859,150,035,475,5100,0100,016,716,765,437,5---30,050,047,645,550,066,755,223,114,348,056,555,644,445,812,536,4------62,560,058,363,678,963,25,066,781,377,829,038,742,953,853,366,742,942,9------16,716,738,927,823,1---------6,76,35,3
pořadí2012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr18.811.611.09.511.39.39.010.612.815.811.6
medián166811128811121111
modus9545136119565
počet závodů971113713655480
průměrný odstup od vítěze %24,516,515,011,09,38,710,112,511,712,313,2
průměrné % poražených soupeřů12,026,653,741,843,248,956,454,953,233,642,3

Kategorie C2M

Skořepa Vojtěchsj 45
06.05.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 57
23.05.15
sj 75
28.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sj 14
12.04.14
sj.ČK-2
26.05.13
sj.ČK-1
25.05.13
sj.Č.Krumlov
27.05.12
pořadí5.15.11.18.17.11.7.11.13.12.13.11.10.7.10.12.3.3.3.13.4.4.4.4.
odstup %7,913,313,215,411,812,710,512,010,98,614,319,29,70,08,327,74,43,913,723,019,015,113,711,5
% poražených soupeřů55,6---23,129,233,39,173,954,536,845,036,844,447,162,547,121,4---81,884,625,025,0------25,0
pořadí2012201320142015201620172018202020212022celkem
průměr4.04.05.212.08.510.513.010.815.310.09.2
medián44312710131117510
modus4431271013111154
počet závodů125122153224
průměrný odstup od vítěze %11,514,412,827,74,114,514,310,913,510,612,5
průměrné % poražených soupeřů25,00,043,321,454,845,836,843,928,527,835,9

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 3
23.03.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí11.21.25.17.11.12.19.9.11.11.9.13.11.11.12.11.8.7.10.11.32.13.1.1.10.6.10.8.7.12.13.10.14.11.13.14.15.15.12.12.20.23.20.17.19.27.30.26.27.19.
odstup %6,419,413,813,310,011,412,57,611,411,214,817,515,76,817,510,09,89,96,88,43,211,70,00,09,09,721,615,513,110,58,80,010,413,814,513,18,710,417,320,415,618,122,121,416,922,824,930,429,825,9
% poražených soupeřů60,025,920,023,873,070,356,152,964,367,752,936,852,452,468,670,650,053,859,150,035,475,5100,0100,065,437,5---30,050,047,645,566,755,223,114,345,812,536,4------5,029,038,742,933,3------------5,3
pořadí2012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr24.025.320.013.612.29.99.810.714.819.014.1
medián2627201412101111122112
modus1919201213101111111111
počet závodů3345611564350
průměrný odstup od vítěze %28,721,519,314,09,79,010,813,011,813,213,5
průměrné % poražených soupeřů1,811,128,918,942,154,859,154,555,835,341,1

Kategorie C2M

Skořepa Vojtěchsj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 35
29.04.18
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 34
03.05.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí15.11.18.17.11.7.11.13.12.13.11.10.7.10.13.2.9.
odstup %13,313,215,411,812,710,512,010,98,614,319,29,70,08,323,08,19,7
% poražených soupeřů---23,129,233,39,173,954,536,845,036,844,447,162,547,125,088,950,0
pořadí20132014201620172018202020212022celkem
průměr5.513.08.510.513.010.815.315.011.2
medián2137101311171511
modus2137101311111511
počet závodů2122153117
průměrný odstup od vítěze %8,923,04,114,514,310,913,513,311,8
průměrné % poražených soupeřů69,525,054,845,836,843,928,50,041,6

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí13.12.14.21.15.12.18.21.28.11.18.11.13.12.15.16.7.12.13.11.11.14.14.16.19.17.16.13.16.16.20.20.23.21.24.25.28.36.38.25.27.
odstup %6,67,79,015,813,37,010,59,812,97,711,39,98,328,810,712,94,710,29,20,08,412,311,614,312,419,013,88,113,512,416,515,018,716,827,419,421,737,134,439,537,3
% poražených soupeřů75,077,166,760,072,077,664,659,244,963,067,365,576,979,254,853,175,071,870,774,461,543,555,231,830,838,542,329,437,534,820,85,031,341,223,325,020,65,47,54,0---
pořadí2013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr31.523.516.317.513.010.813.414.519.815.017.9
medián2723161614111311181416
modus252016161471111121216
počet závodů466234524541
průměrný odstup od vítěze %37,119,813,913,410,86,014,19,510,110,515,0
průměrné % poražených soupeřů4,224,433,931,353,473,065,965,261,670,247,3

Kategorie C2M

Skořepa Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 51
15.05.16
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
pořadí6.13.15.10.11.14.15.14.11.13.14.10.12.19.19.18.20.22.
odstup %3,410,46.740,27,59,59,19,96.765,09,89,913,713,912,734,538,524,7139,533,2
% poražených soupeřů79,250,06,766,761,550,046,2---60,025,045,862,542,1------19,0---8,7
pořadí2013201420162019202020212022celkem
průměr21.018.712.012.312.512.511.314.2
medián2019121311111314
modus201912101110614
počet závodů231324318
průměrný odstup od vítěze %86,432,612,712,53.387,49,02.251,3771,4
průměrné % poražených soupeřů4,46,342,144,430,056,145,334,6

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 124
29.08.20
sj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sj 58
23.05.15
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí13.12.21.15.11.15.13.11.1.3.19.3.7.8.20.21.7.6.
odstup %6,67,715,813,37,710,79,20,00,05,512,45,114,814,615,016,817,922,7
% poražených soupeřů75,077,160,072,063,054,870,774,4100,087,530,888,240,063,25,041,250,061,5
pořadí2012201320142015201620172018201920202022celkem
průměr6.07.016.35.011.01.012.015.011.015.311.4
medián67203311115111311
modus678331111511123
počet závodů113221211418
průměrný odstup od vítěze %22,717,915,510,09,00,04,610,77,710,810,9
průměrné % poražených soupeřů61,550,036,564,159,2100,072,654,863,071,061,9

Kategorie C2M

Skořepa Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 124
29.08.20
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 133
14.09.14
sp.Křivoklát
09.09.12
pořadí6.13.14.3.9.12.8.5.
odstup %3,410,46.765,03,49,512,713,712,3
% poražených soupeřů79,250,0---90,050,042,153,342,9
pořadí201220142016201720202022celkem
průměr5.08.010.53.014.09.58.8
medián58931468
modus58931463
počet závodů1121128
průměrný odstup od vítěze %12,313,711,13,46.765,06,9853,8
průměrné % poražených soupeřů42,953,346,190,00,064,650,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 44
07.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 53
21.05.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 58
23.05.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.ČK
25.05.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí13.12.14.5.12.18.21.28.11.18.18.11.13.12.15.16.7.12.13.11.11.14.14.16.8.19.17.16.13.7.16.16.20.20.23.21.25.28.4.25.27.13.8.
odstup %6,67,79,08,07,010,59,812,97,715,211,39,98,328,810,712,94,710,29,20,08,412,311,614,311,812,419,013,88,114,813,512,416,515,018,716,819,421,722,339,537,339,129,6
% poražených soupeřů75,077,166,755,677,664,659,244,963,067,367,365,576,979,254,853,175,071,870,774,461,543,555,231,846,230,838,542,329,440,037,534,820,85,031,341,225,020,650,04,0---33,322,2
pořadí20122013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr10.518.723.415.014.313.010.813.415.719.811.015.4
medián82523161614111318181214
modus8420168147111812513
počet závodů2357334534443
průměrný odstup od vítěze %34,333,018,314,012,910,86,014,111,410,17,814,6
průměrné % poražených soupeřů27,818,024,634,836,353,473,065,965,961,668,648,5

Kategorie C2M

Skořepa Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 51
15.05.16
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.ČK
25.05.13
sp.Strakonic
23.06.12
sp.Č.Krumlov
26.05.12
pořadí6.13.15.10.11.5.14.15.14.15.11.13.14.10.12.19.18.5.6.8.
odstup %3,410,46.740,27,59,57,49,19,96.765,016,69,89,913,713,912,738,524,713,417,819,0
% poražených soupeřů79,250,06,766,761,555,650,046,2---44,060,025,045,862,542,1---19,0---44,412,5
pořadí20122013201420162019202020212022celkem
průměr7.05.018.512.012.313.311.011.311.7
medián6518121314111312
modus65181210115614
počet závodů2121335320
průměrný odstup od vítěze %18,413,431,612,712,52.263,88,72.251,3687,6
průměrné % poražených soupeřů28,50,09,542,144,434,756,045,338,6

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 121
22.08.18
pořadí13.12.5.
odstup %6,67,76,6
% poražených soupeřů75,077,171,4
pořadí20182022celkem
průměr5.012.510.0
medián51212
modus5125
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %6,67,27,0
průměrné % poražených soupeřů71,476,174,5

Kategorie C2M

Skořepa Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí6.13.
odstup %3,410,4
% poražených soupeřů79,250,0
pořadí2022celkem
průměr9.59.5
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %6,96,9
průměrné % poražených soupeřů64,664,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Skořepa Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
pořadí13.12.14.12.18.21.28.11.18.18.11.13.12.15.16.7.12.13.11.11.14.14.16.19.17.16.13.16.16.20.20.23.21.25.28.25.27.
odstup %6,67,79,07,010,59,812,97,715,211,39,98,328,810,712,94,710,29,20,08,412,311,614,312,419,013,88,113,512,416,515,018,716,819,421,739,537,3
% poražených soupeřů75,077,166,777,664,659,244,963,067,367,365,576,979,254,853,175,071,870,774,461,543,555,231,830,838,542,329,437,534,820,85,031,341,225,020,64,0---
pořadí2013201420152016201720182019202020212022celkem
průměr26.023.416.317.513.010.813.415.719.813.016.6
medián2523161614111318181316
modus252016161471118121216
počet závodů256234534337
průměrný odstup od vítěze %38,418,313,913,410,86,014,111,410,17,813,6
průměrné % poražených soupeřů2,024,633,931,353,473,065,965,961,672,949,7

Kategorie C2M

Skořepa Vojtěchsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 51
15.05.16
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí6.13.15.10.11.14.15.14.15.11.13.14.10.12.19.18.
odstup %3,410,46.740,27,59,59,19,96.765,016,69,89,913,713,912,738,524,7
% poražených soupeřů79,250,06,766,761,550,046,2---44,060,025,045,862,542,1---19,0
pořadí201420162019202020212022celkem
průměr18.512.012.313.312.511.313.1
medián18121314111313
modus1812101110614
počet závodů21334316
průměrný odstup od vítěze %31,612,712,52.263,89,02.251,3855,9
průměrné % poražených soupeřů9,542,144,434,756,145,341,2
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále