l.k. | por. | vk | jméno | nar. | vt | oddíl | čas | pen | čas | pen | výsledek | odstup za vítězem s / % | body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SJEZD | |||||||||||||
18.08.2019 8. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR USD České Vrbné | |||||||||||||
C1M | 40. | 2/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 61.30 | 0 | 61.60 | 0 | 61.60 | 13.89/29,1 | 21 |
17.08.2019 7. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné | |||||||||||||
C1M | 41. | 3/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 63.90 | 0 | 62.09 | 0 | 62.09 | 14.21/29,7 | 15 |
28.04.2019 4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu | |||||||||||||
C1M | 26. | 3/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 1368.56 | 312.03/29,5 | 14 |
17.08.2019 3. Český pohár žáků ve sjezdu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné | |||||||||||||
C1M | 5. | 5/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 327.61 | 21.44/7,0 | 13 |
18.08.2019 4. Český pohár žáků ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP teens USD České Vrbné | |||||||||||||
C1M | 5. | 5/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 60.66 | 0 | 59.92 | 0 | 59.92 | 2.80/4,9 | 13 |
26.05.2019 6. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech + MČR U23 USD Veltrusy | |||||||||||||
C1M | 30. | 5/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 85.60 | 0 | 83.12 | 0 | 83.12 | 19.22/30,1 | 8 |
27.04.2019 3. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu | |||||||||||||
C1M | 29. | 3/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 1354.35 | 302.86/28,8 | 8 |
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat | |||||||||||||
C1M | 22. | 6/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 978.18 | 173.30/21,5 | 5 |
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP | |||||||||||||
C1M | 8. | 3/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 58.20 | 0 | 56.70 | 0 | 56.70 | 11.70/26,0 | 5 |
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet | |||||||||||||
C1M | 18. | 1/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 1250.80 | 246.10/24,5 | 4 |
23.03.2019 Sjezd v Hanušovicích řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace | |||||||||||||
C1M | 16. | 1/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 1064.60 | 196.80/22,7 | 4 |
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština | |||||||||||||
C1M | 16. | 2/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 1056.90 | 190.50/22,0 | 3 |
06.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet náhradní trať Postřelmov-Leština | |||||||||||||
C1M | 16. | 2/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 1227.60 | 215.10/21,2 | 3 |
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet | |||||||||||||
C1M | 15. | 3/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 1267.30 | 256.80/25,4 | 2 |
07.04.2019 Dolnostudénské sjezdy řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština | |||||||||||||
C1M | 14. | 3/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 1071.60 | 187.90/21,3 | 2 |
25.05.2019 5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy | |||||||||||||
C1M | 33. | 5/ZS | GEPRT David | 2005 | 2 | Litovel | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 88.16 | 24.59/38,7 | 2 |