MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd

14.06.2020   řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMRAŠNER Karel 2004 1 Postřelm12:41,83 0/37
2.2/DMBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 1 Trutnov12:57,9416.11/2,166/0
3.3/DMVANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor13:01,1219.29/2,558/0
4.4/DMSALAJ František 2004 1 Litovel13:03,0921.26/2,80/29
5.1/DSKLÍMA Vojtěch   1 Č.Kruml.13:24,2842.45/5,650/0
6.5/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.13:39,3157.48/7,542/0
7.2/DSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc13:39,8257.99/7,60/21
8.3/DSŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel13:41,7259.89/7,90/17
9.6/DMONDŘICH Adam 2004 Č.Kruml.13:55,6773.84/9,734/0
10.1/U23RUFFER Matěj 1999 1 Pardub.13:55,7773.94/9,730/0
11.2/U23SKOŘEPA Vojtěch   1 Č.Kruml.13:58,0476.21/10,026/0
12.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav13:59,8678.03/10,222/0
13.3/U23ŠTUDLAR Patrik 1999 2 Č.Kruml.14:08,3386.50/11,418/0
14.7/DMPAPULA Jan 2005 3 Litovel14:19,6897.85/12,80/13
15.8/DMBEIER Alva 2005 3 Trutnov14:23,17101.34/13,314/0
16.4/DSMÍL Jakub 2003 2 Trutnov14:24,20102.37/13,410/0
17.2/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto14:25,70103.87/13,66/0
18.9/DMGEPRT David 2005 3 Litovel14:26,35104.52/13,70/12
19.10/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.14:26,78104.95/13,85/0
20.3/ZSPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.14:30,76108.93/14,34/0
21.11/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc14:41,33119.50/15,70/11
22.12/DMHRIC Ondřej   Olomouc14:48,62126.79/16,60/10
23.5/DSFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.14:51,00129.17/17,03/0
24.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc14:53,48131.65/17,30/9
25.4/U23WALTER Jakub   3 Olomouc14:57,86136.03/17,90/8
26.5/ZSRETEK Václav 2007 3 Olomouc15:02,70140.87/18,50/7
27.13/DMVODÁK Norbert 2004 3 Litovel15:13,88152.05/20,00/6
28.6/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel15:17,22155.39/20,40/5
29.7/ZSRUFFER Jakub 2007 Pardub.15:37,00175.17/23,02/0
30.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí15:41,88180.05/23,60/4
31.8/ZSČAMEK David 2006 Litovel15:49,53187.70/24,60/3
32.9/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav15:51,00189.17/24,81/0
33.10/ZSRETEK Toman 2007 3 Olomouc15:57,50195.67/25,70/2
34.2/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc16:03,90202.07/26,50/1
35.3/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc16:48,28246.46/32,40/0
36.11/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.17:02,68260.85/34,20/0
37.14/DMČERNÍK Jan 2005 Pardub.17:30,05288.22/37,80/0
38.4/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc18:18,94337.11/44,30/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc12:04,80 0/78
2.1/U23BAYEROVÁ Barbora   1 Boh.Pha12:09,404.60/0,669/0
3.2/DSKOLIHOVÁ Hana   1 Soběslav12:16,5911.79/1,661/0
4.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 MT Olomouc12:25,5320.73/2,90/70
5.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno12:31,1926.39/3,60/62
6.4/DSRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc12:45,9041.10/5,70/54
7.1/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 1 Č.Kruml.12:53,4548.65/6,753/0
8.2/DMRETKOVÁ Anna 2005 1 Olomouc12:55,4550.65/7,00/46
9.3/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno13:04,4159.61/8,20/38
10.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto13:04,7959.99/8,345/0
11.5/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz13:20,4175.61/10,437/0
12.4/U23VAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor13:21,9877.18/10,633/0
13.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc13:30,5685.76/11,80/34
14.1/ZSŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3 Pardub.13:31,0986.29/11,929/0
15.4/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz13:32,1987.39/12,125/0
16.6/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.13:36,3991.59/12,621/0
17.7/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc13:36,5691.77/12,70/30
18.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra   2 Č.Kruml.13:48,87104.07/14,417/0
19.5/DMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.13:52,45107.65/14,913/0
20.6/DMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK13:54,22109.42/15,10/26
21.7/DMHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc13:57,44112.64/15,50/22
22.8/DMJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc13:59,10114.30/15,80/18
23.9/DMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 3 Olomouc14:09,07124.27/17,10/17
24.10/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK14:13,12128.32/17,70/16
25.2/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava14:13,16128.36/17,70/15
26.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav14:14,22129.42/17,99/0
27.3/ZSVRBOVÁ Marie   3 Olomouc14:15,72130.92/18,10/14
28.11/DMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná14:25,70140.90/19,40/13
29.12/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz14:26,53141.73/19,68/0
30.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc14:37,80153.00/21,10/12
31.13/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc14:43,74158.94/21,90/11
32.2/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno14:43,94159.14/22,00/10
33.8/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 3 Pardub.14:46,08161.28/22,37/0
34.4/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc14:46,56161.76/22,30/9
35.5/ZSMILOTOVÁ Dora   Boh.Pha14:50,25165.45/22,86/0
36.14/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK14:52,02167.22/23,10/8
37.9/DSBOČÁNKOVÁ Jana   2 Soběslav15:01,47176.67/24,45/0
38.10/DSKOPŘIVOVÁ Eva 2002 Č.Kruml.15:04,36179.56/24,84/0
39.15/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK15:05,55180.75/24,90/7
40.6/ZSJÍLKOVÁ Pavla 2007 Olomouc15:07,96183.16/25,30/6
41.7/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc15:08,20183.40/25,30/5
42.8/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc15:09,26184.46/25,40/4
43.16/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno15:20,65195.85/27,00/3
44.17/DMJANIŠOVÁ Radka 2005 Č.Kruml.15:21,67196.87/27,23/0
45.9/ZSJURAJDOVÁ Veronika 2007 3 VS Desná15:27,67202.87/28,00/2
46.10/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.15:30,94206.14/28,42/0
47.11/DSVESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.15:32,34207.54/28,61/0
48.11/ZSJURAJDOVÁ Simona 2007 3 VS Desná15:34,36209.56/28,90/1
49.18/DMCHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc15:35,26210.46/29,00/0
50.12/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz15:39,49214.69/29,60/0
51.3/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc15:39,84215.04/29,70/0
52.4/ZMHAVLÍČKOVÁ Nela 2008 VSDK16:08,39243.59/33,60/0
53.13/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.16:28,25263.45/36,30/0
54.12/ZSHOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto19:34,25449.45/62,00/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 1 Loko Plz10:59,92 118/0
2.2/DSNOVÁK Filip   1 Boh.Pha11:13,1013.18/2,0110/0
3.3/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno11:17,8417.92/2,70/115
4.4/DSHRADEC Matěj   1 Olomouc11:20,8320.91/3,20/107
5.5/DSKIRCHNER David   1 Boh.Pha11:21,5121.59/3,3102/0
6.6/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:23,2823.37/3,50/99
7.7/DSPROCHÁZKA Vojtěch   2 Olomouc11:26,2426.32/4,00/91
8.8/DSLACINA Jakub 2003 1 Semily11:27,2327.31/4,194/0
9.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno11:32,3732.45/4,90/83
10.1/DMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc11:33,6533.73/5,10/79
11.2/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc11:35,0435.12/5,30/75
12.9/DSBROKEŠ Marek 2003 2 Postřelm11:43,1743.25/6,60/71
13.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně11:46,2746.35/7,086/0
14.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav11:52,3952.47/8,078/0
15.10/DSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc11:53,6953.77/8,10/67
16.11/DSBERGMANN Bořivoj 2003 1 KK Brno11:55,7255.80/8,50/63
17.3/DMCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha11:57,0257.10/8,774/0
18.4/DMŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc12:07,1067.18/10,20/59
19.5/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily12:11,7671.84/10,970/0
20.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov12:11,8671.94/10,966/0
21.2/ZSFLORIÁN Jindřich 2006 2 Trutnov12:15,2875.37/11,462/0
22.3/U23OLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.12:17,9578.03/11,858/0
23.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž12:25,3385.41/12,90/55
24.6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště12:29,6489.72/13,654/0
25.7/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí12:30,7590.83/13,80/51
26.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc12:37,7597.83/14,80/47
27.9/DMROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí12:39,4699.54/15,10/43
28.12/DSFLORIÁN Heřman 2003 2 Trutnov12:45,44105.52/16,050/0
29.3/ZSPANZER Martin 2007 2 Loko Plz12:51,04111.12/16,846/0
30.10/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice12:57,20117.28/17,842/0
31.1/VUHLÍK František 1975 3 Bechyně12:58,87118.95/18,038/0
32.11/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno12:59,35119.43/18,10/39
33.12/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí13:05,45125.53/19,00/35
34.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí13:07,56127.64/19,30/31
35.13/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc13:08,70128.78/19,50/27
36.14/DMŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc13:09,91129.99/19,70/23
37.4/ZSNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily13:11,13131.21/19,934/0
38.5/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště13:13,63133.71/20,330/0
39.6/ZSSLAVÍK Daniel 2006 3 Semily13:18,20138.28/21,026/0
40.15/DMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno13:18,64138.72/21,00/22
41.2/ZMUHLÍK Jan 2008 3 Bechyně13:24,16144.24/21,925/0
42.7/ZSKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.13:25,71145.79/22,124/0
43.16/DMJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.13:33,98154.06/23,323/0
44.13/DSHYNEK Pavel 2003 3 Semily13:34,72154.80/23,522/0
45.14/DSRUTAR Martin 2003 2 VS Desná13:37,62157.70/23,90/21
46.8/ZSPLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily13:38,12158.20/24,021/0
47.17/DMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno13:38,82158.90/24,10/20
48.15/DSKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná13:41,45161.53/24,50/19
49.9/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav13:41,47161.55/24,520/0
50.16/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí13:41,97162.05/24,60/18
51.10/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc13:42,72162.80/24,70/17
52.18/DMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.13:44,03164.11/24,919/0
53.19/DMZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto13:47,25167.33/25,418/0
54.11/ZSPECH Antonín 2006 Soběslav13:51,72171.80/26,017/0
55.17/DSSKALICKÝ Aleš 2002 2 Pardub.14:02,37182.45/27,616/0
56.3/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc14:06,09186.17/28,20/16
57.12/ZSTESAŘ Petr 2006 Loko Plz14:06,74186.82/28,315/0
58.4/ZMMADĚRKA Tobiáš 2009 3 Olomouc14:10,90190.98/28,90/15
59.13/ZSVRBATA Štěpán 2006 3 Pardub.14:14,04194.12/29,414/0
60.20/DMPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha14:14,32194.40/29,513/0
61.14/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc14:20,88200.96/30,50/14
62.21/DMPOLÁŠEK Martin 2005 3 SKVeselí14:21,17201.25/30,50/13
63.18/DSBERKA Štěpán 2002 2 Litovel14:24,38204.46/31,00/12
64.15/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto14:28,50208.58/31,612/0
65.5/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc14:31,50211.58/32,10/11
66.6/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz14:35,30215.38/32,611/0
67.7/ZMKONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.14:44,04224.12/34,010/0
68.8/ZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha14:50,98231.06/35,09/0
69.9/ZMŠUTTA Jan 2008 Č.Kruml.14:52,42232.50/35,28/0
70.10/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 3 VSDK14:56,67236.75/35,90/10
71.16/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel14:58,66238.74/36,20/9
72.17/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto14:59,35239.43/36,37/0
73.4/U23WALTER David   3 Šumperk15:01,06241.14/36,50/8
74.18/ZSSEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto15:10,98251.06/38,06/0
75.11/ZMMARTIN Jakub   Boh.Pha15:15,03255.11/38,75/0
76.19/ZSVÍTEK David   KK Brno15:19,28259.36/39,30/7
77.22/DMŠVAGR Robin 2004 3 Týniště15:19,48259.56/39,34/0
78.20/ZSDORNIČÁK Maxim   KK Brno15:23,53263.61/39,90/6
79.21/ZSPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.15:23,78263.86/40,03/0
80.12/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 3 Č.Kruml.15:27,18267.26/40,52/0
81.22/ZSČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí15:33,01273.09/41,40/5
82.23/ZSZEMAN Jakub 2007 3 SKVeselí15:35,50275.58/41,80/4
83.13/ZMNIEDL Robin 2008 Č.Kruml.15:36,22276.30/41,91/0
84.23/DMŠANTAVÝ Michal 2004 SKVeselí15:39,43279.51/42,40/3
85.14/ZMPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.15:48,77288.85/43,80/0
86.24/ZSKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.15:53,56293.65/44,50/0
87.24/DMGROSS Benedikt 2005 KK Brno15:55,37295.45/44,80/2
88.15/ZMSLÁDEK Michal 2009 Loko Plz15:55,47295.55/44,80/0
89.25/DMPROTIVÁNEK Jan   Litovel15:56,45296.53/44,90/1
90.16/ZMKRATOCHVÍL Jakub 2009 Olomouc16:00,69300.77/45,60/0
91.17/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná16:01,14301.22/45,60/0
92.25/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto16:05,79305.87/46,30/0
93.18/ZMŠULA Štěpán 2009 Litovel16:15,70315.78/47,90/0
94.26/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc16:17,04317.12/48,10/0
95.19/ZMŠIŠPERA Tomáš 2008 SKVeselí16:31,08331.16/50,20/0
96.27/ZSMINAŘÍK Šimon 2007 SKVeselí16:51,89351.97/53,30/0
97.20/ZMČAMEK Petr 2009 Litovel16:53,02353.10/53,50/0
98.21/ZMVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto18:12,34432.42/65,50/0
99.26/DMSEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto19:58,80538.88/81,70/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DSKNEBLOVÁ Tereza, 2003, Olomouc KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc13:50,65 0/59
2.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno14:26,3035.65/4,30/51
3.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno14:53,5762.93/7,60/43
4.3/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.14:58,8568.20/8,221/0
5.1/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.15:00,5669.92/8,413/0
6.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra   1 Č.Kruml.15:04,8474.19/8,95/0
7.1/ZSVRBOVÁ Marie   3 Olomouc15:09,1778.52/9,50/35
8.2/DMRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc15:11,4480.79/9,70/27
9.3/DMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto15:16,6385.98/10,41/0
10.4/DMJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc15:17,8987.24/10,50/19
11.4/DSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 1 Olomouc15:22,4191.76/11,00/15
12.5/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 2 Olomouc15:37,07106.42/12,80/11
13.3/U23HOROVÁ Klára 1998 1 Olomouc15:44,42113.77/13,70/7
14.1/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc15:45,77115.12/13,90/6
15.2/ZSMALÁ Magdaléna 2007 3 Olomouc16:14,72144.07/17,30/5
16.6/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc16:19,64148.99/17,90/4
17.3/ZSSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 3 Olomouc16:25,28154.64/18,60/3
18.7/DMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno16:25,82155.17/18,70/2
19.2/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno16:41,80171.15/20,60/1
20.4/ZSMILOTOVÁ Dora   Boh.Pha17:00,99190.34/22,90/0
21.5/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc17:32,54221.89/26,70/0
22.3/ZMMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc17:48,70238.05/28,70/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OČ/OM
1.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj, 2004, VS Tábor VANĚK Matěj
2004
2004
1 Postřelm
VS Tábor
12:35,73 30/42
2.1/DSSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
1 Litovel
Litovel
12:43,317.58/1,00/34
3.2/DMBEIER Alva
BEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš
2005
2004
2 Trutnov
Trutnov
13:03,0627.33/3,622/0
4.2/DSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
13:27,2251.49/6,80/26
5.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
13:33,9458.21/7,70/18
6.3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
13:36,3660.63/8,018/0
7.2/U23ŠTUDLAR Patrik
SKOŘEPA Vojtěch
1999 2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:54,9379.20/10,514/0
8.4/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
13:56,2880.55/10,70/10
9.3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
 
1999
3 Olomouc
Pardub.
14:05,7089.97/11,910/6
10.5/DMGEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
14:13,5997.86/12,90/5
11.1/ZSPLÁŠIL Hynek
ŽĎÁRSKÁ Laura
2006
2006
2 Pardub.
Pardub.
14:44,15128.42/17,06/0
12.6/DMZRZAVÝ Jakub
VIRAGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
14:54,93139.20/18,45/0
13.2/ZSČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
Litovel
Litovel
15:05,48149.75/19,80/4
14.3/ZSRETEK Toman
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
15:28,64172.91/22,90/3
15.3/DSKOLIHOVÁ Hana
BOČÁNKOVÁ Jana
  3 Soběslav
Soběslav
15:34,31178.58/23,64/0
16.4/ZSMALÝ Vojtěch
SVOBODA Ondřej
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
15:41,28185.55/24,60/2
17.7/DMHANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
3 Olomouc
Olomouc
15:56,45200.72/26,60/1
18.1/ZMŠAFAŘÍK Pavel
ŠUTTA Jan
2008
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:04,60208.87/27,63/0
19.5/ZSKVAPIL Ondřej
KOTRBA Matěj
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:07,78212.05/28,12/0
20.6/ZSSEDLÁK Václav
VOSMEK Jáchym
2007
2007
Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:21,38225.65/29,91/0
21.8/DMURBAN Jaroslav
ŠTÝBNAR Vojtěch
2004
2005
3 Olomouc
Olomouc
16:33,67237.94/31,50/0
22.2/ZMPAJTINA Tomáš
ŠULA Štěpán
2008
2009
Pardub.
Litovel
17:29,43293.70/38,90/0
23.3/ZMKONVALINKA Šťepán
VOŘÍŠEK Václav
2009
2008
Pardub.
Vys.Mýto
18:14,14338.41/44,80/0
24.7/ZSPALOUDA Mikoláš
KASPER Jakub
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:56,43380.70/50,40/0
Oddíl