Němec Radek, 2004

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: 3+   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 2   C1: -   C2: 2
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 61. 11/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 142.20 0 137.70 2 139.7025.30/22,167
C2M 10. 2/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
163.90 2 160.70 0 160.7026.00/19,37
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích
K1M 77. 13/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 149.97 2 150.62 2 151.9733.31/28,153
C2M 9. 2/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
176.85 2 172.99 2 174.9930.90/21,48
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech
K1M 38. 7/ZSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub. 01:24,18 - 01:21,31 - 01:21,3119.56/31,7-
C2M 14. 5/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:33,42 - 01:25,17 - 01:25,1714.41/20,4-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 28. 23/ZSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub. 00:58,27 - 00:58,00 - 00:58,0011.21/24,0-
C2M 6. 6/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:58,66 - 00:58,64 - 00:58,645.35/10,0-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 112. 69/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 4.00 999 128.62 8 136.6262.27/83,8-
C2M 7. 7/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
223.07 8 138.72 8 146.7238.73/35,9-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 73. 11/ZSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub. 00:00,00 - 00:00,00 - 01:08,5622.94/50,30/2/0
C2M 17. 2/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 - 00:00,00 - 01:03,5615.26/31,627/2/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 71. 11/ZSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub. 01:03,11 - 01:08,24 - 01:08,2423.06/51,00/2/0
C2M 17. 2/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
01:02,57 - 01:18,63 - 01:18,6328.69/57,425/2/0
24.06.2018 4. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD Brandýs nad Labem
K1M 64. 51/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 123.53 12 125.69 10 135.5348.07/55,037/0
23.06.2018 3. Český pohár žáků ve slalomu v Brandýse n.L.
K1M 82. 60/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 126.16 66 135.06 8 143.0653.00/58,824/0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 7. 1/ZSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub. - - - - 01:25,4015.00/21,37
C2M 1. 1/ZSVESELÝ Ondřej
NĚMEC Radek
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 01:47,50 2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod
K1M 42. 13/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 16:13,68261.34/36,728
C2M 10. 5/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 16:50,04123.17/13,97
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd
K1M 36. 8/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 16:04,41262.50/37,435
C2M 10. 2/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:20,38155.26/17,57
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C2M 3. 1/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
150.10 2 145.40 4 149.4026.10/21,23
K1M 19. 5/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 124.80 0 124.00 0 124.0012.50/11,221
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě
K1M 5. 1/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 11:01,80114.10/20,810
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě
C2M 3. 1/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
186.90 14 164.50 6 170.5043.20/33,93
K1M 22. 4/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 131.20 4 132.10 4 135.2025.00/22,720
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 9. 2/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 15:47,30219.00/30,17
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 65. 16/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 01:18,3332.88/72,30/0/0
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 61. 13/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 01:08,85 - 01:00,46 - 34:15,467.79/0,40/0/0
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 5. 1/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 16:00,10193.70/25,37
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 53. 11/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 11:28,82178.29/34,90/4/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 56. 13/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 11:42,11191.82/37,6-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 11.  NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 16:10,80243.50/33,54
C2M 5.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 17:18,90187.40/22,02
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 4.  NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 16:44,40199.90/24,88
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 27. 5/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 19:36,90346.60/41,72
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 28. 6/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 20:29,70392.70/46,91
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 30. 6/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 19:11,20351.20/43,93
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu (
K1M 31. 6/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 19:10,10348.60/43,52
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 81. 17/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 140.35 4 137.90 2 139.9039.34/39,128
C1M 57. 12/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub. 161.80 4 166.70 2 165.8058.60/54,70
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 79. 15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 143.70 8 141.00 0 141.0037.60/36,431
C1M 64. 12/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub. 167.40 0 162.70 4 166.7057.40/52,50
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 48. 15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 00:50,97 - 00:54,12 - 00:50,9715.43/43,4-
C2M 17. 5/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
00:56,88 - 00:53,76 - 00:53,7612.42/30,0-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 114. 33/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 126.57 154 165.94 112 277.94191.02/219,8-
02.09.2017 Mistrovství ČR žáků ve slalomu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem
C1M    NĚMEC Radek 2004 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 -
C2M 11. 8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
3 Pardub.
Pardub.
169.86 366 1.00 999 535.86395.03/280,5-
K1M 100. 62/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 4.00 999 176.12 168 344.12242.38/238,2-
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 19. 14/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 05:58,3675.51/26,710
C2M 4. 3/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 06:04,3135.48/10,83
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 12. 9/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 64.79 0 63.12 0 01:03.12 17
C2M 4. 3/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
68.22 0 70.42 0 01:08.22 4
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem
C1M    NĚMEC Radek 2004 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe
C1M    NĚMEC Radek 2004 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M    NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 4.00 999 4.00 999 999.00 0
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
C2M    ŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
3 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 50. 18/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 11:54,79205.56/40,415/0/14
C2M 13. 4/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 12:44,39154.96/25,453/33/3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 52. 15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 21:26,76353.98/37,921/0/19
C2M 19. 6/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 23:57,37343.28/31,446/23/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 93. 56/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 146.56 8 145.45 6 151.4555.19/57,34
C2M 10. 8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
Pardub.
Pardub.
167.19 8 161.98 12 173.9841.02/30,91
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži
K1M 79. 48/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 175.24 2 153.66 8 161.6645.32/39,018
C2M 10. 8/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
Pardub.
Pardub.
213.45 154 212.61 12 224.6166.90/42,41
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži
K1M 19. 15/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 00:39,70 - 00:41,59 - 00:39,708.49/27,219
C2M 5. 5/ZSFENCL Jáchym
NĚMEC Radek
2003
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:42,69 - 00:42,63 - 00:42,634.73/12,53
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 10.  NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 01:03,2018.10/40,12
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
K1M 6.  NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 16:13,30215.80/28,54
14.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 35. 9/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub. 180.36 4 1.00 999 184.3691.63/98,80
C2M 9. 4/ZSŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
191.18 112 186.86 58 244.86104.97/75,00
K1M 64. 21/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 148.92 2 143.06 4 147.0662.63/74,216
13.05.2017 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
C1M 36. 9/ZSNĚMEC Radek 2004 Pardub. 156.51 16 165.45 8 172.5183.81/94,50
C2M 9. 4/ZSŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
206.09 12 181.42 62 218.0989.39/69,50
K1M 65. 19/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 127.42 56 133.64 0 133.6449.55/58,918
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
C2M    NĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
C2M    NĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - DNS 0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody)
K1M 15. 2/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 16:57,50246.10/31,94
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena)
K1M 15. 2/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 14:04,20190.70/29,25
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 2. 1/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
02:36,50 - 02:39,60 - 02:39,60 1
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
C2M 4. 1/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
01:32,80 - 01:29,60 - 01:29,6020.40/29,51
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 19. 3/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 02:23,70 - 02:30,70 - 02:30,7046.10/44,11
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
K1M 20. 3/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 01:23,70 - 01:23,70 - 01:23,7026.80/47,10
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 3. 1/ZSNĚMEC Radek
FENCL Jáchym
2004
2003
3 Pardub.
Pardub.
- - - - 18:56,90264.40/30,32
K1M 7. 1/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 16:53,80252.30/33,12
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 56. 7/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 12:10,11223.78/44,20/0/0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 48. 5/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 01:29,42 - 01:29,94 - 01:29,9427.03/43,00/1/0
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 3.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:00,00417.50/49,62
K1M 9. 1/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 17:27,40259.20/32,91
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka
C2M 1.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 19:55,00 6
K1M 6.  NĚMEC Radek 2004 3 Pardub. - - - - 17:20,00229.20/28,34
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 90. 19/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 164.60 8 146.80 2 148.8040.50/37,48
C2M 28. 4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
197.90 4 193.00 2 195.0075.20/62,80
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 104. 22/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 144.00 10 145.80 2 147.8042.20/40,01
C2M 27. 5/ZMŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
175.40 10 189.00 18 185.4071.30/62,50
14.08.2016 MČR žáků ve sprintu v Brně Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
C1M 22. 10/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 01:49,71 - 01:49,45 - 01:49,4527.65/33,8-
K1M 24. 14/ZMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub. 01:31,39 - 01:33,86 - 01:31,3925.78/39,3-
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 28. 4/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 147.40 2 150.90 0 149.4046.30/44,90
C2M    PLÁŠIL Hynek
NĚMEC Radek
2006
2004
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
K1M 34. 6/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 133.50 0 131.20 0 131.2033.30/34,06
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
C1M 26. 3/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 168.00 0 158.10 2 160.1053.70/50,50
C2M    PLÁŠIL Hynek
NĚMEC Radek
2006
2004
Pardub.
Pardub.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
K1M 13. 3/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 12:11,20246.00/50,72
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou
K1M 19. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 120.30 2 139.10 4 122.3021.00/20,718
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 50. 15/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 13:05,38240.29/44,1-
C2M 14. 3/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 13:30,51196.13/31,9-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 43. 11/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 22:17,86410.42/44,3-
C2M 15. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 24:06,52390.99/37,0-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 12. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 02:27,9066.20/81,00
C2M 4. 1/ZMNĚMEC Radek
NĚMEC Radek
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 02:11,7031.40/31,31
K1M 5. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 01:51,0034.70/45,53
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 11. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 24:04,01656.91/83,50
C2M 3. 1/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:43,20437.50/50,51
K1M 5. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 18:22,40278.60/33,82
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 28. 2/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 15:22.40 0/0/0
K1M 47. 2/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 12:57.44 0/1/0
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
C1M 30. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 02:00,1448.06/66,70/0/0
K1M 51. 4/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 01:41,1635.46/54,00/0/0
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C1M 12. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 24:04,01656.91/83,50
C2M 3. 1/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 21:43,20437.50/50,51
K1M 5. 1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 18:22,40278.60/33,81
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka
C2M 2.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 22:55,90475.60/52,81
K1M 5.  NĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 19:00,20328.60/40,51
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 100. 14/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 148.10 2 147.10 0 147.1045.90/45,40
C1M 74. 8/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 212.00 8 199.70 6 205.70100.30/95,20
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
K1M 100. 14/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 147.30 6 156.20 8 153.3051.40/50,40
C1M 74. 9/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 191.40 4 195.10 8 195.4087.60/81,30
06.09.2015 MČR žáků ve sprintu v Brandýse USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
K1M 38. 16/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 01:19,28 - 01:02,26 - 01:02,2617.65/39,6-
C2M 9. 3/ZMNĚMEC Radek
BEIER Matouš
2004
2004
Pardub.
Trutnov
01:01,46 - 01:03,49 - 01:01,4610.74/21,2-
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 6. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 04:45,4025.10/9,60
K1M 29. 11/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 04:35,2070.50/34,40
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko
C2M 6. 2/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
00:47,78 - 00:53,06 - 00:47,788.51/21,70
K1M 31. 10/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. 00:43,59 - 00:44,96 - 00:43,5912.02/38,10
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
C2M 3.  NĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
- - - - 02:01,0045.40/60,12
K1M 6.  NĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 01:35,1030.60/47,41
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 46. 10/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. - - - - 13:51,68279.07/50,5-
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 45. 8/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. - - - - 13:50,84290.09/53,6-
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 5.  NĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 20:06,20365.00/43,41
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 43. 4/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub. - - - - 13:49,42310.00/59,70/0/0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 45. 4/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 01:45,64 - 01:45,85 - 01:45,6442.75/68,00/0/0
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 21.  NĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 179.80 6 165.10 54 185.8050.20/37,00
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
PW 16.  NĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 190.30 4 187.60 4 191.6048.90/34,30
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M
předžáci
   NĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou
K1M
předžáci
   NĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 0.00 999 0.00 999 999.00 0
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
18. 12/PZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 233.80 206 214.40 108 322.40191.40/146,10
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M
předžáci
18. 12/PZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 243.05 158 198.50 104 302.50175.10/137,40
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M
předžáci
3. 3/PZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 210.20 4 205.10 6 211.1038.90/22,60
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě
K1M
předžáci
2. 2/PZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub. 214.60 6 192.90 8 200.9015.00/8,10
06.06.2013 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka
K1M 9.  NĚMEC Radek 2004 0 Pardub. - - - - 33:45,101208.10/147,90
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 122. 18/PZNĚMEC Radek 2002 0 Pardub. 218.90 10 212.70 158 228.90127.10/124,90
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 129. 18/PZNĚMEC Radek 2002 0 Pardub. 240.30 8 235.50 20 248.30153.10/160,80
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 3 19.06.18 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 3 05.06.17 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.04.17 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.09.16 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.07.16 updated from RVP
Němec RadekTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.09.12 inserted RVP

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Veselý Ondřej
4/4 21
247.K1M 5/6 202
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Veselý Ondřej
2/2 52
 K1M 5/5 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Veselý Ondřej
5/6 20
61.K1M 5/17 88
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veselý Ondřej
2/2 0
 K1M 5/5 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/6 0
89.C2M
Fencl Jáchym
1/1 4
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
307.K1M 5/7 110
Slalom: Oblastní žebříček Morava
44.C2M
Fencl Jáchym
2/2 2
146.K1M 2/2 22
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Fencl Jáchym
2/2 99
57.K1M 4/4 36
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
27.C2M
Fencl Jáchym
5/8 62
55.C2M
Veselý Ondřej
2/2 8
 C2M
Šťastný Matěj
1/1 0
86.K1M 5/14 27
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
24.C2M
Fencl Jáchym
3/3 6
61.K1M 5/5 52

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 C2M
Plášil Hynek
2/2 0
 C2M
Šťastný Matěj
2/2 0
337.K1M 4/4 33
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 5/5 0
44.C2M
Veselý Ondřej
3/3 3
54.C2M 1/1 1
103.K1M 5/7 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Veselý Ondřej
3/3 2
110.K1M 5/6 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
 PW 2/2 0

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C2M

Němec Radeksl 131
01.09.18
sl 133
02.09.17
pořadí7.11.
odstup % *)35,9280,5
% poražených soupeřů *)25,0---
pořadí20172018celkem
průměr11.07.09.0
medián1177
modus1177
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)280,535,9158,2
průměrné % poražených soupeřů *)0,025,012,5
počet jízd123
lepší 1. jízda1
100,0%
0
0,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Němec Radeksl 131
01.09.18
sl 137
09.09.17
sl 133
02.09.17
pořadí112.114.100.
odstup % *)83,8219,8238,2
% poražených soupeřů *)18,41,72,9
pořadí20172018celkem
průměr107.0112.0108.7
medián100112112
modus100112100
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze % *)229,083,8180,6
průměrné % poražených soupeřů *)2,318,47,7
počet jízd314
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Němec Radeksl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
pořadí57.64.35.36.28.26.74.
odstup %54,752,598,894,544,950,581,3
% poražených soupeřů12,510,02,92,83,67,41,4
pořadí201520162017celkem
průměr74.027.048.045.7
medián74263636
modus74263526
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %81,347,775,168,2
průměrné % poražených soupeřů1,45,57,15,8
počet jízd24713
lepší 1. jízda1
100,0%
1
50,0%
3
75,0%
5
71,4%
čistých jízd0
0,0%
2
50,0%
1
14,3%
3
23,1%

Kategorie C2M

Němec Radeksl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
pořadí10.9.3.3.4.9.9.28.27.
odstup %19,321,421,233,90,075,069,562,862,5
% poražených soupeřů57,161,960,060,066,7------------
pořadí201620172018celkem
průměr27.57.36.311.3
medián27939
modus27939
počet závodů2349
průměrný odstup od vítěze %62,648,224,040,6
průměrné % poražených soupeřů0,022,259,834,0
počet jízd46818
lepší 1. jízda1
50,0%
2
66,7%
0
0,0%
3
33,3%
čistých jízd0
0,0%
2
33,3%
1
12,5%
3
16,7%

Kategorie K1M

Němec Radeksl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 52
14.05.17
sl 51
13.05.17
sl 134
25.09.16
sl 133
24.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
pořadí61.77.64.82.19.22.81.79.12.64.65.90.104.34.19.100.3.2.122.129.
odstup %22,128,155,058,811,222,739,136,40,074,258,937,440,034,020,750,422,68,1124,9160,8
% poražených soupeřů56,246,142,724,363,359,634,436,667,632,332,621,916,345,971,410,077,888,9---2,3
pořadí201220132015201620172018celkem
průměr125.52.5100.061.860.254.261.5
medián122210034656164
modus122210019121919
počet závodů22145620
průměrný odstup od vítěze %142,815,350,433,041,733,045,3
průměrné % poražených soupeřů1,283,410,038,940,748,741,5
počet jízd4428101240
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
1
100,0%
1
25,0%
0
0,0%
3
50,0%
7
35,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
25,0%
4
40,0%
3
25,0%
9
22,5%

Kategorie PW

Němec Radeksl 139
28.09.14
sl 138
27.09.14
pořadí21.16.
odstup %37,034,3
% poražených soupeřů37,553,1
pořadí2014celkem
průměr18.518.5
medián1616
modus1616
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %35,635,6
průměrné % poražených soupeřů45,345,3
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C2M

Němec Radeksl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí10.10.
odstup %30,942,4
% poražených soupeřů35,735,7
pořadí2017celkem
průměr10.010.0
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %36,636,6
průměrné % poražených soupeřů35,735,7
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Němec Radeksl 85
24.06.18
sl 84
23.06.18
sl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
pořadí64.82.93.79.18.18.
odstup %55,058,857,339,0146,1137,4
% poražených soupeřů42,724,313,226,437,034,6
pořadí201320172018celkem
průměr18.086.073.059.0
medián18796464
modus18796418
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %141,848,156,982,3
průměrné % poražených soupeřů35,819,833,529,7
počet jízd44412
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Němec Radeksj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí28.30.
odstup %0,066,7
% poražených soupeřů------
pořadí2016celkem
průměr29.029.0
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,333,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie C2M

Němec Radeksj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí13.19.
odstup %25,431,4
% poražených soupeřů42,921,7
pořadí2017celkem
průměr16.016.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,428,4
průměrné % poražených soupeřů32,332,3

Kategorie K1M

Němec Radeksl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí65.53.50.52.47.51.43.
odstup %72,334,940,437,90,054,059,7
% poražených soupeřů1,517,534,738,611,55,7---
pořadí2015201620172018celkem
průměr43.049.051.059.051.6
medián4347505351
modus4347505343
počet závodů12227
průměrný odstup od vítěze %59,727,039,253,642,7
průměrné % poražených soupeřů0,08,636,79,515,6

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Němec Radeksl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí10.10.14.15.
odstup %13,917,531,937,0
% poražených soupeřů55,052,618,817,6
pořadí20162018celkem
průměr14.510.012.3
medián141010
modus141010
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %34,515,725,1
průměrné % poražených soupeřů18,253,836,0

Kategorie K1M

Němec Radeksl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
pořadí42.36.65.53.50.43.46.45.
odstup %36,737,472,334,944,144,350,553,6
% poražených soupeřů50,658,31,517,516,930,06,36,4
pořadí201520162018celkem
průměr45.546.549.047.5
medián45434245
modus45433636
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %52,144,245,346,7
průměrné % poražených soupeřů6,423,532,023,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Němec Radeksl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
pořadí12.11.28.30.12.
odstup %81,083,50,066,783,5
% poražených soupeřů---------------
pořadí2016celkem
průměr18.618.6
medián1212
modus1212
počet závodů55
průměrný odstup od vítěze %62,962,9
průměrné % poražených soupeřů-2,0-2,0

Kategorie C2M

Němec Radeksl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 30
19.04.18
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sl 78
28.06.15
sj 66
04.06.15
pořadí1.10.10.5.4.13.19.3.3.1.4.3.3.2.6.3.
odstup %0,013,917,522,010,825,431,430,349,60,031,350,550,552,89,660,1
% poražených soupeřů100,055,052,650,057,142,921,760,060,0100,040,050,050,050,0---50,0
pořadí2015201620172018celkem
průměr4.53.07.26.55.6
medián33353
modus333103
počet závodů246416
průměrný odstup od vítěze %34,846,324,613,428,5
průměrné % poražených soupeřů25,047,557,064,452,5

Kategorie K1M

Němec Radeksl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 63
24.05.18
sl 60
20.05.18
sl 39
03.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 42
04.05.17
sj 41
30.04.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj 76
25.06.16
sl 62
02.06.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sl 78
28.06.15
sj 66
04.06.15
sj 34
07.05.15
sj 31
03.05.15
Chrudimka
06.06.13
pořadí7.42.36.5.9.65.5.53.11.4.27.28.31.30.19.50.52.10.6.15.15.7.56.9.6.13.5.5.47.51.5.5.29.6.5.43.9.
odstup %21,336,737,420,830,172,325,334,933,524,841,746,943,543,926,740,437,940,128,531,929,233,144,232,928,350,745,533,80,054,033,840,534,447,443,459,7147,9
% poražených soupeřů64,750,658,377,857,91,575,017,547,482,413,310,014,317,143,834,738,635,758,333,333,340,01,820,061,533,360,042,911,55,742,920,03,428,633,3------
pořadí20132015201620172018celkem
průměr9.020.818.722.325.222.2
medián965152713
modus955655
počet závodů147111437
průměrný odstup od vítěze %147,946,236,933,936,739,9
průměrné % poražených soupeřů0,016,330,936,542,034,3

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Němec Radeksj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
pořadí28.30.
odstup %0,066,7
% poražených soupeřů------
pořadí2016celkem
průměr29.029.0
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %33,333,3
průměrné % poražených soupeřů0,00,0

Kategorie C2M

Němec Radeksj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí13.19.
odstup %25,431,4
% poražených soupeřů42,921,7
pořadí2017celkem
průměr16.016.0
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %28,428,4
průměrné % poražených soupeřů32,332,3

Kategorie K1M

Němec Radeksl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí65.53.50.52.56.47.51.43.
odstup %72,334,940,437,944,20,054,059,7
% poražených soupeřů1,517,534,738,61,811,55,7---
pořadí2015201620172018celkem
průměr43.049.052.759.052.1
medián4347525351
modus4347505343
počet závodů12328
průměrný odstup od vítěze %59,727,040,853,642,9
průměrné % poražených soupeřů0,08,625,09,513,9

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Němec Radeksl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí17.17.
odstup %31,657,4
% poražených soupeřů15,823,8
pořadí2018celkem
průměr17.017.0
medián1717
modus1717
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %44,544,5
průměrné % poražených soupeřů19,819,8

Kategorie K1M

Němec Radeksl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 40
29.04.17
sl 30
02.05.15
pořadí73.71.61.48.45.
odstup %50,351,00,443,068,0
% poražených soupeřů5,313,610,47,8---
pořadí201520172018celkem
průměr45.048.068.359.6
medián45487161
modus45486145
počet závodů1135
průměrný odstup od vítěze %68,043,033,942,5
průměrné % poražených soupeřů0,07,89,87,4

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Němec Radeksp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
sj 142
06.09.15
pořadí14.6.17.17.9.
odstup %20,410,057,430,021,2
% poražených soupeřů23,561,523,820,011,1
pořadí201520172018celkem
průměr9.017.012.312.6
medián9171414
modus917617
počet závodů1135
průměrný odstup od vítěze %21,230,029,327,8
průměrné % poražených soupeřů11,120,036,328,0

Kategorie K1M

Němec Radeksp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 109
14.08.16
sj 142
06.09.15
pořadí38.28.71.61.48.24.38.
odstup %31,724,051,00,443,439,339,6
% poražených soupeřů22,958,513,610,49,628,121,3
pořadí2015201620172018celkem
průměr38.024.048.049.544.0
medián3824483838
modus3824482838
počet závodů11147
průměrný odstup od vítěze %39,639,343,426,832,8
průměrné % poražených soupeřů21,328,19,626,423,5

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C2M

Němec Radeksl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sl 76
27.06.15
pořadí17.17.4.2.6.
odstup %31,657,429,50,021,7
% poražených soupeřů15,823,825,050,0---
pořadí201520172018celkem
průměr6.03.017.09.2
medián62176
modus621717
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %21,714,744,528,0
průměrné % poražených soupeřů0,037,519,822,9

Kategorie K1M

Němec Radeksl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sl 76
27.06.15
sl 30
02.05.15
pořadí73.71.61.20.19.48.31.45.
odstup %50,351,00,447,144,143,038,168,0
% poražených soupeřů5,313,610,417,418,27,814,3---
pořadí201520172018celkem
průměr38.029.068.346.0
medián31207145
modus31196119
počet závodů2338
průměrný odstup od vítěze %53,044,733,942,7
průměrné % poražených soupeřů7,214,59,810,9

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Němec Radeksl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí17.17.5.
odstup %31,657,412,5
% poražených soupeřů15,823,866,7
pořadí20172018celkem
průměr5.017.013.0
medián51717
modus51717
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %12,544,533,8
průměrné % poražených soupeřů66,719,835,4

Kategorie K1M

Němec Radeksl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 74
03.06.17
sj 40
29.04.17
sl 30
02.05.15
pořadí73.71.61.19.48.45.
odstup %50,351,00,427,243,068,0
% poražených soupeřů5,313,610,468,47,8---
pořadí201520172018celkem
průměr45.033.568.352.8
medián45197148
modus45196119
počet závodů1236
průměrný odstup od vítěze %68,035,133,940,0
průměrné % poražených soupeřů0,038,19,817,6
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále