Veselý Ondřej, 2004

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057054
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: 2   C2: 2  sjezd K1: -   C1: 1   C2: M
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 11. 4/DS 11.8310,5
82
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C1M slalom 11. 5/DS 11.5510,5
103
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 18. 5/DS 3.988,0ČP/OČ/OM
23/70/0
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
NĚMEC Radek
2. 1/DS 0.060,1ČP/OČ/OM
68/134/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 13. 5/DS 4.048,2ČP/OČ/OM
33/88/0
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
NĚMEC Radek
5. 3/DS 1.452,9ČP/OČ/OM
53/110/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1M sjezd 11. 3/DS 3.937,4ČP/OČ/OM
35/85/0
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C2M sjezd
NĚMEC Radek
2. 1/DS 1.963,7ČP/OČ/OM
68/73/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1M sjezd 8. 4/DS 25.603,0ČP/OČ/OM
43/84/0
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C2M sjezd
NĚMEC Radek
2. 1/DS 42.255,1ČP/OČ/OM
68/84/0
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C1M slalom 3. 3/DS 4.815,2
26
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2M slalom
NĚMEC Radek
5. 2/DS 13.7213,4
6
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C1M slalom 2. 2/DS 1.011,0
32
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2M slalom
NĚMEC Radek
15. 3/DS 468.73394,1
0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 3. 3/DS 15.092,7OČ/OM
44/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
NĚMEC Radek
3. 3/DS 22.784,2OČ/OM
29/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1M sjezd 2. 2/DS 2.470,4OČ/OM
48/0
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C2M sjezd
NĚMEC Radek
1. 1/DS OČ/OM
54/0
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 1. 1/DS -
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 3. 2/DS 3.303,1
40
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
NĚMEC Radek
1. 1/DS
21
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 2. 1/DS 0.700,6
44
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
NĚMEC Radek
1. 1/DS
22
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 42. 13/DS 44.1149,1NKZ
1
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1M slalom 44. 15/DS 85.3294,0NKZ
0
02.06.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1. 1/DS
29
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1M sjezd 9. 5/DS 6.418,8ČP/OČ/OM
40/121/0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C2M sjezd
NĚMEC Radek
2. 1/DS 0.570,8ČP/OČ/OM
68/119/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1M sjezd 13. 6/DS 6.0612,4ČP/OČ/OM
31/75/0
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C2M sjezd
NĚMEC Radek
6. 3/DS 3.116,3ČP/OČ/OM
49/77/0
19.05.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 1.  
29
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 10. 5/DS 74.978,3ČP/OČ/OM
37/54/0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
NĚMEC Radek
    ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1M sjezd 9. 5/DS 4.945,2ČP/OČ/OM
40/75/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C2M sjezd
NĚMEC Radek
12.   3507.703.800,7ČP/OČ/OM
0/0/0
28.04.2022 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 2. 1/DS 41.705,1
26
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9. 4/DS 102.769,1ČP/OČ/OM
40/49/0
24.04.2022 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
NĚMEC Radek
5. 2/DS 146.9113,3ČP/OČ/OM
53/30/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 9. 4/DS 113.9110,0ČP/OČ/OM
40/49/0
23.04.2022 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
NĚMEC Radek
3. 2/DS 185.5415,3ČP/OČ/OM
62/42/0
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 10. 4/DS 11.4611,4
50
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 11. 5/DS 13.5312,9
61
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov C1M slalom 10. 4/DS 11.2410,9
46
14.04.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 1. 1/DS
26
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 7. 4/DS 58.915,5ČP/OČ/OM
46/88/0
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
NĚMEC Radek
8. 4/DS 85.818,2ČP/OČ/OM
43/49/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 11. 5/DS 58.936,2ČP/OČ/OM
35/77/0
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
NĚMEC Radek
    ČP/OČ/OM
0/0/0
31.03.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 2/DS 26.973,3
38
07.10.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
NĚMEC Radek
1. 1/DS
14
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 9. 2/DS 5.635,8
46
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí C1M slalom 3. 2/DS 1.081,0
76
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 12. 3/DS 8.037,9
78
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
8. 2/DS 21.7319,4
11
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 18. 4/DS 9.608,5
73
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
7. 2/DS 14.6712,2
12
23.09.2021 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 1. 1/DS
25
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M sjezd 5. 5/DS 2.807,0-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C2M sjezd
NĚMEC Radek
5. 5/DS 3.037,3-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1M slalom 33. 16/DS 65.3273,5-
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C1M sjezd 16. 6/DS 5.6111,8ČP/OČ/OM
27/75/0
05.09.2021 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR +7. ČPJ USD České Vrbné C2M sjezd
NĚMEC Radek
9. 4/DS 3.156,6ČP/OČ/OM
40/70/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 25. 9/DS 6.2313,1ČP/OČ/OM
15/39/0
04.09.2021 10. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP + MČR U23 + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
