Haviárová Zuzana, 2005

TJ Syntesia Pardubiceregistrační číslo: 057170
výkonnostní třídy  slalom K1: 3 C2: 3sjezd K1: 3 C2: 3 zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2024.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2024
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy5204021025090
Morava200409010060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy18040505030
Morava13060705040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
16.05.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C2W sjezd
VAVŘINOVÁ Aneta
1.  
2
18.04.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C2W sjezd
VAVŘINOVÁ Aneta
1.  
3
21.03.2024 Sjezd na Chrudimce Pardubice, řeka Chrudimka C2M sjezd
VAVŘINOVÁ Aneta
5.   347.6040,8
3
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka K1W slalom    
0
30.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudimka C2X slalom
MAREK Matyáš
3. 1/U23 5.804,5
8
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka K1W slalom 18. 1/DS 14.9412,9
6
29.07.2023 Slalom na voleji v Pardubicích Řeka Chrudinka C2X slalom
MAREK Matyáš
3. 1/U23 6.995,3
8
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 8. 1/DS 14.9713,4
14
24.06.2023 Vysokomýtský slalom Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
RUFFER Matěj
6.   18.8613,7
3
01.06.2023 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 2.   31.703,3
7
27.04.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe C1W sjezd 7. 1/DS 373.4938,9
0
23.03.2023 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka, Labe K1W sjezd 5. 1/DS 181.4019,8
3
25.09.2022 Třebechovický slalom Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
MAREK Matyáš
   
0
24.09.2022 Třebechovický slalom + vyhlášení 5. ročníku Českého poháru veteránů Řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice pod Orebem C2X slalom
MAREK Matyáš
   
0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom    
0
07.08.2022 Slalom O cenu Tyrolitu Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
MAREK Matyáš
   
0
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 23.   0.220,4
38
06.08.2022 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Benátky nad Jizerou, řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
MAREK Matyáš
   
0
24.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 4. 3/DS 189.7020,6
6
24.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezd - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprint - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 5. 3/DS 6.009,9
5
23.07.2022 Sjezd v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 3. 2/DS 186.0020,0
9
23.07.2022 Sprint v Třebechovicích sjezdy - Štěnkov-loděnice v Třebechovicích, sprinty - loděnice v Třebechovicích K1W sjezd 3. 2/DS 5.709,8
9
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) K1W slalom 3. 2/DS 2.242,2
16
17.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce (soutok Chrudimky a Labe) C2X slalom
MAREK Matyáš
1. 1/U23
9
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce K1W slalom 3. 1/DS 5.244,9
17
16.07.2022 Slalom na voleji Slalomová trať na Chrudimce C2X slalom
MAREK Matyáš
3. 1/U23 7.776,1
3
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 9. 1/DS 11.0011,6
16
10.07.2022 Slalom v Kadani + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
MAREK Matyáš
3. 1/U23 9.608,6
5
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn K1W slalom 3. 1/DS 0.901,0
29
09.07.2022 Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků Kadaňský mlýn C2X slalom
MAREK Matyáš
4. 1/U23 10.008,9
6
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 9. 2/DS 15.4518,6
24
03.07.2022 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
MAREK Matyáš
5. 1/U23 7.577,2
4
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 9. 2/DS 16.5821,3
25
02.07.2022 Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C2X slalom
MAREK Matyáš
3. 1/U23 3.143,2
9
23.06.2022 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka K1W sjezd 2. 2/DS 170.8021,0-
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 8. 3/DS 15.1014,4
24
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
PAVLÍK Pavel
5.   14.5011,5
6
19.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZÁRUBOVÁ Veronika
   
0
18.06.2022 Vysokomýtský sjezd Řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou Pořada K1W sjezd 5. 2/DS 143.0027,7
3
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 3. 1/DS 2.001,8
29
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
PAVLÍK Pavel
6.   15.5011,7
5
18.06.2022 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
ZÁRUBOVÁ Veronika
   
0
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 24. 3/DS 18.9024,3
33
22.05.2022 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního mostu. C2X slalom
MAREK Matyáš
2. 1/U23 5.154,9
6
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. K1W slalom 14. 3/DS 19.2024,5
64
21.05.2022 Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů Sušice nádraží u železničního mostu. C2X slalom
MAREK Matyáš
3. 1/U23 5.344,5
6
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 21. 1/DS 22.5024,0
24
15.05.2022 Slalom na Paraplíčku sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
MAREK Matyáš
4. 1/U23 14.2012,0
4
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu K1W slalom 17. 1/DS 28.0030,7
27
14.05.2022 Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu C2X slalom
MAREK Matyáš
3. 1/U23 17.7014,2
9
17.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 12. 2/DS 23.8221,8
17
16.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník + MČR veteránů Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 32. 2/DS 122.30106,0
3
15.04.2022 Trutnovský slalom - 56. ročník Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov K1W slalom 24. 3/DS 74.8972,9
5
03.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 7. 1/DS 11.5012,3
10
02.04.2022 Stružnická peřej řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna K1W slalom 9. 1/DS 14.4015,1
8
03.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 15. 1/DM 15.1515,4
21
02.10.2021 Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči řeka Otava Strakonice Poskalí K1W slalom 16. 2/DM 22.0222,1
27
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 34. 10/DM 26.9927,6
34
26.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
ZÁRUBOVÁ Veronika
24. 4/DM 85.6971,7
0
25.09.2021 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 37. 10/DM 23.3121,2
36
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 54. 12/DM 30.0232,1
25
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 53. 13/DM 24.1424,9
26
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 4. 1/DM 19.8014,8
1
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 9. 1/DM 16.9014,2
14
01.08.2021 Slalom pod Borskou přehradou + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
MAREK Matyáš
2. 1/DS 5.604,0
4
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C1W slalom 2. 1/DM 15.1011,4
3
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 6. 1/DM 13.7011,9
19
31.07.2021 Slalom pod Borskou přehradou + 4. ČP veteránů + ČP předžáků Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni C2X slalom
MAREK Matyáš
4. 1/DS 19.3015,1
2
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1W slalom 5. 4/DM 20.2717,7
2
11.07.2021 Slalom na voleji řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 7. 5/DM 10.039,9
9
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem C1W slalom 6. 4/DM 20.8815,9
1
10.07.2021 Slalom na voleji + Český pohár veteránů řeka Chrudimka, slalomová trať nad soutokem s Labem K1W slalom 6. 5/DM 7.917,0
10
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 74. 10/DM 83.74110,7
2
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 55. 8/DM 38.1845,3
19
27.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 53. 14/DM 101.04114,3
0
26.06.2021 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 47. 16/DM 36.0441,8
4
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZÁRUBOVÁ Veronika
9. 3/DM 64.2059,7
0
20.06.2021 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 4. 2/DM 7.006,5
16
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
ZÁRUBOVÁ Veronika
9. 2/DM 79.5077,6
0
19.06.2021 Vysokomýtský slalom + Český pohár veteránů řeka Loučná ve Vysokém Mýtě za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 8. 3/DM 7.707,1
14
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom    
0
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 33. 13/DM 26.9725,2
20
27.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
HANUŠ Tomáš
   
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom    
0
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 36. 15/DM 22.4620,9
21
26.09.2020 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
HANUŠ Tomáš
   
0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 18. 4/DM 58.9454,0
0
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 41. 6/DM 31.2632,1
17
16.08.2020 Slalom O cenu Tyrolitu Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
HANUŠ Tomáš
15. 3/DM 50.8744,8
1
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 18. 3/DM 44.9740,0
0
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 41. 6/DM 30.9031,6
16
15.08.2020 Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
HANUŠ Tomáš
13. 3/DM 46.0341,1
4
02.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou K1W slalom 22. 6/DM 18.4016,7
16
01.08.2020 Slalom pod Borskou přehradou + 3. Český pohár veteránů Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni K1W slalom 27. 5/DM 30.3027,9
11
26.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 3. 2/DM 10.1018,2
4
26.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 4. 2/DM 191.5021,6
3
25.07.2020 Sjezd v Třebechovicích Štěnkov-Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 4. 2/DM 199.9022,8
2
25.07.2020 Sprint v Třebechovicích Třebechovice p.O. loděnice K1W sjezd 4. 2/DM 11.7020,7
3
19.07.2020 Letní slalom - Pohár Lídy Polesné Konec slalomové dráhy - nad soutokem K1W slalom 48. 11/DM 26.9435,1
9
18.07.2020 Letní slalom - Memoriál Karla Krejčího + 5. Český pohár veteránů Konec slalomové dráhy - nad soutokem, obtížnost do WW2 K1W slalom 55. 12/DM 34.8543,5
6
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 4. 2/DM 19.9318,6
8
12.07.2020 Slalom na voleji Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
MAREK Jan
10. 2/DM 75.4961,6
0
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka K1W slalom 7. 2/DM 21.4719,9
9
11.07.2020 Slalom na voleji + 4. Český pohár veteránů Pardubice - řeka Chrudimka C2X slalom
MAREK Jan
9. 2/DM 63.2752,9
0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 9. 4/DM 35.9036,8
11
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
HANUŠ Tomáš
10. 3/DM 31.7025,1
1
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 8. 4/DM 25.1023,1
11
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2X slalom
HANUŠ Tomáš
10. 3/DM 22.7017,1
1
14.06.2020 Křivoklátský slalom USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 58. 13/DM 241.66264,4
2
13.06.2020 Křivoklátský slalom + MČR veteránů USD Roztoky u Křivoklátu K1W slalom 67. 14/DM 203.06239,4
0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 16. 9/ZS 45.3038,1
0
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 32. 11/ZS 29.5028,2
20
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
HANUŠ Tomáš
13. 3/ZS 38.0028,6
3
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1W slalom 17. 9/ZS 61.5054,0
0
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 29. 11/ZS 26.2025,0
26
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2X slalom
HANUŠ Tomáš
18. 3/ZS 38.2032,4
2
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 64. 15/ZS 40.8339,1
6
11.08.2019 Slalom O cenu Tyrolitu + 6. Český pohár veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
HANUŠ Tomáš
13. 3/ZS 70.3855,5
0
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C2X slalom
HANUŠ Tomáš
14. 3/ZS 64.8951,7
0
10.08.2019 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 61. 14/ZS 40.3337,1
12
28.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 9. 5/ZS 15.2026,6
0
28.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 10. 5/ZS 278.4028,3
0
27.07.2019 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 6. 3/ZS 15.1026,1
1
27.07.2019 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1W sjezd 7. 3/ZS 276.4027,9
0
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 8. 3/ZS 24.4020,7
5
21.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
HANUŠ Tomáš
7. 2/ZS 55.5041,5
0
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka K1W slalom 9. 4/ZS 24.1019,2
5
20.07.2019 Pardubický slalom na voleji řeka Chrudimka C2X slalom
HANUŠ Tomáš
9. 2/ZS 71.9052,1
0
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 8. 6/ZS 22.0018,6
5
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1W slalom 8. 6/ZS 22.2018,1
6
20.06.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka K1W sjezd 9. 5/ZS 15.2026,6
0
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu K1W slalom 61. 14/ZS 55.2049,9
2
26.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží - u železničního mostu C2X slalom
HANUŠ Tomáš
16. 4/ZS 68.1249,8
0
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství K1W slalom 60. 14/ZS 51.8357,9
3
25.05.2019 Slalom v Sušici Sušice nádraží u železničního množství C2X slalom
HANUŠ Tomáš
18. 3/ZS 62.6751,0
0
12.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 20. 7/ZS 61.4060,9
2
11.05.2019 Slalom na Paraplíčku řeka Jizera, sportovně turistický areál Paraplíčko K1W slalom 24. 8/ZS 60.6065,3
1
05.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 50. 14/ZS 209.39212,2
0
04.05.2019 50. ročník Slalomu o štít města Tábora + 2. Český pohár veteránů + KP Jihočeského kraje Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz. K1W slalom 60. 16/ZS 230.27237,8
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
   
0
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 41. 9/ZS 43.0033,6
9
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
HANUŠ Tomáš
22. 5/ZS 69.7045,9
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2M slalom
KLIŠČOVÁ Barbora
   
0
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1W slalom 38. 8/ZS 40.0930,2
13
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích C2X slalom
HANUŠ Tomáš
23. 5/ZS 75.6750,6
0
12.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 49. 13/ZS 72.1863,3
0
11.08.2018 Slalom O štít města Benátek K1W slalom 51. 13/ZS 55.3647,5
0
29.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 7. 3/ZS 367.6035,4
0
29.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 8. 3/ZS 20.8033,2
0
28.07.2018 Sjezd v Třebechovicích K1W sjezd 8. 3/ZS 477.3044,2
0
28.07.2018 Sprint v Třebechovicích K1W sjezd 8. 3/ZS 28.5045,2
0
22.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 8. 3/ZS 43.7034,2-
21.07.2018 Slalom na Chrudimce K1W slalom 9. 4/ZS 48.9040,3
2
10.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 11. 3/ZS 25.3019,5
2
09.06.2018 Slalom ve Vysokém Mýtě K1W slalom 10. 2/ZS 27.7020,1
3
20.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 66. 12/ZS 94.47121,5
0
19.05.2018 Slalom v Sušici K1W slalom 69. 12/ZS 70.3786,0
0
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 42. 13/ZM 97.4082,1
0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1W slalom 45. 13/ZM 84.6070,9
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Haviárová ZuzanaTJ Syntesia Pardubice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 29.05.24 aktualizace z registru ČSK
Haviárová ZuzanaTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 30.10.23 aktualizace z registru ČSK
Haviárová ZuzanaTJ Syntesia Pardubice K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 14.02.23 aktualizace z registru ČSK
Haviárová ZuzanaSK Třebechovice K1: 2   C1:   C2: 2 K1: 3   C1:   C2: 05.01.23 aktualizace z registru ČSK
Haviárová ZuzanaSK Třebechovice K1: 2   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.11.22 aktualizace z registru ČSK
Haviárová ZuzanaSK Třebechovice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 23.08.22 aktualizace z registru ČSK
Haviárová ZuzanaSK Třebechovice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1:   C1:   C2: 26.07.22 aktualizace z registru ČSK
Haviárová ZuzanaSK Třebechovice K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 04.11.21 updated from RVP
Haviárová ZuzanaSK Třebechovice K1: 3   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 17.08.21 updated from RVP
Haviárová ZuzanaSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 16.07.21 updated from RVP
Haviárová ZuzanaSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: 3 K1:   C1:   C2: 13.08.20 updated from RVP
Haviárová ZuzanaSK Třebechovice K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 01.10.19 updated from RVP
Haviárová ZuzanaSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 18.06.18 updated from RVP
Haviárová ZuzanaSK Třebechovice K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 04.09.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|5959|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.C2M
Vavřinová Aneta
1/1 3
1.C2W
Vavřinová Aneta
2/2 5

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
22.C2X
Marek Matyáš
2/2 16
50.C2X
Ruffer Matěj
1/1 3
163.K1W 3/3 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
42.K1W 2/2 10

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C2X
Marek Matyáš
5/14 39
35.C2X
Pavlík Pavel
2/2 11
 C2X
Zárubová Veronika
2/2 0
61.K1W 5/19 193
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.K1W 5/5 32

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C1W 4/4 7
 C2M
Zárubová Veronika
2/2 0
41.C2X
Marek Matyáš
2/2 6
 C2X
Zárubová Veronika
1/1 0
80.K1W 5/16 148

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
52.C2X
Hanuš Tomáš
5/6 7
 C2X
Marek Jan
2/2 0
75.K1W 5/14 90
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1W 4/4 12

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
63.C2X
Hanuš Tomáš
5/8 5
116.K1W 5/14 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1W 5/5 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kliščová Barbora
2/2 0
 C2X
Hanuš Tomáš
2/2 0
119.K1W 5/9 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C2X507166796377-
K1W163618075116119192
C1W--586368--
C2M--76--126-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202020192018
C2M42-----
C2W1-----
C1W-49----
K1W-4222244097
Fotky nenalezeny.
0|5959|0|N

rok 2024

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
42.C2M
Vavřinová Aneta
1/1 3
1.C2W
Vavřinová Aneta
2/2 5

rok 2023

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
22.C2X
Marek Matyáš
2/2 16
50.C2X
Ruffer Matěj
1/1 3
163.K1W 3/3 20
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
42.K1W 2/2 10

rok 2022

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
11.C2X
Marek Matyáš
5/14 39
35.C2X
Pavlík Pavel
2/2 11
 C2X
Zárubová Veronika
2/2 0
61.K1W 5/19 193
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
22.K1W 5/5 32

rok 2021

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
58.C1W 4/4 7
 C2M
Zárubová Veronika
2/2 0
41.C2X
Marek Matyáš
2/2 6
 C2X
Zárubová Veronika
1/1 0
80.K1W 5/16 148

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 4/4 0
52.C2X
Hanuš Tomáš
5/6 7
 C2X
Marek Jan
2/2 0
75.K1W 5/14 90
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.K1W 4/4 12

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 2/2 0
63.C2X
Hanuš Tomáš
5/8 5
116.K1W 5/14 70
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
40.K1W 5/5 1

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Kliščová Barbora
2/2 0
 C2X
Hanuš Tomáš
2/2 0
119.K1W 5/9 29
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 4/4 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 K1W 2/2 0

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023202220212020201920182017
C2X507166796377-
K1W163618075116119192
C1W--586368--
C2M--76--126-

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202420232022202020192018
C2M42-----
C2W1-----
C1W-49----
K1W-4222244097

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
76 8 36 21 1 3 145
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody21.213.09119
K1W28.223.0975
C2X8.96.0334
C1W10.86.0188
C2M9.09.092
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody10,832,5119,21512,6119
K1W00,000,045,345,375
C2X12,925,9720,61029,434
C1W00,0112,500,0112,58
C2M00,000,000,000,02
Celkem10,832,5119,21512,6119
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody2283314155021,9
K1W1452648184128,3
C2X64496857,8
C1W1514610320,0
C2M4246125,0
Celkem2283314155021,9
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Haviárová Zuzanasl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
pořadí4.2.5.6.18.18.16.17.
odstup %14,811,417,715,954,040,038,154,0
% poražených soupeřů25,075,033,316,7------------
pořadí201920202021celkem
průměr16.518.04.310.8
medián161846
modus1618218
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %46,147,015,030,8
průměrné % poražených soupeřů0,00,037,518,8
počet jízd34815
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
12,5%
čistých jízd1
33,3%
0
0,0%
2
25,0%
3
20,0%

Kategorie C2M

Haviárová Zuzanasl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
pořadí9.9.
odstup %59,777,6
% poražených soupeřů11,111,1
pořadí2021celkem
průměr9.09.0
medián99
modus99
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %68,768,7
průměrné % poražených soupeřů11,111,1
počet jízd44
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
čistých jízd1
25,0%
1
25,0%

Kategorie C2X

Haviárová Zuzanasl 106
30.07.23
sl 105
29.07.23
sl 80
24.06.23
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 142
26.09.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
pořadí3.3.6.1.3.3.4.5.3.5.6.2.3.4.3.24.2.4.15.13.10.9.10.10.13.18.13.14.7.9.16.18.22.23.
odstup %4,55,313,70,06,18,68,97,23,211,511,74,94,512,014,271,74,015,144,841,161,652,925,117,128,632,455,551,741,552,149,851,045,950,6
% poražených soupeřů77,877,837,5100,077,875,070,055,677,866,754,588,981,857,175,04,280,040,017,633,3---11,118,210,033,322,7---7,1---------5,6---4,3
pořadí201820192020202120222023celkem
průměr22.513.511.210.03.54.08.9
medián2213104336
modus2213102333
počet závodů286312334
průměrný odstup od vítěze %48,245,340,430,37,77,826,7
průměrné % poražených soupeřů2,28,615,041,473,464,440,0
počet jízd41512523564
lepší 1. jízda2
100,0%
6
75,0%
2
33,3%
1
33,3%
4
33,3%
2
66,7%
17
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
4
17,4%
1
20,0%
5
7,8%

Kategorie K1W

Haviárová Zuzanasl 105
29.07.23
sl 80
24.06.23
sl 103
06.08.22
sl 93
17.07.22
sl 92
16.07.22
sl 91
10.07.22
sl 90
09.07.22
sl 89
03.07.22
sl 88
02.07.22
sl 75
19.06.22
sl 73
18.06.22
sl 63
22.05.22
sl 62
21.05.22
sl 57
15.05.22
sl 56
14.05.22
sl 31
17.04.22
sl 30
16.04.22
sl 149
15.04.22
sl 21
03.04.22
sl 20
02.04.22
sl 145
03.10.21
sl 144
02.10.21
sl 142
26.09.21
sl 141
25.09.21
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 108
01.08.21
sl 107
31.07.21
sl 99
11.07.21
sl 98
10.07.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
sl 82
27.06.21
sl 81
26.06.21
sl 87
20.06.21
sl 86
19.06.21
sl 135
27.09.20
sl 134
26.09.20
sl 115
16.08.20
sl 114
15.08.20
sl 103
02.08.20
sl 102
01.08.20
sl 97
19.07.20
sl 96
18.07.20
sl 95
12.07.20
sl 94
11.07.20
sl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 73
14.06.20
sl 72
13.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 107
11.08.19
sl 106
10.08.19
sl 94
21.07.19
sl 93
20.07.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 64
26.05.19
sl 63
25.05.19
sl 50
12.05.19
sl 49
11.05.19
sl 46
05.05.19
sl 45
04.05.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 112
12.08.18
sl 111
11.08.18
sl 96
21.07.18
sl 74
10.06.18
sl 73
09.06.18
sl 62
20.05.18
sl 61
19.05.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí18.8.23.3.3.9.3.9.9.8.3.24.14.21.17.12.32.24.7.9.15.16.34.37.54.53.9.6.7.6.74.55.53.47.4.8.33.36.41.41.22.27.48.55.4.7.9.8.58.67.32.29.64.61.8.9.8.8.61.60.20.24.50.60.41.38.49.51.9.11.10.66.69.42.45.
odstup %12,913,40,42,24,911,61,018,621,314,41,824,324,524,030,721,8106,072,912,315,115,422,127,621,232,124,914,211,99,97,0110,745,3114,341,86,57,125,220,932,131,616,727,935,143,518,619,936,823,1264,4239,428,225,039,137,120,719,218,618,149,957,960,965,3212,2237,833,630,263,347,540,319,520,1121,586,082,170,9
% poražených soupeřů41,468,263,990,590,973,393,878,980,079,493,572,084,957,465,265,613,923,366,755,669,673,252,251,434,636,663,681,562,568,813,136,51,913,288,074,140,738,631,029,846,233,317,510,078,666,766,768,23,4---42,651,711,318,946,242,946,253,34,89,213,68,02,03,327,333,9------20,023,135,75,86,82,44,3
pořadí2017201820192020202120222023celkem
průměr43.538.235.332.629.912.813.028.2
medián42412933169823
modus4298416389
počet závodů2914141618275
průměrný odstup od vítěze %76,551,363,659,732,022,713,143,8
průměrné % poražených soupeřů3,417,025,337,951,369,454,843,0
počet jízd417282731354146
lepší 1. jízda1
50,0%
3
33,3%
6
42,9%
8
57,1%
6
37,5%
9
50,0%
1
50,0%
34
45,3%
čistých jízd0
0,0%
2
11,8%
13
46,4%
4
14,8%
6
19,4%
16
45,7%
1
25,0%
42
28,8%

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C2W

Haviárová Zuzanasj 52
16.05.24
sj 29
18.04.24
pořadí1.1.
odstup %0,00,0
% poražených soupeřů100,0100,0
pořadí2024celkem
průměr1.01.0
medián11
modus11
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %0,00,0
průměrné % poražených soupeřů100,0100,0

Kategorie K1W

Haviárová Zuzanasj 67
01.06.23
sj 3
23.03.23
sj 96
24.07.22
sj 94
23.07.22
sj 79
23.06.22
sj 74
18.06.22
sj 100
26.07.20
sj 98
25.07.20
sl 99
28.07.19
sj 97
27.07.19
sj 77
20.06.19
sj 100
29.07.18
sj 98
28.07.18
pořadí2.5.4.3.2.5.4.4.10.7.9.7.8.
odstup %3,319,820,620,021,027,721,622,828,327,926,635,444,2
% poražených soupeřů91,750,072,784,683,342,957,150,0------11,114,3---
pořadí20182019202020222023celkem
průměr7.58.74.03.53.55.4
medián794325
modus774224
počet závodů2324213
průměrný odstup od vítěze %39,827,622,222,311,624,6
průměrné % poražených soupeřů7,23,753,670,970,942,9

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1W

Haviárová Zuzanasp 97
24.07.22
sp 95
23.07.22
sj 101
26.07.20
sj 99
25.07.20
sj 100
28.07.19
sj 98
27.07.19
sp 101
29.07.18
sp 99
28.07.18
pořadí5.3.3.4.9.6.8.8.
odstup %9,99,818,220,726,626,133,245,2
% poražených soupeřů71,485,780,070,011,128,6------
pořadí2018201920202022celkem
průměr8.07.53.54.05.8
medián86335
modus86333
počet závodů22228
průměrný odstup od vítěze %39,226,419,59,823,7
průměrné % poražených soupeřů0,019,975,078,643,4