Kristek Václav, 1996

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 3+   C2: 3  sjezd K1: -   C1: 1   C2: MT
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 5.   0.972,0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JELÍNEK Šimon
3.   2.315,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 8.   1.753,7
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JELÍNEK Šimon
6.   1.533,2
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1M slalom 3.   13.0012,5
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
WALTER Jakub
2.   14.3010,9
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2X slalom
HOROVÁ Klára
4.   26.4020,1
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd 5. 1/U23 31.643,8
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 1/U23 11.901,4
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 8. 1/U23 4.498,7
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
JELÍNEK Filip
5. 1/U23 3.236,4
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 3. 1/U23 1.753,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 1/U23 2.354,9
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 3. 1/U23 1.513,2
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
JELÍNEK Filip
7. 2/U23 2.154,5
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
WALTER Jakub
2. 1/U23 1.701,3
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
HOROVÁ Klára
1. 1/U23
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 1. 1/U23
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
WALTER Jakub
2. 1/U23 1.401,1
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
HOROVÁ Klára
1. 1/U23
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 1. 1/U23
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 3. 1/U23 0.821,3
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 2/U23 3.876,2
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 6. 2/U23 2.854,5
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 2/U23 2.453,9
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 5. 1/U23 43.154,1
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 19.181,8
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 4. 1/U23 25.522,4
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 18.071,8
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 24.862,2
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 25.602,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 2. 1/U23 2.200,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 2. 1/U23 6.400,7
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/U23
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
SUCHÁNEK Daniel
1.  
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 2. 1/U23 26.002,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 3. 1/U23 17.902,1
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 21.102,2
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 29.003,5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 4. 1/U23 6.407,7
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
WALTER Jakub
4. 1/U23 7.107,1
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 27. 3/U23 17.0023,3
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HOROVÁ Klára
9. 2/U23 11.4011,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C1M slalom 7. 1/U23 4.404,9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
WALTER Jakub
2. 1/U23 0.100,1
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom    
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2X slalom
HOROVÁ Klára
8. 3/U23 17.9017,8
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1M sjezd 3. 1/U23 10.261,2
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 7.411,1
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 5. 1/U23 3.993,5
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 1.961,7
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 2. 1/U23 1.032,1
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 1.573,3
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 5. 2/U23 1.733,6
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 1/U23 1.372,7
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 11. 2/U23 3.387,3
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 1/U23 2.264,8
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 6. 1/U23
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
JELÍNEK Filip
6. 2/U23 0.800,0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom 1. 1/U23
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C1M slalom    
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C1M sjezd 2. 1/U23 14.562,6
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 10.211,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C1M sjezd 7. 2/U23 21.703,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 13.722,5
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 22.232,0
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 7.320,6
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 1. 1/U23
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 1. 1/U23
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 4. 2/U23 28.403,9
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 4. 2/U23 12.202,1
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 4.600,6
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
JELÍNEK Filip
   
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 2. 1/U23 9.801,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 4. 2/U23 11.502,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/U23
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 3.400,6
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 22. 3/U23 2.725,3
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
JELÍNEK Filip
6. 1/U23 1.392,7
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 8. 2/U23 37.855,6
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 1/U23 20.253,0
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 2. 1/U23
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
JELÍNEK Filip
7. 1/U23 3.787,8
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 1. 1/U23
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
JELÍNEK Filip
6. 2/U23 2.785,6
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
WALTER Jakub
2. 2/U23 0.800,6
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
HOROVÁ Klára
1. 1/U23
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 3. 1/U23 3.002,5
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
WALTER Jakub
1. 1/U23
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2X slalom
HOROVÁ Klára
1. 1/U23
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 2. 1/U23 1.301,2
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 5. 2/U23 2.044,4
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JELÍNEK Filip
6. 1/U23 4.129,1
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 3. 2/U23 1.312,8
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JELÍNEK Filip
8. 3/U23 3.597,7
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 5. 3/U23 31.715,7
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 7.151,3
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 7. 3/U23 3.915,6
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 1/U23 2.643,9
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 5. 2/U23 57.806,2
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 16.701,8
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 6. 2/U23 55.406,0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 30.303,3
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 7.800,7
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/U23
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C1M sjezd 1. 1/U23
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C1M sjezd 2. 2/U23 1.700,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C2M sjezd
HOROVÁ Klára
5. 2/U23 236.8027,5
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C2M sjezd
HOROVÁ Klára
6. 3/U23 277.3026,9
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C1M sjezd 3. 1/U23 56.706,6
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C1M sjezd 4. 2/U23 88.308,7
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 1. 1/U23
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HOROVÁ Klára
10. 3/U23 21.1016,5
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 2. 1/U23 2.402,0
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HOROVÁ Klára
6. 2/U23 18.9013,8
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 4. 2/U23 3.146,2
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 1/U23 3.356,6
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1M sjezd 3. 2/U23 1.993,9
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
JELÍNEK Filip
5. 1/U23
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 7. 3/U23 48.775,9
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 25.473,1
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C1M sjezd 3. 2/U23 2.332,0
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 1/U23 1.311,1
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HOROVÁ Klára
2. 2/U23 5.204,1
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 1. 1/U23
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
HOROVÁ Klára
1. 1/U23
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 1. 1/U23
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 3. 2/U23 0.060,1
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/U23 2.565,4
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JELÍNEK Filip
   
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 5. 2/U23
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 5. 2/U23 2.984,1
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 0.040,1
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/U23
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/U23
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 2. 1/U23 0.901,0
17.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
HOROVÁ Klára
2. 1/U23 2.802,2
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 1. 1/U23
16.04.2016 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
HOROVÁ Klára
3. 1/U23 5.504,2
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 1. 1/U23
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 1. 1/U23
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
HOROVÁ Klára
4. 2/U23 230.0023,3
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
HOROVÁ Klára
4. 2/U23 186.9022,4
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C1M sjezd 1. 1/U23
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 1. 1/U23
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
HOROVÁ Klára
4. 2/U23 218.5021,7
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
HOROVÁ Klára
4. 2/U23 208.8024,6
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici + MČR veteránů řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně- Hutě C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 21.601,9
17.10.2015 Podzimní sjezd na Lužnici Řeka Lužnice , Dobronice u Bechyně-Hutě C2M sjezd
JELÍNEK Filip
   
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 3. 1/U23 3.303,0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
WALTER Jakub
6. 4/U23 12.4010,3
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 3. 1/U23 9.508,8
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C2M slalom
WALTER Jakub
8. 4/U23 11.108,3
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 3. 3/U23 1.412,8
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 1.563,1
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 2. 2/U23 0.390,8
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 1/U23 1.983,9
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd 2.   0.270,2
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1.  
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 2.   3.320,4
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1.  
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
WALTER Jakub
1. 1/U23
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 1. 1/U23
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
WALTER Jakub
2. 1/U23 3.302,5
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 2. 1/U23 0.500,5
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 6.   1.182,5
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JELÍNEK Filip
6.   2.114,5
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 5.   0.821,7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
JELÍNEK Filip
5.   1.753,7
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 6. 4/U23 35.556,1
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 5.761,0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 6. 3/U23 2.874,0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
JELÍNEK Filip
5. 2/U23 3.284,8
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 6. 4/U23 32.503,5
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
JELÍNEK Filip
   
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 7. 4/U23 39.705,6
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/U23
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/U23
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/U23 7.600,7
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
WALTER Jakub
8. 2/DS 30.6226,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 1. 1/DS
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
WALTER Jakub
10. 2/DS 35.2929,8
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 2.   1.442,6
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1.  
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 13.   13.3512,7
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 6. 1/DS 2.772,5
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
JELÍNEK Filip
6. 1/DS 5.014,6
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd 5. 1/DS 29.063,4
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
JELÍNEK Filip
5. 1/DS 36.584,4
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 5. 1/DS 1.733,3
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
JELÍNEK Filip
5. 1/DS 1.963,9
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 7. 1/DS 2.384,6
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
JELÍNEK Filip
7. 1/DS 2.975,9
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1M sjezd    
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C2M sjezd
JELÍNEK Filip
   
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1M sjezd 1. 1/DS
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/DS
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 7. 1/DS 2.784,3
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
JELÍNEK Filip
8. 1/DS 3.675,9
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 9. 1/DS 4.647,1
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
JELÍNEK Filip
6. 1/DS 3.024,8
11.05.2014 Kroměřížský sprint Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M sjezd    
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 41.  
10.05.2014 Sprint v Kroměříži C1M sjezd 1. 1/DS
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja C1M slalom 41.  
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 5.   4.495,3
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
JELÍNEK Filip
8.   4.085,1
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 6. 1/DS 46.984,4
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
JELÍNEK Filip
3. 1/DS 44.004,2
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 6. 1/DS 76.308,0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 1/DS 32.903,5
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 9. 1/DS 95.109,9
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
JELÍNEK Filip
4. 1/DS 25.102,6
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 2.   10.401,3
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 2. 1/DS 4.000,3
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C1M sjezd 3. 1/DS 21.302,7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C1M sjezd 3. 1/DS 34.403,0
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C2M sjezd
JELÍNEK Filip
2. 1/DS 3.500,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C2M sjezd
JELÍNEK Filip
1. 1/DS
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice C1M sjezd 2. 1/DS 18.102,4
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 C1M sjezd 2. 1/DS 26.703,5
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 10. 5/DS 10.9012,2
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 6. 2/DS 6.667,1
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 1.  
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
Žniva Marek
5.   3.835,5
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 15.   21.1222,1
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 13.   7.526,6
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 4.   29.353,4
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 7. 1/DS 1.923,3
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
ŽNIVA Marek
9. 1/DS 4.047,0
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 6. 1/DS 2.043,5
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
ŽNIVA Marek
8. 1/DS 4.237,5
04.08.2013 Slalom v Brně C1M slalom 2. 1/DS 2.502,7
03.08.2013 Slalom v Brně C1M slalom 2. 1/DS 0.901,0
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 3. 1/DS 31.205,4
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
ŽNIVA Marek
3. 2/DS 8.501,5
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 14. 1/DS 6.019,5
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŽNIVA Marek
9. 1/DS 5.518,7
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 12. 1/DS 4.146,6
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
ŽNIVA Marek
9. 1/DS 5.098,2
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 12. 1/DS 135.7010,1
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
ŽNIVA Marek
10. 3/DS 140.3010,4
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 13. 1/DS 137.2010,1
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
ŽNIVA Marek
11. 3/DS 131.809,8
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Žniva Marek
8. 2/DS 46.004,1
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Žniva Marek
8. 2/DS 44.403,9
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Žniva Marek
8. 2/DS 62.605,7
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Žniva Marek
8. 2/DS 93.608,6
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 5. 1/DM 6.907,2
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 7. 1/DM 8.509,2
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné C1M slalom 32.  
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 18. 1/DM 16.7914,6
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
ŽNIVA Marek
6. 2/DS 9.658,4
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C1M sjezd 18. 1/DM 15.8514,0
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy C2M sjezd
ŽNIVA Marek
12. 3/DS 9.057,9
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1M slalom 4. 1/DM 4.303,5
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C2M slalom 4. 2/DS 14.8010,8
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1M slalom 3. 1/DM 4.263,5
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
ŽNIVA Václav
7. 3/DS 23.5017,4
17.06.2012 VZ ve sjezdu na Loučné, 4.ČP žáků ve sjezdu řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 7. 1/DM 52.108,4
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 3. 1/DM 41.106,5
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
ŽNIVA Václav
3. 3/DS 37.505,6
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 16. 1/DM 23.8616,1
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
ŽNIVA Marek
10. 2/DS 17.1011,7
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C1M sjezd 16. 1/DM 27.6221,7
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné C2M sjezd
ŽNIVA Marek
14. 3/DS 16.3513,0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1M sjezd 23. 1/DM 151.3913,9
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C2M sjezd
ŽNIVA Marek
   
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C2M sjezd
ŽNIVA Marek
12. 2/DS 18.5213,0
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
ŽNIVA Marek
10.   132.0011,9
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
ŽNIVA Marek
9.   107.509,4
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
ŽNIVA Marek
3. 1/DS 31.403,3
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŽNIVA Marek
3. 1/DS 26.103,2
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most C2M sjezd
ŽNIVA Marek
3. 1/DS 39.704,2
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
ŽNIVA Marek
3. 1/DS 36.804,5
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.1 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C2M sjezd
ŽNIVA Marek
2.   61.906,0
17.03.2012 Sjezdy na Svitavě, závod č.2 Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice. C2M sjezd
ŽNIVA Marek
2.   43.904,2
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 6. 3/DM 11.5010,8
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
FRANEK Jakub
7. 1/DM 16.2014,0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 9. 2/DM 14.0013,7
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
FRANEK Jakub
4. 1/DM 6.305,4
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja C2M slalom
FRANEK Jakub
9.   58.8652,6
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja C1M slalom 11.   25.7525,6
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C1M sjezd 14. 1/DM 44.0719,5
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C1M sjezd    
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
FRANEK Jakub
14. 2/DM 17.2012,1
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
FRANEK Jakub
   
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 3. 2/DM 8.108,7
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
FRANEK Jakub
2. 1/DM 1.401,2
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 3. 2/DM 10.4011,6
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
FRANEK Jakub
1. 1/DM
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy C1M slalom 28. 4/DM 25.7823,3
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
FRANEK Jakub
10. 2/DM 35.9628,4
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy C1M slalom 42. 5/DM 32.4930,4
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
FRANEK Jakub
12. 2/DM 36.0233,1
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 6. 3/DM 8.7010,0
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava C2M slalom
FRANEK Jakub
3. 1/DM 20.6023,8
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 5. 3/DM 10.4011,3
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava C2M slalom
FRANEK Jakub
2. 1/DM 20.2021,9
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí C2M sjezd
FRANEK Jakub
6. 1/DM 17.988,1
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice C2M sjezd
FRANEK Jakub
5. 1/DM 71.496,5
15.05.2011 6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja USD Troja C1M slalom 37.   77.1077,9
15.05.2011 6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja USD Troja C2M slalom
FRANEK Jakub
23.   122.46109,4
14.05.2011 5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja USD Troja C1M slalom 36.   55.9660,4
14.05.2011 5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja USD Troja C2M slalom
FRANEK Jakub
23.   111.49108,0
08.05.2011 4. Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
FRANEK Jakub
21.   39.4836,3
07.05.2011 3. Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod - Veltrusy USD Veltrusy C2M slalom
FRANEK Jakub
24.   91.7490,8
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C2M sjezd
FRANEK Jakub
9. 2/DM 220.9018,1
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C2M sjezd
FRANEK Jakub
9. 2/DM 220.9018,1
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C2M sjezd
FRANEK Jakub
7. 1/DM 14.998,9
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C2M sjezd
FRANEK Jakub
   
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 14. 1/DM 26.4623,6
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
sobota 25.9.2010
8. 1/ZS 10.3010,0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
FRANEK Jakub
6. 2/DM 20.8019,5
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010
35. 5/ZS 26.4029,0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
neděle 26.9.2010
7. 1/ZS 9.308,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
FRANEK Jakub
7. 2/DM 21.8019,7
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 42. 3/ZS 95.7284,6
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
FRANEK Jakub
14. 5/DM 57.9844,2
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C1M slalom 31. 2/ZS 49.6647,4
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
FRANEK Jakub
22. 5/DM 92.8177,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1M slalom
sobota 19.6.2010
5. 1/ZS 13.6012,2
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
sobota 19.6.2010
FRANEK Jakub
1. 1/DM
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1M slalom
neděle 20.6.2010
5. 1/ZS 8.607,3
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C2M slalom
neděle 20.6.2010
FRANEK Jakub
1. 1/DM
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy C1M slalom 15.   36.4832,9
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy C2M slalom
Franek Jakub
14.   135.63107,0
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 2. 2/ZS 1.962,0
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 7. 2/ZS 15.2017,0
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
FRANEK Jakub
1. 1/DM
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 6. 2/ZS 16.2016,3
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
FRANEK Jakub
   
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 15. 2/ZS 12.9614,2
27.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů neděle, 4.Český pohár žáků USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
FRANEK Jakub
3. 1/DM 1.801,7
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 25. 2/ZS 17.6218,6
26.06.2010 VZ 25.ročník Křívoklátských slalomů sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C2M slalom
FRANEK Jakub
11. 2/DM 15.5814,5
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné C1M slalom
sobota 5.6.2010
41. 2/ZS 49.4247,0
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné C2M slalom
sobota 5.6.2010
FRANEK Jakub
16. 4/DM 37.0229,6
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné C1M slalom
neděle 6.6.2010
53. 3/ZS 97.6292,6
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné C2M slalom
neděle 6.6.2010
FRANEK Jakub
21. 5/DM 108.7094,2
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 11. 2/ZS 15.1017,0
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava C2M slalom
FRANEK Jakub
3. 2/DM 28.5035,1
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava C1M slalom 8. 1/ZS 21.1024,8
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava C2M slalom
FRANEK Jakub
8. 4/DM 43.9051,3
09.05.2010 6.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ,USD Troja, 2.ČPJ, 3.NZJ USD Troja C1M slalom 47.   62.7471,0
09.05.2010 6.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ,USD Troja, 2.ČPJ, 3.NZJ USD Troja C2M slalom
FRANEK Jakub
   
08.05.2010 5.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ, 2.NZJ USD Troja C1M slalom 47.   132.77139,0
08.05.2010 5.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ, 2.NZJ USD Troja C2M slalom
FRANEK Jakub
25.   160.24156,7
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
sobota
27. 5/ZS 22.2019,6
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
sobota
FRANEK Jakub
6. 1/ZS 22.5019,2
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
neděle
22. 4/ZS 15.6013,6
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
neděle
FRANEK Jakub
8. 1/ZS 26.6023,1
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
sobota, 5.NKZ
FRANEK Jakub
23. 4/ZS 102.3080,0
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
neděle, 6.NKZ
FRANEK Jakub
21. 4/ZS 160.61141,4
12.09.2009 MČR dorostu ve slalomu , 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice C2M slalom
FRANEK Jakub
12.   102.7974,8
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí C1M slalom 6.   13.8310,0
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí C2M slalom
FRANEK Jakub
4.   9.316,0
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
sobota
16. 5/ZS 24.9528,1
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
sobota
FRANEK Jakub
5. 3/ZS 11.8010,1
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
neděle
14. 5/ZS 25.8029,8
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
neděle
FRANEK Jakub
5. 4/ZS 22.7019,7
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C2M slalom
sobota
FRANEK Jakub
13. 5/ZS 36.0735,1
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné C1M slalom 23. 5/ZS 20.9923,1
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C1M slalom
sobota
5. 3/ZS 20.4018,1
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
sobota
FRANEK Jakub
3. 1/ZS 5.303,8
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
sobota
29. 3/ZS 19.7018,3
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C1M slalom
neděle
5. 3/ZS 18.7015,9
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice C2M slalom
neděle
FRANEK Jakub
2. 1/ZS 2.601,8
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
neděle
26. 3/ZS 21.1019,9
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
sobota
11. 4/ZS 16.9018,7
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
sobota
FRANEK Jakub
2. 1/ZS 5.304,5
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
neděle
9. 4/ZS 25.7028,7
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
neděle
FRANEK Jakub
1. 1/ZS
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C1M slalom
sobota
17. 3/ZS 23.0021,0
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov C2M slalom
sobota
FRANEK Jakub
6. 1/ZS 18.0013,1
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom
sobota
27. 5/ZS 27.6030,3
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C2M slalom
sobota
FRANEK Jakub
14. 4/ZS 43.2042,3
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom
neděle
15. 4/ZS 21.6022,0
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko C2M slalom
neděle
FRANEK Jakub
8. 3/ZS 10.508,3
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát C1M slalom
mladší
2.   55.7325,0
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát C2M slalom
starší
FRANEK Jakub
10.  
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu C1M slalom 14.   110.1353,0
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu C2M slalom
Franek Jakub
10.   75.9730,3
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 42.   83.3444,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Kristek VáclavUP Olomouc K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: MT 29.11.19 updated from RVP
Kristek VáclavUP Olomouc K1:   C1: 3+   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: MT 13.11.18 updated from RVP
Kristek VáclavUP Olomouc K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: MT 20.11.17 updated from RVP
Kristek VáclavUP Olomouc K1:   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 1   C2: MT 23.11.16 updated from RVP
Kristek VáclavTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 2+   C2: 2 K1: 2   C1: 1   C2: MT 04.11.16 updated from RVP
Kristek VáclavTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 3   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Kristek VáclavTJ Valašské Meziříčí K1:   C1:   C2: 2 K1:   C1: 1   C2: 1 07.07.15 updated from RVP
Kristek VáclavTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 2+   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 28.10.14 updated from RVP
Kristek VáclavTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 1 20.11.13 updated from RVP
Kristek VáclavTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 2   C2: 1 17.11.12 updated from RVP
Kristek VáclavTJ Valašské Meziříčí K1:   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 1 10.05.12 updated from RVP
Kristek VáclavTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 2   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 26.11.11 updated from RVP
Kristek VáclavTJ Valašské Meziříčí K1: 3   C1: 3   C2: 2 K1:   C1: 3   C2: 3 01.08.10 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|3406|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 1/1 43
3.C2M
Walter Jakub
1/1 10
4.C2X
Horová Klára
1/1 13
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 2/2 96
4.C2M
Jelínek Šimon
2/2 111
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
4.C2M
Jelínek Šimon
2/2 170
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 2/2 126
5.C2M
Jelínek Šimon
2/2 146

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 2/2 52
21.C2M
Walter Jakub
2/2 5
9.C2X
Horová Klára
2/2 18
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1M 6/8 349
3.C2M
Jelínek Filip
6/10 357
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
2.C2M
Jelínek Filip
5/10 487
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/12 526
2.C2M
Jelínek Filip
5/13 393
12.C2M
Suchánek Daniel
1/1 44

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 4/4 157
2.C2M
Walter Jakub
2/2 52
12.C2X
Horová Klára
2/2 20
92.K1M 2/2 83
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1M 6/7 339
3.C2M
Jelínek Filip
6/9 379
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
2.C2M
Jelínek Filip
5/9 350
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/13 383
2.C2M
Jelínek Filip
5/13 318

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 2/2 52
10.C2M
Walter Jakub
2/2 22
3.C2X
Horová Klára
2/2 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1M 7/10 410
3.C2M
Jelínek Filip
7/12 422
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
5.C2M
Jelínek Filip
5/12 416
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/14 340
2.C2M
Jelínek Filip
5/12 323
29.C2M
Horová Klára
2/2 2

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/6 238
5.C2M
Horová Klára
5/6 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1M 6/8 263
2.C2M
Jelínek Filip
6/10 300
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
1.C2M
Jelínek Filip
5/9 506
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/11 235
2.C2M
Jelínek Filip
5/9 258
8.C2M
Horová Klára
4/4 12

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 3/3 176
6.C2M
Walter Jakub
3/3 42
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1M 8/10 339
1.C2M
Jelínek Filip
8/12 426
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
4.C2M
Jelínek Filip
5/14 516
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/10 291
2.C2M
Jelínek Filip
5/12 283

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 1/1 63
12.C2M
Walter Jakub
2/2 29
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1M 7/10 247
5.C2M
Jelínek Filip
7/10 268
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 5/12 37
5.C2M
Jelínek Filip
5/12 354
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/18 388
3.C2M
Jelínek Filip
5/12 179

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 4/4 164
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1M 7/8 173
15.C2M
Žniva Marek
6/6 117
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
16.C2M
Žniva Marek
5/9 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/8 367
5.C2M
Žniva Marek
5/6 120

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 4/4 82
21.C2M 1/1 12
29.C2M
Žniva Marek
1/1 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1M 5/5 39
13.C2M
Žniva Marek
7/8 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 5/6 54
 C2M
Žniva Marek
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/5 159
3.C2M
Žniva Marek
5/14 189

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
26.C2M
Franek Jakub
4/4 13
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
40.C1M 2/2 20
10.C2M
Franek Jakub
2/2 72
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/6 178
1.C2M
Franek Jakub
5/6 121

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20142011
C1M4452
C2M-26

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M65443551124
C2M43332151513

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2011
C1M40
C2M10

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M479583797062275324
C2M42251451649

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1M5324241113284
C2M3212105612-291
C2X49123------
K1M--92-------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M4111111110
C2M51222982353
Fotky nenalezeny.
0|3406|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C1M 1/1 43
3.C2M
Walter Jakub
1/1 10
4.C2X
Horová Klára
1/1 13
Sjezd: Žebříček Český Pohár
6.C1M 2/2 96
4.C2M
Jelínek Šimon
2/2 111
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
4.C2M
Jelínek Šimon
2/2 170
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 2/2 126
5.C2M
Jelínek Šimon
2/2 146

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
32.C1M 2/2 52
21.C2M
Walter Jakub
2/2 5
9.C2X
Horová Klára
2/2 18
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1M 6/8 349
3.C2M
Jelínek Filip
6/10 357
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/8 0
2.C2M
Jelínek Filip
5/10 487
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/12 526
2.C2M
Jelínek Filip
5/13 393
12.C2M
Suchánek Daniel
1/1 44

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 4/4 157
2.C2M
Walter Jakub
2/2 52
12.C2X
Horová Klára
2/2 20
92.K1M 2/2 83
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1M 6/7 339
3.C2M
Jelínek Filip
6/9 379
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
2.C2M
Jelínek Filip
5/9 350
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/13 383
2.C2M
Jelínek Filip
5/13 318

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 2/2 52
10.C2M
Walter Jakub
2/2 22
3.C2X
Horová Klára
2/2 36
Sjezd: Žebříček Český Pohár
4.C1M 7/10 410
3.C2M
Jelínek Filip
7/12 422
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
5.C2M
Jelínek Filip
5/12 416
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/14 340
2.C2M
Jelínek Filip
5/12 323
29.C2M
Horová Klára
2/2 2

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/6 238
5.C2M
Horová Klára
5/6 86
Sjezd: Žebříček Český Pohár
3.C1M 6/8 263
2.C2M
Jelínek Filip
6/10 300
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
1.C2M
Jelínek Filip
5/9 506
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/11 235
2.C2M
Jelínek Filip
5/9 258
8.C2M
Horová Klára
4/4 12

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 3/3 176
6.C2M
Walter Jakub
3/3 42
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1M 8/10 339
1.C2M
Jelínek Filip
8/12 426
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/10 0
4.C2M
Jelínek Filip
5/14 516
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/10 291
2.C2M
Jelínek Filip
5/12 283

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
13.C1M 1/1 63
12.C2M
Walter Jakub
2/2 29
Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.C1M 7/10 247
5.C2M
Jelínek Filip
7/10 268
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C1M 5/12 37
5.C2M
Jelínek Filip
5/12 354
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/18 388
3.C2M
Jelínek Filip
5/12 179

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
2.C1M 4/4 164
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1M 7/8 173
15.C2M
Žniva Marek
6/6 117
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/7 0
16.C2M
Žniva Marek
5/9 68
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
1.C1M 5/8 367
5.C2M
Žniva Marek
5/6 120

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1M 4/4 82
21.C2M 1/1 12
29.C2M
Žniva Marek
1/1 6
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C1M 5/5 39
13.C2M
Žniva Marek
7/8 139
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 5/6 54
 C2M
Žniva Marek
5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.C1M 5/5 159
3.C2M
Žniva Marek
5/14 189

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
26.C2M
Franek Jakub
4/4 13
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
40.C1M 2/2 20
10.C2M
Franek Jakub
2/2 72
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/6 178
1.C2M
Franek Jakub
5/6 121

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie20142011
C1M4452
C2M-26

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M65443551124
C2M43332151513

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2011
C1M40
C2M10

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M479583797062275324
C2M42251451649

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C1M5324241113284
C2M3212105612-291
C2X49123------
K1M--92-------

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M4111111110
C2M51222982353

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
5 76 74   101 114 370
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár33.236.02311
C1M41.541.0416
C2M23.223.0235
NKZ26.922.02114
C1M39.541.0426
C2M17.416.0218
veřejné závody6.75.01112
C1M7.45.0154
C2M4.63.0247
C2X3.61.017
K1M29.327.0264
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,011
C1M00,000,000,000,06
C2M00,000,000,000,05
NKZ00,000,000,000,014
C1M00,000,000,000,06
C2M00,000,000,000,08
veřejné závody2118,81614,31210,74943,8112
C1M916,759,3713,02138,954
C2M817,01123,4510,62451,147
C2X457,100,000,0457,17
K1M00,000,000,000,04
Celkem2115,31611,7128,84935,8137
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár157485000,0
C1M61702800,0
C2M95786400,0
NKZ2512244914,0
C1M124423718,3
C2M137826000,0
veřejné závody22388849442,2
C1M10827235752,8
C2M9358262830,1
C2X14242642,9
K1M8101337,5
Celkem2632860119536,1
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie C1M

Kristek Václavsl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
USD Troja
15.05.11
USD Troja
14.05.11
USD Troja
09.05.10
USD Troja
08.05.10
pořadí41.41.37.36.47.47.
odstup % *)0,00,077,960,471,0139,0
% poražených soupeřů *)------2,77,911,511,5
pořadí201020112014celkem
průměr47.036.541.041.5
medián47364141
modus47364141
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze % *)105,069,20,058,0
průměrné % poražených soupeřů *)11,55,30,05,6
počet jízd4408
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
25,0%

Kategorie C2M

Kristek VáclavUSD Troja
15.05.11
USD Troja
14.05.11
USD Veltrusy
08.05.11
USD Veltrusy
07.05.11
USD Troja
08.05.10
pořadí23.23.21.24.25.
odstup % *)109,4108,036,390,8156,7
% poražených soupeřů *)---4,39,1------
pořadí20102011celkem
průměr25.022.823.2
medián252323
modus252323
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze % *)156,786,1100,2
průměrné % poražených soupeřů *)0,03,42,7
počet jízd279
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
2
40,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Kristek Václavsl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
USD Troja
17.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
řeka Otava,
04.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
USD Křivoklá
30.08.08
peřej Parapl
08.09.07
pořadí13.15.32.11.15.2.6.2.14.
odstup % *)12,722,10,025,632,92,010,025,053,0
% poražených soupeřů *)62,530,03,164,350,094,172,266,738,1
pořadí20072008200920102011201220132014celkem
průměr14.02.06.08.511.032.015.013.012.2
medián142621132151313
modus14262113215132
počet závodů111211119
průměrný odstup od vítěze % *)53,025,010,017,425,60,022,112,720,4
průměrné % poražených soupeřů *)38,166,772,272,164,33,130,062,553,4
počet jízd2224212217
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
4
44,4%
čistých jízd1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
23,5%

Kategorie C2M

Kristek VáclavUSD Troja
17.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
USD Roudnice
12.09.09
řeka Bečva u
05.09.09
USD Křivoklá
30.08.08
peřej Parapl
08.09.07
pořadí9.14.12.4.10.10.
odstup % *)52,6107,074,86,00,030,3
% poražených soupeřů *)33,313,338,980,010,040,0
pořadí20072008200920102011celkem
průměr10.010.08.014.09.09.8
medián1010414910
modus1010414910
počet závodů112116
průměrný odstup od vítěze % *)30,30,040,4107,052,645,1
průměrné % poražených soupeřů *)40,010,059,513,333,335,9
počet jízd2242212
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
0
0,0%
4
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Kristek VáclavUSD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
05.06.10
USD České Vr
05.06.10/2
pořadí28.42.42.31.53.41.
odstup %23,330,484,647,492,647,0
% poražených soupeřů48,126,814,634,87,127,3
pořadí20102011celkem
průměr41.835.039.5
medián412841
modus312842
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %67,926,954,2
průměrné % poražených soupeřů21,037,526,5
počet jízd8412
lepší 1. jízda3
75,0%
2
100,0%
5
83,3%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
1
8,3%

Kategorie C2M

Kristek VáclavUSD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
05.06.10
USD České Vr
05.06.10/2
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
pořadí10.12.14.22.21.16.21.23.
odstup %28,433,144,277,094,229,6141,480,0
% poražených soupeřů50,042,138,18,74,825,0------
pořadí200920102011celkem
průměr22.018.311.017.4
medián21161016
modus21141021
počet závodů2428
průměrný odstup od vítěze %110,761,330,866,0
průměrné % poražených soupeřů0,019,246,121,1
počet jízd36413
lepší 1. jízda1
50,0%
3
75,0%
1
50,0%
5
62,5%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Kristek VáclavUSD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
USD České Vr
27.06.09
řeka Loučná
06.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
pořadí15.25.23.17.15.27.
odstup %14,218,623,121,022,030,3
% poražených soupeřů68,954,750,059,073,154,4
pořadí20092010celkem
průměr20.520.020.3
medián171517
modus151515
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %24,116,421,5
průměrné % poražených soupeřů59,161,860,0
počet jízd8412
lepší 1. jízda2
50,0%
2
100,0%
4
66,7%
čistých jízd5
62,5%
0
0,0%
5
41,7%

Kategorie C2M

Kristek VáclavUSD Roztoky
27.06.10
USD Roztoky
26.06.10
USD České Vr
27.06.09
řeka Loučná
06.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
pořadí3.11.13.6.8.14.
odstup %1,714,535,113,18,342,3
% poražených soupeřů90,061,533,364,370,848,0
pořadí20092010celkem
průměr10.37.09.2
medián838
modus633
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %24,78,119,2
průměrné % poražených soupeřů54,175,861,3
počet jízd8412
lepší 1. jízda1
25,0%
1
50,0%
2
33,3%
čistých jízd1
12,5%
1
25,0%
2
16,7%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Kristek Václavsl 43
27.05.20
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 46
06.05.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 136
27.09.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí3.1.1.4.7.1.3.2.1.2.1.1.2.1.3.3.1.1.10.6.2.2.5.7.4.3.6.9.3.3.6.5.7.8.5.5.7.6.11.8.22.27.14.16.5.5.9.11.
odstup %12,50,00,07,74,90,02,51,20,02,00,00,01,00,03,08,80,00,012,27,12,71,07,29,23,53,510,813,78,711,610,011,38,810,07,312,217,016,317,024,813,619,629,828,115,918,128,718,7
% poražených soupeřů93,1100,0100,093,388,0100,088,294,1100,097,4100,0100,094,7100,094,994,9100,0100,079,187,593,894,185,280,080,085,786,177,187,588,285,788,983,883,380,078,968,473,754,569,647,543,550,046,469,271,457,947,4
pořadí200920102011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr13.67.15.34.85.01.02.31.32.54.01.03.05.7
medián11754213124135
modus5533213121131
počet závodů88644136232148
průměrný odstup od vítěze %21,614,211,05,95,70,03,90,51,84,20,012,59,2
průměrné % poražených soupeřů54,274,085,682,788,6100,096,698,791,293,8100,093,182,6
počet jízd161612882612464296
lepší 1. jízda4
50,0%
3
37,5%
3
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
33,3%
4
66,7%
1
50,0%
3
100,0%
1
50,0%
1
100,0%
24
50,0%
čistých jízd9
56,3%
7
43,8%
8
66,7%
5
62,5%
5
62,5%
1
50,0%
1
16,7%
5
41,7%
4
100,0%
3
50,0%
3
75,0%
1
50,0%
52
54,2%

Kategorie C2M

Kristek Václavsl 43
27.05.20
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 23
17.04.16
sl 22
16.04.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí2.2.2.4.2.2.1.10.6.2.1.2.3.6.8.1.8.10.4.7.7.4.2.1.3.2.7.6.1.1.1.3.8.8.6.5.5.2.3.1.2.
odstup %10,91,31,17,10,10,60,016,513,84,10,02,24,210,38,30,026,729,810,817,414,05,41,20,023,821,919,719,50,00,00,035,151,323,119,219,710,11,83,80,04,5
% poražených soupeřů75,075,075,080,094,185,7100,071,083,391,7100,087,571,477,368,2100,063,257,178,660,072,787,585,7100,081,891,771,480,0100,0100,0100,081,850,058,868,855,663,690,984,6100,088,9
pořadí20092010201120122014201520162017201820192020celkem
průměr4.03.93.25.59.05.04.01.53.02.02.03.9
medián332486212223
modus212481212222
počet závodů8762236222141
průměrný odstup od vítěze %10,317,911,114,128,26,26,80,33,61,210,910,7
průměrné % poražených soupeřů76,483,386,669,360,281,884,292,987,175,075,080,7
počet jízd16141244612444181
lepší 1. jízda5
62,5%
2
28,6%
1
16,7%
1
50,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
33,3%
1
50,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
100,0%
15
36,6%
čistých jízd6
37,5%
6
42,9%
5
41,7%
2
50,0%
0
0,0%
1
16,7%
5
41,7%
1
25,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
26
32,1%

Kategorie C2X

Kristek Václavsl 43
27.05.20
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
pořadí4.1.1.9.8.1.1.
odstup %20,10,00,011,517,80,00,0
% poražených soupeřů50,0100,0100,055,663,2100,0100,0
pořadí2017201820192020celkem
průměr1.08.51.04.03.6
medián18141
modus18141
počet závodů22217
průměrný odstup od vítěze %0,014,70,020,17,1
průměrné % poražených soupeřů100,059,4100,050,081,3
počet jízd444214
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
1
50,0%
0
0,0%
5
71,4%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
0
0,0%
6
42,9%

Kategorie K1M

Kristek Václavsl 142
23.09.18
Mlýnský náho
25.09.10
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
pořadí27.35.26.29.
odstup %23,329,019,918,3
% poražených soupeřů74,550,756,158,2
pořadí200920102018celkem
průměr27.535.027.029.3
medián26352727
modus26352726
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %19,129,023,322,6
průměrné % poražených soupeřů57,250,774,559,9
počet jízd4228
lepší 1. jízda2
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
3
75,0%
čistých jízd1
25,0%
1
50,0%
1
50,0%
3
37,5%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Kristek Václavsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí5.8.5.5.4.3.11.2.22.8.2.1.5.6.4.3.5.5.2.6.6.7.5.6.6.9.4.12.13.23.14.
odstup %2,03,73,84,12,41,27,32,65,35,60,00,06,26,06,22,00,04,10,46,13,55,63,44,48,09,93,410,110,113,923,6
% poražených soupeřů90,282,976,585,790,390,571,497,14,565,097,9100,050,044,485,790,985,286,294,179,268,872,780,083,983,971,480,057,758,624,131,6
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr14.023.09.76.55.34.37.35.34.76.57.0
medián14231266453555
modus1423466512555
počet závodů113444633231
průměrný odstup od vítěze %23,613,97,96,43,93,13,93,73,52,95,3
průměrné % poražených soupeřů31,624,165,479,878,787,060,386,384,286,673,6

Kategorie C2M

Kristek Václavsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí3.6.4.3.3.3.3.3.4.3.3.2.6.4.7.6.2.2.3.1.4.4.2.2.1.1.1.2.1.1.2.5.3.4.4.10.11.10.9.5.9.9.
odstup %5,03,21,41,81,82,22,31,14,81,82,00,62,73,07,85,61,83,30,70,06,61,10,00,10,00,00,01,00,00,00,74,44,23,52,610,49,811,99,46,518,118,1
% poražených soupeřů89,575,070,081,886,771,475,077,884,289,580,090,064,376,966,770,685,788,977,8100,076,976,993,894,1100,0100,0100,092,9100,0100,085,763,687,575,075,047,141,247,155,650,038,538,5
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr7.79.510.54.01.42.33.93.03.24.54.1
medián991041233333
modus991041123333
počet závodů322456855242
průměrný odstup od vítěze %14,210,710,13,70,31,33,12,11,94,13,8
průměrné % poražených soupeřů42,351,444,275,395,790,378,984,377,082,377,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Kristek Václavsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí11.2.8.2.5.1.9.3.3.
odstup %7,32,65,60,03,40,09,95,46,5
% poražených soupeřů71,497,165,097,980,0100,071,492,687,5
pořadí20122013201420172018celkem
průměr3.03.05.05.06.54.9
medián335223
modus331222
počet závodů113229
průměrný odstup od vítěze %6,55,44,42,84,94,5
průměrné % poražených soupeřů87,592,683,881,584,384,8

Kategorie C2M

Kristek Václavsl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí4.3.3.4.7.5.1.4.3.3.
odstup %4,81,82,03,07,84,40,02,61,55,6
% poražených soupeřů84,289,580,076,966,763,6100,075,087,560,0
pořadí20122013201420172018celkem
průměr3.03.03.35.53.33.7
medián334433
modus331433
počet závodů1132310
průměrný odstup od vítěze %5,61,52,45,42,93,4
průměrné % poražených soupeřů60,087,579,571,884,678,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Kristek Václavsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.V.Mýto
17.06.12
sj.Č.Pila
22.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí5.8.5.5.4.3.11.2.22.8.2.1.5.5.6.4.3.5.5.6.6.7.5.1.6.6.9.4.12.13.7.23.14.
odstup %2,03,73,84,12,41,27,32,65,35,60,00,05,76,26,06,22,00,04,16,13,55,63,40,04,48,09,93,410,110,18,413,923,6
% poražených soupeřů90,282,976,585,790,390,571,497,14,565,097,9100,084,650,044,485,790,985,286,279,268,872,780,0100,083,983,971,480,057,758,684,624,131,6
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr14.015.09.75.46.34.37.05.34.76.56.9
medián1471266453555
modus147466552555
počet závodů123534733233
průměrný odstup od vítěze %23,611,17,95,15,13,14,13,73,52,95,4
průměrné % poražených soupeřů31,654,465,483,873,687,063,886,384,286,674,4

Kategorie C2M

Kristek Václavsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 164
17.10.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí3.6.4.3.3.3.3.3.4.3.3.2.6.4.7.6.3.2.2.3.1.4.4.2.2.1.1.2.2.1.1.2.5.1.3.4.4.10.11.8.8.8.8.10.9.5.9.9.
odstup %5,03,21,41,81,82,22,31,14,81,82,00,62,73,07,85,61,31,83,30,70,06,61,10,00,10,00,01,91,00,00,00,74,40,04,23,52,610,49,83,94,18,65,711,99,46,518,118,1
% poražených soupeřů89,575,070,081,886,771,475,077,884,289,580,090,064,376,966,770,687,585,788,977,8100,076,976,993,894,1100,0100,093,892,9100,0100,085,763,6100,087,575,075,047,141,222,230,030,036,447,155,650,038,538,5
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr7.79.58.83.41.62.33.83.03.24.54.3
medián99842233333
modus99842123333
počet závodů326556955248
průměrný odstup od vítěze %14,210,77,12,90,71,32,92,11,94,13,9
průměrné % poražených soupeřů42,351,434,580,294,590,379,884,377,082,373,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Kristek Václavsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Č.Pila
22.04.12
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí5.8.5.5.4.2.2.3.2.3.11.2.1.1.4.4.4.2.22.8.2.1.5.5.6.2.1.4.3.4.3.5.5.1.1.1.1.6.6.7.5.6.6.9.2.2.3.3.2.2.4.3.12.13.23.14.
odstup %2,03,73,84,12,40,70,22,12,61,27,32,60,00,02,13,92,01,35,35,60,00,05,76,26,00,20,08,76,66,22,00,04,10,00,00,00,06,13,55,63,44,48,09,90,31,33,02,73,52,43,45,410,110,113,923,6
% poražených soupeřů90,282,976,585,790,392,393,889,595,290,571,497,1100,0100,081,381,378,693,34,565,097,9100,084,650,044,488,9100,066,775,085,790,985,286,2100,0100,0100,0100,079,268,872,780,083,983,971,490,991,785,786,792,392,380,092,657,758,624,131,6
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr14.023.08.04.06.32.65.43.63.36.54.9
medián1423436143354
modus1423326114252
počet závodů11410381197256
průměrný odstup od vítěze %23,613,97,33,95,11,54,02,32,32,93,9
průměrné % poražených soupeřů31,624,172,285,973,693,570,688,289,086,681,1

Kategorie C2M

Kristek Václavsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 5
25.03.18
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
sj.Svitava
17.03.12
sj.Svitava
17.03.12/2
řeka Moravic
21.05.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
pořadí3.6.4.3.3.3.3.1.1.3.2.3.4.3.3.2.2.2.1.6.4.7.6.3.2.2.3.1.5.6.4.4.2.2.1.1.4.4.4.4.2.1.1.2.5.3.4.4.1.2.3.10.11.10.9.3.3.3.3.2.2.5.9.9.
odstup %5,03,21,41,81,82,22,30,00,03,52,21,14,81,82,00,60,60,60,02,73,07,85,61,31,83,30,70,027,526,96,61,10,00,10,00,022,423,324,621,71,00,00,00,74,44,23,52,60,00,51,510,49,811,99,43,23,34,54,24,26,06,518,118,1
% poražených soupeřů89,575,070,081,886,771,475,0100,0100,071,488,977,884,289,580,090,085,783,3100,064,376,966,770,687,585,788,977,8100,0------76,976,993,894,1100,0100,057,140,057,140,092,9100,0100,085,763,687,575,075,0100,085,787,547,141,247,155,671,471,471,471,475,075,050,038,538,5
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr7.74.48.03.21.53.04.12.52.64.53.7
medián931031442333
modus93341462333
počet závodů38364101189264
průměrný odstup od vítěze %14,25,87,22,50,410,07,31,41,74,15,4
průměrné % poražených soupeřů42,367,358,681,194,773,665,386,382,882,374,4

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Kristek Václavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí8.3.3.3.6.5.2.5.6.5.3.7.3.3.3.2.2.6.5.6.6.5.7.7.9.5.13.7.6.14.12.18.18.16.16.14.
odstup %8,73,73,21,34,53,52,13,60,04,42,85,63,90,12,80,80,22,51,74,02,53,34,64,37,15,36,63,33,59,56,614,614,016,121,719,5
% poražených soupeřů75,996,296,293,584,483,397,490,287,284,691,379,390,992,392,396,294,179,282,679,275,087,582,480,075,088,236,883,887,548,057,739,341,446,442,331,6
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr14.017.010.46.54.03.05.04.54.67.2
medián1416126335536
modus141665233533
počet závodů14566234536
průměrný odstup od vítěze %19,516,65,94,52,02,04,32,34,35,6
průměrné % poražených soupeřů31,642,462,881,487,391,685,189,589,276,9

Kategorie C2M

Kristek Václavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí5.4.7.4.4.3.2.4.6.6.8.4.5.3.2.4.1.6.5.5.6.5.7.8.6.8.9.8.9.9.6.12.10.14.12.14.6.7.
odstup %6,44,94,56,23,91,73,32,70,09,17,73,90,05,43,13,90,04,53,74,84,63,95,95,94,85,17,07,58,78,28,47,911,713,013,012,18,18,9
% poražených soupeřů75,087,575,078,680,077,894,785,776,268,856,381,371,489,594,783,3100,073,781,076,558,380,072,761,172,266,757,969,633,333,361,521,455,027,842,127,850,045,5
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr9.010.88.86.73.84.06.03.84.86.4
medián71296436346
modus61296534246
počet závodů35466234538
průměrný odstup od vítěze %9,710,87,85,03,32,76,91,95,25,9
průměrné % poražených soupeřů41,141,648,568,584,980,568,883,679,266,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Kristek Václavsj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí3.5.6.3.2.6.7.1.18.16.16.14.
odstup %1,33,60,00,12,62,54,60,014,016,121,719,5
% poražených soupeřů93,590,287,292,394,775,082,4100,041,446,442,331,6
pořadí2011201220132014201620182019celkem
průměr14.016.71.05.03.05.53.08.1
medián1416163536
modus1416123533
počet závodů131312112
průměrný odstup od vítěze %19,517,30,03,20,11,81,37,2
průměrné % poražených soupeřů31,643,4100,084,092,388,793,573,1

Kategorie C2M

Kristek Václavsj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí4.4.6.3.1.6.7.5.12.10.14.
odstup %6,22,70,05,40,04,65,95,57,911,713,0
% poražených soupeřů78,685,776,289,5100,058,372,760,021,455,027,8
pořadí201220132014201620182019celkem
průměr12.05.04.73.05.04.06.5
medián12563446
modus10513444
počet závodů31312111
průměrný odstup od vítěze %10,95,53,55,41,46,25,7
průměrné % poražených soupeřů34,760,077,089,581,078,665,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Kristek Václavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí8.3.3.3.6.5.2.5.6.5.3.7.3.3.3.2.2.6.5.6.6.5.7.9.5.13.14.12.18.18.16.16.14.
odstup %8,73,73,21,34,53,52,13,60,04,42,85,63,90,12,80,80,22,51,74,02,53,34,67,15,36,69,56,614,614,016,121,719,5
% poražených soupeřů75,996,296,293,584,483,397,490,287,284,691,379,390,992,392,396,294,179,282,679,275,087,582,475,088,236,848,057,739,341,446,442,331,6
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr14.017.013.06.44.03.05.04.54.67.2
medián1416136335536
modus1416125233533
počet závodů14356234533
průměrný odstup od vítěze %19,516,67,54,62,02,04,32,34,35,8
průměrné % poražených soupeřů31,642,447,581,687,391,685,189,589,276,3

Kategorie C2M

Kristek Václavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí5.4.7.4.4.3.2.4.6.6.8.4.5.3.2.4.1.6.5.5.6.5.7.6.8.9.9.6.12.10.14.12.14.6.7.
odstup %6,44,94,56,23,91,73,32,70,09,17,73,90,05,43,13,90,04,53,74,84,63,95,94,85,18,78,28,47,911,713,013,012,18,18,9
% poražených soupeřů75,087,575,078,680,077,894,785,776,268,856,381,371,489,594,783,3100,073,781,076,558,380,072,772,266,733,333,361,521,455,027,842,127,850,045,5
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr9.010.89.06.43.84.06.03.84.86.3
medián71296436346
modus61296534246
počet závodů35256234535
průměrný odstup od vítěze %9,710,88,54,83,32,76,91,95,25,8
průměrné % poražených soupeřů41,141,633,370,084,980,568,883,679,267,3

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Kristek Václavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sj 38
10.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
Lipno, start
28.08.11
pořadí8.3.3.3.6.5.2.5.6.5.3.7.3.3.3.2.2.6.5.6.6.5.7.9.1.5.13.14.12.18.18.16.16.14.
odstup %8,73,73,21,34,53,52,13,60,04,42,85,63,90,12,80,80,22,51,74,02,53,34,67,10,05,36,69,56,614,614,016,121,719,5
% poražených soupeřů75,996,296,293,584,483,397,490,287,284,691,379,390,992,392,396,294,179,282,679,275,087,582,475,0100,088,236,848,057,739,341,446,442,331,6
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr14.017.013.05.54.03.05.04.54.67.1
medián1416135335535
modus1416125233533
počet závodů14366234534
průměrný odstup od vítěze %19,516,67,53,82,02,04,32,34,35,6
průměrné % poražených soupeřů31,642,447,584,787,391,685,189,589,277,0

Kategorie C2M

Kristek Václavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Moravic
22.05.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí5.4.7.4.4.3.2.4.6.6.8.4.5.3.2.4.1.6.5.5.6.5.7.6.8.9.9.6.12.10.14.12.14.6.7.
odstup %6,44,94,56,23,91,73,32,70,09,17,73,90,05,43,13,90,04,53,74,84,63,95,94,85,18,78,28,47,911,713,013,012,18,18,9
% poražených soupeřů75,087,575,078,680,077,894,785,776,268,856,381,371,489,594,783,3100,073,781,076,558,380,072,772,266,733,333,361,521,455,027,842,127,850,045,5
pořadí201120122013201420152016201720182019celkem
průměr9.010.89.06.43.84.06.03.84.86.3
medián71296436346
modus61296534246
počet závodů35256234535
průměrný odstup od vítěze %9,710,88,54,83,32,76,91,95,25,8
průměrné % poražených soupeřů41,141,633,370,084,980,568,883,679,267,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále