Švagr Rostislav, 2000

SK Týniště nad Orlicí
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: -   C2: 3  sjezd K1: 1   C1: -   C2: 1
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
3.   5.705,0
28.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 5. 1/U23 3.303,4
27.06.2020 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 1. 1/U23
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou C2M slalom
SUCHÁNEK Daniel
3.   5.805,1
27.06.2020 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 10. 2/U23 9.109,5
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1M sjezd 12. 2/U23 47.567,2
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
14. 5/U23 124.9716,6
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 10. 2/U23 0.100,2
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
11. 1/U23 4.609,9
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 4. 2/U23 0.050,1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
   
29.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 22. 4/U23 13.4013,9
28.09.2019 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 16. 2/U23 11.9012,7
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou K1M sjezd 7. 1/U23 47.466,3
25.08.2019 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie cca 150 m pod Lipenskou C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
6. 2/U23 55.836,8
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo K1M sjezd 5. 1/U23 2.455,1
24.08.2019 9. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Stejné jako v r. 2017-8, Start cca 500 m pod slalomo C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
8. 3/U23 5.9011,7
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné K1M sjezd 16. 6/U23 4.4510,1
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
16. 5/U23 6.8714,4
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1M sjezd 21. 6/U23 5.3912,4
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
11. 4/U23 4.9410,3
30.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 1. 1/U23
29.06.2019 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M sjezd 1. 1/U23
29.06.2019 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 1. 1/U23
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy K1M sjezd 13. 4/U23 2.524,3
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
12. 4/U23 7.0311,3
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1M sjezd 11. 3/U23 2.774,7
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
8. 4/U23 5.378,5
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 11. 3/U23 57.005,9
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
9. 3/U23 155.1415,0
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 11. 3/U23 57.456,1
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
8. 3/U23 126.5212,4
21.04.2019 2.Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 7. 2/U23 72.257,0
20.04.2019 1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať K1M sjezd 9. 2/U23 96.009,3
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 8. 2/U23 54.007,2
24.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 10. 2/U23 57.306,6
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 10. 2/U23 65.307,3
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 10. 3/U23 57.307,6
30.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 29. 4/DS 15.2013,3
29.09.2018 Slalom v Třebechovicích K1M slalom 20. 4/DS 13.9911,8
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech K1M sjezd 5. 3/DS 3.555,7
09.09.2018 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
1. 1/DS
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně K1M sjezd 20. 2/DS 82.0110,9
26.08.2018 10. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
7. 1/DS 46.556,9
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 20. 3/DS 10.7310,3
25.08.2018 9. Český pohár ve sprintu na Lipně C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
7. 2/DS 6.495,7
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 22. 9/U18 5.8213,5
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. K1M sjezd 34. 16/U18 2.966,5
22.08.2018 ECA CUP individuál ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
1. 1/U18
22.08.2018 ECA CUP teams ve sprintu v Roudnici n.L. C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
1. 1/U18
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál K1M sjezd 35. 5/DS 5.4411,9
19.08.2018 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP individuál C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
   
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál K1M sjezd 82.   3959.828.764,5
18.08.2018 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP individuál C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
22.   3955.067.919,6
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod K1M sjezd 9. 4/DS 62.838,8
17.06.2018 MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
3. 2/DS 22.812,6
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd K1M sjezd 7. 3/DS 51.937,4
16.06.2018 MČR dorostu ve sjezdu v Třebechovicích+ ČPJ + 1.ČPž + veřejný sjezd C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
4. 2/DS 34.373,9
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR K1M sjezd 15. 3/DS 2.976,5
20.05.2018 6. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + MČR C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
10. 2/DS 6.3013,4
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 K1M sjezd 18. 3/DS 1.990,1
19.05.2018 5. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L.+ MČR U23 C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
9. 1/DS
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile K1M sjezd 22. 4/DS 51.7110,1
29.04.2018 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
12. 2/DS 70.9912,8
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile K1M sjezd 23. 4/DS 54.7110,7
28.04.2018 3.Český pohár v klasickém sjezdu +MČR veteránů na Čeňkově Pile C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
8. 2/DS 61.2011,0
19.04.2018 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
1.  
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 8. 2/DS 84.009,0
08.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 3/DS 88.3011,1
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 9. 2/DS 84.4010,5
07.04.2018 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 10. 2/DS 96.9010,3
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 8. 3/DS 104.8012,5
01.04.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 10. 5/DS 122.0014,7
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 10. 3/DS 86.9010,9
31.03.2018 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad Krhanickým jízkem, cíl v Kamenném Přívoze nebo u Lesního jezu ( K1M sjezd 11. 4/DS 90.5011,3
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 26. 6/DS 18.9418,8
01.10.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KOBLÍŽEK Daniel
20. 2/DS 52.5046,5
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 32. 7/DS 20.7020,0
30.09.2017 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KOBLÍŽEK Daniel
17. 1/DS 40.7034,3
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 13. 9/DS 4.2111,8
10.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
5. 5/DS 2.115,1
09.09.2017 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 83. 27/DS 48.8156,2
27.08.2017 12. Český pohár ve sprintu na Lipně K1M sjezd 17. 4/DS 4.879,9
26.08.2017 11. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR K1M sjezd 18. 4/DS 81.5913,2
20.08.2017 10. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých + 3. ECA CUP v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 29. 7/DS 4.8910,4
19.08.2017 9. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23, MČR veteránů USD České Vrbné K1M sjezd 29. 8/DS 5.4111,5
30.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 2. 2/DS 18.302,2
30.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 2. 2/DS 1.202,6
29.07.2017 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DS
29.07.2017 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 1. 1/DS
18.06.2017 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 3.ČPž +veřejný závod řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 14. 7/DS 67.5113,3
17.06.2017 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23 řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 14. 7/DS 118.4812,7
21.05.2017 8. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 21. 7/DS 5.7513,3
20.05.2017 7. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 23. 8/DS 6.4815,1
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
   
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Verdek - loděnice (změna trati vyhrazena dle stavu vody) K1M sjezd 3. 2/DS 35.604,6
07.05.2017 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku čistička - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 3. 2/DS 33.705,2
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
1. 1/DS
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo C2M sjezd
KOBLÍŽEK Daniel
   
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 3. 2/DS 4.103,9
06.05.2017 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo K1M sjezd 4. 3/DS 3.205,6
30.04.2017 6. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR veteránů Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 25. 6/DS 58.4711,5
29.04.2017 5. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 22. 6/DS 6.149,8
23.04.2017 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd    
22.04.2017 3. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem - soutěska K1M sjezd 17. 3/DS 139.2016,0
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 8. 3/DS 102.1012,5
02.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 9. 3/DS 127.8015,6
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 11. 3/DS 119.1014,8
01.04.2017 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl v Kamenném přívoze, příp. bude upřesněn na poradě dl K1M sjezd 12. 3/DS
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 23. 5/DM 16.9015,6
25.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C2M slalom
KOBLÍŽEK Daniel
16. 1/DM 31.6026,4
24.09.2016 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom    
11.09.2016 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M sjezd 8. 4/DM 6.4213,5
10.09.2016 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné K1M slalom 82. 33/DM 131.86140,4
28.08.2016 10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 12. 3/DM 24.6848,4
27.08.2016 9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů USD České Vrbné K1M sjezd 11. 2/DM 2.815,5
21.08.2016 8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 18. 3/DM 147.4719,5
20.08.2016 7. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně Lipno K1M sjezd 13. 2/DM 10.849,7
31.07.2016 Sjezd v Třebechovicích K1M sjezd 5. 2/DM 89.6010,8
31.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 6. 2/DM 5.2010,5
30.07.2016 Sjezd v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 3. 2/DM 71.808,7
30.07.2016 Sprint v Třebechovicích Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O. K1M sjezd 5. 2/DM 3.206,3
26.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 8. 3/DM 10.2010,4
25.06.2016 Sjezd ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 2. 2/DM 42.708,8
25.06.2016 Slalom ve Vysokém Mýtě řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou veřejnou plovárnou K1M slalom 15. 4/DM 17.7017,5
12.06.2016 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most K1M sjezd 6. 3/DM 29.645,4
11.06.2016 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most K1M sjezd 6. 3/DM 70.187,6
15.05.2016 6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 19. 4/DM 4.5210,3
14.05.2016 5. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L.+ MČR U23 USD Roudnice nad Labem K1M sjezd    
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 21. 3/DM
01.05.2016 4. Český pohár v klasickém sjezdu na Čeňkově Pile + MČR U23 Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VENIGER Jan
17. 4/DM
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VENIGER Jan
18. 4/DM 15.6421,9
30.04.2016 3. Český pohár ve sprintu na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 20. 4/DM 6.299,6
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 4. 1/DM 94.0010,1
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 4. 1/DM 77.909,8
10.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
VENIGER Jan
6. 2/DM 226.4027,1
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 5. 1/DM 102.3011,0
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 7. 1/DM 85.2010,6
09.04.2016 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace C2M sjezd
VENIGER Jan
8. 4/DM 240.1028,3
03.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 10.   118.9915,7
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů K1M sjezd 11.   136.0013,7
02.04.2016 Sjezd na Sázavě řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem vyjma závodu č.2, cíl bude upřesněn dle stavu vodního prů C2M sjezd
VENIGER Jan
5.   208.9518,7
27.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 43. 7/DM 20.0019,8
26.09.2015 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom 28. 6/DM 16.4016,1
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 7. 4/DM 5.0512,4
13.09.2015 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VENIGER Jan
10. 4/DM 7.3816,6
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 24. 5/DM 9.3419,4
30.08.2015 12. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VENIGER Jan
19. 4/DM 16.0331,4
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné K1M sjezd 21. 3/DM 8.9619,1
29.08.2015 11. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR U23 USD České Vrbné C2M sjezd
VENIGER Jan
19. 4/DM 11.7223,1
23.08.2015 10. Český pohár ve sjezdu - sprint na Lipně K1M sjezd 19.   15.9615,0
22.08.2015 9. Český pohár ve sjezdu - klasik na Lipně Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo K1M sjezd 16.   159.6621,2
26.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 9. 3/DM 170.1021,1
26.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd    
25.07.2015 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 9. 3/DM 223.4026,2
25.07.2015 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice- sjezdy ze Štěnkova na loděnici v Třebechovicích , sprinty na loděnici v Třebechovicích K1M sjezd 10. 3/DM 7.6015,0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 15. 9/DM 105.1719,0
31.05.2015 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ + 2.ČPž řeka Morava, Postřelmov start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
VENIGER Jan
8. 4/DM 139.0921,9
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině K1M sjezd 16. 10/DM 114.4721,2
30.05.2015 MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPJ a 1.ČPž řeka Morava, Postřelmov,start u mostu v Lesnici, cíl u mostu v Leštině C2M sjezd
VENIGER Jan
11. 6/DM 124.8120,4
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 37.   31.5673,3
17.05.2015 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VENIGER Jan
20.   11.4024,3
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C2M sjezd
VENIGER Jan
21.   10.7322,7
16.05.2015 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M sjezd 27.   10.5424,4
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 28. 7/DM 117.4622,6
03.05.2015 6. Český pohár ve sjezdu - klasik na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VENIGER Jan
14. 3/DM 198.8335,0
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu K1M sjezd 31. 8/DM 14.1522,5
02.05.2015 5. Český pohár ve sjezdu - sprint na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - konec ostrova, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C2M sjezd
VENIGER Jan
18. 3/DM 22.7733,3
26.04.2015 4. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd    
25.04.2015 3. Český pohár ve sjezdu - klasik ve Špindlerově Mlýně + MČR U23 řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl sobotního závodu na Kukačce a nedělního pod sout K1M sjezd 23. 4/DM 157.2023,8
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C1M sjezd 11.   521.2063,3
23.04.2015 Sjezd na Chrudimce řeka Chrudimka C2M sjezd
VENIGER Jan
6.   274.9034,1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 17. 4/DM 207.6023,1
12.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 18. 5/DM 181.2023,5
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet K1M sjezd 21. 6/DM 232.6025,2
11.04.2015 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace K1M sjezd 22. 7/DM 192.4024,2
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom    
28.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom    
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. C1M slalom    
27.09.2014 Slalom v Třebechovicích řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O. K1M slalom    
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M sjezd 25.   13.1527,4
14.09.2014 MČR dorostu ve sprintu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu C2M sjezd
VENIGER Jan
15.   17.1732,0
13.09.2014 MČR dorostu ve slalomu na Křivoklátě USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 76.   94.9095,5
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko K1M sjezd 8. 8/ZS 2.306,8
07.09.2014 MČR žáků ve sprintu na Paraplíčku řeka Jizera sportovní areál Paraplíčko C2M sjezd
VENIGER Jan
6. 6/ZS 5.8015,2
06.09.2014 MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko K1M slalom 22.   19.9822,6
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné K1M sjezd 33. 4/ZS 16.1133,7
24.08.2014 8. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném USD České Vrbné C2M sjezd
VENIGER Jan
21. 3/ZS 59.50117,2
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné K1M sjezd 36. 5/ZS 15.1532,0
23.08.2014 7. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR veteránů + U23 USD České Vrbné C2M sjezd
VENIGER Jan
23. 3/ZS 24.0047,5
17.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 44.   33.2036,6
16.08.2014 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři K1M slalom 54. 11/ZS 41.9045,4
10.08.2014 Slalom v Brandýse + 4.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 81. 35/ZS 94.49110,5
09.08.2014 Slalom v Brandýse + 3.ČP žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M slalom 59. 24/ZS 36.7844,1
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ K1M sjezd 3. 3/ZS 49.9010,6
09.08.2014 MČR ve sjezdu žáků USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´ C2M sjezd
VENIGER Jan
3. 3/ZS 56.6010,2
27.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 8.   146.0016,7
27.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 11.   10.3021,5
26.07.2014 Sjezd v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 9. 2/ZS 183.4021,1
26.07.2014 Sprint v Třebechovicích řeka Orlice - sjezdy:Štěnkov-loděnice , sprinty-loděnice K1M sjezd 11.   10.2020,5
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe v úseku Dvůr králové - Žireč (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 5.   146.8018,5
13.07.2014 Sjezd ve Dvoře Králové řeka Labe, v úseku Verdek - Loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 7.   128.0018,8
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v C2M sjezd
VENIGER Jan
2.   10.0014,3
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) C2M sjezd
VENIGER Jan
2.   11.7016,1
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca. 100m pod jezem (změna trati dle stavu v K1M sjezd 6.   11.5020,1
12.07.2014 Sprint ve Dvoře Králové řeka Labe v prostoru loděnice (změna trati dle stavu vody vyhrazena) K1M sjezd 8. 3/ZS 13.0022,4
06.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 17. 3/ZS 23.7024,0
05.07.2014 Vysokomýtský sjezd řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov K1M sjezd 6. 2/ZS 87.3024,0
05.07.2014 Vysokomýtský slalom řeka Loučná ve Vysokém Mýtě loděnice SKK za Tyršovou Veřejnou plovárnou K1M slalom 16. 3/ZS 24.0023,6
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
VENIGER Jan
6. 4/ZS 7.4013,0
29.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 9. 6/ZS 10.9023,6
29.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 2.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 28. 17/ZS 27.3535,4
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu C2M sjezd
VENIGER Jan
6. 4/ZS 5.289,1
28.06.2014 Sprint ve Veselí n.M. + 2. ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M sjezd 11. 7/ZS 11.5625,7
28.06.2014 Slalom ve Veselí n.M. + 1.ČP žáků řeka Morava v prostoru silničního mostu K1M slalom 37. 22/ZS 33.8143,1
04.05.2014 4. Český pohár ve sjezdu - sprint v Postřelmově řeka Morava, start cca 200 m nad silničním mostem Zábřeh - Lesnice K1M sjezd 43.   26.5037,3
03.05.2014 3. Český pohár ve sjezdu - klasik v Postřelmově řeka Morava - start: most Lesnice, cíl: pod Leštinou, mapka na kanoe.cz K1M sjezd 42. 5/ZS 346.9637,1
27.04.2014 Slalom na Paraplíčku dtto dobota K1M slalom 56. 11/ZS 41.6056,8
26.04.2014 Slalom na Paraplíčku Paraplíčko -Jizera K1M slalom 67. 10/ZS 40.8055,3
20.04.2014 Trutnovský slalom + MČR veteránů Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 58. 10/ZS 40.8039,2
19.04.2014 Trutnovský slalom Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí K1M slalom 50. 8/ZS 32.4029,8
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 22. 3/ZS 365.0036,6
13.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 23.   259.3039,3
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Lesnice most-pod Leštinou K1M sjezd 23. 2/ZS 372.2038,3
12.04.2014 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Postřelmov-Lesnice most K1M sjezd 23. 1/ZS 252.6038,3
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce C2M sjezd
VENIGER Jan
8. 8/ZS 50.5010,7
28.09.2013 MČR žáků v klasickém sjezdu na Hynkově Morava Hynkov u Olomouce K1M sjezd 12. 10/ZS 78.0019,6
08.09.2013 MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí K1M sjezd    
18.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 55. 16/ZS 50.6552,3
17.08.2013 Slalom O štít města Benátek Řeka Jizera, jez v Obodři. K1M slalom 58. 16/ZS 43.4047,3
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko C1M slalom 15. 2/ZS 74.9075,0
04.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko K1M slalom 33. 6/ZS 43.5051,0
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko C1M slalom 16. 2/ZS 48.1048,4
03.08.2013 Slalom na Paraplíčku Jizera, peřej Paraplíčko K1M slalom 32. 6/ZS 41.4048,7
21.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 14.   27.2040,5
20.07.2013 Sprint ve Dvoře Králové K1M sjezd 15.   28.0041,2
30.06.2013 VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 68. 22/ZS 39.2646,8
29.06.2013 VZ ve slalomu, 5. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013 K1M slalom 81. 27/ZS 56.2963,1
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 18. 3/ZS 39.5033,1
23.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 20. 4/ZS 25.7022,6
22.06.2013 Sjezd na Loučné C1M sjezd 8. 3/ZS 461.5084,3
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě C1M slalom 16. 4/ZS 40.4032,9
22.06.2013 Sjezd na Loučné K1M sjezd 8. 3/ZS 161.9031,4
22.06.2013 Slalom ve Vysokém Mýtě K1M slalom 24. 4/ZS 35.7032,3
09.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 25. 6/ZS 128.4023,5
08.06.2013 Sjezd v Litovli řeka Morava,nad Litovlí. K1M sjezd 13. 4/ZS 140.2026,0
08.06.2013 Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu řeka Morava,nad Litovlí K1M sjezd 35. 6/ZS 143.9027,7
12.05.2013 Slalomy v Táboře, neděle Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 45. 7/ZS 46.8352,6
11.05.2013 Slalomy v Táboře, sobota Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. K1M slalom 55. 9/ZS 49.9955,2
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 80. 10/ZM 34.5033,9
30.09.2012 VZ ve slalomu - neděle, závod č.2 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 46. 3/ZM 44.3042,0
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 69. 5/ZM 32.8034,5
29.09.2012 VZ ve slalomu - sobota, závod č.1 řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 51. 3/ZM 40.8038,6
12.08.2012 VZ ve slalomu, Benátecký slalom - neděle řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 63. 5/ZM 40.3546,1
11.08.2012 VZ ve slalomu O štít města Benátek řeka Jizera, Obodřecký jez, Benátky K1M slalom 68. 8/ZM 48.2054,0
05.08.2012 VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 58.   53.1371,7
04.08.2012 VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2 K1M slalom 62.   72.3188,0
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.4 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1M sjezd 16. 3/ZM 267.5024,9
15.07.2012 VZ ve sjezdu na Labi - neděle, závod č.3 Dvůr Králové n.L. - Žireč, 2 jezy K1M sjezd 18.   312.9029,8
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 12. 1/ZM 84.9055,7
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice C1M sjezd 14. 1/ZM 76.5048,2
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.1 Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 24. 2/ZM 65.2048,2
14.07.2012 VZ ve sprintu - sobota, závod č.2, 6.ČP žáků ve sjezdu Dvůr Králové n.L. - prostor loděnice K1M sjezd 26. 4/ZM 65.1047,7
01.07.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.2 - neděle USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 70. 12/ZM 129.71157,6
30.06.2012 Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota USD Roztoky u Křivoklátu K1M slalom 77. 13/ZM 105.81137,2
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 100. 15/ZM 42.5644,1
24.06.2012 VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 62. 8/ZM 91.6792,3
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M slalom 93. 13/ZM 29.6933,5
23.06.2012 VZ ve sprintu - sobota, 5.ČP žáků ve sjezdu řeka Otava, Strakonice Podskalí K1M sjezd 30. 4/ZM 27.7644,3
23.06.2012 VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu řeka Otava, Strakonice Podskalí C1M slalom 69. 8/ZM 65.0072,0
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 28. 2/ZM 43.5037,5
17.06.2012 VZ ve slalomu - neděle řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 32. 3/ZM 29.5028,6
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice C1M slalom 45. 2/ZM 55.9050,0
16.06.2012 VZ ve slalomu - sobota řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice K1M slalom 45. 5/ZM 33.9031,8
13.05.2012 VZ ve sprintu - neděle Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 21. 2/ZM 71.5737,7
13.05.2012 VZ ve sjezdu - neděle, 2.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 24. 2/ZM 325.1030,8
12.05.2012 VZ v klas.sjezdu - sobota Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 25. 2/ZM 314.4030,2
12.05.2012 VZ ve sprintu - sobota, 1.ČP žáků ve sjezdu Sázava, Morava, Postřelmov K1M sjezd 24. 2/ZM 71.7037,6
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.4 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 29.   431.0044,8
25.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.3 - neděle řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 32.   425.0045,1
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.2 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 36.   444.0047,0
24.03.2012 Sjezd v Krhanicích, závod č.1 - sobota řeka Sázava - start v Krhanicích nad jezem, cíl 100 m pod mostem v Kamenném Přívozu K1M sjezd 37.   687.6072,2
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 70.   38.3040,9
02.10.2011 VZ ve slalomu - neděle řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 58.   64.5067,3
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice K1M slalom 69.   38.5039,5
01.10.2011 VZ ve slalomu - sobota řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice C1M slalom 62.   63.1061,5
25.09.2011 Hanácký slalom - neděle řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 70. 8/ZM 69.6071,5
24.09.2011 Hanácký slalom - sobota řeka Morava v Hynkově u Olomouce K1M slalom 76. 9/ZM 63.8066,5
10.09.2011 MČR žáků ve slalomu - individuální závod Řeka Svratka v Brně za výstavištěm obtížnost ww 1-2 K1M slalom 51.   84.2089,5
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 43. 4/ZM 72.6064,3
19.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - neděle řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 55. 9/ZM 33.9033,0
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto C1M slalom 52. 4/ZM 78.3072,9
18.06.2011 Slalom ve Vysokém Mýtě - sobota řeka Loučná u Tyršovy veřejné plovárny, Vysoké Mýto K1M slalom 64. 11/ZM 38.3037,5
15.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - neděle řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom    
14.05.2011 Slalomy na Paraplíčku - sobota řeka Jizera u loděnice Paraplíčko K1M slalom    
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
sobota 25.9.2010, předžáci
   
25.09.2010
26.09.2010
Slalomy v Třebechovicích Řeka Orlice v úseku loděnice K1M slalom
neděle 26.9.2010, předžáci
6.   22.4016,8
26.09.2009
27.09.2009
Slalom v Třebechovicích řeka Orlice K1M slalom
neděle
76.   82.3087,4
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 2   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 1 30.06.20 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: K1: 1   C1:   C2: 1 01.10.19 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 2 13.11.18 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3+   C1:   C2: 3 K1: 2   C1:   C2: 01.05.18 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 20.11.17 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 2   C1:   C2: 3 23.11.16 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 28.10.14 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 26.06.12 updated from RVP
Švagr RostislavSK Týniště nad Orlicí K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 17.05.12 updated from RVP
Místo narozeníHradec Králové
ZnameníKozoroh
BydlištěTýniště nad Orlicí
ZaměstnáníStrojárna Hradec Králové
Plánované povoláníKonstruktér
Výrobce loděRK Company
Model loděEox4hero
Výrobce pádlaJiný
Od kolika let pádluje10
První trenérMartin Křišťan
Současný trenérMartin Křišťan
Zálibyhokej
Zimní přípravav Týništi nad Orlicí
Cíle na sezonuNominovat se a zajet co nejlepší výsledek na ME v Solkanu
Nejlepší dosažené výsledky2. místo v hlídkách na MS v Banja Luce
Oblíbená traťLipno

Profil aktualizován 10.03.2020

Videa nenalezena.
0|4191|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C2M
Suchánek Daniel
2/2 11
128.K1M 2/2 138
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C2M
Koblížek Daniel
2/2 66
6.K1M 2/2 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C2M
Koblížek Daniel
3/3 59
3.K1M 4/4 501
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
169.K1M 4/4 454
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Koblížek Daniel
6/8 258
9.K1M 6/10 264
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C2M
Koblížek Daniel
5/8 250
5.K1M 5/11 908
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
5/8 0
12.K1M 5/14 440

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
201.K1M 2/2 275
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Koblížek Daniel
6/7 211
17.K1M 6/7 151
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C2M
Koblížek Daniel
5/10 110
7.K1M 5/13 619
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
5/7 0
21.K1M 5/11 228

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Koblížek Daniel
2/2 7
237.K1M 2/2 190
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 7/12 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Koblížek Daniel
4/4 14
18.K1M 5/24 305
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/12 170

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Koblížek Daniel
1/1 6
225.K1M 4/4 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Veniger Jan
2/2 17
18.K1M 6/8 166
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Veniger Jan
3/3 2
15.K1M 5/14 259
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Veniger Jan
4/4 2
13.K1M 5/11 216

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
225.K1M 2/2 118
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Veniger Jan
5/6 42
29.K1M 8/10 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
43.C2M
Veniger Jan
5/7 6
29.K1M 5/14 97
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veniger Jan
5/6 0
33.K1M 5/14 63

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
205.K1M 5/12 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
74.K1M 2/2 77
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C2M
Veniger Jan
2/2 8
54.K1M 4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Veniger Jan
5/5 8
39.K1M 5/14 71
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Veniger Jan
4/4 6
25.K1M 5/10 90

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
213.K1M 5/10 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
80.K1M 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
56.K1M 3/3 22

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.C1M 5/6 2
222.K1M 5/10 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
132.K1M 2/2 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
90.K1M 5/9 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 4/4 25

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
308.K1M 5/6 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
C2M11810-282339
K1M691722182954

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C2M18--7386-----
K1M128169201237225225205213222308
C1M------227187195237

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M108650464336--
K1M357181529398090
C1M-----73-78107

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420122011
K1M74132183

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M244125-132919--
K1M571221291333255650
Fotky nenalezeny.
0|4191|0|N

rok 2020

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
18.C2M
Suchánek Daniel
2/2 11
128.K1M 2/2 138
Sjezd: Žebříček Český Pohár
11.C2M
Koblížek Daniel
2/2 66
6.K1M 2/2 94
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
10.C2M
Koblížek Daniel
3/3 59
3.K1M 4/4 501
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
3/3 0
 K1M 3/3 0

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
169.K1M 4/4 454
Sjezd: Žebříček Český Pohár
8.C2M
Koblížek Daniel
6/8 258
9.K1M 6/10 264
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
8.C2M
Koblížek Daniel
5/8 250
5.K1M 5/11 908
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
5/8 0
12.K1M 5/14 440

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
201.K1M 2/2 275
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C2M
Koblížek Daniel
6/7 211
17.K1M 6/7 151
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
6.C2M
Koblížek Daniel
5/10 110
7.K1M 5/13 619
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Koblížek Daniel
5/7 0
21.K1M 5/11 228

rok 2017

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
73.C2M
Koblížek Daniel
2/2 7
237.K1M 2/2 190
Sjezd: Žebříček Český Pohár
22.K1M 7/12 147
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
50.C2M
Koblížek Daniel
4/4 14
18.K1M 5/24 305
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
29.K1M 5/12 170

rok 2016

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
86.C2M
Koblížek Daniel
1/1 6
225.K1M 4/4 130
Sjezd: Žebříček Český Pohár
28.C2M
Veniger Jan
2/2 17
18.K1M 6/8 166
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
46.C2M
Veniger Jan
3/3 2
15.K1M 5/14 259
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
13.C2M
Veniger Jan
4/4 2
13.K1M 5/11 216

rok 2015

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
225.K1M 2/2 118
Sjezd: Žebříček Český Pohár
23.C2M
Veniger Jan
5/6 42
29.K1M 8/10 101
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
43.C2M
Veniger Jan
5/7 6
29.K1M 5/14 97
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C2M
Veniger Jan
5/6 0
33.K1M 5/14 63

rok 2014

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
205.K1M 5/12 152
Slalom: Oblastní žebříček Morava
74.K1M 2/2 77
Sjezd: Žebříček Český Pohár
39.C2M
Veniger Jan
2/2 8
54.K1M 4/4 3
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
36.C2M
Veniger Jan
5/5 8
39.K1M 5/14 71
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
19.C2M
Veniger Jan
4/4 6
25.K1M 5/10 90

rok 2013

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
213.K1M 5/10 85
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 1/1 0
80.K1M 3/3 9
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
56.K1M 3/3 22

rok 2012

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
195.C1M 5/6 2
222.K1M 5/10 119
Slalom: Oblastní žebříček Morava
132.K1M 2/2 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 2/2 0
90.K1M 5/9 13
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
50.K1M 4/4 25

rok 2011

Slalom: Oblastní žebříček Čechy
 C1M 4/4 0
308.K1M 5/6 17
Slalom: Oblastní žebříček Morava
 K1M 2/2 0

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie2020201920182017201620152014
C2M11810-282339
K1M691722182954

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2020201920182017201620152014201320122011
C2M18--7386-----
K1M128169201237225225205213222308
C1M------227187195237

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M108650464336--
K1M357181529398090
C1M-----73-78107

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie201420122011
K1M74132183

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie202020192018201720162015201420132012
C2M244125-132919--
K1M571221291333255650

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
62 14 5 146 4 50 281
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ0.00.000
veřejné závody42.945.01675
K1M46.050.03256
C1M41.545.01614
C2M11.816.035
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ0-0-0-0-0
veřejné závody22,700,022,745,375
K1M23,600,000,023,656
C1M00,000,000,000,014
C2M00,000,0240,0240,05
Celkem22,700,022,745,375
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ00-0-
veřejné závody148136491711,5
K1M11199091614,4
C1M272981113,7
C2M1076800,0
Celkem148136491711,5
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsl 137
09.09.17
sl 123
10.09.16
sl 131
13.09.14
sl 127
06.09.14
sl 24
20.04.14
Řeka Svratka
10.09.11
pořadí83.82.76.22.58.51.
odstup % *)56,2140,495,522,639,289,5
% poražených soupeřů *)28,75,810,777,421,924,2
pořadí2011201420162017celkem
průměr51.052.082.083.062.0
medián5158828358
modus5122828322
počet závodů13116
průměrný odstup od vítěze % *)89,552,4140,456,273,9
průměrné % poražených soupeřů *)24,236,75,828,728,1
počet jízd252211
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
1
100,0%
2
33,3%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1M

Švagr RostislavParaple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
pořadí15.16.18.16.46.51.62.69.28.45.58.62.43.52.
odstup %75,048,433,132,942,038,692,372,037,550,067,361,564,372,9
% poražených soupeřů6,76,315,016,718,219,41,61,420,615,45,07,62,3---
pořadí201120122013celkem
průměr53.850.216.341.5
medián52461645
modus43281616
počet závodů46414
průměrný odstup od vítěze %66,555,447,356,3
průměrné % poražených soupeřů3,712,811,29,7
počet jízd812828
lepší 1. jízda1
25,0%
2
33,3%
0
0,0%
3
21,4%
čistých jízd0
0,0%
1
8,3%
1
12,5%
2
7,1%

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
pořadí3.3.20.17.16.
odstup %5,05,146,534,326,4
% poražených soupeřů81,880,026,942,944,4
pořadí201620172020celkem
průměr16.018.53.011.8
medián1617316
modus161733
počet závodů1225
průměrný odstup od vítěze %26,440,45,023,5
průměrné % poražených soupeřů44,434,980,955,2
počet jízd24410
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
1
20,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsl 89
28.06.20
sl 88
27.06.20
sl 137
29.09.19
sl 136
28.09.19
sl 84
30.06.19
sl 83
29.06.19
sl 144
30.09.18
sl 143
29.09.18
sl 144
01.10.17
sl 143
30.09.17
sl 134
25.09.16
sl 78
26.06.16
sl 77
25.06.16
sl 151
26.09.15
sl 113
17.08.14
sl 112
16.08.14
sl 108
10.08.14
sl 107
09.08.14
sl 81
06.07.14
sl 80
05.07.14
sl 27
27.04.14
sl 26
26.04.14
sl 24
20.04.14
sl 23
19.04.14
Benátky NE
18.08.13
Benátky SO
17.08.13
Paraple NE
04.08.13
Paraple SO
03.08.13
sl.Křivokl2
30.06.13
sl.Křivokl
29.06.13
sl.Mýto2
23.06.13
sl.Mýto
22.06.13
sl.Tábor2
12.05.13
sl.Tábor1
11.05.13
sl.Třebechov
30.09.12
sl.Třebechov
29.09.12
sl.Benátky
12.08.12
sl.Benátky
11.08.12
sl.Křivoklát
01.07.12
sl.Křivoklát
30.06.12
sl.Strakonic
24.06.12
sl.Strakonic
23.06.12
sl.V.Mýto
17.06.12
sl.V.Mýto
16.06.12
řeka Orlice
02.10.11
řeka Orlice
01.10.11
řeka Loučná
19.06.11
řeka Loučná
18.06.11
Řeka Orlice
25.09.10
řeka Orlice
26.09.09
pořadí5.10.22.16.1.1.29.20.26.32.23.8.15.28.44.54.81.59.17.16.56.67.58.50.55.58.33.32.68.81.20.24.45.55.80.69.63.68.70.77.100.93.32.45.70.69.55.64.6.76.
odstup %3,49,513,912,70,00,013,311,818,820,015,610,417,516,136,645,4110,544,124,023,656,855,339,229,852,347,351,048,746,863,122,632,352,655,233,934,546,154,0157,6137,244,133,528,631,840,939,533,037,516,887,4
% poražených soupeřů93,886,686,690,6100,0100,079,686,579,574,880,788,577,875,546,936,928,648,750,053,146,138,321,931,033,335,227,331,128,718,451,341,038,929,934,748,128,726,45,56,236,942,158,753,741,042,425,017,158,37,4
pořadí200920102011201220132014201520162017201820192020celkem
průměr76.06.064.569.747.150.228.015.329.024.510.07.544.9
medián76664694554281526201545
modus7665532551628826201532
počet závodů11410101013224250
průměrný odstup od vítěze %87,416,837,760,147,246,516,114,519,412,56,66,439,1
průměrné % poražených soupeřů7,458,331,434,133,540,275,582,377,283,194,390,249,4
počet jízd22819202026448499
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
4
100,0%
3
30,0%
0
0,0%
2
20,0%
1
100,0%
1
33,3%
1
50,0%
2
100,0%
1
25,0%
2
100,0%
18
36,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
5
26,3%
2
10,0%
1
5,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
25,0%
1
25,0%
3
37,5%
1
25,0%
15
15,2%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsl 78
29.06.14
sl 77
28.06.14
sl.Brno
05.08.12
sl.Brno
04.08.12
řeka Morava
25.09.11
řeka Morava
24.09.11
pořadí28.37.58.62.70.76.
odstup %35,443,171,788,071,566,5
% poražených soupeřů69,061,327,822,811,514,8
pořadí201120122014celkem
průměr73.060.032.555.2
medián70582858
modus70582828
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %69,079,839,262,7
průměrné % poražených soupeřů13,225,365,234,5
počet jízd43411
lepší 1. jízda2
100,0%
1
50,0%
1
50,0%
4
66,7%
čistých jízd1
25,0%
0
0,0%
1
25,0%
2
18,2%

Český pohár sjezd

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí11.6.9.8.7.10.12.17.18.14.
odstup %9,96,815,012,46,913,412,80,021,935,0
% poražených soupeřů47,450,027,353,333,352,642,1------7,1
pořadí20152016201820192020celkem
průměr14.017.59.77.711.011.2
medián14171081110
modus141776116
počet závodů1233110
průměrný odstup od vítěze %35,010,911,011,49,913,4
průměrné % poražených soupeřů7,10,042,743,547,431,3

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 127
22.08.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sl 34
03.05.14
pořadí10.4.7.11.11.7.9.20.15.22.17.18.29.29.14.14.17.12.13.21.20.16.28.23.42.
odstup %0,20,16,35,96,17,09,310,96,510,19,913,210,411,513,312,716,048,49,70,09,621,222,623,837,1
% poražených soupeřů87,595,778,681,181,576,970,456,878,566,740,739,352,553,382,784,333,373,855,661,564,216,735,78,316,3
pořadí2014201520162017201820192020celkem
průměr42.022.316.519.719.09.07.017.2
medián42231317209416
modus4216121415747
počet závodů134735225
průměrný odstup od vítěze %37,122,616,912,49,26,90,212,9
průměrné % poražených soupeřů16,320,263,855,267,377,791,659,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
pořadí1.3.4.10.12.8.11.3.8.
odstup %0,02,63,913,412,821,920,410,210,7
% poražených soupeřů100,090,084,252,642,156,341,271,446,2
pořadí2013201420152018celkem
průměr8.03.09.56.06.7
medián83848
modus83813
počet závodů11259
průměrný odstup od vítěze %10,710,221,26,510,6
průměrné % poražených soupeřů46,271,448,873,864,9

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsp 122
22.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 72
12.06.16
sj 70
11.06.16
sj 65
31.05.15
sj 63
30.05.15
sj 109
09.08.14
MČRž sjezd
28.09.13
sj.Litovel M
08.06.13
pořadí34.9.7.15.22.18.29.6.6.15.16.3.12.35.
odstup %6,58,87,46,510,113,210,45,47,619,021,210,619,627,7
% poražených soupeřů26,790,492,978,566,739,352,591,591,770,868,194,371,130,6
pořadí201320142015201620172018celkem
průměr23.53.015.56.023.517.416.2
medián123156181515
modus1231561876
počet závodů21222514
průměrný odstup od vítěze %23,710,620,16,511,87,912,4
průměrné % poražených soupeřů50,994,369,591,645,971,068,9

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1M

Švagr Rostislavsl 22
23.04.15
sj.Mýto
22.06.13
pořadí11.8.
odstup %63,384,3
% poražených soupeřů------
pořadí20132015celkem
průměr8.011.09.5
medián8118
modus8118
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %84,363,373,8
průměrné % poražených soupeřů0,00,00,0

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 30
19.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 3
02.04.16
sj 31
03.05.15
sl 22
23.04.15
sj 109
09.08.14
pořadí14.11.6.9.8.7.3.4.10.12.1.17.18.5.14.6.3.
odstup %16,69,96,815,012,46,92,63,913,412,80,00,021,918,735,034,110,2
% poražených soupeřů40,947,450,027,353,333,390,084,252,642,1100,0------20,07,116,771,4
pořadí201420152016201820192020celkem
průměr3.010.013.36.27.712.58.7
medián361748118
modus36516113
počet závodů12363217
průměrný odstup od vítěze %10,234,613,56,611,413,212,9
průměrné % poražených soupeřů71,411,96,767,043,544,243,3

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 83
27.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 82
29.06.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sl 126
26.08.18
sl 80
17.06.18
sl 78
16.06.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 10
01.04.18
sj 9
01.04.18/2
sj 8
31.03.18
sj 7
31.03.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 110
30.07.17
sj 108
29.07.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 46
07.05.17
sj 45
07.05.17/2
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 14
02.04.17
sj 13
02.04.17/2
sj 12
01.04.17
sj 11
01.04.17/2
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 98
31.07.16
sj 96
30.07.16
sj 76
25.06.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 5
03.04.16
sj 3
02.04.16
sl 107
26.07.15
sj 105
25.07.15
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 109
09.08.14
sj 100
27.07.14
sj 98
26.07.14
sj 93
13.07.14
sj 92
13.07.14/2
sj 79
05.07.14
sl 34
03.05.14
sj.Mýto
22.06.13
sj.D.Král2
15.07.12
sj.D.Král1
15.07.12/2
sj.Krhanice
25.03.12
sj.Krhanice
25.03.12/2
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí1.12.10.4.7.1.11.11.7.9.20.9.7.15.22.10.8.11.10.17.18.29.29.2.1.14.14.3.3.25.17.9.8.11.12.12.13.5.3.2.21.20.10.11.9.9.28.23.3.8.9.7.5.6.42.8.16.18.29.32.37.
odstup %0,07,20,20,16,30,05,96,17,09,310,98,87,46,510,114,712,511,310,99,913,210,411,52,20,013,312,74,65,211,516,015,612,514,80,048,49,710,88,78,80,09,615,713,721,126,222,623,810,616,721,118,818,524,037,131,424,929,844,845,172,2
% poražených soupeřů100,089,487,595,778,6100,081,181,576,970,456,890,492,978,566,770,076,771,474,340,739,352,553,396,0100,082,784,390,590,557,133,355,661,152,457,773,855,681,090,094,461,564,266,770,663,660,035,78,394,368,257,945,563,658,316,336,428,65,63,4------
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr26.48.011.417.310.813.312.47.76.812.8
medián298791112107410
modus168392310719
počet závodů517491696461
průměrný odstup od vítěze %43,431,421,023,413,99,610,35,81,914,8
průměrné % poražených soupeřů7,536,457,741,973,165,475,381,493,263,8

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 9
09.04.16
sj 31
03.05.15
pořadí14.11.6.9.8.7.10.12.17.18.6.8.14.
odstup %16,69,96,815,012,46,913,412,80,021,927,128,335,0
% poražených soupeřů40,947,450,027,353,333,352,642,1------28,6---7,1
pořadí20152016201820192020celkem
průměr14.012.39.77.712.510.8
medián1481081110
modus14676116
počet závodů1433213
průměrný odstup od vítěze %35,019,311,011,413,215,8
průměrné % poražených soupeřů7,17,242,743,544,229,4

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sj 119
25.08.19
sj 37
28.04.19
sj 35
27.04.19
sj 28
21.04.19
sj 27
20.04.19
sj 6
24.03.19
sj 5
24.03.19/2
sj 4
23.03.19
sj 3
23.03.19/2
sl 126
26.08.18
sl 60
20.05.18
sl 35
29.04.18
sj 24
08.04.18
sj 25
08.04.18/2
sj 22
07.04.18
sl 23
07.04.18/2
sp 129
27.08.17
sj 128
26.08.17
sj 124
20.08.17
sj 123
19.08.17
sj 82
18.06.17
sj 80
17.06.17
sj 41
30.04.17
sj 33
22.04.17
sj 117
28.08.16
sp 113
20.08.16
sj 35
01.05.16
sj 34
30.04.16
sj 11
10.04.16
sj 10
10.04.16/2
sj 9
09.04.16
sj 8
09.04.16/2
sj 31
03.05.15
sl 23
25.04.15
sj 13
12.04.15
sj 12
12.04.15/2
sj 11
11.04.15
sj 10
11.04.15/2
sl 34
03.05.14
sj 11
13.04.14
sj 10
13.04.14/2
sj 9
12.04.14
sj 8
12.04.14/2
sj.Litovel2
09.06.13
sj.Litovel M
08.06.13
sj.Litovel
08.06.13/2
sj.Zábřeh
13.05.12
sj.Zábřeh
12.05.12
sj.Krhanice
24.03.12
pořadí12.10.4.7.11.11.7.9.8.10.10.10.20.15.22.8.9.10.9.17.18.29.29.14.14.25.17.12.13.21.20.4.4.7.5.28.23.18.17.22.21.42.22.23.23.23.25.35.13.24.25.36.
odstup %7,20,20,16,35,96,17,09,37,26,67,67,310,96,510,19,011,110,310,59,913,210,411,513,312,711,516,048,49,70,09,69,810,110,611,022,623,823,523,124,225,237,136,639,338,338,323,527,726,030,830,247,0
% poražených soupeřů89,487,595,778,681,181,576,970,486,083,084,584,756,878,566,784,881,879,580,540,739,352,553,382,784,357,133,373,855,661,564,290,090,083,889,235,78,351,454,346,245,916,348,846,348,850,036,830,620,032,429,42,8
pořadí201220132014201520162017201820192020celkem
průměr28.324.326.621.510.820.413.39.28.716.8
medián2525232171710101015
modus24132317414910410
počet závodů33568879352
průměrný odstup od vítěze %36,025,837,923,713,712,39,87,02,516,6
průměrné % poražených soupeřů21,529,142,040,376,055,475,580,790,961,2

Český pohár sprint

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
pořadí8.16.11.12.8.7.22.9.19.19.20.21.18.21.23.
odstup %11,714,410,311,38,55,77.919,60,031,423,124,322,733,3117,247,5
% poražených soupeřů56,337,558,321,453,333,3---61,95,3------4,8---------
pořadí2014201520182019celkem
průměr22.019.412.711.015.6
medián211991118
modus2119788
počet závodů253515
průměrný odstup od vítěze %82,327,02.641,811,3552,1
průměrné % poražených soupeřů0,02,031,745,422,1

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 36
04.05.14
pořadí5.16.21.13.11.20.35.82.18.21.23.22.11.19.24.21.19.37.27.31.33.36.43.
odstup %5,110,112,44,34,710,311,98.764,50,113,315,19,85,510,319,419,115,073,324,422,533,732,037,3
% poražených soupeřů90,982,676,778,682,162,055,3---74,656,554,258,875,653,837,845,928,0---25,731,817,914,620,8
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr37.326.515.022.038.813.225.6
medián36241122201321
modus3319112118521
počet závodů36234523
průměrný odstup od vítěze %34,428,97,912,72.196,77,3398,0
průměrné % poražených soupeřů17,828,264,756,548,082,248,9

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
pořadí12.1.22.9.5.10.15.6.23.
odstup %11,30,07.919,60,05,116,632,015,247,5
% poražených soupeřů21,4100,0---61,980,030,86,754,5---
pořadí20142015201720182019celkem
průměr14.710.05.010.712.011.4
medián1510591210
modus61051121
počet závodů311319
průměrný odstup od vítěze %31,516,65,12.639,911,3894,1
průměrné % poražených soupeřů20,430,880,054,021,439,5

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 67
26.05.19
sp 137
09.09.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sl 139
10.09.17
sj 125
11.09.16
sj 51
15.05.16
sl 148
13.09.15
sl 133
14.09.14
sl 129
07.09.14
sj 117
23.08.14
pořadí13.5.82.18.13.8.19.7.25.8.36.
odstup %4,35,78.764,50,111,813,510,312,427,46,832,0
% poražených soupeřů78,691,7---74,676,980,053,884,238,582,914,6
pořadí201420152016201720182019celkem
průměr23.07.013.513.035.013.021.3
medián257813181313
modus878135138
počet závodů31213111
průměrný odstup od vítěze %22,112,411,911,82.923,54,3808,1
průměrné % poražených soupeřů45,384,266,976,955,478,661,4

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1M

Švagr Rostislavsp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
pořadí14.12.
odstup %48,255,7
% poražených soupeřů13,3---
pořadí2012celkem
průměr13.013.0
medián1212
modus1212
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %52,052,0
průměrné % poražených soupeřů6,76,7

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 44
06.05.17
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
pořadí8.16.11.12.8.7.22.9.1.19.19.20.21.18.21.23.2.2.
odstup %11,714,410,311,38,55,77.919,60,00,031,423,124,322,733,3117,247,516,114,3
% poražených soupeřů56,337,558,321,453,333,3---61,9100,05,3------4,8---------50,050,0
pořadí20142015201720182019celkem
průměr12.019.41.012.711.013.3
medián219191112
modus2191782
počet závodů4513518
průměrný odstup od vítěze %48,827,00,02.641,811,3461,8
průměrné % poražených soupeřů25,02,0100,031,745,429,6

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 111
30.07.17
sj 109
29.07.17
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 44
06.05.17
sj 43
06.05.17/2
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 99
31.07.16
sj 97
30.07.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sl 106
25.07.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sl 101
27.07.14
sj 99
26.07.14
sj 91
12.07.14
sj 90
12.07.14/2
sl 36
04.05.14
DK sprint NE
21.07.13
DK sprint SO
20.07.13
sp.DvůrKrál2
14.07.12
sp.DvůrKrálo
14.07.12/2
sp.Strakonic
23.06.12
pořadí5.16.21.13.11.20.35.82.18.2.1.21.23.4.3.22.11.6.5.19.24.21.19.10.37.27.31.33.36.11.11.8.6.43.14.15.26.24.30.
odstup %5,110,112,44,34,710,311,98.764,50,12,60,013,315,15,63,99,85,510,56,310,319,419,115,015,073,324,422,533,732,021,520,522,420,137,340,541,247,748,244,3
% poražených soupeřů90,982,676,778,682,162,055,3---74,697,1100,056,554,287,090,958,875,677,381,053,837,845,928,064,0---25,731,817,914,658,354,563,273,720,823,517,624,230,329,3
pořadí20122013201420152016201720182019celkem
průměr26.714.521.124.110.310.938.813.219.6
medián2614112464201319
modus241411105118511
počet závodů3277474539
průměrný odstup od vítěze %46,740,926,826,98,27,22.196,77,3243,7
průměrné % poražených soupeřů27,920,643,333,371,977,848,082,253,7

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C2M

Švagr Rostislavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
pořadí8.16.11.12.8.7.22.9.19.19.20.21.18.21.23.6.6.
odstup %11,714,410,311,38,55,77.919,60,031,423,124,322,733,3117,247,513,09,1
% poražených soupeřů56,337,558,321,453,333,3---61,95,3------4,8---------50,050,0
pořadí2014201520182019celkem
průměr14.019.412.711.014.5
medián61991116
modus619786
počet závodů453517
průměrný odstup od vítěze %46,727,02.641,811,3488,4
průměrné % poražených soupeřů25,02,031,745,425,4

Kategorie K1M

Švagr Rostislavsj 118
24.08.19
sj 114
18.08.19
sj 111
17.08.19
sj 67
26.05.19
sj 65
25.05.19
sp 124
25.08.18
sl 117
19.08.18
sl 114
18.08.18
sl 58
19.05.18
sj 65
21.05.17
sj 64
20.05.17
sj 40
29.04.17
sj 116
27.08.16
sj 51
15.05.16
sj 131
30.08.15
sj 130
29.08.15
sl 128
23.08.15
sj 54
17.05.15
sj 53
16.05.15
sl 30
02.05.15
sj 118
24.08.14
sj 117
23.08.14
sj 74
29.06.14
sj 73
28.06.14
sl 36
04.05.14
sp.Zábřeh
13.05.12
sp.Zábřeh
12.05.12
pořadí5.16.21.13.11.20.35.82.18.21.23.22.11.19.24.21.19.37.27.31.33.36.9.11.43.21.24.
odstup %5,110,112,44,34,710,311,98.764,50,113,315,19,85,510,319,419,115,073,324,422,533,732,023,625,737,337,737,6
% poražených soupeřů90,982,676,778,682,162,055,3---74,656,554,258,875,653,837,845,928,0---25,731,817,914,681,877,820,841,236,1
pořadí2012201420152016201720182019celkem
průměr22.526.426.515.022.038.813.224.2
medián2133241122201321
modus21919112118521
počet závodů256234527
průměrný odstup od vítěze %37,630,528,97,912,72.196,77,3343,7
průměrné % poražených soupeřů38,742,628,264,756,548,082,250,4
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále