Dolnostudénské sjezdy

06.04.2019   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Tomáš Kutý
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno14:26,40 72
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK14:31,505.10/0,664
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:35,909.50/1,156
4.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm14:51,0024.60/2,848
5.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc15:49,0082.60/9,544
6.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel16:07,70101.30/11,740
7.1/U23HENDRYCH Tomáš 2000 2 Val.Mez.16:11,90105.50/12,236
8.3/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel16:16,70110.30/12,732
9.2/U23NACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.16:19,80113.40/13,128
10.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno16:37,70131.30/15,224
11.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí16:48,00141.60/16,320
12.4/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc16:50,00143.60/16,616
13.5/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel16:52,60146.20/16,912
14.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc16:57,70151.30/17,58
15.6/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel17:19,20172.80/19,94
16.2/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel17:36,90190.50/22,03
17.3/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc17:45,20198.80/22,92
18.4/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc18:04,90218.50/25,21

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc14:02,40 73
2.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno15:12,8070.40/8,465
3.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí15:29,6087.20/10,457
4.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc15:34,7092.30/11,049
5.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc15:46,10103.70/12,341
6.2/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc15:51,70109.30/13,033
7.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto16:00,90118.50/14,129
8.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:11,90129.50/15,425
9.2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc16:15,20132.80/15,821
10.3/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná16:25,10142.70/16,917
11.3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc16:45,70163.30/19,413
12.3/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK16:45,90163.50/19,49
13.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc16:47,00164.60/19,58
14.5/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK17:12,20189.80/22,57
15.4/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK17:22,90200.50/23,86
16.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno17:23,40201.00/23,95
17.1/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná17:27,40205.00/24,34
18.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc17:44,40222.00/26,43
19.3/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná17:45,60223.20/26,52
20.5/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK17:55,00232.60/27,61
21.4/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno17:55,40233.00/27,70
22.7/ZSHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná18:13,50251.10/29,80
23.5/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná18:41,20278.80/33,10
  NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno12:33,80 130
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc12:43,409.60/1,3122
3. HRIC Filip 1993 MT Olomouc12:47,4013.60/1,8114
4.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno13:05,1031.30/4,2106
5.2/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:09,5035.70/4,798
6.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc13:27,0053.20/7,190
7.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno13:45,1071.30/9,582
8.3/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc13:48,4074.60/9,974
9. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí13:48,6074.80/9,970
10.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc13:50,9077.10/10,266
11.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno14:02,9089.10/11,862
12.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc14:06,5092.70/12,358
13.2/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:07,6093.80/12,454
14.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:09,4095.60/12,750
15.4/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc14:22,80109.00/14,546
16.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc14:29,30115.50/15,342
17.4/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc14:57,10143.30/19,038
18.2/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc15:21,80168.00/22,334
19.5/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná15:32,30178.50/23,730
20.6/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště15:33,00179.20/23,826
21.3/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc15:40,60186.80/24,822
22.7/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná15:48,30194.50/25,818
23.8/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí15:55,50201.70/26,817
24.9/DMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc16:11,80218.00/28,916
25.10/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí16:17,60223.80/29,715
26.4/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno16:28,30234.50/31,114
27.5/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí16:31,20237.40/31,513
28.5/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno16:34,20240.40/31,912
29.11/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc16:35,00241.20/32,011
30.6/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto16:36,50242.70/32,210
31.7/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště16:38,90245.10/32,59
32.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc16:54,00260.20/34,58
33.12/DMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná16:58,80265.00/35,27
34.6/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel17:04,80271.00/36,06
35.9/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel17:05,80272.00/36,15
36.13/DMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná17:06,90273.10/36,24
37.10/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště17:44,60310.80/41,23
38.14/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc17:47,00313.20/41,52
39.1/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK17:58,30324.50/43,01
40.2/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto18:06,70332.90/44,20
41.3/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná18:46,10372.30/49,40
42.4/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto26:29,10835.30/110,80
  JAROŠ Michael 2006 3 OlomoucDNS 0
  DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselíDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc15:59,40 30
2.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno16:53,1053.70/5,622
3.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí16:55,1055.70/5,814
4.1/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc17:23,3083.90/8,710
5.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc17:26,9087.50/9,16
6.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc17:49,70110.30/11,52
7.3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno18:14,40135.00/14,11
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
14:48,10 25
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
14:50,102.00/0,217
3.1/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
15:46,0057.90/6,59
4.1/DMMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
17:08,00139.90/15,81
5.1/ZSNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
18:08,80200.70/22,60
Oddíl

Historie procházení