Neubert Adam, 1997

UP Olomouc
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: 2   C1: -   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd    
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd    
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 13. 3/U23 55.197,3
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 13. 3/U23 9.268,9
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 16. 6/U23 4.4310,3
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 22. 7/U23 2.375,2
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 20. 3/U23 6.6614,6
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 13. 2/U23 3.447,6
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 10. 4/U23 0.731,6
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 19. 5/U23 1.810,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 10. 4/U23 24.724,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 9. 3/U23 24.304,8
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 8. 3/U23 79.337,6
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 8. 3/U23 64.186,2
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 6. 1/U23 74.109,3
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 10. 1/U23 100.6010,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 4. 1/U23 63.906,8
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 5. 1/U23 43.405,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 6. 1/U23 36.207,2
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 12. 4/U23 65.2010,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 12. 4/U23 64.209,9
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 15. 4/U23 65.9013,3
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 4. 2/U23 1.733,5
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 4. 2/U23 20.773,4
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 23. 7/U23 6.2713,3
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 12. 4/U23 1.653,5
09.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 11. 2/U23 10.609,3
08.07.2017 Slalomy v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 8. 2/U23 11.0010,9
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 10. 2/U23 49.069,6
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 8. 2/U23 68.597,4
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 10. 4/U23 4.029,3
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 8. 4/U23 3.277,6
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 9. 5/U23 20.184,0
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 12. 5/U23 3.445,5
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 6. 3/U23 23.302,7
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 7. 4/U23 44.005,1
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 6. 3/U23 37.103,6
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 7. 4/U23 39.703,8
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Leštin K1M sjezd 4. 2/U23 31.903,3
09.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace.Při špatném vodním stavu trať Postřelmov-Le K1M sjezd 4. 2/U23 22.602,8
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post K1M sjezd 4. 3/U23 30.303,9
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo K1M sjezd 4. 2/U23 47.605,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 6.   55.707,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd    
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 6.   43.705,6
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov K1M sjezd 6. 3/U23 46.305,9
25.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 23. 5/U23 20.7021,5
24.09.2016 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram K1M slalom 20. 4/U23 16.5015,3
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 5. 4/U23 0.350,7
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 6. 3/U23 0.430,8
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 10. 3/U23 84.6411,2
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 8. 4/U23 3.733,4
03.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 10. 3/U23 14.3014,6
02.07.2016 Slalom v Dolních Kounicích Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi K1M slalom 14. 3/U23 16.0014,5
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
11.05.2016 Sprint v Olomouci + KP Olomouc - loděnice SKUP K1M sjezd    
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 6. 4/U23 82.708,0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 7. 4/U23 74.207,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd    
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd    
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 2. 2/DS 0.902,2
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
CHALOUPKA Václav
9. 6/DS 6.7515,2
12.09.2015 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 35. 13/DS 32.6137,3
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 9. 2/DS 3.577,4
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 8. 2/DS 4.369,3
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 5.   4.734,4
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 6.   45.866,1
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 1. 1/DS
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
CHALOUPKA Václav
   
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 1. 1/DS
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
CHALOUPKA Václav
4. 3/DS 36.956,0
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 12.   4.5710,6
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 8.   3.137,2
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 2. 2/DS 0.300,8
13.05.2015 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 15. 3/DS 16.1041,3
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 5. 1/DS 16.873,2
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 6. 2/DS 3.896,2
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd    
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 4. 1/DS 20.003,0
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 3. 1/DS 48.004,6
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 4. 1/DS 43.504,2
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 1. 1/DS
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 1. 1/DS
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 1. 1/DS
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 1. 1/DS
28.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 17. 3/DS 22.4024,7
27.09.2014 Hanácký slalom řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 19. 3/DS 22.6525,1
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 6.   4.078,5
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 53.   35.0235,2
31.08.2014 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně + MČR start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem K1M sjezd 11. 2/DS 6.095,7
30.08.2014 9. Český pohár ve sjezdu na Lipně + MČR start: start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou K1M sjezd 7. 1/DS 55.077,3
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 22. 4/DS 6.9814,6
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 10. 2/DS 3.808,0
08.06.2014 Krumlovský Down-Town, VZ ve sjezdu + 6.ČP dorostu + Přebor JČ kraje Shodné jako závod č.61 K1M sjezd 1. 1/DS
07.06.2014 MČR dorostu ve sjezdu + 1. ČP žáků + VZ ve sjezdu Řeka Vltava v Českém Krumlově. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ) , cíl cca 100 m pod mostem K1M sjezd 2. 1/DS 3.700,5
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 18. 4/DS 7.5212,9
25.05.2014 6. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
OLEJNÍK Jan
13. 2/DS 9.4315,1
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 16. 4/DS 6.5811,3
24.05.2014 5. Český pohár ve sjezdu - sprint ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
OLEJNÍK Jan
10. 2/DS 9.0714,3
14.05.2014 Sprint v Olomouci + KP loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 2. 1/DS 0.701,8
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 17.   7.9811,2
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 9. 1/DS 55.215,9
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 10. 1/DS 69.208,4
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy K1M sjezd 8. 1/DS 57.006,8
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 3.   30.004,6
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 3. 1/DS 42.404,3
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 4. 1/DS 55.905,7
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 4. 1/DS 35.805,4
29.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 23. 4/DM 19.2022,7
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce C2M slalom
OLEJNÍK Jan
13. 5/DS 53.5048,9
28.09.2013 Hanácký slalom Morava Hynkov u Olomouce K1M slalom 58. 9/DM 35.5039,4
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 4.   2.834,4
22.09.2013 MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
Olejník Jan
6.   5.598,0
21.09.2013 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M slalom 28.   26.4330,0
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 16.   9.188,7
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou K1M sjezd 9.   54.887,3
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 11. 1/DM 3.145,9
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 8. 1/DM 4.318,4
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
CHALOUPKA Václav
20. 2/DM 13.1623,3
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí C2M sjezd
OLEJNÍK Jan
6. 4/DS 28.304,8
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 6. 1/DM 13.002,5
19.05.2013 8. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 21. 1/DM 7.4513,0
18.05.2013 7. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 21. 2/DM 7.9214,4
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc C1M slalom 2. 2/DM 15.4014,9
15.05.2013 Sprint v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M sjezd 3. 2/DM 1.102,6
15.05.2013 Slalom v Olomouci + Krajský přebor olomouckého kraje Mlýnský náhon u loděnice SKUP Olomouc K1M slalom 8. 2/DM 20.6722,0
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C1M slalom 6. 2/DM 15.1014,9
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle C2M slalom
OLEJNÍK Jan
2. 1/DS 1.000,7
12.05.2013 Kroměřížský slalom, neděle K1M slalom 11. 2/DM 11.8013,5
11.05.2013 Kroměřížský slalom C1M slalom 5. 1/DM 17.9014,9
11.05.2013 Kroměřížský slalom C2M slalom
OLEJNÍK Jan
1. 1/DS
11.05.2013 Kroměřížský slalom K1M slalom 8. 1/DM 10.7012,6
28.04.2013 6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 15. 1/DM 7.668,7
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu K1M sjezd 21.   116.9913,7
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 24. 2/DM 194.8019,3
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 24. 2/DM 190.7018,7
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 15. 1/DM 113.009,6
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila K1M sjezd 12. 1/DM 79.306,6
07.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.3, neděle řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4. 1/DM 59.608,8
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.2, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov most K1M sjezd 6. 1/DM 87.708,9
06.04.2013 Sjezd v Hanušovicích, závod č.1, sobota řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 1/DM 63.109,3
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 12. 2/DM 20.7021,6
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
NOVOTNÝ Jan
7. 1/DM 33.4032,9
30.09.2012 Hanácký slalom - neděle, závod č.2 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 30. 2/DM 22.0026,3
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom 23. 2/DM 24.3026,4
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce C2M slalom
NOVOTNÝ Jan
10. 1/DM 30.0029,2
29.09.2012 Hanácký slalom - sobota, závod č.1 řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 35. 2/DM 20.0024,0
23.09.2012 6.Národní kvalifikační závod, 7.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom    
22.09.2012 5.Národní kvalifikační závod, 6.Český pohár juniorů - USD Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom    
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné K1M sjezd 7. 3/DM 11.3410,2
16.09.2012 Finále ČP juniorů ve sjezdu, MČR dorostu ve sprintu USD České Vrbné C2M sjezd
OLEJNÍK Jan
5. 2/DM 20.8916,9
15.09.2012 Finále ČP juniorů ve slalomu, MČR dorostu ve slalomu USD České Vrbné K1M slalom 30.   36.6838,0
02.09.2012 12.Český pohár ve sjezdu - klasik K1M sjezd 17.   118.1715,9
01.09.2012 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, Vltava - Lipno K1M sjezd 16.   23.2710,8
08.07.2012 10.Český pohár ve sjezdu - sprint - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 22. 2/DM 16.5916,2
07.07.2012 9.ČP ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu - Veltrusy USD Veltrusy K1M sjezd 29. 3/DM 22.8222,0
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov C2M sjezd
CHALOUPKA Adam
6. 3/DM 88.9013,3
16.06.2012 MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 5. 1/DM 36.106,6
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 17. 1/DM 15.2014,3
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 C2M slalom
NOVOTNÝ Jan
7. 1/DM 34.7028,0
10.06.2012 VZ ve sprintu - neděle, závod č.2 K1M sjezd 8. 2/DM 11.5014,3
10.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 K1M slalom 18. 4/DM 15.5017,1
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 C2M slalom
NOVOTNÝ Jan
3. 2/DM 24.5023,3
09.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 K1M sjezd 4. 2/DM 6.708,2
09.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 K1M slalom 30. 5/DM 24.5030,6
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M sjezd 3. 2/DM 11.3010,8
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 8. 2/DM 18.2016,8
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M sjezd
CHALOUPKA Václav
1. 1/DM
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
CHALOUPKA Václav
3. 1/DM 2.001,4
18.05.2012 Krajský přebor ve sprintu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M sjezd 5. 1/DM 10.3013,0
18.05.2012 Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 8. 3/DM 21.6023,0
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 2. 1/DM 8.900,8
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 4. 2/DM 8.274,4
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 2. 1/DM 16.501,6
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 4. 2/DM 3.201,7
06.05.2012 8.Český pohár ve sjezdu - sprint, 3.nominační závod ve sprintu, MČR ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 22. 2/DM 22.9617,3
05.05.2012 7.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR U23 ve sprintu, 2.nominační závod ve sprintu - USD Č.Vrbné USD České Vrbné K1M sjezd 24. 3/DM 25.4122,0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 21.   215.7021,5
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné K1M sjezd 21.   182.5018,0
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most K1M sjezd 28. 2/DM 155.4616,6
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova K1M sjezd 33. 3/DM 23.7318,4
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 21.   146.7015,6
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz K1M sjezd 23.   146.4015,4
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.3 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 12. 2/DM 126.6015,8
25.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, neděle, závod č.4 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 12. 1/DM 99.2014,2
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.2 řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 12. 1/DM 107.9015,4
24.03.2012 Sjezd v Hanušovicích, sobota, závod č.1 řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Bohdíkov most K1M sjezd 14. 2/DM 121.8014,9
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce C1M slalom    
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 44. 9/ZS 26.4027,1
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 47. 9/ZS 29.1030,3
17.09.2011 MČR dorostu ve slalomu - individuální závod USD Troja K1M slalom 60.   151.12160,5
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1M slalom 27.   29.2931,1
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 C1M slalom 27.   101.4397,7
04.09.2011 6.NKZ ve slalomu, 6.ČP juniorů USD Roudnice K1M slalom 83. 16/ZS 101.47115,5
03.09.2011 5.NKZ ve slalomu, 5.ČP juniorů ve slalomu USD Roudnice K1M slalom 86. 18/ZS 143.12161,5
10.07.2011 Slalom v Kadani - neděle, 6.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 56. 23/ZS 31.0037,6
09.07.2011 Slalom v Kadani - sobota, 5.Český pohár žáků ve slalomu Kadaňský mlýn K1M slalom 59. 23/ZS 30.5043,8
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy K1M sjezd 31. 4/ZS 40.2231,5
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy K1M sjezd 37. 6/ZS 68.1753,9
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou C1M slalom 14. 7/ZS 40.4035,3
26.06.2011 VZ ve slalomu - neděle Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomou K1M slalom 18. 6/ZS 33.5031,8
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 18. 9/ZS 47.1041,5
25.06.2011 VZ ve slalomu - sobota Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 15. 6/ZS 26.8026,0
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 38. 11/ZS 23.5022,9
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 37. 11/ZS 21.6021,1
12.06.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 24. 3/ZS 24.1027,5
11.06.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Morava ve veselí nad Moravou , splav -silniční most K1M slalom 24. 3/ZS 32.9041,2
05.06.2011 4.NKZ ve slalomu, 4.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 94. 16/ZS 100.0298,9
04.06.2011 3.NKZ ve slalomu, 3.ČPJ - Veltrusy USD Veltrusy K1M slalom 101. 20/ZS 216.04220,7
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava C2M slalom
KLEVETA Jakub
11. 5/ZS 112.30130,0
29.05.2011 Slalom v Opavě - neděle, 4.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 49. 20/ZS 34.5045,0
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava C2M slalom
KLEVETA Jakub
13. 6/ZS 293.10317,2
28.05.2011 Slalom v Opavě - sobota, 3.ČP žáků ve slalomu USD Opava K1M slalom 81. 32/ZS 139.30173,3
22.05.2011 10.ČP ve sjezdu - sprint řeka Moravice v Hradci nad Moravicí K1M sjezd 46. 3/ZS 59.2730,8
21.05.2011 9.ČP ve sjezdu - klasik, MČR dorostu v klas.sjezdu - individuální závod řeka Moravice v úseku Hradec nad Moravicí - Kylešovice K1M sjezd    
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
sobota
   
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
sobota
KLEVETA Jakub
1. 1/ZS
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
sobota
19. 3/ZS 27.4027,5
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C1M slalom
neděle
   
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha C2M slalom
neděle
KLEVETA Jakub
1. 1/ZS
14.05.2011
15.05.2011
Slalom v Kroměříži Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha K1M slalom
neděle
25. 8/ZS 64.7064,5
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom 10. 6/ZS 45.3041,9
04.05.2011 VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom 10. 4/ZS 34.9036,2
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
sobota 30.4.2011
54. 14/ZS 217.70260,4
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
sobota 30.4.2011
76. 30/ZS 41.9050,8
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna C1M slalom
neděle 1.5.2011
52. 14/ZS 89.30103,6
30.04.2011
01.05.2011
Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1M slalom
neděle 1.5.2011
62. 27/ZS 46.0055,4
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
sobota 25.9.2010
39. 7/ZS 70.2068,0
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
sobota 25.9.2010
KUBÍČEK Tomáš
20. 3/ZS 75.6070,8
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1M slalom
sobota 25.9.2010
56. 8/ZS 47.1051,7
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1M slalom
neděle 26.9.2010
34. 7/ZS 69.2065,4
25.09.2010
26.09.2010
Hanácké slalomy Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C2M slalom
neděle 26.9.2010
KUBÍČEK Tomáš
18. 3/ZS 75.3068,0
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
sobota 19.6.2010
39. 6/ZS 62.7056,5
16.09.2010
17.09.2010
VZ ve slalomu Olomouc, u loděnice K1M slalom
neděle 20.6.2010
43. 7/ZS 74.7066,3
04.09.2010 Mistrovství České republiky žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 64. 31/ZS 115.64122,2
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
sobota
   
26.09.2009
27.09.2009
57. ročník Hanáckého slalomu a Pohár 17.listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom
neděle
94. 18/ZM 135.20138,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Neubert AdamUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 15.11.18 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 23.11.16 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 18.07.16 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 3 02.11.15 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 1   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 20.11.13 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 28.11.12 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 17.11.12 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 26.11.11 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 22.08.11 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 13.06.11 updated from RVP
Neubert AdamUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|2400|0|N

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1M 6/9 256
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/17 550

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
116.K1M 2/2 74
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 7/14 341
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 5/22 504

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.K1M 4/4 224
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 6/8 214
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/10 251

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.K1M 8/12 417
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/18 503

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.K1M 2/2 129
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Olejník Jan
2/2 38
10.K1M 7/10 249
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Olejník Jan
2/2 0
17.K1M 5/12 160
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C2M
Olejník Jan
2/2 11
7.K1M 5/15 513

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 3/3 17
15.C2M
Olejník Jan
3/3 20
51.K1M 5/5 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Chaloupka Václav
1/1 0
17.K1M 8/12 217
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Chaloupka Václav
1/1 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Olejník Jan
1/1 8
 C2M
Chaloupka Václav
1/1 0
9.K1M 5/16 397

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
289.K1M 1/1 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 3/3 26
16.C2M
Novotný Jan
4/4 20
40.C2M
Chaloupka Václav
1/1 2
52.K1M 5/5 105
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 8/12 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 1/1 6
22.C2M
Chaloupka Václav
1/1 1
13.K1M 5/23 267

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
176.K1M 5/6 117
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 5/6 10
30.C2M
Kleveta Jakub
4/4 6
53.K1M 5/11 118

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
K1M8587125101724
C2M-----2437-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20122011
K1M122102

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
K1M289176
C1M-218

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
K1M20416916215311517111131
C2M-----6366-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201720162014201320122011
K1M1163147515253
C1M---393356
C2M---154030

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
K1M151451047913
C2M-----144922
C1M-------31
Fotky nenalezeny.
0|2400|0|N

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.K1M 6/9 256
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/9 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/17 550

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Morava
116.K1M 2/2 74
Sjezd: Žebříček Český Pohár
7.K1M 7/14 341
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/14 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.K1M 5/22 504

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.K1M 4/4 224
Sjezd: Žebříček Český Pohár
12.K1M 6/8 214
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/7 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
10.K1M 5/10 251

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
5.K1M 8/12 417
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
4.K1M 5/18 503

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Morava
47.K1M 2/2 129
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.C2M
Olejník Jan
2/2 38
10.K1M 7/10 249
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Olejník Jan
2/2 0
17.K1M 5/12 160
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C2M
Olejník Jan
2/2 11
7.K1M 5/15 513

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Morava
39.C1M 3/3 17
15.C2M
Olejník Jan
3/3 20
51.K1M 5/5 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C2M
Chaloupka Václav
1/1 0
17.K1M 8/12 217
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Chaloupka Václav
1/1 0
 K1M 5/11 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
16.C2M
Olejník Jan
1/1 8
 C2M
Chaloupka Václav
1/1 0
9.K1M 5/16 397

rok 2012

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 2/2 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
289.K1M 1/1 46
Slalom: Oblastní žebříček Morava
33.C1M 3/3 26
16.C2M
Novotný Jan
4/4 20
40.C2M
Chaloupka Václav
1/1 2
52.K1M 5/5 105
Sjezd: Žebříček Český Pohár
24.K1M 8/12 137
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 5/12 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
31.C1M 1/1 6
22.C2M
Chaloupka Václav
1/1 1
13.K1M 5/23 267

rok 2011

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
 K1M 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
176.K1M 5/6 117
Slalom: Oblastní žebříček Morava
56.C1M 5/6 10
30.C2M
Kleveta Jakub
4/4 6
53.K1M 5/11 118

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20192018201720162015201420132012
K1M8587125101724
C2M-----2437-

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie20122011
K1M122102

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20122011
K1M289176
C1M-218

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20192018201720162015201420132012
K1M20416916215311517111131
C2M-----6366-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201720162014201320122011
K1M1163147515253
C1M---393356
C2M---154030

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie20192018201720162015201420132012
K1M151451047913
C2M-----144922
C1M-------31

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
51 14 14 131 1 10 221
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ91.086.0834
K1M91.086.0834
veřejné závody24.918.0867
K1M32.124.0840
C2M7.97.0114
C1M21.314.0213
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,04
K1M00,000,000,000,04
veřejné závody34,523,023,0710,467
K1M00,000,000,000,040
C2M321,417,1214,3642,914
C1M00,017,700,017,713
Celkem34,222,822,879,971
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ76168800,0
K1M76168800,0
veřejné závody1312102162418,3
K1M79810101822,8
C2M278703213,7
C1M2542217520,0
Celkem1382718202417,4
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 146
12.09.15
sl 131
13.09.14
MČRdor.sl
21.09.13
sl.Vrbné
15.09.12
USD Troja
17.09.11
Řeka Svratka
10.09.11
řeka Otava,
04.09.10
pořadí35.53.28.30.60.27.64.
odstup % *)37,335,230,038,0160,531,1122,2
% poražených soupeřů *)57,538,160,357,46,360,610,0
pořadí201020112012201320142015celkem
průměr64.043.530.028.053.035.042.4
medián64273028533535
modus64273028533527
počet závodů1211117
průměrný odstup od vítěze % *)122,295,838,030,035,237,364,9
průměrné % poražených soupeřů *)10,033,557,460,338,157,541,5
počet jízd14222213
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
57,1%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie K1M

Neubert AdamUSD Roudnice
04.09.11
USD Roudnice
03.09.11
USD Veltrusy
05.06.11
USD Veltrusy
04.06.11
pořadí83.86.94.101.
odstup %115,5161,598,9220,7
% poražených soupeřů7,94,56,11,0
pořadí2011celkem
průměr91.091.0
medián8686
modus8383
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %149,1149,1
průměrné % poražených soupeřů4,94,9
počet jízd77
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Neubert Adamřeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí52.54.
odstup %103,6260,4
% poražených soupeřů5,6---
pořadí2011celkem
průměr53.053.0
medián5252
modus5252
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %182,0182,0
průměrné % poražených soupeřů2,82,8
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Neubert Adamsl.V.Mýto
16.06.12
Kadaňský mlý
10.07.11
Kadaňský mlý
09.07.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
řeka Ploučni
30.04.11
řeka Ploučni
30.04.11/2
pořadí17.56.59.38.37.62.76.
odstup %14,337,643,822,921,155,450,8
% poražených soupeřů83,245,543,748,652,645,035,3
pořadí20112012celkem
průměr54.717.049.3
medián561756
modus371717
počet závodů617
průměrný odstup od vítěze %38,614,335,1
průměrné % poražených soupeřů45,183,250,6
počet jízd12214
lepší 1. jízda1
16,7%
0
0,0%
1
14,3%
čistých jízd1
8,3%
1
50,0%
2
14,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Neubert Adamsl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Olomouc
18.05.12
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí2.6.5.12.23.8.14.18.10.34.39.
odstup %14,914,914,921,626,416,835,341,541,965,468,0
% poražených soupeřů83,344,455,659,326,753,340,932,050,010,89,5
pořadí2010201120122013celkem
průměr36.514.014.34.315.5
medián341412512
modus3410822
počet závodů233311
průměrný odstup od vítěze %66,739,521,614,932,9
průměrné % poražených soupeřů10,241,046,461,142,3
počet jízd456621
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
33,3%
2
66,7%
3
27,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
2
33,3%
5
23,8%

Kategorie C2M

Neubert AdamHanácké SO
28.09.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.Olomouc
18.05.12
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
25.09.10
Mlýnský náho
25.09.10/2
pořadí13.2.1.7.10.7.3.3.11.13.1.1.18.20.
odstup %48,90,70,032,929,228,023,31,4130,0317,20,00,068,070,8
% poražených soupeřů33,385,7100,057,143,814,375,060,09,1---100,0100,019,024,0
pořadí2010201120122013celkem
průměr19.06.56.05.37.9
medián181727
modus181311
počet závodů245314
průměrný odstup od vítěze %69,4111,823,016,653,6
průměrné % poražených soupeřů21,552,350,073,051,5
počet jízd4710627
lepší 1. jízda2
100,0%
3
75,0%
2
40,0%
2
66,7%
9
64,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
10,0%
0
0,0%
1
3,7%

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 96
09.07.17
sl 95
08.07.17
sl 129
25.09.16
sl 128
24.09.16
sl 86
03.07.16
sl 85
02.07.16
sl 137
28.09.14
sl 136
27.09.14
Hanácké NE
29.09.13
Hanácké SO
28.09.13
sl.Olomouc
15.05.13
sl.Kroměř.2
12.05.13
sl.Kroměř.1
11.05.13
sl.Hanácké
30.09.12
sl.Hanácké
29.09.12
sl.Kroměříž
10.06.12
sl.Kroměříž
09.06.12
sl.Olomouc
18.05.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
Mlýnský náho
26.06.11
Mlýnský náho
25.06.11
řeka Morava
12.06.11
řeka Morava
11.06.11
USD Opava
29.05.11
USD Opava
28.05.11
Řeka Morava
14.05.11
Řeka Morava
14.05.11/2
Mlýnský náho
04.05.11
Mlýnský náho
25.09.10
Olomouc, u l
16.09.10
Olomouc, u l
16.09.10/2
řeka Morava
26.09.09
pořadí11.8.23.20.10.14.17.19.23.58.8.11.8.30.35.18.30.8.44.47.18.15.24.24.49.81.25.19.10.56.43.39.94.
odstup %9,310,921,515,314,614,524,725,122,739,422,013,512,626,324,017,130,623,027,130,331,826,027,541,245,0173,364,527,536,251,766,356,5138,4
% poražených soupeřů72,280,676,680,675,765,877,176,976,144,774,173,782,558,050,767,944,277,444,947,758,564,150,054,042,94,825,051,471,020,310,615,61,1
pořadí20092010201120122013201420162017celkem
průměr94.046.032.424.221.618.016.89.528.5
medián94432430111714823
modus943924308171088
počet závodů13115524233
průměrný odstup od vítěze %138,458,248,224,222,024,916,510,136,7
průměrné % poražených soupeřů1,115,546,859,670,277,074,776,455,1
počet jízd2622101048466
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
5
45,5%
1
20,0%
3
60,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
100,0%
14
42,4%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
7
31,8%
2
20,0%
4
40,0%
0
0,0%
2
25,0%
2
50,0%
17
25,8%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí13.10.10.8.8.4.4.23.12.10.8.6.7.6.7.5.8.6.7.6.5.4.3.4.7.9.10.8.9.15.21.24.24.15.12.17.21.21.28.21.23.
odstup %7,31,64,87,66,23,53,413,33,59,67,42,75,13,63,80,73,48,07,16,13,23,04,64,27,35,98,46,87,38,713,719,318,79,66,615,921,518,016,615,615,4
% poražených soupeřů72,786,285,774,174,188,989,362,781,788,091,673,775,078,373,990,574,164,360,072,290,587,585,778,664,783,775,780,057,954,820,011,511,565,972,55,94,89,134,160,058,5
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr21.817.18.54.46.58.79.811.4
medián21158467109
modus2115745488
počet závodů6745410541
průměrný odstup od vítěze %17,212,07,14,24,85,65,58,3
průměrné % poražených soupeřů28,742,076,082,972,280,378,665,1

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Neubert Adamsj 63
30.05.15
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí4.6.6.
odstup %6,04,813,3
% poražených soupeřů82,468,8---
pořadí201220132015celkem
průměr6.06.04.05.3
medián6646
modus6646
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %13,34,86,08,1
průměrné % poražených soupeřů0,068,882,450,4

Kategorie K1M

Neubert Adamsp 122
22.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sl 124
30.08.14
sl 61
07.06.14
sl 28
26.04.14
sj.Litovel M
08.06.13
sj.V.Mýto
16.06.12
pořadí22.10.10.8.4.23.1.1.7.2.8.6.5.
odstup %5,21,64,87,63,413,30,00,07,30,56,82,56,6
% poražených soupeřů53,386,285,774,189,362,7100,0100,064,797,780,089,883,3
pořadí201220132014201520172018celkem
průměr5.06.05.71.013.512.58.2
medián56714107
modus56214101
počet závodů11322413
průměrný odstup od vítěze %6,62,54,90,08,34,84,6
průměrné % poražených soupeřů83,389,880,8100,076,074,882,1

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 124
30.08.14
sl 62
08.06.14
sl 61
07.06.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Lipno
02.09.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
pořadí13.10.10.8.8.4.4.23.12.10.8.9.6.7.6.7.5.8.6.7.5.4.3.4.7.1.2.9.10.8.9.15.21.24.24.15.12.17.21.21.28.21.23.
odstup %7,31,64,87,66,23,53,413,33,59,67,44,02,75,13,63,80,73,48,07,13,23,04,64,27,30,00,55,98,46,87,38,713,719,318,79,66,615,921,518,016,615,615,4
% poražených soupeřů72,786,285,774,174,188,989,362,781,788,091,685,773,775,078,373,990,574,164,360,090,587,585,778,664,7100,097,783,775,780,057,954,820,011,511,565,972,55,94,89,134,160,058,5
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr21.817.16.24.06.58.79.811.0
medián21157467109
modus2115145488
počet závodů6764411543
průměrný odstup od vítěze %17,212,04,83,84,85,45,57,8
průměrné % poražených soupeřů28,742,083,685,672,280,878,667,0

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 23
09.04.17
sj 22
09.04.17/2
sj 20
08.04.17
sj 21
08.04.17/2
sj 8
26.03.17
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 124
30.08.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Špindl2
28.04.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Hanuš.3
07.04.13
sj.Hanuš.2
06.04.13
sj.Hanuš.1
06.04.13/2
sj.Lipno
02.09.12
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Hanušovice
25.03.12
Hanušovice
25.03.12/2
Hanušovice
24.03.12
Hanušovice
24.03.12/2
pořadí13.10.10.8.8.10.6.4.5.6.12.15.12.4.4.23.12.10.8.9.6.7.6.7.4.4.4.4.6.6.6.5.8.6.7.5.4.3.4.1.1.1.1.7.9.10.8.3.3.4.4.9.6.15.21.24.24.15.12.4.6.8.17.2.2.21.21.28.21.23.12.12.12.14.
odstup %7,31,64,87,66,210,89,36,85,47,210,013,39,93,53,413,33,59,67,44,02,75,13,63,82,83,35,13,97,15,95,60,73,48,07,13,23,04,64,20,00,00,00,07,35,98,46,84,34,65,75,47,32,58,713,719,318,79,66,68,88,99,315,90,81,621,518,016,615,615,414,215,815,414,9
% poražených soupeřů72,786,285,774,174,180,488,693,290,283,971,164,171,888,989,362,781,788,091,685,773,775,078,373,991,791,292,592,784,882,882,890,574,164,360,090,587,585,778,6100,0100,0100,0100,064,783,775,780,095,195,193,093,257,989,854,820,011,511,565,972,587,079,272,05,997,197,14,89,134,160,058,557,756,059,351,9
pořadí2012201320142015201620172018celkem
průměr15.413.16.02.56.57.29.29.1
medián14124166107
modus1263154104
počet závodů1211884181374
průměrný odstup od vítěze %13,810,36,01,94,85,27,77,5
průměrné % poražených soupeřů49,356,685,192,872,283,779,773,9

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Neubert Adamsl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
pořadí13.10.20.
odstup %15,114,323,3
% poražených soupeřů33,350,017,4
pořadí20132014celkem
průměr20.011.514.3
medián201013
modus201010
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %23,314,717,6
průměrné % poražených soupeřů17,441,733,6

Kategorie K1M

Neubert Adamsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 51
25.05.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí13.20.13.19.10.8.12.6.9.8.5.12.8.6.11.22.10.18.16.17.16.11.8.21.21.16.22.29.22.24.33.31.37.46.
odstup %8,914,67,60,19,37,65,50,87,49,34,410,67,26,25,714,68,012,911,311,28,75,98,413,014,410,816,222,017,322,018,431,553,930,8
% poražených soupeřů76,075,085,273,180,485,478,487,878,481,184,069,480,088,641,246,278,046,957,169,840,073,082,550,048,721,144,726,336,430,322,011,85,315,1
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr38.024.315.415.78.06.010.016.317.1
medián3722161686101316
modus31222110868138
počet závodů3656613434
průměrný odstup od vítěze %38,717,810,110,67,50,87,57,812,8
průměrné % poražených soupeřů10,730,158,856,580,387,881,477,357,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Neubert Adamsl 148
13.09.15
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
pořadí9.6.5.
odstup %15,28,016,9
% poražených soupeřů38,550,033,3
pořadí201220132015celkem
průměr5.06.09.06.7
medián5696
modus5695
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %16,98,015,213,4
průměrné % poražených soupeřů33,350,038,540,6

Kategorie K1M

Neubert Adamsl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 125
31.08.14
sj 117
23.08.14
MČRdor.spr
22.09.13
sp.Vrbné
16.09.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
pořadí13.19.2.6.11.10.4.7.29.22.24.
odstup %7,60,12,28,55,78,04,410,222,017,322,0
% poražených soupeřů85,273,197,487,241,278,089,378,626,336,430,3
pořadí20122013201420152018celkem
průměr20.54.09.02.016.013.4
medián2241021311
modus7462132
počet závodů4131211
průměrný odstup od vítěze %17,94,47,42,23,99,8
průměrné % poražených soupeřů42,989,368,897,479,265,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

Neubert Adamsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí13.20.13.19.10.8.12.6.9.8.5.12.8.6.11.22.10.16.17.16.21.21.16.22.29.22.24.33.31.37.46.
odstup %8,914,67,60,19,37,65,50,87,49,34,410,67,26,25,714,68,011,311,28,713,014,410,816,222,017,322,018,431,553,930,8
% poražených soupeřů76,075,085,273,180,485,478,487,878,481,184,069,480,088,641,246,278,057,169,840,050,048,721,144,726,336,430,322,011,85,315,1
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr38.024.319.315.28.06.010.016.317.5
medián3722211686101316
modus31222110868138
počet závodů3635613431
průměrný odstup od vítěze %38,717,812,010,27,50,87,57,813,2
průměrné % poražených soupeřů10,730,146,258,580,387,881,477,357,0

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Neubert Adamsl 50
24.05.14
sp.Olomouc
18.05.12
pořadí10.1.
odstup %14,30,0
% poražených soupeřů50,0100,0
pořadí20122014celkem
průměr1.010.05.5
medián1101
modus1101
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %0,014,37,2
průměrné % poražených soupeřů100,050,075,0

Kategorie K1M

Neubert Adamsp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sj 46
13.05.15
sl 30
02.05.15
sl 125
31.08.14
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 50
24.05.14
sj 46
14.05.14
sl 36
04.05.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.8.ČP
19.05.13
sp.7.ČP
18.05.13
sp.Olomouc
15.05.13
sp.Lipno
01.09.12
sp.Veltrusy
08.07.12
sp.Veltrusy
07.07.12
sp.Kroměříž
10.06.12
sp.Kroměříž
09.06.12
sp.Olomouc
18.05.12
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
sp.8ČP Vrbné
06.05.12
sp.7ČP Vrbné
05.05.12
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
řeka Moravic
22.05.11
pořadí13.20.13.19.10.8.12.6.9.8.5.12.8.15.6.11.22.10.16.2.17.16.21.21.3.16.22.29.8.4.5.4.4.22.24.33.31.37.46.
odstup %8,914,67,60,19,37,65,50,87,49,34,410,67,241,36,25,714,68,011,31,811,28,713,014,42,610,816,222,014,38,213,04,41,717,322,018,431,553,930,8
% poražených soupeřů76,075,085,273,180,485,478,487,878,481,184,069,480,048,188,641,246,278,057,195,069,840,050,048,787,521,144,726,372,088,080,091,291,736,430,322,011,85,315,1
pořadí20112012201320142015201620172018celkem
průměr38.015.515.313.09.06.010.016.315.1
medián3716161186101313
modus314212868138
počet závodů31146713439
průměrný odstup od vítěze %38,713,59,78,812,40,87,57,812,7
průměrné % poražených soupeřů10,754,956,664,675,787,881,477,362,1
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále