Stehlík Alexander, 2002

Loko Trutnov
výkonnostní třídy  slalom K1: -   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 3   C1: -   C2: -
Typ závodu

řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů
l.k.por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekodstup
za vítězem
s / %
body
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
C2M 3. 1/U23KOBLÍŽEK Daniel
STEHLÍK Alexander
2000
2002
Trutnov
Trutnov
145.10 4 151.90 12 149.1023.40/18,63
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 12. 1/DSSTEHLÍK Alexander 2002 3 Trutnov - - - - 11:35,50224.10/47,57
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou
C2M 2. 1/U23KOBLÍŽEK Daniel
STEHLÍK Alexander
2000
2002
Trutnov
Trutnov
150.70 14 140.60 4 144.6017.30/13,67
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M    STEHLÍK Alexander 2002 3 Trutnov - - - - DNS -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat
K1M 71. 14/DSSTEHLÍK Alexander 2002 3 Trutnov - - - - 16:39,04331.60/49,76/0
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M    STEHLÍK Alexander 2002 3 Trutnov - - - - DNS 0/0/0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
K1M    STEHLÍK Alexander 2002 3 Trutnov - - - - DNS 0/0/0
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile
K1M 59. 11/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov - - - - 12:01,95211.42/41,40/1/0
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile
K1M 61. 12/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov - - - - 12:21,56231.27/45,3-
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka
K1M 8.  STEHLÍK Alexander 2002 Trutnov - - - - 15:20,10192.80/26,57
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
K1M 122. 11/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov 205.60 106 195.00 14 209.00108.44/107,80
C2M 25. 6/DMSTEHLÍK Alexander
MÍL Jakub
2002
2003
Trutnov
Trutnov
192.40 8 206.00 4 200.4087.60/77,70
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
C2M 27. 6/DMSTEHLÍK Alexander
MÍL Jakub
2002
2003
Trutnov
Trutnov
190.10 20 183.60 16 199.6081.00/68,30
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu
K1M 47. 18/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov 00:00,00 - 00:50,74 - 00:50,7415.20/42,8-
01.07.2017 Veřejný sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
K1M 13. 2/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov - - - - 12:09,20189.00/35,02
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
K1M 63. 16/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov - - - - 12:41,13251.90/49,50/0/1
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
K1M 84. 22/DMSTEHLÍK Alexander 2002 Trutnov - - - - 27:01,74688.96/73,90/0/0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Stehlík AlexanderLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 01.07.19 updated from RVP
Stehlík AlexanderLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 19.06.18 updated from RVP
Stehlík AlexanderLoko Trutnov K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.03.17 inserted RVP

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
37.C2M
Koblížek Daniel
2/2 10
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
79.K1M 4/4 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 3/3 0

rok 2018

Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
133.K1M 2/2 8
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 K1M 1/1 0

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C2M
Míl Jakub
2/2 0
 K1M 1/1 0
Sjezd: Žebříček Český Pohár
 K1M 2/2 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
144.K1M 3/3 2
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
108.K1M 2/2 1

Statistika výsledků

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C2M

Stehlík Alexandersl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
pořadí3.2.25.27.
odstup %18,613,677,768,3
% poražených soupeřů71,485,77,77,1
pořadí20172019celkem
průměr26.02.514.3
medián2523
modus2522
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %73,016,144,5
průměrné % poražených soupeřů7,478,643,0
počet jízd448
lepší 1. jízda1
50,0%
1
50,0%
2
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Český pohár sjezd

Kategorie K1M

Stehlík Alexandersl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí59.63.84.
odstup %41,449,573,9
% poražených soupeřů7,917,3---
pořadí20172018celkem
průměr73.559.068.7
medián635963
modus635959
počet závodů213
průměrný odstup od vítěze %61,741,454,9
průměrné % poražených soupeřů8,77,98,4

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie K1M

Stehlík Alexandersj 82
29.06.19
sl 79
22.06.19
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 92
01.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí12.71.59.8.13.63.84.
odstup %47,549,741,426,535,049,573,9
% poražených soupeřů45,022,27,963,229,417,3---
pořadí201720182019celkem
průměr53.333.541.544.3
medián6381259
modus138128
počet závodů3227
průměrný odstup od vítěze %52,834,048,646,2
průměrné % poražených soupeřů15,635,633,626,4

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie K1M

Stehlík Alexandersl 79
22.06.19
sl 35
29.04.18
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
pořadí71.59.63.84.
odstup %49,741,449,573,9
% poražených soupeřů22,27,917,3---
pořadí201720182019celkem
průměr73.559.071.069.3
medián63597163
modus63597159
počet závodů2114
průměrný odstup od vítěze %61,741,449,753,6
průměrné % poražených soupeřů8,77,922,211,9