Chromá Nicol, 2004

SKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistikyregistrační číslo: 119224
výkonnostní třídy  slalom K1: 2   C1: 2   C2: -  sjezd K1: 2   C1: 2   C2: -
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 12. 2/DS 15.1015,0OM
49
25.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 6. 1/DS 8.908,5OM
33
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 8. 1/DS 10.1010,2OM
75
24.09.2022 Hanácký slalom Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 9. 2/DS 8.408,2OM
26
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 17. 5/DS 31.1628,4NKZ
37
18.09.2022 6. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 45. 13/DS 43.7141,4NKZ
0
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 4/DS 23.5420,2NKZ
40
17.09.2022 5. Národní kvalifikační závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 38. 13/DS 38.9636,3NKZ
1
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 14. 5/DS 34.8734,3-
10.09.2022 MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 30. 13/DS 32.8934,1-
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné K1W sjezd 25. 11/DS 9.9419,7ČP/OČ/OM
13/0/27
04.09.2022 12. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP + MČR U23 USD České Vrbné C1W sjezd 11. 5/DS 8.8515,9ČP/OČ/OM
35/0/42
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné K1W sjezd 30. 12/DS 10.4920,7ČP/OČ/OM
8/0/21
03.09.2022 11. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném +ECA CUP +MČR veteránů USD České Vrbné C1W sjezd 13. 5/DS 11.1320,1ČP/OČ/OM
31/0/24
21.08.2022 10. Český pohár ve sprintu na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.km C1W sjezd 9. 3/DS 10.4317,7ČP/OČ/OM
40/0/1
20.08.2022 9. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně Řeka Vltava ve svém původním korytě pod Lipnem. Start pro všechny kategorie v místě startu slalomový C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 20. 10/DS 125.4723,4OČ/OM
0/12
26.06.2022 MČR žáků v klasickém sjezdu + 6. ČPJ + 2. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 10. 5/DS 67.3910,3OČ/OM
0/3
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). K1W sjezd 23. 11/DS 142.9426,4OČ/OM
0/11
25.06.2022 MČR dorostu v klasickém sjezdu + 5. ČPJ + 1. ČPž + veřejný závod na Moravě řeka Morava v Litovli. Start: pod elektrárnou na náhonu v Litovli (cca 200m po proudu od loděnice). C1W sjezd 11. 5/DS 86.6413,2OČ/OM
0/3
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 6. 2/DS 11.0010,8OM
12
19.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 4. 1/DS 12.4013,1OM
31
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži C1W slalom 6. 2/DS 9.508,8OM
18
18.06.2022 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod silničním mostem v Kroměříži K1W slalom 6. 1/DS 12.4012,5OM
34
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 17. 6/DS 45.8745,1NKZ
43
05.06.2022 4. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 42. 14/DS 33.7134,6NKZ
0
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 16. 6/DS 35.0534,2NKZ
46
04.06.2022 3. Národní kvalifikační závod ve Veltrusech USD Veltrusy K1W slalom 45. 14/DS 47.1047,9NKZ
0
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 18. 6/DS 43.6548,4NKZ
43
29.05.2022 2. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 38. 14/DS 40.2544,7NKZ
3
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice C1W slalom 21. 6/DS 117.05101,6NKZ
35
28.05.2022 1. Národní kvalifikační závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné České Budějovice K1W slalom 46. 16/DS 76.1269,3NKZ
0
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí K1W sjezd 30. 11/DS 18.9325,8ČP/OČ/OM
6/0/4
22.05.2022 8. Český pohár ve sprintu + MČR dospělých v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start při odbočce z hlavního koryta Labe do přívodního ramene ke kanálu, cí C1W sjezd 14. 5/DS 21.9226,9ČP/OČ/OM
29/0/3
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu K1W sjezd 32. 12/DS 13.0826,0ČP/OČ/OM
5/0/2
21.05.2022 7. Český pohár ve sprintu + MČR dorostu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem - start klasicky při vstupu do kanálu, cíl na konci kanálu C1W sjezd 13. 4/DS 11.9921,5ČP/OČ/OM
31/0/2
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 3. 1/DS 6.205,4OM
14
15.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 7. 3/DS 9.008,4OM
26
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory C1W slalom 2. 1/DS 0.300,3OM
18
14.05.2022 Slalom v Ostravě Řeka Ostravice, v centru Ostravy, u mostu M. Sýkory K1W slalom 3. 2/DS 5.605,2OM
42
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc C1W slalom     OM
0
11.05.2022 Slalom v Olomouci + KP OL loděnice SKUP Olomouc K1W slalom     OM
0
01.05.2022 6. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1W sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
30.04.2022 5. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně Sobotní sprint ? řeka Labe v úseku nad mostem u Michlova mlýnu, cíl ?navigace? pod Michlovým mlýnem C1W sjezd 7. 4/DS 37.8436,8ČP/OČ/OM
46/0/6
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 12. 3/DS 41.2937,6
27
24.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 30. 7/DS 45.3543,4
38
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem C1W slalom 15. 3/DS 71.5661,4
12
23.04.2022 Podřipský slalom USD Roudnice nad Labem K1W slalom 31. 6/DS 41.9937,2
43
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 2. 2/DS 1.701,5OM
13
17.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 5. 3/DS 11.8012,8OM
26
16.04.2022 Sprint v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W sjezd 5. 2/DS 5.104,9OM
11
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh C1W slalom 1. 1/DS OM
17
16.04.2022 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 6. 4/DS 12.1011,9OM
24
10.04.2022 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 11. 5/DS 147.8712,3ČP/OČ/OM
35/0/7
09.04.2022 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů na Čeňkově Pile Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu C1W sjezd 10. 5/DS 144.9814,1ČP/OČ/OM
37/0/18
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 13. 5/DS 137.3017,9OM
7
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 13. 4/DS 152.9020,2OM
5
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 11. 3/DS 134.9015,8OM
1
27.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova reka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 12. 3/DS 127.6014,9OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 14. 4/DS 119.7015,5OM
8
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. K1W sjezd 17. 6/DS 169.8022,3OM
4
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 11. 3/DS 113.8013,0OM
0
26.03.2022 Sjezd v Hanušovicích - přesunuto do Postřelmova řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici. C1W sjezd 11. 3/DS 135.5015,7OM
0
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 21. 5/DS 62.3063,3NKZ
25
10.10.2021 2. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 2.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 42. 7/DS 28.9730,7NKZ
0
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy C1W slalom 27. 6/DS 66.8768,3NKZ
15
09.10.2021 1. Národní kontrolní závod ve Veltrusech + 1.ČPJ USD Veltrusy K1W slalom 54. 10/DS 82.2388,3NKZ
0
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 10. 3/DS 10.4010,1OM
32
26.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 9. 1/DS 11.6012,1OM
41
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 9. 3/DS 11.1010,4OM
40
25.09.2021 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 10. 1/DS 15.2015,5OM
38
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom     NKZ
0
19.09.2021 6. Národní kontrolní závod v Troji + 7.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom     NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja C1W slalom     NKZ
0
18.09.2021 5. Národní kontrolní závod v Troji + 6.ČPJ USD Praha - Troja K1W slalom     NKZ
0
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W sjezd 22. 12/DS 10.3425,1-
12.09.2021 MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném + 8.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W sjezd 14. 6/DS 21.4846,8-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať C1W slalom 19. 7/DS 41.6240,8-
11.09.2021 MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném+ 5.ČPJ Areál Lídy Polesné, hlavní trať K1W slalom 32. 7/DS 33.5634,3-
28.08.2021 Veřejný závod ve sprintu na Lipně Řeska Vltava pod Lipnem ve svém původním korytě. Start cca 500 m pod slalomovou tratí na Lipně ( ř.k C1W sjezd 2.   3534.655.409,6
0
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. C1W slalom 12. 3/DS 6.936,5
23
15.08.2021 Slalom O cenu Tyrolitu + ČP veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři. K1W slalom 17. 3/DS 11.0311,8
107
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři C1W slalom 10. 2/DS 9.719,1
32
14.08.2021 Slalom O štít města Benátek + MČR veteránů Řeka Jizera, jez v Obodři K1W slalom 27. 5/DS 14.2514,7
70
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 18. 6/DS 43.5746,0
11
08.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 35. 7/DS 27.6431,3
40
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy C1W slalom 16. 5/DS 30.3525,9
17
07.08.2021 Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka USD Veltrusy K1W slalom 42. 8/DS 33.0830,2
13
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 5. 1/DS 7.269,4
47
04.07.2021 Slalom ve Strakonicích řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 11. 1/DS 7.289,6
88
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu C1W slalom 10. 1/DS 21.6024,5
27
03.07.2021 Slalom ve Strakonicích + Český pohár veteránů řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu K1W slalom 16. 2/DS 14.4017,1
73
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon K1W sjezd 34. 11/DS 137.2820,5ČP/OČ/OM
2/0/1
27.06.2021 MČR žáků v klasickém sjezdu + ČPž + ČPJ + závod č.39 - 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Strakon C1W sjezd 18. 5/DS 104.1313,7ČP/OČ/OM
21/0/1
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra K1W sjezd 34. 10/DS 131.5820,4ČP/OČ/OM
2/0/1
26.06.2021 MČR dorostu v klasickém sjezdu + ČPJ + ČPž + závod č.29 - 2. Český pohár v klasickém sjezdu ve Stra C1W sjezd 19. 5/DS 104.3114,3ČP/OČ/OM
19/0/1
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci K1W sjezd 7. 2/DS 5.6012,1OM
5
23.06.2021 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje loděnice SKUP v Olomouci C1W sjezd 5. 2/DS 3.706,8OM
5
20.06.2021 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 23. 6/DS 61.3354,6NKZ
23
19.06.2021 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W slalom 31. 9/DS 108.95100,9NKZ
12
16.06.2021 Sjezd v Litovli K1W sjezd 10.   182.2033,3OM
2
16.06.2021 Sjezd v Litovli C1W sjezd 6.   62.309,2OM
1
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 31. 11/DS 12.7725,4ČP/OČ/OM
5/0/2
13.06.2021 4. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 4.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 14. 5/DS 15.8528,6ČP/OČ/OM
29/0/3
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 33. 11/DS 16.4033,3ČP/OČ/OM
3/0/1
12.06.2021 3. Český pohár ve sprintu v Roudnici n.L. + 3.ČPJ USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 12. 5/DS 9.8317,4ČP/OČ/OM
33/0/9
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 13. 4/DS 25.0123,7OM
15
08.06.2021 Krajský přebor Olomouckého kraje ve slalomu Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 17. 4/DS 23.0022,8OM
9
06.06.2021 2. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 + 2.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština C1W sjezd 13. 4/DS 152.589,7ČP/OČ/OM
31/0/4
05.06.2021 1. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR veteránů + 1.ČPJ v Postřelmově řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština, Postřelmov - Lesnice pro závod družstev (při tréninku ani př C1W sjezd 14. 4/DS 191.5912,2ČP/OČ/OM
29/0/3
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 14. 5/DM 21.6018,8OM
21
27.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 24. 8/DM 25.6022,7OM
15
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc C1W slalom 13. 4/DM 24.6022,1OM
30
26.09.2020 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu řeka Morava v Hynkově u Olomouce, náhradní trať Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc K1W slalom 21. 8/DM 26.0023,9OM
18
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 11. 3/DM 14.6016,1OM
16
20.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 19. 5/DM 16.3019,3OM
11
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 14. 5/DM 16.6018,5OM
11
19.09.2020 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 19. 7/DM 19.3023,0OM
11
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy K1W sjezd 26. 13/DM 21.2831,9-
13.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W sjezd 12. 7/DM 27.2736,6-
12.09.2020 Mistrovství ČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech USD Veltrusy C1W slalom 25. 11/DM 135.82113,1-
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota C1W slalom 14. 4/DM 21.1022,3OM
12
16.08.2020 Slalom v Brně - krajský přebor viz. sobota K1W slalom 12. 3/DM 13.2014,9OM
35
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL C1W slalom 23. 7/DM 74.6071,1OM
3
15.08.2020 Slalom v Brně řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové stanice MOL K1W slalom 19. 6/DM 25.6027,1OM
15
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné K1W sjezd 50. 13/DM 40.7282,3ČP/OČ/OM
0/0/0
09.08.2020 4. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + ECA CUP senioři a junioři USD České Vrbné C1W sjezd 19.   3947.137.327,1ČP/OČ/OM
0/0/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné K1W sjezd 50. 13/DM 27.3054,0ČP/OČ/OM
0/0/0
08.08.2020 3. Český pohár ve sprintu v Českém Vrbném + MČR U23 + MČR veteránů + ECA CUP USD České Vrbné C1W sjezd 18. 6/DM 29.0452,8ČP/OČ/OM
25/0/2
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 27. 10/DM 82.4478,1NKZ
21
12.07.2020 4. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 62. 18/DM 94.6495,6NKZ
0
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom 30. 10/DM 163.31151,8NKZ
17
11.07.2020 3. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom 64. 19/DM 148.05142,3NKZ
0
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 27. 9/DM 107.96118,3NKZ
21
05.07.2020 2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 55. 18/DM 78.6795,7NKZ
0
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať C1W slalom 28. 10/DM 135.22155,1NKZ
19
04.07.2020 1. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném Areál Lídy Polesné, dolní trať K1W slalom 64. 21/DM 161.76202,8NKZ
0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 49. 18/DM 210.4629,0OČ/OM
0/0
14.06.2020 MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + 2.ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 16. 6/DM 148.9917,9OČ/OM
0/4
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici K1W sjezd 51. 18/DM 254.6836,2OČ/OM
0/0
13.06.2020 MČR dorostu + MČR U23 ve sjezdu v Postřelmově+ 1. ČPž + ČPJ +veřejný sjezd řeka Morava v úseku Postřelmov-most na Lesnici C1W sjezd 18. 6/DM 158.0719,3OČ/OM
0/4
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 40. 13/DM 19.6940,3ČP/OČ/OM
0/0/1
07.06.2020 2. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 17. 7/DM 25.3847,9ČP/OČ/OM
23/0/3
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem K1W sjezd 40. 13/DM 22.3846,2ČP/OČ/OM
0/0/1
06.06.2020 1. Český pohár ve sprintu v Roudnici USD Roudnice nad Labem C1W sjezd 18. 7/DM 22.4142,8ČP/OČ/OM
21/0/2
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc C1W slalom 10. 3/DM 26.0023,6OM
20
27.05.2020 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Mlýnský náhon před loděnicí SKUP Olomouc K1W slalom 19. 7/DM 28.1026,4OM
14
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 23. 7/DM 36.3030,3OM
4
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 31. 8/DM 30.8027,2OM
16
29.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
11. 2/DM 41.8028,5OM
2
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C1W slalom 25. 7/DM 43.5033,3OM
2
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. K1W slalom 32. 8/DM 31.1024,8OM
15
28.09.2019 Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. C2X slalom
STŘÍLKOVÁ Jana
12. 3/DM 38.2023,4OM
2
04.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom     OM
0
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem C1W slalom 18. 5/DM 35.7036,1OM
1
03.08.2019 Slalom ve Veselí n.M. řeka Morava pod silničním mostem K1W slalom 15. 4/DM 20.1021,8OM
9
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota C1W slalom 12. 3/DM 39.9042,0OM
0
28.07.2019 Slalom přebor Jm kraje viz. sobota K1W slalom 12. 3/DM 22.5021,3OM
2
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL C1W slalom 10. 2/DM 43.2041,2OM
0
27.07.2019 Slalom - přebor Brna řeka Svratka za brněnským výstavištěm vedle benzinové čerpací stanice MOL K1W slalom 9. 2/DM 16.4015,8OM
4
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 35. 14/DM 269.9536,3-
23.06.2019 MČR žáků ve sjezdu na Berounce + 2.ČPž + ČPJ + veřejný závod řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd     -
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat K1W sjezd 34. 14/DM 275.1236,9OČ/OM
0/2
22.06.2019 MČR dorostu ve sjezdu na Berounce + 1. ČPž + ČPJ + veřejný sjezd řeka Berounka v úseku Černošice (jez) - Radotín (lávka). Pořadatel si vyhrazuje právo na úpravu trat C1W sjezd 18. 8/DM 330.8139,6OČ/OM
0/0
02.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 27. 6/DM 49.0049,6OM
6
01.06.2019 Slalom v Kroměříži řeka Morava pod mostem K.Rajnocha v Kroměříži K1W slalom 24. 6/DM 43.6042,6OM
9
22.05.2019 Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W sjezd 13. 3/DM 10.8023,3OM
1
15.05.2019 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje Olomouc - loděnice SKUP K1W slalom 21. 3/DM 41.0037,0OM
3
12.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 26. 6/DM 41.6037,3OM
3
11.05.2019 Slalom v Ostravě Ostrava řeka Ostravice, u mostu M. Sýkory K1W slalom 28. 7/DM 51.7048,0OM
1
28.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 24. 5/DM 43.9038,2OM
2
27.04.2019 Slalom v Zábřehu řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh K1W slalom 21. 5/DM 34.7028,6OM
5
23.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 39. 15/ZS 32.8038,5OM
4
22.09.2018 Hanácký slalom a pohár 17. listopadu K1W slalom 42. 16/ZS 48.0055,1OM
1
15.07.2018 Slalom v Brně K1W slalom 9. 3/ZS 49.2047,8OM
0
14.07.2018 Slalom v Brně + KP Jihomoravského kraje K1W slalom 8. 3/ZS 51.0046,2OM
0
13.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 29. 10/ZS 76.0066,2OM
0
12.05.2018 Slalom v Ostravě K1W slalom 30. 10/ZS 91.5086,5OM
0
10.05.2018 Slalom v Olomouci + KP Olomouckého kraje K1W slalom 22. 8/ZS 80.7074,4OM
0
06.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 33. 11/ZS 79.5067,5OM
0
05.05.2018 Slalom v Zábřehu K1W slalom 34. 11/ZS 88.8072,3OM
0
JménoOddílVT slalomVT sjezddat.změny
Chromá NicolSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 2   C2: 06.09.22 aktualizace z registru ČSK
Chromá NicolSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 2   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 04.11.21 updated from RVP
Chromá NicolSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 13.08.21 updated from RVP
Chromá NicolSKUP Olomouc, z.s. - oddíl kanoistiky K1: 3+   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 17.05.21 updated from RVP
Chromá NicolUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: K1: 3   C1: 3   C2: 08.04.21 updated from RVP
Chromá NicolUP Olomouc K1: 3+   C1: 2   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 01.12.20 updated from RVP
Chromá NicolUP Olomouc K1: 3+   C1: 3+   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 23.09.20 updated from RVP
Chromá NicolUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1: 3   C2: 18.08.20 updated from RVP
Chromá NicolUP Olomouc K1: 3+   C1: 3   C2: 3 K1: 3   C1:   C2: 15.06.20 updated from RVP
Chromá NicolUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1: 3   C1:   C2: 29.11.19 updated from RVP
Chromá NicolUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 26.06.19 updated from RVP
Chromá NikolUP Olomouc K1: 3   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 10.04.19 updated from RVP
Chromá NikolUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 13.11.18 updated from RVP
Chromá NikolUP Olomouc K1:   C1:   C2: K1:   C1:   C2: 20.10.17 inserted RVP
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|6006|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.C1W 4/6 172
45.K1W 4/6 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 2/2 39
100.K1W 2/2 81
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/9 112
9.K1W 5/9 231
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 8/10 224
36.K1W 4/4 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/12 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/16 97
20.K1W 5/11 82

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
18.C1W 4/6 75
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/6 146
31.K1W 5/6 378
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 3/3 87
11.K1W 3/3 88
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1W 6/6 162
44.K1W 4/4 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/8 24
27.K1W 5/6 11

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
18.C1W 4/4 78
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 5/7 99
18.K1W 5/7 97
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1W 4/4 69
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 5/6 15
35.K1W 5/6 2

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1W 5/5 7
23.C2X
Střílková Jana
2/2 4
39.K1W 5/13 55
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
46.K1W 2/2 3

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
51.K1W 5/9 5

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1W101517
K1W364444

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
C1W91818
K1W455751

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021
C1W4715
K1W10031

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1W41302435
K1W83776765

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018
C1W8111431-
K1W911183951
C2X---23-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1W8111427
K1W20273546
Fotky nenalezeny.
0|6006|0|N

rok 2022

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
9.C1W 4/6 172
45.K1W 4/6 4
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
47.C1W 2/2 39
100.K1W 2/2 81
Slalom: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/9 112
9.K1W 5/9 231
Sjezd: Žebříček Český Pohár
10.C1W 8/10 224
36.K1W 4/4 32
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/12 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
8.C1W 5/16 97
20.K1W 5/11 82

rok 2021

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
18.C1W 4/6 75
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Čechy
15.C1W 5/6 146
31.K1W 5/6 378
Slalom: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 3/3 87
11.K1W 3/3 88
Sjezd: Žebříček Český Pohár
15.C1W 6/6 162
44.K1W 4/4 12
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/7 0
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
11.C1W 5/8 24
27.K1W 5/6 11

rok 2020

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody
18.C1W 4/4 78
 K1W 4/4 0
Slalom: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 5/7 99
18.K1W 5/7 97
Sjezd: Žebříček Český Pohár
17.C1W 4/4 69
 K1W 4/4 0
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 5/6 0
 K1W 5/6 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
14.C1W 5/6 15
35.K1W 5/6 2

rok 2019

Slalom: Oblastní žebříček Morava
31.C1W 5/5 7
23.C2X
Střílková Jana
2/2 4
39.K1W 5/13 55
Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 C1W 1/1 0
 K1W 1/1 0
Sjezd: Oblastní žebříček Morava
 C1W 1/1 0
46.K1W 2/2 3

rok 2018

Slalom: Oblastní žebříček Morava
51.K1W 5/9 5

Sjezd: Žebříček Český Pohár

kategorie202220212020
C1W101517
K1W364444

Slalom: Žebříček Národní Kvalifikační Závody

kategorie202220212020
C1W91818
K1W455751

Slalom: Oblastní žebříček Čechy

kategorie20222021
C1W4715
K1W10031

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2022202120202019
C1W41302435
K1W83776765

Slalom: Oblastní žebříček Morava

kategorie20222021202020192018
C1W8111431-
K1W911183951
C2X---23-

Sjezd: Oblastní žebříček Morava

kategorie2022202120202019
C1W8111427
K1W20273546

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
61 48 2 28 32   171
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika výsledků ve slalomu

typ závoduprůměr medián modus počet výsledků
Český pohár0.00.000
NKZ35.130.02726
K1W49.645.03812
C1W22.721.02714
veřejné závody16.514.01280
K1W20.119.01947
C1W11.411.01031
C2X11.511.0112
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika medailových umístění ve slalomu

typ závodu1. místo1. ze všech
výsledků [%]
2. místo2. ze všech
výsledků [%]
3. místo3. ze všech
výsledků [%]
celkem
medailí
celkem medailí
ze všech výsledků
počet
výsledků
Český pohár0-0-0-0-0
NKZ00,000,000,000,026
K1W00,000,000,000,012
C1W00,000,000,000,014
veřejné závody11,322,522,556,380
K1W00,000,012,112,147
C1W13,226,513,2412,931
C2X00,000,000,000,02
Celkem10,921,921,954,7106
Započítávají se všechny klasifikované výsledky registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Statistika penalizací

typ závodupočet jízdpenalizace celkemprůměr na jízdupočet čistých jízd% čistých ze všech
Český pohár00-0-
NKZ5130746000,0
K1W2313906000,0
C1W2816846000,0
veřejné závody160138893220,0
K1W9465671718,1
C1W62702111524,2
C2X430800,0
Celkem2114462213215,2
Započítávají se všechny klasifikované jízdy registrované na Slalom World. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mistrovství ČR slalom

Kategorie C1W

Chromá Nicolsl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
sl 130
12.09.20
pořadí14.19.25.
odstup % *)34,340,8113,1
% poražených soupeřů *)50,030,84,0
pořadí202020212022celkem
průměr25.019.014.019.3
medián25191419
modus25191414
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze % *)113,140,834,362,8
průměrné % poražených soupeřů *)4,030,850,028,3
počet jízd2226
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
0
0,0%
2
66,7%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Chromá Nicolsl 122
10.09.22
sl 131
11.09.21
pořadí30.32.
odstup % *)34,134,3
% poražených soupeřů *)27,529,5
pořadí20212022celkem
průměr32.030.031.0
medián323030
modus323030
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze % *)34,334,134,2
průměrné % poražených soupeřů *)29,527,528,5
počet jízd224
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

NKZ slalom

Kategorie C1W

Chromá Nicolsl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 85
20.06.21
sl 84
19.06.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí17.15.17.16.18.21.21.27.23.31.27.30.27.28.
odstup %28,420,245,134,248,4101,663,368,354,6100,978,1151,8118,3155,1
% poražených soupeřů36,048,130,434,819,09,133,316,129,03,27,1---7,13,6
pořadí202020212022celkem
průměr28.025.517.322.7
medián27231721
modus27211727
počet závodů44614
průměrný odstup od vítěze %125,871,846,376,3
průměrné % poražených soupeřů4,520,429,619,8
počet jízd881228
lepší 1. jízda1
25,0%
2
50,0%
4
66,7%
7
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Chromá Nicolsl 127
18.09.22
sl 126
17.09.22
sl 68
05.06.22
sl 67
04.06.22
sl 65
29.05.22
sl 64
28.05.22
sl 71
10.10.21
sl 70
09.10.21
sl 128
12.07.20
sl 127
11.07.20
sl 71
05.07.20
sl 70
04.07.20
pořadí45.38.42.45.38.46.42.54.62.64.55.64.
odstup %41,436,334,647,944,769,330,788,395,6142,395,7202,8
% poražených soupeřů12,026,024,118,526,010,026,81,91,61,612,9---
pořadí202020212022celkem
průměr61.348.042.349.6
medián62424245
modus64423838
počet závodů42612
průměrný odstup od vítěze %134,159,545,777,5
průměrné % poražených soupeřů4,014,419,413,5
počet jízd741223
lepší 1. jízda2
50,0%
1
50,0%
3
50,0%
6
50,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%

Oblastní žebříček Čechy slalom

Kategorie C1W

Chromá Nicolsl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
pořadí12.15.12.10.18.16.5.10.
odstup %37,661,46,59,146,025,99,424,5
% poražených soupeřů35,312,559,367,926,134,884,065,4
pořadí20212022celkem
průměr11.813.512.3
medián101212
modus101210
počet závodů628
průměrný odstup od vítěze %20,249,527,5
průměrné % poražených soupeřů56,323,948,2
počet jízd12416
lepší 1. jízda3
50,0%
0
0,0%
3
37,5%
čistých jízd1
8,3%
0
0,0%
1
6,3%

Kategorie K1W

Chromá Nicolsl 38
24.04.22
sl 37
23.04.22
sl 114
15.08.21
sl 113
14.08.21
sl 112
08.08.21
sl 111
07.08.21
sl 97
04.07.21
sl 96
03.07.21
pořadí30.31.17.27.35.42.11.16.
odstup %43,437,211,814,731,330,29,617,1
% poražených soupeřů23,725,080,268,337,024,188,182,4
pořadí20212022celkem
průměr24.730.526.1
medián173027
modus113011
počet závodů628
průměrný odstup od vítěze %19,140,324,4
průměrné % poražených soupeřů63,424,453,6
počet jízd12416
lepší 1. jízda3
50,0%
1
50,0%
4
50,0%
čistých jízd5
41,7%
0
0,0%
5
31,3%

Oblastní žebříček Morava slalom

Kategorie C1W

Chromá Nicolsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
pořadí6.9.6.6.3.2.2.1.10.9.13.14.13.11.14.14.23.10.23.25.18.12.10.
odstup %8,58,210,88,85,40,31,50,010,110,423,718,822,116,118,522,371,123,630,333,336,142,041,2
% poražených soupeřů78,369,268,873,786,793,391,7100,059,165,242,953,660,058,348,050,015,457,118,511,15,6------
pořadí2019202020212022celkem
průměr17.614.110.74.411.0
medián181410310
modus1014966
počet závodů573823
průměrný odstup od vítěze %36,627,514,75,420,1
průměrné % poražených soupeřů7,048,955,782,752,5
počet jízd101461646
lepší 1. jízda3
60,0%
5
71,4%
3
100,0%
5
62,5%
16
69,6%
čistých jízd2
20,0%
4
28,6%
4
66,7%
4
25,0%
14
30,4%

Kategorie C2X

Chromá Nicolsl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
pořadí11.12.
odstup %28,523,4
% poražených soupeřů23,121,4
pořadí2019celkem
průměr11.511.5
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %25,925,9
průměrné % poražených soupeřů22,322,3
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd0
0,0%
0
0,0%

Kategorie K1W

Chromá Nicolsl 132
25.09.22
sl 131
24.09.22
sl 77
19.06.22
sl 76
18.06.22
sl 55
15.05.22
sl 54
14.05.22
sl 34
17.04.22
sl 32
16.04.22
sl 140
26.09.21
sl 139
25.09.21
sl 75
08.06.21
sl 137
27.09.20
sl 136
26.09.20
sl 93
20.09.20
sl 92
19.09.20
sl 113
16.08.20
sl 112
15.08.20
sl 43
27.05.20
sl 133
29.09.19
sl 132
28.09.19
sl 103
03.08.19
sl 96
28.07.19
sl 95
27.07.19
sl 71
02.06.19
sl 70
01.06.19
sl 58
15.05.19
sl 55
12.05.19
sl 54
11.05.19
sl 34
28.04.19
sl 33
27.04.19
sl 142
23.09.18
sl 141
22.09.18
sl 95
15.07.18
sl 94
14.07.18
sl 51
13.05.18
sl 50
12.05.18
sl 47
10.05.18
sl 46
06.05.18
sl 45
05.05.18
pořadí12.8.4.6.7.3.5.6.9.10.17.24.21.19.19.12.19.19.31.32.15.12.9.27.24.21.26.28.24.21.39.42.9.8.29.30.22.33.34.
odstup %15,010,213,112,58,45,212,811,912,115,522,822,723,919,323,014,927,126,427,224,821,821,315,849,642,637,037,348,038,228,638,555,147,846,266,286,574,467,572,3
% poražených soupeřů73,284,886,480,880,693,584,082,172,471,040,743,951,241,941,968,647,147,138,835,439,115,433,316,125,813,010,73,68,020,013,66,8------3,43,34,511,12,9
pořadí20182019202020212022celkem
průměr27.322.519.012.06.418.9
medián30241910619
modus821199619
počet závodů91273839
průměrný odstup od vítěze %61,632,722,516,811,131,9
průměrné % poražených soupeřů5,121,648,861,483,238,4
počet jízd18241461678
lepší 1. jízda2
22,2%
5
41,7%
2
28,6%
1
33,3%
3
37,5%
13
33,3%
čistých jízd1
5,6%
2
8,3%
1
7,1%
2
33,3%
6
37,5%
12
15,4%

Český pohár sjezd

Kategorie C1W

Chromá Nicolsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí10.11.11.10.18.19.14.17.18.
odstup %10,313,212,314,113,714,312,247,942,8
% poražených soupeřů55,050,09,1---5,65,313,315,810,5
pořadí202020212022celkem
průměr17.517.010.514.2
medián17181014
modus17141010
počet závodů2349
průměrný odstup od vítěze %45,313,412,520,1
průměrné % poražených soupeřů13,28,128,518,3

Kategorie K1W

Chromá Nicolsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
pořadí20.23.34.34.40.40.
odstup %23,426,420,520,440,346,2
% poražených soupeřů54,848,828,323,32,52,5
pořadí202020212022celkem
průměr40.034.021.531.8
medián40342034
modus40342034
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %43,320,524,929,6
průměrné % poražených soupeřů2,525,851,826,7

Mistrovství ČR sjezd

Kategorie C1W

Chromá Nicolsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí10.11.11.10.18.14.16.
odstup %10,313,212,314,113,712,217,9
% poražených soupeřů55,050,09,1---5,613,328,6
pořadí202020212022celkem
průměr16.016.010.512.9
medián16141011
modus16141010
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %17,913,012,513,4
průměrné % poražených soupeřů28,69,528,523,1

Kategorie K1W

Chromá Nicolsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 92
27.06.21
sj 77
14.06.20
pořadí20.23.34.49.
odstup %23,426,420,529,0
% poražených soupeřů54,848,828,39,4
pořadí202020212022celkem
průměr49.034.021.531.5
medián49342023
modus49342020
počet závodů1124
průměrný odstup od vítěze %29,020,524,924,8
průměrné % poražených soupeřů9,428,351,835,3

Oblastní žebříček Čechy sjezd

Kategorie C1W

Chromá Nicolsj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí11.10.18.19.14.16.18.17.18.18.
odstup %12,314,113,714,312,217,919,347,942,839,6
% poražených soupeřů9,1---5,65,313,328,626,115,810,55,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr18.017.317.010.515.9
medián1817181017
modus1818141018
počet závodů143210
průměrný odstup od vítěze %39,632,013,413,223,4
průměrné % poražených soupeřů5,620,38,14,612,0

Kategorie K1W

Chromá Nicolsj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí34.34.49.51.40.40.34.
odstup %20,520,429,036,240,346,236,9
% poražených soupeřů28,323,39,45,72,52,513,2
pořadí201920202021celkem
průměr34.045.034.040.3
medián34403440
modus34403434
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %36,938,020,532,8
průměrné % poražených soupeřů13,25,025,812,1

Oblastní žebříček Morava sjezd

Kategorie C1W

Chromá Nicolsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 24
10.04.22
sj 22
09.04.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 44
05.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí10.11.11.10.11.12.11.11.18.19.6.14.16.18.17.18.18.
odstup %10,313,212,314,115,814,915,713,013,714,39,212,217,919,347,942,839,6
% poražených soupeřů55,050,09,1---9,18,39,19,15,65,3---13,328,626,115,810,55,6
pořadí2019202020212022celkem
průměr18.017.314.310.913.6
medián1817141112
modus181861111
počet závodů144817
průměrný odstup od vítěze %39,632,012,413,719,2
průměrné % poražených soupeřů5,620,36,118,715,3

Kategorie K1W

Chromá Nicolsj 82
26.06.22
sj 80
25.06.22
sj 10
27.03.22
sj 9
27.03.22/2
sj 8
26.03.22
sj 7
26.03.22/2
sj 92
27.06.21
sj 89
26.06.21
sj 80
16.06.21
sj 77
14.06.20
sj 74
13.06.20
sj 57
07.06.20
sj 56
06.06.20
sl 79
22.06.19
pořadí20.23.13.13.17.14.34.34.10.49.51.40.40.34.
odstup %23,426,420,217,922,315,520,520,433,329,036,240,346,236,9
% poražených soupeřů54,848,840,045,530,445,828,323,325,09,45,72,52,513,2
pořadí2019202020212022celkem
průměr34.045.026.016.728.0
medián3440341423
modus3440341334
počet závodů143614
průměrný odstup od vítěze %36,938,024,720,927,8
průměrné % poražených soupeřů13,25,025,544,226,8

Český pohár sprint

Kategorie C1W

Chromá Nicolsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí11.13.9.14.13.7.14.12.18.
odstup %15,920,117,726,921,536,828,617,452,8
% poražených soupeřů33,320,011,118,825,014,318,831,35,6
pořadí202020212022celkem
průměr18.013.011.212.3
medián18121113
modus18121313
počet závodů1269
průměrný odstup od vítěze %52,823,023,226,4
průměrné % poražených soupeřů5,625,120,419,8

Kategorie K1W

Chromá Nicolsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 108
08.08.20
pořadí25.30.30.32.31.33.50.
odstup %19,720,725,826,025,433,354,0
% poražených soupeřů38,525,629,324,416,711,1---
pořadí202020212022celkem
průměr50.032.029.333.0
medián50313031
modus50313030
počet závodů1247
průměrný odstup od vítěze %54,029,323,029,3
průměrné % poražených soupeřů0,013,929,520,8

Mistrovství ČR sprint

Kategorie C1W

Chromá Nicolsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
pořadí11.13.14.13.14.12.
odstup %15,920,126,921,546,836,6
% poražených soupeřů33,320,018,825,0---8,3
pořadí202020212022celkem
průměr12.014.012.812.8
medián12141313
modus12141313
počet závodů1146
průměrný odstup od vítěze %36,646,821,128,0
průměrné % poražených soupeřů8,30,024,317,6

Kategorie K1W

Chromá Nicolsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 61
22.05.22
sp 59
21.05.22
sj 133
12.09.21
sj 132
13.09.20
pořadí25.30.30.32.22.26.
odstup %19,720,725,826,025,131,9
% poražených soupeřů38,525,629,324,438,210,7
pořadí202020212022celkem
průměr26.022.029.327.5
medián26223026
modus26223030
počet závodů1146
průměrný odstup od vítěze %31,925,123,024,9
průměrné % poražených soupeřů10,738,229,527,8

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie C1W

Chromá Nicolsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 123
28.08.21
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí11.13.9.7.2.14.12.19.18.
odstup %15,920,117,736,85.409,628,617,47.327,152,8
% poražených soupeřů33,320,011,114,3---18,831,3---5,6
pořadí202020212022celkem
průměr18.59.310.011.7
medián1812912
modus18272
počet závodů2349
průměrný odstup od vítěze %3.690,01.818,522,61.436,2
průměrné % poražených soupeřů2,816,719,714,9

Kategorie K1W

Chromá Nicolsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí25.30.31.33.50.50.
odstup %19,720,725,433,382,354,0
% poražených soupeřů38,525,616,711,1------
pořadí202020212022celkem
průměr50.032.027.536.5
medián50312531
modus50312550
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %68,129,320,239,2
průměrné % poražených soupeřů0,013,932,115,3

Mezinárodní závod sprint

Kategorie C1W

Chromá Nicolsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí11.13.
odstup %15,920,1
% poražených soupeřů33,320,0
pořadí2022celkem
průměr12.012.0
medián1111
modus1111
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %18,018,0
průměrné % poražených soupeřů26,726,7

Kategorie K1W

Chromá Nicolsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
pořadí25.30.
odstup %19,720,7
% poražených soupeřů38,525,6
pořadí2022celkem
průměr27.527.5
medián2525
modus2525
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %20,220,2
průměrné % poražených soupeřů32,132,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie C1W

Chromá Nicolsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 110
21.08.22
sp 40
30.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
pořadí11.13.9.7.14.12.19.18.
odstup %15,920,117,736,828,617,47.327,152,8
% poražených soupeřů33,320,011,114,318,831,3---5,6
pořadí202020212022celkem
průměr18.513.010.012.9
medián1812912
modus181277
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %3.690,023,022,6939,5
průměrné % poražených soupeřů2,825,119,716,8

Kategorie K1W

Chromá Nicolsp 119
04.09.22
sp 115
03.09.22
sp 33
16.04.22
sj 78
13.06.21
sj 77
12.06.21
sj 111
09.08.20
sj 108
08.08.20
sj 62
22.05.19
pořadí25.30.5.31.33.50.50.13.
odstup %19,720,74,925,433,382,354,023,3
% poražených soupeřů38,525,680,016,711,1------20,0
pořadí2019202020212022celkem
průměr13.050.032.020.029.6
medián1350312530
modus135031550
počet závodů12238
průměrný odstup od vítěze %23,368,129,315,132,9
průměrné % poražených soupeřů20,00,013,948,024,0
*) od roku 2010 nemusí korespondovat s pořadím ve výsledkové listině z důvodu pravidla o A a B finále