Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje

22.05.2019   Olomouc - loděnice SKUP
ředitel: Petr Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Tomáš Kutý
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/PZMŠTÝBNAR Matěj 2009 Olomouc00:56,00 00:54,90 00:54,90 0
2.1/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc01:03,90 01:06,10 01:03,909.00/16,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSJANŮ Filip 2002 1 Olomouc00:45,00 59:59,99 00:45,00 41
2.1/DMSALAJ František 2004 2 Litovel00:47,20 00:47,50 00:47,202.20/4,933
3.1/U23TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc00:48,50 00:48,00 00:48,003.00/6,729
4.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc00:56,80 00:52,00 00:52,007.00/15,625
5.2/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel00:52,40 00:52,30 00:52,307.30/16,221
6.1/ZSPAPULA Jan 2005 2 Litovel00:54,60 00:55,10 00:54,609.60/21,317
7.2/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc00:57,40 00:56,30 00:56,3011.30/25,113
8.3/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:56,90 00:56,70 00:56,7011.70/26,09
8.3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel00:58,20 00:56,70 00:56,7011.70/26,05
10.4/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel00:59,10 00:58,50 00:58,5013.50/30,04
11.1/ZMRETEK Václav 2007 Olomouc01:01,00 01:02,50 01:01,0016.00/35,63
12.4/ZSSTRATIL Filip 2006 Litovel01:01,60 01:04,80 01:01,6016.60/36,92
13.5/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc01:04,50 01:02,30 01:02,3017.30/38,41
14.6/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc01:03,50 01:05,40 01:03,5018.50/41,10
15.2/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc01:05,10 01:05,80 01:05,1020.10/44,70
16.5/DMHRIC Ondřej 2004 Olomouc01:06,40 01:06,70 01:06,4021.40/47,60
17. RETEK Toman 2007 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993554.99/7.900,00
18. VITOUL Tomáš 2003 3 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993554.99/7.900,00
19. FIALA Jakub 2001 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993554.99/7.900,00
  KRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:46,30 00:46,60 00:46,30 38
2.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Olomouc00:50,70 00:47,60 00:47,601.30/2,834
3.1/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc00:47,70 00:00,00 00:47,701.40/3,030
4.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc00:49,30 00:48,70 00:48,702.40/5,226
5.2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc00:49,90 00:50,30 00:49,903.60/7,822
6.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:50,20 00:00,00 00:50,203.90/8,418
7.2/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc00:50,30 00:51,50 00:50,304.00/8,614
8.4/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:50,40 00:00,00 00:50,404.10/8,910
9.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc00:53,70 00:55,10 00:53,707.40/16,06
10.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc00:54,30 00:58,40 00:54,308.00/17,35
11.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc00:55,10 00:55,50 00:55,108.80/19,04
12.2/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc00:55,30 00:55,30 00:55,309.00/19,43
13.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc00:58,00 00:57,10 00:57,1010.80/23,32
13.3/DMCHROMÁ Nicol 2004 Olomouc00:58,50 00:57,10 00:57,1010.80/23,31
15.4/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc00:58,50 01:00,60 00:58,5012.20/26,30
16.5/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc00:58,80 01:00,30 00:58,8012.50/27,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. ŠRÁMEK Jonatan 1994 Olomouc00:36,40 00:00,00 00:36,40 57
2.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc00:37,00 00:37,80 00:37,000.60/1,649
3.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc00:41,00 00:41,20 00:41,004.60/12,645
4.2/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc00:41,50 00:41,40 00:41,405.00/13,741
5.1/U23TICHÝ Štěpán 2000 Olomouc00:42,00 00:45,90 00:42,005.60/15,437
5.1/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:42,00 00:00,00 00:42,005.60/15,433
7.2/U23GABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:42,20 59:59,99 00:42,205.80/15,929
8.2/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:42,90 00:44,80 00:42,906.50/17,925
9.1/VSOUČEK Ondřej 1967 Olomouc00:48,20 00:43,80 00:43,807.40/20,321
10.3/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc00:45,30 00:45,90 00:45,308.90/24,517
11.2/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc00:47,10 00:46,30 00:46,309.90/27,213
12.3/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc00:46,40 00:47,00 00:46,4010.00/27,512
13.3/DSWALTER David 2001 2 Šumperk00:48,60 00:48,80 00:48,6012.20/33,511
13.4/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc00:48,90 00:48,60 00:48,6012.20/33,510
15.5/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:49,00 00:50,00 00:49,0012.60/34,69
16.1/ZMRETEK Václav 2007 3 Olomouc00:49,60 00:51,00 00:49,6013.20/36,38
17.6/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:51,00 00:51,30 00:51,0014.60/40,17
18.4/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc00:52,40 00:51,80 00:51,8015.40/42,36
19.4/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel00:52,00 00:51,90 00:51,9015.50/42,65
20.5/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc00:53,20 00:54,00 00:53,2016.80/46,24
21.6/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel00:54,40 00:57,60 00:54,4018.00/49,53
22.7/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc00:55,60 00:56,30 00:55,6019.20/52,72
23.7/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc00:56,10 00:57,80 00:56,1019.70/54,11
24.2/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc00:57,80 00:58,20 00:57,8021.40/58,80
25.3/ZMKUTÍN Filip 2007 Olomouc00:59,70 00:59,70 00:59,7023.30/64,00
25.8/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc00:59,80 00:59,70 00:59,7023.30/64,00
26. TRNKA Tobiáš 2007 Litovel00:00,00 59:59,99 59:59,993563.59/9.790,10
27. KRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993563.59/9.790,10
28. KRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993563.59/9.790,10
29. RETEK Toman 2007 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993563.59/9.790,10
  PROTIVÁNEK Jan 2005 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc00:49,70 00:49,70 00:49,70 25
2.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc00:57,60 00:55,20 00:55,205.50/11,117
3.2/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc00:57,80 00:00,00 00:57,808.10/16,313
4.1/ZMVRBOVÁ Marie 2007 3 Olomouc01:00,80 00:58,00 00:58,008.30/16,79
5.3/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc00:59,00 00:00,00 00:59,009.30/18,75
6.1/DMRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc00:59,60 00:00,00 00:59,609.90/19,94
7.2/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc01:00,10 00:59,80 00:59,8010.10/20,33
8.2/ZMSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc01:01,30 01:09,70 01:01,3011.60/23,32
9.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc01:03,30 01:02,30 01:02,3012.60/25,41
10.3/ZMKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc01:08,30 01:04,60 01:04,6014.90/30,00
11.4/ZMMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc01:07,00 01:04,70 01:04,7015.00/30,20
12.5/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc01:05,20 01:06,40 01:05,2015.50/31,20
13.5/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc01:09,30 01:08,60 01:08,6018.90/38,00
14. DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,993550.29/7.143,40
15. KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,993550.29/7.143,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DMSALAJ František
ŠMAKAL Petr
2004
2003
2 Litovel
Litovel
00:48,60 00:48,80 00:48,60 6
2.2/DMGABRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
00:50,70 00:50,50 00:50,501.90/3,92
3.1/ZSSVOBODA Ondřej
MALÝ Vojtěch
2006
2006
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 01:07,00 01:07,0018.40/37,91

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/ZSJANŮ Veronika
DOLEŽALOVÁ Bára
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:01,50 00:55,00 00:55,00 0
2.2/ZSHANSGUTOVÁ Monika
NOVOSADOVÁ Eliška
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:00,70 01:01,60 01:00,705.70/10,40
Oddíl