5. Český pohár ve sprintu ve Veltrusech

25.05.2019   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:00,00 00:00,00 01:03,56 75/169/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:04,601.03/1,668/157/0
3. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno00:00,00 00:00,00 01:05,952.38/3,762/0/104
4. SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:00,00 00:00,00 01:05,261.69/2,757/145/0
5.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:00,00 00:00,00 01:05,732.16/3,453/0/92
6.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,422.85/4,549/0/80
7. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 01:06,913.34/5,346/133/0
8.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:07,804.23/6,743/0/68
9.1/DMBEIER Matouš 2004 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 01:21,5017.93/28,240/121/0
10. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:09,145.57/8,837/109/0
11.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:12,158.58/13,535/97/0
12.2/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm00:00,00 00:00,00 01:11,517.94/12,533/0/56
13.2/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:09,806.23/9,831/85/0
14.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:12,669.09/14,329/73/0
15.3/DMSALAJ František 2004 2 Litovel00:00,00 00:00,00 01:11,648.07/12,727/0/50
16.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:11,758.18/12,925/61/0
17.4/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:18,9015.33/24,123/49/0
18.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:23,4719.90/31,321/43/0
19.4/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:24,9521.38/33,619/0/44
20. JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:13,359.78/15,417/37/0
21. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 01:17,3213.75/21,615/31/0
22.5/DMMAREŠ Jakub 2003 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:15,8112.24/19,314/25/0
23.6/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:00,00 00:00,00 01:17,6414.07/22,113/0/38
24.7/DMFENCL Jáchym 2003 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:20,4216.85/26,512/19/0
25.2/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:23,3319.76/31,111/0/32
26.8/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel00:00,00 00:00,00 01:22,3118.74/29,510/0/26
27.2/VMORNŠTEJN Roman 1969 3 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:23,1519.58/30,89/13/0
28.9/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:22,7019.13/30,18/0/20
  VITOUL Tomáš 2003 3 Litovel00:00,00 00:00,00 16:39,00 7/0/14
30.3/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel00:00,00 00:00,00 01:24,0720.50/32,26/0/8
31.11/DMVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:25,5622.00/34,65/7/0
32.4/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:25,6222.05/34,74/1/0
33.5/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel00:00,00 00:00,00 01:28,1624.59/38,73/0/2
  REŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 16:39,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.00:00,00 00:00,00 01:04,43 75/127/0
2.2/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:05,130.70/1,168/115/0
3.3/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel00:00,00 00:00,00 01:06,071.64/2,562/0/154
4.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:07,743.31/5,157/103/0
5.4/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:07,983.55/5,553/0/142
6.5/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:07,643.21/5,049/91/0
7.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor00:00,00 00:00,00 01:08,283.86/6,046/79/0
8.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:09,134.70/7,343/0/130
9.1/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:10,175.74/8,940/67/0
10.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:09,264.83/7,537/55/0
11. COLLIN Georgina 1997 9 AUS00:00,00 00:00,00 01:09,354.92/7,60/0/0
12.6/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:10,656.22/9,735/0/118
13.7/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:09,755.32/8,333/43/0
14.3/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:09,875.44/8,431/0/106
15.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:12,067.63/11,829/0/94
16.4/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:12,898.46/13,127/0/82
17.8/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel00:00,00 00:00,00 01:12,998.56/13,325/0/70
18.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:13,158.72/13,523/0/58
19.5/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:13,839.40/14,621/0/52
20.9/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha00:00,00 00:00,00 01:14,6910.26/15,919/37/0
21.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:14,8510.42/16,217/0/46
22.6/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:16,5712.15/18,915/31/0
23.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:31,0226.59/41,314/25/0
24.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:16,5112.08/18,713/0/40
25.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:18,3513.92/21,612/0/34
26.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:00,00 00:00,00 01:19,5115.08/23,411/0/28
27.5/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:19,1214.69/22,810/0/22
28.7/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:20,8216.39/25,49/19/0
29.8/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK00:00,00 00:00,00 01:24,1619.73/30,68/0/16
30.9/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 01:22,6718.24/28,37/13/0
31.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:24,1419.71/30,66/0/10
32.5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:23,7319.30/30,05/0/4
33.10/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:23,9619.53/30,34/7/0
34.3/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.00:00,00 00:00,00 01:25,3220.89/32,43/1/0
35.7/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK00:00,00 00:00,00 01:32,6528.22/43,82/0/3
36.6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:32,3227.89/43,31/0/0
37.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:32,0327.60/42,80/0/2
38.11/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK00:00,00 00:00,00 01:52,1047.67/74,00/0/1

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HRIC Filip 1993 MT Olomouc00:00,00 00:00,00 00:58,68 75/0/179
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,131.45/2,568/0/167
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:59,971.29/2,262/216/0
4. SATKE Adam 1994 MT KK Brno00:00,00 00:00,00 00:59,751.07/1,857/0/155
5.2/U23ZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:00,511.83/3,153/204/0
6. ŠRÁMEK Jonatan 1994 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,341.66/2,849/0/143
7. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:00,281.61/2,746/192/0
8.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:59,731.05/1,843/0/131
9.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.00:00,00 00:00,00 01:00,631.95/3,340/180/0
10.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:00,611.93/3,337/0/119
11.3/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště00:00,00 00:00,00 01:01,452.77/4,735/168/0
12.4/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 01:01,753.07/5,233/156/0
13.2/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 01:02,223.54/6,031/144/0
14.2/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:00,00 00:00,00 01:01,843.16/5,429/132/0
15.3/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:01,863.18/5,427/120/0
16.4/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:01,923.24/5,525/108/0
17.5/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:03,474.79/8,223/0/107
18. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:04,035.35/9,121/0/95
19.3/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:05,676.99/11,919/0/89
20.5/U23KRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 01:07,078.39/14,317/96/0
21.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:00,00 00:00,00 01:32,4333.75/57,515/90/0
22.6/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 01:05,076.39/10,914/84/0
23.4/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:05,086.40/10,913/0/83
24.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:00,00 00:00,00 01:06,337.65/13,012/78/0
25.6/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:05,346.66/11,311/72/0
26.7/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:05,947.26/12,410/0/77
27.7/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:05,606.92/11,89/0/71
28. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:06,077.39/12,68/66/0
29. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 01:06,107.42/12,67/60/0
30.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,157.47/12,76/0/65
31.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,547.86/13,45/0/59
32.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:07,008.32/14,24/0/53
33.8/U23NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:00,00 00:00,00 01:07,048.36/14,23/54/0
34.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 01:08,8310.15/17,32/48/0
35.2/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:09,5610.88/18,51/42/0
36.6/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:09,7011.02/18,80/0/47
37.8/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:18,5019.82/33,80/36/0
38.3/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:11,8913.21/22,50/30/0
  MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž00:00,00 00:00,00 16:39,00 0/0/41
40.7/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice00:00,00 00:00,00 01:12,6313.95/23,80/24/0
41.9/U23KONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:15,3916.71/28,50/0/35
42.4/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:14,0315.35/26,20/0/29
43.8/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:14,8216.14/27,50/0/23
44.5/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:15,2816.60/28,30/18/0
45.6/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:15,9117.23/29,40/0/17
46.9/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště00:00,00 00:00,00 01:15,4716.79/28,60/12/0
47.10/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,1818.50/31,50/0/11
48.11/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:18,5619.88/33,90/6/0
49.12/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:23,7625.08/42,70/0/10
50.9/DSWALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:19,4020.72/35,30/0/9
51.7/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:22,4223.74/40,50/0/8
52.13/DMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:24,2425.56/43,60/0/7
52.14/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:56,9458.26/99,30/0/6
54.10/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:31,0432.36/55,10/0/5
55.15/DMROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:47,2048.52/82,70/0/4
56.8/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 02:00,4661.78/105,30/0/3
57.9/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel00:00,00 00:00,00 01:58,6159.93/102,10/0/2
  BERKA Štěpán 2002 3 Litovel00:00,00 00:00,00 16:39,00 0/0/1
  DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 16:39,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VESELÝ Petr
RYGEL Marek
1976
1989
MT VSDK
KK Brno
00:00,00 00:00,00 01:03,39 75/0/108
2. ROLENC Ondřej
SUCHÁNEK Daniel
1991
1993
MT Pardub.
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 01:04,601.21/1,968/127/0
3.1/U23ZAPLETAL Vojtěch
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Boh.Pha
Litovel
00:00,00 00:00,00 01:06,843.45/5,462/115/96
4.2/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 01:05,842.45/3,957/103/84
5. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 00:00,00 01:09,546.15/9,753/91/0
6.3/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 01:07,604.21/6,649/0/72
7.1/DSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
1 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 01:08,935.54/8,746/0/60
8.4/U23KOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
1 Trutnov
Týniště
00:00,00 00:00,00 01:08,765.37/8,543/79/0
9.2/DSJANŮ Filip
KLÍMA Vojtěch
2002
2002
1 Olomouc
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:10,346.95/11,040/67/48
10. JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1994
1994
2 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 01:11,237.84/12,437/55/0
11.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 01:10,617.22/11,435/43/0
12.1/DMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
2 Postřelm
VS Tábor
00:00,00 00:00,00 01:10,647.25/11,433/31/36
13.2/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 01:10,867.47/11,831/0/24
14. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 01:13,6410.25/16,229/19/0
15.3/DMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 01:20,1116.72/26,427/13/0
16.3/DSPLÁŠILOVÁ Anežka
BUNDOVÁ Simona
2002
2004
3 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 01:26,2822.89/36,125/7/0
  ŠMOLDAS Michal
ZIERIS Matyáš
1998
1995
1 Litovel
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 16:39,00 23/1/12
  HOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:00,00 00:00,00 16:39,00 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 Dukla B.00:00,00 00:00,00 01:14,42 75/61/0
2.2/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno00:00,00 00:00,00 01:15,130.71/1,068/0/86
3.3/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:15,270.85/1,162/49/0
4.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,813.39/4,657/0/74
5.4/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:18,223.80/5,153/37/0
6.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:18,714.29/5,849/0/62
7.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:21,016.59/8,946/0/50
8.2/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:16,592.17/2,943/0/38
9.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:21,817.39/9,940/25/0
10.5/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:26,0211.60/15,637/13/0
11.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:24,229.80/13,235/0/32
12.6/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 01:29,6615.24/20,533/1/0
13.2/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:26,0911.67/15,731/0/26
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 16:39,00 29/0/20
15.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:26,8412.42/16,727/0/14
16.7/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:31,5017.08/23,025/0/8
17.4/DMBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.00:00,00 00:00,00 01:31,2516.83/22,623/0/0
18.5/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:34,3919.97/26,821/0/2
19.4/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:47,4633.04/44,419/0/1
Oddíl