Neubert Adam, 1997

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 1   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně
K1M 13. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 13:28,4455.19/7,346/0/90
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 13. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 01:53,88 - 01:53,44 - 01:53,449.26/8,946/0/97
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 16. 6/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:46,71 - 00:47,40 - 00:47,404.43/10,3-
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L.
K1M 22. 7/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 00:47,652.37/5,2-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál
K1M 20. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:52,286.66/14,635/0/97
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál
K1M 13. 2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:46,43 - 00:48,62 - 00:48,623.44/7,643/0/133
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR
K1M 10. 4/U23NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc - - - - 00:46,180.73/1,637/0/73
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23
K1M 19. 5/U23NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 00:47,64 - 00:49,48 - 34:09,481.81/0,121/0/67
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 10. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 08:55,2524.72/4,837/0/126
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 9. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 08:54,5924.30/4,8-
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 8. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 18:41,2279.33/7,643/0/90
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 8. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 18:22,8264.18/6,243/0/96
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 6. 1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 14:30,1074.10/9,375
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 10. 1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 17:10,30100.60/10,852
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 4. 1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 16:44,5063.90/6,897
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 5. 1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 14:04,8043.40/5,484
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 6. 1/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 09:02,1036.20/7,265
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 12. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 11:57,6065.20/10,061
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 12. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 11:50,7064.20/9,958
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 15. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 09:22,3065.90/13,30
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně
K1M 4. 2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 00:51,161.73/3,562/0/60
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR
K1M 4. 2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 10:39,2320.77/3,462/0/90
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 23. 7/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 00:53,436.27/13,327/0/63
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 12. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 00:48,671.65/3,540/0/88
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 11. 2/U23NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 124.30 0 125.50 0 124.3010.60/9,329
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 8. 2/U23NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 109.70 2 115.00 50 111.7011.00/10,945
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 10. 2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 09:18,2849.06/9,60/0/93
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 8. 2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 16:41,3768.59/7,40/0/121
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 10. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:45,73 - 00:47,31 - 00:47,314.02/9,340/0/100
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem
K1M 8. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:46,01 - 00:46,22 - 00:46,223.27/7,646/0/100
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 9. 5/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 08:46,5120.18/4,040/0/90
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 12. 5/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 01:05,56 - 01:06,35 - 01:06,353.44/5,533/0/90
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 6. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 14:51,1023.30/2,749/0/68
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska
K1M 7. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 15:14,0044.00/5,146/0/45
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 6. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 18:00,5037.10/3,649/0/60
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 7. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 17:56,6039.70/3,846/0/60
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin
K1M 4. 2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 16:30,3031.90/3,360
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le
K1M 4. 2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 13:43,7022.60/2,861
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post
K1M 4. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 13:33,0030.30/3,965
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo
K1M 4. 2/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 16:13,3047.60/5,164
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 6.  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 13:56,7055.70/7,167
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M    NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - DSQ-R 0
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 6.  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 13:49,2043.70/5,672
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov
K1M 6. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 13:51,9046.30/5,964
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 23. 5/U23NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 116.80 0 115.20 2 116.8020.70/21,576
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
K1M 20. 4/U23NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 123.30 8 122.00 2 124.0016.50/15,3102
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 5. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 00:51,280.35/0,753/0/69
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné
K1M 6. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - 00:51,600.43/0,849/0/81
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 10. 3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 14:01,2284.64/11,235/0/27
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno
K1M 8. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 01:54,963.73/3,443
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 10. 3/U23NEUBERT Adam 1997 Olomouc 116.40 0 110.50 2 112.5014.30/14,624
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
K1M 14. 3/U23NEUBERT Adam 1997 Olomouc 122.80 4 120.40 6 126.4016.00/14,522
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M    NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:00,00 - 00:00,00 - DNS 0/0/0
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem
K1M    NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:48,47 - 00:49,72 - B 17/0/59
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP
K1M    NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - DNS 0
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 6. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 18:41,8082.70/8,049/0/15
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 7. 4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 18:32,3074.20/7,146/0/15
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M    NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - DNS 0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M    NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - DNS 0
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 2. 2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:41,69 - 00:41,79 - 00:41,690.90/2,2-
C2M 9. 6/DSCHALOUPKA Václav
NEUBERT Adam
1998
1997
3 Olomouc
Olomouc
00:51,08 - 01:04,35 - 00:51,086.75/15,2-
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 35. 13/DSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 113.56 56 111.99 8 119.9932.61/37,3-
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 9. 2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:52,09 - 00:51,83 - 00:51,833.57/7,440/0/82
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 8. 2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:51,23 - 00:51,79 - 00:51,234.36/9,343/0/82
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně
K1M 5.  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 01:51,21 - 01:52,93 - 01:51,214.73/4,453/0/84
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
K1M 6.  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 13:17,7145.86/6,149/0/54
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 1. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 09:12,61 -
C2M    CHALOUPKA Václav
NEUBERT Adam
1998
1997
3 Olomouc
Olomouc
- - - - DNS-A -
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině
K1M 1. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 09:00,75 -
C2M 4. 3/DSCHALOUPKA Václav
NEUBERT Adam
1998
1997
3 Olomouc
Olomouc
- - - - 10:49,3936.95/6,0-
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem
K1M 12.  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:47,63 - 00:48,41 - 00:47,634.57/10,633/0/64
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem
K1M 8.  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:46,34 - 00:46,51 - 00:46,343.13/7,243/0/88
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 2. 2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:39,30 - 00:40,60 - 00:39,300.30/0,843
K1M 15. 3/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:55,10 - 00:56,50 - 00:55,1016.10/41,37
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 5. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 08:56,2816.87/3,253/0/102
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M 6. 2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 01:08,04 - 01:06,78 - 01:06,783.89/6,249/0/102
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M    NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - DSQ-R 0/0/0
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout
K1M 4. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 11:19,6020.00/3,057/0/75
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 3. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 18:03,3048.00/4,662/0/60
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
K1M 4. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 17:55,6043.50/4,257/0/48
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 1. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 14:58,80 94
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 1. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 12:50,80 94
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 1. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 15:24,10 102
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 1. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 13:14,40 103
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 17. 3/DSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 110.48 4 111.08 2 113.0822.40/24,760
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 19. 3/DSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 111.17 2 107.00 6 113.0022.65/25,169
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 6.  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:52,00 - 00:52,36 - 00:52,004.07/8,5-
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 53.  NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 115.14 110 120.43 14 134.4335.02/35,2-
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem
K1M 11. 2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 01:55,48 - 01:52,34 - 01:52,346.09/5,735/0/36
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou
K1M 7. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 13:32,9055.07/7,346/0/84
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné
K1M 22. 4/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:54,78 - 00:54,97 - 00:54,786.98/14,614/0/20
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné
K1M 10. 2/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 01:02,47 - 00:51,10 - 00:51,103.80/8,037/0/86
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61
K1M 1. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 12:33,10 80
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem
K1M 2. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 12:41,103.70/0,580
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 18. 4/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 01:06,40 - 01:05,81 - 01:05,817.52/12,921/0/32
C2M 13. 2/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1996
1997
SKVeselí
Olomouc
01:12,04 - 01:13,28 - 01:12,049.43/15,116/0/2
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 16. 4/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 01:04,88 - 01:06,31 - 01:04,886.58/11,325/0/38
C2M 10. 2/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1996
1997
SKVeselí
Olomouc
01:12,33 - 00:00,00 - 01:12,339.07/14,322/0/9
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc
K1M 2. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 00:39,10 - 00:39,60 - 00:39,100.70/1,823
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice
K1M 17.  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc 01:18,96 - 01:19,41 - 01:18,967.98/11,223/0/41
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz
K1M 9. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 16:31,2255.21/5,940/0/119
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 10. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 14:57,5069.20/8,437/0/81
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy
K1M 8. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 14:49,3057.00/6,843/0/81
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 3.  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 11:29,3030.00/4,691
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 3. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 17:19,9042.40/4,391
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou
K1M 4. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 17:08,1055.90/5,7106
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most
K1M 4. 1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc - - - - 11:34,7035.80/5,4106
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
K1M 23. 4/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 102.30 2 103.70 0 103.7019.20/22,747
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce
C2M 13. 5/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1919
1996
3 SKVeselí
Olomouc
156.80 6 136.70 58 162.8053.50/48,95
K1M 58. 9/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 121.70 4 121.50 12 125.7035.50/39,424
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 4.  Neubert Adam 1997 2 Olomouc 01:06,52 - 01:06,95 - 01:06,522.83/4,4-
C2M 6.  Neubert Adam
Olejník Jan
1997
1996
Olomouc
SKVeselí
01:16,11 - 01:15,43 - 01:15,435.59/8,0-
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 28.  Neubert Adam 1997 3 Olomouc 110.56 4 109.41 6 114.5626.43/30,0-
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou
K1M 16.  NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 01:55,55 - 01:54,66 - 01:54,669.18/8,725/0/25
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou
K1M 9.  NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 13:30,0854.88/7,340/0/38
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné
K1M 11. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 00:56,31 - 00:58,35 - 00:56,313.14/5,935
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné
K1M 8. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 00:57,95 - 00:55,92 - 00:55,924.31/8,40/0/0
C2M 20. 2/DMNEUBERT Adam
CHALOUPKA Václav
1919
1997
Olomouc
Olomouc
01:26,59 - 01:09,61 - 01:09,6113.16/23,30/0/0
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí
C2M 6. 4/DSNEUBERT Adam
OLEJNÍK Jan
1919
1997
Olomouc
SKVeselí
- - - - 10:13,7028.30/4,88
K1M 6. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 08:51,7013.00/2,597
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 21. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 01:06,30 - 01:04,60 - 01:04,607.45/13,015/0/39
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy
K1M 21. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 01:03,06 - 01:03,32 - 01:03,067.92/14,415/0/45
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
C1M 2. 2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 118.70 0 128.00 0 118.7015.40/14,98
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M 3. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 00:43,10 - 00:00,00 - 00:43,101.10/2,616
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc
K1M 8. 2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 112.77 2 240.05 0 114.7720.67/22,013
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle
C1M 6. 2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 114.30 2 113.10 6 116.3015.10/14,94
C2M 2. 1/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1919
1996
3 SKVeselí
Olomouc
149.90 8 131.20 4 135.201.00/0,75
K1M 11. 2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 95.50 4 103.40 0 99.5011.80/13,521
11.05.2013 Kroměřížský slalom
C1M 5. 1/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 143.70 10 133.80 4 137.8017.90/14,95
C2M 1. 1/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1919
1996
3 SKVeselí
Olomouc
124.70 4 125.00 4 128.70 10
K1M 8. 1/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 112.20 52 95.80 0 95.8010.70/12,625
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M 15. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 01:35,487.66/8,727/0/69
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
K1M 21.  NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 16:08,86116.99/13,715/0/39
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 24. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 20:06,40194.80/19,312/0/8
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 24. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 20:09,70190.70/18,712/0/8
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1M 15. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 21:34,30113.00/9,627/0/80
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila
K1M 12. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 21:12,1079.30/6,633/0/92
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 4. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 12:13,5059.60/8,859
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most
K1M 6. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 17:56,2087.70/8,949
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
K1M 8. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 12:22,3063.10/9,344
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 12. 2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 118.30 0 116.40 0 116.4020.70/21,614
C2M 7. 1/DMNOVOTNÝ Jan
NEUBERT Adam
1998
1997
3 Olomouc
Olomouc
135.20 4 129.00 6 135.0033.40/32,96
K1M 30. 2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 106.30 56 103.80 2 105.8022.00/26,328
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M 23. 2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 112.50 4 113.00 4 116.5024.30/26,46
C2M 10. 1/DMNOVOTNÝ Jan
NEUBERT Adam
1998
1997
3 Olomouc
Olomouc
130.80 2 134.60 6 132.8030.00/29,25
K1M 35. 2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 100.10 4 99.30 4 103.3020.00/24,024
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1M    NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy
K1M    NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné
K1M 7. 3/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 01:01,50 - 01:01,56 - 02:03,0611.34/10,2-
C2M 5. 2/DMNEUBERT Adam
OLEJNÍK Jan
1997
1996
Olomouc
SKVeselí
01:12,63 - 01:11,73 - 02:24,3620.89/16,9-
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné
K1M 30.  NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 129.24 4 129.31 4 133.2436.68/38,0-
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik
K1M 17.  NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 14:20,89118.17/15,925/0/7
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno
K1M 16.  NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 02:00,26 - 01:59,00 - 03:59,2623.27/10,827/0/19
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 22. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 00:58,88 - 00:59,91 - 01:58,7916.59/16,214/0/34
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 29. 3/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 00:58,56 - 01:08,02 - 02:06,5722.82/22,07/0/23
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
C2M 6. 3/DMNEUBERT Václav
CHALOUPKA Adam
1997
1998
Olomouc
Olomouc
- - - - 12:35,6088.90/13,3-
K1M 5. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 09:46,5036.10/6,6-
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 17. 1/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 115.70 6 0.00 0 121.7015.20/14,346
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
C2M 7. 1/DMNEUBERT Adam
NOVOTNÝ Jan
1997
1998
3 Olomouc
Olomouc
168.10 10 154.80 4 158.8034.70/28,01
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2
K1M 8. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 00:46,30 - 00:45,50 - 01:31,8011.50/14,322
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2
K1M 18. 4/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 105.20 8 106.30 0 106.3015.50/17,128
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
C2M 3. 2/DMNEUBERT Adam
NOVOTNÝ Jan
1997
1998
3 Olomouc
Olomouc
123.50 6 135.30 12 129.5024.50/23,38
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1
K1M 4. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 00:45,80 - 00:42,80 - 01:28,606.70/8,242
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1
K1M 30. 5/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 94.00 52 100.50 4 104.5024.50/30,615
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 3. 2/DMNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 00:57,80 - 00:57,90 - 01:55,7011.30/10,86
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 8. 2/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 127.70 6 126.50 0 126.5018.20/16,86
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 1. 1/DMCHALOUPKA Václav
NEUBERT Adam
1998
1997
Olomouc
Olomouc
00:53,20 - 00:53,60 - 01:46,80 1
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C2M 3. 1/DMNEUBERT Adam
CHALOUPKA Václav
1997
1998
3 Olomouc
Olomouc
140.60 6 143.70 0 143.702.00/1,42
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 5. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 00:44,60 - 00:44,80 - 01:29,4010.30/13,016
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
K1M 8. 3/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 111.70 4 118.00 0 115.7021.60/23,010
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 2. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 17:43,308.90/0,853
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 4. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 01:37,40 - 01:40,80 - 03:18,208.27/4,443
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 2. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 17:36,3016.50/1,658
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov
K1M 4. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 01:35,60 - 01:38,30 - 03:13,903.20/1,752
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 22. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 01:16,02 - 01:19,84 - 02:35,8622.96/17,314/0/28
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné
K1M 24. 3/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 01:09,09 - 01:11,62 - 02:20,7125.41/22,012/0/28
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 21.  NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 20:18,70215.70/21,515/0/6
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné
K1M 21.  NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 19:58,90182.50/18,015/0/12
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most
K1M 28. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 18:14,44155.46/16,68/0/26
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova
K1M 33. 3/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc 01:16,57 - 01:16,27 - 02:32,8523.73/18,43/0/20
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 21.  NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 18:05,90146.70/15,615/0/52
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz
K1M 23.  NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 18:19,00146.40/15,413/0/52
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 12. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 15:28,60126.60/15,833
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 12. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 13:17,7099.20/14,238
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
K1M 12. 1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 13:28,80107.90/15,439
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most
K1M 14. 2/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc - - - - 15:40,00121.80/14,929
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce
C1M    NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
K1M 44. 9/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 123.80 0 125.00 4 123.8026.40/27,124
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M 47. 9/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 125.10 0 123.30 4 125.1029.10/30,329
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja
K1M 60.  NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 143.30 102 170.17 106 245.30151.12/160,5-
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2
K1M 27.  NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 117.36 6 117.88 12 123.3629.29/31,1-
C1M 27.  NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 155.52 56 199.25 6 205.25101.43/97,7-
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice
K1M 83. 16/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 135.83 110 131.32 58 189.32101.47/115,50
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice
K1M 86. 18/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 129.74 102 133.45 160 231.74143.12/161,50
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1M 56. 23/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 109.10 6 109.50 4 113.5031.00/37,625
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn
K1M 59. 23/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 99.00 6 98.20 2 100.2030.50/43,826
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy
K1M 31. 4/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 01:22,71 - 01:25,22 - 02:47,9340.22/31,55/0/4
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy
K1M 37. 6/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 01:47,88 - 01:26,80 - 03:14,6868.17/53,90/0/3
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou
C1M 14. 7/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 156.40 2 152.90 2 154.9040.40/35,35
K1M 18. 6/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 139.20 2 138.70 0 138.7033.50/31,818
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 18. 9/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 0.00 999 158.70 2 160.7047.10/41,52
K1M 15. 6/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 130.00 0 133.10 4 130.0026.80/26,019
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1M 38. 11/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 122.20 4 120.60 8 126.2023.50/22,922
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto
K1M 37. 11/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 120.60 4 119.80 4 123.8021.60/21,127
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 24. 3/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 111.80 2 111.60 0 111.6024.10/27,59
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most
K1M 24. 3/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 108.70 4 111.80 2 112.7032.90/41,212
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 94. 16/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 185.17 16 230.33 14 201.17100.02/98,90
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy
K1M 101. 20/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 0.00 999 157.94 156 313.94216.04/220,70
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava
C2M 11. 5/ZSKLEVETA Jakub
NEUBERT Adam
1997
1997
3 Olomouc
Olomouc
140.70 58 130.40 154 198.70112.30/130,01
K1M 49. 20/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 111.60 10 109.10 2 111.1034.50/45,028
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava
C2M 13. 6/ZSKLEVETA Jakub
NEUBERT Adam
1997
1997
3 Olomouc
Olomouc
175.50 210 0.00 999 385.50293.10/317,20
K1M 81. 32/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 117.70 102 128.60 108 219.70139.30/173,30
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí
K1M 46. 3/ZSNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc 02:04,81 - 02:06,76 - 04:11,5659.27/30,80/0/3
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice
K1M    NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc - - - - DNS-A 0/0/0
14.05.2011-15.05.2011 Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
C1M
sobota
   NEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
C2M
sobota
1. 1/ZSKLEVETA Jakub
NEUBERT Adam
1997
1997
3 Olomouc
Olomouc
157.10 6 156.10 106 163.10 3
K1M
sobota
19. 3/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 127.50 2 125.00 2 127.0027.40/27,511
C1M
neděle
   NEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 0
C2M
neděle
1. 1/ZSKLEVETA Jakub
NEUBERT Adam
1997
1997
3 Olomouc
Olomouc
217.80 160 167.00 14 181.00 2
K1M
neděle
25. 8/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 176.60 2 161.00 4 165.0064.70/64,52
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M 10. 6/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 167.00 2 151.50 2 153.5045.30/41,93
K1M 10. 4/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 134.50 0 131.20 0 131.2034.90/36,28
30.04.2011-01.05.2011 Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
C1M
sobota 30.4.2011
54. 14/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 141.30 160 154.70 160 301.30217.70/260,40
K1M
sobota 30.4.2011
76. 30/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 114.30 54 118.30 6 124.3041.90/50,88
C1M
neděle 1.5.2011
52. 14/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 163.50 12 167.80 10 175.5089.30/103,60
K1M
neděle 1.5.2011
62. 27/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 131.30 2 129.00 0 129.0046.00/55,417
25.09.2010-26.09.2010 Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
C1M
sobota 25.9.2010
39. 7/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 178.30 6 165.50 8 173.5070.20/68,0-
C2M
sobota 25.9.2010
20. 3/ZSKUBÍČEK Tomáš
NEUBERT Adam
1996
1997
Olomouc
Olomouc
176.40 6 182.90 6 182.4075.60/70,8-
K1M
sobota 25.9.2010
56. 8/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 134.20 4 136.50 6 138.2047.10/51,7-
C1M
neděle 26.9.2010
34. 7/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 168.80 8 163.00 12 175.0069.20/65,4-
C2M
neděle 26.9.2010
18. 3/ZSKUBÍČEK Tomáš
NEUBERT Adam
1996
1997
Olomouc
Olomouc
182.10 4 207.40 6 186.1075.30/68,0-
16.09.2010-17.09.2010 VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice
K1M
sobota 19.6.2010
39. 6/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 189.70 12 171.70 2 173.7062.70/56,5-
K1M
neděle 20.6.2010
43. 7/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 179.30 8 190.20 6 187.3074.70/66,3-
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí
K1M 64. 31/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 0.00 999 150.28 60 210.28115.64/122,2-
26.09.2009-27.09.2009 57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce
K1M
sobota
   NEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 0.00 999 0.00 999 999.00 -
K1M
neděle
94. 18/ZMNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc 179.50 60 180.90 52 232.90135.20/138,4-
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 15.11.18 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 18.07.16 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.11.12 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.06.11 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1M 6/9 256
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/17 550

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
116.K1M 2/2 74
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 7/14 341
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 5/22 504

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.K1M 4/4 224
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 6/8 214
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/10 251

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.K1M 8/12 417
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/18 503

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.K1M 2/2 129
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Olejník Jan
2/2 38
10.K1M 7/10 249
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Olejník Jan
2/2 0
17.K1M 5/12 160
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C2M
Olejník Jan
2/2 11
7.K1M 5/15 513

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 3/3 17
15.C2M
Olejník Jan
3/3 20
51.K1M 5/5 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Chaloupka Václav
1/1 0
17.K1M 8/12 217
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Chaloupka Václav
1/1 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Olejník Jan
1/1 8
 C2M
Chaloupka Václav
1/1 0
9.K1M 5/16 397

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
289.K1M 1/1 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 3/3 26
16.C2M
Novotný Jan
4/4 20
40.C2M
Chaloupka Václav
1/1 2
52.K1M 5/5 105
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 8/12 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 1/1 6
22.C2M
Chaloupka Václav
1/1 1
13.K1M 5/23 267

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
176.K1M 5/6 117
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 5/6 10
30.C2M
Kleveta Jakub
4/4 6
53.K1M 5/11 118

Statistika výsledků

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
USD Troja
17.09.11
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí35.53.28.30.60.27.64.
odstup % *)37,335,230,038,0160,531,1122,2
% poražených soupeřů *)57,538,160,357,46,360,610,0
pořadí201020112012201320142015celkem
průměr64.043.530.028.053.035.042.4
medián64273028533535
modus64273028533527
počet závodů1211117
průměrný odstup od vítěze % *)122,295,838,030,035,237,364,9
průměrné % poražených soupeřů *)10,033,557,460,338,157,541,5
počet jízd14222213
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Neubert AdamUSD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
pořadí83.86.94.101.
odstup %115,5161,598,9220,7
% poražených soupeřů7,94,56,11,0
pořadí2011celkem
průměr91.091.0
medián8686
modus8383
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %149,1149,1
průměrné % poražených soupeřů4,94,9
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Neubert Adamřeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí52.54.
odstup %103,6260,4
% poražených soupeřů5,6---
pořadí2011celkem
průměr53.053.0
medián5252
modus5252
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %182,0182,0
průměrné % poražených soupeřů2,82,8
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Neubert Adamsl.V.Mýto
16.06.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí17.56.59.38.37.62.76.
odstup %14,337,643,822,921,155,450,8
% poražených soupeřů83,245,543,748,652,645,035,3
pořadí20112012celkem
průměr54.717.049.3
medián561756
modus371717
počet závodů617
průměrný odstup od vítěze %38,614,335,1
průměrné % poražených soupeřů45,183,250,6
počet jízd12214
lepší 1. jízda1
16,7%
0
0,0%
1
14,3%
čistých jízd1
8,3%
1
50,0%
2
14,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Neubert Adamsl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Olomouc
18.05.12
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí2.6.5.12.23.8.14.18.10.34.39.
odstup %14,914,914,921,626,416,835,341,541,965,468,0
% poražených soupeřů83,344,455,659,326,753,340,932,050,010,89,5
pořadí2010201120122013celkem
průměr36.514.014.34.315.5
medián341412512
modus3410822
počet závodů233311
průměrný odstup od vítěze %66,739,521,614,932,9
průměrné % poražených soupeřů10,241,046,461,142,3
počet jízd456621
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
66,7%
3
27,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
2
33,3%
5
23,8%

Kategorie C2M

Neubert AdamHanácké SO
28.09.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.Olomouc
18.05.12
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí13.2.1.7.10.7.3.3.11.13.1.1.18.20.
odstup %48,90,70,032,929,228,023,31,4130,0317,20,00,068,070,8
% poražených soupeřů33,385,7100,057,143,814,375,060,09,1---100,0100,019,024,0
pořadí2010201120122013celkem
průměr19.06.56.05.37.9
medián181727
modus181311
počet závodů245314
průměrný odstup od vítěze %69,4111,823,016,653,6
průměrné % poražených soupeřů21,552,350,073,051,5
počet jízd4710627
lepší 1. jízda2
100,0%
3
75,0%
2
40,0%
2
66,7%
9
64,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%
0
0,0%
1
3,7%

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
pořadí11.8.23.20.10.14.17.19.23.58.8.11.8.30.35.18.30.8.44.47.18.15.24.24.49.81.25.19.10.56.43.39.94.
odstup %9,310,921,515,314,614,524,725,122,739,422,013,512,626,324,017,130,623,027,130,331,826,027,541,245,0173,364,527,536,251,766,356,5138,4
% poražených soupeřů72,280,676,680,675,765,877,176,976,144,774,173,782,558,050,767,944,277,444,947,758,564,150,054,042,94,825,051,471,020,310,615,61,1
pořadí20092010201120122013201420162017celkem
průměr94.046.032.424.221.618.016.89.528.5
medián94432430111714823
modus943924308171088
počet závodů13115524233
průměrný odstup od vítěze %138,458,248,224,222,024,916,510,136,7
průměrné % poražených soupeřů1,115,546,859,670,277,074,776,455,1
počet jízd2622101048466
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
5
45,5%
1
20,0%
3
60,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
100,0%
14
42,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
7
31,8%
2
20,0%
4
40,0%
0
0,0%
2
25,0%
2
50,0%
17
25,8%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí13.10.10.8.8.4.4.23.12.10.8.6.7.6.7.5.8.6.7.6.5.4.3.4.7.9.10.8.9.15.21.24.24.15.12.17.21.21.28.21.23.
odstup %7,31,64,87,66,23,53,413,33,59,67,42,75,13,63,80,73,48,07,16,13,23,04,64,27,35,98,46,87,38,713,719,318,79,66,615,921,518,016,615,615,4
% poražených soupeřů72,786,285,774,174,188,989,362,781,788,091,673,775,078,373,990,574,164,360,072,290,587,585,778,664,783,775,780,057,954,820,011,511,565,972,55,94,89,134,160,058,5
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr21.817.18.54.46.58.79.811.4
medián21158467109
modus2115745488
počet závodů6745410541
průměrný odstup od vítěze %17,212,07,14,24,85,65,58,3
průměrné % poražených soupeřů28,742,076,082,972,280,378,665,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Neubert Adamsj 63
30.05.15
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí4.6.6.
odstup %6,04,813,3
% poražených soupeřů82,468,8---
pořadí201220132015celkem
průměr6.06.04.05.3
medián6646
modus6646
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %13,34,86,08,1
průměrné % poražených soupeřů0,068,882,450,4

Kategorie K1M

Neubert Adamsp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí22.10.10.8.4.23.1.1.7.2.8.6.5.
odstup %5,21,64,87,63,413,30,00,07,30,56,82,56,6
% poražených soupeřů53,386,285,774,189,362,7100,0100,064,797,780,089,883,3
pořadí201220132014201520172018celkem
průměr5.06.05.71.013.512.58.2
medián56714107
modus56214101
počet závodů11322413
průměrný odstup od vítěze %6,62,54,90,08,34,84,6
průměrné % poražených soupeřů83,389,880,8100,076,074,882,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí13.10.10.8.8.4.4.23.12.10.8.9.6.7.6.7.5.8.6.7.5.4.3.4.7.1.2.9.10.8.9.15.21.24.24.15.12.17.21.21.28.21.23.
odstup %7,31,64,87,66,23,53,413,33,59,67,44,02,75,13,63,80,73,48,07,13,23,04,64,27,30,00,55,98,46,87,38,713,719,318,79,66,615,921,518,016,615,615,4
% poražených soupeřů72,786,285,774,174,188,989,362,781,788,091,685,773,775,078,373,990,574,164,360,090,587,585,778,664,7100,097,783,775,780,057,954,820,011,511,565,972,55,94,89,134,160,058,5
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr21.817.16.24.06.58.79.811.0
medián21157467109
modus2115145488
počet závodů6764411543
průměrný odstup od vítěze %17,212,04,83,84,85,45,57,8
průměrné % poražených soupeřů28,742,083,685,672,280,878,667,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
pořadí13.10.10.8.8.10.6.4.5.6.12.15.12.4.4.23.12.10.8.9.6.7.6.7.4.4.4.4.6.6.6.5.8.6.7.5.4.3.4.1.1.1.1.7.9.10.8.3.3.4.4.9.6.15.21.24.24.15.12.4.6.8.17.2.2.21.21.28.21.23.12.12.12.14.
odstup %7,31,64,87,66,210,89,36,85,47,210,013,39,93,53,413,33,59,67,44,02,75,13,63,82,83,35,13,97,15,95,60,73,48,07,13,23,04,64,20,00,00,00,07,35,98,46,84,34,65,75,47,32,58,713,719,318,79,66,68,88,99,315,90,81,621,518,016,615,615,414,215,815,414,9
% poražených soupeřů72,786,285,774,174,180,488,693,290,283,971,164,171,888,989,362,781,788,091,685,773,775,078,373,991,791,292,592,784,882,882,890,574,164,360,090,587,585,778,6100,0100,0100,0100,064,783,775,780,095,195,193,093,257,989,854,820,011,511,565,972,587,079,272,05,997,197,14,89,134,160,058,557,756,059,351,9
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr15.413.16.02.56.57.29.29.1
medián14124166107
modus1263154104
počet závodů1211884181374
průměrný odstup od vítěze %13,810,36,01,94,85,27,77,5
průměrné % poražených soupeřů49,356,685,192,872,283,779,773,9

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Neubert Adamsl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
pořadí13.10.20.
odstup %15,114,323,3
% poražených soupeřů33,350,017,4
pořadí20132014celkem
průměr20.011.514.3
medián201013
modus201010
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %23,314,717,6
průměrné % poražených soupeřů17,441,733,6

Kategorie K1M

Neubert Adamsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí13.20.13.19.10.8.12.6.9.8.5.12.8.6.11.22.10.18.16.17.16.11.8.21.21.16.22.29.22.24.33.31.37.46.
odstup %8,914,67,60,19,37,65,50,87,49,34,410,67,26,25,714,68,012,911,311,28,75,98,413,014,410,816,222,017,322,018,431,553,930,8
% poražených soupeřů76,075,085,273,180,485,478,487,878,481,184,069,480,088,641,246,278,046,957,169,840,073,082,550,048,721,144,726,336,430,322,011,85,315,1
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr38.024.315.415.78.06.010.016.317.1
medián3722161686101316
modus31222110868138
počet závodů3656613434
průměrný odstup od vítěze %38,717,810,110,67,50,87,57,812,8
průměrné % poražených soupeřů10,730,158,856,580,387,881,477,357,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Neubert Adamsl 148
13.09.15
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
pořadí9.6.5.
odstup %15,28,016,9
% poražených soupeřů38,550,033,3
pořadí201220132015celkem
průměr5.06.09.06.7
medián5696
modus5695
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %16,98,015,213,4
průměrné % poražených soupeřů33,350,038,540,6

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí13.19.2.6.11.10.4.7.29.22.24.
odstup %7,60,12,28,55,78,04,410,222,017,322,0
% poražených soupeřů85,273,197,487,241,278,089,378,626,336,430,3
pořadí20122013201420152018celkem
průměr20.54.09.02.016.013.4
medián2241021311
modus7462132
počet závodů4131211
průměrný odstup od vítěze %17,94,47,42,23,99,8
průměrné % poražených soupeřů42,989,368,897,479,265,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Neubert Adamsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí13.20.13.19.10.8.12.6.9.8.5.12.8.6.11.22.10.16.17.16.21.21.16.22.29.22.24.33.31.37.46.
odstup %8,914,67,60,19,37,65,50,87,49,34,410,67,26,25,714,68,011,311,28,713,014,410,816,222,017,322,018,431,553,930,8
% poražených soupeřů76,075,085,273,180,485,478,487,878,481,184,069,480,088,641,246,278,057,169,840,050,048,721,144,726,336,430,322,011,85,315,1
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr38.024.319.315.28.06.010.016.317.5
medián3722211686101316
modus31222110868138
počet závodů3635613431
průměrný odstup od vítěze %38,717,812,010,27,50,87,57,813,2
průměrné % poražených soupeřů10,730,146,258,580,387,881,477,357,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Neubert Adamsl 50
24.05.14
sp.Olomouc
18.05.12
pořadí10.1.
odstup %14,30,0
% poražených soupeřů50,0100,0
pořadí20122014celkem
průměr1.010.05.5
medián1101
modus1101
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,014,37,2
průměrné % poražených soupeřů100,050,075,0

Kategorie K1M

Neubert Adamsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí13.20.13.19.10.8.12.6.9.8.5.12.8.15.6.11.22.10.16.2.17.16.21.21.3.16.22.29.8.4.5.4.4.22.24.33.31.37.46.
odstup %8,914,67,60,19,37,65,50,87,49,34,410,67,241,36,25,714,68,011,31,811,28,713,014,42,610,816,222,014,38,213,04,41,717,322,018,431,553,930,8
% poražených soupeřů76,075,085,273,180,485,478,487,878,481,184,069,480,048,188,641,246,278,057,195,069,840,050,048,787,521,144,726,372,088,080,091,291,736,430,322,011,85,315,1
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr38.015.515.313.09.06.010.016.315.1
medián3716161186101313
modus314212868138
počet závodů31146713439
průměrný odstup od vítěze %38,713,59,78,812,40,87,57,812,7
průměrné % poražených soupeřů10,754,956,664,675,787,881,477,362,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále