Urban Jaroslav, 2004

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 26. 4/DS 37.4038,8
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
1. 1/DS
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 12. 5/DS 10.1011,7
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 24. 4/DS 39.8040,2
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
4. 2/DS 19.0015,8
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 23. 9/DS 17.1019,6
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 6. 5/DS 2.877,6
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M slalom 73. 30/DS 168.18198,4
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 36. 9/DS 5.1211,7
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 32. 8/DS 5.7613,4
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně K1M sjezd 11. 3/DS 64.2510,4
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k K1M sjezd 9. 2/DS 4.188,2
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 55. 14/DS 20.4824,8
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1M slalom 70. 18/DS 27.7228,9
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 36. 13/DS 107.1018,5
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 31. 12/DS 93.8616,6
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1M sjezd 24.   3562.499.500,0
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 84. 22/DS 28.0628,9
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M slalom 71. 20/DS 24.4326,2
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom    
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom    
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom    
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom    
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom    
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom    
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom    
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 19. 7/DM 6.7811,1
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 61. 28/DM 41.2942,4
05.09.2020 7. Český pohár Skupiny ČEZ + 5. Národní kontrolní závod + Akademické MČR na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 106. 26/DM 52.8363,0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 34. 5/DM 193.0225,6
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k K1M sjezd 36. 5/DM 9.1018,3
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C2M slalom
ŠOTEK Adam
   
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1M slalom 17. 7/DM 17.3022,5
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C2M slalom
ŠOTEK Adam
   
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1M slalom 15. 6/DM 19.1022,6
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 52. 6/DM 8.3418,7
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 56. 8/DM 8.3918,6
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem FOR slalom 2. 1/DM 2.932,6
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem FOR slalom 3. 1/DM 18.1215,0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať FOR slalom 2. 2/DM 9.028,0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať FOR slalom 3. 1/DM
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 35. 13/DM 128.7819,5
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ŠTÝBNAR Vojtěch
21. 8/DM 237.9431,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 49. 20/DM 161.4924,4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
ŠTÝBNAR Vojtěch
18. 9/DM 197.3226,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 45. 13/DM 8.5019,2
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 53. 19/DM 10.0423,0
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C2M slalom
ŠOTEK Adam
5. 2/DM 53.6040,7
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1M slalom 17. 6/DM 22.9024,8
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
ŠOTEK Adam
7. 5/DM 25.7017,0
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 38. 14/DM 28.8029,6
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2M slalom
ŠOTEK Adam
8. 5/DM 36.9025,1
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1M slalom 44. 15/DM 36.0035,4
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M sjezd 32. 16/DM 9.9126,1
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 66. 11/DM 21.0047,8
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 67. 15/DM 17.4740,2
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
ŠOTEK Adam
1. 1/DM
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 39. 10/DM 32.1040,9
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
ŠOTEK Adam
1. 1/DM
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 30. 10/DM 24.2029,8
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 30. 9/DM 24.1026,4
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
GABRLÍK Jakub
1. 1/DM
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 29. 10/DM 31.6036,6
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 33. 6/DM 28.1030,9
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 29. 5/DM 25.9030,1
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 53. 18/DM 249.0836,8
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 49. 22/DM 245.6536,8
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 52. 14/DM 21.5037,0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 47. 10/DM 18.5031,5
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 15. 5/DM 12.6034,6
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
ŠOTEK Adam
4. 4/DM 17.2011,9
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 21. 8/DM 30.1031,7
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
ŠOTEK Adam
4. 4/DM 25.3019,1
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 25. 11/DM 20.0020,5
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory C2M slalom
ŠOTEK Adam
4. 4/DM 44.0033,1
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1M slalom 29. 12/DM 31.0034,0
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 38. 11/DM 40.4043,2
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
1. 1/DM
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 29. 10/DM 310.6035,1
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 30. 11/DM 262.4034,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 29. 11/DM 241.2032,0
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 38. 14/DM 384.4043,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 29. 11/DM 228.9030,5
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 39. 11/DM 288.7033,4
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 42. 14/DM 258.7034,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 45. 14/DM 316.3035,6
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
ŠOTEK Adam
6. 2/ZS 17.6017,5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 80. 20/ZS 34.2046,9
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu C2M slalom
ŠOTEK Adam
8. 2/ZS 16.0014,5
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 73. 16/ZS 32.1043,7
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 92. 22/ZS 65.8396,0
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 108. 27/ZS 72.1697,1
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 21. 19/ZS 10.3122,0
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
ŠOTEK Adam
10. 10/ZS 10.7220,1
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 59. 46/ZS 35.0447,1
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
ŠOTEK Adam
8. 8/ZS 40.2137,2
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 74. 12/ZS 22.1348,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 70. 10/ZS 17.0037,6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 55. 22/ZS 315.6044,3
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 57. 20/ZS 333.0947,5
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 119. 26/ZS 109.87117,0
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 110. 23/ZS 182.09205,8
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
ŠOTEK Adam
2. 2/ZS 21.3013,4
03.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 25. 8/ZS 43.1045,6
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž C2M slalom
ŠOTEK Adam
2. 2/ZS 22.1013,0
02.06.2018 Slalom v Kroměříži Morava Kroměříž K1M slalom 33. 11/ZS 56.6057,8
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 61. 13/ZS 16.8737,1
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 64. 14/ZS 9.310,5
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje C2M slalom
ŠOTEK Adam
4. 4/ZS 16.6010,4
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1M slalom 35. 10/ZS 44.7047,3
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 48. 15/ZS 38.1039,3
06.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
ŠOTEK Adam
4. 3/ZS 27.8019,9
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1M slalom 43. 14/ZS 43.2045,1
05.05.2018 Slalom v Zábřehu C2M slalom
ŠOTEK Adam
3. 2/ZS 23.7015,4
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 55. 13/ZS 184.9436,2
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 59. 15/ZS 201.5439,5
22.04.2018 2. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 29. 25/ZS 30.3929,5
21.04.2018 1. Český pohár žáků ve slalomu v Opavě USD Opava K1M slalom 53. 39/ZS 46.5843,2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 27. 7/ZS 285.6035,9
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 28. 8/ZS 337.0036,2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 28. 9/ZS 312.7039,0
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 30. 10/ZS 374.5039,8
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 23. 7/ZS 198.5039,2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 30. 8/ZS 274.3042,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 31. 7/ZS 197.5039,8
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 33. 9/ZS 288.7044,7
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
9. 3/ZS 29.7023,1
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 56. 16/ZS 39.1042,8
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
9. 3/ZS 25.3020,6
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 62. 20/ZS 39.6043,0
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 66. 42/ZS 60.5959,6
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 18. 13/ZS 71.8125,4
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 17. 13/ZS
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C2M slalom
HANSGUTOVÁ Monika
4. 2/ZS 59.7051,6
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 16. 4/ZS 36.7045,1
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C2M slalom
HANSGUTOVÁ Monika
4. 2/ZS 54.3045,0
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 28. 7/ZS 56.1062,0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 62. 39/ZS 29.6128,8
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
6. 6/ZS 31.9523,0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 63. 40/ZS 26.0024,9
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
6. 6/ZS 34.7225,6
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 16. 6/ZS 21.4848,1
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
HANSGUTOVÁ Monika
7. 3/ZS 103.8893,5
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 31. 11/ZS 37.1254,4
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
1. 1/ZS
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd 18. 8/ZS 19.0043,4
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2M slalom
HANSGUTOVÁ Monika
4. 3/ZS 43.1840,0
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 36. 12/ZS 43.8460,7
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C2X slalom
HANSGUTOVÁ Monika
1. 1/ZS
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 57. 20/ZS 238.9746,9
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 66. 21/ZS 434.9046,6
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 65. 43/ZS 32.2433,5
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 72. 44/ZS 40.3334,7
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 25. 19/ZS 9.6030,8
17.05.2017 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 20. 9/ZS 17.9045,5
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
5. 2/ZS 42.9038,5
17.05.2017 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 30. 11/ZS 57.9066,5
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 33. 15/ZS 71.1078,3
30.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
2. 2/ZS 12.907,7
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 36. 14/ZS 77.6094,2
29.04.2017 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C2M slalom
KRATOCHVÍL Lukáš
2. 2/ZS 6.304,0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 25. 9/ZS 421.7044,0
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 29. 13/ZS 370.0046,2
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 30. 12/ZS 343.9043,9
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 37. 14/ZS 452.6048,9
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
RETKOVÁ Anna
28. 4/ZM 72.8056,8
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 82. 19/ZM 69.0071,8
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C2M slalom
HEINZOVÁ Bára
28. 9/ZS 70.4051,3
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 87. 18/ZM 66.1061,5
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M sjezd 26. 16/ZM 27.4241,8
13.08.2016 MČR žáků ve slalomu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL K1M slalom 81. 38/ZM 154.02166,8
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 53. 18/ZM 264.8948,6
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 52. 16/ZM 465.6950,2
05.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 14. 7/ZM 23.2043,9
05.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 26. 11/ZM 106.50128,0
04.06.2016 Sprint v Kroměříži K1M sjezd 13. 7/ZM 28.2053,1
04.06.2016 Slalom v Kroměříži K1M slalom 24. 11/ZM 108.60115,3
29.05.2016 2. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom 76. 36/ZM 236.83246,1
28.05.2016 1. Český pohár žáků ve slalomu v Ostravě Ostrava - centrum, řeka Ostravice, u mostu M.Sýkory K1M slalom    
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd 27. 12/ZM 38.32106,4
11.05.2016 Slalom v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M slalom 28. 9/ZM 114.00120,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Urban JaroslavSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.05.21 updated from RVP
Urban JaroslavUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 08.04.21 updated from RVP
Urban JaroslavUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 01.12.20 updated from RVP
Urban JaroslavUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 18.08.20 updated from RVP
Urban JaroslavUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 12.08.20 updated from RVP
Urban JaroslavUP Olomouc K1:   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 16.11.18 updated from RVP
Urban JaroslavUP Olomouc K1: 3+   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Urban JaroslavUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Urban JaroslavUP Olomouc K1:   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.05.17 updated from RVP
Urban JaroslavUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 15.05.17 updated from RVP
Urban JaroslavUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.17 updated from RVP
Urban JaroslavUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.05.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
0|5570|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
236.K1M 2/2 223
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 2/2 7
5.C2M
Kratochvíl Lukáš
2/2 11
21.K1M 3/3 237
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1M 5/5 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.K1M 5/6 138
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/6 278

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 FOR 4/4 0
 K1M 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
14.C2M
Šotek Adam
3/3 1
41.K1M 5/7 240
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.K1M 6/6 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 1
20.K1M 5/8 206

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C2M
Šotek Adam
5/7 24
10.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 10
15.C2M
Kratochvíl Lukáš
1/1 7
55.K1M 5/12 190
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 3/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
51.K1M 5/14 61

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C2M
Šotek Adam
5/7 37
74.K1M 5/9 114
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
102.K1M 5/7 29
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
44.K1M 5/13 54

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C2X
Hansgutová Monika
2/2 2
355.K1M 3/3 56
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Kratochvíl Lukáš
5/5 21
30.C2M
Hansgutová Monika
4/4 6
 C2X
Hansgutová Monika
2/2 0
83.K1M 5/11 106
Sjezd: Žebříček Český Pohár
75.K1M 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
115.K1M 3/3 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
72.K1M 5/10 37

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Heinzová Barbora
1/1 0
 C2M
Retková Anna
1/1 0
162.K1M 5/7 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M108

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
K1M2844595575

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202120202018
K1M76137149
FOR-2-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120182017
K1M236456355
C2X--34

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
K1M48141162102115
C2M-54---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M2887----
C2M5141553074
K1M2141557483162
C2X----30-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
K1M1620514472103
C2M-18----
Fotky nenalezeny.
0|5570|0|N

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
236.K1M 2/2 223
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 2/2 7
5.C2M
Kratochvíl Lukáš
2/2 11
21.K1M 3/3 237
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.K1M 5/5 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
48.K1M 5/6 138
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.K1M 5/6 278

rok 2020

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 FOR 4/4 0
 K1M 1/1 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
14.C2M
Šotek Adam
3/3 1
41.K1M 5/7 240
Sjezd: Žebříček Český Pohár
44.K1M 6/6 9
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 0
 K1M 5/8 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.C2M
Štýbnar Vojtěch
2/2 1
20.K1M 5/8 206

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C2M
Šotek Adam
5/7 24
10.C2M
Gabrlík Jakub
2/2 10
15.C2M
Kratochvíl Lukáš
1/1 7
55.K1M 5/12 190
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 3/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
51.K1M 5/14 61

rok 2018

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
5.C2M
Šotek Adam
5/7 37
74.K1M 5/9 114
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
102.K1M 5/7 29
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
44.K1M 5/13 54

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
34.C2X
Hansgutová Monika
2/2 2
355.K1M 3/3 56
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C2M
Kratochvíl Lukáš
5/5 21
30.C2M
Hansgutová Monika
4/4 6
 C2X
Hansgutová Monika
2/2 0
83.K1M 5/11 106
Sjezd: Žebříček Český Pohár
75.K1M 2/2 15
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
115.K1M 3/3 11
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
72.K1M 5/10 37

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Heinzová Barbora
1/1 0
 C2M
Retková Anna
1/1 0
162.K1M 5/7 3
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie2020
K1M108

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20212020201920182017
K1M2844595575

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202120202018
K1M76137149
FOR-2-

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202120182017
K1M236456355
C2X--34

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20212020201920182017
K1M48141162102115
C2M-54---

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
C1M2887----
C2M5141553074
K1M2141557483162
C2X----30-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202120202019201820172016
K1M1620514472103
C2M-18----

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
60 2 36 67   3 168
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár106.0106.01061
K1M106.0106.01061
NKZ97.392.0716
K1M97.392.0716
veřejné závody25.624.0485
K1M40.533.02948
C2M5.64.0431
C2X3.51.014
C1M25.024.0242
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,01
K1M00,000,000,000,01
NKZ00,000,000,000,06
K1M00,000,000,000,06
veřejné závody89,444,711,21315,385
K1M00,000,000,000,048
C2M619,4412,913,21135,531
C2X250,000,000,0250,04
C1M00,000,000,000,02
Celkem88,744,311,11314,192
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár21266300,0
K1M21266300,0
NKZ123522900,0
K1M123522900,0
veřejné závody1661654102515,1
K1M96998101717,7
C2M594988711,9
C2X88611112,5
C1M3722400,0
Celkem1802132122513,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
sl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
sl 107
13.08.16
pořadí73.61.59.66.81.
odstup % *)198,442,447,159,6166,8
% poražených soupeřů *)---34,157,436,34,8
pořadí20162017201820202021celkem
průměr81.066.059.061.073.068.0
medián816659617366
modus816659617359
počet závodů111115
průměrný odstup od vítěze % *)166,859,647,142,4198,4102,9
průměrné % poražených soupeřů *)4,836,357,434,10,026,5
počet jízd2222210
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
3
60,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie FOR

Urban Jaroslavsl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí2.3.2.3.
odstup %2,615,08,00,0
% poražených soupeřů75,050,0------
pořadí2020celkem
průměr2.52.5
medián22
modus22
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %6,46,4
průměrné % poražených soupeřů6,36,3
počet jízd88
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
12,5%
1
12,5%

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 147
05.09.20
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
pořadí84.71.106.92.108.119.110.
odstup %28,926,263,096,097,1117,0205,8
% poražených soupeřů13,527,111,824,212,34,813,5
pořadí201820202021celkem
průměr107.3106.077.598.6
medián10810671106
modus921067171
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %129,063,027,690,6
průměrné % poražených soupeřů13,711,820,315,3
počet jízd82414
lepší 1. jízda2
50,0%
1
100,0%
2
100,0%
5
71,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2X

Urban Jaroslavsl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí6.6.
odstup %23,025,6
% poražených soupeřů------
pořadí2017celkem
průměr6.06.0
medián66
modus66
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %24,324,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sj 122
19.08.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí55.70.29.53.17.62.63.
odstup %24,828,929,543,20,028,824,9
% poražených soupeřů55,446,163,639,552,931,531,1
pořadí201720182021celkem
průměr47.341.062.549.9
medián62295555
modus17295517
počet závodů3227
průměrný odstup od vítěze %17,936,326,925,7
průměrné % poražených soupeřů38,551,650,845,7
počet jízd64414
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
14,3%
čistých jízd3
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
21,4%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Urban Jaroslavsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
pořadí26.24.
odstup %38,840,2
% poražených soupeřů21,930,3
pořadí2021celkem
průměr25.025.0
medián2424
modus2424
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %39,539,5
průměrné % poražených soupeřů26,126,1
počet jízd33
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie C2M

Urban Jaroslavsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 57
17.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
pořadí1.4.5.7.8.1.1.1.1.4.4.4.1.6.8.2.2.4.4.3.9.9.4.4.7.4.5.2.2.28.28.
odstup %0,015,840,717,025,10,00,00,00,011,919,133,10,017,514,513,413,010,419,915,423,120,651,645,093,540,038,57,74,056,851,3
% poražených soupeřů100,057,1---40,041,7100,0100,0100,0100,025,050,057,1100,066,758,875,075,057,157,160,050,050,025,040,014,357,166,766,766,712,910,0
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr28.05.14.13.25.02.55.6
medián28441514
modus28421514
počet závodů297101231
průměrný odstup od vítěze %54,136,014,910,640,77,922,6
průměrné % poražených soupeřů11,548,564,271,40,078,657,4
počet jízd31814192359
lepší 1. jízda2
100,0%
3
33,3%
2
28,6%
5
50,0%
1
100,0%
1
50,0%
14
45,2%
čistých jízd0
0,0%
1
5,6%
4
28,6%
1
5,3%
0
0,0%
0
0,0%
6
10,2%

Kategorie C2X

Urban Jaroslavsl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2017celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 68
03.06.18
sl 66
02.06.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
sl 32
22.04.18
sl 31
21.04.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
sl 57
17.05.17
sl 38
30.04.17
sl 37
29.04.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 67
05.06.16
sl 65
04.06.16
sl 61
29.05.16
sl 46
11.05.16
pořadí12.23.17.15.17.38.44.39.30.30.29.33.29.21.25.29.38.80.73.25.33.35.48.43.29.53.56.62.16.28.31.36.65.72.30.33.36.82.87.26.24.76.28.
odstup %11,719,622,522,624,829,635,440,929,826,436,630,930,131,720,534,043,246,943,745,657,847,339,345,129,543,242,843,045,162,054,460,733,534,766,578,394,271,861,5128,0115,3246,1120,1
% poražených soupeřů86,373,276,179,478,461,158,325,542,035,637,839,648,145,959,350,933,922,535,159,346,730,636,537,363,639,532,926,528,66,933,322,239,633,031,022,016,713,812,23,88,02,612,9
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr53.842.346.632.116.317.539.0
medián28364330171233
modus24362529171229
počet závodů6119123243
průměrný odstup od vítěze %123,855,944,332,423,315,752,2
průměrné % poražených soupeřů8,926,641,244,878,079,838,3
počet jízd122218246486
lepší 1. jízda1
16,7%
4
36,4%
5
55,6%
5
41,7%
2
66,7%
1
50,0%
18
41,9%
čistých jízd0
0,0%
4
18,2%
4
22,2%
5
20,8%
0
0,0%
1
25,0%
14
16,3%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí11.36.31.34.45.53.61.55.57.66.
odstup %10,418,516,625,619,223,037,136,246,946,6
% poražených soupeřů66,767,372,08,338,925,77,714,325,321,7
pořadí2017201820202021celkem
průměr61.558.044.026.044.9
medián5755453145
modus5755341111
počet závodů223310
průměrný odstup od vítěze %46,836,722,615,128,0
průměrné % poražených soupeřů23,511,024,368,734,8

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsj 92
27.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí36.34.35.55.57.61.55.53.52.
odstup %18,525,619,544,347,537,136,248,650,2
% poražených soupeřů67,38,365,334,933,37,714,311,915,0
pořadí2016201820202021celkem
průměr52.557.034.536.048.7
medián5255343653
modus5255343655
počet závodů24219
průměrný odstup od vítěze %49,441,322,618,536,4
průměrné % poražených soupeřů13,522,636,867,328,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2M

Urban Jaroslavsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí21.18.
odstup %31,526,2
% poražených soupeřů13,022,7
pořadí2020celkem
průměr19.519.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,828,8
průměrné % poražených soupeřů17,917,9

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí11.36.31.34.35.49.45.53.49.55.57.61.55.18.57.66.
odstup %10,418,516,625,619,524,419,223,036,844,347,537,136,225,446,946,6
% poražených soupeřů66,767,372,08,365,353,838,925,746,734,933,37,714,346,925,321,7
pořadí20172018201920202021celkem
průměr47.057.049.043.226.044.5
medián575549453149
modus185549341149
počet závodů3415316
průměrný odstup od vítěze %39,641,336,822,315,129,9
průměrné % poražených soupeřů31,322,646,738,468,739,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Urban Jaroslavsj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
pořadí21.18.
odstup %31,526,2
% poražených soupeřů13,022,7
pořadí2020celkem
průměr19.519.5
medián1818
modus1818
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,828,8
průměrné % poražených soupeřů17,917,9

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 47
11.05.16
pořadí11.36.31.34.35.49.45.53.49.30.29.29.38.29.39.42.45.61.55.28.27.30.28.23.30.31.33.57.66.29.25.37.30.27.
odstup %10,418,516,625,619,524,419,223,036,834,435,132,043,930,533,434,335,637,136,236,235,939,839,039,242,039,844,746,946,646,244,048,943,9106,4
% poražených soupeřů66,767,372,08,365,353,838,925,746,723,724,331,79,844,028,329,325,47,714,341,340,934,134,129,023,723,117,925,321,722,229,410,029,3---
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr27.040.734.636.743.226.036.5
medián27303038453131
modus27252829341129
počet závodů161095334
průměrný odstup od vítěze %106,446,139,035,122,315,136,6
průměrné % poražených soupeřů0,023,026,629,238,468,731,3

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí36.32.36.56.66.67.52.47.74.70.64.
odstup %11,713,418,318,647,840,237,031,548,537,60,5
% poražených soupeřů65,069,027,145,524,423,38,917,93,914,86,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr69.358.046.034.054.5
medián7052363256
modus6447363236
počet závodů342211
průměrný odstup od vítěze %28,939,118,412,627,7
průměrné % poražených soupeřů8,218,636,367,027,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 109
14.08.16
pořadí6.19.36.32.52.21.70.64.26.
odstup %7,611,118,326,137,022,037,60,541,8
% poražených soupeřů90,769,527,140,48,969,214,86,021,9
pořadí20162018201920202021celkem
průměr26.051.742.027.56.036.2
medián26643219632
modus2621321966
počet závodů132219
průměrný odstup od vítěze %41,820,031,514,77,622,4
průměrné % poražených soupeřů21,930,024,748,390,738,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 123
28.08.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
pořadí36.32.9.36.52.56.66.67.52.47.74.70.64.
odstup %11,713,48,218,318,718,647,840,237,031,548,537,60,5
% poražených soupeřů65,069,081,027,149,545,524,423,38,917,93,914,86,0
pořadí2018201920202021celkem
průměr69.358.048.025.750.8
medián7052523252
modus644736936
počet závodů343313
průměrný odstup od vítěze %28,939,118,511,125,5
průměrné % poražených soupeřů8,218,640,771,733,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

Urban Jaroslavsj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sj 62
22.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
sj 74
03.06.17
sj 58
17.05.17
sj 68
05.06.16
sj 66
04.06.16
pořadí36.32.36.52.56.66.67.52.47.15.74.70.64.16.18.25.20.14.13.
odstup %11,713,418,318,718,647,840,237,031,534,648,537,60,548,143,430,845,543,953,1
% poražených soupeřů65,069,027,149,545,524,423,38,917,951,73,914,86,021,132,057,944,113,320,0
pořadí201620172018201920202021celkem
průměr13.519.869.349.448.034.040.7
medián13187052523236
modus13166415363236
počet závodů24353219
průměrný odstup od vítěze %48,542,028,938,218,512,632,8
průměrné % poražených soupeřů16,738,88,225,240,767,031,3
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále