Ruffer Matěj, 1999

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 3+   C2: -  sjezd K1: -   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 28. 2/U23 15.1015,6
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 39. 2/U23 22.5621,8
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 29. 2/U23 18.1017,9
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 30. 2/U23 17.5415,5
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/U23 140.9616,6
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 46. 4/U23 57.2966,9
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1M slalom 56. 4/U23 163.71164,2
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 13. 1/U23 12.9011,4
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 15. 1/U23 10.709,7
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 9. 2/U23 16.3518,4
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 10. 2/U23 11.9711,5
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 29. 4/U23 102.7214,9
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 30. 4/U23 82.2212,3
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 9. 1/U23 10.2010,2
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 12. 1/U23 11.4011,2
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 20. 5/U23 4.619,4
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 26. 4/U23 5.0010,0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 97. 4/U23 24.5724,2
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 39. 2/U23 17.2015,7
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 105. 5/U23 26.3225,9
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 45. 2/U23 20.3618,8
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 23. 4/U23 5.9711,9
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
WALTER Jakub
20. 4/U23 9.4619,2
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 23. 3/U23 6.7913,6
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
WALTER Jakub
14. 3/U23 6.2612,6
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem C1M slalom 54. 3/U23 22.1831,0
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 C1M slalom 46. 2/U23 18.4125,5
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 6. 1/U23 10.5210,2
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 14. 2/U23 21.9623,5
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 8. 1/U23 10.7910,8
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 13. 2/U23 19.3921,0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 10. 2/U23 9.208,8
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
KOŘÍNEK Vilém
6. 1/U23 15.2013,2
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 31. 5/U23 18.9019,6
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 4. 1/U23 9.902,0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 10. 2/U23 9.809,4
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 26. 4/U23 19.3020,1
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 10. 1/U23 73.949,7
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
WALTER Jakub
9. 3/U23 89.9711,9
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 10. 1/U23 75.049,7
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
WALTER Jakub
10. 3/U23 87.1711,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 19. 2/U23 5.0910,7
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 16. 1/U23 4.489,5
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 77. 8/U23 29.8030,8
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 14. 1/U23 13.9013,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 77. 7/U23 27.2029,1
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 26. 2/U23 16.1015,6
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd 12. 3/U23 87.7210,6
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 12. 3/U23 5.6811,1
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 21. 3/U23 6.6013,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 22. 4/U23 5.9912,5
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 46. 2/U23 24.3323,6
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 53. 1/U23 30.9728,5
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom    
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C1M slalom 5. 1/U23 14.5012,8
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 1/U23 38.204,4
02.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 33. 2/U23 30.1535,0
01.06.2019 XXXIV. ročník Křivoklátského slalomu + 3. Český pohár veteránů USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom 37. 2/U23 34.5837,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 19. 4/U23 9.8615,4
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 17. 4/U23 15.3324,1
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4. 1/U23 65.507,7
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 20. 3/U23 197.1218,7
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 19. 3/U23 178.3517,0
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 15. 3/U23 236.2420,7
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 14. 3/U23 226.0219,8
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
WALTER Jakub
6. 2/U23 129.1015,6
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
WALTER Jakub
7. 3/U23 177.5018,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
WALTER Jakub
8. 3/U23 161.1019,7
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
WALTER Jakub
10. 4/U23 194.5020,1
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C1M sjezd 17. 4/U23 118.6814,1
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 18. 4/U23 13.6512,0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 18. 5/U23 7.3515,1
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 21. 5/U23 48.69100,4
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C1M sjezd 14. 4/U23 8.7718,9
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C1M sjezd 12. 4/U23 0.080,0
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 7. 1/U23 161.7017,3
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 9. 1/U23 211.0022,7
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 8. 1/U23 195.4021,7
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 9. 1/U23 212.3023,5
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 4. 3/DS 1.303,1
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KRČ Ladislav
9. 7/DS 4.4210,7
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom    
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C1M sjezd 13. 2/DS 4.899,5
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
WALTER Jakub
13. 2/U23 5.4210,6
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 13. 2/DS 63.189,4
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
WALTER Jakub
8. 2/U23 67.8210,2
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 28. 3/DS 5.9211,6
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
WALTER Jakub
13. 3/U23 20.2841,8
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 24. 4/DS 7.4415,0
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
WALTER Jakub
   
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom    
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 6.   21.1018,5
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 3. 2/DS 32.635,3
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
WALTER Jakub
3. 1/U23 29.514,8
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 3. 2/DS 47.334,2
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
WALTER Jakub
4. 1/U23 74.856,8
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   0.100,2
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 14. 2/DS 4.8110,3
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
WALTER Jakub
15. 5/U23 8.2818,2
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 15. 2/DS 5.8012,5
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
WALTER Jakub
16. 5/U23 8.8318,9
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C1M sjezd 1. 1/DS
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C1M sjezd 1. 1/DS
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 2. 1/DS 0.600,5
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C1M sjezd 3. 1/DS 3.405,1
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 1. 1/DS
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 12. 2/DS 59.6410,8
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
WALTER Jakub
8. 4/U23 55.3110,1
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 18. 2/DS 9.4413,5
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
WALTER Jakub
12. 4/U23 7.9611,8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 8. 2/DS 126.1013,6
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
WALTER Jakub
7. 2/U23 106.3011,6
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C1M sjezd 9. 1/DS 119.7013,0
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
WALTER Jakub
10. 2/U23 122.5013,4
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 10. 2/DS 192.3016,9
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
WALTER Jakub
9. 3/U23 214.9018,8
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9. 2/DS 173.3015,3
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
WALTER Jakub
9. 3/U23 195.7017,2
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le C2M sjezd
WALTER Jakub
2. 1/U23 90.6010,5
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin C2M sjezd
WALTER Jakub
3. 2/U23 84.808,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C2M sjezd
WALTER Jakub
2. 2/U23 20.102,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C2M sjezd
WALTER Jakub
2. 2/U23 20.601,9
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 2.   105.9013,3
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 6. 1/DS 93.8010,5
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 7. 1/DS 97.9010,8
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 5. 1/DS 86.9010,0
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl C1M sjezd 6. 1/DS
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 3.   73.308,4
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 6.   76.308,7
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 5. 1/DS 88.0010,1
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C1M sjezd 6.   83.409,4
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M sjezd 2. 2/DS 2.043,7
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C2M sjezd
WALTER Jakub
6. 5/DS 3.977,4
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné C1M slalom 31. 14/DS 144.96149,6
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 13. 3/DS 7.0613,9
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
WALTER Jakub
9. 1/DS 7.5214,7
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C1M sjezd 10. 2/DS 5.5410,9
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné C2M sjezd
WALTER Jakub
12. 2/DS 5.6310,9
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd 17. 3/DS 193.8723,5
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C1M sjezd 14. 4/DS 9.908,7
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 4. 4/DS 47.827,9
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
WALTER Jakub
5. 2/DS 31.815,2
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 4. 4/DS 88.318,5
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
WALTER Jakub
4. 3/DS 34.033,2
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 2. 1/DS 1.501,8
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
1.  
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 15. 2/DS 5.8512,4
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
WALTER Jakub
11. 2/DS 8.7418,5
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
WALTER Jakub
   
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 5. 1/DS 112.9014,3
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
UNCAJTÍK Lukáš
1.  
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 15. 4/DS
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
WALTER Jakub
13. 4/DS
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 17. 4/DS 8.2911,5
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
WALTER Jakub
13. 4/DS 8.3311,7
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 14. 2/DS 201.5017,4
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 15. 3/DS 287.1025,0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 5. 1/DS 112.9014,3
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
UNCAJTÍK Lukáš
1.  
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 5.   124.4015,8
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
UNCAJTÍK Lukáš
1.  
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 4.   107.0211,9
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 6.   112.9612,6
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C1M sjezd 7.   163.1014,5
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 88. 14/DM 36.7036,3
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 29. 4/DM 18.8017,8
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 83. 14/DM 38.0037,3
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom 38. 6/DM 21.9020,3
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 6. 3/DM 6.3114,2
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
WALTER Jakub
8. 5/DS 6.4814,6
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 22. 4/DM 18.2236,0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
WALTER Jakub
18. 4/DS 10.6420,8
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 23. 3/DM 11.1321,6
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
WALTER Jakub
12. 3/DS 7.8415,5
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   11.0017,3
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 8. 5/DM 92.5614,3
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
WALTER Jakub
4. 3/DS 47.557,5
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C1M sjezd 9. 5/DM 96.3715,5
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
WALTER Jakub
5. 4/DS 53.298,7
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 22.   12.4626,5
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
WALTER Jakub
15.   7.8916,8
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 19.   9.8820,7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
WALTER Jakub
20.   8.9519,0
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8.   154.6019,5
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
WALTER David
2.   37.404,5
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 20. 4/DM 139.7523,9
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
WALTER Jakub
11. 3/DS 86.6615,3
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 22. 4/DM 15.0420,7
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
WALTER Jakub
13. 3/DS 13.5519,8
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 21. 4/DM 191.6027,2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 9. 3/DM 123.0014,4
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
WALTER Jakub
3.   141.8014,2
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C1M sjezd 12. 3/DM 176.9020,8
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
WALTER Jakub
5. 1/DS 184.9019,2
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 11.   154.2018,7
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 15.   13.5224,6
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
SUŠEŇ Daniel
   
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 28. 6/DM 18.0034,5
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 28. 6/DM 17.1433,2
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom    
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C1M slalom    
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 13. 1/DM 28.4026,6
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 3/DM 47.6048,2
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C1M sjezd 7. 1/DM 79.4020,1
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou C1M slalom 11. 1/DM 23.2021,1
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
NOVÁK Kuba
1. 1/DM
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 27. 3/DM 41.6040,9
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 2. 1/DM 2.203,7
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
NOVÁK Kuba
7. 2/DM 7.6013,3
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M sjezd 2. 1/DM 4.257,3
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
NOVÁK Kuba
7. 2/DM 6.2010,7
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 1/DM 214.2026,6
19.06.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
NOVÁK Kuba
3. 1/DM 177.6019,5
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C1M sjezd 11. 7/DM 199.0022,4
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 C2M sjezd
SUŠEŇ Daniel
10. 5/DM 100.1010,8
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C1M sjezd 12. 7/DM 193.1022,0
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem C2M sjezd
SUŠEŇ Daniel
11. 5/DM 210.3024,9
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 29. 6/DM 28.7444,1
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 31. 6/DM 28.2343,1
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
NOVÁK Kuba
4.   194.0029,2
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C1M sjezd 33.   25.0929,9
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
SUŠEŇ Daniel
21.   21.7227,1
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C1M sjezd 29. 7/DM 280.8526,1
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
SUŠEŇ Daniel
15. 4/DM 314.1130,2
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 31. 7/DM 333.8035,0
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C1M sjezd 28. 6/DM 344.5035,8
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 9. 1/DM 262.5033,5
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 30. 4/DM 56.0051,6
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 70. 9/DM 98.7094,7
19.04.2014 Trutnovský sjezd + MČR veteránů Řeka Úpa, úsek Bohuslavice - Suchovršice. Podmínkou startu na Úpě je minimální stav vody 7 m3 v Bo C1M sjezd 13. 1/DM 232.5032,1
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí C1M slalom 27. 4/DM 44.5037,1
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 71. 9/DM 88.1081,1
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 10. 1/DM 268.5033,6
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
NOVÁK Kuba
4. 1/DM 56.206,1
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 42. 9/ZS 212.20237,6
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C1M sjezd 7. 7/ZS 38.608,2
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C2M sjezd
ŽENKA Martin
2. 2/ZS 3.800,8
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C1M sjezd 7.   7.2111,9
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí C2M sjezd
ŽENKA Martin
2.   1.162,2
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom    
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom    
22.06.2013 Sjezd na Loučné C1M sjezd    
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom    
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom    
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 12. 3/ZS 106.4017,1
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
ŽENKA Martin
5. 2/ZS 88.8014,7
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C1M sjezd 26. 7/ZS 173.0030,2
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
ŽENKA Martin
13. 3/ZS 97.4016,6
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 8.   320.5037,5
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Martin
1.  
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 8.   374.1044,8
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
3.   536.5063,7
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 7.   449.8056,0
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
ŽENKA Ondra
2.   337.3039,6
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 7.   618.0075,8
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 108. 12/ZS 65.6064,4
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 53. 5/ZS 61.4058,1
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 115. 12/ZS 73.3077,0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 59. 5/ZS 64.7061,2
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 35. 2/ZS 137.80118,8
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 71. 6/ZS 135.70131,7
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 53. 8/ZS 254.60227,9
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 90. 14/ZS 200.80188,5
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 04.11.21 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3+   C2: K1:   C1: 1   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3+   C2: K1:   C1: 1   C2: 3 13.08.20 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3+   C2: K1:   C1: 2   C2: 3 29.11.19 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 3 01.10.19 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 3 03.06.19 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 25.03.19 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 13.11.18 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 2 20.11.17 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 2   C2: 2 23.11.16 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 2 11.04.16 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 28.09.15 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 20.11.13 updated from RVP
Ruffer MatějTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 29.05.13 updated from RVP
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.09.12 updated from RVP
Ruffer JakubTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 06.06.12 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|4745|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.C1M 5/12 116
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 4/4 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/5 111
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 5/8 128
69.C2M
Kořínek Vilém
1/1 3
247.K1M 5/6 168
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 4/4 82
26.C2M
Walter Jakub
2/2 50
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/7 251
15.C2M
Walter Jakub
4/4 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
10.C2M
Walter Jakub
4/4 44

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
100.C1M 5/8 135
315.K1M 2/2 142
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 6/10 170
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/12 267
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
16.C2M
Walter Jakub
4/4 16

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 5/6 145
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/10 158
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
206.C1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 7/14 237
11.C2M
Walter Jakub
7/14 257
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/25 274
15.C2M
Walter Jakub
5/14 116
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/18 155
6.C2M
Walter Jakub
5/18 158

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 6/10 90
16.C2M
Walter Jakub
6/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/16 223
17.C2M
Walter Jakub
5/6 51
22.C2M
Uncajtík Lukáš
3/3 35
38.C2M
Bouček Stanislav
1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
7.C2M
Walter Jakub
5/6 62

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
110.C1M 2/2 50
337.K1M 2/2 15
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 6/7 30
20.C2M
Walter Jakub
5/6 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/10 17
18.C2M
Walter Jakub
5/6 54
51.C2M
Walter David
1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/9 9
10.C2M
Walter Jakub
5/8 33

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
199.C1M 5/6 2
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 7/8 0
33.C2M
Sušeň Daniel
2/2 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 5/15 20
39.C2M
Novák Kuba
4/4 7
40.C2M
Sušeň Daniel
4/4 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/10 10
22.C2M
Novák Kuba
2/2 4
28.C2M
Sušeň Daniel
2/2 2

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 5/5 7
24.C2M
Ženka Ondřej
2/2 10
43.C2M
Ženka Martin
1/1 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
41.C1M 2/2 2
21.C2M
Ženka Martin
2/2 5

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017201620152014
C1M3621171613162546
C2M-26--11162033

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920172015201420132012
C1M8487100206110199190211
C2M-69------
K1M-247315-337396356410

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016201520142013
C1M191512131415353934
C2M-15--1538514043

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2013
C1M69

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016201520142013
C1M67425852934202441
C2M-1016-67102821
Fotky nenalezeny.
0|4745|0|N

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
84.C1M 5/12 116
Sjezd: Žebříček Český Pohár
36.C1M 4/4 40
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C1M 5/5 111
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 4/4 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 5/8 128
69.C2M
Kořínek Vilém
1/1 3
247.K1M 5/6 168
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C1M 4/4 82
26.C2M
Walter Jakub
2/2 50
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/7 251
15.C2M
Walter Jakub
4/4 44
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
10.C2M
Walter Jakub
4/4 44

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
100.C1M 5/8 135
315.K1M 2/2 142
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 6/10 170
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/12 267
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/10 0
16.C2M
Walter Jakub
4/4 16

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 5/6 145
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
13.C1M 5/10 158
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
206.C1M 2/2 4
Sjezd: Žebříček Český Pohár
13.C1M 7/14 237
11.C2M
Walter Jakub
7/14 257
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/25 274
15.C2M
Walter Jakub
5/14 116
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C1M 5/18 155
6.C2M
Walter Jakub
5/18 158

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 6/10 90
16.C2M
Walter Jakub
6/6 104
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
15.C1M 5/16 223
17.C2M
Walter Jakub
5/6 51
22.C2M
Uncajtík Lukáš
3/3 35
38.C2M
Bouček Stanislav
1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
7.C2M
Walter Jakub
5/6 62

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
110.C1M 2/2 50
337.K1M 2/2 15
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C1M 6/7 30
20.C2M
Walter Jakub
5/6 74
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
35.C1M 5/10 17
18.C2M
Walter Jakub
5/6 54
51.C2M
Walter David
1/1 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
20.C1M 5/9 9
10.C2M
Walter Jakub
5/8 33

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
199.C1M 5/6 2
 K1M 4/4 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 7/8 0
33.C2M
Sušeň Daniel
2/2 17
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
39.C1M 5/15 20
39.C2M
Novák Kuba
4/4 7
40.C2M
Sušeň Daniel
4/4 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C1M 5/10 10
22.C2M
Novák Kuba
2/2 4
28.C2M
Sušeň Daniel
2/2 2

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
34.C1M 5/5 7
24.C2M
Ženka Ondřej
2/2 10
43.C2M
Ženka Martin
1/1 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
41.C1M 2/2 2
21.C2M
Ženka Martin
2/2 5

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
 K1M 4/4 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017201620152014
C1M3621171613162546
C2M-26--11162033

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920172015201420132012
C1M8487100206110199190211
C2M-69------
K1M-247315-337396356410

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120202019201820172016201520142013
C1M191512131415353934
C2M-15--1538514043

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2013
C1M69

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016201520142013
C1M67425852934202441
C2M-1016-67102821

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
18 40 1   124 67 250
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody39.431.0656
C1M28.829.01038
K1M64.971.07117
C2M6.06.061
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,056
C1M00,000,000,000,038
K1M00,000,000,000,017
C2M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,056
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody110101292522,7
C1M7571292128,0
K1M332849412,1
C2M216800,0
Celkem110101292522,7
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Ruffer Matějsl 123
10.09.16
sl 24
20.04.14
pořadí31.30.
odstup % *)149,651,6
% poražených soupeřů *)14,39,4
pořadí20142016celkem
průměr30.031.030.5
medián303130
modus303130
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)51,6149,6100,6
průměrné % poražených soupeřů *)9,414,311,9
počet jízd224
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Ruffer Matějsl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 93
20.07.19
sl 69
02.06.19
sl 68
01.06.19
sl 104
22.07.17
sl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí28.39.29.30.46.56.13.15.9.10.9.12.39.45.54.46.6.8.10.10.14.26.46.53.5.33.37.6.38.13.11.30.27.53.59.35.53.
odstup %15,621,817,915,566,9164,211,49,718,411,510,211,215,718,831,025,510,210,88,89,413,115,623,628,512,835,037,818,520,326,621,151,637,158,161,2118,8227,9
% poražených soupeřů47,135,656,359,211,81,860,056,346,757,172,463,351,346,332,940,876,269,665,465,480,366,728,628,875,028,930,864,350,020,037,59,4---5,56,5------
pořadí2012201420152017201920202021celkem
průměr50.020.338.06.030.627.324.728.5
medián531338633101529
modus5311386510910
počet závodů4411781237
průměrný odstup od vítěze %116,534,120,318,523,816,331,235,5
průměrné % poražených soupeřů3,016,750,064,348,456,047,341,8
počet jízd882214162474
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
28,6%
5
62,5%
4
33,3%
14
37,8%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%
0
0,0%
2
100,0%
2
14,3%
6
37,5%
10
41,7%
22
29,7%

Kategorie K1M

Ruffer Matějsl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 151
26.09.15
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
pořadí97.105.14.13.31.26.77.77.83.28.27.70.71.108.115.71.90.
odstup %24,225,923,521,019,620,130,829,137,348,240,994,781,164,477,0131,7188,5
% poražených soupeřů33,835,068,371,453,862,751,652,525,515,618,85,51,411,613,06,76,3
pořadí20122014201520192020celkem
průměr96.049.083.077.047.764.9
medián902883772671
modus712783771371
počet závodů4412617
průměrný odstup od vítěze %115,466,237,330,022,456,4
průměrné % poražených soupeřů9,410,325,552,154,231,4
počet jízd88241234
lepší 1. jízda1
25,0%
3
75,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%
6
35,3%
čistých jízd1
12,5%
0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
3
25,0%
5
14,7%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
pořadí29.30.19.16.12.20.19.15.14.17.14.13.13.28.24.3.3.8.9.10.9.13.14.15.17.14.15.20.21.29.31.28.
odstup %14,912,310,79,510,618,717,020,719,814,118,99,59,411,615,05,34,213,613,016,915,313,98,70,011,517,425,023,927,226,135,035,8
% poražených soupeřů42,943,156,163,435,332,141,917,631,623,862,945,540,043,853,193,193,812,511,110,033,342,940,948,144,8------20,89,19,73,23,6
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr29.320.514.712.015.516.017.529.516.9
medián29201491415162915
modus28201431412162914
počet závodů32610252232
průměrný odstup od vítěze %32,325,612,711,416,517,310,113,615,8
průměrné % poražených soupeřů5,515,029,543,643,431,759,843,034,7

Kategorie C2M

Ruffer Matějsp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sl 34
03.05.14
pořadí13.8.13.3.4.7.10.9.9.9.13.13.11.15.
odstup %10,610,241,84,86,811,613,418,817,214,70,011,715,330,2
% poražených soupeřů14,346,233,390,587,014,3---11,120,038,525,029,428,612,5
pořadí2014201520162017celkem
průměr15.011.011.78.49.8
medián15111399
modus151113913
počet závodů113914
průměrný odstup od vítěze %30,215,38,815,014,8
průměrné % poražených soupeřů12,528,631,035,232,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 92
27.06.21
sj 77
14.06.20
sl 60
20.05.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj 18
19.04.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí29.10.14.13.28.4.4.8.9.12.28.13.7.26.
odstup %14,99,718,99,411,67,98,514,315,522,035,832,18,230,2
% poražených soupeřů42,975,762,940,043,885,786,456,352,938,93,614,350,07,4
pořadí20132014201520162017201820202021celkem
průměr16.517.78.54.020.514.010.029.014.6
medián713841314102912
modus71284131410294
počet závodů2322211114
průměrný odstup od vítěze %19,230,014,98,210,518,99,714,917,1
průměrné % poražených soupeřů28,718,954,686,141,962,975,742,947,2

Kategorie C2M

Ruffer Matějsj 77
14.06.20
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 61
07.06.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí9.8.13.5.4.4.5.11.2.13.
odstup %11,910,241,85,23,27,58,724,90,816,6
% poražených soupeřů65,246,233,375,082,481,376,523,192,325,0
pořadí201320142015201620172020celkem
průměr7.511.04.54.510.59.07.4
medián21144895
modus21144894
počet závodů21222110
průměrný odstup od vítěze %8,724,98,14,226,011,913,1
průměrné % poražených soupeřů58,723,178,978,739,865,260,0

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 156
23.09.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 72
06.06.19
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 15
06.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 3
02.04.15
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sj 18
19.04.14
sl 1
27.03.14
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
pořadí4.29.30.4.10.10.19.16.12.3.4.20.19.15.14.17.14.7.9.9.8.13.13.28.24.3.3.2.1.1.1.12.8.9.10.9.2.6.7.5.6.13.14.2.5.15.17.14.15.5.5.4.6.7.5.8.20.21.11.7.7.11.12.29.31.28.9.13.10.8.8.7.7.
odstup %16,614,912,32,09,79,710,79,510,64,47,718,717,020,719,814,118,917,322,723,521,79,59,411,615,05,34,20,20,00,00,010,813,613,016,915,313,310,510,810,00,013,98,71,814,30,011,517,425,014,315,811,912,614,517,319,523,927,218,720,126,622,422,026,135,035,833,532,133,637,544,856,075,8
% poražených soupeřů83,342,943,178,675,775,756,163,435,381,880,032,141,917,631,623,862,925,011,127,336,445,540,043,853,193,193,891,7100,0100,0100,057,712,511,110,033,390,950,040,066,758,342,940,990,960,048,144,8------60,060,040,044,445,533,330,020,89,133,325,025,037,538,99,73,23,627,314,318,230,036,440,025,0
pořadí201320142015201620172018201920202021celkem
průměr7.515.713.09.48.210.712.411.821.011.1
medián711117691410299
modus77551931047
počet závodů41051320675373
průměrný odstup od vítěze %53,528,721,312,48,519,714,18,314,617,0
průměrné % poražených soupeřů32,920,325,344,459,631,145,869,956,444,6

Kategorie C2M

Ruffer Matějsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
sj 79
05.07.14
sj 69
19.06.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 1
27.03.14
Chrudimka
06.06.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
pořadí9.10.13.8.13.3.4.8.7.10.9.9.9.1.1.13.13.1.1.2.11.1.3.10.11.4.15.4.1.3.2.
odstup %11,911,610,610,241,84,86,810,111,613,418,817,214,70,00,00,011,70,00,04,515,30,019,510,824,929,230,26,10,063,739,6
% poražených soupeřů65,259,114,346,233,390,587,056,314,3---11,120,038,5100,0100,025,029,4100,0100,066,728,6100,0---18,223,150,012,525,0100,050,075,0
pořadí201320142015201620172020celkem
průměr2.06.96.55.68.49.56.7
medián2421898
modus1421891
počet závodů372710231
průměrný odstup od vítěze %34,417,29,93,814,511,714,2
průměrné % poražených soupeřů75,032,747,770,437,362,249,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 11
11.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí29.30.10.10.19.16.12.20.19.15.14.17.14.13.13.28.24.3.3.12.8.9.10.9.3.6.5.6.13.14.15.17.14.15.20.21.9.12.29.31.28.12.26.
odstup %14,912,39,79,710,79,510,618,717,020,719,814,118,99,59,411,615,05,34,210,813,613,016,915,38,48,710,19,413,98,70,011,517,425,023,927,214,420,826,135,035,817,130,2
% poražených soupeřů42,943,175,775,756,163,435,332,141,917,631,623,862,945,540,043,853,193,193,857,712,511,110,033,375,064,375,066,742,940,948,144,8------20,89,142,926,79,73,23,631,37,4
pořadí201320142015201620172018201920202021celkem
průměr19.029.315.514.710.115.516.013.829.515.2
medián1229121491415102914
modus122891431412102912
počet závodů234615254243
průměrný odstup od vítěze %23,732,321,612,710,716,517,39,913,615,2
průměrné % poražených soupeřů19,45,524,929,551,743,431,767,743,039,7

Kategorie C2M

Ruffer Matějsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
sj 12
12.04.15
sj 10
11.04.15
sl 34
03.05.14
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí9.10.6.7.8.10.13.8.13.3.4.8.7.10.9.9.2.3.2.2.9.13.13.11.3.5.15.5.13.
odstup %11,911,615,618,719,720,110,610,241,84,86,810,111,613,418,817,210,58,21,92,214,70,011,715,314,219,230,214,716,6
% poražených soupeřů65,259,1------------14,346,233,390,587,056,314,3---11,120,075,060,066,766,738,525,029,428,650,033,312,555,625,0
pořadí2013201420152016201720192020celkem
průměr9.015.06.311.76.67.89.57.9
medián5155137798
modus51531326913
počet závodů2133144229
průměrný odstup od vítěze %15,730,216,28,812,018,511,713,9
průměrné % poražených soupeřů40,312,537,331,045,80,062,236,7

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí20.26.23.12.21.22.19.17.18.18.21.12.14.15.18.10.15.22.23.22.19.22.28.28.29.31.33.
odstup %9,410,013,611,113,812,515,424,112,015,1100,40,010,312,513,510,912,436,021,626,520,720,734,533,244,143,129,9
% poražených soupeřů61,249,057,762,161,560,441,950,029,256,451,271,850,039,141,459,146,219,215,412,521,712,515,620,66,76,35,9
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr29.821.612.515.717.318.223.023.020.7
medián292210151819232021
modus282210141812232022
počet závodů5523451227
průměrný odstup od vítěze %37,025,111,712,131,915,413,69,722,5
průměrné % poražených soupeřů11,016,352,743,552,255,257,755,137,9

Kategorie C2M

Ruffer Matějsj 108
08.08.20
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí14.15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.21.
odstup %12,618,218,911,810,918,520,815,516,819,019,827,1
% poražených soupeřů48,012,56,331,321,447,410,538,926,39,529,44,8
pořadí20142015201620172020celkem
průměr21.015.611.514.314.014.9
medián211511151414
modus211211121412
počet závodů1523112
průměrný odstup od vítěze %27,118,414,716,312,617,5
průměrné % poražených soupeřů4,822,934,416,748,023,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sj 117
23.08.14
MČRž sprint
08.09.13
pořadí19.21.12.4.2.15.6.15.28.7.
odstup %15,4100,40,03,13,712,414,224,633,211,9
% poražených soupeřů41,951,271,890,393,846,270,626,320,645,5
pořadí2013201420152016201720182019celkem
průměr7.021.56.08.54.016.519.012.9
medián715624121912
modus715624121915
počet závodů121212110
průměrný odstup od vítěze %11,928,914,28,03,150,215,421,9
průměrné % poražených soupeřů45,523,570,670,090,361,541,955,8

Kategorie C2M

Ruffer Matějsl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
MČRž sprint
08.09.13
pořadí9.6.11.8.2.
odstup %10,77,418,514,62,2
% poražených soupeřů60,068,847,446,290,0
pořadí2013201520162017celkem
průměr2.08.08.59.07.2
medián28698
modus28692
počet závodů11215
průměrný odstup od vítěze %2,214,613,010,710,7
průměrné % poražených soupeřů90,046,258,160,062,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí20.26.23.23.12.21.22.19.17.18.18.21.12.14.15.3.2.18.10.15.22.23.22.19.22.28.28.31.33.
odstup %9,410,011,913,611,113,812,515,424,112,015,1100,40,010,312,55,10,513,510,912,436,021,626,520,720,734,533,243,129,9
% poražených soupeřů61,249,057,757,762,161,560,441,950,029,256,451,271,850,039,177,888,941,459,146,219,215,412,521,712,515,620,66,35,9
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr30.021.612.510.417.318.223.023.019.2
medián282210141819232020
modus28221021812232022
počet závodů4525452229
průměrný odstup od vítěze %35,225,111,78,431,915,412,89,720,0
průměrné % poražených soupeřů12,116,352,759,452,255,257,755,142,8

Kategorie C2M

Ruffer Matějsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
pořadí20.14.15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.21.
odstup %19,212,618,218,911,810,918,520,815,516,819,019,827,1
% poražených soupeřů24,048,012,56,331,321,447,410,538,926,39,529,44,8
pořadí20142015201620172020celkem
průměr21.015.611.514.317.015.3
medián211511151415
modus211211121412
počet závodů1523213
průměrný odstup od vítěze %27,118,414,716,315,917,6
průměrné % poražených soupeřů4,822,934,416,736,023,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Ruffer Matějsj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
pořadí20.26.23.23.12.21.22.19.17.18.18.21.12.14.15.18.10.15.22.23.22.19.22.28.28.2.2.31.33.
odstup %9,410,011,913,611,113,812,515,424,112,015,1100,40,010,312,513,510,912,436,021,626,520,720,734,533,23,77,343,129,9
% poražených soupeřů61,249,057,757,762,161,560,441,950,029,256,451,271,850,039,141,459,146,219,215,412,521,712,515,620,687,587,56,35,9
pořadí20142015201620172018201920202021celkem
průměr20.721.612.515.717.318.223.023.019.2
medián282210151819232020
modus22210141812232022
počet závodů6523452229
průměrný odstup od vítěze %25,325,111,712,131,915,412,89,720,2
průměrné % poražených soupeřů37,216,352,743,552,255,257,755,143,1

Kategorie C2M

Ruffer Matějsj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 36
04.05.14
pořadí20.14.15.16.12.12.11.18.12.15.20.13.7.7.21.
odstup %19,212,618,218,911,810,918,520,815,516,819,019,813,310,727,1
% poražených soupeřů24,048,012,56,331,321,447,410,538,926,39,529,440,040,04,8
pořadí20142015201620172020celkem
průměr11.715.611.514.317.014.2
medián71511151414
modus71211121412
počet závodů3523215
průměrný odstup od vítěze %17,018,414,716,315,916,9
průměrné % poražených soupeřů28,322,934,416,736,026,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále