Nominace RDJ slalom 2024

poslední aktualizace: 12.05.2024 18:58:13
započítávány jsou tyto závody:
A - 2. Český pohár Skupina ČEZ ve slalomu ve Veltrusech+ 2 nominační závod RDA a RD U23 + 1 nominační zá, 21.04.2024
B - 1. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 2.nominační závod RDJ + 1. Český pohár juniorů, 11.05.2024
C - 2. Národní kvalifikační závod ve slalomu na Trnávce + 3.nominační závod RDJ + 2. Český pohár juniorů, 12.05.2024
D - 3. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 4. nominační závod RDJ + 3.Český po, 01.06.2024
E - 4. Národní kvalifikační závod ve slalomu v Liptovském Mikuláši + 5. niminační závod RDJ + 4. Český p, 02.06.2024
F - MSJ 2023, bodování 3,3,3

bodování: 9,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 3, ročníky narození: 2006-2009
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Heger Jonáš, 2006KVS Hradec Králové1 / 9
1 / 92 / 7---25
2. Voneš Jakub, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.2 / 7
5 / 41 / 9---20
3. Malý Vojtěch, 2006SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky3 / 6
2 / 7----13
4. Indruch Matěj, 2006KVS Hradec Králové4 / 5
4 / 57 / 2---12
5. Retek Václav Toman, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky5 / 4
-4 / 5---9
6. Válek Michal, 2006VS Tábor-7 / 23 / 6---8
7. Kutín Filip, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-3 / 6----6
8. Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.8 / 1
-5 / 4---5
9. Indruch Tomáš, 2008KVS Hradec Králové6 / 3
-8 / 1---4
10. Venc Ondřej, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-6 / 3----3
Hanzel Jáchym, 2008TJ Loko Plzeň--6 / 3---3
12. Kvapil Matěj, 2009TJ Slavia K. Vary7 / 2
-----2
13. Štýbnar Matěj, 2009SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-8 / 1----1

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky4 / 5
2 / 71 / 9---21
Erlová Natálie, 2006Univerzitní sportovní klub Praha1 / 9
1 / 96 / 3---21
3. Štěpánková Markéta, 2008TJ Dukla Praha2 / 7
6 / 32 / 7---17
4. Motlová Andrea, 2006KVS Hradec Králové3 / 6
-3 / 6---12
5. Štěpánková Julie, 2006KVS Hradec Králové8 / 1
3 / 65 / 4---11
Fabianová Anna, 2007TJ Dukla Praha5 / 4
7 / 24 / 5---11
7. Vojtíková Klára, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.7 / 2
5 / 47 / 2---8
Nekolná Žofie, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.6 / 3
4 / 5----8
9. Vaculová Lucie, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-8 / 18 / 1---2

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kopeček Michal, 2007VS Tábor1 / 9
2 / 71 / 9---25
2. Burger Jáchym, 2006Univerzitní sportovní klub Praha2 / 7
3 / 62 / 7---20
3. Panzer Martin, 2007TJ Loko Plzeň4 / 5
1 / 9----14
4. Černík Štěpán, 2006Univerzitní sportovní klub Praha3 / 6
4 / 58 / 1---12
5. Jančar Štěpán, 2007Univerzitní sportovní klub Praha5 / 4
6 / 36 / 3---10
6. Fröhlich Jáchym, 2007Klub Kanoistika Roudnice n.L.6 / 3
-3 / 6---9
7. Švejd Jáchym, 2007Klub vodních sportů Sušice z.s.7 / 2
8 / 15 / 4---7
8. Bareš Hugo, 2008Univerzitní sportovní klub Praha--4 / 5---5
9. Novák Tobiáš, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky-5 / 4----4
Semerád Jakub, 2006Klub Kanoistika Roudnice n.L.-7 / 27 / 2---4
11. Retek Toman Václav, 2007SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky8 / 1
-----1

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Galušková Bára, 2006Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 9
4 / 51 / 9--1. MSJ 2023 / 326
2. Hojdová Markéta, 2007Vodácký oddíl Horšovský Týn3 / 6
1 / 92 / 7---22
3. Tůmová Veronika, 2006TJ SK Hubertus KV4 / 5
2 / 74 / 5---17
4. Mrázková Klára, 2006Univerzitní sportovní klub Praha5 / 4
5 / 43 / 6---14
5. Fabianová Anna, 2007TJ Dukla Praha2 / 7
6 / 37 / 2---12
6. Nekolná Žofie, 2006Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.-3 / 65 / 4---10
7. Vaculová Lucie, 2008Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.6 / 3
8 / 16 / 3---7
8. Štěpánková Markéta, 2008TJ Dukla Praha8 / 1
7 / 2----3
9. Kočířová Valentýna, 2008SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky7 / 2
-----2
10. Vojtíková Klára, 2007Kajak klub Brandýs nad Labem, z. s.--8 / 1---1
Typ závodu