Sjezd v Hanušovicích

23.03.2019   řeka Morava v úseku Hanušovice soutok-Raškov vodočet
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.16:44,70 104
2.1/U23KRISTEK Václav 1996 1 Olomouc17:10,7026.00/2,696
3. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno17:16,2031.50/3,188
4.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK17:30,1045.40/4,580
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto17:33,2048.50/4,872
6.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel17:55,7071.00/7,164
7.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm18:03,3078.60/7,856
8.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel18:38,20113.50/11,348
9. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto18:44,60119.90/11,940
10.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc18:49,60124.90/12,436
11.3/U23SKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.19:22,30157.60/15,732
12.4/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel19:25,00160.30/16,028
13.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.19:36,70172.00/17,124
14.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí20:02,80198.10/19,720
15. JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto20:08,00203.30/20,216
16.5/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc20:11,30206.60/20,612
17.6/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel20:36,90232.20/23,18
18.1/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel20:50,80246.10/24,54
19.7/DMVITOUL Tomáš 2003 Litovel21:04,80260.10/25,93
20.2/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc21:39,70295.00/29,42
21.3/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc21:44,80300.10/29,91
22.4/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.21:48,80304.10/30,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.16:00,10 115
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc16:44,1044.00/4,6107
3.1/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 1 Olomouc16:52,6052.50/5,599
4.3/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:01,1061.00/6,491
5.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha17:04,8064.70/6,783
6.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav17:45,00104.90/10,975
7.2/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor18:09,20129.10/13,467
8.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí18:30,00149.90/15,659
9.4/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno18:44,70164.60/17,151
10.4/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel18:52,20172.10/17,943
11.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc18:55,30175.20/18,239
12.5/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel19:10,40190.30/19,835
13.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc19:27,00206.90/21,531
14.3/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc19:32,90212.80/22,227
15.2/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto19:33,00212.90/22,223
16.3/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc19:35,90215.80/22,519
17.4/DMDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk19:52,90232.80/24,215
18.4/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná20:02,10242.00/25,211
19.5/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc20:15,30255.20/26,67
20.5/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc20:31,50271.40/28,36
21.6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.20:53,60293.50/30,65
22.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno20:57,30297.20/31,04
23.1/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc21:10,10310.00/32,33
24.2/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná22:02,40362.30/37,72
25.3/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná22:35,30395.20/41,21
26.4/ZMŠTĚPÁNKOVÁ Markéta 2008 Šumperk22:43,00402.90/42,00
27.5/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná23:42,60462.50/48,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno14:49,20 194
2. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc14:59,5010.30/1,2186
3.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 1 Dukla B.15:10,2021.00/2,4178
4. HRIC Filip 1993 MT Olomouc15:15,0025.80/2,9170
5. ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha15:21,1031.90/3,6162
6.1/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí15:39,9050.70/5,7154
7.1/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov15:41,1051.90/5,8146
8.2/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno15:48,8059.60/6,7138
9.1/DMHRADEC Matěj 2003 1 Olomouc15:54,2065.00/7,3130
10.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 1 Týniště15:54,5065.30/7,3122
11.3/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 MT Boh.Pha15:56,2067.00/7,5114
12.3/DSKIRCHNER David 2002 1 Boh.Pha16:13,7084.50/9,5106
13.4/DSNOVÁK Filip 2002 2 Boh.Pha16:14,0084.80/9,598
14.2/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno16:22,2093.00/10,590
15. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí16:27,2098.00/11,082
16.3/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily16:30,01100.81/11,378
17.5/DSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc16:40,60111.40/12,574
18. MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž16:41,80112.60/12,770
19.4/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:00,90131.70/14,866
20.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž17:05,70136.50/15,462
21. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto17:07,70138.50/15,658
22.6/DSBERKA Štěpán 2002 Litovel17:18,80149.60/16,854
23.4/DMBROKEŠ Marek 2003 3 Šumperk17:37,10167.90/18,950
24.5/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc18:03,30194.10/21,846
25.1/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc18:15,40206.20/23,242
26.2/ZSJIŘÍK Matěj 2005 2 Pardub.18:16,50207.30/23,338
27.6/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc18:23,40214.20/24,134
28.1/ZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí18:30,50221.30/24,930
29.7/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí18:36,70227.50/25,626
30.8/DMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc18:57,00247.80/27,925
31.9/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná19:02,40253.20/28,524
32.10/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná19:03,70254.50/28,623
33.3/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc19:11,90262.70/29,522
34.11/DMBERNAT Pavel 2004 2 KK Brno19:13,00263.80/29,721
35.12/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště19:16,50267.30/30,120
36.4/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3 Šumperk19:22,00272.80/30,719
37.7/DSWALTER David 2001 2 Šumperk19:25,30276.10/31,118
38.5/U23KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž19:36,90287.70/32,417
39.5/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno19:38,70289.50/32,616
40.8/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí19:39,40290.20/32,615
41.6/ZSJAROŠ Michael 2006 3 Olomouc19:41,20292.00/32,814
42.7/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno19:51,30302.10/34,013
43.8/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto19:57,30308.10/34,612
44.13/DMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc20:00,30311.10/35,011
45.14/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc20:05,50316.30/35,610
46.15/DMDOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselí20:05,70316.50/35,69
47.9/ZSPOLÁŠEK Martin 2005 SKVeselí20:08,50319.30/35,98
48.16/DMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná20:20,60331.40/37,37
49.17/DMNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.20:22,10332.90/37,46
50.2/ZMZEMAN Jakub 2007 SKVeselí20:23,60334.40/37,65
51.10/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel20:27,70338.50/38,14
52.18/DMPAVELKA Marek 2004 VS Desná20:32,60343.40/38,63
53.11/ZSKADUBEC Matěj 2005 SKVeselí20:46,10356.90/40,12
54.19/DMLOUN Matěj 2004 Šumperk20:57,00367.80/41,41
55.12/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc21:00,10370.90/41,70
56.13/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3 Olomouc21:10,90381.70/42,90
57.3/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto21:46,20417.00/46,90
58.4/ZMČERNÝ Vojtěch 2007 SKVeselí21:53,40424.20/47,70
59.5/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto23:13,20504.00/56,70
60.6/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná24:35,40586.20/65,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc19:02,40 26
2. KOPÚNOVÁ Katarína 1994 SVK19:15,2012.80/1,10
3.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno20:06,5064.10/5,618
4.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí20:19,3076.90/6,710
5.1/U23SCHOLZOVÁ Viktoria 2000 SVK20:46,30103.90/9,10
6.2/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc20:54,30111.90/9,86
7.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc20:54,70112.30/9,82
8.1/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno21:42,10159.70/14,01
  KNEBLOVÁ Tereza 2003 1 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
MT Vys.Mýto
Pardub.
16:09,00 64
2.1/U23KRISTEK Václav
JELÍNEK Filip
1996
1996
MT Olomouc
Boh.Pha
16:30,1021.10/2,256
3. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
16:33,2024.20/2,548
4.2/U23ZAPLETAL Vojtěch
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
1 Boh.Pha
Litovel
17:12,3063.30/6,540
5.1/DSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
1 Val.Mez.
Val.Mez.
17:47,0098.00/10,132
6.1/DMŠMAKAL Petr
SALAJ František
2003
2004
2 Litovel
Litovel
18:25,50136.50/14,124
7. SKÁKALA Juraj
GEWISSLER Matůš
1995
1995
SVK
SVK
18:44,30155.30/16,00
8.3/U23HENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
18:47,70158.70/16,416
9. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
19:07,40178.40/18,48
10.4/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Olomouc
Pardub.
19:23,50194.50/20,14
Oddíl