Uncajtík Lukáš, 1984

TJ Syntesia Pardubice
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: -  sjezd K1: -   C1: 3   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
30.08.2020 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
LISICKÝ David
8. 1/VM 51.797,6
29.08.2020 5. Český pohár ve sprintu na Lipně + MČR Stejné jako v r. 2017, 2019,, Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km.328,8), cíl pod k C2M sjezd
LISICKÝ David
12. 1/VM 7.1513,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 20. 3/VM 5.6712,0
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 18. 3/VM 5.6312,0
16.05.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3. 2/VM 82.509,6
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
LISICKÝ David
4. 1/VM 109.2310,5
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
LISICKÝ David
7. 1/VM 119.5511,7
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
LISICKÝ David
5. 1/VM 108.259,6
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
LISICKÝ David
5. 1/VM 141.4312,6
18.04.2019 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 6.   170.8022,1
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C2M sjezd
LISICKÝ David
6.   44.806,6
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
LISICKÝ David
9.   8.727,7
22.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom 13.   32.2028,3
21.07.2018 Slalom na Chrudimce C1M slalom    
24.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   120.7015,2
03.05.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   70.808,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
LISICKÝ David
6.   44.318,0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
LISICKÝ David
   
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
LISICKÝ David
6.   52.599,4
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
LISICKÝ David
   
15.04.2018 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
LISICKÝ David
6.   84.527,5
14.04.2018 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
LISICKÝ David
11.   604.5953,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
LISICKÝ David
4.   85.0016,4
25.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
LISICKÝ David
5.   50.907,0
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
LISICKÝ David
4.   40.607,3
24.03.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
LISICKÝ David
5.   70.409,8
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
LISICKÝ David
7.   1.312,6
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR C2M sjezd
LISICKÝ David
5.   30.154,5
23.07.2017 Slalom na Chrudimce Soutok řeky Chrudimky a Labe, nová slalomová trať Pod Olympijským mostem C1M slalom    
22.07.2017 Slalom na Chrudimce + paralelní slalom s prvky biatlonové střelby Soutok řeky Chrudimky a Labe C1M slalom 8.   41.7036,6
02.06.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   2.003,4
04.05.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 6.   85.509,8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
LISICKÝ David
4.   48.405,3
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska C2M sjezd
LISICKÝ David
4.   47.405,2
20.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 5.   153.6018,3
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd    
16.04.2017 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
LISICKÝ David
5.   61.905,4
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd    
15.04.2017 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
LISICKÝ David
5.   57.605,1
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace. V případě špatného vodního stavu trať Post C2M sjezd
LISICKÝ David
   
08.04.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet V případě špatného vodního stavu trať Postřelmo C2M sjezd
LISICKÝ David
   
06.04.2017 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   136.3017,1
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   63.007,4
26.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
LISICKÝ David
4.   43.705,2
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   47.405,6
25.03.2017 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava, Hanušovice. Náhradní trať Postřelmov C2M sjezd
LISICKÝ David
4.   49.805,9
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
LISICKÝ David
7.   64.367,9
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno C2M sjezd
LISICKÝ David
7.   3.653,2
02.06.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 10.   10.8013,2
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C1M sjezd 12.   2.505,3
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
LISICKÝ David
18.   4.9210,4
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C1M sjezd    
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
LISICKÝ David
   
05.05.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
RUFFER Matěj
1.  
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
LISICKÝ David
3.  
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1M sjezd    
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   1.472,1
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 7.   112.209,7
24.04.2016 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
LISICKÝ David
4.   80.407,0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C1M sjezd 7.   81.007,0
23.04.2016 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   45.203,9
21.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
RUFFER Matěj
1.  
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C1M sjezd 7.   128.5016,3
07.04.2016 Sjezd na Chrudimce Řeka Chrudinka C2M sjezd
RUFFER Matěj
1.  
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
LISICKÝ David
2.   17.701,9
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
LISICKÝ David
2.   13.031,5
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
LISICKÝ David
6.   291.0026,0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 27.   3549.407.016,0
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
LISICKÝ David
20.   3548.906.946,4
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 6.   2.695,2
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
LISICKÝ David
11.   5.9511,7
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C1M sjezd    
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně C2M sjezd
LISICKÝ David
5.   6.595,9
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C1M sjezd    
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   21.972,7
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
LISICKÝ David
11.   4.229,0
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
LISICKÝ David
8.   3.397,2
07.05.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   47.105,9
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
LISICKÝ David
4.   19.553,4
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
LISICKÝ David
6.   3.905,7
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 7.   33.803,7
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
LISICKÝ David
2.   9.901,1
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C1M sjezd 8.   40.505,8
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   13.801,9
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   61.007,4
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KEJKLÍČEK Tomáš
3.   115.2014,3
19.04.2015 2. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
LISICKÝ David
4.   46.004,1
18.04.2015 1. Český pohár ve sjezdu - klasik na Kamenici + MČR Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   55.404,8
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
LISICKÝ David
2.   26.303,2
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet C2M sjezd
LISICKÝ David
2.   46.704,9
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   69.108,4
02.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KEJKLÍČEK Tomáš
2.   72.808,6
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C1M sjezd 13.   4.127,9
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C1M sjezd 10.   3.456,7
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 6.   16.102,4
22.05.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
LANDSMANOVÁ Lucie
6.   196.1029,5
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice C2M sjezd
LISICKÝ David
6.   3.804,7
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz C2M sjezd
LISICKÝ David
2.   31.373,0
27.04.2014 2. Český pohár ve sjezdu na Kamenici Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
LISICKÝ David
2.   12.101,3
26.04.2014 1. Český pohár ve sjezdu na Kamenici + MČR U23 Řeka Jizera od soutoku s Kamenicí do Železného Brodu. Náhradní trať Malá Skála - Rakousy C2M sjezd
LISICKÝ David
2.   12.201,3
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 4.   82.0010,5
24.04.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
2.   4.700,5
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou C2M sjezd
LISICKÝ David
2.   5.900,5
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C1M sjezd 3.   61.207,7
27.03.2014 Sjezd na Chrudimce Pardubice - řeka Chrudimka C2M sjezd
ŠŤASTNÝ Jan
1.  
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd 8.   5.785,1
01.09.2013 12. Český pohár sprintu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
LISICKÝ David
   
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C1M sjezd    
31.08.2013 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Lipno pod přehradou C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   5.670,7
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C1M sjezd 18.   4.868,4
25.08.2013 10. Český pohár ve sprintu + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
LISICKÝ David
8.   3.886,7
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C1M sjezd 9.   3.285,7
24.08.2013 9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů USD České Vrbné C2M sjezd
LISICKÝ David
7.   4.007,1
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 5.   71.408,5
02.05.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
TATÍČEK Miroslav
4.   752.8089,4
27.04.2013 5. Český pohár v klasickém sjezdu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 9.   738.8092,1
25.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C2M sjezd
TATÍČEK Miroslav
4.   659.4077,4
21.04.2013 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
20.04.2013 3. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd    
14.04.2013 2. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C1M sjezd 4.   59.404,4
13.04.2013 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile Čeňkova pila C2M sjezd
LISICKÝ David
2.   6.900,5
04.04.2013 Sjezd na Chrudimce Chrudimka C1M sjezd 2.   71.508,8
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.4, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Lisický David
3.   21.901,9
31.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.3, neděle Sázava, Krhanice C2M sjezd
Lisický David
4.   6.300,6
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.1, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Lisický David
1.  
30.03.2013 Sjezd v Krhanicích, závod č.2, sobota Sázava, Krhanice C2M sjezd
Lisický David
1.  
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 3.   56.005,0
29.04.2012 6.Český pohár ve sjezdu, MČR ve sjezdu, 3.nominační závod ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 2.   59.105,2
28.04.2012 5. Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C1M sjezd 4.   20.161,9
22.04.2012 4.Český pohár ve sjezdu, 2.nominační závod ve sjezdu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok-Rejštejn most C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C1M sjezd 7.   9.166,3
21.04.2012 3.Český pohár ve sjezdu - sprint, 1.nominační závod ve sprintu, Čeňkova Pila řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova C2M sjezd
LISICKÝ David
6.   7.605,3
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 4.   30.902,7
08.04.2012 2.Český pohár ve sjezdu, 1.nominační závod ve sjezdu - Sázava Řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C1M sjezd 5.   47.204,1
07.04.2012 1.Český pohár ve sjezdu - Sázava řeka Sázava, Krhanice - Kamenný přívoz C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
05.04.2012 Sjezd na Chrudimce, závod č.1 Řeka Chrudimka, Pardubice C2M sjezd
Kejklíček Tomáš
3.   91.7011,2
28.08.2011 MČR ve sprintu Lipno, start: cíl slalomu- cíl: pod železňákem C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   3.011,3
27.08.2011 MČR v klasickém sjezdu Lipno, start slalomu- cíl:Loučovice pod papírnou C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C1M sjezd 21.   32.7523,2
03.07.2011 12.Český pohár ve sjezdu - sprint USD Veltrusy C2M sjezd
LISICKÝ David
4.   3.132,2
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C1M sjezd    
02.07.2011 11.Český pohár ve sjezdu - sprint, MČR veteránů ve sprintu USD Veltrusy C2M sjezd
LISICKÝ David
10.   7.745,4
01.05.2011 8.Český pohár ve sjezdu - klasik, 2.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
30.04.2011 7.Český pohár ve sjezdu - klasik, 1.ČPJ ve sjezdu Řeka Otava v úseku Radešov - kemp Městečko C2M sjezd
LISICKÝ David
1.  
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C1M sjezd 5.   8.475,0
24.04.2011 6. Český pohár ve sjezdu, sprint - Špindlerův Mlýn řeka Labe, okolo Michlova mlýna C2M sjezd
LISICKÝ David
   
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C1M sjezd 3.   29.903,1
23.04.2011 5. Český pohár ve sjezdu, klasik. - Špindlerův Mlýn řeka Labe v úseku pod přehradou Labská ve Špindlerově Mlýně C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   37.433,9
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C1M sjezd 4.   59.505,0
17.04.2011 4.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   26.102,2
16.04.2011 3.Český pohár ve sjezdu - Kamenice Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné C2M sjezd
LISICKÝ David
3.   24.902,1
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 13.11.18 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 20.11.17 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 2   C2: 1 02.11.15 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: MT 28.10.14 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: 1 20.11.13 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: 1   C2: MT 17.11.12 updated from RVP
Uncajtík LukášTJ Syntesia Pardubice K1:   C1:   C2: K1:   C1: MT   C2: MT 25.05.11 updated from RVP
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|1492|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 2/2 38
22.C2M
Lisický David
2/2 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 2/2 90
14.C2M
Lisický David
2/2 54
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
12.C2M
Lisický David
2/2 36

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C2M
Lisický David
3/4 163
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 2/2 24
10.C2M
Lisický David
4/4 152
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C2M
Lisický David
4/4 146

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C2M
Lisický David
4/6 194
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 2/2 31
5.C2M
Lisický David
5/6 140
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C2M
Lisický David
5/10 173

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
209.C1M 2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
15.C2M
Lisický David
4/6 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 5/6 33
9.C2M
Lisický David
5/6 291
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
3.C2M
Lisický David
5/12 227

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 5/6 100
10.C2M
Lisický David
5/8 169
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/8 337
6.C2M
Lisický David
5/10 314
22.C2M
Ruffer Matěj
3/3 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
3.C2M
Lisický David
5/7 167

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 6/6 113
5.C2M
Lisický David
8/12 314
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/9 363
6.C2M
Lisický David
5/12 370
26.C2M
Kejklíček Tomáš
2/2 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
3.C2M
Lisický David
5/16 188

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 2/2 38
8.C2M
Lisický David
4/4 193
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/5 185
6.C2M
Lisický David
4/4 334
21.C2M
Šťastný Jan
2/2 27
55.C2M
Landsmanová Lucie
1/1 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
2.C2M
Lisický David
5/6 210

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1M 6/6 104
5.C2M
Lisický David
7/9 268
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/8 289
1.C2M
Lisický David
5/12 474
 C2M
Tatíček Miroslav
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
1.C2M
Lisický David
5/8 291

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 5/6 215
7.C2M
Lisický David
5/6 274
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/6 477
1.C2M
Lisický David
5/6 604
36.C2M
Kejklíček Tomáš
1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
2.C2M
Lisický David
5/6 261

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M30--61151623188
C2M22141115105857

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20182017
C1M250209

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M2432334112911106
C2M1410592226555236

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M44--574735614644
C2M1295333212
Fotky nenalezeny.
0|1492|0|N

rok 2020

Sjezd: Žebříček Český Pohár
30.C1M 2/2 38
22.C2M
Lisický David
2/2 76
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
24.C1M 2/2 90
14.C2M
Lisický David
2/2 54
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
12.C2M
Lisický David
2/2 36

rok 2019

Sjezd: Žebříček Český Pohár
14.C2M
Lisický David
3/4 163
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
32.C1M 2/2 24
10.C2M
Lisický David
4/4 152
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
9.C2M
Lisický David
4/4 146

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C2M
Lisický David
4/6 194
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
33.C1M 2/2 31
5.C2M
Lisický David
5/6 140
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
5.C2M
Lisický David
5/10 173

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
209.C1M 2/2 2
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 C1M 2/2 0
15.C2M
Lisický David
4/6 220
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
41.C1M 5/6 33
9.C2M
Lisický David
5/6 291
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
3.C2M
Lisický David
5/12 227

rok 2016

Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1M 5/6 100
10.C2M
Lisický David
5/8 169
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
12.C1M 5/8 337
6.C2M
Lisický David
5/10 314
22.C2M
Ruffer Matěj
3/3 35
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
3.C2M
Lisický David
5/7 167

rok 2015

Sjezd: Žebříček Český Pohár
16.C1M 6/6 113
5.C2M
Lisický David
8/12 314
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
9.C1M 5/9 363
6.C2M
Lisický David
5/12 370
26.C2M
Kejklíček Tomáš
2/2 28
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
3.C2M
Lisický David
5/16 188

rok 2014

Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C1M 2/2 38
8.C2M
Lisický David
4/4 193
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
11.C1M 5/5 185
6.C2M
Lisický David
4/4 334
21.C2M
Šťastný Jan
2/2 27
55.C2M
Landsmanová Lucie
1/1 1
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 2/2 0
2.C2M
Lisický David
5/6 210

rok 2013

Sjezd: Žebříček Český Pohár
18.C1M 6/6 104
5.C2M
Lisický David
7/9 268
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C1M 5/8 289
1.C2M
Lisický David
5/12 474
 C2M
Tatíček Miroslav
2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/5 0
1.C2M
Lisický David
5/8 291

rok 2012

Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C1M 5/6 215
7.C2M
Lisický David
5/6 274
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C1M 5/6 477
1.C2M
Lisický David
5/6 604
36.C2M
Kejklíček Tomáš
1/1 4
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1M 5/6 0
2.C2M
Lisický David
5/6 261

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M30--61151623188
C2M22141115105857

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20182017
C1M250209

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M2432334112911106
C2M1410592226555236

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C1M44--574735614644
C2M1295333212

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  2     44 96 142
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody8.08.081
C1M8.08.081
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody00,000,000,000,01
C1M00,000,000,000,01
Celkem00,000,000,000,01
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody1001100,0
C1M1001100,0
Celkem1001100,0
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár sjezd

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí20.18.7.7.7.8.4.3.2.4.4.5.3.4.
odstup %12,012,09,77,03,75,84,45,05,21,92,74,13,15,0
% poražených soupeřů53,758,553,857,162,568,289,785,792,989,788,084,684,672,7
pořadí201120122013201520162020celkem
průměr3.53.64.07.57.019.06.9
medián34477184
modus34477184
počet závodů25122214
průměrný odstup od vítěze %4,13,84,44,78,412,05,8
průměrné % poražených soupeřů78,788,289,765,455,556,174,4

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí8.4.7.5.5.6.6.6.11.7.5.4.4.5.5.7.3.3.4.3.3.4.2.3.4.3.2.2.2.3.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.3.3.3.
odstup %7,610,511,79,612,66,68,07,553,42,64,55,35,25,45,13,20,02,17,03,92,73,41,11,94,14,83,01,31,30,70,00,00,00,00,50,00,00,00,00,00,00,00,03,92,22,1
% poražených soupeřů36,472,760,042,950,044,473,750,0---57,169,257,166,755,660,053,887,588,257,175,081,878,685,781,862,571,493,891,791,775,0100,0100,0100,0100,094,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,080,083,383,3
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr2.01.01.52.03.24.05.07.35.38.03.5
medián11123356583
modus11123356581
počet závodů656365644146
průměrný odstup od vítěze %1,40,00,21,93,03,24,718,911,17,64,4
průměrné % poražených soupeřů91,1100,094,992,477,072,361,042,056,436,476,4

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsj 125
30.08.20
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 128
26.08.17
sl 28
26.04.14
Lipno, start
27.08.11
pořadí8.6.6.5.2.1.
odstup %7,68,07,54,51,30,0
% poražených soupeřů36,473,750,069,291,7100,0
pořadí20112014201720182020celkem
průměr1.02.05.06.08.04.7
medián125685
modus125686
počet závodů111216
průměrný odstup od vítěze %0,01,34,57,77,64,8
průměrné % poražených soupeřů100,091,769,261,936,470,2

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 59
16.05.19
sj 26
18.04.19
sj 63
24.05.18
sl 39
03.05.18
sj 72
02.06.17
sj 42
04.05.17
sj 32
20.04.17
sj 15
06.04.17
sl 62
02.06.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 7
07.04.16
sj 34
07.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 3
02.04.15
sl 49
22.05.14
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Chrudimka
04.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí20.18.3.6.4.3.4.6.5.4.10.7.7.7.3.7.8.4.4.6.4.3.5.9.4.2.3.2.4.4.5.3.4.
odstup %12,012,09,622,115,28,13,49,818,317,113,29,77,016,35,93,75,87,48,42,410,57,78,592,14,48,85,05,21,92,74,13,15,0
% poražených soupeřů53,758,587,561,580,083,375,058,366,772,718,253,857,140,080,062,568,270,080,044,472,781,863,620,089,787,585,792,989,788,084,684,672,7
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr3.53.65.04.35.27.84.83.54.519.05.7
medián344447433184
modus342347433184
počet závodů254354422233
průměrný odstup od vítěze %4,13,828,46,86,211,612,111,615,912,011,1
průměrné % poražených soupeřů78,788,265,266,372,142,368,281,774,556,169,2

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sp 113
20.08.16
sj 36
05.05.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 26
21.04.16
sj 7
07.04.16
sj 6
03.04.16
sj 5
03.04.16/2
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sl 22
23.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 3
02.04.15
sl 49
22.05.14
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 25
24.04.14
sl 1
27.03.14
sj 11ČP
31.08.13
sj.Chrudimka
02.05.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Chrudimka
25.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Krhanice4
31.03.13
sj.Krhanice3
31.03.13/2
sj.Krhanice2
30.03.13
sj.Krhanice1
30.03.13/2
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
sj.Chrudimka
05.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí8.4.7.5.5.6.6.6.11.7.5.4.4.5.5.7.1.3.3.4.3.1.1.2.2.6.4.2.3.3.4.3.2.6.2.2.2.2.1.3.4.1.4.1.1.1.2.3.4.1.1.1.1.1.1.1.3.1.1.1.3.3.3.
odstup %7,610,511,79,612,66,68,07,553,42,64,55,35,25,45,13,20,00,02,17,03,90,00,01,51,926,03,41,11,914,34,14,88,629,53,01,31,30,50,00,789,40,077,40,00,00,00,51,90,60,00,00,00,00,00,00,011,20,00,00,03,92,22,1
% poražených soupeřů36,472,760,042,950,044,473,750,0---57,169,257,166,755,660,053,8100,087,588,257,175,0100,0100,066,766,7---78,685,781,866,762,571,480,016,793,891,791,750,0100,075,025,0100,025,0100,0100,0100,094,177,870,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0---100,0100,0100,080,083,383,3
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr2.01.32.22.53.03.05.07.35.38.03.2
medián11123356583
modus11123156581
počet závodů66126711644163
průměrný odstup od vítěze %1,41,914,25,95,54,14,718,911,17,67,4
průměrné % poražených soupeřů91,183,380,674,075,272,361,042,056,436,472,6

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
pořadí20.18.7.7.7.8.4.3.2.4.4.5.3.4.
odstup %12,012,09,77,03,75,84,45,05,21,92,74,13,15,0
% poražených soupeřů53,758,553,857,162,568,289,785,792,989,788,084,684,672,7
pořadí201120122013201520162020celkem
průměr3.53.64.07.57.019.06.9
medián34477184
modus34477184
počet závodů25122214
průměrný odstup od vítěze %4,13,84,44,78,412,05,8
průměrné % poražených soupeřů78,788,289,765,455,556,174,4

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsj 125
30.08.20
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 35
29.04.18
sj 27
15.04.18
sj 26
14.04.18
sj 6
25.03.18
sj 5
25.03.18/2
sj 4
24.03.18
sj 3
24.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 34
23.04.17
sj 33
22.04.17
sj 29
16.04.17
sj 28
15.04.17
sj 8
26.03.17
sj 7
26.03.17/2
sj 6
25.03.17
sj 5
25.03.17/2
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 30
24.04.16
sj 29
23.04.16
sj 31
03.05.15
sl 24
26.04.15
sl 23
25.04.15
sj 21
19.04.15
sj 20
18.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sl 29
27.04.14
sl 28
26.04.14
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj 11ČP
31.08.13
sj.Špindl1
27.04.13
sj.Kamen.2
21.04.13
sj.Kamen.1
20.04.13
sj.Č.Pila 2
14.04.13
sj.Č.Pila 1
13.04.13
sj.Kamenice
29.04.12
sj.Kamenice
28.04.12
sj.Č.Pila
22.04.12
sj.2.ČP
08.04.12
sj.1.ČP
07.04.12
Lipno, start
27.08.11
Řeka Otava v
01.05.11
Řeka Otava v
30.04.11
řeka Labe v
23.04.11
Řeka Kamenic
17.04.11
Řeka Kamenic
16.04.11
pořadí8.4.7.5.5.6.6.6.11.4.5.4.5.7.5.4.4.5.5.3.4.3.4.7.3.3.4.3.4.2.3.4.3.1.1.2.2.2.2.2.2.1.3.1.1.1.1.2.1.1.1.1.1.1.1.1.3.3.3.
odstup %7,610,511,79,612,66,68,07,553,416,47,07,39,82,64,55,35,25,45,17,45,25,65,93,20,02,17,03,93,41,11,94,14,80,00,03,24,93,01,31,30,50,00,70,00,00,00,00,50,00,00,00,00,00,00,00,03,92,22,1
% poražených soupeřů36,472,760,042,950,044,473,750,0---50,042,950,033,357,169,257,166,755,660,050,062,571,462,553,887,588,257,175,078,685,781,862,571,4100,0100,075,083,393,891,791,785,7100,075,0100,0100,0100,0100,094,1100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,0100,080,083,383,3
pořadí2011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr2.01.01.51.82.44.04.45.95.38.03.3
medián11122345583
modus11122346581
počet závodů6565951084159
průměrný odstup od vítěze %1,40,00,21,22,63,25,214,511,17,64,7
průměrné % poražených soupeřů91,1100,094,992,682,072,361,243,056,436,474,5

Český pohár sprint

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí12.27.6.13.10.8.18.9.7.21.5.
odstup %5,37.016,05,27,96,75,18,45,76,323,25,0
% poražených soupeřů57,7---80,862,573,563,254,180,079,331,078,9
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr13.07.011.711.516.512.012.4
medián5791061210
modus578106125
počet závodů21322111
průměrný odstup od vítěze %14,16,36,47,33.510,65,3645,0
průměrné % poražených soupeřů55,079,365,868,040,457,760,1

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsj 124
29.08.20
sp 124
25.08.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
sp.Č.Vrb10ČP
25.08.13
sp.Č.Vrb 9ČP
24.08.13
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí12.9.18.20.11.5.11.8.6.6.8.7.6.3.4.10.
odstup %13,67,710,46.946,411,75,99,07,25,74,76,77,15,31,32,25,4
% poražených soupeřů15,411,110,5---44,460,047,466,770,676,263,273,973,780,083,355,0
pořadí20112012201320142015201620182020celkem
průměr5.76.07.56.010.218.09.012.09.0
medián46768189128
modus367611189126
počet závodů3121611116
průměrný odstup od vítěze %3,05,36,94,71.164,310,47,713,6440,7
průměrné % poražených soupeřů72,873,768,676,248,210,511,115,452,0

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 51
15.05.16
sj 117
23.08.14
pořadí12.10.
odstup %5,36,7
% poražených soupeřů57,773,5
pořadí20142016celkem
průměr10.012.011.0
medián101210
modus101210
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %6,75,36,0
průměrné % poražených soupeřů73,557,765,6

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsj 124
29.08.20
sj 51
15.05.16
Lipno, start
28.08.11
pořadí12.18.3.
odstup %13,610,41,3
% poražených soupeřů15,410,580,0
pořadí201120162020celkem
průměr3.018.012.011.0
medián3181212
modus318123
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %1,310,413,68,5
průměrné % poražených soupeřů80,010,515,435,3

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí12.27.6.13.10.8.7.21.5.
odstup %5,37.016,05,27,96,75,16,323,25,0
% poražených soupeřů57,7---80,862,573,563,279,331,078,9
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr13.07.08.011.516.512.012.1
medián5781061210
modus578106125
počet závodů2112219
průměrný odstup od vítěze %14,16,35,17,33.510,65,3786,7
průměrné % poražených soupeřů55,079,363,268,040,457,758,5

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsj 124
29.08.20
sp 124
25.08.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí12.9.18.20.11.5.11.8.6.6.6.3.4.10.
odstup %13,67,710,46.946,411,75,99,07,25,74,75,31,32,25,4
% poražených soupeřů15,411,110,5---44,460,047,466,770,676,273,780,083,355,0
pořadí2011201220142015201620182020celkem
průměr5.76.06.010.218.09.012.09.2
medián4668189128
modus36611189126
počet závodů311611114
průměrný odstup od vítěze %3,05,34,71.164,310,47,713,6502,6
průměrné % poražených soupeřů72,873,776,248,210,511,115,449,6

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1M

Uncajtík Lukášsj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 12ČP
01.09.13
sp.Č.Pila
21.04.12
USD Veltrusy
03.07.11
řeka Labe, o
24.04.11
pořadí12.27.6.13.10.8.7.21.5.
odstup %5,37.016,05,27,96,75,16,323,25,0
% poražených soupeřů57,7---80,862,573,563,279,331,078,9
pořadí201120122013201420152016celkem
průměr13.07.08.011.516.512.012.1
medián5781061210
modus578106125
počet závodů2112219
průměrný odstup od vítěze %14,16,35,17,33.510,65,3786,7
průměrné % poražených soupeřů55,079,363,268,040,457,758,5

Kategorie C2M

Uncajtík Lukášsj 124
29.08.20
sp 124
25.08.18
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sl 36
04.05.14
sp.Č.Pila
21.04.12
Lipno, start
28.08.11
USD Veltrusy
03.07.11
USD Veltrusy
02.07.11
pořadí12.9.18.20.11.5.11.8.6.6.6.3.4.10.
odstup %13,67,710,46.946,411,75,99,07,25,74,75,31,32,25,4
% poražených soupeřů15,411,110,5---44,460,047,466,770,676,273,780,083,355,0
pořadí2011201220142015201620182020celkem
průměr5.76.06.010.218.09.012.09.2
medián4668189128
modus36611189126
počet závodů311611114
průměrný odstup od vítěze %3,05,34,71.164,310,47,713,6502,6
průměrné % poražených soupeřů72,873,776,248,210,511,115,449,6