Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Augustýn Jakub 049031 2009 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 3 slalom 19.08.20
Beier Alva 060054 2005 C1 Loko Trutnov 2 slalom 19.08.20
Bergmannová Sandra 103010 2008 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3+ slalom 18.08.20
Bohatý Oto 011088 2007 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 19.08.20
Bombic Erik 023079 2005 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 19.08.20
Burgerová Ester 090019 2004 C2 Wild Water Canoe Club FROL 3 slalom 19.08.20
Černoch Štěpán 047004 2009 K1 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 22.09.20
Dorničák Maxim 103029 2007 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 18.08.20
Druska Vojta 023021 2006 C1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 22.09.20
Dvořák Vít 009057 2009 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 22.09.20
Filipi Robert 043009 1964 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3+ slalom 19.08.20
Fusek Radomír 132040 1990 C1 TJ Valašské Meziříčí 2 slalom 19.08.20
Hanč Pavel 012034 2008 K1 DUKLA Brandýs 3 slalom 19.08.20
Hanzel Jáchym 039039 2008 C2 TJ Loko Plzeň 2 slalom 22.09.20
Hanzel Jáchym 039039 2008 C1 TJ Loko Plzeň 2 slalom 22.09.20
Havránek Jakub 049064 2002 C2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 22.09.20
Horáková Julie 014010 2006 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3+ slalom 22.09.20
Hoření Hedvika 047008 2008 C2 TJ DNT VS Kadaň 3 slalom 22.09.20
Houšková Kateřina 043014 2003 C1 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 19.08.20
Hric Vítězslav 119025 1974 C1 UP Olomouc 3+ slalom 18.08.20
Chromá Nicol 119224 2004 C1 UP Olomouc 3+ slalom 18.08.20
Indruch Tomáš 045002 2008 C1 KVS Hradec Králové 2 slalom 22.09.20
Jílková Pavla 119227 2007 C1 UP Olomouc 3 slalom 18.08.20
Jurásek Matěj 133028 2009 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 18.08.20
Jurásková Karina 133029 2008 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 18.08.20
Komárek Jakub 023037 2005 C2 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 22.09.20
Kopeček Michal 030034 2007 C1 VS Tábor 3 slalom 22.09.20
Kořínek Vilém 009064 1999 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 19.08.20
Kotek Miloš 030010 1974 C1 VS Tábor 3 slalom 22.09.20
Král Ondřej 009079 2008 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 22.09.20
Král Tomáš 009056 1979 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3+ slalom 22.09.20
Kratochvíl Jakub 119175 2009 C1 UP Olomouc 3 slalom 18.08.20
Krč Ladislav 012016 1999 K1 DUKLA Brandýs 3+ slalom 19.08.20
Kubita Tomáš 121016 2008 K1 KK Opava 2 slalom 18.08.20
Maděrka Tobiáš 119214 2009 C2 UP Olomouc 3 slalom 18.08.20
Marek Kryštof 049067 2006 C1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 22.09.20
Martin Jakub 001107 2009 C2 TJ Bohemians Praha 3 slalom 22.09.20
Martin Jakub 001107 2009 C1 TJ Bohemians Praha 3 slalom 22.09.20
Matějka Jaroslav 027023 1993 K1 Otava Strakonice 3 slalom 22.09.20
Miller Jan 062001 1997 C1 TJ Turnov 2 slalom 19.08.20
Mrázová Ema 001009 2009 K1 TJ Bohemians Praha 3 slalom 22.09.20
Niedl Robin 024053 2008 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 22.09.20
Novák Dalibor 030042 2009 K1 VS Tábor 3 slalom 19.08.20
Novák Filip 001030 2002 K1 TJ Bohemians Praha 3+ slalom 19.08.20
Novák Martin 024043 1991 K1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 22.09.20
Panzer Martin 039033 2007 C2 TJ Loko Plzeň 2 slalom 22.09.20
Pechlát Adam 042018 2007 C2 Klub vodních sportů Sušice z.s. 3 slalom 22.09.20
Petriláková Anastázie 048023 2007 K1 TJ Ohře Klášterec 3 slalom 22.09.20
Pinkava Matyáš 009072 2009 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 19.08.20
Pípal Zbyněk 023041 2003 C2 SK VS Č. Budějovice 3 slalom 22.09.20
Plachtová Alexandra 024030 1998 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 22.09.20
Podušková Klára 009124 2008 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 19.08.20
Pokorný Daniel 009003 2009 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 19.08.20
Ponížilová Miroslava 010106 1988 K1 SK VS Karbo Benátky 3+ slalom 19.08.20
Rašner Karel 185007 2004 K1 KK Postřelmov 3+ slalom 19.08.20
Rubín Daniel 012032 1975 C1 DUKLA Brandýs 2 slalom 22.09.20
Rubín Daniel 012032 1975 C2 DUKLA Brandýs 3 slalom 22.09.20
Řežábek Dominik 009040 2009 C2 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 19.08.20
Samek Petr 061004 2008 K1 SK Třebechovice 3+ slalom 19.08.20
Satke Adam 103041 1994 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 slalom 18.08.20
Satke Adam 103041 1994 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 2 slalom 18.08.20
Semerád Adam 049003 2004 C2 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 22.09.20
Semerád Adam 049003 2004 C1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 22.09.20
Son Yunmi 043034 1985 C2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 19.08.20
Stolín Adam 060046 2005 K1 Loko Trutnov 3+ slalom 19.08.20
Stránský Daniel 010103 2002 C2 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 19.08.20
Šindelářová Tereza 030046 2004 C2 VS Tábor 2 slalom 22.09.20
Šišpera Tomáš 133041 2008 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 18.08.20
Štěpánková Julie 045033 2006 C1 KVS Hradec Králové 2 slalom 22.09.20
Štěpánková Markéta 129041 2008 C1 TJ Šumperk z.s. 2 slalom 18.08.20
Štěpánková Stella 045034 2006 C1 KVS Hradec Králové 3+ slalom 19.08.20
Šutta Jan 024065 2008 C1 SK Vltava Č. Krumlov z.s. 3 slalom 22.09.20
Švehlová Kateřina 023017 2005 C1 SK VS Č. Budějovice 3+ slalom 22.09.20
Švehlová Rozárie 023015 2008 C2 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 22.09.20
Tkadlecová Kateřina 014076 2005 C1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 22.09.20
Urban Jaroslav 119205 2004 K1 UP Olomouc 2 slalom 18.08.20
Vaculová Lucie 011075 2008 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 19.08.20
Vaněk Matěj 030044 2004 C2 VS Tábor 2 slalom 22.09.20
Veverka Lukáš 010008 2002 C2 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 19.08.20
Vojtíková Klára 011078 2007 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 19.08.20
Voneš Jakub 011065 2007 C2 KK Brandýs nad Labem 2 slalom 19.08.20
Voves Ladislav 014003 1985 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 19.08.20
Zátopek Vladimír 132037 1995 C1 TJ Valašské Meziříčí 3+ slalom 19.08.20
Žďárská Laura 057062 2006 K1 TJ Syntesia Pardubice 3+ slalom 19.08.20

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu