Košík Michal, 1995

SK Veselí nad Moravou
výkonnostní třídy  slalom K1: 2+   C1: 2   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 18.   8.299,3
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 37.   16.9318,6
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 23.   9.3712,5
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1M slalom 8.   3.094,1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 23.   4.9311,2
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 21.   3.387,7
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 7.   12.2011,4
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1M slalom 10.   18.3015,2
22.09.2019 6. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 13.   9.3911,1
21.09.2019 5. Národní kontrolní závod v Troji USD Troja K1M slalom 116.   62.2870,7
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 14.   79.3910,6
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 17.   10.3010,3
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 45.   3956.988.240,3
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR Vltava pod VD Lipno 1 K1M slalom 21.   12.1511,6
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 22.   5.7713,1
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 17.   5.3712,4
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 3.   10.2012,2
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 2.   1.702,2
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 2.   0.350,4
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 2.   1.301,6
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1M slalom 3.   6.306,6
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1M slalom 2.   0.100,1
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 3.   2.502,5
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 2.   4.104,8
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 4.   6.306,9
30.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 3.   2.502,3
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3.   5.606,5
29.06.2019 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 3.   1.501,4
09.06.2019 4. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 20.   9.179,6
08.06.2019 3. Národní kontrolní závod v Liptovském Mikuláši USD Liptovský Mikuláš - trať Váh K1M slalom 17.   10.8812,2
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 20.   5.779,9
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 18.   5.359,1
19.05.2019 2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 7.   7.557,7
18.05.2019 1. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom 6.   5.505,7
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 30.   19.6821,6
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod USD Troja K1M slalom 38.   20.4823,5
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 28.   21.2624,0
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 38.   17.4423,5
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 18.   83.048,6
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 19.   79.438,4
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 16.   135.9613,2
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 17.   132.9512,9
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 8.   73.609,6
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9.   100.9011,4
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 8.   85.509,8
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 9.   74.809,9
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 13.   90.5012,0
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 16.   101.5011,8
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 15.   98.0011,0
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 15.   74.909,9
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - krajský přebor viz. závod č. 1 K1M sjezd 5.   93.5014,2
16.03.2019 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 6.   78.6014,8
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 20. 2/U23 14.4019,8
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1M slalom 11. 1/U23 10.8014,7
16.09.2018 6. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 37. 4/U23 23.5634,3
15.09.2018 5. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném K1M slalom 21. 3/U23 8.7811,8
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 19. 4/U23 75.0410,0
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně Lipno pod přehradou K1M slalom 32. 8/U23 20.6320,4
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 23. 4/U23 17.7017,0
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M slalom 25. 6/U23 15.8815,0
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 31. 9/U23 3.648,0
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 48.   3557.028.277,9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 16. 2/U23 1.914,2
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 20. 4/U23 43.4896,2
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 2. 1/U23 2.102,3
12.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 6. 1/U23 7.309,2
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. C1M slalom 4. 1/U23 4.705,0
11.08.2018 Slalom ve Veselí n.M. K1M slalom 5. 1/U23 6.207,5
15.07.2018 Slalom v Brně K1M slalom 3. 1/U23 1.501,6
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1M slalom 2. 1/U23 6.306,7
01.07.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 5. 1/U23 5.505,7
30.06.2018 Slalom v Dolních Kounicích K1M slalom 4. 1/U23 1.301,4
10.06.2018 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 14. 4/U23 8.579,1
09.06.2018 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice K1M slalom 68. 7/U23 64.4572,8
27.05.2018 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 8. 1/U23 6.117,1
26.05.2018 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 15. 2/U23 11.4113,2
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 22. 6/U23 4.8610,7
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 20. 6/U23 2.170,1
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M slalom 25. 6/U23 14.1015,9
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M slalom 24. 6/U23 12.8414,4
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 26. 6/U23 12.5714,6
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 17. 3/U23 9.319,8
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 24. 6/U23 56.2211,0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 21. 6/U23 50.9310,0
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 21. 5/U23 159.7115,3
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 19. 5/U23 161.4315,5
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 12. 2/U23 103.3011,1
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 13. 2/U23 136.9017,2
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 2/U23 70.508,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 9. 2/U23 88.309,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 9. 2/U23 71.9014,2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 15. 5/U23 88.2013,5
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 16. 5/U23 84.7013,1
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 16. 5/U23 66.3013,4
17.03.2018 Sjezd na Svitavě - přebor Jm Kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 3.   80.1014,0
17.03.2018 Sjezd na Svitavě- přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 3.   99.4014,8
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 9. 2/U23 12.6012,4
01.10.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 2. 1/U23 3.603,9
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 6. 1/U23 4.204,0
30.09.2017 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 2. 1/U23 1.501,6
17.09.2017 6. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 5. 1/U23 4.014,6
16.09.2017 5. Národní kontrolní závod v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M slalom 41. 7/U23 24.0622,4
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd    
27.08.2017 8. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 4. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 19. 6/U23 10.7611,4
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 13. 4/U23 63.3210,2
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 22. 5/U23 11.3411,4
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 21. 6/U23 3.276,9
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 19. 9/U23 2.806,0
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 C1M slalom 2. 1/U23 4.004,1
13.08.2017 Slalom v Brně viz. závod č. 115 K1M slalom 1. 1/U23
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1M slalom 2. 1/U23 4.003,9
12.08.2017 Slalom v Brně Řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1M slalom 1. 1/U23
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M sjezd 1. 1/U23
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom 2. 1/U23 0.170,2
25.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd    
25.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 3. 1/U23 5.077,4
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1M sjezd 3. 1/U23 6.4910,5
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem C1M slalom    
24.06.2017 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1M sjezd    
24.06.2017 Slalom ve Veselí n.M. Řeka Morava pod silničním mostem K1M slalom 3. 1/U23 2.243,1
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 USD Troja K1M slalom 22. 5/U23 14.3317,9
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých USD Troja K1M slalom 14. 2/U23 11.7114,2
28.05.2017 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 10. 2/U23 10.5810,7
27.05.2017 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 15. 3/U23 13.3814,7
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 13. 5/U23 3.648,4
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 12. 5/U23 4.079,5
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 13. 3/U23 14.2315,3
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 28. 8/U23 16.7919,5
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1M slalom 22. 7/U23 18.6720,4
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Želiv K1M slalom 26. 8/U23 19.2721,1
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 19. 6/U23 43.968,7
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 14. 6/U23 3.776,0
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 11. 5/U23 87.5010,1
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 11. 5/U23 83.509,6
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 15. 5/U23 138.5013,3
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 13. 5/U23 127.1012,3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 6. 3/U23 98.3410,3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 8. 3/U23 107.3013,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 7. 2/U23 89.2011,4
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 8. 3/U23 98.5010,6
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 6.   80.4010,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 10.   95.7012,3
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
18.03.2017 Sjezd na Svitavě + KP Jihomoravského kraje viz. závod č. 1 K1M sjezd 4. 2/U23 47.606,7
18.03.2017 Sjezd na Svitavě - přebor Brna Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 4. 2/U23 54.709,2
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 12. 3/U23 9.608,5
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 7. 3/U23 10.5010,9
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram C1M slalom 7. 3/U23 7.906,6
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 2. 2/U23 1.101,0
18.09.2016 8. Český pohár + 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 23. 7/U23 10.2911,5
17.09.2016 7. Český pohár + 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 20. 5/U23 10.2810,5
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 4. 3/U23 1.342,6
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 10. 4/U23 2.625,1
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 15. 5/U23 117.1815,5
21.08.2016 6. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 27. 7/U23 14.0212,7
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd    
20.08.2016 5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23 Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 18. 4/U23 9.379,6
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 1. 1/U23
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 6. 2/U23 8.707,8
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2. 2/U23 1.401,3
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 5. 2/U23 8.307,0
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 4. 2/U23 6.507,2
26.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 6. 2/U23 3.006,3
26.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 2. 1/U23 3.304,2
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou C1M slalom 4. 1/U23 5.505,6
25.06.2016 Sprint ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 4. 2/U23 0.901,6
25.06.2016 Slalom ve Veselí n.M. + MČR veteránů řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou K1M slalom 3. 2/U23 4.305,2
05.06.2016 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 12. 5/U23 9.5110,4
04.06.2016 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici nad Labem K1M slalom 44. 12/U23 22.3025,0
22.05.2016 2. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 20. 4/U23 9.7311,9
21.05.2016 1. Národní kontrolní závod v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M slalom 22. 6/U23 9.1211,1
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 15. 5/U23 21.3148,5
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava C2M slalom
IVÁNEK Roman
3. 2/U23 48.4041,0
08.05.2016 Slalom v Opavě USD Opava K1M slalom 3. 1/U23 3.003,1
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě C2M slalom
IVÁNEK Roman
3. 2/U23 33.6029,2
07.05.2016 Slalom v Opavě na USD v Opavě K1M slalom 4. 2/U23 7.107,5
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 17. 5/U23
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 17. 5/U23 4.446,8
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1M slalom 17. 5/U23 11.0213,4
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod Umělá slalomová dráha, Vodácká ul., 171 00 Praha 7-Troja K1M slalom 26. 8/U23 14.2817,0
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 16. 4/U23 11.9314,2
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 21. 7/U23 13.7116,1
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 3. 3/U23 88.709,5
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 3. 3/U23 75.409,5
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4. 3/U23 95.9010,3
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 4. 3/U23 73.409,1
19.03.2016 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 3. 3/U23 71.808,7
19.03.2016 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 4. 3/U23 72.409,0
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 7. 2/U23 7.006,4
27.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 6. 4/U23 10.0010,5
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci C1M slalom 16. 4/U23 19.3017,8
26.09.2015 Hanácký slalom Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci K1M slalom 5. 1/U23 11.1011,3
20.09.2015 6. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 48. 8/U23 24.5326,8
19.09.2015 5. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. Slalomový kanál v Roudnici n/L K1M slalom 7. 2/U23 11.0911,5
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom    
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
IVÁNEK Roman
3. 2/U23 9.787,7
30.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 2. 1/U23 6.498,3
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C1M slalom 1. 1/U23
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu C2M slalom
IVÁNEK Roman
1. 1/U23
29.08.2015 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava v prostoru u silničního mostu K1M slalom 2. 1/U23 3.734,9
23.08.2015 8. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 18.   10.7610,5
22.08.2015 7. Český pohár ve slalomu na Lipně Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 32.   16.7717,0
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 K1M slalom 2. 2/U23 4.605,1
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C2M slalom
HOŠEK Ondřej
1. 1/U23
09.08.2015 Slalom v Brně viz. závod č 119 C1M slalom 2. 2/U23 3.102,8
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 K1M slalom 2. 2/U23 5.606,9
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C2M slalom
HOŠEK Ondřej
2. 1/U23 2.502,1
08.08.2015 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW1-2 C1M slalom 3. 3/U23 3.503,6
26.07.2015 6. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR dospělých USD Troja K1M slalom 22. 6/U23 13.8115,9
25.07.2015 5. Český pohár ve slalomu v Troji + MČR U23 USD Troja K1M slalom 33. 8/U23 20.4722,3
05.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 1. 1/U23
04.07.2015 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 1. 1/U23
24.05.2015 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 78. 13/U23 57.7961,7
23.05.2015 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 16. 4/U23 8.368,6
17.05.2015 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 22.   10.2911,6
16.05.2015 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 26.   21.4924,0
10.05.2015 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 23.   15.0416,9
09.05.2015 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod USD Veltrusy K1M slalom 20.   9.8211,2
19.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 4. 2/U23 9.9011,0
18.04.2015 Spálovský slalom na Kamenici Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 4. 2/U23 6.206,5
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 8. 3/U23 77.8010,1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 3/U23 107.6012,0
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 3/U23 84.7010,7
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 3/U23 105.0011,4
28.03.2015 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov - Babice, náhradní trať řeka Svratka před loděnicí KK Spoj Brno K1M sjezd 3. 3/U23 40.506,7
28.03.2015 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 3. 3/U23 76.2010,6
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 3. 2/U23 5.075,6
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 5. 3/U23 8.309,2
21.09.2014 6. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka K1M slalom 6.   5.376,4
20.09.2014 5. Národní kontrolní závod na Trnávce USD Trnávka. K1M slalom 31.   16.2318,1
31.08.2014 Mistrovství ČR kategorie U23 a 8. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 33.   28.0728,6
30.08.2014 Mistrovství ČR a 7. Český pohár ve slalomu na divoké vodě Vltava pod Lipenskou prehradou K1M slalom 18.   10.2410,5
24.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 11. 4/U23 14.1216,3
23.08.2014 Memoriál J. Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom 8. 1/U23 10.7913,0
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom 2. 2/U23 2.302,2
17.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C1M slalom 4. 1/U23 8.006,8
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E K1M slalom 1. 1/U23
16.08.2014 Dolnostudénské slalomy řeka Desná před loděnicí v Dolních Studénkách okres Šumperk 49.9462153°N, 16.9790281°E C1M slalom 4. 1/U23 13.2011,0
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 4. 3/U23 4.755,6
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 2. 2/U23 3.984,8
20.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 2. 2/U23 2.002,2
19.07.2014 Slalom v Brně Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost WW 1-2 K1M slalom 6. 2/U23 13.4016,4
13.07.2014 6. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 37.   19.7724,2
12.07.2014 5. Český pohár ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 20.   16.2418,2
06.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2. 1/U23 3.103,1
05.07.2014 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2. 1/U23 0.600,6
15.06.2014 4. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 20. 5/U23 8.359,7
14.06.2014 3. Národní kontrolní závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 39. 11/U23 12.3114,1
01.06.2014 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 46.   17.3321,1
31.05.2014 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 14.   8.6010,1
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 3. 1/U23 5.905,9
25.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 3. 1/U23 4.105,0
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1M slalom 3. 1/U23 8.1011,6
24.05.2014 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1M slalom 2. 1/U23 6.2011,4
18.05.2014 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 31.   14.6116,8
17.05.2014 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 25.   14.8216,7
11.05.2014 2. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 26.   15.1418,1
10.05.2014 1. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 27.   12.8715,8
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 5. 5/U23 5.126,1
04.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom   5/U23
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 4. 2/U23 4.296,5
03.05.2014 Jarní slalom v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 12. 5/U23 12.2714,6
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1M slalom 4. 4/D 9.1012,4
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1M slalom 3. 3/D 6.508,8
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 13.   148.5022,5
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 14. 2/U23 194.6019,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 16. 2/U23 258.0026,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 15. 2/U23 149.7022,7
29.03.2014 Sjezd na Svitavě Řeka Svitava v úseku Adamov- Babice, náhradní trať řeka Jihlava v úseku Stříbský Mlýn - Mor. Bránice K1M sjezd 5. 2/U23 27.803,8
29.03.2014 Sjezd na Svitavě viz. závod č. 1 K1M sjezd 5. 2/U23 25.403,4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 15. 6/DS 18.3020,5
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
15. 3/DS 156.60155,5
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 3. 1/DS 6.908,2
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C1M slalom 18. 6/DS 21.2622,6
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
8. 4/DS 27.5025,2
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 6. 1/DS 4.104,5
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 7.   4.777,5
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 4.   3.934,5
01.09.2013 12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně Lipno K1M slalom 22.   9.309,8
31.08.2013 11. Český pohár ve slalomu + 5. NKZ na Lipně Lipno K1M slalom 31.   14.2114,8
25.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, neděle USD Veltrusy K1M slalom 10. 2/DS 10.8712,3
24.08.2013 Memoriál Jaroslava Froňka, sobota USD Veltrusy K1M slalom 4. 1/DS 8.729,6
11.08.2013 10. ČP ve slalomu + MČR seniorů v Troji USD Troja K1M slalom 24.   14.3016,4
10.08.2013 9. ČP ve slalomu + MČR U 23 v Troji USD Troja K1M slalom 31.   17.9421,2
04.08.2013 Slalom v Brně C1M slalom 8. 2/DS 16.3017,6
04.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
6. 2/DS 15.8011,7
04.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 4. 1/DS 8.1010,1
03.08.2013 Slalom v Brně C1M slalom 7. 2/DS 13.4015,0
03.08.2013 Slalom v Brně C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
5. 1/DS 18.2014,6
03.08.2013 Slalom v Brně K1M slalom 6. 1/DS 4.605,8
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 3. 1/DS 6.606,7
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
3. 1/DS 13.209,5
07.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 6. 1/DS 11.8010,7
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 2. 1/DS 4.304,6
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
2. 1/DS 8.005,8
06.07.2013 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi C1M slalom 5. 1/DS 15.0014,8
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 10. 1/DS 6.728,0
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 9. 2/DS 3.784,2
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C1M slalom 1. 1/DS
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom    
23.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 4. 1/DS 2.104,9
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
2. 1/DS 7.426,3
23.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 1. 1/DS
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou C1M slalom 4. 1/DS 15.5018,4
22.06.2013 Sprint ve Veselí nad Moravou řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 2. 1/DS 0.400,9
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou C2M slalom
KOŠÍKOVÁ Denisa
4. 2/DS 17.6016,3
22.06.2013 Slalom ve Veselí nad Moravou K1M slalom 2. 1/DS 0.200,3
16.06.2013 8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1M slalom 53. 5/DS 19.3718,7
15.06.2013 7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši USD Liptovký Mikuláš K1M slalom 34. 3/DS 15.7716,0
26.05.2013 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 33. 5/DS 12.4113,7
25.05.2013 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 16. 4/DS 9.8910,4
19.05.2013 6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 16.   8.1410,2
18.05.2013 5. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod USD Troja K1M slalom 30.   18.5322,1
12.05.2013 4. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 30.   13.8516,2
11.05.2013 3. Český pohár ve slalomu na Trnávce + nominační závod USD Trnávka K1M slalom 21.   11.9514,0
28.04.2013 2. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1M slalom 25.   14.2813,6
27.04.2013 1. Český pohár ve slalomu na Labi pod Špindlerovým Mlýnem Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1M slalom 29.   24.6223,3
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 25. 5/DS 217.6021,5
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 25. 5/DS 207.9020,4
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 29. 6/DS 197.7016,7
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 30. 6/DS 176.3014,8
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 7. 2/DS 88.1013,1
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 10. 2/DS 82.2012,1
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1M sjezd 10. 2/DS 159.7016,2
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 17. 1/DS 22.8023,8
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
OLEJNÍK Jan
6. 2/DS 31.8031,3
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 7. 3/DS 8.8010,5
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 14. 1/DS 19.4021,0
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
OLEJNÍK Jan
9. 3/DS 29.0028,2
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 12. 4/DS 11.1013,3
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 31. 9/DS 12.6614,5
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 31. 8/DS 20.9322,1
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 8. 5/DS 13.8712,4
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1M slalom 12.   9.7610,1
01.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, Memoriál Jardy Froňka USD Veltrusy K1M slalom 15. 2/DS 9.3710,1
19.08.2012 8.Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu USD Troja K1M slalom 34.   18.8322,4
18.08.2012 7.Český pohár ve slalomu, MČR U23 - USD Troja USD Troja K1M slalom 24.   13.6216,4
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 8.   10.0113,5
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 2.   6.527,9
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 26. 6/DS 19.7319,3
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 33. 8/DS 27.7226,7
01.07.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1M slalom 1. 1/DS
30.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1M slalom 2. 1/DS 0.500,4
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 4. 1/DS 3.603,4
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 10. 7/DS 98.4017,9
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C1M slalom 10. 1/DS 22.8022,3
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1M slalom 2. 1/DS 4.605,1
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C1M slalom 4. 1/DS 17.2020,6
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1M slalom 4. 2/DS 2.803,5
03.06.2012 4.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 4.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M slalom 35. 11/DS 15.7116,4
02.06.2012 3.Národní kvalifikační závod ve slalomu, 3.ČPJ - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M slalom 32. 8/DS 17.9419,4
27.05.2012 6. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 37.   27.2128,5
26.05.2012 5. Český pohár ve slalomu - USD Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 30.   19.4823,8
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M slalom 5. 1/DS 13.1012,7
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M slalom
OLEJNÍK Jan
1. 1/DS
20.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M slalom 1. 1/DS
20.05.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 8. 1/DS 14.0014,3
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C1M slalom 5. 1/DS 15.5016,6
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou C2M slalom
OLEJNÍK Jan
1. 1/DS
19.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M slalom 1. 1/DS
19.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 řeka Morava ve Veselí nad Moravou K1M sjezd 11. 1/DS 18.7020,0
06.05.2012 VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 5.   8.079,5
05.05.2012 VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 8.   7.197,6
29.04.2012 2.Národní kvalifikační závod, 2.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1M slalom 13. 8/DS 5.725,9
28.04.2012 1.Národní kvalifikační závod, 1.ČP juniorů ve slalomu - USD Opava USD Opava K1M slalom 17. 8/DS 11.8313,1
22.04.2012 4.Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M slalom 32.   20.2023,8
21.04.2012 3.Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod ve slalomu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M slalom 34.   22.5528,0
15.04.2012 2.Český pohár ve slalomu, 2.nominační závod ve slalomu - Trnávka USD Trnávka K1M slalom 35.   21.7524,9
14.04.2012 1.Český pohár ve slalomu, 1.nominační závod ve slalomu - Trnávka USD Trnávka K1M slalom 32.   27.0027,7
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 16. 4/DM 23.8022,3
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 15. 2/DM 10.8011,1
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
OLEJNÍK Jan
14. 2/DM 45.0039,0
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 18. 5/DM 27.5026,8
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
OLEJNÍK Jan
13. 2/DM 33.5028,9
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 13. 2/DM 12.2012,7
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja K1M slalom 15.   15.3716,3
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice K1M slalom 41. 4/DM 15.2117,3
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 49. 6/DM 21.1723,9
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 7. 4/DM 21.2022,9
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
TOMEČEK Michal
4. 3/DM 26.5023,6
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 3. 1/DM 4.705,4
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C1M slalom 9. 5/DM 32.7036,5
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most C2M slalom
TOMEČEK Michal
3. 2/DM 7.206,4
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 3. 1/DM 7.909,9
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 52. 5/DM 31.2930,9
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 43. 2/DM 21.5222,0
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 16. 3/DM 14.8019,3
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 16. 3/DM 17.5021,8
15.05.2011 6. Český pohár ve slalomu, 4.nominační závod - Praha Troja USD Troja K1M slalom 48.   85.2789,2
14.05.2011 5. Český pohár ve slalomu, 3.nominační závod - Praha Troja USD Troja K1M slalom 43.   24.0028,0
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
sobota 30.4.2011
13. 4/DM 10.6012,9
24.04.2011 2.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ, 2.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1M slalom 45.   35.5134,8
23.04.2011 1.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ ve slalomu Labe pod Špindl.Mlýnem na soutěsce K1M slalom 57.   78.9479,8
17.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - neděle Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 17. 3/DM 20.4519,6
16.04.2011 VZ ve slalomu na Kamenici - sobota Kamenice nad soutokem s Vošmendou K1M slalom 20. 4/DM 18.5618,9
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
sobota 25.9.2010
26. 4/DM 30.2029,2
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
OLEJNÍK Jan
11. 4/DM 39.3036,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010
20. 6/DM 15.4016,9
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
neděle 26.9.2010
20. 3/DM 26.3024,9
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
OLEJNÍK Jan
11. 4/DM 44.2039,9
19.09.2010 6.NKZ, 7.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 41. 9/DM 27.8626,4
18.09.2010 5.NKZ, 6.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 47. 9/DM 31.2031,6
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1M slalom
sobota 19.6.2010
13. 5/DM 40.3036,3
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
10. 3/DM 8.507,7
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice C1M slalom
neděle 20.6.2010
12. 6/DM 30.6026,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
12. 4/DM 9.408,3
11.09.2010 Mistrovství České republiky dorostu ve slalomu USD Veltrusy K1M slalom 23.   28.0628,0
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom
sobota 21.8.2010
29. 8/DM 23.8722,9
21.08.2010
22.08.2010
Memoriál Jaroslava Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom
neděle, 22.8.2010
32. 9/DM 24.9328,1
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 16. 2/DM 42.8047,8
25.07.2010 VZ ve slalomu - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 17. 5/DM 13.1016,1
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom 15. 2/DM 45.5045,7
24.07.2010 VZ ve slalomu - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom 17. 5/DM 15.0016,3
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné K1M slalom
sobota 5.6.2010
59. 12/DM 32.4132,1
05.06.2010
06.06.2010
3. a 4. NKZ slalom USD České Vrbné K1M slalom
neděle 6.6.2010
56. 10/DM 24.8824,5
22.05.2010
23.05.2010
Veltruské slalomy USD Veltrusy K1M slalom
sobota 22.5.2010
40. 9/DM 41.1738,9
22.05.2010
23.05.2010
Veltruské slalomy USD Veltrusy K1M slalom
neděle 23.5.2010
36. 8/DM 35.1837,3
16.05.2010 VZ závod ve slalomu neděle, 2.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 10. 6/DM 11.5014,8
15.05.2010 VZ ve slalomu sobota, 1.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 14. 6/DM 19.0024,3
09.05.2010 6.Český pohár ve slalomu, 2.NKZ,USD Troja, 2.ČPJ, 3.NZJ USD Troja K1M slalom 66.   41.7349,9
08.05.2010 5.Český pohár ve slalomu, 1.NKZ, 1.ČPJ, 2.NZJ USD Troja K1M slalom 61.   42.6848,0
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
sobota
40. 7/ZS 45.4040,0
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
sobota
OLEJNÍK Jan
14. 4/ZS 47.4040,4
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
37. 3/ZS 22.8023,9
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom
neděle
31. 6/ZS 26.5023,1
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
neděle
OLEJNÍK Jan
13. 4/ZS 39.0033,9
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
35. 3/ZS 22.2022,7
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota, 5.NKZ
58. 4/ZS 41.3638,8
19.09.2009
20.09.2009
5. a 6. NKZ, 5. a 6. ČPJ ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
neděle, 6.NKZ
65. 7/ZS 46.4247,5
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí C1M slalom 13.   32.9823,9
05.09.2009 MČR žáků ve slalomu řeka Bečva u loděnice ve Val. Meziříčí K1M slalom 10.   14.2911,5
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom
sobota
66. 5/ZS 42.5347,5
22.08.2009
23.08.2009
14.ročník Memoriálu J.Froňka st. USD Veltrusy K1M slalom
neděle
60. 5/ZS 54.0055,1
30.07.2009
31.07.2009
Wave 2009 Teen Cup USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
95-96 kvalifikace
12.   15.1715,6
30.07.2009
31.07.2009
Wave 2009 Teen Cup USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
95-96 semifinále
16.   34.3131,2
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
21. 5/ZS 16.8219,8
18.07.2009
19.07.2009
VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
27. 8/ZS 17.5020,8
27.06.2009 VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné K1M slalom
sobota
32. 5/ZS 15.9618,2
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
sobota
26. 2/ZS 18.3017,0
20.06.2009
21.06.2009
Dolnokounické slalomy Řeka Jihlava, pod mostem mezi obcemi Nové Bránice a Moravské Bránice K1M slalom
neděle
23. 2/ZS 20.0018,9
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
sobota
15. 6/ZS 36.7040,6
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
25. 2/ZS 18.4021,9
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
neděle
14. 6/ZS 48.9054,6
13.06.2009
14.06.2009
Kroměřížské slalomy Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
15. 2/ZS 13.4014,7
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
sobota
34. 6/ZS 26.1024,8
06.06.2009
07.06.2009
Vysokomýtské slalomy řeka Loučná v úseku Choceňský most - Šnakov K1M slalom
neděle
   
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy K1M slalom
sobota
91. 9/ZS 59.4259,9
30.05.2009
31.05.2009
3. a 4. NKZ USD Veltrusy K1M slalom
neděle
80. 5/ZS 41.4245,5
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
sobota
52. 12/ZS 31.9037,5
23.05.2009
24.05.2009
Slalom na Paraplíčku, sobota, 1. a 2.ČP žáků ve slalomu Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom
neděle
28. 4/ZS 19.7021,7
18.04.2009
19.04.2009
Slalomy v Opavě USD Opava K1M slalom
sobota
10. 2/ZS 16.5417,9
18.04.2009
19.04.2009
Slalomy v Opavě USD Opava K1M slalom
neděle
14. 2/ZS 21.2023,7
30.08.2008 MČR žáků ve slalomu USD Křivoklát K1M slalom
starší
26.   111.7463,4
07.08.2008
08.08.2008
Wave 2008 Teen Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
kvalifikace
32.   59.7230,1
07.08.2008
08.08.2008
Wave 2008 Teen Cup Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom
s+f
   
01.06.2008 4.NKZ, 4.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 86. 9/ZS
31.05.2008 3.NKZ, 3.ČPJ ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 70. 7/ZS
08.09.2007 MČR žáků ve slalomu peřej Paraplíčko u Železného Brodu K1M slalom 15.   41.0021,7
16.09.2006 MČR žáků ve slalomu Žimrovice u papírny K1M slalom
ŽM
18.   54.6221,7
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2+   C1: 3+   C2: K1: 1   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2+   C1: 3   C2: K1: 1   C1:   C2: 08.07.19 updated from RVP
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2+   C1: 2   C2: K1: 1   C1: 3   C2: 13.11.18 updated from RVP
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2+   C1: 2   C2: K1: 1   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2+   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2+   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 02.11.15 updated from RVP
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2+   C1: 3   C2: K1: 2   C1:   C2: 17.08.15 updated from RVP
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2+   C1: 2   C2: 2 K1: 2   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2+   C1: 2   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 13.06.13 updated from RVP
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2+   C1: 2   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.11.12 updated from RVP
Košík MichalSK Veselí nad Moravou K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Profil není vyplněn.
závod odkaz na výsledkyvideo v novém okněloď
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-BGalasport TikTak
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACEGalasport TikTak
25.08.2019 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACEGalasport TikTak
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M FINALE-BGalasport TikTak
24.08.2019 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR K1M KVALIFIKACEGalasport TikTak
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M FINALE-BGalasport TikTak
12.05.2019 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Troji + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport TikTak
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-BGalasport TikTak
11.05.2019 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport TikTak
05.05.2019 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-BGalasport TikTak
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M FINALE-BGalasport TikTak
04.05.2019 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport TikTak
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M FINALE-BGalasport TikTak
26.08.2018 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně K1M KVALIFIKACEGalasport TikTak
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M FINALE-BGalasport TikTak
25.08.2018 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Lipně + MČR U23 K1M KVALIFIKACEGalasport TikTak
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M FINALE-BGalasport TikTak
13.05.2018 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR + nominační závod K1M KVALIFIKACEGalasport TikTak
12.05.2018 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M FINALE-BGalasport TikTak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-BGalasport TikTak
06.05.2018 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikaceGalasport TikTak
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-BGalasport TikTak
05.05.2018 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikaceGalasport TikTak
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M finale-BGalasport TikTak
26.08.2017 7. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu + 3. Národní kontrolní závod na Lipně K1M kvalifikaceGalasport TikTak
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1M finale-BGalasport TikTak
11.06.2017 6. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR U23 K1M kvalifikaceGalasport TikTak
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1M finale-BGalasport TikTak
10.06.2017 5. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu v Tróji + MČR dospělých K1M kvalifikaceGalasport TikTak
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-BGalasport TikTak
14.05.2017 4. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikaceGalasport TikTak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-BGalasport TikTak
13.05.2017 3. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikaceGalasport TikTak
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-BGalasport TikTak
07.05.2017 2. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikaceGalasport TikTak
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M finale-BGalasport TikTak
06.05.2017 1. Český pohár Skupiny ČEZ ve slalomu na Trnávce + nominační závod K1M kvalifikaceGalasport TikTak
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1M finale-B
24.04.2016 4. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závo4 K1M kvalifikace
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M finale-B
23.04.2016 3. Český pohár ve slalomu v Tróji + nominační závod K1M kvalifikace
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M finale-B
17.04.2016 2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M kvalifikace
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M finale-B
16.04.2016 1. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod K1M kvalifikace
0|3347|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.K1M 4/4 134
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.K1M 2/2 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 2/2 184

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.K1M 5/6 52
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.K1M 4/6 232
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/8 169
20.K1M 5/6 431
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1M 6/10 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1M 5/20 514

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
27.K1M 5/6 67
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.K1M 4/6 184
Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.C1M 2/2 23
11.K1M 5/8 449
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 6/9 174
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/19 412

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.K1M 6/8 126
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.K1M 4/6 219
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/6 113
5.K1M 5/6 527
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 7/12 237
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
42.C1M 2/2 7
10.K1M 5/24 388

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.K1M 6/8 120
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.K1M 4/6 160
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/6 151
47.C2M
Ivánek Roman
2/2 3
2.K1M 5/8 555
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1M 6/8 192
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/15 347

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1M 6/8 89
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
28.K1M 4/4 90
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
173.K1M 2/2 193
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/6 117
22.C2M
Hošek Ondřej
2/2 7
27.C2M
Ivánek Roman
2/2 6
2.K1M 5/7 466
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/6 247

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
31.K1M 6/8 73
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.K1M 4/6 159
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.K1M 5/10 909
Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.C1M 4/4 18
3.K1M 5/10 401
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1M 5/6 129

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
29.K1M 9/12 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.K1M 4/6 120
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 4/4 1087
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/8 77
8.C2M
Košíková Denisa
5/8 31
9.K1M 5/9 471
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/9 184

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
40.K1M 6/8 31
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.K1M 4/6 82
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.K1M 4/4 685
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/6 52
13.C2M
Olejník Jan
4/4 21
2.K1M 5/10 578
Sjezd: Žebříček Český Pohár
50.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.K1M 4/4 66

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
45.K1M 4/6 14
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.K1M 3/3 145
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 4/4 44
18.C2M
Olejník Jan
2/2 16
29.C2M
Tomeček Michal
2/2 7
10.K1M 5/6 467

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152014201320122011
K1M302721252831294060

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620132012
K1M21161412163750

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
K1M1119482810162645

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20152014201320122011
K1M17391136148

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620132012
K1M94199171164138119154

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1M64546438191428
K1M201152239210
C2M---4727-81329

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M1791010413181533
C1M---42-----
Fotky nenalezeny.
0|3347|0|N

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
11.K1M 4/4 134
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.K1M 2/2 28
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
17.K1M 2/2 184

rok 2019

Slalom: Žebříček Český Pohár
30.K1M 5/6 52
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
1.K1M 4/6 232
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/8 169
20.K1M 5/6 431
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1M 6/10 164
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/10 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.K1M 5/20 514

rok 2018

Slalom: Žebříček Český Pohár
27.K1M 5/6 67
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.K1M 4/6 184
Slalom: Oblastní žebříček Morava
45.C1M 2/2 23
11.K1M 5/8 449
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.K1M 6/9 174
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/19 412

rok 2017

Slalom: Žebříček Český Pohár
21.K1M 6/8 126
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
4.K1M 4/6 219
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/6 113
5.K1M 5/6 527
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 7/12 237
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
42.C1M 2/2 7
10.K1M 5/24 388

rok 2016

Slalom: Žebříček Český Pohár
25.K1M 6/8 120
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
8.K1M 4/6 160
Slalom: Oblastní žebříček Morava
6.C1M 5/6 151
47.C2M
Ivánek Roman
2/2 3
2.K1M 5/8 555
Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.K1M 6/8 192
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/15 347

rok 2015

Slalom: Žebříček Český Pohár
28.K1M 6/8 89
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
28.K1M 4/4 90
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
173.K1M 2/2 193
Slalom: Oblastní žebříček Morava
4.C1M 5/6 117
22.C2M
Hošek Ondřej
2/2 7
27.C2M
Ivánek Roman
2/2 6
2.K1M 5/7 466
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.K1M 5/6 247

rok 2014

Slalom: Žebříček Český Pohár
31.K1M 6/8 73
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
10.K1M 4/6 159
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
9.K1M 5/10 909
Slalom: Oblastní žebříček Morava
38.C1M 4/4 18
3.K1M 5/10 401
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
18.K1M 5/6 129

rok 2013

Slalom: Žebříček Český Pohár
29.K1M 9/12 111
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
16.K1M 4/6 120
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.K1M 4/4 1087
Slalom: Oblastní žebříček Morava
19.C1M 5/8 77
8.C2M
Košíková Denisa
5/8 31
9.K1M 5/9 471
Sjezd: Žebříček Český Pohár
37.K1M 4/4 35
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
15.K1M 5/9 184

rok 2012

Slalom: Žebříček Český Pohár
40.K1M 6/8 31
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
26.K1M 4/6 82
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
36.K1M 4/4 685
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1M 5/6 52
13.C2M
Olejník Jan
4/4 21
2.K1M 5/10 578
Sjezd: Žebříček Český Pohár
50.K1M 2/2 13
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
33.K1M 4/4 66

rok 2011

Slalom: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
45.K1M 4/6 14
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
148.K1M 3/3 145
Slalom: Oblastní žebříček Morava
28.C1M 4/4 44
18.C2M
Olejník Jan
2/2 16
29.C2M
Tomeček Michal
2/2 7
10.K1M 5/6 467

Slalom: Žebříček Český Pohár

kategorie201920182017201620152014201320122011
K1M302721252831294060

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620132012
K1M21161412163750

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
K1M1119482810162645

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20152014201320122011
K1M17391136148

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620132012
K1M94199171164138119154

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201920182017201620152014201320122011
C1M64546438191428
K1M201152239210
C2M---4727-81329

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
K1M1791010413181533
C1M---42-----

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
256 59 26 105 2   448
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár28.526.02270
K1M28.526.02270
NKZ34.831.02056
K1M34.831.02056
veřejné závody9.35.02202
K1M10.24.02118
C1M8.86.0358
C2M6.14.0326
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár00,000,000,000,070
K1M00,000,000,000,070
NKZ00,000,000,000,056
K1M00,000,000,000,056
veřejné závody157,43416,82612,97537,1202
K1M97,62521,21311,04739,8118
C1M23,4610,3813,81627,658
C2M415,4311,5519,21246,226
Celkem154,63410,4267,97522,9328
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár1362092153122,8
K1M1362092153122,8
NKZ1121994182017,9
K1M1121994182017,9
veřejné závody3781834514839,2
K1M235936410444,3
C1M9925034040,4
C2M446481549,1
Celkem6265920919931,8
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár slalom

Kategorie K1M

Košík Michalsl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 53
12.05.19
sl 52
11.05.19
sl 48
05.05.19
sl 47
04.05.19
sl 129
26.08.18
sl 127
25.08.18
sl 54
13.05.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 43
05.05.18
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 54
14.05.17
sl 53
13.05.17
sl 50
07.05.17
sl 49
06.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 112
21.08.16
sl 111
20.08.16
sl 32
24.04.16
sl 31
23.04.16
sl 25
17.04.16
sl 24
16.04.16
sl 126
23.08.15
sl 125
22.08.15
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 48
17.05.15
sl 47
16.05.15
sl 38
10.05.15
sl 37
09.05.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
sl 89
13.07.14
sl 88
12.07.14
sl 48
18.05.14
sl 47
17.05.14
sl 42
11.05.14
sl 41
10.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
10.ČP Troja
11.08.13
9.ČP Troja
10.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
5.ČP slalom
19.05.13
5.ČP slalom
18.05.13
4.ČP slalom
12.05.13
3.ČP slalom
11.05.13
sl. 2ČP Špin
28.04.13
sl. 1ČP Špin
27.04.13
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
sl.Veltrusy
27.05.12
sl.Veltrusy
26.05.12
sl.Č.Vrbné
22.04.12
sl.Č.Vrbné
21.04.12
sl.Trnávka
15.04.12
sl.Trnávka
14.04.12
USD Troja
15.05.11
USD Troja
14.05.11
Labe pod Špi
24.04.11
Labe pod Špi
23.04.11
USD Troja
09.05.10
USD Troja
08.05.10
pořadí17.21.30.38.28.38.32.25.25.24.26.17.19.22.22.14.13.28.22.26.23.20.27.18.17.26.16.21.18.32.22.33.22.26.23.20.33.18.37.20.31.25.26.27.22.31.24.31.53.34.16.30.30.21.25.29.34.24.37.30.32.34.35.32.48.43.45.57.66.61.
odstup % *)10,311,621,623,524,023,520,415,015,914,414,69,811,411,417,914,215,319,520,421,111,510,512,79,613,417,014,216,110,517,015,922,311,624,016,911,228,610,524,218,216,816,718,115,89,814,816,421,218,716,010,222,116,214,013,623,322,416,428,523,823,828,024,927,789,228,034,879,849,948,0
% poražených soupeřů *)61,950,035,619,635,711,918,435,140,043,935,959,081,379,447,567,568,428,947,534,278,281,039,562,263,641,965,954,554,122,546,220,047,537,548,855,817,958,518,257,833,346,746,844,776,766,742,525,046,465,365,132,635,655,642,934,913,239,55,329,318,413,210,518,42,112,529,012,514,523,1
pořadí2010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr63.548.332.328.827.124.521.020.824.828.728.5
medián6145322926222022252826
modus6143323018221622253822
počet závodů2481288886670
průměrný odstup od vítěze % *)49,058,024,416,418,616,213,116,415,019,120,6
průměrné % poražených soupeřů *)18,814,018,549,140,541,660,956,838,735,841,1
počet jízd461624161616161212138
lepší 1. jízda0
0,0%
3
75,0%
2
25,0%
4
33,3%
6
75,0%
5
62,5%
4
50,0%
6
75,0%
3
50,0%
3
50,0%
36
51,4%
čistých jízd2
50,0%
1
16,7%
2
12,5%
11
45,8%
4
25,0%
4
25,0%
4
25,0%
3
18,8%
2
16,7%
0
0,0%
33
23,9%

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Košík Michalsl 117
25.08.19
sl 116
24.08.19
sl 127
25.08.18
sl 53
12.05.18
sl 44
06.05.18
sl 78
11.06.17
sl 77
10.06.17
sl 104
26.07.15
sl 103
25.07.15
sl 123
31.08.14
sl 122
30.08.14
MČRdor.sl
21.09.13
9.ČP Troja
10.08.13
sl.Vrbné
15.09.12
sl.8ČP.Troja
19.08.12
sl.7ČP.Troja
18.08.12
USD Troja
17.09.11
USD Veltrusy
11.09.10
řeka Bečva u
05.09.09
USD Křivoklá
30.08.08
peřej Parapl
08.09.07
Žimrovice u
16.09.06
pořadí17.21.25.24.26.22.14.22.33.33.18.4.31.12.34.24.15.23.10.26.15.18.
odstup % *)10,311,615,014,414,617,914,215,922,328,610,54,521,210,122,416,416,328,011,563,421,721,7
% poražených soupeřů *)61,950,035,143,935,947,567,546,220,017,958,595,625,083,813,239,577,863,384,230,675,439,3
pořadí2006200720082009201020112012201320142015201720182019celkem
průměr18.015.026.010.023.015.023.317.525.527.518.025.019.021.2
medián181526102315244182214251722
modus181526102315124182214241715
počet závodů111111322223222
průměrný odstup od vítěze % *)21,721,763,411,528,016,316,312,819,519,116,014,710,918,7
průměrné % poražených soupeřů *)39,375,430,684,263,377,845,560,338,233,157,538,356,050,6
počet jízd222222644446444
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
1
50,0%
2
100,0%
2
100,0%
2
100,0%
1
33,3%
0
0,0%
11
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
33,3%
1
25,0%
1
25,0%
1
25,0%
1
25,0%
1
16,7%
0
0,0%
10
22,7%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Košík Michalsl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
sl 131
22.09.19
sl 130
21.09.19
sl 74
09.06.19
sl 73
08.06.19
sl 61
19.05.19
sl 60
18.05.19
sl 140
16.09.18
sl 139
15.09.18
sl 76
10.06.18
sl 75
09.06.18
sl 65
27.05.18
sl 64
26.05.18
sl 142
17.09.17
sl 141
16.09.17
sl 131
27.08.17
sl 130
26.08.17
sl 69
28.05.17
sl 68
27.05.17
sl 127
18.09.16
sl 126
17.09.16
sl 64
05.06.16
sl 63
04.06.16
sl 57
22.05.16
sl 56
21.05.16
sl 150
20.09.15
sl 149
19.09.15
sl 56
24.05.15
sl 55
23.05.15
sl 135
21.09.14
sl 134
20.09.14
sl 68
15.06.14
sl 67
14.06.14
sl 59
01.06.14
sl 58
31.05.14
12.ČP,6.NKZ
01.09.13
11.ČP,5.NKZ
31.08.13
CP+NKZ LM2
16.06.13
CP+NKZ LM
15.06.13
2.NKZ ČB
26.05.13
1.NKZ ČB
25.05.13
NKZ.Veltrusy
23.09.12
NKZ.Veltrusy
22.09.12
NKZČ.Vrbné
03.06.12
sl.Č.Vrbné
02.06.12
2.NKZ Opava
29.04.12
1.NKZ Opava
28.04.12
USD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
Labe pod Špi
24.04.11
Labe pod Špi
23.04.11
USD Roudnice
19.09.10
USD Roudnice
18.09.10
USD České Vr
05.06.10
USD České Vr
05.06.10/2
USD České Vr
19.09.09
USD České Vr
19.09.09/2
USD Veltrusy
30.05.09
USD Veltrusy
30.05.09/2
USD Roudnice
01.06.08
USD Roudnice
31.05.08
pořadí18.37.23.8.13.116.20.17.7.6.37.21.14.68.8.15.5.41.19.22.10.15.23.20.12.44.20.22.48.7.78.16.6.31.20.39.46.14.22.31.53.34.33.16.31.31.35.32.13.17.41.49.52.43.45.57.41.47.56.59.65.58.80.91.86.70.
odstup %9,318,612,54,111,170,79,612,27,75,734,311,89,172,87,113,24,622,411,411,410,714,711,510,510,425,011,911,126,811,561,78,66,418,19,714,121,110,19,814,818,716,013,710,414,522,116,419,45,913,117,323,930,922,034,879,826,431,624,532,147,538,845,559,90,00,0
% poražených soupeřů86,672,381,794,190,56,580,684,093,794,870,083,689,546,894,789,696,567,781,379,491,787,578,281,089,860,684,082,655,794,534,787,793,861,583,267,256,387,176,766,746,465,370,686,467,067,067,671,384,078,755,146,148,558,429,012,549,441,037,534,824,732,913,24,313,321,6
pořadí2008200920102011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr78.073.550.847.826.531.526.037.323.518.727.229.821.534.5
medián7065474531312016201515131831
modus7058414131166720586820
počet závodů244666646666466
průměrný odstup od vítěze %0,047,928,734,815,213,913,327,213,412,524,719,511,120,4
průměrné % poražených soupeřů17,518,840,741,672,668,774,968,279,484,079,075,083,765,6
počet jízd488101212128121212128130
lepší 1. jízda2
100,0%
1
25,0%
2
50,0%
4
66,7%
2
33,3%
4
66,7%
2
33,3%
3
75,0%
2
33,3%
3
50,0%
4
66,7%
3
50,0%
3
75,0%
35
53,0%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
40,0%
2
16,7%
3
25,0%
2
16,7%
1
12,5%
1
8,3%
2
16,7%
1
8,3%
3
25,0%
3
37,5%
24
18,5%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie K1M

Košík Michalsl 19
19.04.15
sl 18
18.04.15
sl 120
24.08.14
sl 119
23.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 32
04.05.14
sl 31
03.05.14
sl 30
03.05.14/2
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
MJF neděle
25.08.13
MJF sobota
24.08.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Veltrusy
01.09.12
sl.V.Mýto
16.06.12
2.ČPž Trutno
06.05.12
1.ČPž Trutno
05.05.12
řeka Ploučni
30.04.11
Kamenice nad
17.04.11
Kamenice nad
16.04.11
USD Veltrusy
21.08.10
USD Veltrusy
21.08.10/2
USD Veltrusy
22.05.10
USD Veltrusy
22.05.10/2
USD Veltrusy
22.08.09
USD Veltrusy
22.08.09/2
USD České Vr
27.06.09
řeka Loučná
06.06.09
Jizera, peře
23.05.09
Jizera, peře
23.05.09/2
pořadí4.4.11.8.4.2.5.4.12.4.3.10.4.10.9.15.4.5.8.13.17.20.32.29.36.40.60.66.32.34.28.52.
odstup %11,06,516,313,05,64,86,16,514,612,48,812,39,68,04,210,13,49,57,612,919,618,928,122,937,338,955,147,518,224,821,737,5
% poražených soupeřů91,792,181,588,397,399,191,194,380,097,198,187,795,890,491,876,396,896,293,389,752,953,735,448,140,740,021,314,565,256,674,553,6
pořadí2009201020112012201320142015celkem
průměr45.334.316.78.08.35.94.018.3
medián343217594410
modus282913410444
počet závodů643449232
průměrný odstup od vítěze %34,131,817,17,78,59,88,717,3
průměrné % poražených soupeřů47,641,165,490,791,491,991,974,5
počet jízd12868818464
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
1
33,3%
1
25,0%
2
50,0%
4
44,4%
0
0,0%
10
31,3%
čistých jízd4
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
2
25,0%
3
37,5%
6
33,3%
3
75,0%
18
28,1%

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

Košík MichalUSD České Vr
30.07.09
USD České Vr
30.07.09/2
Vodácký areá
07.08.08
pořadí16.12.32.
odstup %31,215,630,1
% poražených soupeřů21,154,229,5
pořadí20082009celkem
průměr32.014.020.0
medián321216
modus321212
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %30,123,425,6
průměrné % poražených soupeřů29,537,734,9
počet jízd246
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
2
33,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Košík Michalsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
pořadí7.10.3.2.3.3.3.3.2.4.9.6.2.2.2.12.7.6.5.4.4.7.16.1.2.3.4.4.3.3.15.18.8.7.6.5.1.4.17.14.10.4.5.5.16.18.7.9.20.26.12.13.16.15.31.40.14.15.
odstup %11,415,212,20,46,62,52,31,42,35,012,44,04,13,90,28,56,67,87,07,25,66,417,80,02,83,66,811,05,911,620,522,617,615,010,714,80,018,423,821,022,320,612,716,622,326,822,936,524,929,226,036,347,845,723,140,054,640,6
% poražených soupeřů85,478,688,995,087,586,785,787,591,778,681,488,190,090,987,569,484,276,277,881,387,584,661,5100,090,987,557,157,177,877,867,457,556,364,764,369,2100,062,540,756,740,078,675,073,358,351,462,552,948,640,545,036,821,126,325,015,231,626,3
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr25.017.012.59.28.03.55.86.34.23.04.38.8
medián15159563352236
modus14127513142233
počet závodů4646845652858
průměrný odstup od vítěze %39,635,027,119,515,08,86,17,14,93,66,515,6
průměrné % poražených soupeřů24,536,456,360,767,767,584,979,487,685,286,967,6
počet jízd712811166811721098
lepší 1. jízda0
0,0%
3
50,0%
1
25,0%
2
33,3%
3
37,5%
0
0,0%
1
20,0%
4
66,7%
1
20,0%
1
50,0%
4
50,0%
20
34,5%
čistých jízd1
14,3%
5
41,7%
4
50,0%
3
27,3%
7
43,8%
2
33,3%
3
37,5%
3
27,3%
2
28,6%
0
0,0%
4
40,0%
34
34,7%

Kategorie C2M

Košík Michalsl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
pořadí3.3.3.1.1.2.15.8.6.5.3.2.2.4.6.9.1.1.14.13.4.3.11.11.13.14.
odstup %41,029,27,70,00,02,1155,525,211,714,69,55,86,316,331,328,20,00,039,028,923,66,439,936,833,940,4
% poražených soupeřů50,033,333,3100,0100,066,76,761,144,455,666,783,380,062,564,350,0100,0100,040,950,057,171,452,460,029,418,8
pořadí2009201020112012201320152016celkem
průměr13.511.08.54.35.61.83.06.1
medián1311414134
modus1311312133
počet závodů224484226
průměrný odstup od vítěze %37,138,324,514,930,62,435,124,4
průměrné % poražených soupeřů24,156,254,978,657,575,041,759,2
počet jízd4478155346
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
1
25,0%
1
25,0%
2
25,0%
1
25,0%
0
0,0%
8
30,8%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
25,0%
1
6,7%
1
20,0%
0
0,0%
6
13,0%

Kategorie K1M

Košík Michalsl 104
04.08.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 86
30.06.19
sl 85
29.06.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 109
12.08.18
sl 107
11.08.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 87
01.07.18
sl 86
30.06.18
sl 146
01.10.17
sl 145
30.09.17
sl 116
13.08.17
sl 115
12.08.17
sl 88
25.06.17
sl 86
24.06.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 81
26.06.16
sl 79
25.06.16
sl 45
08.05.16
sl 44
07.05.16
sl 157
27.09.15
sl 156
26.09.15
sl 134
30.08.15
sl 132
29.08.15
sl 120
09.08.15
sl 119
08.08.15
sl 82
05.07.15
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
sl 115
17.08.14
sl 114
16.08.14
sl 97
20.07.14
sl 96
19.07.14
sl 86
06.07.14
sl 84
05.07.14
sl 54
25.05.14
sl 52
24.05.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
Brno NE
04.08.13
Brno SO
03.08.13
KouniceSl NE
07.07.13
KouniceSl SO
06.07.13
sl.Veselí2
23.06.13
sl.Veselí
22.06.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
sl.D.Kounice
01.07.12
sl.Kounice
30.06.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.VeselínM
20.05.12
sl.Veselí nM
19.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
Řeka Morava
25.07.10
Řeka Morava
24.07.10
USD Opava
16.05.10
USD Opava
15.05.10
řeka Morava
26.09.09
řeka Morava
26.09.09/2
Řeka Morava
18.07.09
Řeka Morava
18.07.09/2
Řeka Jihlava
20.06.09
Řeka Jihlava
20.06.09/2
Řeka Morava
13.06.09
Řeka Morava
13.06.09/2
USD Opava
18.04.09
USD Opava
18.04.09/2
pořadí2.2.2.2.4.3.20.11.6.5.3.2.5.4.2.2.1.1.3.3.7.2.1.2.2.3.3.4.6.5.2.2.2.2.1.3.5.2.1.2.6.2.2.3.2.3.6.4.6.3.2.1.2.7.12.8.2.1.2.2.4.1.1.15.13.3.3.16.16.20.12.10.17.17.10.14.35.37.27.21.23.26.15.25.14.10.
odstup %2,21,60,14,86,96,519,814,79,27,51,66,75,71,43,91,60,00,07,43,110,91,00,01,34,25,23,17,510,511,38,34,95,16,90,05,69,22,20,02,216,43,10,65,011,48,24,510,15,86,74,60,00,310,513,313,57,90,00,45,13,50,00,011,112,75,49,919,321,816,98,37,716,116,314,824,322,723,920,819,818,917,014,721,923,717,9
% poražených soupeřů98,098,097,897,894,396,381,491,086,890,992,996,490,793,098,898,8100,0100,095,695,693,699,0100,097,498,296,894,691,794,095,697,197,096,296,4100,097,194,993,8100,096,279,297,097,595,697,797,895,194,190,095,097,5100,098,191,384,191,198,7100,097,298,194,2100,0100,082,186,495,796,082,182,172,576,680,078,479,287,080,963,862,960,669,261,462,769,652,950,066,7
pořadí20092010201120122013201420152016201720182019celkem
průměr23.314.311.04.03.42.82.93.02.07.02.57.2
medián231413232222523
modus10103122221522
počet závodů1076108107868686
průměrný odstup od vítěze %20,114,913,45,45,05,66,74,22,78,33,78,4
průměrné % poražených soupeřů62,079,287,495,596,094,996,696,498,190,497,089,7
počet jízd2014122016201416121612172
lepší 1. jízda3
30,0%
3
42,9%
5
83,3%
2
20,0%
3
37,5%
3
30,0%
4
57,1%
2
25,0%
3
50,0%
5
62,5%
3
50,0%
36
41,9%
čistých jízd7
35,0%
4
28,6%
7
58,3%
10
50,0%
8
50,0%
12
60,0%
8
57,1%
9
56,3%
10
83,3%
4
25,0%
8
66,7%
87
50,6%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Košík Michalsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
pořadí23.21.14.18.19.16.17.19.22.24.21.19.13.21.19.11.11.15.13.4.17.17.25.25.29.30.
odstup %11,27,710,68,68,413,212,910,010,711,015,315,510,26,96,010,19,613,312,32,60,06,821,520,416,714,8
% poražených soupeřů69,471,453,667,966,742,340,759,167,763,525,933,357,166,170,047,458,339,147,892,969,269,87,77,731,727,5
pořadí201320162017201820192020celkem
průměr27.312.714.721.016.822.018.6
medián25171321172119
modus25171119142119
počet závodů43755226
průměrný odstup od vítěze %18,43,19,812,510,79,411,0
průměrné % poražených soupeřů18,777,355,149,954,270,452,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie K1M

Košík Michalsp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí31.22.24.21.13.21.10.
odstup %8,010,711,015,310,26,917,9
% poražených soupeřů33,367,763,525,957,166,162,5
pořadí201220172018celkem
průměr10.017.024.520.3
medián10132221
modus10132121
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %17,98,611,311,4
průměrné % poražených soupeřů62,561,647,653,7

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Košík Michalsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
pořadí23.21.14.18.19.16.17.19.22.24.21.19.13.21.19.19.11.11.15.13.4.17.17.25.25.29.30.
odstup %11,27,710,68,68,413,212,910,010,711,015,315,510,26,96,08,710,19,613,312,32,60,06,821,520,416,714,8
% poražených soupeřů69,471,453,667,966,742,340,759,167,763,525,933,357,166,170,067,947,458,339,147,892,969,269,87,77,731,727,5
pořadí201320162017201820192020celkem
průměr27.312.715.321.016.822.018.6
medián25171321172119
modus25171119142119
počet závodů43855227
průměrný odstup od vítěze %18,43,19,612,510,79,410,9
průměrné % poražených soupeřů18,777,356,749,954,270,452,7

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Košík Michalsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sj 2
16.03.19
sj 1
16.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sj 1
17.03.18
sj 2
17.03.18/2
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 2
18.03.17
sj 1
18.03.17/2
sj 117
28.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 2
19.03.16
sl 1
19.03.16/2
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sj 2
28.03.15
sj 1
28.03.15/2
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sl 3
29.03.14
sj 2
29.03.14/2
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
pořadí23.21.14.18.19.16.17.8.9.9.8.13.16.15.15.6.5.19.22.24.21.19.12.13.9.8.9.15.16.16.3.3.13.21.19.19.11.11.15.13.8.6.8.7.10.6.4.4.4.17.17.3.3.4.4.4.3.8.9.7.8.3.3.14.13.16.15.5.5.25.25.29.30.7.10.10.
odstup %11,27,710,68,68,413,212,99,611,49,99,812,011,89,911,014,814,210,010,711,015,315,511,117,29,48,814,213,513,413,114,814,010,26,96,08,710,19,613,312,313,410,310,611,412,310,19,26,72,60,06,89,59,59,110,39,08,710,112,010,711,410,66,719,522,526,522,73,43,821,520,416,714,813,116,212,1
% poražených soupeřů69,471,453,667,966,742,340,781,678,480,582,976,071,775,976,379,283,359,167,763,525,933,376,172,781,882,974,263,261,561,575,075,057,166,170,067,947,458,339,147,880,685,382,585,472,783,381,382,492,969,269,893,393,391,991,980,086,780,077,184,681,189,589,568,370,765,168,284,084,07,77,731,727,573,962,564,0
pořadí20132014201520162017201820192020celkem
průměr19.411.36.36.610.913.912.522.012.1
medián2513741015142111
modus10534438213
počet závodů7669161515276
průměrný odstup od vítěze %16,416,410,27,310,112,811,29,411,6
průměrné % poražených soupeřů39,373,483,685,469,264,970,570,469,3

Český pohár sprint

Kategorie K1M

Košík Michalsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí45.22.17.20.18.23.16.20.20.13.12.14.10.15.26.33.
odstup %8.240,313,112,49,99,117,04,296,20,18,49,56,05,148,519,326,7
% poražených soupeřů---75,681,466,169,656,080,376,571,673,977,174,578,064,134,215,8
pořadí20122016201720182019celkem
průměr29.512.513.019.824.420.3
medián261013202018
modus261012201720
počet závodů2234516
průměrný odstup od vítěze %23,026,88,029,41.657,0532,9
průměrné % poražených soupeřů25,071,175,271,158,562,2

Mistrovství ČR sprint

Kategorie K1M

Košík Michalsj 67
26.05.19
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 51
15.05.16
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí20.20.20.15.7.8.33.
odstup %9,996,20,148,57,512,426,7
% poražených soupeřů66,176,571,664,178,675,015,8
pořadí20122013201620182019celkem
průměr20.57.015.020.020.017.6
medián8715202020
modus8715202020
počet závodů211217
průměrný odstup od vítěze %19,67,548,548,29,928,8
průměrné % poražených soupeřů45,478,664,174,166,164,0

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Košík Michalsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
pořadí45.22.17.20.18.23.16.20.20.13.12.14.10.15.26.33.
odstup %8.240,313,112,49,99,117,04,296,20,18,49,56,05,148,519,326,7
% poražených soupeřů---75,681,466,169,656,080,376,571,673,977,174,578,064,134,215,8
pořadí20122016201720182019celkem
průměr29.512.513.019.824.420.3
medián261013202018
modus261012201720
počet závodů2234516
průměrný odstup od vítěze %23,026,88,029,41.657,0532,9
průměrné % poražených soupeřů25,071,175,271,158,562,2

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Košík Michalsj 89
25.06.17
sj 87
24.06.17
pořadí1.3.
odstup %0,010,5
% poražených soupeřů100,033,3
pořadí2017celkem
průměr2.02.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %5,25,2
průměrné % poražených soupeřů66,766,7

Kategorie K1M

Košík Michalsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 82
26.06.16
sj 80
25.06.16
sj 51
15.05.16
sp.Veselí2
23.06.13
sp.Veselí
22.06.13
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.VeselínM
20.05.12
sp.VeselínM
19.05.12
pořadí45.22.17.20.18.23.16.20.20.13.12.14.10.6.4.15.4.2.26.33.8.11.
odstup %8.240,313,112,49,99,117,04,296,20,18,49,56,05,16,31,648,54,90,919,326,714,320,0
% poražených soupeřů---75,681,466,169,656,080,376,571,673,977,174,578,080,088,964,189,396,934,215,865,060,0
pořadí201220132016201720182019celkem
průměr19.53.08.813.019.824.416.3
medián112613202015
modus82412201720
počet závodů42434522
průměrný odstup od vítěze %20,12,915,48,029,41.657,0389,7
průměrné % poražených soupeřů43,893,177,875,271,158,567,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále