Bek Matyáš, 2006

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 063063
výkonnostní třídy  slalom K1: 3sjezd K1: 2 C2: 2 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy00000
Morava00000
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
01.10.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 53. 8/DS 22.2021,8
82
30.09.2023 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 85. 8/DS 30.4031,3
61
03.09.2023 10. Český pohár ve sprintu + ECA cup + MČR U23 v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 22. 4/DS 6.1414,2ČP/OČ/OM
21/169/0
02.09.2023 9. Český pohár ve sprintu + ECA Cup + MČR veteránů v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 30. 6/DS 3.577,6ČP/OČ/OM
10/131/0
31.08.2023 Veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1M sjezd 16. 2/DS 7.4416,1
46
30.08.2023 Světový pohár ve sprintu +veřejný závod ve sprintu v Českých Budějovicích USD České Vrbné K1M sjezd 5. 1/DS 2.375,0
105
27.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 26. 4/DS 94.8715,0ČP/OČ/OM
12/73/0
26.08.2023 Světový pohár v klasickém sjezdu + 7. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie pod jezem K1M sjezd 37. 4/DS 121.2419,0ČP/OČ/OM
2/37/0
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 4. 1/DS 59.586,9
26
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 9. 1/DS 6.1412,7
9
23.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
ŠRÁMEK David
2. 1/DS 38.393,5
5
23.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
ŠRÁMEK David
3.   3536.005.525,9
0
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 4. 1/DS 54.226,3
24
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1M sjezd 7. 1/DS 5.3611,1
10
22.07.2023 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
ŠRÁMEK David
1. 1/DS
9
22.07.2023 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích C2M sjezd
ŠRÁMEK David
1. 1/DS
9
25.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 21. 4/DS 24.2723,8
38
24.06.2023 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd 1. 1/DS
39
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 28. 4/DS 22.0422,3
35
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd     OČ/OM
0/0
18.06.2023 MČR žáků v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
RUFFER Jakub
    OČ/OM
0/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí K1M sjezd 11. 5/DS 79.7811,7OČ/OM
85/0
17.06.2023 MČR dorostu v klasickém sjezdu + veřejný závod ve Strakonicích řeka Otava - start nad jízkem v obci Pracejovice u rybích sádek, cíl v kempu Podskalí C2M sjezd
RUFFER Jakub
7. 5/DS 64.498,0OČ/OM
20/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 32. 8/DS 8.8316,4ČP/OČ/OM
7/140/0
01.05.2023 6. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RUFFER Jakub
18. 5/DS 8.4213,7ČP/OČ/OM
21/23/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 47. 9/DS 10.8120,0ČP/OČ/OM
0/97/0
30.04.2023 5. Český pohár ve sprintu +MČR dorostu ve sprintu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RUFFER Jakub
21. 6/DS 9.9416,0ČP/OČ/OM
15/5/0
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 26. 9/DS 117.9913,9
104
29.04.2023 Klasický sjezd v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
RUFFER Jakub
8. 5/DS 80.968,5
28
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1M sjezd 1. 1/DS
26
09.04.2023 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Stejně jako v sobotu - Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok K1M sjezd 26. 5/DS 119.0812,7ČP/OČ/OM
10/146/0
08.04.2023 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Podle stavu vodočtu v Rejštejně - nad 85cm (včetně) trať Čeňkova Pila soutok - Rejštejn, do 84cm (v K1M sjezd 26. 5/DS 126.3513,3ČP/OČ/OM
10/145/0
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 10. 3/DS 125.6012,1OM
52
26.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila-louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 12. 3/DS 153.7015,4OM
52
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila -louka před mostem na Lesnici K1M sjezd 11. 3/DS 138.4013,8OM
50
25.03.2023 Sjezd v Postřelmově řeka Morava v úseku Habermannova vila - louka nad mostem na Lesnici K1M sjezd 12. 3/DS 132.8013,3OM
49
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 65. 20/DM 31.7330,2
61
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem K1M slalom 80. 19/DM 32.0630,5
52
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 52. 6/DM 8.4519,1ČP/OČ/OM
0/121/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
SYROVÝ Filip
20. 4/DM 8.4816,7ČP/OČ/OM
17/1/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 63. 6/DM 9.8322,5ČP/OČ/OM
0/85/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
SYROVÝ Filip
23. 5/DM 10.4020,7ČP/OČ/OM
13/0/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km K1M sjezd 59.   3549.036.964,3ČP/OČ/OM
0/0/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
SYROVÝ Filip
11. 2/DM 7.6614,6ČP/OČ/OM
35/7/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
SYROVÝ Filip
    ČP/OČ/OM
0/0/0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom    
0
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 75. 10/DM 0.741,2
79
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1M slalom 18. 4/DM 24.0330,1
23
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1M slalom 23. 3/DM 28.2229,3
25
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 19. 6/DM 69.3814,6OČ/OM
80/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
SYROVÝ Filip
14. 5/DM 107.9919,8OČ/OM
5/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1M sjezd 20. 6/DM 74.5415,8OČ/OM
84/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
SYROVÝ Filip
14. 6/DM 110.5220,0OČ/OM
7/0
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom    
0
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1M sjezd    
0
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom    
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1M sjezd 39. 5/DM 12.5018,9ČP/OČ/OM
0/86/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
SYROVÝ Filip
22. 5/DM 16.2922,4ČP/OČ/OM
15/4/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1M sjezd 39. 4/DM 8.5719,6ČP/OČ/OM
0/92/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
SYROVÝ Filip
23. 5/DM 12.0824,4ČP/OČ/OM
14/2/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem K1M sjezd 34. 3/DM 15.3918,2ČP/OČ/OM
2/64/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 30. 3/DM 163.7116,9ČP/OČ/OM
6/95/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 33. 4/DM 128.7914,8ČP/OČ/OM
3/71/0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 10. 1/DM 104.0015,8OM
53
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 11. 5/DM 100.4015,2OM
40
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
SYROVÝ Filip
2. 1/DM 81.7010,8OM
0
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
SYROVÝ Filip
4. 2/DM 134.3017,6OM
1
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 12. 1/DM 94.9014,3OM
54
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1M sjezd 13. 1/DM 92.9013,9OM
50
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
SYROVÝ Filip
4. 2/DM 142.7018,4OM
1
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C2M sjezd
SYROVÝ Filip
4. 2/DM 137.8017,6OM
1
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 93. 22/DM 31.0734,3
49
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 91. 22/DM 27.4026,9
59
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1M sjezd 33. 15/DM 7.6620,4-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
SYROVÝ Filip
12. 3/DM 7.5818,4-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné K1M sjezd 80. 18/DM 12.8429,3ČP/OČ/OM
0/5/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
SYROVÝ Filip
24. 3/DM 13.4228,3ČP/OČ/OM
13/0/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 74. 16/DM 12.9030,1ČP/OČ/OM
0/11/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
SYROVÝ Filip
26. 3/DM 12.5126,3ČP/OČ/OM
12/0/0
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom    
0
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1M slalom    
0
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 55. 15/DM 16.1624,4
104
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1M slalom 165. 25/DM 155.74214,3
4
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1M sjezd 38. 9/DM 110.6319,1ČP/OČ/OM
0/77/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
SYROVÝ Filip
22. 4/DM 128.9219,1ČP/OČ/OM
14/2/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1M sjezd 38. 9/DM 98.7717,5ČP/OČ/OM
0/82/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
SYROVÝ Filip
19. 5/DM 90.0013,6ČP/OČ/OM
19/5/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SYROVÝ Filip
7. 2/DM 46.3043,1
1
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 23. 5/DM 16.7018,8
37
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M sjezd 3. 1/DM 16.203,4
29
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M sjezd
SYROVÝ Filip
2. 1/DM 39.006,7
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SYROVÝ Filip
8. 1/DM 55.3054,0
1
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 37. 9/DM 21.7023,8
26
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 42. 8/DM 7.4916,6ČP/OČ/OM
0/21/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SYROVÝ Filip
25. 3/DM 8.8618,4ČP/OČ/OM
11/0/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 52. 11/DM 12.1828,1ČP/OČ/OM
0/10/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
SYROVÝ Filip
26. 4/DM 11.0323,0ČP/OČ/OM
10/0/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština K1M sjezd 34. 5/DM 201.2817,3ČP/OČ/OM
2/61/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
SYROVÝ Filip
16. 4/DM 318.5923,8ČP/OČ/OM
25/2/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př K1M sjezd 32. 6/DM 197.9116,8ČP/OČ/OM
4/67/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
SYROVÝ Filip
15. 4/DM 327.0924,6ČP/OČ/OM
27/4/0
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 2. 1/DM 34.004,3
28
03.06.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
SYROVÝ Filip
2. 1/DM 46.055,0
4
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 114. 30/ZS 28.7928,3
26
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 49. 8/ZS 16.4327,0-
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 7. 6/ZS 5.6912,3OČ/OM
15/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1M sjezd 84. 5/ZS 16.1336,1ČP/OČ/OM
0/4/0
09.08.2020 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
1. 1/ZS OČ/OM
11/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 6. 5/ZS 38.3814,8OČ/OM
20/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 100. 13/ZS 68.15151,2ČP/OČ/OM
0/0/0
08.08.2020 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
3. 3/ZS 18.816,1OČ/OM
7/0
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 8. 2/ZS 95.9012,1
20
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 15. 4/ZS 11.0024,6
12
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
2. 1/ZS 22.602,4
0
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
2. 1/ZS 2.704,7
0
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 11. 3/ZS 112.9014,6
16
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1M sjezd 16. 3/ZS 10.2022,2
11
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
2. 1/ZS 55.206,0
0
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice C2M sjezd
FLORIÁN Jindřich
2. 1/ZS 4.007,0
0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 17. 4/ZS 23.3424,9
18
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1M slalom 20. 3/ZS 23.9225,9
16
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SYROVÝ Filip
10. 3/ZS 60.2052,4
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 38. 8/ZS 27.0028,0
17
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 6. 1/ZS 49.0010,7
33
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SYROVÝ Filip
10. 3/ZS 68.3059,9
0
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 24. 3/ZS 18.0018,7
32
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka K1M sjezd 3. 1/ZS 49.065,9
17
25.06.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
SYROVÝ Filip
2. 1/ZS 69.937,5
5
20.06.2020 1. Český pohár žáků ve slalomu v Benátkách Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 92. 56/ZS 44.7042,7OM/OČ
0/31
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 38. 5/ZS 133.7120,3OČ/OM
30/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 39. 4/ZS 137.5920,8OČ/OM
28/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 55. 5/ZS 10.7824,4ČP/OČ/OM
0/5/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 55. 5/ZS 10.7624,6ČP/OČ/OM
0/4/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 89. 18/ZS 31.9033,0
58
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 79. 12/ZS 27.6029,5
70
01.09.2019 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Brandýse n.L. USD v Brandýse nad Labem K1M sjezd 25. 21/ZS 10.8125,6-
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 13. 11/ZS 7.7213,5OČ/OM
3/0
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 45.   3555.347.962,7OČ/OM
0/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné C1M sjezd 10. 10/ZS 42.5913,9OČ/OM
4/0
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné K1M sjezd 14. 13/ZS 52.6420,5OČ/OM
11/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 127. 26/ZS 43.6847,1
13
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 152. 30/ZS 73.7776,7
4
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 10. 2/ZS 225.9027,6
13
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 15. 3/ZS 18.1039,8
10
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
4. 1/DM 98.108,9
1
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
4. 1/DM 5.007,5
1
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 13. 3/ZS 269.2032,7
12
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 15. 2/ZS 16.4035,5
11
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
3. 1/DM 70.806,2
1
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
3. 1/DM 7.8011,8
1
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 18. 5/ZS 24.4023,8
12
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 9. 1/ZS 177.3037,6
10
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 21. 5/ZS 27.1026,3
14
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 51. 15/ZS 242.2135,8-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
BERÁNEK Tomáš
12. 7/ZS 180.8522,3-
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1M sjezd 56. 14/ZS 271.6140,7OČ/OM
16/0
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C2M sjezd
BERÁNEK Tomáš
13. 3/ZS 178.1122,6OČ/OM
1/0
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 15. 3/ZS 18.1039,8
10
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VIRAGH Tomáš
4. 1/DM 5.007,5
1
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 13. 2/ZS 181.8025,4
7
05.05.2019 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 15. 2/ZS 193.3027,3
6
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou K1M sjezd 12. 1/ZS 27.6031,3
6
04.05.2019 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku v prostoru loděnice K1M sjezd 14. 1/ZS 18.6035,9
4
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 27. 5/ZS 297.6033,6OM
10
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 27. 6/ZS 251.4032,9OM
10
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 31. 6/ZS 291.7033,3OM
9
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština K1M sjezd 31. 7/ZS 245.1032,5OM
9
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 15. 1/ZM 65.4057,4-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 12. 1/ZM 34.5031,6-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 13. 1/ZM 63.3054,1
0
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1M slalom 19. 1/ZM 36.9034,5
5
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 47. 4/ZM 272.5638,3
23
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
BERÁNEK Tomáš
21. 5/ZM 399.9245,1
0
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 47. 3/ZM 304.1043,3
24
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
BERÁNEK Tomáš
15. 2/ZM 308.6834,9
2
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 17. 2/ZM 65.7059,0
0
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 32. 7/ZM 28.8025,8
8
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě K1M sjezd 13. 1/ZM 179.4032,8
2
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 15. 2/ZM 69.9057,5
0
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 37. 7/ZM 43.9039,8
5
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 17. 7/ZM 141.1642,4
0
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 27. 12/ZM 104.7037,0
2
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 15. 7/ZM
1
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M slalom 29. 13/ZM
0
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 22. 3/ZM 220.3026,6
0
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 24. 3/ZM 19.9042,5
0
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 25. 4/ZM 20.0043,2
0
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 26. 4/ZM 327.1041,4
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom 12.   116.00112,2
0
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 21.   57.6055,4
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 15.   126.50111,2
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 23.   118.60116,7
0
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 87. 42/ZM 61.4759,7
0
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 87. 42/ZM 50.6648,5
0
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 12. 2/ZM 173.6032,1
3
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 28. 7/ZM 260.6742,1ČP/OČ/OM
17/9/0
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 61. 9/ZM 248.5848,8ČP/OČ/OM
4/0/3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 32. 8/ZM 498.4844,7ČP/OČ/OM
17/5/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 77. 16/ZM 499.4553,5ČP/OČ/OM
0/0/0
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 106. 48/ZM 122.83127,6OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 18. 6/ZM 16.9044,4OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 104. 46/ZM 148.67127,8OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži K1M sjezd 35. 13/ZM 12.6840,6OM
3
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 19. 1/ZM 301.8039,1
0
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 21. 4/ZM 307.8047,1
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 23. 3/ZM 53.3051,0
0
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 23. 3/ZM 32.2056,6
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 15.02.24 aktualizace z registru ČSK
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 2 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 03.05.23 aktualizace z registru ČSK
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 3 04.11.21 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 27.06.21 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1: 3   C2: 3 01.12.20 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 3 28.07.20 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Bek MatyášSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.09.16 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5638|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
283.K1M 4/4 216
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Ruffer Jakub
2/2 36
32.K1M 6/8 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Ruffer Jakub
5/5 76
29.C2M
Šrámek David
4/4 23
18.K1M 5/19 731
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
4/4 0
15.K1M 5/14 203

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
242.K1M 5/8 240
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Syrový Filip
5/6 81
49.K1M 8/10 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C2M
Syrový Filip
5/8 25
25.K1M 5/13 479
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Syrový Filip
5/12 3
17.K1M 5/16 197

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.C2M
Syrový Filip
2/2 2
210.K1M 5/8 275
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Syrový Filip
8/8 131
53.K1M 8/8 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Syrový Filip
5/10 17
24.K1M 5/10 316
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Syrový Filip
5/8 0
 K1M 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Syrový Filip
2/2 0
271.K1M 5/6 124
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C2M
Florián Jindřich
5/6 18
26.C2M
Syrový Filip
1/1 5
32.K1M 5/14 131
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Florián Jindřich
2/2 0
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
289.K1M 5/6 167
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 2/2 7
34.C2M
Virágh Tomáš
5/5 5
47.C2M
Beránek Tomáš
1/1 1
56.K1M 5/13 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Beránek Tomáš
1/1 0
57.K1M 5/7 38

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
406.K1M 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Beránek Tomáš
2/2 2
84.K1M 3/3 49

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
213.C1M 3/3 1
 K1M 5/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
48.C1M 2/2 34
87.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 3/3 14
133.K1M 5/12 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
101.K1M 3/3 6

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20232022202120202017
C2M302521--
K1M3249537987
C1M----48

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
K1M283242210271289406506
C2M--6891---
C1M-----242213

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C2M293124264752-
K1M182524325684133
C1M----44-56

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202017
K1M179176

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021202020192017
C2M3113234329-
K1M1517778657101
C1M----6674
Fotky nenalezeny.
0|5638|0|N

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
283.K1M 4/4 216
Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C2M
Ruffer Jakub
2/2 36
32.K1M 6/8 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C2M
Ruffer Jakub
5/5 76
29.C2M
Šrámek David
4/4 23
18.K1M 5/19 731
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Ruffer Jakub
4/4 0
15.K1M 5/14 203

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
242.K1M 5/8 240
Sjezd: Žebříček Český Pohár
25.C2M
Syrový Filip
5/6 81
49.K1M 8/10 11
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
31.C2M
Syrový Filip
5/8 25
25.K1M 5/13 479
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Syrový Filip
5/12 3
17.K1M 5/16 197

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
68.C2M
Syrový Filip
2/2 2
210.K1M 5/8 275
Sjezd: Žebříček Český Pohár
21.C2M
Syrový Filip
8/8 131
53.K1M 8/8 6
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C2M
Syrový Filip
5/10 17
24.K1M 5/10 316
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Syrový Filip
5/8 0
 K1M 5/8 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Syrový Filip
2/2 0
271.K1M 5/6 124
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
19.C2M
Florián Jindřich
5/6 18
26.C2M
Syrový Filip
1/1 5
32.K1M 5/14 131
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Florián Jindřich
2/2 0
 K1M 5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
289.K1M 5/6 167
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C1M 2/2 7
34.C2M
Virágh Tomáš
5/5 5
47.C2M
Beránek Tomáš
1/1 1
56.K1M 5/13 63
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Beránek Tomáš
1/1 0
57.K1M 5/7 38

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 3/3 0
406.K1M 3/3 18
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Beránek Tomáš
2/2 2
84.K1M 3/3 49

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
213.C1M 3/3 1
 K1M 5/5 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
48.C1M 2/2 34
87.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
56.C1M 3/3 14
133.K1M 5/12 5
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 3/3 0
101.K1M 3/3 6

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie20232022202120202017
C2M302521--
K1M3249537987
C1M----48

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
K1M283242210271289406506
C2M--6891---
C1M-----242213

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C2M293124264752-
K1M182524325684133
C1M----44-56

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20202017
K1M179176

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202320222021202020192017
C2M3113234329-
K1M1517778657101
C1M----6674

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
38 7 4 97 6 46 198
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody50.429.01547
K1M60.853.02137
C1M14.515.0156
C2M8.88.0104
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,047
K1M00,000,000,000,037
C1M00,000,000,000,06
C2M00,000,000,000,04
Celkem00,000,000,000,047
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody921530171516,3
K1M721246171115,3
C1M121029433,3
C2M81822300,0
Celkem921530171516,3
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Bek Matyášsl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
pořadí13.17.15.15.12.15.
odstup %54,159,057,50,0112,2111,2
% poražených soupeřů7,75,96,726,38,3---
pořadí20172018celkem
průměr14.015.014.5
medián151515
modus151315
počet závodů336
průměrný odstup od vítěze %74,456,865,6
průměrné % poražených soupeřů11,56,89,2
počet jízd6612
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
1
16,7%
čistých jízd2
33,3%
2
33,3%
4
33,3%

Kategorie C2M

Bek Matyášsl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
pořadí7.8.10.10.
odstup %43,154,052,459,9
% poražených soupeřů33,322,218,210,0
pořadí20202021celkem
průměr10.07.58.8
medián1078
modus10710
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %56,248,552,4
průměrné % poražených soupeřů14,127,820,9
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Bek Matyášsl 139
01.10.23
sl 138
30.09.23
sl 82
25.06.23
sl 80
24.06.23
sl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 78
20.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sj 122
19.08.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí53.85.21.28.65.80.75.18.23.93.91.55.165.23.37.114.17.20.38.24.92.89.79.127.152.18.21.19.32.37.29.21.23.87.87.
odstup %21,831,323,822,330,230,51,230,129,334,326,924,4214,318,823,828,324,925,928,018,742,733,029,547,176,723,826,334,525,839,80,055,4116,759,748,5
% poražených soupeřů62,944,069,760,952,644,052,969,163,339,944,872,317,268,150,022,161,054,843,165,734,143,951,311,95,655,352,433,336,730,817,613,04,33,44,4
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr49.429.381.050.877.352.246.858.2
medián2932792455652838
modus8719181723182121
počet závodů536665435
průměrný odstup od vítěze %56,133,439,428,157,124,324,838,5
průměrné % poražených soupeřů8,533,636,746,848,756,459,441,6
počet jízd10612121210870
lepší 1. jízda2
40,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
50,0%
2
33,3%
1
20,0%
0
0,0%
8
22,9%
čistých jízd3
30,0%
2
33,3%
2
16,7%
1
8,3%
2
16,7%
2
20,0%
0
0,0%
12
17,1%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Bek Matyášsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí106.104.
odstup %127,6127,8
% poražených soupeřů0,92,8
pořadí2017celkem
průměr105.0105.0
medián104104
modus104104
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %127,7127,7
průměrné % poražených soupeřů1,91,9
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí28.32.
odstup %42,144,7
% poražených soupeřů6,93,1
pořadí2017celkem
průměr30.030.0
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %43,443,4
průměrné % poražených soupeřů5,05,0

Kategorie C2M

Bek Matyášsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
pořadí14.14.22.19.15.3.
odstup %19,820,019,113,624,66,1
% poražených soupeřů40,943,512,525,026,375,0
pořadí202020212022celkem
průměr3.018.714.014.5
medián3191414
modus3151414
počet závodů1326
průměrný odstup od vítěze %6,119,119,917,2
průměrné % poražených soupeřů75,021,342,237,2

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí26.37.26.26.19.20.30.33.38.38.32.6.55.55.61.77.
odstup %15,019,012,713,314,615,816,914,819,117,516,814,824,424,648,853,5
% poražených soupeřů39,016,363,262,780,680,246,340,765,465,463,187,225,022,920,08,4
pořadí20172020202120222023celkem
průměr69.038.736.025.528.836.2
medián615538202632
modus615538192626
počet závodů2334416
průměrný odstup od vítěze %51,221,317,815,515,021,4
průměrné % poražených soupeřů14,245,064,662,045,349,2

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Bek Matyášsj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí7.14.14.22.15.21.15.
odstup %8,019,820,019,124,645,134,9
% poražených soupeřů64,740,943,512,526,3---26,3
pořadí2018202120222023celkem
průměr18.018.514.07.015.4
medián151514715
modus151514714
počet závodů22217
průměrný odstup od vítěze %40,021,919,98,024,5
průměrné % poražených soupeřů13,219,442,264,730,6

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí11.26.26.19.20.30.33.38.32.38.47.47.
odstup %11,712,713,314,615,816,914,819,116,820,338,343,3
% poražených soupeřů85,363,262,780,680,246,340,765,463,162,244,645,2
pořadí20182020202120222023celkem
průměr47.038.035.025.521.030.6
medián473832202630
modus473832192626
počet závodů2124312
průměrný odstup od vítěze %40,820,317,915,512,619,8
průměrné % poražených soupeřů44,962,264,362,070,461,6

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 125
20.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí17.28.32.
odstup %42,442,144,7
% poražených soupeřů11,16,93,1
pořadí2017celkem
průměr25.725.7
medián2828
modus1717
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %43,143,1
průměrné % poražených soupeřů7,07,0

Kategorie C2M

Bek Matyášsj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 80
25.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí2.1.7.8.22.19.2.15.2.3.2.2.2.4.3.13.4.21.15.
odstup %3,50,08,08,519,113,66,724,65,06,12,46,07,58,96,222,67,545,134,9
% poražených soupeřů50,0100,064,753,312,525,0---26,385,775,0------87,540,050,025,040,0---26,3
pořadí20182019202020212023celkem
průměr18.06.02.312.04.57.7
medián15421524
modus1542212
počet závodů2445419
průměrný odstup od vítěze %40,011,35,513,85,012,4
průměrné % poražených soupeřů13,238,840,629,967,040,1

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 101
23.07.23
sj 99
22.07.23
sj 81
24.06.23
sj 73
17.06.23
sj 41
29.04.23
sj 35
27.04.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 72
03.06.21
sj 107
08.08.20
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sj 83
27.06.20
sj 80
25.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sj 77
20.06.19
sj 44
05.05.19
sj 43
05.05.19/2
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sj 125
20.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
pořadí26.37.4.4.1.11.26.1.26.26.30.33.38.38.3.32.2.6.8.11.6.3.38.39.55.55.10.13.9.56.15.15.13.47.47.13.27.22.26.12.61.77.19.21.
odstup %15,019,06,96,30,011,713,90,012,713,316,914,819,117,53,416,84,314,812,114,610,75,920,320,824,424,627,632,737,640,739,827,325,438,343,332,837,026,641,432,148,853,539,147,1
% poražených soupeřů39,016,382,483,3100,085,351,9100,063,262,746,340,765,465,492,963,196,287,274,165,585,390,062,263,525,022,966,758,660,038,957,641,750,044,645,233,318,816,07,435,320,08,414,34,8
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr33.135.718.724.622.631.516.224.1
medián2247131132301121
modus124713638302626
počet závodů8379521044
průměrný odstup od vítěze %40,738,133,016,512,215,89,923,0
průměrné % poražených soupeřů15,641,053,464,076,643,568,453,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí28.32.
odstup %42,144,7
% poražených soupeřů6,93,1
pořadí2017celkem
průměr30.030.0
medián2828
modus2828
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %43,443,4
průměrné % poražených soupeřů5,05,0

Kategorie C2M

Bek Matyášsj 73
17.06.23
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sl 79
22.06.19
pořadí7.14.14.2.4.4.4.22.19.15.3.13.
odstup %8,019,820,010,817,617,618,419,113,624,66,122,6
% poražených soupeřů64,740,943,5------------12,525,026,375,025,0
pořadí20192020202120222023celkem
průměr13.03.018.77.07.010.1
medián13319477
modus13315474
počet závodů1136112
průměrný odstup od vítěze %22,66,119,117,38,016,5
průměrné % poražených soupeřů25,075,021,314,164,726,1

Kategorie K1M

Bek Matyášsj 119
27.08.23
sj 118
26.08.23
sj 73
17.06.23
sj 23
09.04.23
sj 21
08.04.23
sj 11
26.03.23
sj 10
26.03.23/2
sj 9
25.03.23
sj 8
25.03.23/2
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 107
08.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
sj 23
07.04.19
sj 22
07.04.19/2
sj 21
06.04.19
sj 20
06.04.19/2
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí26.37.11.26.26.10.12.11.12.19.20.30.33.11.10.13.12.38.38.32.6.38.39.55.55.56.27.27.31.31.61.77.
odstup %15,019,011,712,713,312,115,413,813,314,615,816,914,815,215,813,914,319,117,516,814,820,320,824,424,640,732,933,632,533,348,853,5
% poražených soupeřů39,016,385,363,262,779,576,176,273,880,680,246,340,773,077,573,375,665,465,463,187,262,263,525,022,938,931,629,726,826,820,08,4
pořadí201720192020202120222023celkem
průměr69.034.438.636.018.519.029.1
medián61313938131227
modus61275538102611
počet závodů25538932
průměrný odstup od vítěze %51,234,621,017,815,214,021,3
průměrné % poražených soupeřů14,230,852,264,668,463,654,9

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Bek Matyášsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
pořadí18.21.20.23.11.22.23.24.26.25.26.
odstup %13,716,016,720,714,622,424,428,326,318,423,0
% poražených soupeřů34,623,120,88,333,312,58,314,83,87,73,8
pořadí202120222023celkem
průměr25.319.819.521.7
medián25221823
modus26231823
počet závodů45211
průměrný odstup od vítěze %24,019,814,820,4
průměrné % poražených soupeřů7,516,628,915,5

Kategorie K1M

Bek Matyášsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí22.30.32.47.52.63.59.39.39.34.80.74.42.52.100.
odstup %14,27,616,420,019,122,56.964,318,919,618,229,330,116,628,1151,2
% poražených soupeřů76,464,262,744,654,144,13,356,356,334,021,027,040,626,12,0
pořadí2020202120222023celkem
průměr100.062.047.732.851.0
medián10052393047
modus10042392239
počet závodů146415
průměrný odstup od vítěze %151,226,01.177,114,5491,7
průměrné % poražených soupeřů2,028,741,462,040,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Bek Matyášsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
pořadí18.21.20.23.22.23.12.
odstup %13,716,016,720,722,424,418,4
% poražených soupeřů34,623,120,88,312,58,38,3
pořadí202120222023celkem
průměr12.022.019.519.9
medián12221821
modus12231823
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %18,421,114,818,9
průměrné % poražených soupeřů8,312,528,916,6

Kategorie K1M

Bek Matyášsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 123
01.09.19
pořadí22.30.32.47.52.63.39.39.33.49.25.
odstup %14,27,616,420,019,122,518,919,620,427,025,6
% poražených soupeřů76,464,262,744,654,144,156,356,340,718,667,1
pořadí20192020202120222023celkem
průměr25.049.033.048.332.839.2
medián254933393039
modus254933392239
počet závodů1114411
průměrný odstup od vítěze %25,627,020,420,014,519,2
průměrné % poražených soupeřů67,118,640,752,762,053,2

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
pořadí13.10.
odstup %13,513,9
% poražených soupeřů45,557,1
pořadí2019celkem
průměr11.511.5
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %13,713,7
průměrné % poražených soupeřů51,351,3

Kategorie C2M

Bek Matyášsp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
pořadí3.1.18.21.20.23.11.24.26.25.26.1.2.2.4.3.
odstup %5.525,90,013,716,016,720,714,628,326,318,423,00,04,77,07,511,8
% poražených soupeřů33,3100,034,623,120,88,333,314,83,87,73,8100,050,050,040,060,0
pořadí20192020202120222023celkem
průměr3.51.725.318.010.813.1
medián322520311
modus32261111
počet závodů2343416
průměrný odstup od vítěze %9,73,924,017,31.388,9358,4
průměrné % poražených soupeřů50,066,77,520,847,836,5

Kategorie K1M

Bek Matyášsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 121
31.08.23
sp 120
30.08.23
sp 102
23.07.23
sp 100
22.07.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sj 42
04.05.19
sj 41
04.05.19/2
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
pořadí22.30.16.5.9.7.32.47.52.63.59.34.80.74.42.52.84.7.100.15.16.45.14.15.15.14.12.24.25.23.23.
odstup %14,27,616,15,012,711,116,420,019,122,56.964,318,229,330,116,628,136,112,3151,224,622,27.962,720,539,835,535,931,342,543,256,651,0
% poražených soupeřů76,464,261,589,766,775,062,744,654,144,13,334,021,027,040,626,117,885,42,058,855,92,269,857,657,659,465,632,427,34,3---
pořadí201720192020202120222023celkem
průměr23.819.244.462.052.021.034.1
medián23141652521624
modus231474234515
počet závodů46544831
průměrný odstup od vítěze %48,31.354,349,326,01.756,012,9509,6
průměrné % poražených soupeřů16,052,044,028,733,967,644,7

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C2M

Bek Matyášsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí20.23.
odstup %16,720,7
% poražených soupeřů20,88,3
pořadí2022celkem
průměr21.521.5
medián2020
modus2020
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,718,7
průměrné % poražených soupeřů14,614,6

Kategorie K1M

Bek Matyášsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 110
17.08.19
pořadí22.30.52.63.14.
odstup %14,27,619,122,520,5
% poražených soupeřů76,464,254,144,169,8
pořadí201920222023celkem
průměr14.057.526.036.2
medián14522230
modus14522214
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %20,520,810,916,8
průměrné % poražených soupeřů69,849,170,361,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Bek Matyášsj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 74
03.06.17
pořadí13.10.18.
odstup %13,513,944,4
% poražených soupeřů45,557,126,1
pořadí20172019celkem
průměr18.011.513.7
medián181013
modus181010
počet závodů123
průměrný odstup od vítěze %44,413,723,9
průměrné % poražených soupeřů26,151,342,9

Kategorie C2M

Bek Matyášsp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 110
09.08.20
pořadí18.21.20.23.11.24.26.25.26.1.
odstup %13,716,016,720,714,628,326,318,423,00,0
% poražených soupeřů34,623,120,88,333,314,83,87,73,8100,0
pořadí2020202120222023celkem
průměr1.025.318.019.519.5
medián125201821
modus126111826
počet závodů143210
průměrný odstup od vítěze %0,024,017,314,817,8
průměrné % poražených soupeřů100,07,520,828,925,0

Kategorie K1M

Bek Matyášsp 125
03.09.23
sj 123
02.09.23
sp 44
01.05.23
sp 42
30.04.23
sp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 110
09.08.20/2
sj 108
08.08.20
sj 113
18.08.19
sj 110
17.08.19
sj 74
03.06.17
pořadí22.30.32.47.52.63.59.34.80.74.42.52.84.7.100.45.14.35.
odstup %14,27,616,420,019,122,56.964,318,229,330,116,628,136,112,3151,27.962,720,540,6
% poražených soupeřů76,464,262,744,654,144,13,334,021,027,040,626,117,885,42,02,269,840,4
pořadí201720192020202120222023celkem
průměr35.029.563.762.052.032.848.4
medián35148452523045
modus3514742342252
počet závodů12344418
průměrný odstup od vítěze %40,63.991,666,526,01.756,014,5856,1
průměrné % poražených soupeřů40,436,035,128,733,962,039,8