NĚMEC Radek
6. 2/DS 2.986,3ČP/OČ/OM
49/82/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C1M sjezd 10. 3/DS 54.958,2ČP/OČ/OM
37/66/0
29.08.2021 9. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR dospělých na Lipně C2M sjezd
NĚMEC Radek
10. 2/DS 86.8213,2ČP/OČ/OM
37/18/0
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 1. 1/DS
52
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1M slalom 1. 1/DS
54
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 4. 1/DS 6.076,8
20
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1M slalom 4. 1/DS 2.942,8
28
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1M sjezd 8. 4/DS 21.483,1ČP/OČ/OM
43/116/0
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C2M sjezd
NĚMEC Radek
7. 5/DS 29.944,4ČP/OČ/OM
46/78/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1M sjezd 7. 3/DS 16.442,5ČP/OČ/OM
46/128/0
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C2M sjezd
NĚMEC Radek
8. 5/DS 22.543,4ČP/OČ/OM
43/66/0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 1. 1/DS
37
19.06.2021 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M sjezd 1. 1/DS
17
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 2. 1/DS 2.202,2
40
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 19. 6/DS 4.328,8ČP/OČ/OM
19/58/0
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
NĚMEC Radek
13. 4/DS 3.587,4ČP/OČ/OM
31/28/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 18. 6/DS 3.246,5ČP/OČ/OM
21/82/0
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
NĚMEC Radek
10. 4/DS 3.557,4ČP/OČ/OM
37/64/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1M sjezd 10. 5/DS 91.716,9ČP/OČ/OM
37/71/0
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C2M sjezd
NĚMEC Radek
6. 5/DS 81.086,1ČP/OČ/OM
49/23/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1M sjezd 12. 6/DS 115.968,7ČP/OČ/OM
33/42/0
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C2M sjezd
NĚMEC Radek
5. 4/DS 135.4210,2ČP/OČ/OM
53/41/0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
9. 2/DM 20.9317,6
25
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 26. 9/DM 8.557,8
46
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 97. 25/DM 24.2823,9
56
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
11. 2/DM 21.1717,5
17
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 30. 10/DM 11.2910,4
46
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 12. 7/DM 7.0010,3-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
NĚMEC Radek
6. 3/DM 3.705,5-
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 1. 1/DM
17
10.09.2020 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
NĚMEC Radek
1. 1/DM
8
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C1M sjezd 12. 4/DM 90.2010,6ČP/OČ/OM
33/60/0
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
NĚMEC Radek
9. 1/DM 76.3011,1ČP/OČ/OM
40/24/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C1M sjezd 19. 6/DM 6.3511,5ČP/OČ/OM
19/42/0
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
NĚMEC Radek
9. 1/DM 5.7310,9ČP/OČ/OM
40/30/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1M sjezd 21. 5/DM 7.7215,4ČP/OČ/OM
23/66/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C2M sjezd
NĚMEC Radek
13. 3/DM 5.7611,7ČP/OČ/OM
33/26/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 20. 4/DM 5.6711,4ČP/OČ/OM
25/65/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
NĚMEC Radek
15. 3/DM 6.8313,8ČP/OČ/OM
29/14/0
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 4. 1/DM 7.607,4
16
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C1M slalom 4. 1/DM 2.362,4
24
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 8. 3/DM 6.406,1
16
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
NĚMEC Radek
5. 1/DM 11.109,7
4
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 5. 2/DM 10.802,2
16
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C1M slalom 7. 3/DM 5.405,2
17
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
NĚMEC Radek
4. 1/DM 15.6013,7
4
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 6. 5/DM 57.487,5OČ/OM
42/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
NĚMEC Radek
6. 3/DM 60.638,0OČ/OM
18/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1M sjezd 8. 5/DM 57.427,4OČ/OM
42/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
NĚMEC Radek
6. 3/DM 61.618,2OČ/OM
17/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 25. 6/DM 10.7722,7ČP/OČ/OM
11/21/0
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
NĚMEC Radek
14. 3/DM 5.3211,4ČP/OČ/OM
29/13/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 22. 5/DM 7.0214,9ČP/OČ/OM
14/33/0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
NĚMEC Radek
10. 2/DM 4.148,8ČP/OČ/OM
37/49/0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
5. 1/DM 13.7011,1
25
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 23. 7/DM 16.2015,3
35
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
NĚMEC Radek
7. 1/DM 16.2013,6
18
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 18. 6/DM 13.4013,0
50
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1M sjezd 13. 10/DM 7.6518,5-
15.09.2019 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C2M sjezd
NĚMEC Radek
8. 5/DM 5.0111,8-
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C1M sjezd 24. 4/DM 13.3726,0ČP/OČ/OM
15/12/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C1M sjezd 44. 13/DM 18.5638,9ČP/OČ/OM
0/2/0
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
NĚMEC Radek
19. 3/DM 11.7524,7ČP/OČ/OM
21/14/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1M sjezd 34. 8/DM 12.1825,4ČP/OČ/OM
6/10/0
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
NĚMEC Radek
21. 4/DM 13.5928,2ČP/OČ/OM
19/14/0
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 37. 5/DM 20.0119,4
25
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1M slalom 36. 4/DM 22.9521,1
35
14.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Lídy Polesné Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 57. 9/DM
15
13.07.2019 Letní slalomy - Memoriál Karla Krejčího + 5. ČP veteránů Horní část slalomové dráhy, areál Lídy Polesné, České Vrbné. C1M slalom 59. 8/DM 41.2548,4
12
06.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
FENCL Jáchym
1. 1/DM
9
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C1M sjezd 31. 10/DM 20.1431,5ČP/OČ/OM
5/7/0
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
NĚMEC Radek
14. 3/DM 14.5323,4ČP/OČ/OM
29/19/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1M sjezd 31. 11/DM 22.0034,6ČP/OČ/OM
5/7/0
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
NĚMEC Radek
15. 3/DM 16.7226,4ČP/OČ/OM
27/13/0
02.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 5. 1/DM 126.1014,8
13
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 25. 6/DM 270.4425,6ČP/OČ/OM
11/1/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd 23. 6/DM 233.1622,2ČP/OČ/OM
13/15/0
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7.   246.7032,0
5
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
NĚMEC Radek
2.   77.008,5
3
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 7. 2/DM 270.3033,4
8
04.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1M sjezd 9.   156.7018,2
7
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 2. 1/DM 73.465,6
12
31.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd 2. 1/DM 75.765,7
12
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
0
30.03.2019 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( C1M sjezd    
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
NĚMEC Radek
10. 2/ZS 26.0019,3
7
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 33. 4/ZS 28.0023,2
17
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
NĚMEC Radek
9. 2/ZS 30.9021,4
8
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C1M slalom 34. 4/ZS 27.7022,0
19
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C1M sjezd 16. 7/ZS 18.9227,2-
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
NĚMEC Radek
14. 5/ZS 14.4120,4-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 9. 9/ZS 8.8516,9-
02.09.2018 Mistrovství ČR žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
NĚMEC Radek
6. 6/ZS 5.3510,0-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M slalom
NĚMEC Radek
7. 7/ZS 38.7335,9-
01.09.2018 Mistrovství žáků ve slalomu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 25. 17/ZS 38.3747,0-
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C1M sjezd 38. 8/ZS 20.0441,1ČP/OČ/OM
3/2/0
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
NĚMEC Radek
17. 2/ZS 15.2631,6ČP/OČ/OM
27/2/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C1M sjezd 36. 8/ZS 28.6159,0ČP/OČ/OM
5/2/0
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
NĚMEC Radek
17. 2/ZS 28.6957,4ČP/OČ/OM
25/2/0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 11. 2/ZS 27.6024,2-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
5. 1/ZS 37.1029,4-
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
VESELÁ Veronika
8. 2/DM 71.9050,2-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 10. 2/ZS 31.0026,5
2
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2M slalom
ŠŤASTNÝ Matěj
5. 1/ZS 44.7034,4
1
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C2X slalom
VESELÁ Veronika
8. 2/DM 110.7072,4
0
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 1/ZS 18.6024,1
5
21.06.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
NĚMEC Radek
1. 1/ZS
2
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C1M sjezd 18. 6/ZS 166.7519,0
10
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
NĚMEC Radek
10. 5/ZS 123.1713,9
7
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C1M sjezd 19. 7/ZS 188.4021,9
9
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
NĚMEC Radek
10. 2/ZS 155.2617,5
7
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 11. 4/ZS 24.4021,9
4
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
NĚMEC Radek
3. 1/ZS 26.1021,2
3
09.06.2018 Sjezd ve Vysokém Mýtě C1M sjezd 4. 2/ZS 132.2022,9
5
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 8. 2/ZS 21.4017,6
5
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě C2M slalom
NĚMEC Radek
3. 1/ZS 43.2033,9
3
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6. 1/ZS 198.7022,6
5
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 9.   312.8039,5
3
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
NĚMEC Radek
5.   187.4022,0
2
05.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6.   332.5040,8
5
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 104. 24/ZS 52.9952,7
6
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 48. 10/ZS 38.1035,5
8
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 105. 23/ZS 52.3050,6
6
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 61. 11/ZS 47.0043,0
1
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M sjezd 32.   3557.568.384,5-
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C1M slalom     -
20.08.2017 5. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 12. 8/ZS 77.2323,2
4
19.08.2017 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M slalom 11. 7/ZS
5
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem K1M slalom 17.   41.5039,9
2
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 10.   57.9050,9
0
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe K1M slalom 18.   48.8048,0
1
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 80. 45/ZS 44.9443,7
4
02.07.2017 4. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 27. 19/ZS 32.1129,1
4
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M sjezd 3. 2/ZS 184.8031,7
1
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 78. 45/ZS 36.9335,4
7
01.07.2017 3. Český pohár žáků ve slalomu ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 28. 19/ZS 32.4429,7
4
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C1M sjezd 21. 10/ZS 173.9828,1ČP/OČ/OM
31/17/1
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
JIŘÍK Matěj
19. 6/ZS 200.1132,8ČP/OČ/OM
37/23/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C1M sjezd 31. 12/ZS 493.6444,2ČP/OČ/OM
19/6/0
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
BOUČEK Stanislav
14. 4/DS 242.0322,1ČP/OČ/OM
0/31/4
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 90. 55/ZS 51.5053,5OM
7
04.06.2017 2. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 38. 23/ZS 80.6079,6OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve sprintu v Kroměříži C1M sjezd 13. 10/ZS 9.4424,8OM
1
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži K1M slalom 102. 57/ZS 113.8597,9OM
0
03.06.2017 1. Český pohár žáků ve slalomu v Kroměříži C1M slalom 34. 21/ZS 81.1468,1OM
0
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 8.   30.0050,5
1
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 9.   17.7039,2
3
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 6.   370.4043,9
2
18.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1M sjezd 9.   771.80101,9
1
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 8. 2/ZS 557.8066,6
2
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
NĚMEC Radek
3.   417.5049,6
2
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C2M sjezd
NĚMEC Radek
1.  
6
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most C2M sjezd
NĚMEC Radek
14. 3/ZM 196.1331,9-
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most C2M sjezd
NĚMEC Radek
15. 2/ZM 390.9937,0-
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka K1M sjezd 9. 3/ZM 54.0070,8
0
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
NĚMEC Radek
3. 1/ZM 437.5050,5
1
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
NĚMEC Radek
3. 1/ZM 437.5050,5
1
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
NĚMEC Radek
2.   475.6052,8
1
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom    
0
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 109. 20/ZM 81.5080,0
0
28.06.2015 4. Český pohár žáků ve sjezdu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
NĚMEC Radek
6. 2/ZM 25.109,6
0
27.06.2015 3. Český pohár žáků ve sjezdu - sprint na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko C2M sjezd
NĚMEC Radek
6. 2/ZM 8.5121,7
0
04.06.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
NĚMEC Radek
3.   45.4060,1
2
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 2   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 1   C2: 1 03.08.21 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 2   C2: 2 01.12.20 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1: 3+   C2: 3 K1:   C1: 2   C2: 2 02.08.19 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1:   C1: 3   C2: 3 13.11.18 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1: 3   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 18.06.18 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 3   C2: 3 03.07.17 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 3 02.07.17 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.04.17 updated from RVP
Veselý OndřejTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 25.09.14 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5217|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
48.C1M 2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/9 342
9.C2M
Němec Radek
4/4 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1M 8/12 317
3.C2M
Němec Radek
8/12 483
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/19 466
4.C2M
Němec Radek
5/14 524
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/14 0
 C2M
Němec Radek
5/14 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/10 333
23.C2M
Němec Radek
2/2 23
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 8/9 245
7.C2M
Němec Radek
8/9 348
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/11 472
7.C2M
Němec Radek
5/10 360
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Němec Radek
5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C1M 5/6 149
28.C2M
Němec Radek
4/4 50
335.K1M 2/2 56
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 6/6 125
8.C2M
Němec Radek
6/6 208
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/10 275
9.C2M
Němec Radek
5/9 147
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Němec Radek
5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 5/6 160
28.C2M
Němec Radek
2/2 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C1M 6/8 50
22.C2M
Němec Radek
3/4 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/15 64
15.C2M
Němec Radek
5/5 63
30.C2M
Fencl Jáchym
1/1 9
106.K1M 1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Němec Radek
4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
132.C1M 5/5 47
46.C2M
Němec Radek
4/4 21
103.C2M
Šťastný Matěj
1/1 1
 C2X
Veselá Veronika
1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.C1M 2/2 8
23.C2M
Němec Radek
2/2 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/9 34
24.C2M
Němec Radek
5/6 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 5/6 22
405.K1M 5/6 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
158.K1M 2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.C1M 2/2 50
38.C2M
Jiřík Matěj
1/1 37
 C2M
Bouček Stanislav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C1M 5/7 31
39.C2M
Bouček Stanislav
1/1 31
44.C2M
Jiřík Matěj
1/1 23
55.C2M
Němec Radek
2/2 8
136.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 3/3 2
27.C2M
Bouček Stanislav
1/1 4
 C2M
Jiřík Matěj
1/1 0

rok 2016

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C2M
Němec Radek
3/3 3
 K1M 1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Němec Radek
3/3 2

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
C1M111417324543
C2M378222348

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022
C1M48

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172015
C1M29307687132171-
C2M9232828103--
K1M--335--405458
C2X----75--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M10914223043--
C2M4793024554452
K1M---106-136149-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
C1M79
K1M158

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1M534747605750
C2M251823453157
Fotky nenalezeny.
0|5217|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
48.C1M 2/2 1
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
29.C1M 5/9 342
9.C2M
Němec Radek
4/4 49
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C1M 8/12 317
3.C2M
Němec Radek
8/12 483
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/19 466
4.C2M
Němec Radek
5/14 524
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/14 0
 C2M
Němec Radek
5/14 0

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/10 333
23.C2M
Němec Radek
2/2 23
Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C1M 8/9 245
7.C2M
Němec Radek
8/9 348
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/11 472
7.C2M
Němec Radek
5/10 360
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/9 0
 C2M
Němec Radek
5/9 0

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
76.C1M 5/6 149
28.C2M
Němec Radek
4/4 50
335.K1M 2/2 56
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1M 6/6 125
8.C2M
Němec Radek
6/6 208
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
14.C1M 5/10 275
9.C2M
Němec Radek
5/9 147
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Němec Radek
5/8 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
87.C1M 5/6 160
28.C2M
Němec Radek
2/2 43
Sjezd: Žebříček Český Pohár
32.C1M 6/8 50
22.C2M
Němec Radek
3/4 77
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.C1M 5/15 64
15.C2M
Němec Radek
5/5 63
30.C2M
Fencl Jáchym
1/1 9
106.K1M 1/1 7
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/8 0
 C2M
Němec Radek
4/4 0

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
132.C1M 5/5 47
46.C2M
Němec Radek
4/4 21
103.C2M
Šťastný Matěj
1/1 1
 C2X
Veselá Veronika
1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
45.C1M 2/2 8
23.C2M
Němec Radek
2/2 52
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
30.C1M 5/9 34
24.C2M
Němec Radek
5/6 20
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
 C2M
Němec Radek
2/2 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
171.C1M 5/6 22
405.K1M 5/6 25
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
158.K1M 2/2 7
Sjezd: Žebříček Český Pohár
43.C1M 2/2 50
38.C2M
Jiřík Matěj
1/1 37
 C2M
Bouček Stanislav
1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
43.C1M 5/7 31
39.C2M
Bouček Stanislav
1/1 31
44.C2M
Jiřík Matěj
1/1 23
55.C2M
Němec Radek
2/2 8
136.K1M 2/2 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.C1M 3/3 2
27.C2M
Bouček Stanislav
1/1 4
 C2M
Jiřík Matěj
1/1 0

rok 2016

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
44.C2M
Němec Radek
3/3 3
 K1M 1/1 0

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
52.C2M
Němec Radek
3/3 2

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020201920182017
C1M111417324543
C2M378222348

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie2022
C1M48

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019201820172015
C1M29307687132171-
C2M9232828103--
K1M--335--405458
C2X----75--

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021202020192018201720162015
C1M10914223043--
C2M4793024554452
K1M---106-136149-

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie2017
C1M79
K1M158

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202220212020201920182017
C1M534747605750
C2M251823453157

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10 49 21 4 76 60 220
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ43.042.0422
C1M43.042.0422
veřejné závody23.610.01172
C1M17.711.01144
C2M6.45.0517
K1M80.090.01710
C2X8.08.081
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,02
C1M00,000,000,000,02
veřejné závody56,934,256,91318,172
C1M36,836,836,8920,544
C2M211,800,0211,8423,517
K1M00,000,000,000,010
C2X00,000,000,000,01
Celkem56,834,156,81317,674
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ31585300,0
C1M31585300,0
veřejné závody1431422104934,3
C1M8841254348,9
C2M3354817412,1
K1M2035418210,0
C2X21085400,0
Celkem1461580114933,6
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsl 30
16.04.22
sl 131
11.09.21
sl 131
01.09.18
pořadí11.33.25.
odstup % *)12,973,547,0
% poražených soupeřů *)77,85,929,4
pořadí201820212022celkem
průměr25.033.011.023.0
medián25331125
modus25331111
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)47,073,512,944,5
průměrné % poražených soupeřů *)29,45,977,837,7
počet jízd2226
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
0
0,0%
1
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
16,7%

NKZ slalom

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
pořadí42.44.
odstup %49,194,0
% poražených soupeřů8,92,3
pořadí2022celkem
průměr43.043.0
medián4242
modus4242
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %71,571,5
průměrné % poražených soupeřů5,65,6
počet jízd33
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsl 134
25.09.22
sl 133
24.09.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 92
14.07.19
sl 91
13.07.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sj 122
19.08.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
pořadí11.11.3.2.3.2.10.11.10.9.3.12.18.1.1.4.4.1.2.26.30.4.4.8.7.23.18.37.36.57.59.33.34.10.11.8.48.61.11.10.27.28.
odstup %10,510,55,21,03,10,611,412,910,95,81,07,98,50,00,06,82,80,02,27,810,47,42,46,15,215,313,019,421,10,048,423,222,026,521,917,635,543,00,050,929,129,7
% poražených soupeřů84,185,591,796,294,797,478,677,878,084,396,682,876,1100,0100,080,085,7100,096,767,964,685,787,073,176,966,777,342,952,123,321,643,945,930,841,253,326,614,347,435,718,818,2
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr30.819.238.313.25.57.016.9
medián271136731010
modus10818411111
počet závodů656610942
průměrný odstup od vítěze %31,422,219,56,53,57,313,3
průměrné % poražených soupeřů26,843,047,375,990,287,166,7
počet jízd12101212201884
lepší 1. jízda2
33,3%
1
20,0%
5
83,3%
4
66,7%
4
40,0%
5
55,6%
21
50,0%
čistých jízd4
33,3%
8
80,0%
4
33,3%
7
58,3%
13
65,0%
7
38,9%
43
51,2%

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
pořadí5.15.1.1.8.7.9.11.5.4.5.7.10.9.5.3.3.
odstup %13,4394,10,00,019,412,217,617,59,713,711,113,619,321,434,421,233,9
% poražených soupeřů71,4---100,0100,065,070,072,466,763,670,081,875,057,161,920,060,060,0
pořadí20182019202020212022celkem
průměr6.06.07.37.55.56.4
medián555715
modus354715
počet závodů5242417
průměrný odstup od vítěze %26,012,414,615,8101,938,4
průměrné % poražených soupeřů51,878,468,267,567,964,4
počet jízd10484733
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
25,0%
2
11,8%
čistých jízd1
10,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
3
42,9%
4
12,1%

Kategorie K1M

Veselý Ondřejsl 134
26.09.20
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 105
23.07.17
sl 104
22.07.17
sl 94
02.07.17
sl 93
01.07.17
sl 151
26.09.15
pořadí97.104.105.17.18.80.78.109.
odstup %23,952,750,639,948,043,735,480,0
% poražených soupeřů40,015,615,430,426,111,214,41,8
pořadí201520172020celkem
průměr109.067.097.076.0
medián109789780
modus109179717
počet závodů1618
průměrný odstup od vítěze %80,045,023,946,8
průměrné % poražených soupeřů1,818,940,019,4
počet jízd212216
lepší 1. jízda0
0,0%
4
66,7%
0
0,0%
4
50,0%
čistých jízd0
0,0%
2
16,7%
0
0,0%
2
12,5%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí38.34.
odstup %79,668,1
% poražených soupeřů---10,8
pořadí2017celkem
průměr36.036.0
medián3434
modus3434
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %73,873,8
průměrné % poražených soupeřů5,45,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Veselý Ondřejsl 75
04.06.17
sl 73
03.06.17
pořadí90.102.
odstup %53,597,9
% poražených soupeřů16,04,7
pořadí2017celkem
průměr96.096.0
medián9090
modus9090
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %75,775,7
průměrné % poražených soupeřů10,410,4
počet jízd44
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí8.3.2.10.9.9.7.11.10.8.7.12.12.25.22.25.23.21.31.
odstup %3,02,70,48,39,110,05,56,28,23,12,58,710,622,714,925,622,228,144,2
% poražených soupeřů72,095,097,643,850,042,977,866,750,085,788,271,847,641,548,814,329,031,06,3
pořadí20172019202020212022celkem
průměr26.024.019.79.37.413.4
medián2123228810
modus212312797
počet závodů2234819
průměrný odstup od vítěze %36,223,916,15,65,612,4
průměrné % poražených soupeřů18,721,746,073,968,255,8

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 36
24.04.22
sj 35
23.04.22
sj 24
10.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí2.3.1.5.3.8.10.7.8.5.9.14.10.19.14.
odstup %5,14,20,013,315,38,213,24,43,410,211,111,48,832,822,1
% poražených soupeřů87,590,9100,050,033,356,330,875,070,878,927,331,655,014,343,5
pořadí2017202020212022celkem
průměr16.511.07.53.77.9
medián1410738
modus149533
počet závodů234615
průměrný odstup od vítěze %27,510,47,87,710,9
průměrné % poražených soupeřů28,938,063,969,756,3

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
pořadí3.2.10.7.11.8.12.12.6.18.19.
odstup %2,70,48,35,56,23,18,710,67,519,021,9
% poražených soupeřů95,097,643,877,866,785,771,847,686,543,340,0
pořadí2018202020212022celkem
průměr18.59.010.06.69.8
medián1868710
modus1868212
počet závodů222511
průměrný odstup od vítěze %20,49,15,94,68,5
průměrné % poražených soupeřů41,767,178,876,268,7

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
pořadí3.1.8.7.5.9.6.10.10.14.15.
odstup %4,20,08,24,410,211,18,013,917,531,937,0
% poražených soupeřů90,9100,056,375,078,927,378,355,052,618,817,6
pořadí20162018202020212022celkem
průměr14.510.07.56.04.08.0
medián14106538
modus141065110
počet závodů2222311
průměrný odstup od vítěze %34,515,79,67,34,113,3
průměrné % poražených soupeřů18,253,852,877,082,459,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 109
20.08.22
sj 79
23.06.22
sj 66
02.06.22
sj 58
19.05.22
sj 41
01.05.22
sj 39
28.04.22
sj 29
14.04.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 11
31.03.22
sj 156
23.09.21
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sl 83
19.06.21
sj 44
05.06.21
sj 144
10.09.20
sj 125
30.08.20
sj 83
27.06.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 40
02.05.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 26
18.04.19
sj 11
04.04.19
sj 10
31.03.19
sj 9
31.03.19/2
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 72
09.06.18
sl 39
03.05.18
sj 30
19.04.18
sj 11
05.04.18
sj 125
20.08.17
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sj 32
20.04.17
pořadí8.1.1.1.10.2.1.7.11.3.1.10.8.7.1.12.1.12.5.6.8.25.22.5.25.23.7.7.2.2.8.18.19.4.6.9.6.12.3.21.31.8.6.8.
odstup %3,00,00,00,08,35,10,05,56,23,30,08,23,12,50,08,70,010,62,27,57,422,714,914,825,622,232,033,45,75,624,119,021,922,922,639,540,823,231,728,144,250,543,966,6
% poražených soupeřů72,0100,0100,0100,043,891,7100,077,866,789,5100,050,085,788,2100,071,8100,047,671,486,581,141,548,873,314,329,053,850,066,766,746,243,340,062,558,342,964,338,950,031,06,341,737,541,7
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr12.710.010.111.36.54.58.9
medián8878727
modus8621111
počet závodů777761044
průměrný odstup od vítěze %41,227,319,99,33,73,116,8
průměrné % poražených soupeřů35,351,150,568,182,684,263,0

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 109
20.08.22
sj 24
10.04.22
sj 157
07.10.21
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 144
10.09.20
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 72
06.06.19
sj 26
18.04.19
sl 83
21.06.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sj 30
19.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sj 36
05.05.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sl 78
28.06.15
sj 66
04.06.15
pořadí2.8.1.10.7.8.5.1.9.6.6.14.10.1.2.1.10.10.5.19.14.3.1.3.3.2.6.3.
odstup %5,18,20,013,24,43,410,20,011,18,08,211,48,80,08,50,013,917,522,032,822,149,60,050,550,552,89,660,1
% poražených soupeřů87,556,3100,030,875,070,878,9100,027,378,377,331,655,0100,080,0100,055,052,650,014,343,560,0100,050,050,050,0---50,0
pořadí20152016201720182019202020212022celkem
průměr4.52.79.36.51.57.76.25.06.1
medián333516725
modus3311016121
počet závodů2344265228
průměrný odstup od vítěze %34,851,326,113,44,37,96,26,617,2
průměrné % poražených soupeřů25,050,054,564,490,061,671,171,961,6

Kategorie K1M

Veselý Ondřejsj 11
04.04.19
sj 72
02.06.17
sj 59
18.05.17
sl 62
02.06.16
pořadí9.9.9.9.
odstup %18,239,2101,970,8
% poražených soupeřů60,042,933,320,0
pořadí201620172019celkem
průměr9.09.09.09.0
medián9999
modus9999
počet závodů1214
průměrný odstup od vítěze %70,870,618,257,5
průměrné % poražených soupeřů20,038,160,039,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 41
01.05.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí8.3.2.10.7.11.10.8.7.12.12.6.8.25.22.25.23.21.31.
odstup %3,02,70,48,35,56,28,23,12,58,710,67,57,422,714,925,622,228,144,2
% poražených soupeřů72,095,097,643,877,866,750,085,788,271,847,686,581,141,548,814,329,031,06,3
pořadí20172019202020212022celkem
průměr26.024.014.69.36.813.2
medián2123128710
modus21236728
počet závodů2254619
průměrný odstup od vítěze %36,223,912,75,64,312,2
průměrné % poražených soupeřů18,721,761,173,975,559,7

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsj 109
20.08.22
sj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 122
29.08.21
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 125
30.08.20
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí2.3.1.8.10.7.8.5.9.6.6.14.10.19.14.
odstup %5,14,20,08,213,24,43,410,211,18,08,211,48,832,822,1
% poražených soupeřů87,590,9100,056,330,875,070,878,927,378,377,331,655,014,343,5
pořadí2017202020212022celkem
průměr16.59.07.53.58.1
medián149728
modus146516
počet závodů254415
průměrný odstup od vítěze %27,59,57,84,410,1
průměrné % poražených soupeřů28,953,963,983,761,2

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí18.13.11.9.13.9.16.25.19.18.19.20.24.44.34.31.31.38.36.
odstup %8,08,27,48,812,45,211,813,18,86,511,511,426,038,925,431,534,641,159,0
% poražených soupeřů64,675,074,484,076,066,769,450,063,365,333,363,520,717,337,73,26,35,114,6
pořadí20182019202020212022celkem
průměr37.032.819.519.512.222.5
medián363119181119
modus3631191699
počet závodů2524619
průměrný odstup od vítěze %50,131,311,510,18,319,5
průměrné % poražených soupeřů9,917,048,462,073,546,9

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí2.5.2.2.6.12.9.6.13.10.9.15.19.21.14.15.17.17.
odstup %0,12,93,70,86,33.800,76,66,37,47,410,913,824,728,223,426,431,657,4
% poražených soupeřů95,883,393,395,879,2---70,480,853,865,438,544,025,016,77,16,715,823,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr17.017.312.09.54.810.8
medián171599210
modus17149622
počet závodů2424618
průměrný odstup od vítěze %44,525,712,46,9635,8225,5
průměrné % poražených soupeřů19,813,941,367,674,649,7

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
sl 139
10.09.17
pořadí18.13.9.13.5.12.19.13.31.16.9.36.32.
odstup %8,08,28,812,47,010,311,518,531,527,216,959,08.384,5
% poražených soupeřů64,675,084,076,085,752,233,352,03,244,466,714,6---
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr32.020.322.015.55.013.317.4
medián3216131251313
modus329131251313
počet závodů13221413
průměrný odstup od vítěze %8.384,534,325,010,97,09,4661,8
průměrné % poražených soupeřů0,041,927,642,885,774,950,1

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
sj 124
29.08.20
sj 128
15.09.19
sj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sp 133
02.09.18
sl 114
18.08.18
pořadí2.5.2.6.5.6.9.8.14.14.6.17.
odstup %0,12,90,86,37,35,510,911,823,420,410,057,4
% poražených soupeřů95,883,395,879,266,750,038,536,47,123,561,523,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr12.311.07.55.03.87.8
medián1486526
modus686526
počet závodů3221412
průměrný odstup od vítěze %29,317,68,27,32,513,1
průměrné % poražených soupeřů36,321,844,366,788,555,1

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí18.13.11.9.16.25.19.18.19.21.20.24.44.34.31.31.38.36.
odstup %8,08,27,45,211,813,18,86,511,515,411,426,038,925,431,534,641,159,0
% poražených soupeřů64,675,074,466,769,450,063,365,333,361,563,520,717,337,73,26,35,114,6
pořadí20182019202020212022celkem
průměr37.032.820.019.512.823.7
medián363120181120
modus36311916918
počet závodů2534418
průměrný odstup od vítěze %50,131,312,810,17,220,2
průměrné % poražených soupeřů9,917,052,862,070,244,0

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 76
27.06.15
pořadí2.5.2.12.9.6.13.10.9.13.15.19.21.14.15.17.17.6.
odstup %0,12,93,73.800,76,66,37,47,410,911,713,824,728,223,426,431,657,421,7
% poražených soupeřů95,883,393,3---70,480,853,865,438,552,044,025,016,77,16,715,823,8---
pořadí201520182019202020212022celkem
průměr6.017.017.312.39.55.311.4
medián61715139212
modus617149622
počet závodů12434418
průměrný odstup od vítěze %21,744,525,712,16,9951,9226,9
průměrné % poražených soupeřů0,019,813,944,867,668,142,9

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí18.13.
odstup %8,08,2
% poražených soupeřů64,675,0
pořadí2022celkem
průměr15.515.5
medián1313
modus1313
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %8,18,1
průměrné % poražených soupeřů69,869,8

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí2.5.
odstup %0,12,9
% poražených soupeřů95,883,3
pořadí2022celkem
průměr3.53.5
medián22
modus22
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %1,51,5
průměrné % poražených soupeřů89,689,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Veselý Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sj 74
03.06.17
pořadí18.13.11.9.16.25.19.18.19.21.20.24.44.34.31.31.38.36.13.
odstup %8,08,27,45,211,813,18,86,511,515,411,426,038,925,431,534,641,159,024,8
% poražených soupeřů64,675,074,466,769,450,063,365,333,361,563,520,717,337,73,26,35,114,647,8
pořadí201720182019202020212022celkem
průměr13.037.032.820.019.512.823.2
medián13363120181120
modus1336311916913
počet závodů12534419
průměrný odstup od vítěze %24,850,131,312,810,17,220,5
průměrné % poražených soupeřů47,89,917,052,862,070,244,2

Kategorie C2M

Veselý Ondřejsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 128
05.09.21
sj 125
04.09.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 124
29.08.20
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
pořadí2.5.2.12.9.6.13.10.9.13.15.19.21.14.15.17.17.
odstup %0,12,93,73.800,76,66,37,47,410,911,713,824,728,223,426,431,657,4
% poražených soupeřů95,883,393,3---70,480,853,865,438,552,044,025,016,77,16,715,823,8
pořadí20182019202020212022celkem
průměr17.017.312.39.55.311.7
medián1715139213
modus17149622
počet závodů2434417
průměrný odstup od vítěze %44,525,712,16,9951,9239,0
průměrné % poražených soupeřů19,813,944,867,668,145,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále