Dolnostudénské sjezdy

07.04.2019   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace náhradní trať Postřelmov-Leština
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Tomáš Kutý
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek 1989 MT KK Brno14:43,70 56
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK14:56,1012.40/1,448
3.1/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm15:08,3024.60/2,840
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto15:26,4042.70/4,836
5.2/DMSALAJ František 2004 2 Litovel16:02,6078.90/8,932
6.3/DMŠMAKAL Petr 2003 2 Litovel16:52,60128.90/14,628
7.1/VREŽŇÁK Ladislav 1966 2 KK Brno16:59,80136.10/15,424
8.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí17:03,40139.70/15,820
9.4/DMKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc17:14,50150.80/17,116
10.5/DMVITOUL Tomáš 2003 3 Litovel17:25,30161.60/18,312
11.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc17:34,20170.50/19,38
12.6/DMVODÁK Norbert 2004 2 Litovel17:47,30183.60/20,84
13.2/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc17:48,00184.30/20,93
14.3/ZSGEPRT David 2005 2 Litovel17:51,60187.90/21,32
15.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3 Olomouc18:42,40238.70/27,01
  JANŮ Filip 2002 1 OlomoucDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc14:18,50 73
2.1/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno15:38,0079.50/9,365
3.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc15:50,9092.40/10,857
4.1/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc16:06,40107.90/12,649
5.2/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc16:08,20109.70/12,841
6.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto16:28,90130.40/15,233
7.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:30,70132.20/15,429
8.2/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc16:38,60140.10/16,325
9.2/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí16:42,10143.60/16,721
10.3/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc16:43,80145.30/16,917
11.3/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná17:03,60165.10/19,213
12.4/ZSNOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc17:16,80178.30/20,89
13.3/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK17:21,40182.90/21,38
14.5/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK17:43,10204.60/23,87
15.4/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK17:43,70205.20/23,96
16.1/ZMBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno17:47,90209.40/24,45
17.6/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno17:49,50211.00/24,64
18.2/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc18:12,10233.60/27,23
19.3/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná18:14,40235.90/27,52
20.5/DMKUSKEVYCH Anastasia 2004 3 VSDK18:15,20236.70/27,61
21.4/ZMJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná18:35,00256.50/29,90
22.5/ZMPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná19:07,10288.60/33,60
23.7/ZSHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná22:01,50463.00/53,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno12:43,30 117
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc12:49,806.50/0,9109
3. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc12:57,3014.00/1,8101
4.1/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 1 KK Brno13:22,9039.60/5,293
5.2/DSIVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí13:23,7040.40/5,385
6.1/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno13:48,2064.90/8,577
7.1/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno13:51,6068.30/8,969
8. KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí13:56,9073.60/9,665
9.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc13:59,9076.60/10,061
10.3/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc14:20,4097.10/12,757
11.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:25,40102.10/13,453
12.2/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc14:27,20103.90/13,649
13.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc14:30,60107.30/14,145
14.2/U23VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:47,50124.20/16,341
15.3/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc15:13,40150.10/19,737
16.4/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště15:34,90171.60/22,533
17.2/ZSŠTYBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc15:44,60181.30/23,829
18.5/DMRUTAR Martin 2003 3 VS Desná15:51,60188.30/24,725
19.6/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná15:53,50190.20/24,921
20.3/ZSŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc16:15,90212.60/27,917
21.4/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno16:22,90219.60/28,816
22.7/DMZEMAN Šimon 2004 3 SKVeselí16:26,00222.70/29,215
23.8/DMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc16:29,00225.70/29,614
  ROLENC Jakub 2004 3 SKVeselí16:38,00 13
25.5/ZSSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno16:46,00242.70/31,812
26.4/DSBERKA Štěpán 2002 3 Litovel16:47,70244.40/32,011
27.6/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště16:54,70251.40/32,910
28.10/DMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná16:55,40252.10/33,09
29.5/DSDOLEŽAL Tomáš 2002 3 SKVeselí17:04,10260.80/34,28
30.11/DMURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc17:05,70262.40/34,47
31.7/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto17:12,40269.10/35,36
32.12/DMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná17:24,20280.90/36,85
33.8/ZSPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc17:31,90288.60/37,84
34.1/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto17:53,90310.60/40,73
35.9/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel17:56,50313.20/41,02
36.10/ZSBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště17:58,30315.00/41,31
37.2/ZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK18:00,80317.50/41,60
38.3/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto18:36,50353.20/46,30
39.4/ZMSEKANINA Matěj 2008 VS Desná18:53,20369.90/48,50
  VOSMEK Jáchym 2007 Vys.MýtoDNS 0
  JAROŠ Michael 2006 3 OlomoucDNS 0
  DOLEŽAL Filip 2004 3 SKVeselíDNS 0
  PROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 OlomoucDNS 0
  HRADEC Matěj 2003 1 OlomoucDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 1 Olomouc16:52,20 34
2.2/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno17:14,7022.50/2,226
3.3/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí17:22,5030.30/3,018
4.1/U23HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc17:39,9047.70/4,714
5.1/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc17:42,6050.40/5,010
6.2/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc17:43,6051.40/5,16
7.1/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3 Olomouc17:57,2065.00/6,42
8.3/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3 KK Brno18:22,7090.50/8,91
  DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 OlomoucDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
15:48,00 9
2.1/DMMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
17:15,5087.50/9,21
3.1/ZSNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
18:06,40138.40/14,60
Oddíl

Historie procházení