Nově uznané výkonnostní třídy v registru závodníků na RVP

jménoreg.č.rokkat.oddílVT na RVPdiscipína 
Babouček Ondřej 090001 1977 K1 WWCC FROL 3 slalom 13.08.18
Báča Jakub 011019 1994 K1 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.08.18
Báčová Michaela 011023 1998 C2 KK Brandýs nad Labem 3 slalom 13.08.18
Beier Artur 060001 1970 C2 Loko Trutnov 3 slalom 13.08.18
Bergmann Bořivoj 103042 2003 C2 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 13.08.18
Bergmann Ondřej 103026 2000 C2 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 13.08.18
Bohatý Oto 061038 2007 C1 SK Třebechovice 3 slalom 13.08.18
Břečka Jan 133002 1958 K1 SK Veselí nad Moravou 3+ slalom 13.08.18
Budák David 047010 2003 K1 TJ DNT VS Kadaň 3+ slalom 13.08.18
Čermák Vlastimil 050005 1973 C1 SK Štětí 3 slalom 13.08.18
Čermák Vlastimil 050005 1973 K1 SK Štětí 3 slalom 13.08.18
Egert Luděk 065002 1971 C1 TJ Permon Roztoky 3 slalom 13.08.18
Hajský Stanislav 059016 1969 K1 TJ Semily 3 slalom 13.08.18
Havránek Jakub 049064 2002 K1 Klub Kanoistika Roudnice n.L. 2 slalom 13.08.18
Chochola Ondřej 014078 2004 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 2 slalom 27.08.18
Jordán Tomáš 133007 1988 K1 SK Veselí nad Moravou 3+ slalom 13.08.18
Juda Mikuláš 010109 2003 C1 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 13.08.18
Karlovský Ondřej 012022 1991 C1 DUKLA Brandýs 3+ slalom 13.08.18
Kašpar Čeněk 008041 2000 C1 SK Žižkov 3 slalom 27.08.18
Kašpar Jonáš 012024 1991 C1 DUKLA Brandýs 3+ slalom 13.08.18
Krč Ladislav 012016 1999 C2 DUKLA Brandýs 3 slalom 13.08.18
Krč Ladislav 012016 1999 C1 DUKLA Brandýs 3 slalom 13.08.18
Krč Ladislav 012016 1999 K1 DUKLA Brandýs 2 slalom 13.08.18
Morávek Pavel 133018 2002 K1 SK Veselí nad Moravou 3 slalom 13.08.18
Morenová Adriana 009096 2004 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 2 slalom 13.08.18
Ondruš Mikuláš 009127 2003 C1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 13.08.18
Plavjaniková Petra 010034 1975 K1 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 13.08.18
Ponížilová Miroslava 010106 1988 K1 SK VS Karbo Benátky 3+ slalom 13.08.18
Sahula Matěj 010102 2003 C2 SK VS Karbo Benátky 3 slalom 13.08.18
Samková Olga 061039 2005 C1 SK Třebechovice 3+ slalom 13.08.18
Sobotka Adam 103001 2005 C1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 13.08.18
Šotek Adam 119118 2005 C1 UP Olomouc 3 slalom 13.08.18
Šrámek Jaroslav 043068 1957 C2 SK Kanoistika Česká Lípa, z.s. 3 slalom 13.08.18
Troch Petr 053021 1971 K1 TJ Dvůr Králové 2 slalom 13.08.18
Venc Ondřej 011022 2007 K1 KK Brandýs nad Labem 3+ slalom 13.08.18
Vítek David 103012 2007 K1 Kanoe Klub Spoj Brno 3 slalom 13.08.18
Vyhnánek Jiří 007034 1974 K1 Technika Praha 2 slalom 27.08.18
Westfal Mattias 014094 2004 K1 TJ Kralupy, oddíl kanoistiky 3 slalom 13.08.18
Zemanová Jana 009004 1969 K1 Univerzitní sportovní klub Praha 3 slalom 27.08.18
Zifčák Štefan 023034 1977 K1 SK VS Č. Budějovice 2 slalom 27.08.18

Datum uvedený v tabulce reprezentuje datum, kdy Slalom World zjistil změnu VT v registru na RVP. Obvykle se neliší o více než 1 den od data, kdy je nově uznaná VT zapsána do registru závodníků na RVP.

Typ závodu